129 53. ročník Slalomu o štít města Tábora

18.09.2022   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 VS Tábor79.69 0 79.89 2 79.69 139
2.1/U23BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm80.19 0 80.30 0 80.1940.50/0,6135
3.2/DSRAŠNER Karel 2004 Postřelm84.83 0 81.81 0 81.812.12/2,7131
4.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla83.88 0 82.81 0 82.8063.12/3,9127
5.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně83.39 0 97.18 4 83.3863.70/4,6123
6.2/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.88.81 2 83.85 0 83.8454.16/5,2119
7.2/VMKLÍR Oto   2 USK Pha85.24 2 84.42 2 86.4156.73/8,4115
8.1/ZSMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha87.17 0 90.24 6 87.1717.48/9,4111
9.3/VMKRATOCHVÍL Jan 1978 2 Kotva B.85.83 4 87.34 0 87.3387.65/9,6107
10.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz88.38 0 88.60 4 88.3848.69/10,9103
11.2/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 2 Horš.Týn87.77 2 87.43 2 89.4299.74/12,299
12.3/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.89.44 0 96.51 2 89.4359.75/12,295
13.3/DSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice89.45 0 90.96 0 89.4489.76/12,291
14.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB91.43 2 88.15 2 90.14710.46/13,187
15.4/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec89.17 2 88.60 2 90.59610.91/13,786
16.1/DMFRANZ Jakub 2007 3 Loko Plz96.39 2 90.84 0 90.84311.15/14,085
17.5/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha92.96 0 92.49 2 92.95513.27/16,784
18.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB92.09 50 93.18 0 93.18113.49/16,983
19.2/DMTESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz95.76 2 94.40 0 94.40414.71/18,582
20.4/ZSDOČKAL Radek 2008 3+ USK Pha92.63 2 94.46 6 94.63414.94/18,781
21.3/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3+ Č.Kruml.92.47 6 92.73 2 94.7315.04/18,980
22.7/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec100.24 0 94.91 0 94.90915.22/19,179
23.5/ZSVELENOVSKÝ Vojtěch 2008 3 VS Tábor95.71 2 93.21 2 95.21115.52/19,578
24.1/ZMREZEK Adam 2010 3+ SKVSČB96.34 0 93.62 2 95.61515.93/20,077
25.4/VMPRCHLÍK Michal 1981 3 L.Tábor95.88 4 93.69 2 95.68516.00/20,176
26.6/ZSPETR Martin 2008 3+ SKVSČB97.33 2 96.47 0 96.46916.78/21,175
27.7/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy96.91 0 97.17 0 96.91417.22/21,674
28.8/ZSVANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand97.04 0 97.80 0 97.03817.35/21,873
29.9/ZSPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha96.28 4 95.24 2 97.2417.55/22,072
30.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy93.46 4 105.01 2 97.45917.77/22,371
31.10/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand106.46 4 97.52 0 97.51817.83/22,470
32.8/VŠTEFAN Marek 1974 3+ Frol99.20 0 97.31 4 99.2019.51/24,569
33.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3+ Kralupy99.34 0 97.77 52 99.34119.65/24,768
34.5/VMMAREK Aleš 1978 3+ Trutnov103.31 8 95.40 4 99.39519.71/24,767
35.6/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Kralupy102.65 4 97.82 2 99.82420.13/25,366
36.3/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha102.04 2 100.64 0 100.64320.95/26,365
37.11/ZSBERAN Tobiáš 2008 3+ Frol94.96 6 95.83 52 100.95721.27/26,764
38.4/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha100.88 2 99.08 2 101.07621.39/26,863
39.5/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha99.95 2 101.08 0 101.07721.39/26,862
40.6/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3+ Kralupy99.88 4 99.15 2 101.14721.46/26,961
41.7/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha104.95 0 101.29 0 101.28721.60/27,160
42.12/ZSBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn112.46 2 99.77 2 101.77122.08/27,759
43.9/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója102.57 0 100.96 4 102.5722.88/28,758
44.8/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 3+ USK Pha102.81 0 110.49 2 102.80823.12/29,057
45.13/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha105.07 2 98.87 4 102.86823.18/29,156
46.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor105.94 8 101.41 2 103.41223.72/29,855
47.8/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha102.18 2 108.65 4 104.18124.49/30,754
48.9/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně102.33 2 102.84 2 104.32924.64/30,953
49.14/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.100.35 6 100.83 6 106.34926.66/33,552
50.15/ZSSLÁDEK Michal 2009 3+ Loko Plz132.70 2 104.54 2 106.54426.85/33,751
51.16/ZSPORTYCH Matyáš 2008 3 Trutnov105.10 2 116.96 4 107.09827.41/34,450
52.10/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 3 Klášter.107.04 2 105.21 2 107.20727.52/34,549
53.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.101.22 6 112.15 54 107.21927.53/34,548
54.17/ZSNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor105.26 2 105.87 6 107.25927.57/34,647
55.4/DMBAČINA Jan 2006 3+ Č.Lípa101.42 56 99.83 8 107.8328.14/35,346
56.11/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor106.07 2 107.28 6 108.06928.38/35,645
57.12/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice104.23 4 108.26 4 108.23328.54/35,844
58.5/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha104.65 4 105.27 8 108.64728.96/36,343
59.18/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn110.94 4 106.90 2 108.89729.21/36,742
60.13/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha104.95 4 110.40 2 108.95229.26/36,741
61.14/ZMMAŤHA Marduk 2010 3 VS Tábor107.34 2 108.10 2 109.33529.65/37,240
62.19/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa118.30 0 107.43 2 109.42729.74/37,339
63.15/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov105.94 4 105.86 4 109.86230.17/37,938
64.3/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník113.13 2 109.96 0 109.95730.27/38,037
65.16/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn107.04 4 106.07 4 110.0730.38/38,136
66.17/ZMBERNARD Ondřej 2011 3 USK Pha106.27 4 106.84 6 110.27330.58/38,435
67.18/ZMKOMIŠ Jan 2011 3 Loko Plz108.36 2 113.45 8 110.36230.67/38,534
68.19/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha117.70 2 109.16 2 111.16331.47/39,533
69.20/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.112.13 8 110.62 2 112.62432.93/41,332
70.4/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak112.65 6 113.01 0 113.01133.32/41,831
71.5/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus111.50 2 115.19 0 113.49833.81/42,430
72.21/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak108.35 6 115.45 4 114.34534.66/43,529
73.22/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB112.37 2 114.13 6 114.36534.68/43,528
74.20/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha113.70 4 110.95 4 114.94935.26/44,227
75.10/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVSČB115.85 4 114.09 2 116.09136.40/45,726
76.9/VMBAŠUS Ondřej 1987 3 SKŽižkov109.43 8 115.91 2 117.42537.74/47,425
77.10/VMPŘINDA Marek 1983 3 Klášter.1.00 999 113.87 4 117.86738.18/47,924
78.21/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha118.64 6 114.37 4 118.36838.68/48,523
79.6/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.128.44 2 116.89 2 118.8939.20/49,222
80.22/ZMKLÍR Vojtěch   3 USK Pha117.97 2 117.37 2 119.36739.68/49,821
81.23/ZMSTRNAD Vojtěch 2011 3 VS Tábor120.88 4 118.59 2 120.58540.90/51,320
82.23/ZSMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.118.90 4 128.80 4 122.90143.21/54,219
83.24/ZMADAMEC Jáchym 2011 3 Kralupy119.35 4 109.26 52 123.35343.66/54,818
84.24/ZSKOCUM Šimon 2008 3 Ot.Strak126.30 0 127.53 52 126.29746.61/58,517
85.25/ZMDVORNÍK Štěpán 2010 3 USK Pha126.72 0 132.06 12 126.71647.03/59,016
86.26/ZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 3 VS Tábor120.39 8 122.39 8 128.39248.70/61,115
87.27/ZMURBAN František 2011 3 USK Pha123.51 6 121.90 56 129.50749.82/62,514
88.28/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 3 Č.Kruml.138.36 0 129.56 0 129.55949.87/62,613
89.29/ZMFRANZ Tadeáš 2010 Loko Plz152.23 6 124.36 10 134.35954.67/68,612
90.30/ZMJUNEK Vojtěch 2011 3 KK Brand128.49 10 141.62 2 138.49158.80/73,811
91.25/ZSRŮŽIČKA Marcel 2009 3 Klášter.147.96 6 133.56 8 141.56161.87/77,610
92.11/VMMAŤHA Petr 1980 VS Tábor135.97 8 128.64 14 142.63862.95/79,09
93.31/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 3 Č.Kruml.143.42 2 134.56 54 145.42165.73/82,58
94.26/ZSBARTÁK Lukáš 2009 3 Klášter.127.39 60 131.90 16 147.90368.21/85,67
95.27/ZSKOUŘIL Hynek 2009 Horš.Týn144.14 6 4.00 999 150.14270.45/88,46
96.12/VMKAPLAN Lukáš 1984 VS Tábor160.11 120 140.08 16 156.08376.39/95,95
97.11/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy141.56 16 145.67 12 157.55677.87/97,74
98.32/ZMPORTYCH Ondřej 2011 3 Trutnov176.85 6 154.39 6 160.38680.70/101,33
99.2/U23MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha155.98 10 4.00 999 165.97986.29/108,32
100.33/ZMHOLUB Vincent 2011 USK Pha164.26 8 194.81 10 172.25692.57/116,21
101.34/ZMKRPÁLEK Jáchym 2011 3 USK Pha169.53 10 195.89 14 179.52799.84/125,30
102.12/VNOVÁK Jiří 1970 3 VS Tábor137.48 108 135.93 54 189.925110.24/138,30
103.28/ZSHITHA Čeněk 2008 3 Č.Kruml.139.56 64 131.65 64 195.649115.96/145,50
104.6/DMOPEKAR Dominik 2007 Č.Kruml.169.85 58 191.00 160 227.846148.16/185,90
  ŠKOP Josef 2011 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÍNEK Štěpán 2011 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÍNEK Vojtěch 2008 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FLORIÁN Richard 1992 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÍNA Štěpán 2006 3 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Martin 1977 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIKEJS Adam 1985 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILAR Mikoláš 2009 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.4/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand116.12 8 114.68 2 116.675 11
2.1/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov119.92 0 118.21 6 119.9233.24/2,810
3.2/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3 USK Pha130.06 4 117.25 6 123.2496.57/5,69
4.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.130.07 0 125.60 0 125.5988.92/7,68
5.4/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3 USK Pha125.99 0 119.22 8 125.9899.31/8,07
6.7/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy129.33 2 119.98 10 129.97713.30/11,46
7.6/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha128.44 2 136.27 62 130.43813.76/11,85
8.3/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3 USK Pha158.86 4 128.28 6 134.27717.60/15,14
9.5/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy170.05 6 129.67 6 135.66618.99/16,33
10.3/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy147.86 4 134.52 4 138.51821.84/18,72
11.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.139.37 54 139.92 4 143.92127.24/23,31
12.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 3 Č.Kruml.185.56 10 136.72 12 148.71832.04/27,50
  KOUCKÁ Mariana 2007 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
107.34 2 102.64 4 106.64 17
2.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor
 VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
VS Tábor
Postřelm
102.71 8 4.00 999 110.7124.07/3,813
3. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
125.72 10 142.36 10 135.71729.08/27,39
4.1/ZSCARDOSELLI Lucas
PELIKÁN Martin
2010
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
143.05 16 130.47 10 140.46633.83/31,75
5.1/DMŠTOCHL Vojtěch
MARTIN Jakub
2007
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
159.53 12 138.67 6 144.67338.03/35,74
6.2/ZSKOUŘIL Hynek
BOUDA Vladimír
2009
2009
3 Horš.Týn
Horš.Týn
139.40 10 140.14 8 148.14341.50/38,93
7.3/ZSVELENOVSKÝ Vojtěch
VELENOVSKÝ Jonáš
2008
2011
VS Tábor
VS Tábor
162.69 10 139.46 12 151.46444.82/42,02
8. BAČINA Tomáš
BAČINA Jan
2008
1973
3 Č.Lípa
Č.Lípa
147.34 8 169.61 18 155.33848.70/45,71
9.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
149.59 6 136.35 54 155.5948.95/45,90
10.1/ZMRIANT Antonín
MAŤHA Marduk
2010
2010
VS Tábor
VS Tábor
157.38 20 155.04 16 171.03864.40/60,40
  BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
3 Jablonec
SKVSČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.9/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV106.28 0 103.15 4 106.283 0
2.1/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec105.35 6 105.63 6 111.3485.07/4,80
3.10/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha130.89 6 116.62 0 116.61510.34/9,70
4.21/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa114.94 2 119.07 2 116.93610.66/10,00
5.13/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec142.74 8 113.06 4 117.05910.78/10,10
6.6/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha118.49 2 123.10 4 120.48514.21/13,40
7.19/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn125.91 2 118.13 6 124.12817.85/16,80
8.11/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy122.33 6 130.81 6 128.32922.05/20,70
9.4/PZMNOŽÍŘ David 2012 KK Brand135.29 2 127.28 8 135.28329.00/27,30
10.2/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor144.39 0 134.11 6 140.1133.83/31,80
11.15/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor135.06 6 145.34 10 141.06134.78/32,70
12.5/PZMVOPALECKÝ Antonín 2013 Ot.Strak137.48 4 140.52 8 141.4835.20/33,10
13.23/PZMDOLEŽAL Štěpán 2015 Kralupy137.55 4 142.15 4 141.55235.27/33,20
14.5/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy138.28 6 145.02 6 144.27538.00/35,80
15.7/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy167.37 12 145.65 2 147.65141.37/38,90
16.1/PZZKŘIŽKOVÁ Anna 2012 KK Brand146.63 2 163.49 8 148.62942.35/39,80
17.6/PZZVONEŠOVÁ Adéla 2013 KK Brand149.98 6 146.74 2 148.74342.46/40,00
18.8/PZZŠENKOVÁ Aniko 2013 KK Brand149.19 4 169.93 2 153.18846.91/44,10
19.8/PZMHVĚZDA Daniel 2012 KK Brand159.32 52 147.76 6 153.75547.48/44,70
20.17/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec156.48 2 166.03 6 158.47952.20/49,10
21.4/PZZŠTECHOVÁ Anna 2013 KK Brand154.90 110 162.61 0 162.60656.33/53,00
22.18/PZMZACH Jeroným 2013 KK Brand158.10 12 4.00 999 170.10463.82/60,00
23.14/PZMKRATOCHVÍL Mika 2013 Olomouc161.20 10 169.50 6 171.19864.92/61,10
24.3/PZZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.161.10 208 161.24 10 171.23964.96/61,10
25.3/PZMJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 Klášter.177.45 4 163.26 10 173.25966.98/63,00
26.22/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa233.43 56 184.72 0 184.71878.44/73,80
27.7/PZZBARTOŠOVÁ Eliška 2013 Roudnice180.51 6 207.04 64 186.51480.23/75,50
28.12/PZMDVORNÍK Jonáš 2012 USK Pha216.65 12 178.02 18 196.02389.74/84,40
29.16/PZMKETTNER Jiří 2013 Č.Lípa142.63 458 155.30 206 361.297255.02/240,00
30.20/PZMKOMÍNEK Mikuláš 2013 Č.Lípa130.98 352 127.98 506 482.984376.70/354,40
31.2/PZMČAPEK Ondřej 2012 Č.Lípa84.82 652 108.79 504 612.793506.51/476,60
  VOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPEROVÁ Kateřina 2012 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Štěpán   KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 2013 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHAČ Vavřinec 2012 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLF Tomáš 2016 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MIKEŠ Antonín 2012 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIKEJS Jáchym 2014 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPER Matěj 2013 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm84.10 0 84.28 0 84.104 65
2.2/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor86.43 0 85.97 2 86.4322.33/2,861
3.3/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV88.41 4 86.04 4 90.045.94/7,157
4.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla95.26 2 90.44 0 90.4416.34/7,553
5.2/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVSČB92.62 0 92.67 0 92.6218.52/10,149
6.3/ZSDOČKAL Radek 2008 3+ USK Pha93.51 0 93.55 0 93.5089.41/11,245
7.4/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn97.77 0 100.53 2 97.77213.67/16,341
8.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně97.79 0 98.51 2 97.78813.69/16,337
9.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB99.79 2 97.92 0 97.9213.82/16,436
10.9/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB96.61 2 98.82 6 98.60814.51/17,335
11.4/VMMAREK Aleš 1978 Trutnov105.21 6 99.75 0 99.74715.65/18,634
12.5/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.102.16 2 99.56 2 101.5617.46/20,833
13.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor99.59 2 96.33 6 101.58917.49/20,832
14.5/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB102.84 4 102.26 0 102.25518.16/21,631
15.2/ZSMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha98.50 4 98.34 6 102.49918.40/21,930
16.1/VSKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav107.42 2 102.04 2 104.03719.94/23,729
17.12/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB105.42 2 112.80 8 107.41823.32/27,728
18. KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor114.25 2 107.56 0 107.56423.46/27,927
19.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3+ Kralupy115.23 2 108.17 0 108.16724.07/28,626
20.1/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.106.48 8 104.39 4 108.38524.29/28,925
21.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor105.49 4 105.80 6 109.49425.39/30,224
22.2/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha109.82 0 109.65 8 109.81525.72/30,623
23.7/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov106.28 4 112.79 2 110.27826.18/31,122
24.4/VSKUNA Alois 1960 3 SKVSČB115.21 2 110.21 2 112.21428.11/33,421
25.4/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha114.56 0 114.49 8 114.56130.46/36,220
26.2/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha112.71 4 112.64 2 114.64430.54/36,319
27.6/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha110.10 14 109.85 6 115.8531.75/37,818
28.6/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha110.52 8 110.54 6 116.54432.44/38,617
29.8/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn118.21 0 118.51 54 118.2134.11/40,616
30.1/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3+ Trutnov105.30 58 108.87 10 118.86834.77/41,315
31.10/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně118.37 2 113.75 6 119.75435.65/42,414
32.9/ZSKOUŘIL Hynek 2009 3 Horš.Týn126.19 4 120.44 2 122.44138.34/45,613
33.14/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.117.42 6 121.98 10 123.42339.32/46,812
34.11/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha118.22 8 123.16 4 126.22242.12/50,111
35.13/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.132.43 6 126.23 0 126.22742.13/50,110
36.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor124.58 2 4.00 999 126.57742.48/50,59
37.10/ZSPORTYCH Matyáš 2008 3 Trutnov126.82 0 128.36 6 126.81642.72/50,88
38.5/VMHRON Robin 1979 Kralupy128.49 4 124.91 2 126.90742.81/50,97
39.15/ZSVELENOVSKÝ Vojtěch 2008 VS Tábor127.79 10 119.45 8 127.44943.35/51,56
40.3/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha125.76 2 125.93 2 127.75643.66/51,95
41.3/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor136.07 4 125.35 4 129.3545.25/53,84
42.11/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn126.06 64 125.28 6 131.27647.18/56,13
43.3/DMTESAŘ Petr 2006 Loko Plz129.20 4 126.21 56 133.20149.10/58,42
44.7/ZSBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn129.48 4 122.81 54 133.47749.38/58,71
45.12/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha145.53 10 134.99 4 138.98654.89/65,30
46.5/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 3 Klášter.152.19 58 134.03 8 142.02757.93/68,90
47.13/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.176.44 8 152.92 10 162.91678.82/93,70
48.8/ZSMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.148.58 58 155.39 60 206.581122.48/145,60
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 3+ So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV93.55 0 94.78 2 93.545 46
2.1/DMKOUCKÁ Mariana 2007 2 USK Pha101.80 6 99.26 0 99.2625.71/6,142
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.34 0 100.55 0 100.5497.00/7,538
4.3/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3+ USK Pha101.28 2 109.19 0 103.2839.73/10,434
5.2/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3+ Kralupy103.36 2 103.32 0 103.3169.77/10,430
6.1/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha104.37 2 103.33 2 105.32711.78/12,629
7.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav111.84 0 107.24 0 107.23713.69/14,628
8.1/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha105.40 2 105.56 6 107.39913.85/14,827
9.2/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy102.49 54 108.05 0 108.04614.50/15,526
10.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz109.50 0 120.27 4 109.50315.95/17,025
11.6/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand107.88 2 123.22 4 109.88416.33/17,524
12.2/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov110.38 0 111.54 4 110.37616.83/18,023
13. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.111.17 0 109.26 2 111.16617.62/18,822
14.1/U23STRASSEROVÁ Barbora 2001 2 L.Žatec119.49 6 111.36 0 111.36317.81/19,021
15.5/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3+ Kralupy110.91 2 112.44 4 112.90619.36/20,720
16.5/ZSLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus114.98 0 116.99 52 114.97621.43/22,919
17.2/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3+ Č.Kruml.117.73 6 111.03 4 115.03421.48/23,018
18.4/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3+ Kralupy113.76 56 111.25 6 117.24723.70/25,317
19.6/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha126.33 6 114.32 4 118.31724.77/26,516
20. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha118.60 0 125.40 4 118.59525.05/26,815
21.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus1.00 999 118.93 0 118.9325.38/27,114
22.10/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov109.72 56 117.59 4 121.58928.04/30,013
23.4/ZSPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.130.17 6 126.53 0 126.53332.98/35,312
24.4/VMKOLÁŘOVÁ Martina 1978 SKVSČB120.18 8 128.16 10 128.18234.63/37,011
25.3/DMPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.135.76 4 129.01 0 129.00835.46/37,910
26.8/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.130.75 2 124.12 6 130.11736.57/39,19
27.9/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha135.61 6 148.12 6 141.60648.06/51,48
28.2/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója141.09 2 128.81 52 143.08949.54/53,07
29.1/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor140.71 4 148.60 2 144.70951.16/54,76
30.11/ZMŠROUBKOVÁ Sofie 2011 Klášter.152.54 6 155.69 8 158.54464.99/69,55
31.9/ZSLINHARTOVÁ Patricie 2009 3 USK Pha133.57 64 158.51 10 168.50974.96/80,14
32.8/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 3 Č.Kruml.146.15 64 160.65 18 178.6585.10/91,03
33.7/ZSMAŤKOVÁ Simona 2008 3 Horš.Týn182.68 110 168.64 12 180.6487.09/93,12
34.7/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 3 Č.Kruml.132.24 58 137.04 60 190.23796.69/103,41
35.3/ZSLINHARTOVÁ Emílie 2009 3 USK Pha201.34 12 152.21 54 206.209112.66/120,40
36.10/ZMHEŘMANSKÁ veronika 2011 Ot.Strak201.60 14 240.68 10 215.602122.05/130,50
  CHÁBEROVÁ eliška 2011 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HYBRANTOVÁ Eliška 2009 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTINDLOVÁ Johana 2009 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HYBRANTOVÁ Anna 2011 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUTTOVÁ Zita 2011 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.3/VMRUBÍN Daniel
KOLÁŘOVÁ Martina
1975
1978
3 TJ Dukla
SKVSČB
111.84 2 112.47 2 113.837 18
2.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
2 Kralupy
Kralupy
112.89 2 120.40 2 114.891.05/0,914
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
117.97 2 121.99 8 119.9686.13/5,410
4.2/VMMERENUSOVÁ Barbora
MERENUS Jan
1984
1983
2 Č.Lípa
Č.Lípa
124.64 8 123.08 8 131.0817.24/15,16
5.1/ZSKVASNIČKA Matěj
MAŤKOVÁ Simona
2008
2008
3 Horš.Týn
Horš.Týn
130.38 10 180.77 12 140.38326.54/23,35
6.2/DMKOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
3 USK Pha
USK Pha
131.84 12 133.78 12 143.84330.00/26,44
7.3/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie
PINKAVA Jonáš
2010
2011
3 USK Pha
USK Pha
160.35 4 145.19 6 151.18937.35/32,83
8.2/ZSRŮŽIČKA Marcel
PETRILÁKOVÁ Markéta
2009
2009
Klášter.
Klášter.
166.32 10 182.18 10 176.32162.48/54,92
9.2/ZMKOVÁČ Tobiáš
ŠROUBKOVÁ Sofie
2011
2011
Klášter.
Klášter.
181.90 18 162.90 16 178.90265.06/57,21
10.1/DMROLINEC František
PETRILÁKOVÁ Anastázie
2008
2007
3 Klášter.
Klášter.
183.62 16 172.50 10 182.49768.66/60,30
11.1/ZMŠAFAŘÍK Viktor
CELNEROVÁ Amélie
2011
2010
Č.Kruml.
Č.Kruml.
200.10 62 198.58 8 206.58492.74/81,50
  RIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin
KAŠPAROVÁ Iva
1967
1972
2 SKŽižkov
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.4/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV107.99 2 110.44 2 109.988 0
2.1/PZMPINKAVA Ondřej Sebastian 2012 SKVSČB123.75 2 140.61 8 125.74515.76/14,30
3.5/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha127.47 6 124.88 4 128.88318.89/17,20
4.2/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha126.52 6 129.18 6 132.52122.53/20,50
5.3/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn161.19 10 149.39 10 159.3949.40/44,90
Oddíl