VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu

23.06.2012   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1Hynek Pechlát 1995 2 SK VS ČB90.72 2 88.64 0 88.64
2K1M/2Jan Zvolánek 1995 2 SK VS ČB89.47 2 89.29 0 89.29
3K1M/3Ondřej Pokorný 1987 3 SK VS ČB91.79 0 89.88 0 89.88
4K1M/4Filip Bouzek 1992 2 Sušice92.62 4 90.17 0 90.17
5C1M/1Pavel Foukal 1987 1 Dukla B.92.14 0 90.22 0 90.22
6K1M/5Petr Grossmann 1974 2 Loko Plz90.76 2 90.67 0 90.67
7K1M/6Jan Potužák 1988 2 Sušice106.07 56 91.57 0 91.57
8K1M/7Ondřej Červenka 1996 2 Hubertus89.84 2 89.51 4 91.84
9K1M/8Petr Šodek 1998 2 Benátky95.93 52 92.62 0 92.62
10C1M/2Karel Krejčí 1972 2 SK VS ČB93.23 0 93.17 2 93.23
11K1M/9Zdeněk Boček 1975 2 SK VS ČB96.90 4 94.21 0 94.21
12C1M/3Radomír Fusek 1990 1 Val.Mez.94.53 0 94.27 0 94.27
13C1M/4David Chod 1982 2 Blovice94.70 0 94.82 2 94.70
14K1M/10Hynek Pechlát 1971 2 Sušice94.37 2 93.17 2 95.17
15K1M/11Jan Mrázek 1998 2 KK Opava96.65 0 93.28 2 95.28
16K1M/12Josef Žížala 1999 2 USK Pha98.25 4 95.34 0 95.34
17K1M/13Tomáš Heger 1998 2 KVS HK95.95 0 95.42 0 95.42
18K1M/14Dušan Maceček 1962 2 Hubertus97.09 0 96.22 0 96.22
19K1M/15Tomáš Zima 2000 2 Roudnice96.92 2 96.37 0 96.37
20K1M/16Filip Jelínek 1996 3 Boh.Pha101.15 4 96.54 0 96.54
21K1W/1Tereza Fišerová, 1998, Roudnice Tereza Fišerová 1998 2+ Roudnice96.55 0 95.83 2 96.55
22C1M/5Vilém Vlčnovský 1994 2+ SK VS ČB95.91 2 94.69 2 96.69
23K1M/17Daniel Kratochvíl 1994 2 ČSAD Plz99.04 0 96.82 0 96.82
24K1M/18Robert Filipi 1964 2 Č.Lípa98.44 0 97.19 0 97.19
25K1M/19Zdeněk Kubát 1991 3 Klatovy97.35 0 98.25 2 97.35
26C1M/6Tomáš Heger 1998 2+ KVS HK99.68 0 97.36 0 97.36
27C1M/7Václav Chaloupka 1998 3 Olomouc97.48 0 99.66 0 97.48
28K1M/20Ondřej Šrámek 1994 2 Sušice101.04 2 97.65 0 97.65
29K1M/21Zdeněk Bízek 1971 3 KK Brand99.53 0 97.76 0 97.76
30K1M/22Jiří Kubát 1984 3 Kotva B.100.49 0 97.80 0 97.80
31K1M/23Bronislav Štěpán 1996 3 Benátky98.01 4 95.89 2 97.89
32K1M/24Mikuláš Zapletal 2000 2 Dukla B.101.38 0 98.10 0 98.10
33K1M/25Tomáš Koudelka 1964 2 Č.Kruml.102.42 0 98.27 0 98.27
34K1W/2Zdenka Grossmannová 1965 2+ Dukla B.99.05 0 98.36 0 98.36
35K1M/26Tomáš Stefan 1995 3 Soběslav99.56 4 98.38 0 98.38
36C1M/8Adam Lerch 1998 2 Klášter.110.56 0 98.46 0 98.46
37K1M/27Adam Lerch 1998 2 Klášter.98.83 0 96.49 2 98.49
38K1M/28Pavel Chládek 1987 3 Roudnice96.87 2 102.34 0 98.87
39K1M/29Pavel Šindelář 1970 3 Loko Plz101.94 0 98.99 0 98.99
40K1M/30Michal Háša 1981 2 Bechyně114.80 102 99.00 0 99.00
41K1M/31Vojtěch Zapletal 1998 2 Dukla B.97.34 2 101.13 0 99.34
42C1M/9Vladimír Slanina 1994 0 L.Žatec102.88 6 99.72 0 99.72
43C1M/10Vít Šprdlík 1967 2 Sušice99.97 0 102.10 2 99.97
44K1M/32Jan Kubát 1982 3 Klatovy100.05 0 99.07 2 100.05
45K1M/33Milan Báča 1973 2 KK Brand100.11 0 98.53 4 100.11
46C1M/11Oldřich Weber 1987 2+ SK VS ČB100.13 0 100.29 0 100.13
47K1M/34Marek Motyčka 1998 3 Sk.Vesel100.20 0 100.70 2 100.20
48K1W/3Martina Satková, 1998, KK Brno Martina Satková 1998 2+ KK Brno102.19 0 100.83 0 100.83
49C1M/12Jiří Vaněk 1987 2 Kralupy101.10 0 101.24 0 101.10
50K1W/4Kristýna Krejčová 1991 2 Kralupy101.45 0 101.20 0 101.20
51K1M/35František Sajdl 1970 2 L.Žatec101.41 0 97.33 4 101.33
52K1W/5Simona Pospíchalová 1997 2+ Kadaň101.49 0 102.28 0 101.49
53K1M/36Václav Chaloupka 1998 2 Olomouc102.11 2 99.74 2 101.74
54K1M/37Martin Jilma 1989 3 L.Tábor102.15 6 100.19 2 102.19
55K1M/38Dominik Stránský 1999 3 Benátky101.91 2 100.36 2 102.36
56K1W/6Bára Čekalová 1998 2 Klášter.102.66 0 102.43 0 102.43
57C1M/13Miloslav Wendl 1978 2 Horš.Týn103.73 0 102.58 0 102.58
58C1M/14Šimon Jelínek 1994 2 Boh.Pha103.70 2 102.62 0 102.62
59K1M/39Vojtěch Heger 2000 2 KVS HK107.51 0 102.72 0 102.72
60K1M/40Lukáš Balarin 1998 3 KK Opava103.07 0 100.47 4 103.07
61K1M/41Jiří Pohanka 1969 2 Klatovy104.43 0 103.21 0 103.21
62C1M/15Ondřej Pokorný 1985 2 KVSPísek103.39 2 103.28 0 103.28
63C1M/16Dušan Jícha 1982 2 So Písek110.71 0 103.43 0 103.43
64K1M/42Josef Neuwirth 1961 3 Hubertus107.73 0 103.50 0 103.50
65K1M/43Jakub Radil 1998 2 USK Pha101.52 2 104.90 52 103.52
66C1M/17Josef Čekal 1970 2 Klášter.105.31 0 103.60 0 103.60
67K1W/7Radka Bačáková 1983 2 Rakovník103.76 0 103.65 0 103.65
68K1M/44Václav Chod 1961 2 Blovice103.67 0 103.40 2 103.67
69K1W/8Eva Říhová 2000 2 USK Pha103.82 0 104.13 0 103.82
70K1M/45David Milyán 1974 2 L.Žatec106.68 2 103.86 0 103.86
71C1M/18Robert Filipi 1964 2 Č.Lípa104.10 0 108.70 2 104.10
72C1M/19Matyáš Lhota 1999 2 USK Pha103.19 2 104.13 0 104.13
73C1M/20Vojta Mrůzek 1998 3 KK Opava104.40 0 107.55 0 104.40
74K1W/9Klára Hricová 1999 2 Olomouc104.51 0 104.56 0 104.51
75K1W/10Jana Matulková 1996 2 Horš.Týn102.61 2 102.88 2 104.61
76C1M/21Martin Novák 1991 3 Č.Kruml.104.67 0 105.21 50 104.67
77C1M/22Jan Pešta 1981 2 L.Tábor102.72 2 101.53 8 104.72
78C1M/23Zdeněk Kubát 1991 3 Klatovy104.87 0 105.63 0 104.87
79K1M/46Petr Šanda 1973 3 Vlašim106.84 0 104.94 0 104.94
80K1M/47Martin Jícha 1994 3 Tech.Pha106.47 0 100.95 4 104.95
81C1M/24Vojtěch Zapletal 1998 2 Dukla B.104.99 0 105.11 2 104.99
82K1W/11Vanda Štěpánková 1978 2+ Dukla B.106.06 0 104.99 0 104.99
83C1M/25Jan Novotný 1998 3 Olomouc105.10 0 108.74 2 105.10
84K1W/12Kateřina Dušková 1998 3 USK Pha105.24 0 105.23 2 105.24
85C2M/1Oldřich Weber
Vilém Vlčnovský
1987
1994
2 SK VS ČB
SK VS ČB
107.20 2 105.31 0 105.31
86C1M/26Jaroslav Sýkora 1961 3 Hubertus107.13 0 105.39 0 105.39
87C1M/27Vojtěch Heger 2000 2 KVS HK106.48 0 105.44 0 105.44
88K1M/48Vojtěch Špalek 1996 3 Benátky107.37 4 104.08 2 106.08
89K1M/49Václav Koudelka 1997 3 Rakovník108.76 2 106.25 0 106.25
90C1M/28Matouš Příhoda 1998 2 USK Pha102.11 6 104.38 2 106.38
91K1M/50Jiří Pavlík 1964 2 Třebech.109.42 2 106.43 0 106.43
92K1W/13Veronika Fialová 1998 2 Olomouc107.24 4 104.48 2 106.48
93K1M/51Milan Kyzlík 1999 3 Roudnice105.74 2 104.49 2 106.49
94K1M/52Ondřej Chod 1984 0 Blovice107.48 0 106.58 0 106.58
95K1M/53Jan Novotný 1998 3 Olomouc114.49 52 104.91 2 106.91
96K1M/54Tomáš Palouda 1969 3 Č.Kruml.108.07 6 106.95 0 106.95
97K1W/14Anežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml.108.57 4 106.98 0 106.98
98C1M/29Petr Hrádek 1987 3 So Písek105.03 2 106.79 2 107.03
99K1W/15Anna Galušková 1970 2 Sušice108.08 0 107.09 0 107.09
100K1M/55Jiří Radil 1968 3 Happy120.50 0 107.36 0 107.36
101C1M/30Karel Habich 1994 3 VS Tábor114.35 0 107.43 0 107.43
102C1M/31Miloslav Keller 1962 3 VS Tábor105.46 2 113.83 60 107.46
103C1M/32Jiří Hák 1952 2 Trutnov103.35 50 107.66 0 107.66
104K1M/56Petr Šanda 2000 2 Vlašim107.70 0 106.01 4 107.70
105K1M/57Daniel Sofron 1995 3 ČSAD Plz105.79 2 106.03 2 107.79
106K1W/16Tereza Blažková 2000 2 USK Pha104.50 4 105.88 2 107.88
107K1W/17Iva Pokorná 1985 3 SK VS ČB107.94 0 106.40 2 107.94
108K1M/58Pavel Pavlík 1998 3 Třebech.101.79 50 106.08 2 108.08
109C1M/33Jan Kaminský 1999 3 Val.Mez.108.93 0 108.37 0 108.37
110K1W/18Lucie Černá 1977 2 Kadaň108.94 0 106.46 2 108.46
111C1W/1Martina Satková, 1998, KK Brno Martina Satková 1998 2+ KK Brno108.57 0 108.49 0 108.49
112K1M/59Jakub Báča 1994 3 KK Brand113.13 2 108.50 0 108.50
113K1M/60Jáchym Peterka 1998 3 Rakovník109.13 2 106.73 2 108.73
114K1W/19Jana Lagnerová 1959 2 Soběslav109.00 0 108.75 0 108.75
115C1M/34Ladislav Hojda 1973 3 Horš.Týn110.27 0 108.96 0 108.96
116K1W/20Michala Dušková 2000 3 USK Pha109.27 0 112.81 0 109.27
117K1M/61Jan Fiala 1996 2 SK VS ČB116.71 52 101.51 8 109.51
118C1M/35Tomáš Zima 2000 2 Roudnice115.55 0 109.69 0 109.69
119C1M/36Zdeněk Boček 1975 3 SK VS ČB114.94 0 109.73 0 109.73
120C1M/37Josef Žížala 1999 3 USK Pha111.54 0 109.79 0 109.79
121C1M/38Vladimír Kubeš 1961 3 VS Tábor112.19 0 110.03 0 110.03
122C2M/2Vojta Mrůzek
Albert Kašpar
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
110.90 0 110.07 0 110.07
123K1M/62Alexandr Venc 1999 3 Dukla B.111.60 0 108.38 2 110.38
124K1M/63David Šebela 1998 3 Kadaň112.93 2 108.55 2 110.55
125K1M/64Jan Vrublovský 1999 3 Olomouc110.42 2 110.56 0 110.56
126K1M/65Vítek Pohanka 2000 3 Klatovy110.62 0 108.74 2 110.62
127K1W/21Karolína Součková 1999 2 Olomouc110.75 0 112.17 0 110.75
128K1W/22Gabriela Satková 2001 3 KK Brno113.02 0 110.78 0 110.78
129C1M/39Václav Kuna 1998 3 SK VS ČB111.14 2 110.85 0 110.85
130K1W/23Alexandra Vrbová 2000 2 Horš.Týn112.30 2 111.01 0 111.01
131K1M/66Vilém Kořínek 1999 2 USK Pha113.18 0 107.02 4 111.02
132K1M/67Filip Zvolánek 1999 3 Bechyně116.41 4 109.14 2 111.14
133K1M/68Vojtěch Sahula 1997 3 Benátky113.99 2 111.16 0 111.16
134C1M/40Alois Kuna 1960 2 SK VS ČB111.18 0 111.92 0 111.18
135K1M/69Ondřej Stejskal 1975 3 KK Brand111.49 50 111.22 0 111.22
136K1M/70Matěj Špalek 2000 3 Benátky112.66 0 111.30 0 111.30
137C1M/41Adrian Pospíšil 1995 3 Trutnov113.15 4 111.32 0 111.32
138K1M/71Jan Havlena 1997 3 KK Brand111.45 2 109.43 2 111.43
139C1M/42Zdeněk Krofta 1959 3 VS Tábor114.47 2 111.59 0 111.59
140C1M/43Jan Klíma 1998 3 Č.Kruml.114.66 0 109.71 2 111.71
141K1M/72Štěpán Pechman 1999 3 Roudnice114.23 2 111.82 0 111.82
142K1M/73Václav Bříza 1990 3 Klatovy118.90 50 111.92 0 111.92
143K1M/74Mirek Pártl 1954 3 Č.Kruml.112.15 2 111.96 0 111.96
144C1W/2Jana Matulková, 1996, Horš.Týn Jana Matulková 1996 2+ Horš.Týn109.97 2 112.58 0 111.97
145K1M/75Miloš Procházka 1954 0 Hubertus112.11 0 111.14 2 112.11
146C1M/44Pavel Táborský 1972 2 Horš.Týn110.21 2 113.33 4 112.21
147K1M/76Zdeněk Grossmann 1939 3 Č.Kruml.112.22 0 113.38 2 112.22
148K1W/24Antonie Galušková 2001 3 Sušice113.00 4 112.29 0 112.29
149C1W/3Bára Čekalová 1998 2+ Klášter.112.33 0 111.41 2 112.33
150C1W/4Barbora Bayerová 1998 2 Val.Mez.118.58 2 112.42 0 112.42
151C1W/5Eva Říhová 2000 2 USK Pha114.67 2 110.55 2 112.55
152K1M/77Tomáš Habich 1997 3 VS Tábor112.68 0 111.07 2 112.68
153K1W/25Michaela Šrámková 1991 3 Sušice112.82 0 115.15 0 112.82
154K1M/78Jan Dodal 1953 3 Boh.Pha112.12 6 112.97 0 112.97
155K1W/26Šárka Šmejkalová 1984 2 SK VS ČB116.28 4 111.03 2 113.03
156C1M/45Jan Vadlejch 1989 3 SK VS ČB113.27 0 114.85 0 113.27
157K1M/79Jiří Šrámek 1966 3 Klatovy114.27 0 113.37 0 113.37
158K1W/27Klára Horová 1998 2 KK Opava113.54 0 117.79 2 113.54
159K1M/80David Milyán 2001 3 L.Žatec115.12 2 113.71 0 113.71
160C1M/46Tomáš Saiko 1986 3 Č.Kruml.126.36 4 113.96 0 113.96
161C2M/3František Slavík
Martin Horal
1957
1957
2 S.Žižkov
Horš.Týn
116.35 4 114.14 0 114.14
162K1W/28Lucie Nesnídalová 2002 L.Žatec114.15 0 115.57 0 114.15
163K1W/29Kateřina Mašková 1995 3 Hubertus114.20 0 115.78 2 114.20
164K1M/81Václav Beran 2000 3 USK Pha116.57 4 114.35 0 114.35
165C1M/47Václav Švadlena 1985 0 Č.Kruml.115.01 2 112.47 2 114.47
166K1M/82Jakub Vybulka 1998 3 Kralupy113.20 4 114.71 0 114.71
167K1M/83Ondřej Koubík 1999 3 Boh.Pha110.96 4 111.67 4 114.96
168K1M/84Jakub Krejčí 2002 SK VS ČB121.17 2 115.09 0 115.09
169C1M/48Luděk Pšenička 1960 2 Rakovník118.00 0 115.12 0 115.12
170C2M/4Šimon Jelínek
Vladimír Slanina
1994
1994
2 Boh.Pha
L.Žatec
114.85 2 113.25 2 115.25
171C1W/6Tereza Fišerová 1998 3 Roudnice115.36 0 115.96 2 115.36
172K1W/30Jitka Pospíšilová 1989 3 VS Tábor113.45 2 117.47 2 115.45
173C1M/49Albert Kašpar 1998 3 KK Opava115.48 0 117.51 0 115.48
174K1W/31Anna Němcová 1998 3 KK Brno115.62 0 116.23 0 115.62
175K1W/32Klára Černá 1987 3 Roudnice113.64 2 114.87 2 115.64
176K1M/85Jan Bárta 2000 3 Kralupy116.22 0 113.70 2 115.70
177K1M/86Petr Novotný 2000 3 Olomouc115.77 0 119.14 2 115.77
178K1M/87František Uhlík 1975 3 Bechyně115.47 2 111.79 4 115.79
179C2M/5Ondřej Štěpánek
Martin Sahula
1979
1968
MT Dukla B.
Benátky
122.26 4 113.89 2 115.89
180C2M/6Petr Jindrák
Tomáš Saiko
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
115.34 2 111.91 4 115.91
181C2M/7Jan Pešta
Zdeněk Boček
1981
1975
3 L.Tábor
SK VS ČB
118.43 2 115.97 0 115.97
182K1M/88Tomáš Rezek 2001 3 SK VS ČB143.47 54 116.14 0 116.14
183C2M/8Vojtěch Zapletal
Mikuláš Zapletal
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
116.27 6 116.14 0 116.14
184C2M/9Hynek Pechlát
Jiří Holý
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
120.91 0 116.55 0 116.55
185C1M/50Oldřich Mulač 1961 3 Hubertus118.13 0 116.59 0 116.59
186K1W/33Kristýna Pomajbíková 1999 2 Olomouc116.61 0 116.62 2 116.61
187K1M/89Denis Wendl 2000 3 Horš.Týn117.51 0 114.75 2 116.75
188C1W/7Klára Hricová 1999 2 Olomouc119.40 0 116.83 0 116.83
189K1M/90Dobromil Svoboda 1963 0 Č.Lípa120.26 2 116.97 0 116.97
190C1M/51Denis Wendl 2000 3 Horš.Týn117.00 2 117.10 0 117.10
191C2M/10Miloslav Keller
Bohumil Habich
1962
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
115.25 2 116.11 2 117.25
192K1M/91Martin Binder 1997 0 Roudnice116.76 4 115.48 2 117.48
193C1M/52Matěj Cepek 1998 3 KVSPísek119.02 0 115.64 2 117.64
194C1M/53Jan Poula 1955 3 Sláv.KV119.12 0 117.64 0 117.64
195K1M/92Marek Souček 1999 3 KVS HK122.00 0 117.66 0 117.66
196C2M/11Matouš Příhoda
Josef Žížala
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
122.78 2 117.80 0 117.80
197C1W/8Simona Pospíchalová 1997 2 Kadaň119.70 6 115.88 2 117.88
198K1M/93Rostislav Švagr 2000 0 Týniště122.16 6 118.33 0 118.33
199K1M/94Vojtěch Zeman 2000 3 USK Pha116.78 2 121.61 10 118.78
200K1M/95Kryštof Lhota 2002 USK Pha122.38 4 118.84 0 118.84
201K1M/96Jiří Žatecký 1969 3 KVSPísek122.36 2 116.92 2 118.92
202K1M/97Luděk Pšenička 1960 3 Rakovník0.00 0 119.00 0 119.00
203K1M/98Ondřej Halík 1999 3 Horš.Týn125.76 6 117.16 2 119.16
204K1M/99Radek Nesnídal 2000 3 L.Žatec125.28 4 119.25 0 119.25
205K1W/34Alena Borská 1976 3 SK VS ČB119.92 0 119.61 0 119.61
206K1M/100Miroslav Heger 1955 3 Rakovník123.05 0 119.99 0 119.99
207C1M/54Matěj Přikryl 1999 0 Tesla Bo120.77 4 120.31 0 120.31
208K1M/101Karel Bohatý 2001 3 Třebech.123.48 0 120.45 0 120.45
209C2M/12Martin Novák
Václav Švadlena
1991
1985
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
125.79 14 116.49 4 120.49
210C1M/55Pavel Míl 1967 3 Trutnov120.53 0 135.24 2 120.53
211K1M/102Vojtěch Skořepa 1999 3 Č.Kruml.116.78 4 118.40 4 120.78
212K1M/103Jan Bureš 1978 3 Sušice118.76 6 118.78 2 120.78
213C2M/13Vilém Kořínek
Matyáš Lhota
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
125.67 2 118.84 2 120.84
214C1M/56Vítek Pohanka 2000 0 Klatovy121.31 2 121.00 0 121.00
215K1M/104Maxim Klement 2001 0 Roudnice115.05 6 130.44 4 121.05
216K1W/35Klára Smetánková 2000 3 Kroměříž126.35 0 122.10 0 122.10
217C2M/14Zdeněk Kubát
Václav Bříza
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
121.96 2 122.14 0 122.14
218C1M/57Jaroslav Červenka 1964 3 Hubertus122.26 0 166.23 250 122.26
219K1M/105Petr Zýka 1951 3 ČSAD Plz122.98 6 118.28 4 122.28
220K1M/106Samuel Mořkovský 1999 0 Val.Mez.122.64 4 120.36 2 122.36
221K1M/107Adam Král 2003 USK Pha128.84 0 122.51 0 122.51
222C2M/15Josef Veselý
Jiří Šrámek
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
128.24 0 122.68 0 122.68
223C1W/9Anežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml.125.10 0 122.72 0 122.72
224C2M/16Hynek Pechlát
Ondřej Červenka
1995
1996
2 SK VS ČB
Hubertus
119.38 4 116.83 6 122.83
225K1M/108Tomáš Raška 2001 3 USK Pha127.33 2 121.02 2 123.02
226K1W/36Marie Němcová 2000 3 KK Brno125.29 4 123.15 0 123.15
227K1M/109David Lhota 1971 3 Happy127.39 4 119.28 4 123.28
228K1W/37Monika Kyzlíková 2001 0 Roudnice125.39 0 123.34 0 123.34
229K1M/110Zdeněk Klišč 1999 3 Třebech.125.35 2 119.38 4 123.38
230K1M/111Richard Kovařík 1959 3 Ot.Strak120.72 54 121.63 2 123.63
231C1M/58Tomáš Habich 1997 3 VS Tábor124.00 0 123.84 2 124.00
232K1W/38Michaela Maňasová 1997 3 Hubertus124.14 0 124.43 4 124.14
233C2M/17Jan Poula
Tomáš Kučera
1955
1950
0 Sláv.KV
Sláv.KV
129.75 0 124.15 0 124.15
234C1M/59Jakub Křenek 1999 0 Val.Mez.124.30 0 128.15 4 124.30
235K1M/112Ladislav Krč 1999 0 KK Brand125.97 6 120.42 4 124.42
236K1M/113Leoš Jára 1974 3 Rakovník121.85 58 122.75 2 124.75
237K1W/39Ludmila Petriláková 1998 3 Hubertus122.78 2 122.15 4 124.78
238K1W/40Jitka Veselá 1991 3 Klatovy124.82 0 127.22 6 124.82
239K1W/41Eliška Beranová 1970 3 KV Pha 4128.72 4 124.84 0 124.84
240K1M/114Eduard Lerch 2002 Klášter.123.88 2 120.93 4 124.93
241K1M/115Lukáš Příhoda 2001 3 USK Pha132.08 4 125.12 0 125.12
242C2M/18Zdeněk Krofta
Dominik Krofta
1959
1993
0 VS Tábor
VS Tábor
135.52 58 125.21 0 125.21
243K1W/42Lenka Josková 1979 0 Benátky127.74 0 125.21 0 125.21
244K1M/116Jan Táborský 2003 Horš.Týn125.41 0 125.27 102 125.41
245K1M/117Samuel Wendl 2003 Horš.Týn123.59 2 125.97 0 125.59
246C1M/60Jiří Holý 1957 3 Rakovník125.91 0 128.83 0 125.91
247K1W/43Marie Pechmanová 2001 0 Roudnice127.32 0 124.27 2 126.27
248C1W/10Nikola Huňková 1998 3 Val.Mez.126.86 0 124.61 2 126.61
249K1M/118Antonín Bareš 1998 0 Štětí123.00 102 122.64 4 126.64
250K1W/44Karolína Paloudová 2000 3 Č.Kruml.112.16 102 122.66 4 126.66
251K1M/119Vojtěch Horal 2002 Horš.Týn126.85 2 122.67 4 126.67
252K1M/120Ivan Jilma 1957 3 L.Tábor124.96 2 105.05 50 126.96
253K1M/121Hynek Krejčí 1978 3 Roztoky136.13 0 123.07 4 127.07
254C2M/19Jan Mrázek
Lukáš Balarin
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
134.15 0 125.08 2 127.08
255K1W/45Sára Motyčková 2001 0 Sk.Vesel156.52 8 123.61 4 127.61
256K1W/46Kateřina Šprdlíková 2001 3 Sušice127.75 0 127.51 2 127.75
257C2M/20Jan Paraniak
Alois Kuna
1951
1960
3 SK VS ČB
SK VS ČB
129.79 4 127.98 0 127.98
258K1M/122Václav Bříza 1962 0 Klatovy128.10 0 128.75 0 128.10
259C1W/11Alexandra Vrbová 2000 3 Horš.Týn128.94 0 129.81 0 128.94
260C2M/21Vladimír Kubeš
Jindřich Krofta
1961
1990
3 VS Tábor
VS Tábor
124.98 4 124.47 12 128.98
261K1M/123David Kirchner 2002 Dukla B.129.58 52 127.45 2 129.45
262K1W/47Kateřina Koudelková 1995 3 Č.Kruml.129.80 0 127.58 4 129.80
263K1W/48Alena Habichová 1969 3 VS Tábor128.43 52 130.17 0 130.17
264K1M/124Miroslav Maňas 1955 3 Hubertus130.58 0 0.00 0 130.58
265K1M/125Matěj Sahula 2003 Benátky129.53 2 130.86 56 131.53
266C2M/22Jan Vrublovský
Petr Novotný
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
134.88 2 131.64 0 131.64
267K1M/126Vít Štercl 1999 3 Dukla B.123.65 8 116.07 54 131.65
268C1M/61Antonín Krejčí 1955 0 Kralupy133.94 150 129.86 2 131.86
269K1M/127Jeroným Staša 2001 0 Třebech.107.83 156 125.93 6 131.93
270K1W/49Terezie Mílová 1998 3 Trutnov128.13 6 126.03 6 132.03
271K1M/128Vojtěch Klíma 2002 Č.Kruml.135.84 6 130.83 2 132.83
272C2M/23Matěj Přikryl
Lubor Přikryl
1999
1965
3 Tesla Bo
Tesla Bo
133.72 4 130.83 2 132.83
273C1W/12Jitka Pospíšilová 1989 3 VS Tábor135.81 52 132.25 2 134.25
274K1W/50Bára Strasserová 2001 0 L.Žatec130.34 4 122.73 52 134.34
275K1M/129Jaroslav Matějka 1993 0 Ot.Strak130.66 4 0.00 0 134.66
276C1M/62David Šebela 1998 3 Kadaň126.64 50 131.22 4 135.22
277C1M/63Marek Souček 1999 0 KVS HK133.09 4 133.36 2 135.36
278K1M/130Vojtěch Vejvoda 1999 0 Rakovník127.37 156 131.96 4 135.96
279K1M/131Tomáš Gabrlík 2000 0 Olomouc139.75 6 136.38 0 136.38
280K1M/132Vojtěch Kalina 2001 0 Vlašim128.76 8 126.21 58 136.76
281K1W/51Nikola Žatecká 2002 KVSPísek134.77 2 129.76 52 136.77
282K1M/133Filip Malý 2002 KVSPísek133.09 4 124.06 152 137.09
283C1M/64Tadeáš Starý 1998 0 Val.Mez.134.54 4 135.36 2 137.36
284C2M/24Antonín Krejčí
Hynek Krejčí
1955
1978
3 Kralupy
Roztoky
146.62 2 135.66 2 137.66
285C1M/65Dominik Krofta 1993 0 VS Tábor127.52 104 135.05 4 139.05
286K1M/134Martin Weisl 2002 USK Pha135.27 4 139.65 2 139.27
287C2M/25Jan Kaminský
Tadeáš Starý
1999
1998
0 Val.Mez.
Val.Mez.
137.80 2 139.54 8 139.80
288K1M/135Stanislav Babor 1958 0 Č.Kruml.137.98 2 0.00 0 139.98
289C1W/13Markéta Bayerová 2000 0 Val.Mez.156.42 0 140.17 0 140.17
290K1M/136Matyáš Urbánek 2002 USK Pha155.13 6 136.20 4 140.20
291K1W/52Dominika Dvořáková 2002 Dukla B.156.24 56 138.63 2 140.63
292C1W/14Terezie Mílová 1998 3 Trutnov141.82 0 136.71 6 141.82
293K1M/137Zdeněk Maté 1998 0 Olomouc140.79 302 135.87 6 141.87
294C1M/66Adam Škorňa 2000 0 Val.Mez.0.00 0 139.87 2 141.87
295K1M/138Štěpán Tichý 2000 0 Val.Mez.138.39 6 142.45 0 142.45
296K1M/139Lukáš Formánek 1997 0 SK VS ČB142.52 0 144.80 202 142.52
297C1M/67Karel Bohatý 2001 0 Třebech.130.03 52 145.56 0 145.56
298K1W/53Markéta Bayerová 2000 0 Val.Mez.146.34 0 0.00 0 146.34
299K1M/140Daniel Koblížek 2000 0 Trutnov148.93 14 136.55 10 146.55
300K1M/141Filip Cubr 2000 0 ČSAD Plz143.55 4 144.53 52 147.55
301C1M/68Lukáš Příhoda 2001 0 USK Pha149.99 0 154.11 0 149.99
302K1W/54Veronika Koudelková 1998 0 Č.Kruml.144.41 58 150.55 0 150.55
303C2M/26Jakub Hřebíček
Jakub Fiala
1999
1998
0 KK Brand
KK Brand
145.49 158 143.62 8 151.62
304C1W/15Antonie Galušková 2001 0 Sušice152.30 150 147.06 6 153.06
305K1W/55Adéla Hricová 1999 0 Olomouc152.90 2 159.85 4 154.90
306C1M/69Rostislav Švagr 2000 0 Týniště130.50 50 129.22 26 155.22
307C1W/16Barbora Kaminská 1998 0 Val.Mez.159.67 2 155.90 0 155.90
308C2M/27Štěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.20 6 156.78 2 158.20
309K1W/56Klára Vaňková 2001 0 VS Tábor152.76 6 132.98 54 158.76
310K1M/142Ondřej Eliáš 2000 0 USK Pha148.87 10 142.38 104 158.87
311K1M/143Pavel Chabiča 2001 0 Sk.Vesel158.15 4 157.40 102 162.15
312K1W/57Viktorie Filipi 2002 Č.Lípa156.13 54 159.28 6 165.28
313C1M/70Jakub Fiala 1998 0 KK Brand162.59 308 154.06 16 170.06
314K1M/144Samson Koudelka 2002 Č.Kruml.131.57 106 134.17 54 188.17
315K1M/145Tibor Pešek 2000 0 Sk.Vesel132.21 58 136.09 110 190.21
316K1W/58Natálie Tůmová 2002 Sk.Vesel178.67 56 139.55 52 191.55
317K1M/146Matěj Vaněk 2004 VS Tábor140.45 60 140.77 52 192.77
318K1M/147Matyáš Říha 2003 USK Pha175.32 306 153.99 52 205.99
319K1W/59Adéla Králová 2001 0 USK Pha143.41 154 153.79 54 207.79
320K1M/148Oldřich Řáha 1998 0 L.Žatec145.38 158 149.93 58 207.93
321K1M/149Aleš Marek 1999 0 SK VS ČB156.49 56 161.84 52 212.49
322K1M/150Martin Šorel 2001 0 KK Brand156.77 60 156.69 108 216.77
323K1W/60Nela Pražáková 2003 VS Tábor171.67 54 155.61 158 225.67
324K1M/151Karel Šulc 2000 0 KK Brand121.18 214 133.60 112 245.60
325K1M/152Matěj Loník 2001 0 Olomouc160.18 152 144.44 106 250.44
326C1W/17Klára Horová 1998 0 KK Opava159.05 104 151.71 102 253.71
327K1M/153Jakub Fiala 2001 0 Olomouc142.81 156 156.06 106 262.06
328K1M/154Jakub Hřebíček 1999 0 KK Brand133.85 152 132.30 152 284.30
329K1W/61Nikola Pechlátová 2004 Sušice185.63 108 177.62 352 293.63
330K1W/62Denisa Košíková 2002 Sk.Vesel152.79 206 142.62 152 294.62
331K1M/155Daniel Stránský 2002 Benátky159.21 210 153.89 150 303.89
332K1W/63Sandra Pajmová 2002 Kadaň150.77 160 211.85 256 310.77
333K1W/64Hana Beranová 2003 USK Pha167.60 150 161.20 154 315.20
334K1W/65Barbora Honischová 1999 0 Kadaň152.95 254 173.82 160 333.82
335K1W/66Eliška Weislová 2002 USK Pha187.63 158 208.16 204 345.63
336K1M/156Marek Kojecký 1998 0 Olomouc144.07 212 147.91 206 353.91
337K1M/157Jan Šindelář 2002 Loko Plz198.26 304 175.73 202 377.73
338K1W/67Johanka Halíková 2003 Horš.Týn0.00 0 157.81 258 415.81
339K1W/68Klára Lípová 1999 0 Štětí131.56 308 161.55 258 419.55
340K1W/69Michaela Báčová 1998 0 KK Brand121.66 412 179.68 258 437.68
341K1W/70Eliška Hojdová 2005 Horš.Týn176.10 502 184.35 254 438.35
342K1M/158Vojtěch Král 2000 0 Kadaň133.88 356 133.49 306 439.49
343K1W/71Anna Malá 2004 KVSPísek199.86 454 174.21 454 628.21
344K1W/72Markéta Hojdová 2007 Horš.Týn171.24 554 180.68 452 632.68
345K1M/159Lukáš Pajma 2008 Kadaň211.11 750 221.43 502 723.43
346K1M/160Matěj Král 2003 Kadaň90.35 756 124.17 608 732.17
347K1W/73Taťána Žatecká 2007 KVSPísek103.86 704 240.59 606 807.86
Oddíl