vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku

27.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha109.80 0 106.40 2 108.40 0
2.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc108.64 6 104.84 4 108.840.44/0,40
3.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc119.73 10 111.11 2 113.114.71/4,30
4.3/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha116.76 0 121.41 4 116.768.36/7,70
5.4/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc116.76 2 120.66 6 118.7610.36/9,60
6.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc117.84 2 117.61 2 119.6111.21/10,30
7.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc134.96 16 116.68 4 120.6812.28/11,30
8.5/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc121.40 4 117.14 4 121.1412.74/11,80
9.6/PZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.131.06 10 126.18 4 130.1821.78/20,10
10.7/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice125.93 12 120.16 12 132.1623.76/21,90
11.4/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc140.57 6 131.53 2 133.5325.13/23,20
12.8/PZMZACH Radovan 2005 KK Brand141.57 106 132.63 6 138.6330.23/27,90
13.9/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK132.94 6 131.28 62 138.9430.54/28,20
14.10/PZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB142.83 12 134.99 6 140.9932.59/30,10
15.11/PZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha148.39 10 139.28 4 143.2834.88/32,20
16.12/PZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand158.63 50 138.32 6 144.3235.92/33,10
17.5/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc138.20 12 139.22 6 145.2236.82/34,00
18.13/PZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand139.60 8 161.93 6 147.6039.20/36,20
19.6/PZZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB148.40 8 140.79 8 148.7940.39/37,30
20.14/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc161.74 4 150.03 4 154.0345.63/42,10
21.15/PZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand156.81 14 144.67 16 160.6752.27/48,20
22.7/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc156.89 4 204.01 2 160.8952.49/48,40
23.8/PZZPOLLERTOVI C2   USK161.97 108 156.26 8 164.2655.86/51,50
24.16/PZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha160.45 54 163.09 6 169.0960.69/56,00
25.17/PZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice165.03 6 166.93 10 171.0362.63/57,80
26.18/PZMBEIER Alva 2005 Trutnov157.52 16 166.49 16 173.5265.12/60,10
27.19/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz171.68 8 159.87 16 175.8767.47/62,20
28.20/PZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy230.53 118 169.00 10 179.0070.60/65,10
29.9/PZZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.173.38 12 187.93 12 185.3876.98/71,00
30.21/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno191.48 22 181.25 8 189.2580.85/74,60
31.22/PZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno195.65 12 193.24 10 203.2494.84/87,50
32.23/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc199.01 14 200.83 14 213.01104.61/96,50
33.24/PZMBENDA Jan 2005 Roudnice205.28 18 228.35 120 223.28114.88/106,00
34.10/PZZAMÁLIE Šrétrová 2007 Kralupy218.56 66 232.99 6 238.99130.59/120,50
35.11/PZZALTMAN Isabella 2007 Buddeus240.07 6 225.08 16 241.08132.68/122,40
36.25/PZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy187.20 60 176.93 112 247.20138.80/128,00
37.26/PZMNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň190.19 254 229.04 60 289.04180.64/166,60
38.27/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha298.83 8 224.99 110 306.83198.43/183,10
39.12/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno206.43 256 324.15 164 462.43354.03/326,60
40.28/PZMHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy195.47 268 233.36 318 463.47355.07/327,60
41.29/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice145.25 356 134.67 364 498.67390.27/360,00
42.13/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Kristýna 2006 Č.Kruml.254.68 312 260.29 364 566.68458.28/422,80
43.14/PZZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy4.00 999 264.61 318 582.61474.21/437,50
  MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.90.34 2 92.60 0 92.34 22
2.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk98.84 2 94.69 0 94.692.35/2,518
3.3/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc102.84 0 99.04 0 99.046.70/7,317
4.4/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.101.06 6 100.70 0 100.708.36/9,116
5.5/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha106.95 2 103.89 0 103.8911.55/12,515
6.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha103.82 2 104.16 0 104.1611.82/12,814
7.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha109.64 0 105.15 0 105.1512.81/13,913
8.6/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha109.86 10 106.23 0 106.2313.89/15,012
9.7/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.116.80 2 110.99 0 110.9918.65/20,211
10.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc111.86 2 110.47 2 112.4720.13/21,810
11.8/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand113.89 0 111.51 2 113.5121.17/22,99
12.9/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk115.44 4 112.73 2 114.7322.39/24,28
13.10/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK123.36 6 111.64 4 115.6423.30/25,27
14.4/ZMWENDL Samuel 2003 Horš.Týn116.26 4 121.18 0 120.2627.92/30,26
15.5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc114.48 10 120.73 0 120.7328.39/30,75
16.11/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc121.55 8 124.66 0 124.6632.32/35,04
17.12/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc126.64 4 120.72 4 124.7232.38/35,13
18.6/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov132.81 4 121.53 6 127.5335.19/38,12
19.7/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk126.68 2 124.56 4 128.5636.22/39,21
20.13/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha132.91 8 127.44 2 129.4437.10/40,20
21.8/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm156.15 12 135.78 10 145.7853.44/57,90
22.9/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha159.11 2 146.08 4 150.0857.74/62,50
23.10/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.144.53 56 134.40 52 186.4094.06/101,90
24.14/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava204.66 170 154.03 160 314.03221.69/240,10
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava89.80 0 92.19 0 89.80 58
2.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec91.75 4 92.09 0 92.092.29/2,654
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.75 0 91.71 2 92.752.95/3,350
4.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.97.71 2 96.85 0 96.857.05/7,946
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc98.25 2 98.80 0 98.809.00/10,042
6.5/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha100.22 2 99.99 0 99.9910.19/11,338
7.6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor100.01 0 99.52 2 100.0110.21/11,434
8.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha104.92 10 102.10 0 102.1012.30/13,730
9.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice105.66 8 103.82 2 105.8216.02/17,826
10.2/ZMALTMAN Marcella 2004 Buddeus105.93 2 104.49 2 106.4916.69/18,60
11.9/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí101.50 6 101.30 6 107.3017.50/19,522
12.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc102.53 6 104.22 4 108.2218.42/20,521
13.10/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky114.33 6 110.65 0 110.6520.85/23,220
14.11/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.44 4 110.86 0 110.8621.06/23,519
15.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha114.31 6 110.97 0 110.9721.17/23,618
16.12/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava109.54 4 109.19 2 111.1921.39/23,817
16.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava110.30 6 111.19 0 111.1921.39/23,816
18.13/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa116.16 4 115.15 0 115.1525.35/28,215
19.6/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha115.48 4 122.55 2 119.4829.68/33,114
20.14/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno131.11 2 117.49 2 119.4929.69/33,113
21.7/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa117.14 4 112.92 8 120.9231.12/34,712
22.8/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy119.78 2 126.78 2 121.7831.98/35,611
23.9/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc111.90 10 115.50 8 121.9032.10/35,710
24.15/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand137.33 8 119.18 4 123.1833.38/37,29
25.16/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.22 6 123.54 0 123.5433.74/37,68
26.17/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky118.20 10 131.75 14 128.2038.40/42,87
27.10/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa124.33 10 123.39 6 129.3939.59/44,16
28.18/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand139.43 12 132.65 4 136.6546.85/52,25
29.11/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha139.31 8 132.94 4 136.9447.14/52,54
30.19/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.139.72 10 136.60 6 142.6052.80/58,83
31.12/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice149.62 18 143.50 2 145.5055.70/62,02
32.13/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy137.85 8 142.13 10 145.8556.05/62,41
33.20/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov160.77 12 149.65 4 153.6563.85/71,10
34.14/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB152.92 10 152.30 6 158.3068.50/76,30
35.15/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.153.95 6 154.34 6 159.9570.15/78,10
36.16/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.166.95 8 160.76 2 162.7672.96/81,20
37.17/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc212.55 16 199.87 14 213.87124.07/138,20
38.18/ZMHOŘEJŠÍ Anna 2004 KK Brand172.37 116 163.10 166 288.37198.57/221,10
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
125.53 4 125.97 2 127.97 10
2.2/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
127.05 8 123.58 10 133.585.61/4,49
3.3/ZSVENC Štěpán
KOLÁČEK Petr
2004
2001
3 KK Brand
KK Brand
132.51 6 127.11 8 135.117.14/5,68
4.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
154.66 8 141.65 4 145.6517.68/13,87
5.4/ZSŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
146.78 4 148.09 8 150.7822.81/17,86
6.5/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
152.81 6 146.18 8 154.1826.21/20,55
7.6/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
149.18 10 149.61 6 155.6127.64/21,64
8.2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
158.45 16 151.36 10 161.3633.39/26,13
9.3/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
145.28 20 154.17 60 165.2837.31/29,22
10.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub
ŠEDIVÝ Jan
2004
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
174.74 14 156.88 12 168.8840.91/32,01
11.7/ZSTESAŘ Vojtěch
ČIHOVSKÝ Šimon
2002
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
154.09 116 166.61 8 174.6146.64/36,40
12.5/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
171.21 14 182.80 20 185.2157.24/44,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB90.76 0 84.62 0 84.62 120
2.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.89.69 0 84.90 0 84.900.28/0,3116
3.3/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha90.97 6 86.39 0 86.391.77/2,1112
4.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky92.14 4 89.11 0 89.114.49/5,3108
5.5/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec90.94 0 89.66 0 89.665.04/6,0104
6.6/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB98.71 4 90.58 2 92.587.96/9,4100
7.7/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice94.37 2 91.65 2 93.659.03/10,796
8.8/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.97.48 4 94.89 0 94.8910.27/12,192
9.9/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha95.37 0 91.02 4 95.0210.40/12,388
10.10/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk99.93 2 95.10 0 95.1010.48/12,484
11.11/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha101.83 0 95.77 0 95.7711.15/13,280
12.12/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.97.65 6 96.21 0 96.2111.59/13,776
13.13/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB100.71 0 93.10 4 97.1012.48/14,772
14.14/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc97.19 2 95.26 2 97.2612.64/14,968
15.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.61 4 98.80 0 98.8014.18/16,864
16.15/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK101.69 4 95.73 4 99.7315.11/17,960
17.16/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc100.22 2 100.54 0 100.5415.92/18,859
18.17/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice98.46 6 98.79 2 100.7916.17/19,158
19.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc106.38 0 101.37 0 101.3716.75/19,857
20.18/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha100.79 2 99.81 2 101.8117.19/20,356
21.19/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno100.69 2 97.90 6 102.6918.07/21,455
22.20/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn103.99 6 101.27 2 103.2718.65/22,054
23.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc103.31 0 101.56 4 103.3118.69/22,153
24.21/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand112.47 0 99.54 4 103.5418.92/22,452
25.22/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí111.11 2 99.69 4 103.6919.07/22,551
26.23/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha104.01 0 101.80 2 103.8019.18/22,750
27.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc105.10 0 105.64 8 105.1020.48/24,249
28.5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.04 0 107.97 4 106.0421.42/25,348
29.6/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor106.39 0 106.17 0 106.1721.55/25,547
30.24/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky107.42 0 104.80 2 106.8022.18/26,246
31.25/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc110.26 4 103.51 4 107.5122.89/27,145
32.26/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc108.12 0 4.00 999 108.1223.50/27,844
33.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand114.22 2 109.23 0 109.2324.61/29,143
34.8/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha110.69 0 109.73 0 109.7325.11/29,742
35.27/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.108.40 2 110.23 8 110.4025.78/30,541
36.28/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB109.05 2 105.27 6 111.0526.43/31,240
37.29/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc109.44 2 107.57 6 111.4426.82/31,739
38.30/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk109.58 2 125.45 6 111.5826.96/31,938
39.31/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz117.05 2 109.80 2 111.8027.18/32,137
40.9/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava112.50 0 114.60 8 112.5027.88/32,936
41.32/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc112.54 0 113.35 0 112.5427.92/33,035
42.33/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha111.07 2 108.77 4 112.7728.15/33,334
43.34/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk115.72 2 111.28 2 113.2828.66/33,933
44.10/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn112.25 2 109.38 4 113.3828.76/34,032
45.11/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB117.76 8 113.87 0 113.8729.25/34,631
46.12/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy124.43 2 111.10 4 115.1030.48/36,030
47.35/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk115.26 0 114.37 2 115.2630.64/36,229
48.36/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto110.24 6 112.64 6 116.2431.62/37,428
49.13/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk116.99 0 122.23 2 116.9932.37/38,327
50.14/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm117.56 6 114.00 4 118.0033.38/39,426
51.15/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc123.99 2 118.64 0 118.6434.02/40,225
52.37/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk116.89 2 125.21 2 118.8934.27/40,524
53.16/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice117.29 2 123.50 4 119.2934.67/41,023
54.17/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice126.84 4 113.72 6 119.7235.10/41,522
55.38/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk118.89 2 121.35 8 120.8936.27/42,921
56.18/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.128.36 6 119.79 2 121.7937.17/43,920
57.19/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha119.78 4 120.36 4 123.7839.16/46,319
58.20/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB127.86 6 122.26 2 124.2639.64/46,818
59.21/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB121.24 4 127.78 8 125.2440.62/48,017
60.39/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov126.13 6 120.87 6 126.8742.25/49,916
61.40/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto127.56 0 156.88 56 127.5642.94/50,715
62.41/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.127.86 4 124.15 4 128.1543.53/51,414
63.22/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB134.25 2 128.12 2 130.1245.50/53,813
64.23/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy133.09 6 124.95 6 130.9546.33/54,812
65.42/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava3.00 999 123.25 8 131.2546.63/55,111
66.24/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc139.53 6 130.46 4 134.4649.84/58,910
67.25/ZMHOLEC Jakub 2003 KK Brand134.57 0 135.31 4 134.5749.95/59,09
68.43/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy133.99 4 129.87 6 135.8751.25/60,68
69.26/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov127.90 10 124.32 12 136.3251.70/61,17
70.27/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky140.36 10 131.97 6 137.9753.35/63,06
71.28/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB139.50 0 148.26 6 139.5054.88/64,95
72.29/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc135.25 6 153.99 0 141.2556.63/66,94
73.30/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.137.43 4 140.47 4 141.4356.81/67,13
74.44/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc134.81 10 166.62 6 144.8160.19/71,12
75.31/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov147.81 10 143.98 6 149.9865.36/77,21
76.32/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc139.44 14 144.98 8 152.9868.36/80,80
77.33/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily153.48 4 156.86 8 157.4872.86/86,10
78.34/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky144.36 20 152.63 8 160.6376.01/89,80
79.35/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily156.86 8 192.93 66 164.8680.24/94,80
80.45/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky164.54 12 155.60 62 176.5491.92/108,60
81.46/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm182.49 8 147.95 56 190.49105.87/125,10
82.36/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno129.67 64 146.24 166 193.67109.05/128,90
83.37/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.187.49 58 191.35 10 201.35116.73/137,90
84.38/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha151.57 62 161.01 58 213.57128.95/152,40
85.39/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec165.63 60 248.63 14 225.63141.01/166,60
86.40/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň203.19 162 190.29 60 250.29165.67/195,80
87.41/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily197.64 60 216.63 110 257.64173.02/204,50
88.42/ZMPANKRÁC Karel 2003 Kadaň224.83 410 224.13 312 536.13451.51/533,60
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno102.32 0 95.97 2 97.97 16
2.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha107.34 2 104.97 0 104.977.00/7,112
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc111.35 2 107.16 0 107.169.19/9,48
4.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava111.54 6 103.55 4 107.559.58/9,87
5.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc116.83 4 116.31 0 116.3118.34/18,76
6.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí120.97 2 115.79 2 117.7919.82/20,25
7.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.121.12 0 118.99 0 118.9921.02/21,54
8.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk122.58 4 120.16 2 122.1624.19/24,73
9.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc131.37 8 121.54 2 123.5425.57/26,12
10.4/ZMALTMAN Marcella 2004 Buddeus138.61 8 124.16 2 126.1628.19/28,80
11.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava139.55 2 129.58 4 133.5835.61/36,31
12.6/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha135.28 6 132.10 2 134.1036.13/36,90
13.7/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava143.51 2 134.07 2 136.0738.10/38,90
14.7/ZMBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha150.99 2 142.85 2 144.8546.88/47,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3