vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku

28.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc112.63 0 111.45 2 112.63 0
2.1/PZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha112.49 6 113.24 4 117.244.61/4,10
3.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc118.06 0 114.99 6 118.065.43/4,80
4.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc134.61 4 123.12 2 125.1212.49/11,10
5.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc131.39 4 126.26 0 126.2613.63/12,10
6.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc128.60 2 120.62 8 128.6215.99/14,20
7.4/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha126.16 4 121.13 52 130.1617.53/15,60
8.5/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice132.94 4 126.79 4 130.7918.16/16,10
9.6/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc130.45 2 129.91 10 132.4519.82/17,60
10.4/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc141.81 6 138.34 6 144.3431.71/28,20
11.7/PZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.140.18 8 153.20 2 148.1835.55/31,60
12.8/PZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand143.43 6 144.91 50 149.4336.80/32,70
13.9/PZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha152.86 4 147.39 6 153.3940.76/36,20
14.5/PZZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB172.00 16 146.43 8 154.4341.80/37,10
15.10/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK144.83 10 159.53 12 154.8342.20/37,50
16.11/PZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB149.65 12 156.17 10 161.6549.02/43,50
17.12/PZMZACH Radovan 2005 KK Brand163.13 8 160.56 8 168.5655.93/49,70
18.13/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc162.81 6 258.18 8 168.8156.18/49,90
19.6/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc159.67 16 166.62 14 175.6763.04/56,00
20.14/PZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy176.69 4 215.39 6 180.6968.06/60,40
21.15/PZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand174.35 8 169.06 12 181.0668.43/60,80
22.16/PZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice176.28 10 196.63 62 186.2873.65/65,40
23.7/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc182.91 4 189.57 6 186.9174.28/66,00
24.17/PZMBEIER Alva 2005 Trutnov181.33 12 179.43 8 187.4374.80/66,40
25.18/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz177.84 10 165.80 58 187.8475.21/66,80
26.8/PZZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.183.56 10 199.50 60 193.5680.93/71,90
27.19/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno197.18 62 202.47 0 202.4789.84/79,80
28.20/PZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha199.34 12 196.53 8 204.5391.90/81,60
29.9/PZZPOLLERTOVI C2   USK203.27 8 212.11 14 211.2798.64/87,60
30.21/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc247.74 10 213.64 14 227.64115.01/102,10
31.10/PZZALTMAN Isabella 2007 Budeuss307.74 8 219.68 14 233.68121.05/107,50
32.11/PZZAMÁLIE Šrétrová 2007 Kralupy232.06 112 231.85 8 239.85127.22/113,00
33.22/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha221.35 58 250.77 4 254.77142.14/126,20
34.23/PZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy219.41 56 236.54 106 275.41162.78/144,50
35.24/PZMBENDA Jan 2005 Roudnice210.16 120 218.14 114 330.16217.53/193,10
36.25/PZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno243.87 106 243.22 110 349.87237.24/210,60
37.12/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno221.60 162 269.12 108 377.12264.49/234,80
38.26/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice172.16 312 177.36 212 389.36276.73/245,70
39.13/PZZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy278.18 214 248.60 158 406.60293.97/261,00
40.14/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Kristýna 2006 Č.Kruml.343.32 214 313.35 210 523.35410.72/364,70
41.27/PZMHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy237.58 318 211.99 414 555.58442.95/393,30
  NOVÁK Tomáš 2005 Kadaň1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.94.29 6 97.07 8 100.29 21
2.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk103.93 2 101.79 2 103.793.50/3,517
3.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.82 2 107.76 4 109.829.53/9,516
4.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc104.10 6 107.92 6 110.109.81/9,815
5.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha114.97 6 112.61 2 114.6114.32/14,314
6.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha115.89 6 115.86 0 115.8615.57/15,513
7.5/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha119.38 0 114.68 2 116.6816.39/16,312
8.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc122.39 4 117.03 0 117.0316.74/16,711
9.6/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha117.24 2 117.71 8 119.2418.95/18,910
10.4/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk127.45 2 123.71 2 125.7125.42/25,39
11.7/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk132.15 8 126.37 2 128.3728.08/28,08
12.8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc138.53 8 125.26 4 129.2628.97/28,97
13.9/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.129.97 8 125.20 6 131.2030.91/30,86
14.5/ZMWENDL Samuel 2003 Horš.Týn129.87 6 133.02 4 135.8735.58/35,55
15.6/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc132.07 6 162.69 12 138.0737.78/37,74
16.7/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov137.34 4 138.72 6 141.3441.05/40,93
17.10/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha151.23 8 137.52 4 141.5241.23/41,12
18.11/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc154.66 10 134.18 8 142.1841.89/41,81
19.12/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand129.55 60 135.79 10 145.7945.50/45,40
20.8/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm151.84 10 159.39 2 161.3961.10/60,90
21.9/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha161.43 8 177.72 10 169.4369.14/68,90
22.10/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.157.18 108 155.33 54 209.33109.04/108,70
23.13/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava1.00 999 154.82 56 210.82110.53/110,20
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava94.96 0 94.84 0 94.84 58
2.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec95.33 0 96.66 0 95.330.49/0,554
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno99.47 0 96.36 0 96.361.52/1,650
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc100.73 0 100.13 0 100.135.29/5,646
5.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí100.67 2 100.59 0 100.595.75/6,142
6.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.103.40 0 103.73 4 103.408.56/9,038
7.6/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha103.56 0 105.78 4 103.568.72/9,234
8.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor106.76 0 107.11 4 106.7611.92/12,630
9.8/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.51 0 110.36 0 110.3615.52/16,426
10.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc109.64 4 109.97 2 111.9717.13/18,122
11.9/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice111.27 6 110.62 2 112.6217.78/18,721
12.10/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava117.55 6 111.17 2 113.1718.33/19,320
13.11/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha109.49 4 108.13 6 113.4918.65/19,719
14.3/ZMALTMAN Marcella 2004 Budeuss110.56 6 112.17 2 114.1719.33/20,40
15.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava121.86 2 120.09 0 120.0925.25/26,618
16.12/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky125.20 8 120.59 0 120.5925.75/27,217
17.13/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa125.39 6 120.69 0 120.6925.85/27,316
18.5/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha117.96 6 117.09 6 123.0928.25/29,815
19.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc126.61 6 123.04 2 125.0430.20/31,814
20.7/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha119.37 6 125.96 2 125.3730.53/32,213
21.14/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno136.67 4 125.31 2 127.3132.47/34,212
22.15/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk127.20 6 134.43 2 133.2038.36/40,411
23.8/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa128.66 6 136.17 6 134.6639.82/42,010
24.16/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky128.66 14 135.03 4 139.0344.19/46,69
25.9/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha157.57 6 138.36 2 140.3645.52/48,08
26.17/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand170.21 4 139.24 8 147.2452.40/55,37
27.10/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy142.31 6 4.00 999 148.3153.47/56,46
28.11/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa154.27 6 144.68 8 152.6857.84/61,05
29.12/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice158.92 12 150.77 4 154.7759.93/63,24
30.13/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy151.85 14 145.08 14 159.0864.24/67,73
31.18/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.156.00 4 150.35 12 160.0065.16/68,72
32.14/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB160.58 6 184.61 4 166.5871.74/75,61
33.19/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand141.18 60 160.00 10 170.0075.16/79,20
34.15/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.172.03 8 170.87 4 174.8780.03/84,40
35.16/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.178.13 4 176.01 2 178.0183.17/87,70
36.20/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov176.58 8 180.43 12 184.5889.74/94,60
37.17/ZMHOŘEJŠÍ Anna 2004 KK Brand190.13 156 198.19 10 208.19113.35/119,50
38.18/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc255.48 8 242.46 62 263.48168.64/177,80
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
127.57 4 125.18 0 125.18 8
2.2/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
130.47 8 127.21 6 133.218.03/6,47
3.3/ZSVENC Štěpán
KOLÁČEK Petr
2004
2001
3 KK Brand
KK Brand
135.69 12 134.73 6 140.7315.55/12,46
4.4/ZSŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
153.29 6 148.26 4 152.2627.08/21,65
5.5/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 144.60 8 152.6027.42/21,94
6.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
161.32 6 175.06 2 167.3242.14/33,73
7.6/ZSTESAŘ Vojtěch
ČIHOVSKÝ Šimon
2002
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
170.17 54 171.20 6 177.2052.02/41,62
8.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub
ŠEDIVÝ Jan
2004
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
170.40 14 171.09 12 183.0957.91/46,31
9.3/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
182.56 22 170.42 72 204.5679.38/63,40
10.4/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
200.15 62 202.31 10 212.3187.13/69,60
  MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.17 4 93.27 0 93.27 117
2.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB91.31 2 92.12 2 93.310.04/0,0113
3.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.92.78 4 89.97 4 93.970.70/0,8109
4.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha97.33 2 94.23 0 94.230.96/1,0105
5.5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk101.21 2 96.37 0 96.373.10/3,3101
6.6/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec96.18 2 95.43 2 97.434.16/4,597
7.7/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha95.81 6 91.55 6 97.554.28/4,693
8.8/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice95.43 6 95.35 4 99.356.08/6,589
9.9/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.99.15 4 99.58 0 99.586.31/6,885
10.10/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno101.23 4 100.80 0 100.807.53/8,181
11.11/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.100.80 4 102.42 0 102.429.15/9,877
12.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha4.00 999 102.82 0 102.829.55/10,273
13.12/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice99.10 4 100.35 4 103.109.83/10,569
14.13/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí103.49 0 102.13 6 103.4910.22/11,065
15.14/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc103.56 0 110.44 6 103.5610.29/11,061
16.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc107.93 4 105.35 0 105.3512.08/13,057
17.15/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn103.80 2 105.17 2 105.8012.53/13,456
18.16/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha110.50 2 104.86 2 106.8613.59/14,655
19.17/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc108.30 2 105.48 2 107.4814.21/15,254
20.18/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha107.55 0 108.13 6 107.5514.28/15,353
21.19/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB99.73 8 104.47 8 107.7314.46/15,552
22.20/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB104.42 4 106.14 6 108.4215.15/16,251
23.21/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc112.65 4 106.54 2 108.5415.27/16,450
24.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor108.56 0 114.19 2 108.5615.29/16,449
25.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc107.08 2 109.50 0 109.0815.81/17,048
26.5/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc109.65 2 112.84 0 111.6518.38/19,747
27.22/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk142.94 6 110.78 2 112.7819.51/20,946
28.6/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.73 2 112.87 4 113.7320.46/21,945
29.7/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn114.03 4 113.82 0 113.8220.55/22,044
30.23/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB113.96 10 111.58 4 115.5822.31/23,943
31.24/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky110.67 6 113.90 2 115.9022.63/24,342
32.25/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand113.36 4 112.45 54 117.3624.09/25,841
33.8/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy113.55 4 114.44 4 117.5524.28/26,040
34.26/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc118.60 2 115.57 2 117.5724.30/26,139
35.27/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk118.38 2 115.91 2 117.9124.64/26,438
36.28/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc119.40 4 116.65 2 118.6525.38/27,237
37.9/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand115.68 6 116.97 2 118.9725.70/27,636
38.29/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk122.35 4 119.11 0 119.1125.84/27,735
39.10/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB121.88 6 115.33 4 119.3326.06/27,934
40.30/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto117.38 4 120.38 2 121.3828.11/30,133
41.31/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha121.40 4 118.11 4 122.1128.84/30,932
42.11/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice126.09 6 120.18 2 122.1828.91/31,031
43.12/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk120.30 2 125.10 2 122.3029.03/31,130
44.13/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm122.64 0 124.55 6 122.6429.37/31,529
45.32/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava115.69 8 119.68 8 123.6930.42/32,628
46.33/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc127.16 4 119.89 4 123.8930.62/32,827
47.34/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz125.75 0 123.06 2 125.0631.79/34,126
48.14/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice123.31 2 140.65 2 125.3132.04/34,425
48.15/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.31 2 141.11 10 125.3132.04/34,424
50.16/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha122.68 4 123.46 2 125.4632.19/34,523
51.17/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava119.65 6 122.10 4 125.6532.38/34,722
52.35/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy133.70 2 124.02 2 126.0232.75/35,121
53.18/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB145.77 6 125.04 4 129.0435.77/38,420
54.36/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.132.82 4 125.81 4 129.8136.54/39,219
55.19/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc126.12 4 125.23 6 130.1236.85/39,518
56.37/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto126.63 4 127.97 4 130.6337.36/40,117
57.38/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk125.29 8 128.13 4 132.1338.86/41,716
58.20/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.124.57 10 130.71 2 132.7139.44/42,315
59.21/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB134.13 4 133.30 2 135.3042.03/45,114
60.22/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy133.71 2 129.57 6 135.5742.30/45,413
61.39/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.126.45 10 127.11 12 136.4543.18/46,312
62.23/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB140.63 2 136.18 2 138.1844.91/48,211
63.40/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk140.73 52 137.28 2 139.2846.01/49,310
64.41/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov138.15 2 150.53 4 140.1546.88/50,39
65.24/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy138.63 56 137.52 4 141.5248.25/51,78
66.25/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc142.13 4 153.72 2 146.1352.86/56,77
67.26/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov171.72 56 140.79 6 146.7953.52/57,46
68.27/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky143.92 8 145.85 16 151.9258.65/62,95
69.42/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc155.70 4 157.39 10 159.7066.43/71,24
70.43/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm172.41 64 158.24 6 164.2470.97/76,13
71.28/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.157.04 8 151.85 16 165.0471.77/76,92
72.29/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily171.92 10 161.61 6 167.6174.34/79,71
73.30/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov171.72 2 164.31 6 170.3177.04/82,60
74.31/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc159.99 66 160.97 12 172.9779.70/85,50
75.32/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc179.64 4 170.60 8 178.6085.33/91,50
76.33/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň230.73 160 174.52 10 184.5291.25/97,80
77.34/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily182.13 16 169.62 20 189.6296.35/103,30
78.44/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky195.31 108 159.19 52 211.19117.92/126,40
79.35/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily211.17 8 244.18 60 219.17125.90/135,00
80.36/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec201.60 112 177.47 58 235.47142.20/152,50
81.37/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky132.90 104 1.00 999 236.90143.63/154,00
82.38/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.233.76 10 1.00 999 243.76150.49/161,30
83.39/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno1.00 999 242.96 14 256.96163.69/175,50
  PANKRÁC Karel 2003 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLEC Jakub 2003 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jáchym 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno105.52 2 103.45 0 103.45 16
2.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha113.26 2 112.55 0 112.559.10/8,812
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc118.16 0 113.50 0 113.5010.05/9,78
4.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava117.28 0 114.92 6 117.2813.83/13,47
5.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.131.49 2 122.87 0 122.8719.42/18,86
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc128.33 2 137.81 2 130.3326.88/26,05
7.3/ZMALTMAN Marcella 2004 Budeuss141.51 12 130.92 0 130.9227.47/26,60
8.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.21 2 132.49 0 132.4929.04/28,14
9.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí132.74 8 135.17 0 135.1731.72/30,73
10.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha150.29 0 138.56 2 140.5637.11/35,92
11.5/ZMBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha154.58 0 142.05 0 142.0538.60/37,31
12.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc148.14 6 141.67 8 149.6746.22/44,70
13.7/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava150.80 2 195.08 52 152.8049.35/47,70
14.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava164.06 6 173.69 6 170.0666.61/64,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3