vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

28.05.2016   Sušice - nádraží
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB 96.26 0 96.72 6 96.26 93
2.1/ PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn102.16 0 98.26 0 98.262.00/2,189
3.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 105.53 2 99.88 0 99.883.62/3,885
4.2/ VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy 103.11 0 101.47 2 103.116.85/7,181
5.1/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov 105.19 0 105.69 0 105.198.93/9,377
6.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav107.78 0 107.21 0 107.2110.95/11,473
7.2/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus106.80 2 107.32 0 107.3211.06/11,569
8.1/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy 110.74 4 106.47 2 108.4712.21/12,765
9.3/VPOLLERT Lukáš 1970 USK Pha 110.50 2 107.32 2 109.3213.06/13,661
10.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 112.74 4 109.90 0 109.9013.64/14,257
11.4/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn113.13 0 108.73 2 110.7314.47/15,053
12.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.74 0 111.13 0 111.1314.87/15,449
13.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 110.44 4 112.54 0 112.5416.28/16,945
14.1/VSSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus116.70 2 113.60 0 113.6017.34/18,041
15.6/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn114.16 0 114.24 0 114.1617.90/18,637
16.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov 117.65 4 114.70 0 114.7018.44/19,233
17.3/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy 119.38 2 113.26 2 115.2619.00/19,732
18.3/ HABICH Bohumil 1991 3 VS Tábor115.53 0 113.17 8 115.5319.27/20,031
19.4/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB 118.12 0 116.58 0 116.5820.32/21,130
20.1/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor120.52 2 116.64 0 116.6420.38/21,229
21.5/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor118.60 2 116.82 0 116.8220.56/21,428
22.2/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha 121.80 0 117.00 0 117.0020.74/21,527
23.7/VMMILYAN Dušan 1973 L.Žatec 132.49 0 117.40 0 117.4021.14/22,026
24.5/VČEKAL Josef 1970 3 Klášter.119.20 2 117.44 0 117.4421.18/22,025
25.4/ POTUŽÁK Jan 1988 3 Sušice 120.71 6 118.25 0 118.2521.99/22,824
26.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha 123.22 0 119.15 0 119.1522.89/23,823
  JANDA Zbyněk 1974 Hubertus115.19 4 3.00 999 999.00 22
28.6/VSMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus123.75 2 119.28 0 119.2823.02/23,921
29.2/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha 120.23 0 121.90 2 120.2323.97/24,920
30.7/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor121.32 0 120.96 0 120.9624.70/25,719
31.3/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha 123.00 0 125.33 0 123.0026.74/27,818
32.9/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus130.53 0 123.67 0 123.6727.41/28,517
33.5/ VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB 128.32 2 124.52 0 124.5228.26/29,416
34.4/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha 121.23 4 125.44 2 125.2328.97/30,115
35.10/VMPANZER Aleš 1974 Loko Plz127.49 0 126.13 2 127.4931.23/32,414
36.11/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB 132.78 2 127.59 0 127.5931.33/32,513
37.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 126.56 2 123.68 4 127.6831.42/32,612
38.6/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus130.64 2 129.71 0 129.7133.45/34,711
39.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov 131.80 0 128.69 2 130.6934.43/35,810
40.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.11 0 130.79 0 130.7934.53/35,99
41.12/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor137.74 2 131.37 0 131.3735.11/36,58
42.9/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV 135.50 0 131.96 0 131.9635.70/37,17
43.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.132.97 0 130.24 2 132.2435.98/37,46
44.2/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 135.76 2 133.55 0 133.5537.29/38,75
45.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 142.60 4 138.77 0 138.7742.51/44,24
46.10/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 156.56 2 138.85 0 138.8542.59/44,23
47.2/U23HABICH Karel 1994 3 VS Tábor133.40 6 135.23 6 139.4043.14/44,82
48.9/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň 151.26 4 145.75 4 149.7553.49/55,61
49.1/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK 151.17 0 148.23 2 150.2353.97/56,10
50.4/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.159.40 0 158.30 4 159.4063.14/65,60
51.13/VMDOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 158.20 6 171.31 4 164.2067.94/70,60
52.5/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 174.20 0 165.11 0 165.1168.85/71,50
53.14/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand161.75 4 175.67 0 165.7569.49/72,20
54.3/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov 173.32 6 158.36 8 166.3670.10/72,80
55.4/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy 169.93 4 170.31 4 173.9377.67/80,70
56.5/ZSKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 184.20 14 165.34 102 198.20101.94/105,90
57.2/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 260.90 18 271.42 124 278.90182.64/189,70
  KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUZEK Filip 1992 3 Sušice 1.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice 89.64 0 86.55 0 86.55 97
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice 95.30 0 95.17 0 95.178.62/10,089
3.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn101.66 2 99.10 0 99.1012.55/14,585
4.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor110.68 0 106.57 0 106.5720.02/23,181
5.1/ KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy 109.64 0 107.68 0 107.6821.13/24,477
6.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB 101.43 50 107.79 0 107.7921.24/24,573
7.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 110.40 2 108.36 0 108.3621.81/25,269
8.2/ POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice 110.24 0 110.14 0 110.1423.59/27,365
9.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 113.27 0 111.13 0 111.1324.58/28,461
10.3/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.44 6 111.65 0 111.6525.10/29,057
11.2/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand116.83 4 112.54 0 112.5425.99/30,053
12.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 116.28 0 112.97 0 112.9726.42/30,549
13.1/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy 117.38 0 114.68 0 114.6828.13/32,545
14.4/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 116.72 0 115.19 0 115.1928.64/33,141
15.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa 120.69 0 117.74 0 117.7431.19/36,037
16.2/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa 120.16 2 118.24 0 118.2431.69/36,633
17.4/ ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK 122.64 0 119.98 0 119.9833.43/38,632
18.3/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa 125.84 2 120.88 0 120.8834.33/39,731
19.2/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz123.51 2 122.27 0 122.2735.72/41,330
20.4/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha 122.82 0 122.62 0 122.6236.07/41,729
21.3/U23MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus126.49 0 123.30 0 123.3036.75/42,528
22.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB 128.63 0 124.49 0 124.4937.94/43,827
23.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň 126.45 0 124.53 0 124.5337.98/43,926
24.1/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 124.28 2 129.53 4 126.2839.73/45,90
25.3/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.126.42 0 125.85 2 126.4239.87/46,125
26.4/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB 130.24 0 124.53 2 126.5339.98/46,224
27.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha 131.69 0 128.48 0 128.4841.93/48,423
28.5/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 133.75 6 128.71 0 128.7142.16/48,722
29.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník130.37 0 130.64 0 130.3743.82/50,621
30.4/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník134.71 2 126.80 4 130.8044.25/51,120
31.5/ POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz135.93 52 127.43 4 131.4344.88/51,919
32.6/ HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 137.75 0 131.70 0 131.7045.15/52,218
33.5/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand130.70 2 126.71 6 132.7046.15/53,317
34.5/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy 137.65 0 133.35 0 133.3546.80/54,116
35.6/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.133.58 0 134.22 2 133.5847.03/54,315
36.6/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.132.42 6 131.81 2 133.8147.26/54,614
37.6/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.134.69 0 130.87 4 134.6948.14/55,613
38.7/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy 131.47 6 132.85 2 134.8548.30/55,812
39.5/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.134.91 0 134.74 4 134.9148.36/55,911
40.8/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.135.68 2 135.95 0 135.9549.40/57,110
41.6/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov 136.05 0 136.25 2 136.0549.50/57,29
42.4/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus135.58 6 136.94 0 136.9450.39/58,28
43.7/ VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy 138.48 0 135.12 2 137.1250.57/58,47
44.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 137.88 0 136.85 4 137.8851.33/59,30
45.7/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice 136.49 2 141.48 6 138.4951.94/60,06
46.8/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.133.87 10 136.71 2 138.7152.16/60,35
47.9/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak141.61 0 137.31 2 139.3152.76/61,04
48.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 142.60 0 140.28 0 140.2853.73/62,13
49.9/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak152.20 4 143.33 2 145.3358.78/67,92
50.10/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 145.93 2 151.26 6 147.9361.38/70,91
51.8/ PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 146.43 2 145.94 4 148.4361.88/71,50
52.3/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice154.93 8 147.71 4 151.7165.16/75,30
53.7/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml.155.91 0 149.11 4 153.1166.56/76,90
54.4/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn155.14 0 156.10 0 155.1468.59/79,20
55.5/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 166.34 12 163.32 2 165.3278.77/91,00
56.6/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 162.70 4 170.74 4 166.7080.15/92,60
57.7/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn154.72 50 158.23 10 168.2381.68/94,40
58.8/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 173.19 6 167.63 2 169.6383.08/96,00
59.9/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice193.25 10 197.10 6 203.10116.55/134,70
60.11/ZSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 142.05 210 162.68 58 220.68134.13/155,00
61.12/ZSZávišková Zlata 2002 Boh.Pha 218.33 8 182.19 116 226.33139.78/161,50
62.10/ZMKremrová Adéla 2005 USK Pha 178.57 252 237.76 6 243.76157.21/181,60
63.8/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor261.37 18 204.45 66 270.45183.90/212,50
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor272.11 4 1.00 999 999.00 0
65.12/ZMKolářová Markéta 2005 USK Pha 179.17 116 214.23 256 295.17208.62/241,00
  MILYANOVÁ Veronika 2004 L.Žatec 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALISZOVÁ Kateřina 1986 Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
114.86 2 115.27 2 116.86 43
2.1/PECHLÁT Hynek
PECHLÁT Hynek
1971
1995
2 Sušice
USK Pha
123.16 8 121.99 2 123.997.13/6,139
3.2/WENDL Miloslav
BOUZEK Filip
1978
1992
2 Horš.Týn
Sušice
4.00 999 124.45 0 124.457.59/6,535
4.1/DMCUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
127.41 0 123.36 6 127.4110.55/9,031
5.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
127.43 0 117.11 600 127.4310.57/9,027
6.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
129.44 0 130.39 0 129.4412.58/10,823
7.2/DMHOUSKA Jan
MAJER Kryštof
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
132.74 0 135.16 0 132.7415.88/13,619
8.2/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
3 Bechyně
Bechyně
137.70 2 134.17 0 134.1717.31/14,815
9.3/HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
3 VS Tábor
VS Tábor
132.25 2 132.12 8 134.2517.39/14,911
10.4/KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
133.27 4 131.18 8 137.2720.41/17,57
11.2/VSHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
144.54 0 142.87 4 144.5427.68/23,76
12.3/VSPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.84 2 146.10 0 146.1029.24/25,05
13.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
Roztoky
Kralupy
150.48 2 148.42 0 148.4231.56/27,04
14.5/ POTUŽÁK Jan
VOZKA Aleš
1988
1989
2 Sušice
Sušice
158.68 8 157.47 4 161.4744.61/38,23
15.1/ZSKAŠÁK Filip
HRŇÁK Jáchym
2003
2004
Kralupy
Kralupy
166.23 8 171.20 6 174.2357.37/49,12
17.1/ZMŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
224.48 8 165.91 12 177.9161.05/52,20
19.6/MARTIN Václav
Cardoselli Tomáš
2002
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
336.81 62 230.66 14 244.66127.80/109,40
  MULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
5.2/DMNOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
240.65 16 208.67 18 226.67 0
3.1/ZSHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
164.13 2 180.47 12 166.13 1
4.1/DSMANOVÁ Štěpánka
BAUEROVÁ Markéta
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
166.36 6 175.48 6 172.36 0
  GALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
2001
2000
3 Sušice
Horš.Týn
137.74 0 4.00 999 999.00 3
2.1/VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
145.77 2 142.71 4 146.71 2

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha 88.26 0 86.16 0 86.16 219
2.1/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy 89.15 0 87.48 0 87.481.32/1,5211
3.1/ BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice 91.35 0 89.71 0 89.713.55/4,1207
4.2/ VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 94.31 4 92.42 2 94.428.26/9,6203
5.2/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz95.80 6 94.51 0 94.518.35/9,7199
6.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus95.71 0 94.54 0 94.548.38/9,7195
7.3/ POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 93.87 2 108.18 54 95.879.71/11,3191
8.2/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus95.82 2 96.69 2 97.8211.66/13,5187
9.4/ BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 96.26 10 95.99 2 97.9911.83/13,7183
10.2/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice 96.99 2 95.72 4 98.9912.83/14,9179
11.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 100.72 0 99.86 0 99.8613.70/15,9175
12.5/ VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy 101.79 0 100.84 0 100.8414.68/17,0171
13.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 102.20 0 101.21 0 101.2115.05/17,5167
14.3/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 100.62 2 101.24 0 101.2415.08/17,5163
15.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand102.41 0 101.49 0 101.4915.33/17,8159
16.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz104.84 0 102.47 0 102.4716.31/18,9155
17.3/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz105.93 0 100.68 2 102.6816.52/19,2151
18.6/ SÝKORA Michal 1989 Hubertus105.36 0 100.70 2 102.7016.54/19,2147
19.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 108.80 0 99.34 4 103.3417.18/19,9143
20.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz106.11 0 103.42 0 103.4217.26/20,0139
21.4/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 104.18 0 103.49 0 103.4917.33/20,1135
22.4/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz106.32 2 103.53 0 103.5317.37/20,2131
23.4/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz104.15 0 103.62 0 103.6217.46/20,3127
24.7/ JILMA Martin 1989 2 L.Tábor 101.76 2 103.92 50 103.7617.60/20,4123
25.8/ KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy 105.66 2 104.18 0 104.1818.02/20,9119
26.6/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 106.16 0 104.35 0 104.3518.19/21,1115
27.5/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 109.15 0 104.36 0 104.3618.20/21,1111
28.6/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha 107.57 2 104.69 0 104.6918.53/21,5107
29.5/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 105.96 2 104.79 0 104.7918.63/21,6103
30.1/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník101.37 4 103.43 10 105.3719.21/22,399
31.6/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 105.54 0 105.99 0 105.5419.38/22,595
32.7/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.66 0 107.21 0 107.2121.05/24,491
33.7/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.110.90 0 107.40 0 107.4021.24/24,787
34.8/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus109.57 0 107.93 0 107.9321.77/25,383
35.8/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.106.12 2 106.68 4 108.1221.96/25,579
36.9/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor 108.61 0 106.94 4 108.6122.45/26,175
37.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice 111.33 2 109.24 0 109.2423.08/26,871
38.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 109.47 2 108.96 2 110.9624.80/28,870
39.11/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně 115.89 0 111.23 0 111.2325.07/29,169
40.9/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.109.26 2 119.65 0 111.2625.10/29,168
41.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus112.11 2 111.62 0 111.6225.46/29,567
42.7/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha 113.55 2 111.62 0 111.6225.46/29,566
43.12/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice111.86 0 111.87 0 111.8625.70/29,865
44.3/VSNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus113.28 2 112.82 0 112.8226.66/30,964
45.4/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice 112.95 0 111.63 2 112.9526.79/31,163
46.13/VMPAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně 115.40 2 113.79 0 113.7927.63/32,162
47.8/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.114.56 0 113.19 2 114.5628.40/33,061
48.10/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy 114.41 2 114.89 0 114.8928.73/33,360
49.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně 111.90 4 112.65 4 115.9029.74/34,559
50.14/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov115.45 2 114.10 2 116.1029.94/34,758
51.15/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov117.34 0 115.20 2 117.2031.04/36,057
52.16/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus116.33 2 117.43 0 117.4331.27/36,356
53.11/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.115.50 4 115.64 2 117.6431.48/36,555
54.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz122.50 2 116.10 2 118.1031.94/37,154
55.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz118.25 0 116.76 2 118.2532.09/37,253
56.5/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand118.86 0 118.58 0 118.5832.42/37,652
57.1/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 117.47 4 118.62 0 118.6232.46/37,751
58.2/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy 120.11 2 118.92 0 118.9232.76/38,050
59.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha 117.23 4 119.83 0 119.8333.67/39,149
60.12/VPOHANKA Jiří 1969 3 Klatovy 122.84 0 120.25 0 120.2534.09/39,648
61.9/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník123.45 2 120.31 0 120.3134.15/39,647
62.17/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky 126.92 2 121.24 0 121.2435.08/40,746
63.4/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice 125.19 2 121.26 0 121.2635.10/40,745
64.2/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 121.34 0 123.50 0 121.3435.18/40,844
65.10/DMBAUDISCH Adam 2001 USK Pha 124.69 0 117.52 4 121.5235.36/41,043
66.13/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy 124.31 0 121.55 0 121.5535.39/41,142
67.18/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor 125.74 0 121.57 0 121.5735.41/41,141
68.5/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz125.41 0 122.10 0 122.1035.94/41,740
69.6/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus122.48 0 123.66 0 122.4836.32/42,239
70.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek124.48 2 123.14 0 123.1436.98/42,938
71.7/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak129.35 4 123.22 0 123.2237.06/43,037
72.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 126.72 0 123.36 0 123.3637.20/43,20
73.6/U23SMOLÍK Jan 1997 3 Loko Plz126.82 10 119.71 4 123.7137.55/43,636
74.19/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň 120.75 4 123.94 0 123.9437.78/43,835
75.2/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK 124.45 2 124.32 0 124.3238.16/44,30
76.8/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník124.32 0 128.97 0 124.3238.16/44,334
77.5/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.130.35 2 124.43 0 124.4338.27/44,433
78.3/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 123.42 2 118.92 52 125.4239.26/45,632
79.9/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.125.61 2 125.45 0 125.4539.29/45,631
80.11/DMKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.161.39 2 124.97 2 126.9740.81/47,430
81.10/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha 129.27 0 127.13 0 127.1340.97/47,629
82.4/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz132.39 0 127.26 0 127.2641.10/47,728
83.11/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak127.75 0 143.30 0 127.7541.59/48,327
84.6/ZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha 126.12 2 123.32 6 128.1241.96/48,726
85.5/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.129.24 2 127.46 2 129.4643.30/50,325
86.6/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.127.47 2 133.77 2 129.4743.31/50,324
87.7/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov 129.56 0 128.33 2 129.5643.40/50,423
88.20/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice 129.20 2 129.38 14 131.2045.04/52,322
89.3/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand133.28 2 129.25 2 131.2545.09/52,30
90.12/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.45 2 131.61 2 133.4547.29/54,921
91.7/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice 133.98 2 129.70 4 133.7047.54/55,220
92.4/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz128.88 6 132.18 4 134.8848.72/56,50
93.12/DMJAHODA Martin 2001 USK Pha 129.13 8 129.94 6 135.9449.78/57,819
94.21/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 141.10 2 134.12 2 136.1249.96/58,018
95.5/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor157.89 8 136.38 0 136.3850.22/58,30
96.6/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.137.31 4 128.50 8 136.5050.34/58,40
97.13/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz138.16 0 138.94 2 138.1652.00/60,417
98.8/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy 133.44 12 131.27 8 139.2753.11/61,616
99.7/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz142.98 2 139.81 0 139.8153.65/62,30
100.8/ZMTURNER Karel 2004 Blovice 142.41 0 145.88 2 142.4156.25/65,315
101.8/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor146.62 56 140.81 2 142.8156.65/65,70
102.9/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha 138.86 4 142.28 2 142.8656.70/65,814
103.9/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor144.40 4 143.24 0 143.2457.08/66,20
104.10/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice 144.97 0 144.25 0 144.2558.09/67,413
105.11/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand148.62 4 142.74 2 144.7458.58/68,012
106.10/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice143.80 6 144.97 0 144.9758.81/68,30
107.12/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň 138.52 8 138.52 8 146.5260.36/70,111
108.13/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 145.48 2 143.18 6 147.4861.32/71,210
109.9/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 140.10 10 145.85 2 147.8561.69/71,69
110.9/ HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 144.70 10 142.65 8 150.6564.49/74,88
111.22/VMMAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor157.34 8 153.67 2 155.6769.51/80,77
112.11/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice154.13 6 153.72 2 155.7269.56/80,70
113.23/VMDOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 157.34 0 154.64 4 157.3471.18/82,66
114.14/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.150.58 8 151.54 6 157.5471.38/82,85
115.15/ZMMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 167.57 8 157.50 2 159.5073.34/85,14
116.14/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.162.90 0 160.43 0 160.4374.27/86,23
117.10/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.165.98 6 158.91 2 160.9174.75/86,82
118.11/ZSMARTIN Václav 2002 Boh.Pha 161.80 0 194.22 18 161.8075.64/87,81
119.12/PZSAIDL František 2006 USK Pha 160.39 2 174.27 10 162.3976.23/88,50
120.13/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 161.83 2 163.92 2 163.8377.67/90,10
121.12/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň 160.32 4 155.19 10 164.3278.16/90,70
122.13/ZSČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 160.28 6 165.12 2 166.2880.12/93,00
123.14/ZSŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha 170.13 6 164.40 2 166.4080.24/93,10
124.16/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha 167.59 58 160.41 6 166.4180.25/93,10
125.17/ZMŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 159.73 10 189.85 58 169.7383.57/97,00
126.18/ZMKÖRNER Adam 2004 KK Brand158.46 12 187.56 8 170.4684.30/97,80
127.14/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 168.34 4 168.60 6 172.3486.18/100,00
128.13/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.166.63 8 186.62 6 174.6388.47/102,70
129.19/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB 177.19 2 184.61 10 179.1993.03/108,00
130.20/ZMSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus173.27 6 166.28 14 179.2793.11/108,10
131.15/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 179.97 6 175.81 4 179.8193.65/108,70
132.14/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.159.11 112 173.97 8 181.9795.81/111,20
133.16/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 182.47 54 181.60 4 185.6099.44/115,40
134.21/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 181.67 52 190.71 2 192.71106.55/123,70
135.17/PZČerník Štěpán 2006 USK Pha 182.72 316 189.91 12 201.91115.75/134,30
136.22/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.237.20 60 198.58 6 204.58118.42/137,40
137.18/PZNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.195.59 10 218.33 6 205.59119.43/138,60
138.15/ZSMED Kryštof 2002 USK Pha 219.86 114 203.77 4 207.77121.61/141,10
139.19/PZMILYAN Daniel 2006 L.Žatec 212.73 12 194.32 14 208.32122.16/141,80
140.23/ZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 4.00 999 163.80 50 213.80127.64/148,10
141.20/PZPŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand287.95 12 204.31 10 214.31128.15/148,70
142.21/PZFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand267.60 214 211.64 16 227.64141.48/164,20
143.24/ZMNOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 212.33 16 181.71 66 228.33142.17/165,00
144.22/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice172.81 58 181.00 60 230.81144.65/167,90
145.25/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice238.53 8 231.64 6 237.64151.48/175,80
146.16/ZSNOVOTNÝ Vojtěch 2002 USK Pha 190.33 60 182.70 60 242.70156.54/181,70
147.26/ZMPĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor241.68 12 255.93 2 253.68167.52/194,40
148.23/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.273.37 8 253.80 10 263.80177.64/206,20
149.24/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor187.64 106 212.76 56 268.76182.60/211,90
150.27/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor245.91 206 227.88 110 337.88251.72/292,20
  NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.258.68 116 3.00 999 999.00 0
152.26/PZPAJMA Lukáš 2008 Kadaň 229.65 152 209.82 202 381.65295.49/343,00
153.28/ZMCardoselli Tomáš 2005 Boh.Pha 233.84 314 230.90 212 442.90356.74/414,00
154.29/ZMKALOUSEK Ondřej 2005 SKVS ČB 398.47 416 359.33 112 471.33385.17/447,00
155.27/PZSmetánka Vavřinec 2008 Hubertus186.70 412 250.10 316 566.10479.94/557,00
156.28/PZČEKAL Josef 2007 Klášter.145.55 458 144.37 704 603.55517.39/600,50
  HORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB 113.18 0 112.98 0 112.98 22
2.1/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn116.18 0 115.24 0 115.242.26/2,018
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV 124.38 0 119.45 0 119.456.47/5,714
4.2/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 130.57 0 122.52 0 122.529.54/8,410
5.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.52 4 129.62 4 132.5219.54/17,36
6.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov 131.78 2 133.79 0 133.7820.80/18,45
7.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor140.35 0 148.93 0 140.3527.37/24,24
8.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 149.95 0 158.46 0 149.9536.97/32,73
9.2/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.149.66 2 155.14 2 151.6638.68/34,22
10.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 161.72 8 156.31 2 158.3145.33/40,11
11.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.161.48 0 158.18 2 160.1847.20/41,80
12.4/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak182.50 2 176.17 0 176.1763.19/55,90
13.3/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz193.47 2 182.85 2 184.8571.87/63,60
14.5/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 223.18 4 214.34 2 216.34103.36/91,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3