vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

04.06.2016   Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
ředitel: Ivan Pišvejc   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice94.73 0 89.24 0 89.24 75
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.95.12 2 92.30 0 92.303.06/3,475
3.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha99.91 2 97.31 0 97.318.07/9,075
4.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice97.95 0 97.53 2 97.958.71/9,875
5.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha99.69 4 96.35 2 98.359.11/10,275
6.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha99.63 4 99.30 0 99.3010.06/11,375
7.4/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava100.35 4 99.58 0 99.5810.34/11,668
8.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha100.03 4 100.35 0 100.3511.11/12,462
9.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha115.27 56 101.09 0 101.0911.85/13,357
10. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava100.81 4 101.55 0 101.5512.31/13,857
11.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha99.92 2 106.38 0 101.9212.68/14,253
12.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB107.40 8 100.12 2 102.1212.88/14,449
13.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy102.32 6 100.56 2 102.5613.32/14,946
14. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.67 2 101.02 2 103.0213.78/15,443
15.5/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.102.18 4 99.11 4 103.1113.87/15,543
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha104.13 54 101.79 2 103.7914.55/16,343
17.6/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha109.06 60 104.27 0 104.2715.03/16,840
18.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky105.74 4 104.58 0 104.5815.34/17,237
19. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky100.66 4 104.87 2 104.6615.42/17,335
20.3/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha101.99 50 104.67 0 104.6715.43/17,333
21. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc101.88 4 100.80 4 104.8015.56/17,431
22. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.50 2 106.16 2 105.5016.26/18,229
23.7/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník110.58 10 103.68 2 105.6816.44/18,427
24.8/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy105.94 0 104.76 4 105.9416.70/18,725
25.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.107.06 4 102.25 4 106.2517.01/19,123
26.5/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice107.29 0 106.33 0 106.3317.09/19,221
27.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.09 56 106.44 0 106.4417.20/19,319
28.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.108.53 6 106.50 0 106.5017.26/19,317
29.4/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy103.02 4 103.69 4 107.0217.78/19,915
30.9/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno105.78 6 107.11 0 107.1117.87/20,014
31.5/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.110.88 8 105.45 2 107.4518.21/20,413
32.6/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy107.64 0 110.88 0 107.6418.40/20,612
33.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky106.10 2 113.11 6 108.1018.86/21,111
34.10/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB102.89 50 106.25 2 108.2519.01/21,310
35.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy107.36 4 106.88 2 108.8819.64/22,09
36.7/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava103.11 8 101.19 8 109.1919.95/22,48
37.11/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava107.26 10 103.41 6 109.4120.17/22,67
38. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy108.58 4 107.47 2 109.4720.23/22,76
39.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim111.29 2 108.18 2 110.1820.94/23,55
40.7/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.108.70 2 108.33 4 110.7021.46/24,04
41.6/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha116.56 4 109.44 2 111.4422.20/24,93
42.7/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.109.26 4 107.53 4 111.5322.29/25,02
42.8/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.111.53 0 113.33 2 111.5322.29/25,01
44.12/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.85 6 103.54 8 111.5422.30/25,00
45.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava110.06 4 111.74 0 111.7422.50/25,20
46.8/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha108.51 6 108.97 6 114.5125.27/28,30
47.9/DSAITKEN Callum 1999 NZ109.99 52 108.85 6 114.8525.61/28,70
48.8/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy111.31 4 118.77 100 115.3126.07/29,20
49.9/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha116.01 2 111.45 4 115.4526.21/29,40
50.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha111.44 6 115.57 54 117.4428.20/31,60
51.10/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK117.25 4 117.49 0 117.4928.25/31,70
52.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno116.89 2 123.91 2 118.8929.65/33,20
53.11/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník115.56 56 116.03 4 120.0330.79/34,50
54.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky112.45 8 114.54 8 120.4531.21/35,00
55. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy122.35 6 116.74 4 120.7431.50/35,30
56.10/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz125.21 2 120.79 0 120.7931.55/35,40
57.12/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha117.38 4 114.88 6 120.8831.64/35,50
58.5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk124.32 58 117.13 4 121.1331.89/35,70
59.11/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc116.15 6 117.07 6 122.1532.91/36,90
60.12/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.116.03 8 110.72 52 124.0334.79/39,00
61.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí132.93 54 118.44 8 126.4437.20/41,70
62.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc162.93 54 123.11 4 127.1137.87/42,40
63.8/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.136.92 10 119.41 8 127.4138.17/42,80
64.9/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha123.62 4 124.56 10 127.6238.38/43,00
65.13/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.124.24 6 122.02 6 128.0238.78/43,50
66.13/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha145.39 6 126.51 2 128.5139.27/44,00
67.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB123.05 6 127.86 58 129.0539.81/44,60
68.14/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice136.99 108 123.60 8 131.6042.36/47,50
69.15/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.133.85 58 130.55 2 132.5543.31/48,50
70.16/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha152.20 106 124.99 8 132.9943.75/49,00
71.17/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc127.33 6 134.35 10 133.3344.09/49,40
72.18/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha130.75 4 131.43 4 134.7545.51/51,00
73.19/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec131.38 4 133.56 8 135.3846.14/51,70
74.11/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc129.64 6 146.25 54 135.6446.40/52,00
75.2/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4138.99 6 128.13 8 136.1346.89/52,50
76.20/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB150.63 8 130.08 8 138.0848.84/54,70
77.12/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha130.46 8 132.70 10 138.4649.22/55,20
78.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice137.45 106 136.42 4 140.4251.18/57,40
79.13/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha143.08 52 140.87 0 140.8751.63/57,90
80.21/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand143.89 8 131.60 12 143.6054.36/60,90
81.22/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava136.75 8 151.23 60 144.7555.51/62,20
82.14/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky167.05 6 144.29 2 146.2957.05/63,90
83.15/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky161.09 108 140.66 6 146.6657.42/64,30
84.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor139.59 58 145.00 2 147.0057.76/64,70
85.16/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc137.43 10 129.85 58 147.4358.19/65,20
86.17/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc215.10 56 138.50 10 148.5059.26/66,40
86.23/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk138.50 10 131.26 252 148.5059.26/66,40
88.14/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.140.80 12 142.47 152 152.8063.56/71,20
89.3/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB145.81 8 154.47 204 153.8164.57/72,40
90.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava134.27 62 151.07 4 155.0765.83/73,80
91.5/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand156.97 2 159.12 8 158.9769.73/78,10
92.24/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno184.38 6 155.44 4 159.4470.20/78,70
93.25/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand157.62 62 155.67 4 159.6770.43/78,90
94.26/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.97 52 122.20 56 159.9770.73/79,30
95.18/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha157.02 6 153.75 8 161.7572.51/81,30
96.15/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec155.85 6 134.44 50 161.8572.61/81,40
97.19/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc208.51 56 158.48 4 162.4873.24/82,10
98.27/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk182.07 8 162.82 14 176.8287.58/98,10
99.20/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice124.51 56 112.64 104 180.5191.27/102,30
100.6/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk170.65 10 162.70 52 180.6591.41/102,40
101.21/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha196.19 108 174.99 6 180.9991.75/102,80
102.28/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec172.33 10 170.91 54 182.3393.09/104,30
103.22/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec163.36 106 135.37 56 191.37102.13/114,40
104.23/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn141.44 160 164.27 62 226.27137.03/153,60
105.29/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha3.00 999 122.01 106 228.01138.77/155,50
106.24/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand184.87 62 177.73 56 233.73144.49/161,90
107.30/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk165.91 158 184.10 62 246.10156.86/175,80
108.7/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand144.29 106 202.17 116 250.29161.05/180,50
109.25/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha188.13 110 162.08 106 268.08178.84/200,40
110.26/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha198.16 108 163.59 106 269.59180.35/202,10
  KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha116.52 2 113.69 2 115.69 60
2.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice124.14 6 117.70 4 121.706.01/5,260
3.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha125.41 6 123.97 2 125.9710.28/8,960
4.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno137.02 4 125.11 4 129.1113.42/11,660
5.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy127.55 10 128.71 6 134.7119.02/16,453
6.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn142.61 56 142.81 2 144.8129.12/25,253
7.4/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha154.66 4 140.69 6 146.6931.00/26,847
8.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc145.81 8 141.78 6 147.7832.09/27,742
9.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno149.62 204 138.92 12 150.9235.23/30,538
10.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.176.27 8 144.83 8 152.8337.14/32,134
11.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc171.13 58 149.60 8 157.6041.91/36,231
12.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc4.00 999 155.74 2 157.7442.05/36,328
13.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava191.87 156 160.32 8 168.3252.63/45,525
14.4/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc190.48 4 171.81 2 173.8158.12/50,222
15.5/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava189.01 2 182.53 10 191.0175.32/65,120
16.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí191.44 16 201.83 14 207.4491.75/79,318
17.7/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha197.05 112 168.58 58 226.58110.89/95,916
18.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov212.91 114 216.98 10 226.98111.29/96,214
19.8/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec172.66 108 221.47 8 229.47113.78/98,312
20.6/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava261.67 258 245.12 60 305.12189.43/163,710
21.9/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno1.00 999 259.43 112 371.43255.74/221,19
  PATERSON Claudia 1999 NZ4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
116.14 0 124.68 10 116.14 60
2.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
115.57 54 119.46 0 119.463.32/2,953
3.2/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
119.49 4 118.88 2 120.884.74/4,153
4. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
132.17 52 118.12 6 124.127.98/6,953
5.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
133.79 60 126.22 0 126.2210.08/8,753
6.3/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
120.20 10 122.93 8 130.2014.06/12,147
7. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
128.46 2 119.45 60 130.4614.32/12,342
8. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
125.13 6 134.69 6 131.1314.99/12,942
9. VLČEK Ladislav
MALÝ Vojtěch
1985
1986
1 Dukla B.
USK Pha
133.53 56 129.81 2 131.8115.67/13,538
10.2/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
126.31 14 157.79 106 140.3124.17/20,838
11. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
151.90 8 143.84 60 159.9043.76/37,734
12.2/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
217.23 58 194.03 8 202.0385.89/74,031
13.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
193.74 56 214.93 14 228.93112.79/97,128
14.2/ZSFRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
219.37 126 255.12 112 345.37229.23/197,425

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.99.34 2 97.86 2 99.86 75
2.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha126.02 54 100.20 0 100.200.34/0,375
3.2/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc101.31 0 101.25 0 101.251.39/1,475
4.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.102.38 0 102.48 0 102.382.52/2,575
5.4/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha100.67 8 103.57 0 103.573.71/3,775
6. JOLY Cédric   FRA102.38 52 102.58 2 104.584.72/4,70
7.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.105.73 0 107.36 0 105.735.87/5,975
8.6/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB106.88 2 103.96 2 105.966.10/6,175
9.1/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.108.64 156 104.56 2 106.566.70/6,768
10.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.106.60 2 104.60 2 106.606.74/6,762
11. KARÁSEK Petr 1986 2 USK Pha4.00 999 104.66 2 106.666.80/6,857
12.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc111.07 2 104.85 2 106.856.99/7,053
13. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha110.56 2 107.41 0 107.417.55/7,649
14.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc111.65 2 108.99 0 108.999.13/9,149
15.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK112.93 0 109.04 0 109.049.18/9,246
16.2/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha109.93 2 110.59 0 110.5910.73/10,743
17.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha109.87 4 113.28 6 113.8714.01/14,043
18.3/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice114.04 4 114.23 0 114.2314.37/14,440
19. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja109.02 100 112.58 2 114.5814.72/14,737
20.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.83 2 113.82 2 114.8314.97/15,035
21.4/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha116.29 4 115.75 2 117.7517.89/17,933
22. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus115.65 56 114.09 4 118.0918.23/18,331
23.3/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.04 54 116.47 2 118.4718.61/18,629
24.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja121.03 4 116.54 2 118.5418.68/18,727
25.5/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB119.65 2 118.49 4 121.6521.79/21,825
26.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec117.98 4 122.43 2 121.9822.12/22,223
27.10/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB120.58 2 140.12 206 122.5822.72/22,821
28.4/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.121.47 4 113.92 50 125.4725.61/25,619
29.3/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent127.68 0 125.36 2 127.3627.50/27,517
30.4/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk121.66 50 128.79 0 128.7928.93/29,015
31.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk138.08 60 123.14 6 129.1429.28/29,314
32.5/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov128.60 2 127.92 4 130.6030.74/30,813
33.6/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK135.92 2 123.65 106 137.9238.06/38,112
34.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha132.23 6 147.69 4 138.2338.37/38,411
35.7/VMJANDA Zbyněk 1974 3 Hubertus129.26 12 156.97 60 141.2641.40/41,510
36. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha146.81 100 142.44 4 146.4446.58/46,69
37.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand156.88 4 147.71 4 151.7151.85/51,98
38.2/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava149.72 56 150.34 2 152.3452.48/52,67
39.7/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc131.64 100 152.80 4 156.8056.94/57,06
40.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc157.64 4 167.71 58 161.6461.78/61,95
41. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.118.75 102 120.73 50 170.7370.87/71,04
42. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.121.10 50 123.72 300 171.1071.24/71,33
43.4/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice119.64 54 125.04 102 173.6473.78/73,92
44.5/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha147.81 56 171.65 6 177.6577.79/77,91
45.8/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor126.36 104 126.99 52 178.9979.13/79,20
46. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB122.20 108 124.09 58 182.0982.23/82,30
47.6/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc132.64 56 145.55 150 188.6488.78/88,90
48.11/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK154.88 52 148.41 52 200.41100.55/100,70
49.7/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha160.19 262 221.45 60 281.45181.59/181,80
50.8/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn202.98 102 160.76 204 304.98205.12/205,40
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  AITKEN Callum 1999 NZ4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice106.08 0 116.79 0 106.08 75
2.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha109.17 2 106.99 2 108.992.91/2,775
3.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha108.26 2 113.09 2 110.264.18/3,975
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.109.46 2 106.07 6 111.465.38/5,175
5.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava112.51 2 110.55 2 112.556.47/6,168
6.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec113.74 0 114.78 6 113.747.66/7,268
7.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy114.28 0 116.19 0 114.288.20/7,762
8.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno119.36 4 114.80 0 114.808.72/8,262
9.3/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice114.92 0 115.44 50 114.928.84/8,357
10.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava115.32 0 119.38 0 115.329.24/8,753
11.4/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha118.64 0 116.89 4 118.6412.56/11,849
12.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc117.30 2 123.98 54 119.3013.22/12,546
13.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn117.91 2 119.08 6 119.9113.83/13,046
14.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava127.92 54 120.17 0 120.1714.09/13,343
15. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.52 0 128.04 2 123.5217.44/16,440
16.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc122.29 2 138.39 0 124.2918.21/17,237
17. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno120.95 4 129.13 2 124.9518.87/17,835
18.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.123.14 6 123.32 2 125.3219.24/18,133
19.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc126.07 2 154.23 156 128.0721.99/20,731
20.3/U23WILLIAMS Courtney 1997 NZ124.61 4 118.54 54 128.6122.53/21,20
21.5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc127.01 2 131.46 4 129.0122.93/21,629
22.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV125.93 4 123.36 6 129.3623.28/21,927
23.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno130.80 0 134.08 4 130.8024.72/23,325
24.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava131.91 6 130.90 0 130.9024.82/23,423
25.4/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec129.13 2 4.00 999 131.1325.05/23,621
26.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha140.02 4 133.48 4 137.4831.40/29,619
27.5/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc138.05 0 137.06 6 138.0531.97/30,117
28.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor132.54 102 135.33 6 141.3335.25/33,215
29.8/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha136.17 6 130.77 54 142.1736.09/34,014
30.9/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha139.57 4 147.40 106 143.5737.49/35,313
31.6/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand141.90 4 159.56 4 145.9039.82/37,512
32.10/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk141.67 8 151.60 4 149.6743.59/41,111
33.7/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand164.86 6 146.29 4 150.2944.21/41,710
34.8/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha158.55 4 152.23 2 154.2348.15/45,49
35.9/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak153.79 4 155.62 6 157.7951.71/48,78
36.10/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc135.58 106 150.01 8 158.0151.93/49,07
37.11/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí151.94 10 135.35 60 161.9455.86/52,76
38.11/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava169.16 56 161.31 4 165.3159.23/55,85
39.12/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky168.68 56 164.43 10 174.4368.35/64,44
40.13/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK170.75 4 215.89 4 174.7568.67/64,73
41.12/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK183.86 2 171.57 4 175.5769.49/65,52
42.13/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc186.46 2 182.20 2 184.2078.12/73,61
43.14/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno179.42 102 182.54 4 186.5480.46/75,80
44. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy137.01 50 131.41 106 187.0180.93/76,30
45.14/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand155.76 106 177.18 12 189.1883.10/78,30
46.5/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava138.30 52 161.45 50 190.3084.22/79,40
47.15/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha193.05 56 183.96 10 193.9687.88/82,80
48.15/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand192.05 8 176.80 58 200.0593.97/88,60
49.16/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc168.20 52 153.15 102 220.20114.12/107,60
50.17/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand173.07 154 227.77 6 233.77127.69/120,40
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PATERSON Claudia 1999 NZ4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3