vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

09.04.2017   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc18:29,40 33
2.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel18:35,606.20/0,625
3.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk20:15,80106.40/9,617
4.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc20:34,00124.60/11,213
5.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:57,70148.30/13,49
6.2/DMKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm21:07,30157.90/14,25
7.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno21:21,90172.50/15,54
8.1/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm21:28,40179.00/16,13
9.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc21:41,80192.40/17,32
10.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo22:19,00229.60/20,71

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel17:23,60 70
2.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc17:34,6011.00/1,162
3.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:51,1027.50/2,654
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno18:05,5041.90/4,046
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc18:27,1063.50/6,138
6.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 2 Olomouc18:54,0090.40/8,730
7.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:17,60114.00/10,926
8. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno19:18,90115.30/11,022
9.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:25,20121.60/11,718
10.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno19:38,20134.60/12,914
11.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:55,30151.70/14,510
12.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc20:12,80169.20/16,29
13.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc20:54,10210.50/20,28
14. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc21:35,50251.90/24,17
15.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc21:49,10265.50/25,46
16.3/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK22:37,50313.90/30,15
17.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc22:43,30319.70/30,64
18.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK22:51,60328.00/31,43
19.4/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK23:06,30342.70/32,82
20.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc23:23,40359.80/34,51
21.6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc24:20,40416.80/39,90
22.7/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto25:14,40470.80/45,10
23.8/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná25:36,10492.50/47,20
24.9/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná25:52,80509.20/48,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno15:58,40 84
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc16:04,806.40/0,776
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc16:20,3021.90/2,368
4.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:30,3031.90/3,360
5.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí17:08,1069.70/7,352
6.3/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:36,7498.34/10,348
7. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto17:37,7099.30/10,444
8.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:47,10108.70/11,340
9.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc18:07,40129.00/13,536
10.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno18:47,30168.90/17,632
11.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc18:52,30173.90/18,128
12.2/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc19:02,20183.80/19,224
13.3/DMWALTER David 2001 2 Šumperk19:39,50221.10/23,120
14.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc19:49,40231.00/24,116
15.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc20:18,80260.40/27,215
16.4/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc21:34,00335.60/35,014
17.5/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:59,10360.70/37,613
18.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc22:20,90382.50/39,912
19.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel22:25,20386.80/40,411
20.6/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná22:29,00390.60/40,810
21.7/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná22:33,90395.50/41,39
22.8/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel22:38,30399.90/41,78
23.4/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno22:46,80408.40/42,67
24.5/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc22:53,80415.40/43,36
25.9/ZSURBAN Jaroslav 2004 Olomouc23:00,10421.70/44,05
26.6/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:01,40423.00/44,14
27.7/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc23:02,10423.70/44,23
28.10/ZSPAVELKA Marek 2004 VS Desná23:03,90425.50/44,42
29.11/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc23:04,00425.60/44,41
30.8/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc23:20,80442.40/46,20
31.12/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel23:28,50450.10/47,00
32.9/ZMGEPRT David 2005 Litovel23:33,90455.50/47,50
33.10/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc23:53,70475.30/49,60
34.13/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc24:28,90510.50/53,30
35.11/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc25:18,80560.40/58,50
  STRNAD Ondřej 2004 VS DesnáDNF 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
17:10,60 37
2.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
18:25,7075.10/7,329
3.2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
18:35,4084.80/8,221
4.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:57,20166.60/16,213
5.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
21:33,00262.40/25,55
6.3/U23KRISTEK Václav
HOROVÁ Klára
1996
1998
MT Olomouc
KK Opava
21:47,90277.30/26,91

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:43,40 19
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc20:45,702.30/0,211
3.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí22:18,9095.50/7,73
4.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno22:22,2098.80/7,92
5.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno22:39,00115.60/9,31
6.2/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc28:49,00485.60/39,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3