MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd

13.06.2020   řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz11:02,13 128/0
2.2/DSNOVÁK Filip   1 Boh.Pha11:10,618.48/1,3120/0
3.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:16,4114.28/2,20/118
4.4/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:26,2824.15/3,60/110
5.5/DSKIRCHNER David   1 Boh.Pha11:29,8727.74/4,2112/0
6.1/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc11:32,8730.74/4,60/102
7.6/DSHRADEC Matěj   1 Olomouc11:34,2332.10/4,80/94
8.7/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily11:35,0032.87/5,0104/0
9.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno11:35,4233.29/5,00/86
10.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc11:40,4638.33/5,80/82
11.8/DSPROCHÁZKA Vojtěch   2 Olomouc11:41,8139.68/6,00/78
12.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště11:49,6947.56/7,296/0
13.9/DSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc11:53,2551.12/7,70/74
14.10/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm11:53,5351.40/7,80/70
15.11/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno11:56,7354.60/8,20/66
16.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně11:57,1254.99/8,388/0
17.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha11:58,8756.74/8,680/0
18.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav12:02,1059.97/9,176/0
19.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc12:14,5672.43/10,90/62
20.5/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily12:15,6173.48/11,172/0
21.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:17,1575.02/11,368/0
22.2/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov12:23,3681.23/12,364/0
23.6/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí12:25,1383.00/12,50/58
24.7/DMROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:30,2888.15/13,30/54
25.12/DSFLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov12:35,6993.56/14,160/0
26.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc12:37,6095.47/14,40/50
27.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:41,5399.40/15,00/46
28.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště12:43,43101.30/15,356/0
29.4/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.12:47,56105.43/15,952/0
30.10/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice12:50,51108.38/16,448/0
31.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz12:51,96109.83/16,644/0
32.11/DMTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand12:55,31113.18/17,140/0
33.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí12:57,93115.80/17,50/42
34.12/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí13:03,64121.51/18,40/38
35.13/DSKOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand13:04,45122.32/18,536/0
36.13/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno13:09,18127.05/19,20/34
37.14/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc13:14,26132.13/20,00/30
38.1/VUHLÍK František 1975 3 Bechyně13:16,54134.41/20,332/0
39.4/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště13:19,72137.59/20,828/0
40.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc13:20,82138.69/20,90/26
41.15/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno13:22,32140.19/21,20/25
42.6/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily13:25,54143.41/21,727/0
43.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně13:31,68149.55/22,626/0
44.16/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.13:32,96150.83/22,825/0
45.17/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.13:36,31154.18/23,324/0
46.18/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto13:37,72155.59/23,523/0
47.14/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná13:41,34159.21/24,00/24
48.19/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand13:41,81159.68/24,122/0
49.20/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc13:43,62161.49/24,40/23
50.21/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno13:43,71161.58/24,40/22
51.7/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily13:44,06161.93/24,521/0
52.15/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí13:44,79162.66/24,60/21
53.16/DSHYNEK Pavel 2003 3 Semily13:44,85162.72/24,620/0
54.8/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav13:45,78163.65/24,719/0
55.9/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily13:46,68164.55/24,918/0
56.17/DSBERKA Štěpán 2002 2 Litovel13:54,67172.54/26,10/20
57.18/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná13:58,19176.06/26,60/19
58.10/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.14:02,37180.24/27,217/0
59.22/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha14:05,83183.70/27,716/0
60.11/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto14:07,53185.40/28,015/0
61.23/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí14:09,87187.74/28,40/18
62.12/ZSVRBATA Štěpán 2006 3 Pardub.14:09,99187.86/28,414/0
62.13/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc14:09,99187.86/28,40/17
64.19/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:13,66191.53/28,913/0
65.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc14:17,83195.70/29,60/16
66.24/DMKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí14:18,35196.22/29,60/15
67.14/ZSTESAŘ Petr 2006 Loko Plz14:21,97199.84/30,212/0
68.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc14:23,13201.00/30,40/14
69.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz14:25,60203.47/30,711/0
70.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc14:42,73220.60/33,30/13
71.7/ZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha14:46,05223.92/33,810/0
72.8/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK14:53,48231.35/34,90/12
73.5/U23WALTER David   3 Šumperk14:55,32233.19/35,20/11
74.9/ZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.14:55,64233.51/35,39/0
75.15/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto14:56,25234.12/35,48/0
76.10/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.15:01,14239.01/36,17/0
77.16/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel15:11,98249.85/37,70/10
78.25/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno15:12,14250.01/37,80/9
79.17/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.15:14,50252.37/38,16/0
80.18/ZSSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto15:22,40260.27/39,35/0
81.11/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.15:23,99261.86/39,54/0
82.19/ZSDORNIČÁK Maxim   KK Brno15:26,86264.73/40,00/8
83.12/ZMMARTIN Jakub   Boh.Pha15:26,97264.84/40,03/0
84.26/DMŠVAGR Robin 2004 3 Týniště15:35,30273.17/41,32/0
85.20/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc15:36,17274.04/41,40/7
86.21/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc15:40,06277.93/42,00/6
87.27/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto15:40,28278.15/42,01/0
88.22/ZSVÍTEK David   KK Brno15:43,74281.61/42,50/5
89.23/ZSČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí15:44,67282.54/42,70/4
90.28/DMPROTIVÁNEK Jan   Litovel15:49,78287.65/43,40/3
91.24/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí15:50,45288.32/43,50/2
92.25/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto15:51,50289.37/43,70/1
93.29/DMŠANTAVÝ Michal 2004 SKVeselí16:00,35298.22/45,00/0
94.13/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.16:01,71299.58/45,20/0
95.26/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc16:03,37301.24/45,50/0
96.14/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná16:13,72311.59/47,10/0
97.15/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz16:14,00311.87/47,10/0
98.16/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.16:16,49314.36/47,50/0
99.17/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel16:18,32316.19/47,80/0
100.27/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.16:26,82324.69/49,00/0
101.18/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí16:34,08331.95/50,10/0
102.19/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel16:48,81346.68/52,40/0
103.28/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí16:48,96346.83/52,40/0
104.20/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc17:25,88383.75/58,00/0
105.21/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto18:47,68465.55/70,30/0
Oddíl