Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje

05.05.2018   Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice85.89 0 88.95 50 85.894
2K1M/2ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB91.64 2 94.45 0 93.644
3K1M/3GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz97.86 0 94.70 0 94.701
4K1M/4MILYAN David 2001 3 L.Žatec99.17 4 94.87 0 94.866
5K1M/5BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.61 0 93.39 2 95.392
6K1M/6TŮMA Martin 1972 2 Hubertus95.58 0 97.76 2 95.577
7K1M/7HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně96.88 0 95.86 0 95.863
8K1M/8ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim103.74 4 97.56 0 97.56
9K1M/9STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB97.70 0 4.00 999 97.70
10K1M/10VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor99.04 0 98.59 0 98.591
11K1M/11KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB100.76 2 98.68 0 98.681
12K1M/12PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice99.81 0 98.88 0 98.882
13K1M/13PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB100.56 2 97.56 2 99.563
14K1M/14MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha99.77 0 4.00 999 99.768
15K1M/15HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy103.44 6 100.25 0 100.249
16K1M/16TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB98.35 2 4.00 999 100.346
17K1M/17BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz101.22 0 103.34 0 101.217
18K1M/18MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec105.94 0 101.83 0 101.826
19K1W/1MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.47 0 107.90 0 102.467
20K1M/19SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice102.57 0 102.45 2 102.569
21K1M/20HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec103.06 4 102.67 0 102.667
22K1M/21PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor101.06 2 105.46 2 103.062
23K1M/22ŠVEJD Jáchym 2007 3 Sušice103.09 0 106.41 2 103.091
24K1M/23ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha110.77 0 103.12 0 103.119
25K1M/24FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.107.29 0 103.47 0 103.468
26K1M/25PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.21 0 103.92 0 103.92
27K1M/26PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.63 6 103.98 0 103.978
28K1M/27STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB100.05 4 4.00 999 104.051
29K1M/28TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn104.15 0 105.01 2 104.152
30K1M/29CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha103.33 2 104.23 0 104.225
31K1M/30KOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor104.33 0 105.81 0 104.328
32K1M/31NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň106.69 6 104.43 0 104.43
33K1M/32MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak104.72 0 104.61 2 104.718
34K1M/33HEK Jan 1979 2 Roudnice104.67 2 105.25 0 105.25
35K1M/34ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.106.88 2 105.46 0 105.459
36K1M/35HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.92 0 108.49 50 105.917
37K1M/36MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.106.25 0 104.60 2 106.254
38K1M/37SVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec107.47 2 106.29 0 106.288
39K1W/2GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice104.99 2 104.53 2 106.527
40K1M/38KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.113.25 0 106.58 0 106.579
41K1M/39ZACH Radovan 2005 2 KK Brand106.87 0 106.95 0 106.867
42K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.38 2 107.93 0 107.384
43K1M/40STEHNO Petr 2003 2 USK Pha108.17 2 105.46 2 107.458
44C1M/1POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha110.31 0 107.90 0 107.896
45K1M/41CHOD Václav 1961 2 Blovice108.03 0 110.26 2 108.031
46K1M/42JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha104.08 4 111.62 2 108.084
47K1M/43TURNER Karel 2004 2 Sušice108.26 0 107.81 2 108.263
48K1M/44PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB104.30 4 105.31 50 108.299
49K1M/45PRÜHER Jakub 1968 3+ SKVS ČB112.08 0 108.74 0 108.743
50K1M/46MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice109.22 6 109.01 0 109.005
51K1W/4TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB107.21 2 4.00 999 109.213
52K1M/47TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB118.06 0 109.40 0 109.398
53C1M/2VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha110.89 2 109.51 0 109.512
54K1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV107.71 2 111.15 0 109.71
55K1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB107.86 2 108.40 2 109.855
56K1W/7HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK110.01 0 113.66 2 110.006
57K1W/8ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha110.13 0 111.41 2 110.133
58K1M/48VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha110.17 0 108.89 2 110.167
59K1W/9STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec113.27 0 110.37 0 110.374
60K1W/10VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha110.42 0 114.48 4 110.418
61K1M/49ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha109.38 4 110.46 0 110.457
62K1M/50MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy110.57 0 102.62 8 110.571
63K1M/51STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec116.06 0 110.61 0 110.611
64K1M/52GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice115.10 0 110.64 0 110.644
65K1M/53FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice110.83 0 114.75 0 110.829
66K1M/54PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus115.99 0 111.78 0 111.778
67C1M/3KREMR Patrik 1972 2 USK Pha111.83 0 112.54 4 111.831
68K1M/55ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice116.26 6 109.86 2 111.858
69K1M/56ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB111.24 4 109.89 2 111.886
70K1M/57ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB109.94 2 112.44 4 111.943
71K1M/58ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.112.15 0 110.00 4 112.145
72C1M/4KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.21 0 131.98 0 112.214
73C1M/5ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB110.45 2 107.96 6 112.446
74K1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.110.45 2 114.22 0 112.45
75C1M/6JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha122.19 2 112.71 0 112.708
76K1M/59VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor111.78 2 111.01 2 113.005
77K1M/60NAJMAN Martin 1972 Kralupy117.34 2 113.09 0 113.088
78K1M/61PANZER Martin 2007 3 Loko Plz109.58 4 111.31 2 113.313
79K1W/12FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha113.92 0 113.42 0 113.419
80K1M/62ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand111.67 2 113.96 0 113.665
81C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
117.71 0 113.72 0 113.716
82K1M/63KOUDELKA Samson 2002 3+ Č.Kruml.112.95 56 113.76 0 113.757
83K1M/64KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz113.83 4 111.80 2 113.797
84K1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha115.45 2 114.30 0 114.296
85K1M/65PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB114.40 4 110.39 4 114.388
86K1M/66BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.114.67 0 114.39 4 114.669
87K1M/66VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice117.10 2 114.67 0 114.669
88K1M/68PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha112.72 2 115.05 4 114.719
89K1W/14NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec112.77 2 113.83 4 114.77
90C1M/7HAUCK Marek 1977 2 KVS HK117.62 0 115.18 0 115.177
91C1M/8HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně121.10 4 115.21 0 115.213
92C1M/9VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.72 0 115.24 0 115.237
93K1W/15HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn115.46 0 117.39 2 115.461
94K1W/16ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3 Kralupy115.60 0 119.55 2 115.599
95C1M/10ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB129.61 2 115.74 0 115.738
96C1M/11VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor115.79 0 121.87 0 115.785
97K1W/17HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK116.19 0 118.58 2 116.188
98C1M/12PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB114.33 2 118.48 2 116.333
99K1W/18HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice119.53 0 116.43 0 116.427
100K1M/69KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor117.38 8 114.50 2 116.495
101K1M/70SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice116.69 4 114.54 2 116.543
102C1M/13HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor116.78 0 125.68 0 116.775
103K1M/71NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.10 0 119.54 2 117.101
104K1M/72ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB119.02 2 115.59 2 117.586
105C1W/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.120.80 0 117.63 0 117.625
106K1M/73PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.124.58 4 117.75 0 117.75
107K1M/74FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy122.65 0 118.04 0 118.037
108C1M/14HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn124.96 0 118.25 0 118.251
109K1M/75PAZOUREK Jan 1973 Bechyně124.63 2 118.64 0 118.64
110K1M/76VENC Ondřej 2007 3 KK Brand130.11 6 118.77 0 118.766
111K1W/19KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha118.90 0 119.10 0 118.895
112K1M/77UHLÍK František 1975 3+ Bechyně114.93 4 119.95 0 118.927
113C1M/15JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha118.95 2 117.38 2 119.38
114K1W/20KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha117.46 2 121.01 50 119.464
115K1M/78SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha123.99 6 117.46 2 119.46
116K1M/79LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha121.53 4 119.60 0 119.599
117C1W/2FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha123.70 4 119.67 0 119.666
118K1W/21LAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav119.67 0 120.93 0 119.668
119C1M/16HABICH Karel 1994 2 VS Tábor117.69 2 130.45 0 119.694
120C1M/17WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.87 0 4.00 999 119.871
121K1M/80KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec123.88 2 119.96 0 119.963
122C1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.28 2 120.05 0 120.053
123K1M/81MANAS Adam 2004 3 Kadaň123.28 6 118.19 2 120.189
124C1M/18HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn118.50 2 4.00 999 120.501
125K1W/22TŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus118.82 2 118.77 4 120.818
126K1M/82HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.120.78 8 114.94 6 120.94
127C1M/19PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor118.96 2 4.00 999 120.956
128K1M/83KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand122.30 2 120.97 0 120.971
129K1M/84BRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy121.79 0 119.10 2 121.099
130K1W/23PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.25 4 121.27 0 121.274
131K1M/85TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí126.44 2 119.27 2 121.274
132C1M/20SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha146.30 2 121.73 0 121.731
133K1M/86ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor126.83 54 122.11 0 122.105
134K1M/87NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy118.35 10 120.16 2 122.158
135K1W/24HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn122.59 0 123.41 2 122.593
136C1W/4ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB139.39 0 122.62 0 122.617
137C1M/21JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek125.67 4 122.91 0 122.908
138K1M/88ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha130.94 8 121.02 2 123.019
139C1M/22BOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVS ČB197.45 0 121.03 2 123.027
140C1M/23KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor122.01 4 121.13 2 123.129
141K1M/89OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.131.82 2 123.29 0 123.291
142C1M/24KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor120.46 4 123.33 0 123.332
143K1W/25BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB128.91 0 123.51 0 123.505
144PW/1HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz123.53 0 123.72 0 123.533
145K1M/90KUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand126.70 0 123.53 0 123.526
146K1M/91ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník123.69 0 123.58 0 123.584
147C1M/25MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak125.82 0 123.72 0 123.724
148K1M/92NOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor124.44 2 117.76 6 123.759
149C1M/26CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha123.27 4 124.04 0 124.041
150K1W/26KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.128.23 104 122.22 2 124.216
151K1M/93POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand119.74 6 120.30 4 124.302
152K1M/94WINTER Eduard 1956 3+ Jablonec130.40 0 124.42 0 124.42
153K1M/95SOPEK Milan 2004 3 Sušice118.76 6 121.62 4 124.758
154K1W/27MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor124.86 0 126.22 0 124.864
155K1M/96WINTER Jan 1982 Jablonec128.54 0 124.86 0 124.861
156C1W/5HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn124.92 0 125.09 0 124.924
157K1M/97SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy130.49 2 124.95 0 124.952
158K1M/98KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB125.18 4 123.36 2 125.358
159K1W/28ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň127.45 0 125.57 0 125.57
160K1M/99NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB122.57 4 121.64 4 125.643
161K1M/100KOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand125.77 12 125.71 0 125.713
162C1M/27KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor145.83 0 125.72 0 125.718
163K1M/101HAUCK Marek 2007 3 KVS HK124.25 4 123.82 2 125.818
164K1M/102JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor123.87 2 122.33 4 125.874
165C1M/28KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor123.90 2 127.36 0 125.903
166K1W/29ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha128.22 0 124.07 2 126.072
167PW/2UHLÍK Jan 2008 Bechyně130.26 0 122.09 4 126.09
168C1M/29PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor124.17 2 4.00 999 126.168
169K1M/103LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus144.11 2 126.31 0 126.309
170K1M/104KOUDELKA Tomáš 2000 3+ Č.Kruml.113.65 56 122.33 4 126.334
171C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
133.21 0 126.37 0 126.369
172C1M/30VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník126.41 0 4.00 999 126.407
173C1M/31KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor124.45 2 133.77 0 126.449
174C1M/32HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor122.45 4 126.52 4 126.454
175K1W/30ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz133.09 52 126.48 0 126.475
176K1M/105BUDÁK David 2003 3 Kadaň132.79 56 124.67 2 126.667
177K1M/106VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand129.82 50 124.72 2 126.717
178K1M/107MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav130.24 2 124.74 2 126.739
179K1W/31BOČKOVÁ Kateřina 2007 3 SKVS ČB127.71 0 127.03 0 127.029
180C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.06 0 124.13 4 127.062
181K1M/108VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz129.82 2 125.15 2 127.152
182C1W/6MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy133.07 50 127.32 0 127.324
183C1W/7ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha129.68 2 125.39 2 127.388
184C2X/2BOČKOVÁ Bára
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
2003
1975
2 SKVS ČB
SKVS ČB
207.83 4 127.46 0 127.455
185K1M/109SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha128.14 6 125.56 2 127.56
186C1M/33KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn127.64 0 4.00 999 127.637
187K1M/110JAHODA Martin 2001 USK Pha132.17 0 125.98 2 127.977
188K1M/111SAIDL František 2006 3+ USK Pha128.06 2 125.99 2 127.99
189PW/3ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB134.51 0 128.16 0 128.161
190C1M/34POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha147.01 2 126.25 2 128.246
191K1M/112EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník133.09 54 124.32 4 128.32
192K1W/32ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor126.41 2 128.73 0 128.405
193C2M/3BENHÁK Ladislav
BENHÁK Jiří
1954
1956
SKVS ČB
Jablonec
128.57 0 4.00 999 128.567
194K1W/33HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy128.42 4 128.71 0 128.705
195K1M/113CHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy130.05 2 126.75 2 128.749
196K1W/34POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz132.14 0 128.78 0 128.784
197C1M/35STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB129.07 0 4.00 999 129.072
198K1M/114VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor124.79 354 125.11 4 129.106
199C1M/36VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor148.12 0 129.52 0 129.515
200C2M/4STEHNO Petr
JANOUŠEK Viktor
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
140.73 6 125.88 4 129.884
201C2M/5HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
133.39 0 129.94 0 129.937
202K1M/115FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand143.18 8 129.94 0 129.94
203K1M/116KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec128.55 10 124.61 6 130.612
204C1M/37PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB146.28 2 130.63 0 130.625
205C1M/38VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.134.72 0 128.73 2 130.725
206C2M/6JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
139.45 2 128.83 2 130.827
207K1W/35BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice130.83 0 135.81 4 130.828
208K1M/117MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec124.90 6 126.01 6 130.90
209PW/4HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak141.28 50 129.43 2 131.433
210K1M/118PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice129.50 2 135.37 8 131.502
211C1M/39ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB131.96 0 4.00 999 131.957
212K1W/36BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz128.29 4 128.06 4 132.058
213C1M/40VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor137.62 2 132.36 0 132.359
214C2M/7ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
134.07 2 133.13 0 133.133
215K1M/119KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy131.35 4 133.21 0 133.213
216K1M/120MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha133.76 2 133.57 0 133.565
217K1M/121VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak135.92 2 131.90 2 133.897
218K1W/37SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha132.04 2 134.57 0 134.035
219K1M/122PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec136.15 2 132.36 2 134.359
220K1M/123DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha140.58 8 132.53 2 134.531
221PW/5KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV141.69 4 135.31 0 135.308
222K1M/124VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor132.14 4 138.05 54 136.142
223C1M/41POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor153.16 0 136.35 0 136.346
224C2M/8VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
134.42 2 143.98 52 136.424
225K1M/125ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky136.21 2 134.65 2 136.651
226C2M/9HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
137.10 0 135.13 8 137.096
227K1M/126ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy138.19 52 137.25 0 137.248
228K1M/127PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha135.54 2 141.74 8 137.539
229C2X/3STEHNO Petr
ČERVENKOVÁ Vanessa
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
144.66 4 134.26 4 138.257
230K1M/128NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice149.41 54 138.85 0 138.851
231C2M/10WENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
138.97 0 138.14 2 138.968
232C1M/42WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn137.07 2 4.00 999 139.067
233C2M/11KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
137.20 2 139.59 0 139.204
234C2X/4WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
139.86 0 4.00 999 139.855
235C1M/43MACEK Jiří 1971 VS Tábor205.70 0 140.09 0 140.086
236K1W/38LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus136.18 4 141.01 2 140.184
237C1M/44TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí144.45 0 140.30 0 140.298
238K1W/39HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha142.48 4 140.40 0 140.398
239K1W/40KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy136.40 4 134.87 108 140.403
240K1M/129PECHLÁT Adam 2007 Sušice140.45 0 150.35 4 140.449
241C1W/8KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha144.27 2 140.84 0 140.839
242PW/6RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor143.00 4 139.35 2 141.353
243K1M/130SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav149.79 4 137.42 4 141.42
244K1W/41RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor141.70 0 138.61 4 141.70
245C1W/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor142.90 2 139.80 2 141.798
246C1M/45SAIDL František 2006 USK Pha169.86 0 139.86 2 141.856
247C1W/10HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK144.46 0 140.15 2 142.148
248PW/7SAMEK Petr 2008 Třebech.198.98 4 140.79 2 142.785
249C1W/11KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.137.05 52 138.84 4 142.837
250C2M/12VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
151.71 0 143.25 0 143.245
251C2M/13HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
156.01 106 139.69 4 143.687
252K1W/42TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus140.24 4 144.53 4 144.243
253K1W/43TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy147.52 2 144.38 0 144.377
254K1M/131MÁRA Michal 2003 3 VS Tábor159.58 4 140.85 4 144.846
255C2X/5KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
155.34 6 141.17 4 145.169
256K1M/132ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor149.22 6 145.28 0 145.284
257PW/8PETŘÍK Marek 2008 USK Pha145.82 2 141.58 4 145.579
258K1M/133HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy139.44 206 140.10 6 146.101
259C2M/14GALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
152.81 2 142.54 4 146.536
260C2M/15PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
150.51 10 146.69 0 146.685
261C1M/46SVOBODA Adam 2006 USK Pha209.85 6 147.45 0 147.448
262C2M/16PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
150.30 4 139.62 8 147.619
263K1M/134PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor145.45 4 142.45 6 148.451
264C2X/6ČERVENKOVÁ Amélie
VĚTROVSKÝ Tomáš
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
148.47 0 144.59 4 148.474
265K1M/135STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB140.85 8 4.00 999 148.854
266C2X/7HOJDOVÁ Eliška
TÁBORSKÝ Jan
2005
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
148.02 2 4.00 999 150.019
267K1M/136ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor152.16 2 146.49 4 150.486
268K1M/137HANUŠ Jakub 2007 Rakovník160.44 0 150.90 0 150.901
269C2X/8KOPEČEK Michal
RIANTOVÁ Anežka
2007
2008
VS Tábor
VS Tábor
163.90 2 151.09 0 151.09
270PW/9GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz153.05 0 149.68 2 151.681
271C2X/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
189.92 2 151.93 0 151.93
272K1M/138DRUSKA Vojta 2006 SKVS ČB158.06 6 146.19 6 152.189
273K1M/139NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.157.50 4 148.68 4 152.681
274C1M/47ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor182.05 0 153.73 0 153.73
275K1M/140NOVÁK Matěj 2004 VS Tábor150.50 4 154.82 6 154.499
276PW/10VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor154.52 0 149.38 6 154.518
277K1M/141SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha131.22 104 151.07 4 155.067
278PW/11LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus162.47 50 155.46 0 155.459
279C2M/17KOPEČEK Michal
FRÖHLICH Jáchym
2007
2007
VS Tábor
Roudnice
155.14 4 151.80 4 155.804
280C1M/48CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha174.34 2 152.01 4 156.006
281K1M/142KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn161.99 4 156.82 0 156.821
282K1M/143GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.161.10 0 154.98 2 156.976
283PW/12JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha155.60 2 147.56 50 157.601
284PW/13SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand156.85 54 155.61 2 157.61
285C2M/18ŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
153.78 4 152.00 6 157.776
286K1M/144JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand149.78 8 132.46 50 157.78
287PW/14PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec192.84 8 153.93 4 157.93
288K1W/44ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor163.86 0 158.13 0 158.131
289C2M/19ČAPEK Vojtěch
VELENOVSKÝ Jiří
2002
1978
VS Tábor
VS Tábor
163.19 2 151.55 8 159.553
290C1M/49PECHLÁT Adam 2007 Sušice183.16 0 157.79 2 159.792
291K1M/145POLLERT Jonáš 2007 USK Pha166.97 8 158.64 2 160.642
292C1M/50VONEŠ Jakub 2007 KK Brand177.39 0 158.73 2 160.733
293C2X/10POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
191.10 2 158.20 4 162.203
294C1M/51VENC Ondřej 2007 KK Brand188.92 2 160.28 2 162.277
295C1M/52KOLMAN Filip 1973 SKŽižkov191.61 0 160.65 2 162.646
296PW/15ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy159.20 4 172.17 2 163.20
297PW/16ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy176.78 8 163.09 2 165.085
298C2X/11HOJDOVÁ Markéta
HARTL Jakub
2007
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
165.41 0 4.00 999 165.412
299PW/17HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy177.60 58 159.24 14 173.24
300PW/18MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha156.30 54 171.75 4 175.746
301K1W/45ŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky186.55 2 175.14 2 177.141
302K1M/146BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB169.84 8 173.17 56 177.844
303C2M/20SVOBODA Adam
SAIDL František
2006
2006
USK Pha
USK Pha
196.76 2 176.05 4 180.053
304PW/19ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB184.67 0 4.00 999 184.672
305C2X/12NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
198.62 2 187.02 2 189.021
306K1M/147KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha135.51 54 136.74 56 189.509
307PW/20KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn189.13 2 159.08 58 191.132
308PW/21PLUTA Adam 2008 Boh.Pha191.81 0 193.51 6 191.811
309PW/22KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor194.23 6 202.15 58 200.229
310K1W/46NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor236.53 54 199.89 2 201.893
311PW/23KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV205.23 0 4.00 999 205.231
312PW/24KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn206.30 2 200.31 152 208.295
313K1M/148KOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor169.41 54 182.16 52 223.405
314K1M/149PROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha224.13 5 1.00 999 229.128
315C1M/53FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand278.81 8 223.54 6 229.536
316PW/25RIANT Antonín 2010 VS Tábor221.23 102 230.37 10 240.366
317PW/26SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha190.69 50 167.37 200 240.692
318PW/27KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha196.82 56 193.59 152 252.822
319K1M/150HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB166.99 110 158.91 110 268.908
320PW/28CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha231.64 56 212.68 66 278.682
321PW/29ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB168.25 159 182.45 104 286.452
322PW/30PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB199.03 152 215.55 102 317.547
323PW/31PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha198.15 150 230.29 158 348.149
324PW/32SEIDL Marek 2010 Boh.Pha317.45 52 248.70 106 354.698
Oddíl