3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku

27.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB90.76 0 84.62 0 84.62
2K1M/2BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.89.69 0 84.90 0 84.90
3K1M/3RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha90.97 6 86.39 0 86.39
4K1M/4VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky92.14 4 89.11 0 89.11
5K1M/5MILYÁN David 2001 2 L.Žatec90.94 0 89.66 0 89.66
6K1W/1BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava89.80 0 92.19 0 89.80
7K1W/2NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec91.75 4 92.09 0 92.09
8C1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.90.34 2 92.60 0 92.34
9K1M/6REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB98.71 4 90.58 2 92.58
10K1W/3SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.75 0 91.71 2 92.75
11K1M/7KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice94.37 2 91.65 2 93.65
12C1M/2URBAN Daniel 2001 3 Šumperk98.84 2 94.69 0 94.69
13K1M/8LERCH Eduard 2002 2 Klášter.97.48 4 94.89 0 94.89
14K1M/9LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha95.37 0 91.02 4 95.02
15K1M/10ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk99.93 2 95.10 0 95.10
16K1M/11HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha101.83 0 95.77 0 95.77
17K1M/12KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.97.65 6 96.21 0 96.21
18K1W/4DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.97.71 2 96.85 0 96.85
19K1M/13STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB100.71 0 93.10 4 97.10
20K1M/14FIALA Jakub 2001 3 Olomouc97.19 2 95.26 2 97.26
21C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno102.32 0 95.97 2 97.97
22K1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc98.25 2 98.80 0 98.80
23K1M/15KRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.61 4 98.80 0 98.80
24C1M/3FIALA Jakub 2001 3 Olomouc102.84 0 99.04 0 99.04
25K1M/16REJMAN Petr 2001 3 KVS HK101.69 4 95.73 4 99.73
26K1W/6KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha100.22 2 99.99 0 99.99
27K1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor100.01 0 99.52 2 100.01
28K1M/17MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc100.22 2 100.54 0 100.54
29C1M/4LERCH Eduard 2002 3 Klášter.101.06 6 100.70 0 100.70
30K1M/18ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice98.46 6 98.79 2 100.79
31K1M/19RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc106.38 0 101.37 0 101.37
32K1M/20WEISL Martin 2002 3 USK Pha100.79 2 99.81 2 101.81
33K1W/8DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha104.92 10 102.10 0 102.10
34K1M/21MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno100.69 2 97.90 6 102.69
35K1M/22HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn103.99 6 101.27 2 103.27
36K1M/23HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc103.31 0 101.56 4 103.31
37K1M/24ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand112.47 0 99.54 4 103.54
38K1M/25IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí111.11 2 99.69 4 103.69
39K1M/26MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha104.01 0 101.80 2 103.80
40C1M/5PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha106.95 2 103.89 0 103.89
41C1M/6KRÁL Adam 2003 3 USK Pha103.82 2 104.16 0 104.16
42C1W/2KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha107.34 2 104.97 0 104.97
43K1M/27KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc105.10 0 105.64 8 105.10
44C1M/7ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha109.64 0 105.15 0 105.15
45K1W/9KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice105.66 8 103.82 2 105.82
46K1M/28SAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.04 0 107.97 4 106.04
47K1M/29VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor106.39 0 106.17 0 106.17
48C1M/8WEISL Martin 2002 3 USK Pha109.86 10 106.23 0 106.23
49K1W/10ALTMAN Marcella 2004 Buddeus105.93 2 104.49 2 106.49
50K1M/30STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky107.42 0 104.80 2 106.80
51C1W/3KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc111.35 2 107.16 0 107.16
52K1W/11KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí101.50 6 101.30 6 107.30
53K1M/31HALA Jiří 2002 3 Olomouc110.26 4 103.51 4 107.51
54C1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava111.54 6 103.55 4 107.55
55K1M/32JANŮ Filip 2002 3 Olomouc108.12 0 4.00 999 108.12
56K1W/12DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc102.53 6 104.22 4 108.22
57PW/1POLLERT Jan 2005 USK Pha109.80 0 106.40 2 108.40
58PW/2KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc108.64 6 104.84 4 108.84
59K1M/33VENC Štěpán 2004 3 KK Brand114.22 2 109.23 0 109.23
60K1M/34DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha110.69 0 109.73 0 109.73
61K1M/35KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.108.40 2 110.23 8 110.40
62K1W/13KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky114.33 6 110.65 0 110.65
63K1W/14STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.44 4 110.86 0 110.86
64K1W/15RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha114.31 6 110.97 0 110.97
65C1M/9KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.116.80 2 110.99 0 110.99
66K1M/36TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB109.05 2 105.27 6 111.05
67K1W/16HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava109.54 4 109.19 2 111.19
68K1W/16KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava110.30 6 111.19 0 111.19
69K1M/37LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc109.44 2 107.57 6 111.44
70K1M/38HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk109.58 2 125.45 6 111.58
71K1M/39ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz117.05 2 109.80 2 111.80
72C1M/10KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc111.86 2 110.47 2 112.47
73K1M/40MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava112.50 0 114.60 8 112.50
74K1M/41PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc112.54 0 113.35 0 112.54
75K1M/42FRENCL Josef 2002 3 USK Pha111.07 2 108.77 4 112.77
76PW/3KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc119.73 10 111.11 2 113.11
77K1M/43ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk115.72 2 111.28 2 113.28
78K1M/44TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn112.25 2 109.38 4 113.38
79C1M/11KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand113.89 0 111.51 2 113.51
80K1M/45STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB117.76 8 113.87 0 113.87
81C1M/12ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk115.44 4 112.73 2 114.73
82K1M/46HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy124.43 2 111.10 4 115.10
83K1W/18BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa116.16 4 115.15 0 115.15
84K1M/47VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk115.26 0 114.37 2 115.26
85C1M/13REJMAN Petr 2001 3 KVS HK123.36 6 111.64 4 115.64
86K1M/48HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto110.24 6 112.64 6 116.24
87C1W/5DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc116.83 4 116.31 0 116.31
88PW/4ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha116.76 0 121.41 4 116.76
89K1M/49URBAN Michal 2004 3 Šumperk116.99 0 122.23 2 116.99
90C1W/6KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí120.97 2 115.79 2 117.79
91K1M/50RAŠNER Karel 2004 Postřelm117.56 6 114.00 4 118.00
92K1M/51MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc123.99 2 118.64 0 118.64
93PW/5KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc116.76 2 120.66 6 118.76
94K1M/52SURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk116.89 2 125.21 2 118.89
95C1W/7DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.121.12 0 118.99 0 118.99
96K1M/53ŠVEJD Jan 2004 3 Sušice117.29 2 123.50 4 119.29
97K1W/19BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha115.48 4 122.55 2 119.48
98K1W/20DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno131.11 2 117.49 2 119.49
99PW/6KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc117.84 2 117.61 2 119.61
100K1M/54SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice126.84 4 113.72 6 119.72
101C1M/14WENDL Samuel 2003 Horš.Týn116.26 4 121.18 0 120.26
102PW/7DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc134.96 16 116.68 4 120.68
103C1M/15RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc114.48 10 120.73 0 120.73
104K1M/55WALTER David 2001 3 Šumperk118.89 2 121.35 8 120.89
105K1W/21HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa117.14 4 112.92 8 120.92
106PW/8NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc121.40 4 117.14 4 121.14
107K1W/22MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy119.78 2 126.78 2 121.78
108K1M/56MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.128.36 6 119.79 2 121.79
109K1W/23HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc111.90 10 115.50 8 121.90
110C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk122.58 4 120.16 2 122.16
111K1W/24KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand137.33 8 119.18 4 123.18
112K1W/25ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.22 6 123.54 0 123.54
113C1W/9HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc131.37 8 121.54 2 123.54
114K1M/57ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha119.78 4 120.36 4 123.78
115K1M/58ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB127.86 6 122.26 2 124.26
116C1M/16JANŮ Filip 2002 3 Olomouc121.55 8 124.66 0 124.66
117C1M/17HALA Jiří 2002 Olomouc126.64 4 120.72 4 124.72
118K1M/59ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB121.24 4 127.78 8 125.24
119C1W/10ALTMAN Marcella 2004 Buddeus138.61 8 124.16 2 126.16
120K1M/60SUK Jakub 2002 3 Trutnov126.13 6 120.87 6 126.87
121C1M/18BEIER Matouš 2004 Trutnov132.81 4 121.53 6 127.53
122K1M/61HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto127.56 0 156.88 56 127.56
123C2M/1PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
125.53 4 125.97 2 127.97
124K1M/62KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.127.86 4 124.15 4 128.15
125K1W/26DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky118.20 10 131.75 14 128.20
126C1M/19URBAN Michal 2004 Šumperk126.68 2 124.56 4 128.56
127K1W/27BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa124.33 10 123.39 6 129.39
128C1M/20URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha132.91 8 127.44 2 129.44
129K1M/63ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB134.25 2 128.12 2 130.12
130PW/9KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.131.06 10 126.18 4 130.18
131K1M/64KAŠÁK Filip 2003 Kralupy133.09 6 124.95 6 130.95
132K1M/65ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava3.00 999 123.25 8 131.25
133PW/10ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice125.93 12 120.16 12 132.16
134PW/11JANŮ Veronika 2005 Olomouc140.57 6 131.53 2 133.53
135C2M/2KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
127.05 8 123.58 10 133.58
136C1W/11KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava139.55 2 129.58 4 133.58
137C1W/12RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha135.28 6 132.10 2 134.10
138K1M/66HRIC Ondřej 2004 Olomouc139.53 6 130.46 4 134.46
139K1M/67HOLEC Jakub 2003 KK Brand134.57 0 135.31 4 134.57
140C2M/3VENC Štěpán
KOLÁČEK Petr
2004
2001
3 KK Brand
KK Brand
132.51 6 127.11 8 135.11
141K1M/68HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy133.99 4 129.87 6 135.87
142C1W/13HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava143.51 2 134.07 2 136.07
143K1M/69BEIER Matouš 2004 Trutnov127.90 10 124.32 12 136.32
144K1W/28CAPALINI Nicola 2002 KK Brand139.43 12 132.65 4 136.65
145K1W/29POLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha139.31 8 132.94 4 136.94
146K1M/70JUDA Mikuláš 2003 Benátky140.36 10 131.97 6 137.97
147PW/12ZACH Radovan 2005 KK Brand141.57 106 132.63 6 138.63
148PW/13HEGER Jonáš 2006 KVS HK132.94 6 131.28 62 138.94
149K1M/71PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB139.50 0 148.26 6 139.50
150PW/14PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB142.83 12 134.99 6 140.99
151K1M/72GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc135.25 6 153.99 0 141.25
152K1M/73MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.137.43 4 140.47 4 141.43
153K1W/30BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.139.72 10 136.60 6 142.60
154PW/15BERAN Vojtěch 2005 USK Pha148.39 10 139.28 4 143.28
155PW/16HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand158.63 50 138.32 6 144.32
156K1M/74ŠVARC Adam 2001 Olomouc134.81 10 166.62 6 144.81
157C1W/14BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha150.99 2 142.85 2 144.85
158PW/17DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc138.20 12 139.22 6 145.22
159K1W/31PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice149.62 18 143.50 2 145.50
160C2M/4TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
154.66 8 141.65 4 145.65
161C1M/21RAŠNER Karel 2004 Postřelm156.15 12 135.78 10 145.78
162K1W/32HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy137.85 8 142.13 10 145.85
163PW/18CAPALINI Daniel 2005 KK Brand139.60 8 161.93 6 147.60
164PW/19ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB148.40 8 140.79 8 148.79
165K1M/75MÍL Jakub 2003 Trutnov147.81 10 143.98 6 149.98
166C1M/22KADLEC Filip 2003 USK Pha159.11 2 146.08 4 150.08
167C2M/5ŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
146.78 4 148.09 8 150.78
168K1M/76KOSÍK Dan 2004 Olomouc139.44 14 144.98 8 152.98
169K1W/33ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov160.77 12 149.65 4 153.65
170PW/20NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc161.74 4 150.03 4 154.03
171C2M/6MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
152.81 6 146.18 8 154.18
172C2M/7KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
149.18 10 149.61 6 155.61
173K1M/77ZOUBEK Adam 2004 Semily153.48 4 156.86 8 157.48
174K1W/34TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB152.92 10 152.30 6 158.30
175K1W/35HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.153.95 6 154.34 6 159.95
176K1M/78JUDA Štěpán 2004 Benátky144.36 20 152.63 8 160.63
177PW/21BÍZEK Marek 2005 KK Brand156.81 14 144.67 16 160.67
178PW/22JANŮ Veronika 2005 Olomouc156.89 4 204.01 2 160.89
179C2M/8HRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
158.45 16 151.36 10 161.36
180K1W/36NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.166.95 8 160.76 2 162.76
181PW/23POLLERTOVI C2   USK161.97 108 156.26 8 164.26
182K1M/79HYNEK Pavel 2003 Semily156.86 8 192.93 66 164.86
183C2M/9PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
145.28 20 154.17 60 165.28
184C2M/10STANOVSKÝ Jakub
ŠEDIVÝ Jan
2004
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
174.74 14 156.88 12 168.88
185PW/24POLLERT Antonín 2006 USK Pha160.45 54 163.09 6 169.09
186PW/25SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice165.03 6 166.93 10 171.03
187PW/26BEIER Alva 2005 Trutnov157.52 16 166.49 16 173.52
188C2M/11TESAŘ Vojtěch
ČIHOVSKÝ Šimon
2002
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
154.09 116 166.61 8 174.61
189PW/27VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz171.68 8 159.87 16 175.87
190K1M/80ADÁŠEK Alois 2002 Benátky164.54 12 155.60 62 176.54
191PW/28BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy230.53 118 169.00 10 179.00
192C2M/12ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
171.21 14 182.80 20 185.21
193PW/29KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.173.38 12 187.93 12 185.38
194C1M/23MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.144.53 56 134.40 52 186.40
195PW/30DZIADEK Marek 2005 KK Brno191.48 22 181.25 8 189.25
196K1M/81KRÁL Matěj 2002 Postřelm182.49 8 147.95 56 190.49
197K1M/82BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno129.67 64 146.24 166 193.67
198K1M/83FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.187.49 58 191.35 10 201.35
199PW/31SOBOTKA Adam 2005 KK Brno195.65 12 193.24 10 203.24
200PW/32STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc199.01 14 200.83 14 213.01
201K1M/84POLLERT Jáchym 2004 USK Pha151.57 62 161.01 58 213.57
202K1W/37STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc212.55 16 199.87 14 213.87
203PW/33BENDA Jan 2005 Roudnice205.28 18 228.35 120 223.28
204K1M/85KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec165.63 60 248.63 14 225.63
205PW/34AMÁLIE Šrétrová 2007 Kralupy218.56 66 232.99 6 238.99
206PW/35ALTMAN Isabella 2007 Buddeus240.07 6 225.08 16 241.08
207PW/36SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy187.20 60 176.93 112 247.20
208K1M/86MANAS Adam 2004 Kadaň203.19 162 190.29 60 250.29
209K1M/87ŘEHÁK Jiří 2003 Semily197.64 60 216.63 110 257.64
210K1W/38HOŘEJŠÍ Anna 2004 KK Brand172.37 116 163.10 166 288.37
211PW/37NOVÁK Tomáš 2005 Kadaň190.19 254 229.04 60 289.04
212PW/38SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha298.83 8 224.99 110 306.83
213C1M/24ULITZKA Oliver 2002 KK Opava204.66 170 154.03 160 314.03
214PW/39MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno206.43 256 324.15 164 462.43
215PW/40HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy195.47 268 233.36 318 463.47
216PW/41PECHLÁT Adam 2007 Sušice145.25 356 134.67 364 498.67
217K1M/88PANKRÁC Karel 2003 Kadaň224.83 410 224.13 312 536.13
218PW/42KRATOCHVÍLOVÁ Kristýna 2006 Č.Kruml.254.68 312 260.29 364 566.68
219PW/43HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy4.00 999 264.61 318 582.61
Oddíl