4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku

28.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.17 4 93.27 0 93.27
2K1M/2KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB91.31 2 92.12 2 93.31
3K1M/3BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.92.78 4 89.97 4 93.97
4K1M/4LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha97.33 2 94.23 0 94.23
5K1W/1BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava94.96 0 94.84 0 94.84
6K1W/2NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec95.33 0 96.66 0 95.33
7K1W/3SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno99.47 0 96.36 0 96.36
8K1M/5ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk101.21 2 96.37 0 96.37
9K1M/6MILYÁN David 2001 2 L.Žatec96.18 2 95.43 2 97.43
10K1M/7RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha95.81 6 91.55 6 97.55
11K1M/8KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice95.43 6 95.35 4 99.35
12K1M/9LERCH Eduard 2002 2 Klášter.99.15 4 99.58 0 99.58
13K1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc100.73 0 100.13 0 100.13
14C1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.94.29 6 97.07 8 100.29
15K1W/5KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí100.67 2 100.59 0 100.59
16K1M/10MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno101.23 4 100.80 0 100.80
17K1M/11KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.100.80 4 102.42 0 102.42
18K1M/12KRÁL Adam 2003 2 USK Pha4.00 999 102.82 0 102.82
19K1M/13ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice99.10 4 100.35 4 103.10
20K1W/6DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.103.40 0 103.73 4 103.40
21C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno105.52 2 103.45 0 103.45
22K1M/14IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí103.49 0 102.13 6 103.49
23K1W/7KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha103.56 0 105.78 4 103.56
24K1M/15FIALA Jakub 2001 3 Olomouc103.56 0 110.44 6 103.56
25C1M/2URBAN Daniel 2001 3 Šumperk103.93 2 101.79 2 103.79
26K1M/16RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc107.93 4 105.35 0 105.35
27K1M/17HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn103.80 2 105.17 2 105.80
28K1W/8VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor106.76 0 107.11 4 106.76
29K1M/18HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha110.50 2 104.86 2 106.86
30K1M/19HALA Jiří 2002 3 Olomouc108.30 2 105.48 2 107.48
31K1M/20WEISL Martin 2002 3 USK Pha107.55 0 108.13 6 107.55
32K1M/21REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB99.73 8 104.47 8 107.73
33K1M/22STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB104.42 4 106.14 6 108.42
34K1M/23MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc112.65 4 106.54 2 108.54
35K1M/24VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor108.56 0 114.19 2 108.56
36K1M/25KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc107.08 2 109.50 0 109.08
37C1M/3LERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.82 2 107.76 4 109.82
38C1M/4FIALA Jakub 2001 3 Olomouc104.10 6 107.92 6 110.10
39K1W/9STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.51 0 110.36 0 110.36
40K1M/26HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc109.65 2 112.84 0 111.65
41K1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc109.64 4 109.97 2 111.97
42C1W/2KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha113.26 2 112.55 0 112.55
43K1W/11KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice111.27 6 110.62 2 112.62
44PW/1KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc112.63 0 111.45 2 112.63
45K1M/27HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk142.94 6 110.78 2 112.78
46K1W/12HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava117.55 6 111.17 2 113.17
47K1W/13DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha109.49 4 108.13 6 113.49
48C1W/3KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc118.16 0 113.50 0 113.50
49K1M/28SAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.73 2 112.87 4 113.73
50K1M/29TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn114.03 4 113.82 0 113.82
51K1W/14ALTMAN Marcella 2004 Budeuss110.56 6 112.17 2 114.17
52C1M/5KRÁL Adam 2003 3 USK Pha114.97 6 112.61 2 114.61
53K1M/30TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB113.96 10 111.58 4 115.58
54C1M/6ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha115.89 6 115.86 0 115.86
55K1M/31STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky110.67 6 113.90 2 115.90
56C1M/7WEISL Martin 2002 3 USK Pha119.38 0 114.68 2 116.68
57C1M/8KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc122.39 4 117.03 0 117.03
58PW/2POLLERT Jan 2005 USK Pha112.49 6 113.24 4 117.24
59C1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava117.28 0 114.92 6 117.28
60K1M/32ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand113.36 4 112.45 54 117.36
61K1M/33HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy113.55 4 114.44 4 117.55
62K1M/34PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc118.60 2 115.57 2 117.57
63K1M/35SURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk118.38 2 115.91 2 117.91
64PW/3KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc118.06 0 114.99 6 118.06
65K1M/36JANŮ Filip 2002 3 Olomouc119.40 4 116.65 2 118.65
66K1M/37VENC Štěpán 2004 3 KK Brand115.68 6 116.97 2 118.97
67K1M/38VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk122.35 4 119.11 0 119.11
68C1M/9PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha117.24 2 117.71 8 119.24
69K1M/39STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB121.88 6 115.33 4 119.33
70K1W/15KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava121.86 2 120.09 0 120.09
71K1W/16KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky125.20 8 120.59 0 120.59
72K1W/17BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa125.39 6 120.69 0 120.69
73K1M/40HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto117.38 4 120.38 2 121.38
74K1M/41FRENCL Josef 2002 3 USK Pha121.40 4 118.11 4 122.11
75K1M/42ŠVEJD Jan 2004 3 Sušice126.09 6 120.18 2 122.18
76K1M/43URBAN Michal 2004 3 Šumperk120.30 2 125.10 2 122.30
77K1M/44RAŠNER Karel 2004 Postřelm122.64 0 124.55 6 122.64
78C1W/5DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.131.49 2 122.87 0 122.87
79K1W/18RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha117.96 6 117.09 6 123.09
80K1M/45ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava115.69 8 119.68 8 123.69
81K1M/46LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc127.16 4 119.89 4 123.89
82K1W/19HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc126.61 6 123.04 2 125.04
83K1M/47ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz125.75 0 123.06 2 125.06
84PW/4KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc134.61 4 123.12 2 125.12
85C2M/1PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
127.57 4 125.18 0 125.18
86K1M/48SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice123.31 2 140.65 2 125.31
87K1M/48ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.31 2 141.11 10 125.31
88K1W/20BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha119.37 6 125.96 2 125.37
89K1M/50DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha122.68 4 123.46 2 125.46
90K1M/51MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava119.65 6 122.10 4 125.65
91C1M/10URBAN Michal 2004 Šumperk127.45 2 123.71 2 125.71
92K1M/52HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy133.70 2 124.02 2 126.02
93PW/5KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc131.39 4 126.26 0 126.26
94K1W/21DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno136.67 4 125.31 2 127.31
95C1M/11ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk132.15 8 126.37 2 128.37
96PW/6DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc128.60 2 120.62 8 128.62
97K1M/53PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB145.77 6 125.04 4 129.04
98C1M/12JANŮ Filip 2002 3 Olomouc138.53 8 125.26 4 129.26
99K1M/54KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.132.82 4 125.81 4 129.81
100K1M/55MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc126.12 4 125.23 6 130.12
101PW/7ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha126.16 4 121.13 52 130.16
102C1W/6DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc128.33 2 137.81 2 130.33
103K1M/56HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto126.63 4 127.97 4 130.63
104PW/8ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice132.94 4 126.79 4 130.79
105C1W/7ALTMAN Marcella 2004 Budeuss141.51 12 130.92 0 130.92
106C1M/13KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.129.97 8 125.20 6 131.20
107K1M/57ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk125.29 8 128.13 4 132.13
108PW/9NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc130.45 2 129.91 10 132.45
109C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.21 2 132.49 0 132.49
110K1M/58MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.124.57 10 130.71 2 132.71
111K1W/22ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk127.20 6 134.43 2 133.20
112C2M/2KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
130.47 8 127.21 6 133.21
113K1W/23HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa128.66 6 136.17 6 134.66
114C1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí132.74 8 135.17 0 135.17
115K1M/59ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB134.13 4 133.30 2 135.30
116K1M/60NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy133.71 2 129.57 6 135.57
117C1M/14WENDL Samuel 2003 Horš.Týn129.87 6 133.02 4 135.87
118K1M/61KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.126.45 10 127.11 12 136.45
119C1M/15RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc132.07 6 162.69 12 138.07
120K1M/62ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB140.63 2 136.18 2 138.18
121K1W/24DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky128.66 14 135.03 4 139.03
122K1M/63WALTER David 2001 3 Šumperk140.73 52 137.28 2 139.28
123K1M/64SUK Jakub 2002 3 Trutnov138.15 2 150.53 4 140.15
124K1W/25POLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha157.57 6 138.36 2 140.36
125C1W/10RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha150.29 0 138.56 2 140.56
126C2M/3VENC Štěpán
KOLÁČEK Petr
2004
2001
3 KK Brand
KK Brand
135.69 12 134.73 6 140.73
127C1M/16BEIER Matouš 2004 Trutnov137.34 4 138.72 6 141.34
128C1M/17URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha151.23 8 137.52 4 141.52
129K1M/65KAŠÁK Filip 2003 Kralupy138.63 56 137.52 4 141.52
130C1W/11BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha154.58 0 142.05 0 142.05
131C1M/18HALA Jiří 2002 Olomouc154.66 10 134.18 8 142.18
132PW/10JANŮ Veronika 2005 Olomouc141.81 6 138.34 6 144.34
133C1M/19KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand129.55 60 135.79 10 145.79
134K1M/66HRIC Ondřej 2004 Olomouc142.13 4 153.72 2 146.13
135K1M/67BEIER Matouš 2004 Trutnov171.72 56 140.79 6 146.79
136K1W/26KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand170.21 4 139.24 8 147.24
137PW/11KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.140.18 8 153.20 2 148.18
138K1W/27MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy142.31 6 4.00 999 148.31
139PW/12CAPALINI Daniel 2005 KK Brand143.43 6 144.91 50 149.43
140C1W/12HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc148.14 6 141.67 8 149.67
141K1M/68JUDA Mikuláš 2003 Benátky143.92 8 145.85 16 151.92
142C2M/4ŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
153.29 6 148.26 4 152.26
143C2M/5KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 144.60 8 152.60
144K1W/28BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa154.27 6 144.68 8 152.68
145C1W/13HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava150.80 2 195.08 52 152.80
146PW/13BERAN Vojtěch 2005 USK Pha152.86 4 147.39 6 153.39
147PW/14ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB172.00 16 146.43 8 154.43
148K1W/29PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice158.92 12 150.77 4 154.77
149PW/15HEGER Jonáš 2006 KVS HK144.83 10 159.53 12 154.83
150K1W/30HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy151.85 14 145.08 14 159.08
151K1M/69ŠVARC Adam 2001 Olomouc155.70 4 157.39 10 159.70
152K1W/31BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.156.00 4 150.35 12 160.00
153C1M/20RAŠNER Karel 2004 Postřelm151.84 10 159.39 2 161.39
154PW/16PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB149.65 12 156.17 10 161.65
155K1M/70KRÁL Matěj 2002 Postřelm172.41 64 158.24 6 164.24
156K1M/71MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.157.04 8 151.85 16 165.04
157K1W/32TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB160.58 6 184.61 4 166.58
158C2M/6TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
161.32 6 175.06 2 167.32
159K1M/72ZOUBEK Adam 2004 Semily171.92 10 161.61 6 167.61
160PW/17ZACH Radovan 2005 KK Brand163.13 8 160.56 8 168.56
161PW/18NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc162.81 6 258.18 8 168.81
162C1M/21KADLEC Filip 2003 USK Pha161.43 8 177.72 10 169.43
163K1W/33CAPALINI Nicola 2002 KK Brand141.18 60 160.00 10 170.00
164C1W/14KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava164.06 6 173.69 6 170.06
165K1M/73MÍL Jakub 2003 Trutnov171.72 2 164.31 6 170.31
166K1M/74KOSÍK Dan 2004 Olomouc159.99 66 160.97 12 172.97
167K1W/34HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.172.03 8 170.87 4 174.87
168PW/19DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc159.67 16 166.62 14 175.67
169C2M/7TESAŘ Vojtěch
ČIHOVSKÝ Šimon
2002
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
170.17 54 171.20 6 177.20
170K1W/35NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.178.13 4 176.01 2 178.01
171K1M/75GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc179.64 4 170.60 8 178.60
172PW/20BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy176.69 4 215.39 6 180.69
173PW/21BÍZEK Marek 2005 KK Brand174.35 8 169.06 12 181.06
174C2M/8STANOVSKÝ Jakub
ŠEDIVÝ Jan
2004
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
170.40 14 171.09 12 183.09
175K1M/76MANAS Adam 2004 Kadaň230.73 160 174.52 10 184.52
176K1W/36ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov176.58 8 180.43 12 184.58
177PW/22SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice176.28 10 196.63 62 186.28
178PW/23JANŮ Veronika 2005 Olomouc182.91 4 189.57 6 186.91
179PW/24BEIER Alva 2005 Trutnov181.33 12 179.43 8 187.43
180PW/25VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz177.84 10 165.80 58 187.84
181K1M/77HYNEK Pavel 2003 Semily182.13 16 169.62 20 189.62
182PW/26KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.183.56 10 199.50 60 193.56
183PW/27DZIADEK Marek 2005 KK Brno197.18 62 202.47 0 202.47
184PW/28POLLERT Antonín 2006 USK Pha199.34 12 196.53 8 204.53
185C2M/9PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
182.56 22 170.42 72 204.56
186K1W/37HOŘEJŠÍ Anna 2004 KK Brand190.13 156 198.19 10 208.19
187C1M/22MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.157.18 108 155.33 54 209.33
188C1M/23ULITZKA Oliver 2002 KK Opava1.00 999 154.82 56 210.82
189K1M/78ADÁŠEK Alois 2002 Benátky195.31 108 159.19 52 211.19
190PW/29POLLERTOVI C2   USK203.27 8 212.11 14 211.27
191C2M/10HRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
200.15 62 202.31 10 212.31
192K1M/79ŘEHÁK Jiří 2003 Semily211.17 8 244.18 60 219.17
193PW/30STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc247.74 10 213.64 14 227.64
194PW/31ALTMAN Isabella 2007 Budeuss307.74 8 219.68 14 233.68
195K1M/80KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec201.60 112 177.47 58 235.47
196K1M/81JUDA Štěpán 2004 Benátky132.90 104 1.00 999 236.90
197PW/32AMÁLIE Šrétrová 2007 Kralupy232.06 112 231.85 8 239.85
198K1M/82FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.233.76 10 1.00 999 243.76
199PW/33SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha221.35 58 250.77 4 254.77
200K1M/83BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno1.00 999 242.96 14 256.96
201K1W/38STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc255.48 8 242.46 62 263.48
202PW/34SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy219.41 56 236.54 106 275.41
203PW/35BENDA Jan 2005 Roudnice210.16 120 218.14 114 330.16
204PW/36SOBOTKA Adam 2005 KK Brno243.87 106 243.22 110 349.87
205PW/37MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno221.60 162 269.12 108 377.12
206PW/38PECHLÁT Adam 2007 Sušice172.16 312 177.36 212 389.36
207PW/39HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy278.18 214 248.60 158 406.60
208PW/40KRATOCHVÍLOVÁ Kristýna 2006 Č.Kruml.343.32 214 313.35 210 523.35
209PW/41HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy237.58 318 211.99 414 555.58
Oddíl