Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Bačina Jan 043001 2006 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 02.10.18
Bednářová Markéta 043005 2004 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 slalom 02.10.18
Beerová Anežka 049066 2007 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 02.10.18
Beier Alva 060054 2005 C1 Loko Trutnov 3 slalom 02.10.18
Bundová Simona 057008 2004 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 02.10.18
Cinko Radek 057065 1993 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 02.10.18
Císařovský Adam 009076 2005 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 02.10.18
Černík Jan 057100 2005 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 02.10.18
David Ondřej 045009 1984 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 02.10.18
Enrigue Rendó 009003 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 02.10.18
Erlová Natálie 009019 2006 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 02.10.18
Erlová Natálie 009019 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 02.10.18
Erlová Natálie 009019 2006 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 02.10.18
Hadraba Martin 009074 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 02.10.18
Hajský Stanislav 059016 1969 C1 TJ Semily 2 slalom 02.10.18
Hajský Stanislav 059016 1969 K1 TJ Semily 3+ slalom 02.10.18
Hamáčková Adéla 060061 1982 C2 Loko Trutnov 3 slalom 02.10.18
Hanuš Jiří 061041 2002 C2 SK Třebechovice 2 slalom 02.10.18
Hanuš Jiří 061041 2002 C1 SK Třebechovice 3 slalom 02.10.18
Hanuš Tomáš 061011 2005 K1 SK Třebechovice 3 slalom 02.10.18
Hauck Marek 045035 1977 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 02.10.18
Hauck Marek 045019 2007 K1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 02.10.18
Haucková Gabriela 045006 2002 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 02.10.18
Horák David 091008 1976 C2 Klub Larse Heletága 3 slalom 02.10.18
Houšková Kateřina 043014 2003 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 02.10.18
Jakubů Jaroslav 011009 1973 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 02.10.18
Janská Lucie 053032 2006 K1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 02.10.18
Janská Tereza 053007 2002 K1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 02.10.18
Jarolímek Josef 062007 1995 K1 TJ Turnov 3 slalom 02.10.18
Jelínková Sára 009012 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 02.10.18
Jindráková Anna 007010 2005 C2 Technika Praha 3 slalom 02.10.18
Jiřík Matěj 057025 2005 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 02.10.18
Kaplický Jindřich 011016 2007 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 02.10.18
Karlovský Ondřej 012022 1991 C1 DUKLA Brandýs 2 slalom 02.10.18
Körner Adam 011061 2004 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 02.10.18
Kovařík Vít 011072 2003 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 02.10.18
Kozderka Pavel 062017 1985 K1 TJ Turnov 2 slalom 02.10.18
Kruťa Kryštof 043013 2000 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 slalom 02.10.18
Křišťan Martin 063020 1964 C1 SK Týniště nad Orlicí 3 slalom 02.10.18
Kuchař Jaromír 053027 1974 C1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 02.10.18
Ladýř Karel 045013 1972 C1 KVS Hradec Králové 3 slalom 02.10.18
Legutko Josef 052065 2006 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 02.10.18
Manas Adam 047012 2004 K1 TJ DNT VS Kadaň 3+ slalom 02.10.18
Marek Kryštof 049067 2006 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 02.10.18
Marek Kryštof 049067 2006 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 02.10.18
Marek Lukáš 060039 1980 K1 Loko Trutnov 2 slalom 02.10.18
Marek Matyáš 061025 2003 C2 SK Třebechovice 2 slalom 02.10.18
Marek Matyáš 061025 2003 C1 SK Třebechovice 3 slalom 02.10.18
Motlová Andrea 045016 2006 C1 KVS Hradec Králové 3 slalom 02.10.18
Mrůzek David 012010 1976 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 02.10.18
Nahodil Václav 011081 2006 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 02.10.18
Nedvídek František 053036 1968 C1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 02.10.18
Nekolná Žofie 011034 2006 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 02.10.18
Nováková Marcela 030070 1974 K1 VS Tábor 3 slalom 02.10.18
Petr Lukáš 011048 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 02.10.18
Plášil Hynek 057086 2006 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 02.10.18
Plavjaniková Petra 010034 1975 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 02.10.18
Pollertová Ema 009008 2003 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 02.10.18
Pražák Jan 045020 1963 K1 KVS Hradec Králové 3 slalom 02.10.18
Rejhová Martina 055025 1976 C2 Sk VS Slávia Hradec Králové 3 slalom 02.10.18
Renčín Tomáš 055022 1961 C2 Sk VS Slávia Hradec Králové 3 slalom 02.10.18
Riant Martin 030065 1977 C2 VS Tábor 3 slalom 02.10.18
Řehák Jiří 059044 2003 C2 TJ Semily 3 slalom 02.10.18
Sadílková Lucie 057040 2002 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 02.10.18
Sadílková Lucie 057040 2002 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 02.10.18
Skalický Aleš 057092 2002 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 02.10.18
Suchánek Daniel 064021 1993 C2 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 02.10.18
Suchánek Daniel 064021 1993 K1 SKK Vysoké Mýto 2 slalom 02.10.18
Šilar Jakub 064033 1987 C2 SKK Vysoké Mýto 2 slalom 02.10.18
Šilar Jakub 064033 1987 C1 SKK Vysoké Mýto 3+ slalom 02.10.18
Šilar Jakub 064033 1987 K1 SKK Vysoké Mýto 3+ slalom 02.10.18
Šíma Lukáš 027002 2006 K1 Otava Strakonice slalom 02.10.18
Štěpánková Julie 045033 2006 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 02.10.18
Tatíček Miroslav 057049 1985 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 02.10.18
Troch Jan 053023 2003 K1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 02.10.18
Velenovský Jiří 030072 1978 C2 VS Tábor 3 slalom 02.10.18
Velenovský Jiří 030072 1978 K1 VS Tábor 3+ slalom 02.10.18
Venc Ondřej 011022 2007 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 02.10.18
Vodrážka Matěj 059049 2004 C2 TJ Semily 3 slalom 02.10.18
Vojtíková Klára 011078 2007 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 02.10.18
Voneš Jakub 011065 2007 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 02.10.18
Zedníčková Michaela 064055 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 3+ slalom 02.10.18
Žďárská Laura 057062 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 02.10.18

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu