Slalom O šít města Tábora

06.05.2018   Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz117.57 2 113.33 0 113.329 0
2.2/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně116.82 2 116.40 0 116.4033.07/2,70
3.1/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB123.95 0 123.74 2 123.94810.62/9,40
4.3/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV129.74 2 130.58 2 131.73918.41/16,20
5.4/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.132.23 0 136.67 52 132.22518.90/16,70
6.5/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha134.04 0 130.25 2 132.25218.92/16,70
7.1/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB138.30 0 132.40 0 132.39819.07/16,80
8.2/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha139.33 2 136.35 0 136.34623.02/20,30
9.6/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor137.77 2 140.56 0 139.77126.44/23,30
10.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand140.88 4 141.49 0 141.48528.16/24,80
11.4/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec143.78 4 139.82 2 141.82128.49/25,10
12.7/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha138.29 50 146.85 0 146.85233.52/29,60
13.8/PZMHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy148.10 102 142.97 4 146.97233.64/29,70
14.5/PZZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus149.31 2 156.71 2 151.30537.98/33,50
15.9/PZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn167.02 2 157.30 0 157.30343.97/38,80
16.6/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy157.85 2 154.86 4 158.86145.53/40,20
17.7/PZZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy169.62 4 152.83 8 160.82847.50/41,90
18.10/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha158.22 4 177.85 50 162.21648.89/43,10
19.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV163.83 0 168.26 2 163.83150.50/44,60
20.8/PZZŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB169.13 54 156.04 8 164.03750.71/44,70
21.11/PZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha161.59 4 162.70 4 165.58752.26/46,10
22.12/PZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB183.22 52 168.47 6 174.46861.14/53,90
23.13/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha171.68 102 181.79 2 183.79270.46/62,20
24.14/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor197.44 2 186.06 0 186.06172.73/64,20
25.15/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor197.15 0 198.06 6 197.15483.82/74,00
26.16/PZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn190.00 54 197.18 0 197.17983.85/74,00
27.9/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor146.88 52 1.00 999 198.88285.55/75,50
28.17/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha169.78 54 168.51 100 223.78110.45/97,50
29.18/PZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha173.53 54 207.81 50 227.528114.20/100,80
30.19/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha223.90 100 221.00 200 323.895210.57/185,80
  GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha107.68 2 105.62 0 105.618 19
2.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha111.01 2 112.11 0 112.1146.49/6,115
3.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.120.43 2 110.42 2 112.4176.80/6,411
4.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy116.90 0 115.79 4 116.89811.28/10,77
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV117.42 0 116.64 2 117.42411.80/11,26
6.1/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn115.65 2 115.71 4 117.65312.03/11,45
7.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB117.05 4 117.96 4 121.05415.43/14,64
8.3/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.129.59 2 126.29 2 128.2922.67/21,53
9.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor131.26 0 127.75 2 129.74824.13/22,82
10.4/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK144.57 4 130.51 0 130.51224.89/23,61
11.5/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha132.41 0 136.05 0 132.41326.79/25,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha93.70 0 93.79 2 93.701 91
2.2/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha97.96 2 95.78 0 95.782.08/2,287
3.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV98.76 0 96.46 0 96.4582.76/2,983
4.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha99.16 4 96.85 2 98.8485.15/5,579
5.2/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK100.70 0 101.08 0 100.6967.00/7,575
6.3/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha4.00 999 102.21 0 102.2138.51/9,171
7.1/DMJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha103.95 6 100.58 2 102.5798.88/9,567
8.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně109.24 2 100.64 2 102.6388.94/9,563
9.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav102.75 0 101.87 4 102.7519.05/9,759
10.2/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha100.85 4 102.81 0 102.8089.11/9,755
11.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor104.29 0 108.30 2 104.29210.59/11,351
12.3/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn107.43 4 104.70 0 104.69811.00/11,747
13.2/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn103.37 2 4.00 999 105.3711.67/12,543
14.5/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn106.71 0 4.00 999 106.71413.01/13,939
15. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor107.66 2 106.90 0 106.89613.20/14,135
16.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVS ČB118.39 2 107.68 0 107.68213.98/14,931
17.4/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn106.68 2 4.00 999 108.68414.98/16,027
18.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor108.86 0 111.41 0 108.86115.16/16,223
19.3/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn114.69 4 108.89 0 108.89215.19/16,219
20.4/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha111.84 2 111.14 0 111.13617.44/18,618
21.5/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor110.96 4 112.07 0 112.06718.37/19,617
22.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor115.15 2 113.27 0 113.26819.57/20,916
23.7/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor114.84 2 111.53 2 113.52619.83/21,215
24. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor113.45 2 115.08 2 115.45421.75/23,214
25.3/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor122.66 4 111.53 4 115.52721.83/23,313
26. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník4.00 999 114.41 2 116.40922.71/24,212
27.5/VPOPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor126.47 0 116.84 0 116.84223.14/24,711
28.6/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.113.91 6 115.41 2 117.41423.71/25,310
29.7/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha114.48 6 115.92 2 117.9224.22/25,89
30.8/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor119.33 0 125.54 0 119.32825.63/27,48
31.6/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí126.63 0 121.50 0 121.49927.80/29,77
32.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor121.78 2 124.51 2 123.77930.08/32,16
33.7/VMACEK Jiří 1971 VS Tábor127.74 2 122.92 2 124.91631.22/33,35
34. HABICH Karel 1994 2 VS Tábor124.05 8 4.00 999 132.04738.35/40,94
35.2/ZMSAIDL František 2006 USK Pha128.89 6 136.69 2 134.89341.19/44,03
36.3/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha143.09 0 133.63 2 135.63241.93/44,72
37.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand137.95 2 141.34 2 139.95146.25/49,41
38.4/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor1.00 999 143.04 2 145.03951.34/54,80
39.5/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand156.19 0 143.57 2 145.57451.87/55,40
40.6/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice1.00 999 151.67 0 151.67357.97/61,90
41.8/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha160.14 6 149.68 6 155.67861.98/66,10
42.9/ZSPOPELKA Petr 2005 KK Brand4.00 999 153.47 10 163.46569.77/74,50
43.7/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand186.07 54 201.97 4 205.967112.27/119,80
  KOLMAN Filip 1973 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
107.01 4 104.79 0 104.794 42
2.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
117.63 0 118.45 2 117.63312.84/12,334
3.1/DMSTEHNO Petr
JANOUŠEK Viktor
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
117.66 6 4.00 999 123.66218.87/18,030
4.2/DMWENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
120.42 4 4.00 999 124.42219.63/18,726
5.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
128.64 4 121.77 4 125.7720.98/20,022
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
126.28 2 122.88 8 128.27923.49/22,418
7.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
122.33 6 126.68 6 128.33323.54/22,514
8.1/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
124.34 6 123.12 14 130.34225.55/24,410
9.3/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
130.20 2 4.00 999 132.20427.41/26,26
10.2/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
132.27 0 135.10 4 132.26727.48/26,25
11. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
130.02 4 4.00 999 134.01829.23/27,94
12.3/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
130.52 6 133.57 8 136.51831.73/30,33
13.1/ZMKOPEČEK Michal
FRÖHLICH Jáchym
2007
2007
VS Tábor
Roudnice
140.57 4 143.55 2 144.56839.78/38,02
14. ČAPEK Vojtěch
VELENOVSKÝ Jiří
2002
1978
VS Tábor
VS Tábor
159.10 16 139.01 6 145.01340.22/38,41
15.4/ZSGALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
152.65 18 134.00 12 145.99941.21/39,30
16.2/ZMSVOBODA Adam
SAIDL František
2006
2006
USK Pha
USK Pha
169.40 10 155.67 20 175.67270.88/67,60
  BENHÁK Ladislav
BENHÁK Jiří
1954
1956
SKVS ČB
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB98.60 4 94.65 0 94.649 77
2.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB96.98 0 95.39 0 95.3880.74/0,873
3.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice96.14 2 95.26 2 97.2552.61/2,869
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV98.13 0 98.28 2 98.133.48/3,765
4.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy103.73 4 94.13 4 98.133.48/3,761
6.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha101.23 4 98.23 0 98.233.58/3,857
7.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec109.19 4 98.26 0 98.2593.61/3,853
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor99.03 0 100.30 0 99.0284.38/4,649
9.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha103.07 4 99.99 0 99.9865.34/5,645
10.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK101.35 2 100.91 0 100.9066.26/6,641
11.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha100.23 2 100.36 2 102.2347.58/8,037
12.5/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec103.11 2 103.73 2 105.10710.46/11,133
13.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.103.24 4 103.46 2 105.46210.81/11,429
14.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus106.96 8 103.90 2 105.89711.25/11,928
15.4/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn106.01 2 104.50 2 106.5011.85/12,527
16.5/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha104.88 2 107.41 2 106.8812.23/12,926
17.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice108.73 0 107.02 0 107.02212.37/13,125
18.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3 Kralupy106.46 4 105.19 2 107.19212.54/13,224
19.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav108.49 0 108.54 0 108.48513.84/14,623
20.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK109.31 0 108.49 0 108.49213.84/14,622
21.6/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha108.30 2 110.87 2 110.29515.65/16,521
22.5/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha110.59 2 112.37 0 112.36517.72/18,720
23.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice117.78 4 113.38 0 113.38418.73/19,819
24.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy114.98 0 115.23 0 114.97720.33/21,518
25.8/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3 SKVS ČB114.66 2 117.51 0 116.65522.01/23,317
26.8/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.113.18 4 117.30 2 117.17822.53/23,816
27.9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor115.87 2 119.50 2 117.87223.22/24,515
28.6/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn114.02 4 112.92 999 118.02223.37/24,714
29.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB119.30 0 119.54 2 119.29824.65/26,013
30.8/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus131.64 8 121.03 0 121.03326.38/27,912
31.2/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor119.35 2 134.67 0 121.35126.70/28,211
32.10/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz141.12 52 119.44 2 121.43826.79/28,310
33.3/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus120.26 4 122.38 4 124.26229.61/31,39
34.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav143.95 58 123.40 2 125.40130.75/32,58
35.11/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy134.82 6 126.73 0 126.73432.08/33,97
36.9/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice123.72 4 124.68 6 127.71533.07/34,96
37. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha127.41 8 127.87 0 127.87433.22/35,15
38.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz127.10 54 127.32 8 135.31940.67/43,04
39. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz129.70 6 4.00 999 135.70141.05/43,43
40.10/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor134.49 6 151.16 6 140.4945.84/48,42
41.12/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor175.53 6 166.64 6 172.63977.99/82,41
42.4/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor180.57 154 205.72 110 315.722221.07/233,60
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠKOVÁ Nikola 2004 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice85.84 0 79.70 0 79.703 179
2.2/DSMILYAN David 2001 3 L.Žatec88.09 0 86.30 0 86.2996.60/8,3175
3.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB96.39 2 86.10 2 88.1018.40/10,5171
4.1/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha88.79 0 92.29 2 88.7899.09/11,4167
5.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně89.48 0 88.94 0 88.9389.24/11,6163
6.2/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy94.91 2 88.27 2 90.26610.57/13,3159
7.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB95.59 0 84.96 6 90.96211.26/14,1155
8.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.59 2 91.15 0 91.14511.45/14,4151
9.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor91.99 0 94.34 4 91.98612.29/15,4147
10.3/VMKYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB92.42 0 4.00 999 92.42412.72/16,0143
11.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn92.80 0 92.84 4 92.80113.10/16,4139
12.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.100.93 0 93.46 0 93.46313.76/17,3135
13.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice95.24 0 89.73 4 93.72714.03/17,6131
14.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus91.80 2 4.00 999 93.79814.10/17,7127
15.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.94.61 0 4.00 999 94.61414.91/18,7123
16.5/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice95.32 0 4.00 999 95.31915.62/19,6119
17.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy95.34 0 93.83 2 95.34315.64/19,6115
18.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.35 0 92.10 4 96.10316.40/20,6111
19.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.100.89 2 96.13 0 96.13116.43/20,6107
20.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB104.95 2 96.29 0 96.28516.59/20,8103
21.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.45 0 105.05 2 96.44816.75/21,099
22.5/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha96.60 0 96.84 4 96.60316.90/21,295
23.6/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice104.01 54 94.74 2 96.73817.04/21,491
24.2/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak97.35 0 4.00 999 97.34617.65/22,187
25.7/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec100.08 4 98.27 0 98.26618.57/23,383
26.3/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.98.47 0 4.00 999 98.46818.77/23,679
27.8/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB105.44 0 98.73 0 98.73319.03/23,975
28.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor101.56 2 99.38 0 99.38219.68/24,771
29.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 3 Sušice97.89 6 97.58 2 99.58319.88/24,970
30.4/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha100.16 0 94.81 54 100.15620.46/25,769
31.8/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec100.59 0 103.41 2 100.58820.89/26,268
32.3/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.100.75 0 104.44 4 100.74721.05/26,467
33.9/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand102.99 2 101.00 0 100.99721.30/26,766
34.10/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.53 0 101.28 0 101.27921.58/27,165
35.11/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice102.73 2 99.74 2 101.73522.04/27,764
36.3/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice102.02 0 99.87 4 102.0222.32/28,063
37.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha102.54 2 100.90 2 102.89623.20/29,162
38.12/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB103.33 0 117.42 10 103.33423.63/29,661
39.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus105.14 52 103.38 0 103.37623.68/29,760
40.5/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz103.53 0 102.78 4 103.53223.83/29,959
41.13/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha103.46 2 102.88 2 104.88325.18/31,658
42.6/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha104.95 0 109.87 0 104.95425.25/31,757
43.14/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand102.97 2 103.07 8 104.9725.27/31,756
44.7/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor105.15 0 110.97 4 105.15325.45/31,955
45.5/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand103.37 2 110.72 4 105.36625.67/32,254
46.15/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha106.30 0 103.61 4 106.29726.60/33,453
47.16/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy104.43 2 112.20 10 106.42526.73/33,552
48.6/VNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy108.94 2 106.49 0 106.48726.79/33,651
49.7/VNAJMAN Martin 1972 Kralupy103.30 4 4.00 999 107.29727.60/34,650
50.17/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice108.12 0 106.83 2 108.12228.42/35,749
51.9/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec110.84 0 106.51 2 108.50628.81/36,148
52.18/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor120.63 60 106.82 2 108.81529.12/36,547
53.19/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand110.51 0 107.47 2 109.46729.77/37,446
54.8/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.107.70 2 4.00 999 109.69630.00/37,645
55.8/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.106.54 4 4.00 999 110.53930.84/38,744
56.20/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha106.72 4 115.81 10 110.72331.02/38,943
57.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník112.11 0 111.42 0 111.42231.72/39,842
58.10/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí113.24 0 111.66 0 111.65931.96/40,141
59.6/DMČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor111.74 0 121.47 6 111.74432.04/40,240
60.21/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand116.48 0 112.68 0 112.68432.98/41,439
61.10/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně108.74 4 108.04 6 112.74433.04/41,538
62.9/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand119.64 6 111.11 2 113.11233.41/41,937
63.10/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand114.02 0 113.28 0 113.28133.58/42,136
64.2/VSWINTER Eduard 1956 3+ Jablonec113.74 0 4.00 999 113.74134.04/42,735
65.11/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor123.39 2 111.83 2 113.8334.13/42,834
66.12/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice110.72 4 111.19 6 114.71835.02/43,933
67.11/VMWINTER Jan 1982 Jablonec115.18 0 4.00 999 115.18435.48/44,532
68.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus113.60 2 117.73 2 115.60235.90/45,031
69.22/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy116.70 0 4.00 999 116.70437.00/46,430
70.4/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.118.27 2 113.40 4 117.39937.70/47,329
71.13/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav116.34 2 117.81 0 117.81238.11/47,828
72.14/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha111.97 6 116.11 8 117.97438.27/48,027
73.23/ZSEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník116.27 6 114.17 4 118.16738.47/48,326
74.15/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz116.27 2 117.49 4 118.27238.57/48,425
75.16/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK114.73 4 114.44 4 118.43738.74/48,624
76.17/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand123.55 52 118.67 0 118.67238.97/48,923
77.24/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice119.79 0 115.44 4 119.44439.74/49,922
78.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB115.49 4 118.36 6 119.4939.79/49,921
79.5/DSJAHODA Martin 2001 USK Pha112.70 8 113.40 8 120.69741.00/51,420
80.12/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 115.08 6 121.07641.38/51,919
81.25/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice121.80 56 113.17 8 121.1741.47/52,018
82.26/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy121.75 0 120.52 4 121.74542.05/52,817
83.18/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec117.80 4 4.00 999 121.80342.10/52,816
84.27/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec116.76 6 120.50 2 122.50442.80/53,715
85.7/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor122.59 0 130.20 2 122.58542.89/53,814
86.13/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor115.09 8 120.30 6 123.09443.39/54,413
87.19/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav126.55 106 120.11 4 124.11344.41/55,712
88.12/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor125.71 0 124.11 4 125.70946.01/57,711
89.28/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand136.81 64 123.38 4 127.37847.68/59,810
90.8/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha130.44 4 123.73 4 127.73348.03/60,39
91.20/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy123.05 52 119.06 10 129.05549.36/61,98
92.21/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice129.33 0 130.18 0 129.33149.63/62,37
93.22/ZMHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy129.68 18 125.48 4 129.47949.78/62,56
94.23/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec118.13 52 127.99 2 129.9950.29/63,15
95.29/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha135.34 2 126.57 4 130.56650.87/63,84
96.30/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice134.91 2 132.91 0 132.90853.21/66,83
97.24/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.137.89 0 143.36 12 137.88958.19/73,02
98.31/ZSNOVÁK Matěj 2004 VS Tábor139.86 6 141.17 2 143.17363.47/79,61
99.25/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník146.53 54 144.55 2 146.54866.85/83,90
100.9/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor138.53 10 147.15 10 148.53268.83/86,40
101.32/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn147.56 4 131.75 106 151.55971.86/90,20
102.26/ZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha157.31 66 148.23 6 154.23474.53/93,50
103.27/ZMKOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor178.07 4 165.00 6 171.00191.30/114,60
104.28/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy129.38 58 123.08 54 177.07997.38/122,20
105.29/ZMPROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha1.00 999 206.43 2 208.433128.73/161,50
  ZACH Radovan 2005 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAZOUREK Jan 1973 Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRUSKA Vojta 2006 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MANAS Adam 2004 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Samson 2002 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÝ Petr 2002 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRON Robin 1979 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
118.43 0 124.33 8 118.425 24
2. BOČKOVÁ Bára
BOČEK Zdeněk
2003
1975
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.18 2 131.57 4 124.1785.75/4,916
3.1/DMSTEHNO Petr
ČERVENKOVÁ Vanessa
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
119.46 6 4.00 999 125.4587.03/5,912
4.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
126.70 8 128.21 2 130.20711.78/9,98
5.2/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
124.78 6 4.00 999 130.77612.35/10,44
6. HOJDOVÁ Markéta
HARTL Jakub
2007
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
137.40 2 4.00 999 139.4020.97/17,73
7.1/ZSČERVENKOVÁ Amélie
VĚTROVSKÝ Tomáš
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
131.92 10 4.00 999 141.92323.49/19,82
8.1/ZMKOPEČEK Michal
RIANTOVÁ Anežka
2007
2008
VS Tábor
VS Tábor
153.10 4 143.50 4 147.50429.07/24,50
9. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
152.28 8 143.27 6 149.27230.84/26,01
10.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.04 12 149.69 4 153.69335.26/29,80
11.4/ZSNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
190.33 8 210.93 10 198.32979.90/67,50
  HOJDOVÁ Eliška
TÁBORSKÝ Jan
2005
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení