vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.

16.05.2015   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:47,72 00:47,74 00:47,72 60/136/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:47,77 00:48,11 00:47,770.05/0,153/124/0
3. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:47,79 00:50,56 00:47,790.07/0,147/0/51
4. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.00:48,38 00:51,21 00:48,380.66/1,442/112/0
5. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:48,54 00:49,30 00:48,540.82/1,738/100/0
5. KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:48,54 00:50,32 00:48,540.82/1,734/0/39
7. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:48,97 00:51,79 00:48,971.25/2,631/88/0
8. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:49,07 00:49,23 00:49,071.35/2,828/76/0
9. JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:49,43 59:59,99 00:49,431.71/3,625/64/0
10. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:49,50 00:50,56 00:49,501.78/3,722/52/0
11. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:51,23 00:49,90 00:49,902.18/4,620/40/0
12. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:50,83 00:50,55 00:50,552.83/5,918/28/0
13. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo00:51,95 00:52,23 00:51,954.23/8,916/0/27
14. ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:54,18 00:52,51 00:52,514.79/10,014/0/15
15. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.00:52,60 00:53,50 00:52,604.88/10,212/22/0
16. SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.00:53,87 00:53,64 00:53,645.92/12,410/16/0
17. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:55,67 00:58,25 00:55,677.95/16,79/10/0
18. KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.00:56,80 00:58,50 00:56,809.08/19,08/0/3
19. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:00,01 00:57,60 00:57,609.88/20,77/4/0
20. ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.00:58,63 00:59,99 00:58,6310.91/22,96/3/0
21. REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:07,10 01:00,61 01:00,6112.89/27,05/0/2
22. ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:14,03 01:02,11 01:02,1114.39/30,24/2/0
23. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk02:06,27 01:04,76 01:04,7617.04/35,73/0/1
24. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:06,57 01:56,85 01:06,5718.86/39,52/1/0
  NOVÁK Kuba 2001 Pardub.01:10,96 00:00,00 00:00,00 1/0/0
  PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK00:00,00 59:59,99 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto00:49,05 00:49,96 00:49,05 60/73/0
2. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:49,78 00:51,77 00:49,780.73/1,553/0/98
3. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:50,90 00:51,37 00:50,901.85/3,847/0/86
4. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:51,97 00:51,36 00:51,362.31/4,742/61/0
5. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek00:51,60 00:53,40 00:51,602.55/5,238/49/0
6. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:55,52 00:52,69 00:52,693.64/7,434/37/0
7. PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:52,82 00:53,15 00:52,823.77/7,731/25/0
8. DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:53,08 00:53,66 00:53,084.03/8,228/0/74
9. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:53,21 00:56,03 00:53,214.16/8,525/13/0
10. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:53,27 00:54,25 00:53,274.22/8,622/0/62
11. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:54,04 00:53,97 00:53,974.92/10,020/0/50
12. HUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.00:54,18 00:55,93 00:54,185.13/10,518/0/38
13. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:54,41 00:55,33 00:54,415.36/10,916/0/26
14. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:55,64 00:59,21 00:55,646.59/13,414/0/20
15. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:55,80 00:57,42 00:55,806.75/13,812/0/14
16. NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno01:32,05 00:56,05 00:56,057.00/14,310/0/8
17. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:57,78 01:01,38 00:57,788.73/17,89/0/2
18. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.00:58,43 01:03,88 00:58,439.38/19,18/7/0
19. TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:01,62 01:00,78 01:00,7811.73/23,97/1/0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:47,18 00:48,03 00:47,18 60/0/81
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
00:47,71 00:47,38 00:47,380.20/0,453/130/0
3. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:48,16 00:47,46 00:47,460.28/0,647/118/0
4. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:48,41 00:49,11 00:48,411.23/2,642/106/0
5. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:49,37 00:48,93 00:48,931.75/3,738/94/69
6. HALEŠ Antonín
HÁLA Richard
1992
1992
1 Č.Kruml.
Olomouc
00:48,96 00:49,52 00:48,961.78/3,834/82/57
7. MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,60 00:50,47 00:50,473.29/7,031/70/0
8. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:50,62 00:50,56 00:50,563.39/7,228/58/45
9. HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:51,33 00:52,45 00:51,334.15/8,825/0/33
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,35 00:53,33 00:51,354.17/8,822/46/0
11. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:54,94 00:52,21 00:52,215.03/10,720/0/21
12. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:52,24 00:53,41 00:52,245.06/10,718/34/0
13. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:52,51 00:52,41 00:52,415.23/11,116/0/9
14. JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
00:54,64 00:53,14 00:53,145.96/12,614/22/0
15. KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
00:53,34 00:53,43 00:53,346.16/13,112/0/3
16. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,36 00:54,62 00:53,366.18/13,110/0/2
17. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
00:54,10 00:55,27 00:54,106.92/14,79/10/0
  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:54,78 00:00,00 8/4/0
19. KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:55,08 00:58,52 00:55,087.90/16,77/3/0
20. RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:56,13 01:08,56 00:56,138.95/19,06/2/1
21. VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:58,02 00:57,91 00:57,9110.73/22,75/1/0
22. ČAPÁKOVÁ Eliška
VALÍKOVÁ Radka
1995
1991
Litovel
Pardub.
00:59,56 00:58,63 00:58,6311.45/24,34/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc00:43,28 00:43,21 00:43,21 75/0/136
2. SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc00:43,70 00:44,10 00:43,700.49/1,168/0/124
3. OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:44,63 00:45,93 00:44,631.42/3,362/0/112
4. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:44,75 00:44,87 00:44,751.54/3,657/131/0
5. NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha00:45,79 00:46,38 00:45,792.58/6,053/119/0
6. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:48,80 00:46,16 00:46,162.95/6,849/0/100
7. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:46,23 00:47,26 00:46,233.02/7,046/107/0
8. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:46,34 00:46,51 00:46,343.13/7,243/0/88
9. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:47,04 00:46,42 00:46,423.21/7,440/95/0
10. SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:46,80 00:47,33 00:46,803.59/8,337/0/76
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:47,14 00:48,17 00:47,143.93/9,135/83/0
12. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:47,20 00:47,21 00:47,203.99/9,233/0/64
13. KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno00:48,35 00:47,71 00:47,714.50/10,431/0/52
14. PAPULA Martin 1999 2 Litovel00:48,18 00:49,56 00:48,184.97/11,529/0/40
15. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:48,61 00:49,95 00:48,615.40/12,527/71/0
16. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:54,45 00:48,66 00:48,665.45/12,625/59/0
17. KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:50,96 00:49,22 00:49,226.01/13,923/0/28
18. NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:54,40 00:49,52 00:49,526.31/14,621/47/0
19. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:50,90 00:50,46 00:50,467.25/16,819/41/0
20. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:51,24 00:50,54 00:50,547.33/17,017/35/0
21. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:53,27 00:50,65 00:50,657.44/17,215/29/0
22. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:51,82 00:50,93 00:50,937.72/17,914/23/0
23. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:52,36 00:53,78 00:52,369.15/21,213/0/22
24. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.00:52,39 00:55,45 00:52,399.18/21,212/17/0
25. NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:53,02 01:05,39 00:53,029.81/22,711/0/16
26. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:55,35 00:53,51 00:53,5110.30/23,810/0/10
27. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:53,76 00:53,75 00:53,7510.54/24,49/11/0
28. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:53,87 00:54,28 00:53,8710.66/24,78/5/0
29. KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:53,99 00:55,59 00:53,9910.78/24,97/4/0
30. LUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc00:54,51 00:54,77 00:54,5111.30/26,26/0/4
31. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:55,81 00:58,25 00:55,8112.60/29,25/0/3
  VESELÝ František 2000 3 Trutnov00:00,00 00:57,20 00:00,00 4/3/0
33. ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:57,46 00:58,17 00:57,4614.25/33,03/0/2
34. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:58,82 01:00,47 00:58,8215.61/36,12/2/0
35. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:02,14 01:01,21 01:01,2118.00/41,71/0/1
36. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:01,96 01:02,84 01:01,9618.75/43,40/1/0
  KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:57,52 00:57,21 00:57,21 60/48/0
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:58,60 00:57,28 00:57,280.08/0,153/36/0
2. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:58,88 00:57,28 00:57,280.08/0,147/0/20
4. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:00,99 00:57,91 00:57,910.70/1,242/0/8
5. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:11,53 01:03,37 01:03,376.16/10,838/24/0
6. BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:06,26 01:04,73 01:04,737.52/13,134/0/2
7. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:29,79 01:05,99 01:05,998.78/15,331/0/1
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3