vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

29.05.2016   slalomová trať - Sušice nádraží
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB 89.43 0 91.23 0 89.43 93
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn94.71 0 4.00 999 999.00 89
3.2/ VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy 98.35 0 97.48 0 97.488.05/9,085
4.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 96.37 2 95.91 2 97.918.48/9,581
  MILLER Jan 1968 2+ Turnov 98.10 0 4.00 999 999.00 77
6.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 104.84 0 101.18 0 101.1811.75/13,173
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus102.69 0 4.00 999 999.00 69
8.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav104.72 0 102.73 0 102.7313.30/14,965
9.3/VPOLLERT Lukáš 1970 USK Pha 103.20 2 102.81 0 102.8113.38/15,061
10.3/ HABICH Bohumil 1991 3 VS Tábor105.60 0 103.47 0 103.4714.04/15,757
11.1/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy 102.11 2 100.43 4 104.1114.68/16,453
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn104.46 0 4.00 999 999.00 49
13.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor106.70 0 105.50 0 105.5016.07/18,045
14.5/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn108.87 0 107.10 0 107.1017.67/19,841
15.1/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor109.42 0 107.18 0 107.1817.75/19,837
16.2/U23HABICH Karel 1994 3 VS Tábor105.63 2 108.89 4 107.6318.20/20,433
17.6/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 108.58 0 108.94 0 108.5819.15/21,432
18.1/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy 110.84 0 109.68 0 109.6820.25/22,631
  ČEKAL Josef 1970 3 Klášter.110.18 0 4.00 999 999.00 30
20.2/VSSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus110.31 0 109.74 2 110.3120.88/23,329
21.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB 111.89 0 110.73 0 110.7321.30/23,828
  POTUŽÁK Jan 1988 3 Sušice 111.80 0 4.00 999 999.00 27
  BOUZEK Filip 1992 3 Sušice 109.89 2 4.00 999 999.00 26
24.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov 110.40 2 110.41 2 112.4022.97/25,725
  JANDA Zbyněk 1974 Hubertus110.54 2 4.00 999 999.00 24
26.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha 111.94 2 112.57 0 112.5723.14/25,923
27.2/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha 114.38 2 113.13 0 113.1323.70/26,522
28.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor114.23 0 113.62 0 113.6224.19/27,021
29.5/VSMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus116.68 0 113.83 0 113.8324.40/27,320
30.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor114.43 0 114.77 0 114.4325.00/28,019
31.7/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB 114.53 0 114.61 0 114.5325.10/28,118
32.3/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha 115.94 0 116.22 2 115.9426.51/29,617
33.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha 115.65 4 116.68 0 116.6827.25/30,516
34.4/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha 115.23 2 116.69 0 116.6927.26/30,515
35.9/VMPANZER Aleš 1974 Loko Plz123.17 0 117.28 0 117.2827.85/31,114
36.10/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus121.83 2 117.81 0 117.8128.38/31,713
37.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 119.62 6 117.24 2 119.2429.81/33,312
38.6/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus119.79 0 119.32 0 119.3229.89/33,411
39.6/ VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB 117.64 2 117.56 2 119.5630.13/33,710
40.7/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 126.37 6 119.75 0 119.7530.32/33,99
41.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov 121.77 0 120.31 2 121.7732.34/36,28
42.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.125.57 2 122.42 2 124.4234.99/39,17
43.11/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor125.10 4 123.79 2 125.7936.36/40,76
44.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.127.59 0 124.46 2 126.4637.03/41,45
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV 126.80 0 4.00 999 999.00 4
46.2/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 128.00 2 134.20 4 130.0040.57/45,43
47.9/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň 128.97 2 128.25 6 130.9741.54/46,42
48.1/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK 129.79 2 138.49 2 131.7942.36/47,40
49.10/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 137.53 6 133.88 2 135.8846.45/51,91
50.4/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.150.90 0 142.81 0 142.8153.38/59,70
51.3/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov 147.19 0 141.49 2 143.4954.06/60,40
52.12/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand179.16 62 148.21 4 152.2162.78/70,20
53.4/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy 160.63 2 153.53 0 153.5364.10/71,70
54.5/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 166.28 0 157.60 0 157.6068.17/76,20
55.5/ZSKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 188.32 2 169.53 10 179.5390.10/100,70
56.2/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 313.90 110 257.22 14 271.22181.79/203,30
  KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Dušan 1973 L.Žatec 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice 84.97 2 4.00 999 999.00 96
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice 92.50 0 92.44 0 92.44 88
3.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn93.14 2 94.83 2 95.142.70/2,984
4.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor104.21 0 100.69 0 100.698.25/8,980
5.1/ KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy 103.65 0 101.16 0 101.168.72/9,476
6.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 102.18 0 102.46 2 102.189.74/10,572
  ČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB 101.59 2 4.00 999 999.00 68
8.2/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.28 4 103.11 2 105.1112.67/13,764
9.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 109.56 0 107.74 0 107.7415.30/16,660
10.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 108.31 0 108.74 0 108.3115.87/17,256
11.4/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 109.81 2 108.95 0 108.9516.51/17,952
12.2/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand105.16 6 107.73 2 109.7317.29/18,748
13.1/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy 111.28 0 109.59 4 111.2818.84/20,444
14.2/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa 114.87 2 112.28 0 112.2819.84/21,540
15.3/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa 111.30 2 114.71 4 113.3020.86/22,636
16.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa 110.50 8 113.86 0 113.8621.42/23,232
17.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy 118.50 4 114.41 0 114.4121.97/23,831
18.3/ ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK 132.25 4 114.88 0 114.8822.44/24,330
19.2/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz114.61 2 116.17 0 116.1723.73/25,729
20.3/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník116.20 0 114.47 4 116.2023.76/25,728
21.4/ POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz117.61 4 116.90 0 116.9024.46/26,527
22.3/U23MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus118.18 0 117.22 0 117.2224.78/26,826
23.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň 117.45 0 119.22 0 117.4525.01/27,125
24.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.118.12 0 120.33 0 118.1225.68/27,824
25.5/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand118.92 4 117.46 2 119.4627.02/29,223
26.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB 119.14 2 121.18 0 121.1428.70/31,022
27.4/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 125.20 0 121.15 0 121.1528.71/31,121
28.5/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.123.18 6 119.39 2 121.3928.95/31,320
29.4/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník123.94 0 122.23 0 122.2329.79/32,219
30.5/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB 120.37 2 122.59 0 122.3729.93/32,418
31.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha 120.91 2 123.90 0 122.9130.47/33,017
32.5/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov 123.21 0 123.61 0 123.2130.77/33,316
33.6/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.123.52 0 124.11 0 123.5231.08/33,615
34.7/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha 124.94 2 122.21 2 124.2131.77/34,414
35.1/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 122.44 2 125.44 2 124.4432.00/34,60
36.5/ HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 127.31 0 125.21 0 125.2132.77/35,513
37.6/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.121.35 4 124.33 4 125.3532.91/35,612
38.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha 123.69 2 127.47 0 125.6933.25/36,011
39.4/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus127.96 0 125.46 2 127.4635.02/37,910
40.6/ PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 201.56 10 128.29 0 128.2935.85/38,89
41.8/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.130.88 2 128.41 0 128.4135.97/38,98
42.9/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy 130.39 2 128.81 0 128.8136.37/39,37
43.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy 129.50 2 130.49 6 131.5039.06/42,36
44.11/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak130.84 4 131.24 2 133.2440.80/44,15
45.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 130.38 4 132.26 54 134.3841.94/45,40
46.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 136.54 0 132.47 2 134.4742.03/45,54
47.7/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice 139.47 8 130.27 6 136.2743.83/47,43
48.3/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice142.20 0 136.86 0 136.8644.42/48,10
49.8/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak142.43 6 135.22 2 137.2244.78/48,42
50.12/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 139.47 6 137.49 0 137.4945.05/48,71
51.9/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.136.46 2 141.64 0 138.4646.02/49,80
52.4/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn147.74 0 145.32 0 145.3252.88/57,20
53.5/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 156.95 2 151.33 2 153.3360.89/65,90
54.7/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml.138.58 52 156.22 2 158.2265.78/71,20
55.6/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 156.44 2 150.30 10 158.4466.00/71,40
56.8/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor209.69 2 172.74 6 178.7486.30/93,40
57.10/ZMKolářová Markéta 2005 USK Pha 176.53 6 179.69 52 182.5390.09/97,50
58.11/ZMKremrová Adéla 2005 USK Pha 180.26 6 208.67 6 186.2693.82/101,50
59.7/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice193.93 18 209.75 64 211.93119.49/129,30
60.12/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor221.18 14 238.50 8 235.18142.74/154,40
61.13/ZSZávišková Zlata 2002 Boh.Pha 215.56 114 190.31 58 248.31155.87/168,60
62.14/ZSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 144.38 162 147.38 112 259.38166.94/180,60
  MILYANOVÁ Veronika 2004 L.Žatec 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALISZOVÁ Kateřina 1986 Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
107.94 2 108.74 0 108.74 42
2.1/WENDL Miloslav
BOUZEK Filip
1978
1992
2 Horš.Týn
Sušice
4.00 999 110.11 0 110.111.37/1,338
3.2/PECHLÁT Hynek
PECHLÁT Hynek
1971
1995
2 Sušice
USK Pha
112.79 4 110.45 4 114.455.71/5,334
4.3/ POTUŽÁK Jan
VOZKA Aleš
1988
1989
2 Sušice
Sušice
120.12 2 116.22 0 116.227.48/6,930
5.1/DMCUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
114.18 4 119.51 4 118.189.44/8,726
6.4/HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
3 VS Tábor
VS Tábor
125.32 6 117.45 2 119.4510.71/9,822
7.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
121.47 0 122.66 0 121.4712.73/11,718
8.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
123.84 0 120.49 2 122.4913.75/12,614
9.5/KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
125.12 2 124.77 0 124.7716.03/14,710
10.2/DMHOUSKA Jan
MAJER Kryštof
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
130.16 2 126.58 2 128.5819.84/18,26
11.2/VSHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
131.90 0 131.59 2 131.9023.16/21,35
12.2/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
3 Bechyně
Bechyně
128.98 4 130.42 2 132.4223.68/21,84
13.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
Roztoky
Kralupy
138.74 2 137.69 10 140.7432.00/29,43
14.3/VSPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
138.58 4 142.93 4 142.5833.84/31,12
15.1/ZMŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
150.51 12 156.22 16 162.5153.77/49,40
16.1/ZSKAŠÁK Filip
HRŇÁK Jáchym
2003
2004
Kralupy
Kralupy
170.35 12 159.45 4 163.4554.71/50,31
  MULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav
Cardoselli Tomáš
2002
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  GALUŠKOVÁ Bára
ČERVENKOVÁ Amélie
2006
2005
Sušice
USK Pha
199.66 66 4.00 999 999.00 0
5.2/DMNOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
198.61 8 213.23 10 206.61 0
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
2001
2000
3 Sušice
Horš.Týn
127.53 0 123.43 4 127.43 4
2.1/VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
135.27 2 140.36 6 137.27 3
3.2/NOVOSADOVÁ Kristina
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2004
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
164.40 56 151.36 8 159.36 2
4.1/ZSHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
149.81 10 152.81 12 159.81 1

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha 82.47 2 81.45 0 81.45 217
2.1/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy 84.92 2 84.46 0 84.463.01/3,7209
3.1/ BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 4.00 999 85.38 0 85.383.93/4,8205
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 87.94 0 4.00 999 999.00 201
5.2/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz89.22 2 88.11 0 88.116.66/8,2197
6.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus88.96 2 88.23 0 88.236.78/8,3193
7.3/ VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 90.54 0 89.19 0 89.197.74/9,5189
8.2/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus4.00 999 89.66 0 89.668.21/10,1185
9.2/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice 92.35 0 91.46 0 91.4610.01/12,3181
10.4/ JILMA Martin 1989 2 L.Tábor 93.10 0 92.00 0 92.0010.55/13,0177
11.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 94.25 0 93.97 0 93.9712.52/15,4173
12.5/ SÝKORA Michal 1989 Hubertus96.85 2 94.30 0 94.3012.85/15,8169
13.6/ VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy 94.45 0 96.98 2 94.4513.00/16,0165
14.1/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník95.67 6 92.63 2 94.6313.18/16,2161
15.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 96.69 0 94.95 0 94.9513.50/16,6157
16.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand96.88 0 95.54 0 95.5414.09/17,3153
17.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz97.88 2 96.50 0 96.5015.05/18,5149
18.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor 99.93 0 96.64 0 96.6415.19/18,6145
19.3/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha 99.19 52 97.34 0 97.3415.89/19,5141
20.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 99.29 2 97.40 0 97.4015.95/19,6137
21.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 96.37 4 97.45 0 97.4516.00/19,6133
22.4/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 97.17 2 94.26 4 98.2616.81/20,6129
23.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 117.58 0 99.66 0 99.6618.21/22,4125
24.4/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz97.88 2 98.52 2 99.8818.43/22,6121
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 99.92 0 4.00 999 999.00 117
26.7/ KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy 100.16 0 99.98 0 99.9818.53/22,8113
27.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz100.18 0 100.43 0 100.1818.73/23,0109
28.7/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.100.21 0 101.89 0 100.2118.76/23,0105
29.8/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.100.36 0 101.66 4 100.3618.91/23,2101
30.5/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz99.74 2 100.55 0 100.5519.10/23,497
31.9/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 100.59 0 100.92 0 100.5919.14/23,593
32.10/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz96.77 4 96.94 4 100.7719.32/23,789
33.6/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus100.13 4 100.86 0 100.8619.41/23,885
34.6/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 101.92 0 100.91 0 100.9119.46/23,981
35.11/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice103.58 0 101.38 0 101.3819.93/24,577
36.12/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB 101.99 0 99.60 2 101.6020.15/24,773
37.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 102.71 2 101.90 0 101.9020.45/25,169
38.13/VMPAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně 104.14 0 103.34 0 103.3421.89/26,968
39.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně 105.87 4 104.31 0 104.3122.86/28,167
40.7/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha 103.32 4 104.98 0 104.9823.53/28,966
41.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice 103.19 2 105.32 0 105.1923.74/29,165
42.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus105.63 0 106.14 2 105.6324.18/29,764
43.8/ KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy 106.93 52 103.63 2 105.6324.18/29,763
44.8/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.101.18 6 103.83 2 105.8324.38/29,962
45.9/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy 111.55 0 106.33 0 106.3324.88/30,561
46.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice 106.89 0 108.65 0 106.8925.44/31,260
47.4/VSNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus108.68 2 107.64 0 107.6426.19/32,259
48.14/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně 108.81 2 106.96 2 108.9627.51/33,858
49.8/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.111.97 6 109.69 0 109.6928.24/34,757
50.10/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.110.37 0 110.54 0 110.3728.92/35,556
51.15/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus117.90 2 111.17 0 111.1729.72/36,555
52.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz111.26 0 109.77 2 111.2629.81/36,654
53.11/VPOHANKA Jiří 1969 3 Klatovy 111.57 0 111.68 2 111.5730.12/37,053
54.16/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky 121.50 8 112.40 0 112.4030.95/38,052
55.17/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň 115.50 0 112.61 0 112.6131.16/38,351
56.18/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor 181.85 2 112.79 0 112.7931.34/38,550
57.9/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník117.50 2 112.83 0 112.8331.38/38,549
58.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz111.42 2 112.42 2 113.4231.97/39,348
59.5/U23SMOLÍK Jan 1997 3 Loko Plz113.96 2 111.49 2 113.4932.04/39,347
60.10/DMBAUDISCH Adam 2001 USK Pha 112.57 4 109.77 4 113.7732.32/39,746
61.1/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy 114.47 0 112.19 2 114.1932.74/40,245
62.2/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 112.27 2 114.48 0 114.2732.82/40,344
63.12/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy 114.48 0 114.39 0 114.3932.94/40,443
64.13/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.113.93 4 112.40 2 114.4032.95/40,542
65.11/DMKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.124.50 0 111.14 4 115.1433.69/41,441
66.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha 4.00 999 113.32 2 115.3233.87/41,640
67.6/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand115.74 2 113.33 2 115.3333.88/41,639
68.3/ZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha 113.35 2 113.53 2 115.3533.90/41,638
69.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek118.12 0 115.75 0 115.7534.30/42,137
70.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník118.42 2 116.10 0 116.1034.65/42,536
71.6/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus117.71 0 116.50 0 116.5035.05/43,035
72.7/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz118.63 2 116.68 0 116.6835.23/43,334
73.8/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.120.86 0 116.95 0 116.9535.50/43,633
74.4/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 112.43 6 111.63 6 117.6336.18/44,432
75.9/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak120.68 2 116.84 2 118.8437.39/45,931
76.5/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice 119.49 2 117.32 2 119.3237.87/46,530
77.3/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz126.20 4 119.59 0 119.5938.14/46,829
78.10/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak119.76 0 118.64 2 119.7638.31/47,028
79.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 115.90 4 119.14 6 119.9038.45/47,20
80.4/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.120.21 0 121.77 2 120.2138.76/47,627
  JAHODA Martin 2001 USK Pha 118.70 2 4.00 999 999.00 26
82.5/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.121.29 4 118.95 2 120.9539.50/48,525
83.11/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.121.61 0 117.24 52 121.6140.16/49,324
84.12/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha 122.21 0 123.58 2 122.2140.76/50,023
85.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 120.24 2 119.78 4 122.2440.79/50,122
86.7/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov 126.32 4 122.95 0 122.9541.50/51,021
87.13/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz127.72 0 123.32 0 123.3241.87/51,420
88.2/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.123.73 4 121.47 2 123.4742.02/51,60
89.3/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand124.38 2 120.18 4 124.1842.73/52,50
90.6/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.121.62 4 120.21 4 124.2142.76/52,519
91.7/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice 121.46 4 119.27 8 125.4644.01/54,018
92.8/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.121.67 8 125.97 0 125.9744.52/54,717
93.19/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice 130.31 4 126.41 0 126.4144.96/55,216
94.4/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK 122.62 4 123.29 4 126.6245.17/55,50
95.9/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy 127.11 8 123.32 4 127.3245.87/56,315
96.5/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor136.86 54 126.83 2 128.8347.38/58,20
97.6/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz131.86 8 126.95 2 128.9547.50/58,30
98.8/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha 133.85 0 126.59 4 130.5949.14/60,314
99.9/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň 124.41 14 128.96 2 130.9649.51/60,813
100.7/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice131.33 0 134.36 4 131.3349.88/61,20
101.20/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 131.70 6 130.54 2 132.5451.09/62,712
102.9/ HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 132.67 2 130.39 54 134.6753.22/65,311
103.8/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz136.46 2 133.28 2 135.2853.83/66,10
104.9/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor135.72 0 146.87 56 135.7254.27/66,60
105.10/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand135.84 0 138.30 4 135.8454.39/66,810
106.10/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 140.55 4 137.12 0 137.1255.67/68,39
107.11/ZMTURNER Karel 2004 Blovice 138.37 0 137.10 2 138.3756.92/69,98
108.10/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor138.35 52 138.99 0 138.9957.54/70,60
109.11/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 142.14 0 145.73 2 142.1460.69/74,50
110.12/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha 150.20 0 141.53 2 143.5362.08/76,27
111.13/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice 142.10 4 143.70 0 143.7062.25/76,46
112.14/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 141.72 2 141.78 52 143.7262.27/76,55
113.11/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň 149.25 6 135.62 10 145.6264.17/78,84
114.12/ZSČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 141.35 6 140.64 6 146.6465.19/80,03
115.12/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice144.26 4 143.25 4 147.2565.80/80,80
116.13/PZSAIDL František 2006 USK Pha 141.33 8 143.38 4 147.3865.93/80,90
117.15/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.143.48 4 143.56 8 147.4866.03/81,12
118.13/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.139.48 8 161.46 10 147.4866.03/81,11
119.21/VMMAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor149.28 4 135.70 14 149.7068.25/83,80
120.14/ZSŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha 152.41 2 148.24 2 150.2468.79/84,50
121.13/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.1.00 999 145.57 6 151.5770.12/86,10
122.14/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.154.51 4 149.70 2 151.7070.25/86,20
123.16/ZMKÖRNER Adam 2004 KK Brand147.19 6 155.86 8 153.1971.74/88,10
124.14/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 154.79 4 149.53 4 153.5372.08/88,50
125.17/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 162.94 58 153.62 4 157.6276.17/93,50
126.15/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice162.55 10 157.59 2 159.5978.14/95,90
127.18/ZMSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus161.81 12 153.84 6 159.8478.39/96,20
128.15/ZSNOVOTNÝ Vojtěch 2002 USK Pha 168.61 14 154.75 6 160.7579.30/97,40
129.19/ZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 157.56 56 160.39 2 162.3980.94/99,40
130.20/ZMŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 158.21 6 178.58 6 164.2182.76/101,60
131.14/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.159.16 6 200.89 4 165.1683.71/102,80
132.16/PZČerník Štěpán 2006 USK Pha 156.44 10 146.58 260 166.4484.99/104,30
133.17/PZMILYAN Daniel 2006 L.Žatec 191.41 18 166.30 12 178.3096.85/118,90
134.18/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 173.34 8 190.64 8 181.3499.89/122,60
135.16/ZSMED Kryštof 2002 USK Pha 172.24 12 171.41 12 183.41101.96/125,20
136.21/ZMNOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 182.72 12 163.68 62 194.72113.27/139,10
137.19/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 173.59 58 191.40 6 197.40115.95/142,40
138.22/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB 187.56 12 144.26 62 199.56118.11/145,00
139.23/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice198.20 6 195.22 58 204.20122.75/150,70
140.24/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.201.48 4 218.30 6 205.48124.03/152,30
141.20/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor239.35 62 205.37 2 207.37125.92/154,60
142.21/PZPAJMA Lukáš 2008 Kadaň 205.62 6 236.70 4 211.62130.17/159,80
143.25/ZMPĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor209.40 106 215.45 0 215.45134.00/164,50
144.22/PZNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.189.51 56 213.79 2 215.79134.34/164,90
145.23/PZPŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand208.68 8 236.72 6 216.68135.23/166,00
146.24/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.227.38 62 220.46 16 236.46155.01/190,30
147.26/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor231.24 8 226.60 60 239.24157.79/193,70
148.25/PZFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand224.30 110 197.46 60 257.46176.01/216,10
149.26/PZNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.216.18 56 272.89 62 272.18190.73/234,20
150.27/PZSmetánka Vavřinec 2008 Hubertus220.37 210 251.48 212 430.37348.92/428,40
151.28/PZČEKAL Josef 2007 Klášter.131.37 360 151.40 358 491.37409.92/503,30
  KALOUSEK Ondřej 2005 SKVS ČB 249.34 404 4.00 999 999.00 0
  HORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Cardoselli Tomáš 2005 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB 104.11 2 105.66 0 105.66 23
2.1/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn110.44 2 106.38 4 110.384.72/4,519
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV 117.80 0 115.75 0 115.7510.09/9,515
4.2/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 113.50 4 116.25 2 117.5011.84/11,211
5.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor118.16 2 123.84 4 120.1614.50/13,77
6.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov 129.94 0 123.17 0 123.1717.51/16,66
7.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor132.28 0 130.90 0 130.9025.24/23,95
8.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 141.87 0 135.40 0 135.4029.74/28,14
9.2/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.143.64 2 139.93 2 141.9336.27/34,33
10.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.153.52 2 146.90 0 146.9041.24/39,02
11.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 177.73 60 164.61 4 168.6162.95/59,61
12.4/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak168.68 2 165.22 4 169.2263.56/60,20
13.3/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz204.78 52 179.51 4 183.5177.85/73,70
14.5/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 189.46 6 194.42 4 195.4689.80/85,00
15.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor195.50 360 220.31 264 484.31378.65/358,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3