vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota

16.06.2012   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMRAŠNER Karel 1976 3 Litovel111.70 0 0.00 0 111.70 76
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa114.20 0 0.00 0 114.202.50/2,268
3. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto116.70 0 0.00 0 116.705.00/4,564
4.1/U23FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.116.20 2 0.00 0 118.206.50/5,860
5.1/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc116.90 2 0.00 0 118.907.20/6,456
6.1/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc115.00 4 0.00 0 119.007.30/6,552
7.2/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha117.40 2 0.00 0 119.407.70/6,948
8.2/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov117.80 2 0.00 0 119.808.10/7,344
9.1/VLACINA Richard 1967 2 Semily120.00 0 0.00 0 120.008.30/7,440
10. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.117.10 4 0.00 0 121.109.40/8,436
11.1/DSSLANINAVladimír 1994 L.Žatec121.20 0 0.00 0 121.209.50/8,532
12.2/VFILIPIRobert 1964 2 Č.Lípa119.90 2 0.00 0 121.9010.20/9,131
13.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov122.40 0 0.00 0 122.4010.70/9,630
14. RAŠNER Martin 1980 VS Desná119.10 4 0.00 0 123.1011.40/10,229
15.3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel126.80 0 0.00 0 126.8015.10/13,528
16.3/VMMORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha125.80 2 0.00 0 127.8016.10/14,427
17.4/VMURBAN Radek 1972 VS Desná126.40 2 0.00 0 128.4016.70/15,026
18.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto124.70 4 0.00 0 128.7017.00/15,225
19.5/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy129.60 0 0.00 0 129.6017.90/16,024
19.6/VMROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště129.60 0 0.00 0 129.6017.90/16,023
21.7/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.130.60 0 0.00 0 130.6018.90/16,922
22.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov126.80 4 0.00 0 130.8019.10/17,121
23.8/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.129.70 2 0.00 0 131.7020.00/17,920
24.3/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel130.40 2 0.00 0 132.4020.70/18,519
25.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.00 0 0.00 0 133.0021.30/19,118
26. JANKO Jan 1986 Vys.Mýto133.10 0 0.00 0 133.1021.40/19,217
27.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště129.50 4 0.00 0 133.5021.80/19,516
28.4/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily131.80 2 0.00 0 133.8022.10/19,815
29.9/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.132.20 2 0.00 0 134.2022.50/20,114
30.10/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.132.90 2 0.00 0 134.9023.20/20,813
31.2/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor133.30 2 0.00 0 135.3023.60/21,112
32. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.134.90 2 0.00 0 136.9025.20/22,611
33.4/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.135.30 2 0.00 0 137.3025.60/22,910
34.4/U23JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto129.70 8 0.00 0 137.7026.00/23,39
35.5/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.20 0 0.00 0 138.2026.50/23,78
36.5/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc135.90 6 0.00 0 141.9030.20/27,07
37.3/DMŠOTOLA Karel 1997 Litovel143.10 2 0.00 0 145.1033.40/29,96
38.4/DMPATÁK Jan 1997 3 Litovel143.20 2 0.00 0 145.2033.50/30,05
38.6/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel135.20 10 0.00 0 145.2033.50/30,04
40.6/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň145.50 2 0.00 0 147.5035.80/32,13
41.11/VMKUTLVAŠR Petr 1977 Vys.Mýto145.20 6 0.00 0 151.2039.50/35,42
42.7/ZSJUREČKAFilip 1998 Litovel154.20 2 0.00 0 156.2044.50/39,81
43.12/VMKÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor163.00 2 0.00 0 165.0053.30/47,70
44.1/ZMREJMAN Petr 2001 KVS HK166.60 0 0.00 0 166.6054.90/49,10
45.2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště161.60 6 0.00 0 167.6055.90/50,00
46.3/ZMBOHATÝ Karel 2001 Třebech.169.00 2 0.00 0 171.0059.30/53,10
47.4/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub.160.60 12 0.00 0 172.6060.90/54,50
48.13/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 Happy Life172.60 2 0.00 0 174.6062.90/56,30
49.5/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha180.30 4 0.00 0 184.3072.60/65,00
50.6/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub.178.60 6 0.00 0 184.6072.90/65,30
51.7/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov199.60 10 0.00 0 209.6097.90/87,60
52.8/ZMZEMEN Tomáš 2001 Pardub.306.90 12 0.00 0 318.90207.20/185,50
53.8/ZSRUFFER Jakub 1999 Pardub.288.30 78 0.00 0 366.30254.60/227,90
  MACHEK Radek 1980 2 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa119.70 0 0.00 0 119.70 49
2.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.123.30 0 0.00 0 123.303.60/3,045
3.2/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha124.10 0 0.00 0 124.104.40/3,741
4.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily125.10 0 0.00 0 125.105.40/4,537
5.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň124.30 2 0.00 0 126.306.60/5,533
6.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav124.70 2 0.00 0 126.707.00/5,829
7.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc128.80 0 0.00 0 128.809.10/7,625
8.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha125.10 4 0.00 0 129.109.40/7,921
9.2/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha129.60 2 0.00 0 131.6011.90/9,917
10.3/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha132.70 0 0.00 0 132.7013.00/10,916
11.1/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec130.40 4 0.00 0 134.4014.70/12,30
12. JASANSKÁ Jitka 1981 3 Vys.Mýto134.80 0 0.00 0 134.8015.10/12,615
13.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc133.70 2 0.00 0 135.7016.00/13,414
14.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc137.00 0 0.00 0 137.0017.30/14,513
15.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.10 6 0.00 0 137.1017.40/14,512
16.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc135.30 2 0.00 0 137.3017.60/14,711
17.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel140.90 4 0.00 0 144.9025.20/21,110
18.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž140.80 6 0.00 0 146.8027.10/22,69
18.4/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.142.80 4 0.00 0 146.8027.10/22,68
20.7/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov143.20 4 0.00 0 147.2027.50/23,07
21.3/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 Olomouc150.40 2 0.00 0 152.4032.70/27,36
22.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel167.40 6 0.00 0 173.4053.70/44,95
23.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 Litovel165.50 10 0.00 0 175.5055.80/46,64
24.8/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 Semily170.00 8 0.00 0 178.0058.30/48,73
25.2/PZFILIPIViktorie 2002 Č.Lípa180.00 2 0.00 0 182.0062.30/52,00
26.5/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor181.90 4 0.00 0 185.9066.20/55,32
27.9/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 Štětí182.30 4 0.00 0 186.3066.60/55,61
28.10/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc186.00 8 0.00 0 194.0074.30/62,10
29.11/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 Kadaň190.50 6 0.00 0 196.5076.80/64,20
30.3/PZMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy203.30 4 0.00 0 207.3087.60/73,20
31.6/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 SKVeselí147.00 62 0.00 0 209.0089.30/74,60
32.4/PZŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel210.60 2 0.00 0 212.6092.90/77,60
33.12/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 Štětí223.70 2 0.00 0 225.70106.00/88,60
34.5/PZBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha182.30 52 0.00 0 234.30114.60/95,70
35.6/PZWEISLOVÁ Eliška 2002 USK Pha236.00 10 0.00 0 246.00126.30/105,50
36.7/ZMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel238.70 8 0.00 0 246.70127.00/106,10
37.7/PZLANSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.240.90 10 0.00 0 250.90131.20/109,60
38.8/PZPAJMOVÁ Sandra 2002 Kadaň237.10 16 0.00 0 253.10133.40/111,40
39.8/ZMVALENTÝNA Kurková 2000 Pardub.253.50 16 0.00 0 269.50149.80/125,10
40.9/PZORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.287.40 106 0.00 0 393.40273.70/228,70
  KLIKAROVÁ Veronika 1999 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBŮ Jiří
KUBŮ Petr
1976
1981
3 Olomouc
Vys.Mýto
126.30 2 0.00 0 128.30 13
2.1/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
128.50 0 0.00 0 128.500.20/0,29
3.1/VSHRON František
NEDVÍDEK Jiří
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
128.00 4 0.00 0 132.003.70/2,95
4.1/U23JÍLEK Daniel
SUCHÁNEKJan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.70 4 0.00 0 132.704.40/3,44
5. JANKO
Jan ŠILAR Jakub
1986
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
130.00 6 0.00 0 136.007.70/6,03
6. PAVLÍK
Jiří ŘÍHAJan
1964
1996
3 Třebech.
Třebech.
150.90 6 0.00 0 156.9028.60/22,32
7.2/VMKUTLVAŠR
Pavel KUTLVAŠR Petr
1977
1977
Vys.Mýto
Vys.Mýto
162.40 6 0.00 0 168.4040.10/31,31
8.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
195.60 4 0.00 0 199.6071.30/55,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MĚCHURAJiří 1987 3 Třebech.104.50 2 0.00 0 106.50 107
2.1/VSMĚCHURAJiří 1954 2 Třebech.107.70 0 0.00 0 107.701.20/1,1103
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto109.70 0 0.00 0 109.703.20/3,099
4.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí108.10 2 0.00 0 110.103.60/3,495
5. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa110.30 2 0.00 0 112.305.80/5,491
6.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník112.80 0 0.00 0 112.806.30/5,987
7. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto111.30 2 0.00 0 113.306.80/6,483
8.1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub.109.60 4 0.00 0 113.607.10/6,779
9.1/VFILIPIRobert 1964 2 Č.Lípa112.70 2 0.00 0 114.708.20/7,775
10.2/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc113.10 2 0.00 0 115.108.60/8,171
11.2/DSSTEFAN Tomáš 1995 3 Soběslav113.90 2 0.00 0 115.909.40/8,867
12.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž114.80 2 0.00 0 116.8010.30/9,763
13.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky118.50 0 0.00 0 118.5012.00/11,359
14.3/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.118.30 2 0.00 0 120.3013.80/13,055
15.3/DSZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov113.20 8 0.00 0 121.2014.70/13,851
15.2/ZSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.119.20 2 0.00 0 121.2014.70/13,847
17.1/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc115.70 6 0.00 0 121.7015.20/14,346
18.3/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha121.80 2 0.00 0 123.8017.30/16,245
19.4/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life122.70 2 0.00 0 124.7018.20/17,144
20.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště123.30 2 0.00 0 125.3018.80/17,743
21.2/DMSAHULAVojtěch 1997 3 Benátky126.10 0 0.00 0 126.1019.60/18,442
22.4/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí118.30 8 0.00 0 126.3019.80/18,641
23. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto125.20 2 0.00 0 127.2020.70/19,440
24.5/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.125.60 2 0.00 0 127.6021.10/19,839
24.4/DSULWER Jiří 1995 3 Týniště125.60 2 0.00 0 127.6021.10/19,838
26.3/DMŘÍHAJan 1996 3 Třebech.121.70 6 0.00 0 127.7021.20/19,937
27.4/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.124.50 4 0.00 0 128.5022.00/20,736
28.3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily128.80 0 0.00 0 128.8022.30/20,935
29.5/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc126.90 2 0.00 0 128.9022.40/21,034
30. STOLÍN David 1978 3 Trutnov129.10 0 0.00 0 129.1022.60/21,233
31.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha128.10 2 0.00 0 130.1023.60/22,232
32.5/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště126.70 4 0.00 0 130.7024.20/22,731
32. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.122.70 8 0.00 0 130.7024.20/22,730
34.5/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov131.20 0 0.00 0 131.2024.70/23,229
35.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.40 2 0.00 0 132.4025.90/24,328
36.6/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.127.10 6 0.00 0 133.1026.60/25,027
37.7/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.129.90 4 0.00 0 133.9027.40/25,726
38.1/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec132.60 2 0.00 0 134.6028.10/26,425
39.2/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha134.90 0 0.00 0 134.9028.40/26,724
40.8/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.133.70 2 0.00 0 135.7029.20/27,423
41.3/ZMREJMAN Petr 2001 KVS HK136.20 2 0.00 0 138.2031.70/29,822
42.6/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.132.60 6 0.00 0 138.6032.10/30,121
43.4/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.137.50 2 0.00 0 139.5033.00/31,020
44.9/VMKUTLVAŠR Petr 1977 Vys.Mýto137.90 2 0.00 0 139.9033.40/31,419
45.5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště134.40 6 0.00 0 140.4033.90/31,818
46.2/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov138.50 2 0.00 0 140.5034.00/31,917
47.6/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc136.00 6 0.00 0 142.0035.50/33,316
48.6/VSVOBODA Dobromil 1963 Č.Lípa139.20 4 0.00 0 143.2036.70/34,515
49.1/PZKRÁL Adam 2003 USK Pha138.50 6 0.00 0 144.5038.00/35,70
50.7/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy137.40 8 0.00 0 145.4038.90/36,514
51.7/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž137.20 12 0.00 0 149.2042.70/40,113
52.8/ZMSTAŠA Jeroným 2001 Třebech.143.30 6 0.00 0 149.3042.80/40,212
53.10/VMSAHULAMartin 1968 Benátky150.90 2 0.00 0 152.9046.40/43,611
54.4/DMKONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž138.40 16 0.00 0 154.4047.90/45,010
55.8/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž154.80 4 0.00 0 158.8052.30/49,19
56.9/ZMELIÁŠ Ondřej 2000 USK Pha155.70 4 0.00 0 159.7053.20/50,08
57.10/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub.150.20 10 0.00 0 160.2053.70/50,47
58.2/PZSAHULAMatěj 2003 Benátky155.08 6 0.00 0 161.0854.58/51,20
59.11/ZMVESELÝ František 2000 Dv.Král.150.10 12 0.00 0 162.1055.60/52,26
60.3/PZURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha153.00 10 0.00 0 163.0056.50/53,10
61.11/VMŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště162.90 2 0.00 0 164.9058.40/54,85
62.9/ZSMATÉ Zdeněk 1998 Olomouc161.70 4 0.00 0 165.7059.20/55,64
63.6/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc115.60 54 0.00 0 169.6063.10/59,23
64.12/ZMVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto166.70 4 0.00 0 170.7064.20/60,32
65.4/PZVANĚK Matěj 2004 VS Tábor166.50 10 0.00 0 176.5070.00/65,70
66.7/DSJAROLÍMEK Josef 1995 Turnov175.20 2 0.00 0 177.2070.70/66,41
67.5/PZSMÍLEK Jiří 2003 Val.Mez.175.30 2 0.00 0 177.3070.80/66,50
68.10/ZSPAPULA Martin 1999 Litovel164.00 14 0.00 0 178.0071.50/67,10
69.13/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto167.80 14 0.00 0 181.8075.30/70,70
70. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.131.70 52 0.00 0 183.7077.20/72,50
71.11/ZSBAREŠ Antonín 1998 Štětí132.60 52 0.00 0 184.6078.10/73,30
72.6/PZŘÍHAMatyáš 2003 USK Pha178.40 8 0.00 0 186.4079.90/75,00
73.7/PZSUK Jakub 2002 Trutnov179.30 8 0.00 0 187.3080.80/75,90
74.8/PZBEIER Matouš 2004 Trutnov185.00 4 0.00 0 189.0082.50/77,50
75.14/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto189.90 4 0.00 0 193.9087.40/82,10
76.15/ZMFIALA Jakub 2001 Olomouc193.10 6 0.00 0 199.1092.60/86,90
77.9/PZWEISL Martin 2002 USK Pha147.60 52 0.00 0 199.6093.10/87,40
78.16/ZMJAKL Vincent 2001 USK Pha186.90 16 0.00 0 202.9096.40/90,50
79.17/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov145.20 60 0.00 0 205.2098.70/92,70
80.12/ZSKOJECKÝ Marek 1998 Olomouc192.80 14 0.00 0 206.80100.30/94,20
81.18/ZMPEŠEK Tibor 2000 SKVeselí155.80 56 0.00 0 211.80105.30/98,90
82.19/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub.152.90 62 0.00 0 214.90108.40/101,80
83.20/ZMZEMAN Jakub 2000 Kralupy212.60 12 0.00 0 224.60118.10/110,90
84.21/ZMZEMEN Tomáš 2001 Pardub.215.60 12 0.00 0 227.60121.10/113,70
85.10/PZŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.182.29 52 0.00 0 234.29127.79/120,00
86.22/ZMCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí191.90 56 0.00 0 247.90141.40/132,80
87.13/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 Litovel203.20 60 0.00 0 263.20156.70/147,10
88.11/PZPISKAČ Kryštof 2002 USK Pha161.70 112 0.00 0 273.70167.20/157,00
89.12/PZREICHL Jakub 2003 Pardub.270.60 18 0.00 0 288.60182.10/171,00
90.14/ZSRUFFER Jakub 1999 Pardub.237.30 70 0.00 0 307.30200.80/188,50
91.13/PZKAŠÁK Filip 2003 Kralupy202.10 160 0.00 0 362.10255.60/240,00
92.14/PZBEIER Alva 2005 Trutnov355.70 18 0.00 0 373.70267.20/250,90
93.15/PZZEMAN Matěj 2002 Kralupy197.60 206 0.00 0 403.60297.10/279,00
94.16/PZSTOLÍN Adam 2005 Trutnov415.20 170 0.00 0 585.20478.70/449,50
95.17/PZBARTÁK Matouš 2005 Kadaň342.20 560 0.00 0 902.20 0
96.18/PZPAJMA Lukáš 2008 Kadaň373.20 606 0.00 0 979.20 0
  OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠIMKOJakub 1998 3 Týniště0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠIMKOOndřej 1997 Týniště0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠČUKAJan 1999 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEDNÁŘ Jan 2000 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VODRÁŽKA Jan 1973 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha130.10 2 0.00 0 132.10 5
2.1/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov149.40 4 0.00 0 153.4021.30/16,11
3.2/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha147.60 8 0.00 0 155.6023.50/17,80
  KLIKAROVÁ Veronika 1999 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3