vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž

30.05.2015   řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel10:22,50 -
2.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.10:49,3826.88/4,3-
3.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.11:01,7939.29/6,3-
4.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel11:04,8842.38/6,8-
5.2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.11:22,8260.32/9,7-
6.3/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.11:29,4866.98/10,8-
7.4/DSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc11:44,4981.99/13,2-
8.4/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.11:46,6184.11/13,5-
9.5/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.11:58,8796.37/15,5-
10.5/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk12:10,79108.29/17,4-
11.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.12:22,97120.47/19,4-
12.6/DMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.12:27,76125.26/20,1-
13.7/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.12:29,97127.47/20,5-
14.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk12:30,37127.87/20,5-
15.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.13:00,38157.88/25,4-
16.4/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc13:02,39159.89/25,7-
17.1/ZMRAŠNER Karel 2004 0 Postřelm13:33,88191.38/30,7-
18.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc13:47,01204.51/32,9-
  KUČA Jakub 1998 3 LitovelDNS-A -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno09:55,12 -
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.09:56,060.94/0,2-
3.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel10:08,3813.26/2,2-
4.3/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc10:20,2225.10/4,2-
5.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.10:22,1627.04/4,5-
6.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.10:27,0131.89/5,4-
7.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno10:27,5532.43/5,4-
8.4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.10:28,9633.84/5,7-
9.5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel11:01,3466.22/11,1-
10.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc11:12,5977.47/13,0-
11.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno11:15,1179.99/13,4-
12.7/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc11:26,4391.31/15,3-
13.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava11:39,77104.65/17,6-
14.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor11:46,85111.73/18,8-
15.8/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž11:50,35115.23/19,4-
16.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.11:54,94119.82/20,1-
17.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí11:57,91122.79/20,6-
18.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc12:04,06128.94/21,7-
19.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.12:07,98132.86/22,3-
20.9/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc12:10,65135.53/22,8-
21.10/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel12:12,15137.03/23,0-
22.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí12:21,86146.74/24,7-
23.6/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa12:28,91153.79/25,8-
24.11/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc12:32,57157.46/26,5-
25.12/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.12:38,84163.72/27,5-
26.6/DSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.12:40,28165.16/27,8-
27.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno12:44,46169.34/28,5-
28.8/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.12:56,14181.02/30,4-
29.13/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.13:00,89185.77/31,2-
30.14/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.13:01,56186.44/31,3-
31.9/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel13:14,19199.07/33,5-
32.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.13:34,92219.80/36,9-
33.4/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.14:07,85252.73/42,5-
34.5/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.14:23,32268.20/45,1-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 OlomoucDNS-A -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:00,75 -
2.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.09:13,1712.42/2,3-
3.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:23,5422.79/4,2-
4.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.09:34,2433.49/6,2-
5.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:41,5240.77/7,5-
6.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc09:56,8356.08/10,4-
7.3/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel10:04,8264.07/11,8-
8.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov10:05,5564.80/12,0-
9.5/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno10:31,1790.42/16,7-
10.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto10:32,4391.68/17,0-
11.6/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc10:33,7292.97/17,2-
12.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.10:36,8496.09/17,8-
13.7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:38,4897.73/18,1-
14.8/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.10:40,98100.23/18,5-
15.9/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov10:51,28110.53/20,4-
16.10/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště10:55,22114.47/21,2-
17.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.10:56,54115.79/21,4-
18.3/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc11:03,08122.33/22,6-
19.11/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno11:05,83125.08/23,1-
20.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí11:08,60127.85/23,6-
21.12/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.11:11,84131.09/24,2-
22.5/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc11:15,45134.70/24,9-
23.6/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno11:16,87136.12/25,2-
24.7/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.11:19,15138.40/25,6-
25.8/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk11:22,17141.42/26,2-
26.9/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc11:31,90151.15/28,0-
27.10/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk11:39,23158.48/29,3-
28.11/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc11:56,11175.36/32,4-
29.12/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc12:02,32181.57/33,6-
30.13/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto12:02,52181.77/33,6-
31.14/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc12:03,44182.69/33,8-
32.13/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.12:06,70185.95/34,4-
33.15/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz12:09,87189.12/35,0-
34.16/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto12:19,12198.37/36,7-
35.1/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc12:19,60198.85/36,8-
36.2/ZMRAŠNER Karel 2004 0 Postřelm12:30,35209.60/38,8-
37.17/ZSKRÁL Matěj 2002 0 Postřelm12:31,56210.82/39,0-
38.14/DMHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.12:41,41220.66/40,8-
39.3/ZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor12:51,32230.57/42,6-
40.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc12:51,79231.04/42,7-
41.5/ZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc12:56,14235.39/43,5-
42.6/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.13:02,33241.58/44,7-
43.7/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž13:13,59252.84/46,8-
44.18/ZSCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh13:48,31287.56/53,2-
45.8/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.13:50,84290.09/53,6-
46.9/ZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc14:05,22304.47/56,3-
47.10/ZMKOSÍK Daniel 2004 0 Olomouc14:09,09308.34/57,0-
48.11/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc14:17,94317.19/58,7-
  SOUČEK Tomáš 2003 0 OlomoucDNS-A -
  URBAN Daniel 2001 0 ŠumperkDNS-A -
  HRADEC Matěj 2003 3 OlomoucDNS-A -
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS-A -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
10:12,44 -
2.2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
10:25,5513.11/2,1-
3.1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
10:41,5529.11/4,8-
4.3/DSCHALOUPKA Václav
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
10:49,3936.95/6,0-
5.4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
11:05,7353.29/8,7-
6.2/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
11:26,6474.20/12,1-
7.3/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
11:57,67105.23/17,2-
8.4/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
12:01,56109.12/17,8-
9.5/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
12:06,47114.03/18,6-
10.5/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
12:11,54119.10/19,4-
11.6/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
12:17,25124.81/20,4-
12.7/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
12:30,96138.52/22,6-
13.1/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
12:35,87143.43/23,4-
14.2/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
12:46,69154.25/25,2-
15.3/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
13:07,94175.50/28,7-
16.4/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
13:41,24208.80/34,1-
17.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch
HALA Jiří
2002
2002
Olomouc
Olomouc
14:08,99236.55/38,6-
18.1/ZMMAREŠ Jakub
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:11,74479.30/78,3-
  RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
DNS-A -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno11:28,62 -
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.11:43,6014.98/2,2-
3.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.12:06,3037.68/5,5-
4.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.12:08,2839.67/5,8-
5.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.12:13,8545.23/6,6-
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno12:17,1148.49/7,0-
7.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc12:46,9878.36/11,4-
8.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno12:55,4086.78/12,6-
9.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí13:17,50108.88/15,8-
10.3/ZSFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa13:55,34146.72/21,3-
11.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc14:35,80187.18/27,2-
12.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.18:08,09399.47/58,0-
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 OlomoucDNS-A -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3