Slalom ve Veselí n.M.

20.09.2020   řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Petr Tomeček   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava95.80 6 101.80 0 101.80 0
2.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk104.20 0 104.30 2 104.202.40/2,40
3.2/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava112.60 0 105.80 4 109.808.00/7,90
4.2/PZMKRÁL Samuel   Olomouc111.80 0 116.90 0 111.8010.00/9,80
5.3/PZMVALENTA Josef 2010 Olomouc115.60 2 118.00 14 117.6015.80/15,50
6.4/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno110.70 50 119.50 10 129.5027.70/27,20
7.5/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí131.40 4 130.60 0 130.6028.80/28,30
8.6/PZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc121.40 10 148.80 8 131.4029.60/29,10
9.3/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava137.90 10 137.00 4 141.0039.20/38,50
10.7/PZMKAFKA Martin 2010 Olomouc131.90 10 136.30 6 141.9040.10/39,40
11.4/PZZLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí142.80 6 138.20 6 144.2042.40/41,70
12.8/PZMBASARABA Albert   Olomouc139.80 56 148.60 6 154.6052.80/51,90
13.5/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno118.30 54 179.60 6 172.3070.50/69,30
  DOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava124.70 2 139.50 4 126.70 0
2.1/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava137.90 4 145.10 0 141.9015.20/12,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno96.50 2 90.70 0 90.70 60
2.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc94.20 0 95.40 0 94.203.50/3,952
3.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno92.90 2 94.80 6 94.904.20/4,648
4.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava95.10 0 94.20 2 95.104.40/4,944
5.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí103.60 4 93.40 2 95.404.70/5,240
6.2/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc95.50 4 96.00 0 96.005.30/5,836
7.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk96.90 0 96.70 2 96.906.20/6,832
8.3/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava103.80 0 99.70 0 99.709.00/9,928
9.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc101.60 0 102.90 4 101.6010.90/12,024
10.2/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK101.50 2 105.50 10 103.5012.80/14,120
11.3/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc103.30 2 106.50 0 105.3014.60/16,116
12.4/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc105.90 0 107.40 4 105.9015.20/16,812
13.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná104.60 2 103.70 6 106.6015.90/17,511
14.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno106.80 0 111.70 4 106.8016.10/17,810
15.3/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Ostrava105.00 2 109.70 0 107.0016.30/18,09
16.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc105.20 2 107.50 0 107.2016.50/18,28
17.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc110.20 4 108.40 0 108.4017.70/19,57
18.6/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno109.90 2 111.30 2 111.9021.20/23,46
19.6/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava110.40 2 115.30 2 112.4021.70/23,95
20.7/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava122.40 6 110.00 6 116.0025.30/27,94
21.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc115.30 4 124.80 6 119.3028.60/31,53
22.8/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc126.30 2 120.10 0 120.1029.40/32,42
23.7/ZSSRPOVÁ Stela 2006 Ostrava124.70 4 130.80 52 128.7038.00/41,91
24.5/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava127.10 4 127.20 2 129.2038.50/42,40
24.8/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Ostrava137.10 4 127.20 2 129.2038.50/42,40
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.82.80 2 80.10 0 80.10 60
2. SATKE Adam 1994 2 KK Brno86.40 2 83.70 0 83.703.60/4,552
3. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí87.60 0 98.80 2 87.607.50/9,448
4. RYGEL Marek 1989 3+ KK Brno89.40 0 90.80 0 89.409.30/11,644
5.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK90.60 2 88.80 2 90.8010.70/13,440
6.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk92.40 6 88.90 2 90.9010.80/13,536
7.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc91.10 0 93.50 0 91.1011.00/13,732
8.1/VHRIC Vítězslav 1974 3+ Olomouc93.30 2 93.70 0 93.7013.60/17,028
9.2/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc95.20 4 90.70 4 94.7014.60/18,224
10.3/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc93.60 2 107.40 0 95.6015.50/19,420
11.1/U23WALTER Jakub   2 Olomouc94.10 52 92.20 4 96.2016.10/20,116
12.2/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc94.50 2 94.50 4 96.5016.40/20,515
13.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc99.40 0 101.10 0 99.4019.30/24,114
14.1/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc101.00 2 101.40 0 101.4021.30/26,613
15.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí101.00 2 100.80 2 102.8022.70/28,312
16.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná106.10 50 103.30 0 103.3023.20/29,011
17.4/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc100.20 4 102.70 4 104.2024.10/30,110
18.4/DMZEMAN Šimon 2004 SKVeselí106.70 0 104.80 0 104.8024.70/30,89
19.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc112.10 2 104.90 0 104.9024.80/31,08
20.5/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno103.40 4 105.20 0 105.2025.10/31,37
21.6/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno264.90 54 104.60 2 106.6026.50/33,16
22.7/DMLOUN Matěj 2004 3+ Šumperk107.80 8 105.90 4 109.9029.80/37,25
23.4/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc108.10 2 109.40 4 110.1030.00/37,54
23.5/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava108.10 2 111.20 4 110.1030.00/37,53
25.5/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava109.80 2 110.60 200 111.8031.70/39,62
26.6/ZSKÁPKA Kryštof 2007 Ostrava116.50 2 119.00 0 118.5038.40/47,91
27.6/ZMKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava129.30 0 123.30 2 125.3045.20/56,40
27.7/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava125.30 0 131.90 4 125.3045.20/56,40
29.8/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava140.00 2 133.40 2 135.4055.30/69,00
  URBAN Jaroslav 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Václav 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMGABRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
105.60 6 104.30 0 104.30 16
2.1/U23HEŘMANSKÝ Jan
WALTER Jakub
2005 3 Šumperk
Olomouc
105.60 4 111.40 56 109.605.30/5,112
3.2/DMHRIC Ondřej
KOSÍK Dan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
108.80 2 109.50 2 110.806.50/6,28
4.1/ZSRETEK Toman
TOMEČEK Adam
2007
2008
2 Olomouc
SKVeselí
109.60 4 113.00 8 113.609.30/8,94
5.1/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
122.10 4 129.30 6 126.1021.80/20,93
6.2/ZSBAAR Dominik
DRAGON Jakub
2007
2007
KK Opava
KK Opava
125.60 8 131.00 4 133.6029.30/28,12
7.3/ZSANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
132.20 8 130.20 6 136.2031.90/30,61
8.3/DMKADUBEC Matěj
POLÁŠEK Martin
2005
2005
SKVeselí
SKVeselí
141.70 4 139.60 4 143.6039.30/37,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava85.20 0 84.50 0 84.50 68
2.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava86.30 0 87.40 4 86.301.80/2,164
3.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno93.00 2 84.80 2 86.802.30/2,760
4.1/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná87.30 0 86.50 2 87.302.80/3,356
5.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc87.40 0 90.10 0 87.402.90/3,452
6.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno89.80 4 87.30 2 89.304.80/5,748
7.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí87.00 6 87.40 2 89.404.90/5,844
8.2/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc91.60 0 90.30 0 90.305.80/6,940
9.3/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava92.70 6 90.60 0 90.606.10/7,236
10.3/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava91.40 0 90.90 2 91.406.90/8,232
10.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc91.40 0 91.50 4 91.406.90/8,228
12.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc92.00 4 91.60 0 91.607.10/8,424
13.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava95.10 0 93.50 0 93.509.00/10,720
14.4/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK99.00 2 96.40 0 96.4011.90/14,116
15.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk95.00 2 107.60 0 97.0012.50/14,815
16.5/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc98.10 4 97.80 0 97.8013.30/15,714
17.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc97.50 2 96.10 2 98.1013.60/16,113
18.6/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava105.20 6 100.10 0 100.1015.60/18,512
19.5/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc96.90 4 98.80 2 100.8016.30/19,311
20.6/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc102.50 6 101.50 0 101.5017.00/20,110
21.7/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava101.60 4 102.20 0 102.2017.70/20,99
22.8/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava101.90 4 101.00 2 103.0018.50/21,98
23.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno103.20 0 105.00 0 103.2018.70/22,17
23.7/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc103.30 2 101.20 2 103.2018.70/22,16
25.9/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc105.20 4 101.80 2 103.8019.30/22,85
26.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc108.40 2 104.20 0 104.2019.70/23,34
27.10/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná102.20 4 104.30 0 104.3019.80/23,43
28.5/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava107.90 10 105.60 0 105.6021.10/25,02
29.8/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno109.90 0 109.10 0 109.1024.60/29,11
30.6/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž120.60 10 129.60 8 130.6046.10/54,60
31.7/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž130.80 10 131.50 4 135.5051.00/60,40
32. MATULÍKOVÁ Martina   9 Sk Veselí141.80 4 141.20 2 143.2058.70/69,50
  HAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURÁSKOVÁ Karina 2008 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽANDOVÁ Tereza 2006 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk75.60 0 72.20 0 72.20 139
2. SATKE Adam 1994 2 KK Brno74.90 4 73.30 0 73.301.10/1,5135
3. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno82.20 0 75.10 0 75.102.90/4,0131
4.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí82.60 52 78.20 0 78.206.00/8,3127
5.2/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc82.70 2 79.70 0 79.707.50/10,4123
6.2/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná82.90 0 81.10 0 81.108.90/12,3119
7.3/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno84.70 10 81.20 0 81.209.00/12,5115
8. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí79.40 2 80.20 2 81.409.20/12,7111
9.3/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc81.80 6 79.50 2 81.509.30/12,9107
10.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno82.40 4 83.70 0 83.7011.50/15,9103
11.1/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc86.40 2 85.70 0 85.7013.50/18,799
12.4/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí86.90 0 85.90 0 85.9013.70/19,095
13.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí86.60 2 84.10 2 86.1013.90/19,391
14.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK88.50 2 86.70 0 86.7014.50/20,187
15.5/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk88.70 0 84.80 2 86.8014.60/20,283
16.2/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava88.20 4 84.90 2 86.9014.70/20,479
17.2/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí87.00 0 4.00 999 87.0014.80/20,575
18.1/VKOŠÍK Ivo   SKVeselí88.30 0 86.70 2 88.3016.10/22,371
19.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž88.40 0 88.20 2 88.4016.20/22,467
20.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc93.00 2 88.50 0 88.5016.30/22,663
21.6/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno91.40 2 86.70 2 88.7016.50/22,959
22.2/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava88.50 2 86.90 2 88.9016.70/23,155
23.4/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná88.40 4 87.40 2 89.4017.20/23,851
24.7/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno89.10 2 90.20 0 90.2018.00/24,947
25.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc92.30 0 90.30 0 90.3018.10/25,143
26.8/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc100.70 6 88.40 2 90.4018.20/25,239
27.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc92.00 6 90.50 0 90.5018.30/25,335
28. ŠIŠPERA Petr   9 Sk Veselí92.90 4 88.80 2 90.8018.60/25,80
29.2/ZMKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava88.94 4 86.90 4 90.9018.70/25,934
30.3/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava91.10 0 87.50 4 91.1018.90/26,233
31.4/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc96.10 0 91.70 0 91.7019.50/27,032
32.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž93.40 0 91.90 0 91.9019.70/27,331
33. BOHÁČ Robert 1989 3+ Ostrava91.70 4 89.10 4 93.1020.90/28,930
33.6/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava94.40 2 91.10 2 93.1020.90/28,929
33.7/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava94.40 2 91.10 2 93.1020.90/28,928
36.9/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3+ SKVeselí93.20 0 94.40 0 93.2021.00/29,127
37.2/VSROUSEK Martin   2 KK Opava93.70 0 93.60 0 93.6021.40/29,626
38.3/VŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno94.50 0 94.50 0 94.5022.30/30,925
39.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc94.90 0 96.80 2 94.9022.70/31,424
39.4/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno94.90 0 97.70 2 94.9022.70/31,423
41.10/DMKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí95.60 0 96.20 2 95.6023.40/32,422
42.11/DMBERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno97.40 2 96.40 0 96.4024.20/33,521
43.5/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava94.70 2 104.80 4 96.7024.50/33,920
44.9/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc98.30 2 95.70 2 97.7025.50/35,319
45.10/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava102.70 4 98.00 0 98.0025.80/35,718
46.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc101.70 0 96.40 2 98.4026.20/36,317
47.7/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3 Ostrava96.70 2 97.50 4 98.7026.50/36,716
48.11/ZSAMBROŽ Jiří 2006 Ostrava92.90 6 95.00 4 98.9026.70/37,015
49.8/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc97.40 4 97.60 2 99.6027.40/38,014
50.3/VMKUPKA Petr 1981 3 Ostrava98.30 2 97.80 4 100.3028.10/38,913
51.5/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk100.80 0 97.90 6 100.8028.60/39,612
52.9/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava100.09 4 101.20 0 101.2029.00/40,211
53.12/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 3 SKVeselí102.30 6 101.30 0 101.3029.10/40,310
54.13/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk105.40 2 99.50 2 101.5029.30/40,69
55.10/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná99.90 6 98.70 4 102.7030.50/42,28
56.14/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno103.60 0 102.10 4 103.6031.40/43,57
57.15/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí105.10 6 104.70 0 104.7032.50/45,06
58.11/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava108.10 4 103.30 2 105.3033.10/45,85
59.12/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí108.80 2 105.40 0 105.4033.20/46,04
60.16/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno101.80 4 110.40 4 105.8033.60/46,53
61.13/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava103.10 4 104.10 2 106.1033.90/47,02
62.17/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava103.00 56 106.40 4 110.4038.20/52,91
63.14/ZMŠLACHTA Jan 2009 Ostrava120.40 2 115.50 2 117.5045.30/62,70
64.15/ZMŠUMBERA Vít   Olomouc140.20 2 122.30 2 124.3052.10/72,20
65.12/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno123.90 8 126.10 2 128.1055.90/77,40
  KOLÁŘ Jakub 2004 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONEČNÝ Matouš 2008 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURÁSEK Matěj 2009 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIŠNAR Jakub   3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BŘEČKA Jan   3+ SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Václav 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSVRBOVÁ Marie
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
2 Olomouc
Olomouc
113.50 4 106.90 0 106.90 17
2.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
113.40 0 111.40 2 113.406.50/6,113
3.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
117.60 8 119.10 0 119.1012.20/11,49
4.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana
STŘÍLKA Richard
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
123.10 6 132.60 2 129.1022.20/20,85
5.3/ZSJÍLKOVÁ Pavla
MALÁ Magdaléna
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
129.00 8 145.20 2 137.0030.10/28,21
  IVÁNEK Roman
DOLEŽALOVÁ Lucie
2002
2003
2 SKVeselí
Olomouc
4.00 999 5.00 0 999.00 0
Oddíl

Historie procházení