vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě

10.09.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:42,43 00:44,07 00:42,43 -
2.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:43,30 00:42,80 00:42,800.37/0,9-
3.2/DSHEGER Vojtěch 2000 Dukla B.01:34,50 00:43,07 00:43,070.64/1,5-
4.3/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:43,73 00:45,04 00:43,731.30/3,1-
5.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.00:44,54 00:43,77 00:43,771.34/3,2-
6.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:47,33 00:45,03 00:45,032.60/6,1-
7.4/DSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.00:46,12 00:45,70 00:45,703.27/7,7-
7.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.00:45,70 00:48,21 00:45,703.27/7,7-
9.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.00:47,17 00:46,63 00:46,634.20/9,9-
10.4/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk00:54,62 00:47,42 00:47,424.99/11,8-
11.5/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.00:48,84 00:48,43 00:48,436.00/14,1-
12.3/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:51,19 00:48,63 00:48,636.20/14,6-
13.4/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:03,55 00:49,08 00:49,086.65/15,7-
14.5/DMLERCH Eduard 2002 Roudnice00:55,32 00:49,98 00:49,987.55/17,8-
15.6/DSHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.00:50,98 00:50,45 00:50,458.02/18,9-
16.5/ZSURBAN Michal 2004 3 Šumperk00:53,55 00:51,39 00:51,398.96/21,1-
17.6/ZSSMILEK Jiří 2003 3 Val.Mez.00:00,00 00:53,66 00:53,6611.23/26,5-
18.6/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.00:54,02 00:57,82 00:54,0211.59/27,3-
18.1/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel00:54,02 00:00,00 00:54,0211.59/27,3-
20.7/DMSUK Jakub 2002 Trutnov00:55,75 00:55,36 00:55,3612.93/30,5-
21.7/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel00:55,39 01:07,66 00:55,3912.96/30,5-
22.8/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.00:00,00 00:56,20 00:56,2013.77/32,5-
23.8/DMULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 00:56,65 00:56,6514.22/33,5-
24.9/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel00:59,86 00:56,77 00:56,7714.34/33,8-
25.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:59,72 00:58,28 00:58,2815.86/37,4-
26.3/ZMGEPRT David 2005 Litovel00:00,00 00:58,54 00:58,5416.11/38,0-
27.10/ZSŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel00:00,00 00:59,45 00:59,4517.02/40,1-
28.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.00:00,00 01:00,33 01:00,3317.90/42,2-
29.5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.01:05,11 01:01,38 01:01,3818.95/44,7-
30.6/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:24,45 01:09,84 01:09,8427.41/64,6-
31.7/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:42,03 01:20,49 01:20,4938.06/89,7-
32. VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993557.56/8.384,5-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:40,22 01:05,64 00:40,22 -
2.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:40,38 00:40,75 00:40,380.16/0,4-
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:40,93 00:40,54 00:40,540.32/0,8-
4.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:40,86 00:40,64 00:40,640.42/1,0-
5.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:41,74 00:41,59 00:41,591.37/3,4-
6.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:41,82 00:42,40 00:41,821.60/4,0-
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:42,77 00:42,92 00:42,772.55/6,3-
8.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:04,47 00:43,22 00:43,223.00/7,5-
9.5/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:46,33 00:44,12 00:44,123.90/9,7-
10.6/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava00:44,86 00:45,23 00:44,864.64/11,5-
11.4/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand00:45,65 00:45,23 00:45,235.01/12,5-
12.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:45,39 00:45,56 00:45,395.17/12,9-
13.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:45,56 00:46,07 00:45,565.35/13,3-
14.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava00:46,05 00:59,78 00:46,055.83/14,5-
15.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc00:47,63 00:46,21 00:46,215.99/14,9-
15.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:46,21 00:47,83 00:46,215.99/14,9-
17.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:02,14 00:46,48 00:46,486.26/15,6-
18.5/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc00:49,12 00:49,85 00:49,128.90/22,1-
19.3/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc00:50,49 00:52,13 00:50,4910.27/25,5-
20.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:52,98 01:09,91 00:52,9812.76/31,7-
21.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc00:53,31 00:58,34 00:53,3113.09/32,5-
22.7/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava00:54,24 01:12,78 00:54,2414.02/34,9-
23.6/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:00,69 00:55,08 00:55,0814.86/36,9-
24.6/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava00:59,27 01:00,38 00:59,2719.05/47,4-
25.8/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.00:00,00 01:00,97 01:00,9720.75/51,6-
26. HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993559.77/8.850,7-
27. BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,993559.77/8.850,7-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:36,15 00:35,54 00:35,54 -
2.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:38,44 00:36,88 00:36,881.34/3,8-
3.3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:38,37 00:37,21 00:37,211.67/4,7-
4.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:38,70 00:37,31 00:37,311.77/5,0-
5.4/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice00:37,44 00:40,23 00:37,441.90/5,3-
6.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:38,38 00:37,65 00:37,652.11/5,9-
7.5/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:37,71 00:37,94 00:37,712.17/6,1-
8.3/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:38,85 00:38,06 00:38,062.52/7,1-
9.6/DSNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc00:40,10 00:39,08 00:39,083.54/10,0-
10.7/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:39,74 00:39,26 00:39,263.72/10,5-
11.8/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:40,94 00:39,45 00:39,453.91/11,0-
12.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:39,74 00:53,05 00:39,744.20/11,8-
13.9/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:39,75 00:40,23 00:39,754.21/11,8-
14.4/DMBOHATÝ Karel 2001 Třebech.00:39,88 00:40,15 00:39,884.34/12,2-
15.5/DMURBAN Daniel 2001 Šumperk00:40,22 01:30,23 00:40,224.68/13,2-
16.10/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:41,41 00:40,36 00:40,364.82/13,6-
17.6/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:41,88 00:40,75 00:40,755.21/14,7-
18.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava00:44,43 00:40,96 00:40,965.42/15,3-
19.7/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:58,47 00:41,50 00:41,505.96/16,8-
20.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:43,63 00:41,66 00:41,666.12/17,2-
21.8/DMKLEMENT Maxim 2001 Roudnice00:42,46 00:41,81 00:41,816.27/17,6-
22.9/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk00:47,39 00:42,28 00:42,286.75/19,0-
23.10/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:42,30 00:43,72 00:42,306.76/19,0-
24.11/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:42,72 00:43,74 00:42,727.18/20,2-
25.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:44,17 00:42,86 00:42,867.32/20,6-
26.12/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:43,27 00:42,87 00:42,877.33/20,6-
27.5/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:43,21 00:42,88 00:42,887.34/20,7-
28.6/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:44,83 00:43,25 00:43,257.71/21,7-
29.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:43,28 00:43,34 00:43,287.75/21,8-
30.13/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:43,41 00:45,83 00:43,417.87/22,1-
31.11/DSVAVRLA Adam 2000 KK Opava00:44,15 00:44,79 00:44,158.61/24,2-
32.14/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk00:45,28 00:44,83 00:44,839.29/26,1-
33.7/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:45,37 00:45,16 00:45,169.62/27,1-
34.8/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand00:46,55 00:45,89 00:45,8910.35/29,1-
35.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:45,94 00:46,05 00:45,9410.40/29,3-
36.15/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov00:46,87 00:46,28 00:46,2810.74/30,2-
37.16/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.00:46,82 00:00,00 00:46,8211.28/31,7-
38.17/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.00:51,00 00:47,09 00:47,0911.55/32,5-
39.9/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava00:49,67 00:47,10 00:47,1011.56/32,5-
40.10/ZSVITOUL Tomáš 2003 Litovel00:48,05 00:49,44 00:48,0512.51/35,2-
41.11/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand00:49,17 00:48,23 00:48,2312.69/35,7-
42.12/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.00:48,35 00:48,87 00:48,3512.81/36,0-
43.13/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:48,72 00:49,54 00:48,7213.18/37,1-
44.3/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov00:48,94 00:53,60 00:48,9413.40/37,7-
45.14/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov00:50,38 00:50,91 00:50,3814.84/41,8-
46.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:50,63 00:50,44 00:50,4414.90/41,9-
47.18/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov00:00,00 00:50,74 00:50,7415.20/42,8-
48.15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:50,97 00:54,12 00:50,9715.43/43,4-
49.5/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.00:52,77 02:56,05 00:52,7717.23/48,5-
50.6/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:57,28 00:56,91 00:56,9121.37/60,1-
51.16/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:00,40 00:57,76 00:57,7622.22/62,5-
52.17/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:59,56 00:58,67 00:58,6723.13/65,1-
53.7/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha00:00,00 01:39,16 01:39,1663.62/179,0-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:45,95 00:44,51 00:44,51 -
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:47,89 00:46,05 00:46,051.54/3,5-
3.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:48,48 00:51,93 00:48,483.97/8,9-
4.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:50,97 00:50,45 00:50,455.94/13,3-
5.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:38,19 00:51,73 00:51,737.22/16,2-
6.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk00:52,26 00:53,13 00:52,267.75/17,4-
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:54,67 00:52,51 00:52,518.00/18,0-
8.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:54,55 00:52,55 00:52,558.04/18,1-
9.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:53,17 00:54,10 00:53,178.66/19,5-
10.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:54,36 00:55,31 00:54,369.85/22,1-
11.5/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha00:59,35 00:00,00 00:59,3514.84/33,3-
12.4/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:03,88 01:32,27 01:03,8819.37/43,5-
13.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc02:01,61 01:04,38 01:04,3819.87/44,6-
14.3/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc01:05,43 00:00,00 01:05,4320.92/47,0-
15.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc01:07,08 01:09,42 01:07,0822.57/50,7-
16.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc01:38,21 00:00,00 01:38,2153.70/120,6-
17. HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993555.48/7.988,0-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSNOVOTNÝ Petr
KAMINSKÝ Jan
2000
1999
Olomouc
USK Pha
00:41,34 00:42,00 00:41,34 -
2.2/DSZAPLETAL Mikuláš
KYZLÍK Milan
2000
1999
1 Boh.Pha
Roudnice
00:41,88 01:06,59 00:41,880.54/1,3-
3.3/DSKLÍMA Vojtěch
SKOŘEPA Vojtěch
2002
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:43,26 00:42,73 00:42,731.39/3,4-
4.4/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:44,97 00:43,09 00:43,091.75/4,2-
5.5/DSŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Týniště
Trutnov
00:47,05 00:43,45 00:43,452.11/5,1-
6.1/DMHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:44,77 00:43,70 00:43,702.36/5,7-
7.6/DSONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:45,03 00:00,00 00:45,033.69/8,9-
8.2/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:47,09 00:45,21 00:45,213.87/9,4-
9.7/DSRUFFER Matěj
KRČ Ladislav
1999
1999
2 Pardub.
Dukla B.
00:46,34 00:45,76 00:45,764.42/10,7-
10.1/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,16 00:47,27 00:47,275.93/14,3-
11.3/DMWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
00:50,59 00:47,30 00:47,305.96/14,4-
12.2/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,70 00:47,67 00:47,676.33/15,3-
13.8/DSFIALA Jakub
TICHÝ Štěpán
2001
2000
Olomouc
Olomouc
01:07,69 00:48,49 00:48,497.15/17,3-
14.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
00:50,97 00:49,82 00:49,828.48/20,5-
15.4/DMKIRCHNER David
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,06 00:00,00 00:51,069.72/23,5-
16.4/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:51,45 00:52,96 00:51,4510.11/24,5-
17.5/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
00:56,88 00:53,76 00:53,7612.42/30,0-
18.1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
00:54,76 00:55,85 00:54,7613.42/32,5-
19.6/ZSSALAJ František
VITOUL Tomáš
2004
2003
Litovel
Litovel
00:59,88 00:56,26 00:56,2614.92/36,1-
20.2/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
00:58,35 00:56,43 00:56,4315.09/36,5-
21.7/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
00:58,06 00:56,54 00:56,5415.20/36,8-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3