vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků

09.08.2014   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava84.09 2 83.47 0 83.47 198
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí85.88 2 85.45 2 87.453.98/4,8194
3.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky88.30 2 87.64 0 87.644.17/5,0190
4.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky87.81 0 85.75 2 87.754.28/5,1186
5. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.18 0 86.38 2 88.184.71/5,6182
6.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice86.45 2 87.62 6 88.454.98/6,0178
7.2/DMHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.89.79 0 91.56 10 89.796.32/7,6174
8. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy92.98 2 90.54 0 90.547.07/8,5170
9.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK92.27 4 90.91 0 90.917.44/8,9166
10.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava91.12 0 91.42 0 91.127.65/9,2162
11.3/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.06 4 90.96 2 92.969.49/11,4158
12.4/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy93.64 4 93.41 0 93.419.94/11,9154
13.3/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.92.76 52 89.47 4 93.4710.00/12,0150
14.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.92.32 2 90.15 4 94.1510.68/12,8146
15.4/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.101.29 2 95.39 0 95.3911.92/14,3142
16.6/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha95.79 0 95.40 4 95.7912.32/14,8138
17.7/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky89.80 6 92.11 8 95.8012.33/14,8134
18.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy94.30 2 98.35 54 96.3012.83/15,4130
19.9/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc94.54 4 97.53 2 98.5415.07/18,1126
20.1/DSHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand94.91 4 92.56 8 98.9115.44/18,5122
21.10/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha99.04 8 95.54 4 99.5416.07/19,3118
22.11/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.07 4 94.44 6 100.4416.97/20,3114
23.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky101.84 8 98.80 2 100.8017.33/20,8110
24.3/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky117.12 8 96.95 4 100.9517.48/20,9106
25.4/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky100.29 8 97.18 4 101.1817.71/21,2102
26.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB99.31 2 99.10 4 101.3117.84/21,498
27.5/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand104.64 8 97.82 4 101.8218.35/22,094
28.5/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.98.02 4 107.36 50 102.0218.55/22,290
29. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV108.82 4 100.47 2 102.4719.00/22,886
30.6/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand99.32 4 100.49 2 102.4919.02/22,882
31.7/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov104.91 8 98.88 4 102.8819.41/23,378
32.12/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec105.60 60 103.31 0 103.3119.84/23,874
33.6/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK102.22 2 101.81 4 104.2220.75/24,970
34.13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.104.01 52 102.47 2 104.4721.00/25,269
35.2/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.105.03 0 104.27 4 105.0321.56/25,868
36.3/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha102.97 4 101.73 4 105.7322.26/26,767
37.8/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK103.02 4 101.56 6 107.0223.55/28,266
38.14/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha100.70 8 103.66 4 107.6624.19/29,065
39.9/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec107.68 0 110.78 8 107.6824.21/29,064
40.15/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc106.40 4 100.85 8 108.8525.38/30,463
41.16/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice104.19 6 105.88 8 110.1926.72/32,062
42.17/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec110.62 0 119.69 2 110.6227.15/32,561
43.4/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha111.89 0 110.48 54 111.8928.42/34,060
44.18/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha111.11 2 109.98 2 111.9828.51/34,259
45.19/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.10 8 112.12 0 112.1228.65/34,358
46.10/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.106.34 6 126.04 10 112.3428.87/34,657
47.5/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.106.71 8 108.86 4 112.8629.39/35,256
48.2/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice114.51 6 112.87 0 112.8729.40/35,255
49.6/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky113.15 0 117.46 0 113.1529.68/35,654
50.20/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc109.32 4 120.52 2 113.3229.85/35,853
51.1/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life114.70 8 107.94 6 113.9430.47/36,552
52.21/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB110.18 4 110.78 6 114.1830.71/36,851
53. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV110.60 6 106.88 8 114.8831.41/37,650
54.22/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov109.10 6 113.37 56 115.1031.63/37,949
55.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.05 2 111.15 6 117.1533.68/40,348
56.7/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn125.45 8 118.41 0 118.4134.94/41,947
57.8/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc114.33 8 117.13 2 119.1335.66/42,746
58.23/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov109.43 12 115.32 4 119.3235.85/42,945
59.24/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště113.46 8 112.25 8 120.2536.78/44,144
60.9/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek114.69 6 115.46 54 120.6937.22/44,643
61.2/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life4.00 999 119.21 2 121.2137.74/45,242
62.10/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha115.31 6 120.80 10 121.3137.84/45,341
63.25/ZSREJMAN Petr 2001 KVS HK127.66 8 119.46 2 121.4637.99/45,540
64.26/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.113.73 8 122.78 10 121.7338.26/45,839
65.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky115.62 12 115.80 6 121.8038.33/45,938
66.11/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk114.50 8 118.14 6 122.5039.03/46,837
67.27/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha134.47 14 120.56 2 122.5639.09/46,836
68.12/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc119.60 4 129.07 2 123.6040.13/48,135
69.13/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc114.19 56 119.83 4 123.8340.36/48,434
70.14/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn108.83 154 115.54 10 125.5442.07/50,433
71.15/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha121.91 6 122.25 4 126.2542.78/51,332
72.16/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí127.07 10 120.70 6 126.7043.23/51,831
73.28/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice128.23 10 116.95 10 126.9543.48/52,130
74.17/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno117.86 10 125.81 106 127.8644.39/53,229
75.29/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand125.05 4 127.79 52 129.0545.58/54,628
76.30/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž119.97 10 130.19 4 129.9746.50/55,727
77.11/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa126.69 4 137.91 6 130.6947.22/56,626
78.31/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc126.98 60 127.65 4 131.6548.18/57,725
79.12/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc126.03 6 144.18 4 132.0348.56/58,224
80.32/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk125.68 8 119.81 58 133.6850.21/60,223
81.33/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.95 8 129.46 6 133.9550.48/60,522
82.34/ZSVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto150.85 8 128.91 8 136.9153.44/64,021
83.35/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha136.98 58 131.64 6 137.6454.17/64,920
84.36/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí133.15 8 132.47 6 138.4755.00/65,919
85.3/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor139.31 12 124.72 14 138.7255.25/66,218
86.18/ZMULITZKA Oliver 2002 KK Opava134.74 106 136.81 2 138.8155.34/66,317
87.37/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.126.65 70 117.48 24 141.4858.01/69,516
88.19/ZMHALA Jiří 2002 Olomouc172.66 12 140.72 8 148.7265.25/78,215
89.20/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc139.96 10 141.67 8 149.6766.20/79,314
90.21/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha156.33 8 134.00 16 150.0066.53/79,713
91.22/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB142.07 8 133.31 54 150.0766.60/79,812
92.23/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha158.51 62 143.38 8 151.3867.91/81,411
93.38/ZSVÁCHA Ondřej 2001 Šumperk151.05 60 136.25 16 152.2568.78/82,410
94.39/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk142.70 10 1.00 999 152.7069.23/82,99
95.24/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc141.72 14 168.21 4 155.7272.25/86,68
96.25/ZMKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.149.75 10 194.14 2 159.7576.28/91,47
97.40/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand113.66 52 109.88 56 165.6682.19/98,56
98.41/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto177.84 208 176.88 2 178.8895.41/114,35
99.42/ZSVAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa164.14 18 148.16 108 182.1498.67/118,24
100.13/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.161.94 24 182.12 114 185.94102.47/122,83
101.14/DMFUCHS Jakub 1999 Jablonec157.55 106 184.19 6 190.19106.72/127,92
102.26/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn146.27 64 131.45 62 193.45109.98/131,81
103.43/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc163.63 56 142.49 58 200.49117.02/140,20
104.44/ZSSURMA Tadeáš 2001 Šumperk148.63 68 192.82 158 216.63133.16/159,50
105.45/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto176.84 52 173.63 158 228.84145.37/174,20
106.27/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.165.51 66 162.68 268 231.51148.04/177,40
107.46/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc140.19 204 172.08 106 278.08194.61/233,10
108.28/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha167.14 154 165.37 114 279.37195.90/234,70
109.29/ZMFRENCL Josef 2002 USK Pha4.00 999 172.42 116 288.42204.95/245,50
110.47/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc200.23 124 1.00 999 324.23240.76/288,40
111.30/ZMČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.1.00 999 192.95 162 354.95271.48/325,20
112.31/ZMRANCE Sebastián 2002 Olomouc4.00 999 215.95 158 373.95290.48/348,00
113.32/ZMNOVÁK Matěj 2003 KK Opava141.62 356 141.71 410 497.62414.15/496,20
114.33/ZMZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí1.00 999 150.52 456 606.52523.05/626,60
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov3.00 999 3.00 999 999.00 0
  VYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc3.00 999 3.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojta 1977 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice107.31 2 106.32 0 106.32 18
2.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno128.07 2 115.17 2 117.1710.85/10,214
3.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno119.74 2 121.59 0 121.5915.27/14,410
4.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn122.29 4 1.00 999 126.2919.97/18,89
5.4/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice123.06 4 120.51 6 126.5120.19/19,08
6.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec117.76 18 122.85 6 128.8522.53/21,27
7.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.122.94 54 129.92 2 131.9225.60/24,16
8.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc144.50 0 131.19 2 133.1926.87/25,35
9.5/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.137.59 4 1.00 999 141.5935.27/33,24
10.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa139.13 6 1.00 999 145.1338.81/36,53
11.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí1.00 999 146.62 8 154.6248.30/45,42
12.6/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha143.33 60 149.62 10 159.6253.30/50,11
13.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc181.60 6 180.70 6 186.7080.38/75,60
14.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc173.11 14 180.44 8 187.1180.79/76,00
15.7/ZMBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha237.88 56 204.37 10 214.37108.05/101,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
118.14 6 122.59 12 124.14 26
2.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
126.97 4 122.29 4 126.292.15/1,722
3. KROFTA Dominik
KELLER Miloslav
1993
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.68 54 124.69 2 126.692.55/2,118
4.2/DMHŘEBÍČEK Jakub
KRČ Ladislav
1999
1999
3 KK Brand
KK Brand
127.25 4 122.74 4 126.742.60/2,114
5.2/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
126.45 12 122.94 10 132.948.80/7,110
6.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
133.92 14 127.95 6 133.959.81/7,96
7.3/ZSLHOTA Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2002
2001
3 USK Pha
USK Pha
137.05 56 130.06 10 140.0615.92/12,85
8.3/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.22 8 127.55 18 142.2218.08/14,64
9.1/DSŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
143.55 16 4.00 999 159.5535.41/28,53
10.4/ZSGABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
163.87 16 154.22 58 179.8755.73/44,92
11.5/ZSLÁTAL Filip
PROCHÁZKA Vojtěch
2001
2002
Olomouc
Olomouc
245.99 118 184.08 112 296.08171.94/138,51
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
3.00 999 3.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha90.58 2 89.21 0 89.21 118
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha88.12 2 88.14 2 90.120.91/1,0110
3.2/DMHEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.91.22 0 90.68 0 90.681.47/1,6102
4.3/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.94.79 8 92.02 0 92.022.81/3,198
5.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK92.42 0 90.60 2 92.423.21/3,694
6. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.90.44 2 94.40 0 92.443.23/3,690
7. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha90.22 4 89.55 4 93.554.34/4,986
8.4/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc93.53 6 92.89 2 94.895.68/6,482
9.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK97.00 0 95.13 0 95.135.92/6,678
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy95.80 4 95.41 2 97.418.20/9,274
11.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice96.66 4 96.47 2 98.479.26/10,470
12.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov103.78 2 100.35 0 100.3511.14/12,566
13.5/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.99.35 2 104.07 8 101.3512.14/13,662
14.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja97.65 4 97.45 6 101.6512.44/13,958
15.3/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK108.26 4 102.60 2 104.6015.39/17,354
16.6/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.99.40 50 99.37 6 105.3716.16/18,150
17.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn104.82 2 103.65 2 105.6516.44/18,446
18.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor104.49 6 99.97 8 107.9718.76/21,042
19.7/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec102.61 6 103.34 6 108.6119.40/21,738
20.4/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc107.84 2 108.56 8 109.8420.63/23,134
21.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov105.93 8 115.08 102 113.9324.72/27,730
22.5/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.106.03 8 115.38 58 114.0324.82/27,826
23.8/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK114.43 0 112.10 2 114.1024.89/27,925
24.6/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy111.01 6 116.00 0 116.0026.79/30,024
25.7/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk112.69 6 122.30 8 118.6929.48/33,023
26.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB118.84 2 117.89 2 119.8930.68/34,422
27.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.116.33 4 123.32 6 120.3331.12/34,921
28.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.26 4 122.13 6 124.2635.05/39,320
29. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK120.14 6 124.39 8 126.1436.93/41,419
30.9/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.120.23 6 128.26 6 126.2337.02/41,518
31.8/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.124.86 104 116.56 10 126.5637.35/41,917
32.2/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK123.56 54 117.92 10 127.9238.71/43,416
33.2/ZMJANŮ Filip 2002 Olomouc127.33 6 129.91 56 133.3344.12/49,515
34.1/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn129.79 4 4.00 999 133.7944.58/50,014
35.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor132.44 6 1.00 999 138.4449.23/55,213
36.4/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor133.32 54 134.33 6 140.3351.12/57,312
37.3/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha141.61 6 130.90 10 140.9051.69/57,911
38.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc136.39 6 137.97 6 142.3953.18/59,610
39.5/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.135.05 8 181.94 66 143.0553.84/60,49
40.9/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.135.80 58 138.42 8 146.4257.21/64,18
41.10/ZSREJMAN Petr 2001 KVS HK140.19 8 149.26 158 148.1958.98/66,17
42.6/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc160.38 6 142.46 12 154.4665.25/73,16
43.10/DMŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.194.25 12 142.41 14 156.4167.20/75,35
44.11/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.130.86 108 151.78 6 157.7868.57/76,94
45.7/ZMWEISL Martin 2002 USK Pha149.78 12 154.22 12 161.7872.57/81,33
46.12/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc4.00 999 156.90 8 164.9075.69/84,82
47.11/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk144.53 154 149.14 60 209.14119.93/134,41
48.3/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor146.60 104 132.02 110 242.02152.81/171,30
49.13/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.170.83 114 1.00 999 284.83195.62/219,30
50.14/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand190.24 108 5.00 0 298.24209.03/234,30
  KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L3.00 999 3.00 999 999.00 0
  ZLÁMAL Antonín 1999 Č.Kruml.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice92.83 4 95.65 4 96.83 110
2.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha94.20 6 94.14 4 98.141.31/1,4102
3.3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.97.71 4 99.19 6 101.714.88/5,098
4.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy102.38 6 100.52 2 102.525.69/5,994
5.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice100.87 2 101.98 12 102.876.04/6,290
6.2/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha101.30 8 101.28 2 103.286.45/6,786
7.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha102.63 10 101.30 2 103.306.47/6,782
8.1/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava108.07 2 102.19 2 104.197.36/7,678
9.4/DMDAILLE Viviana 1998 FRA102.56 8 100.51 4 104.517.68/7,90
10.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec102.70 4 102.91 2 104.918.08/8,374
11.4/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn103.14 2 102.56 4 105.148.31/8,670
12.5/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.113.22 4 106.85 0 106.8510.02/10,366
13.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.105.83 2 107.32 4 107.8311.00/11,462
14.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno142.90 10 106.44 4 110.4413.61/14,158
15.4/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava116.72 2 104.80 6 110.8013.97/14,454
16.5/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy123.38 10 109.17 2 111.1714.34/14,850
17.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň111.25 0 114.35 54 111.2514.42/14,946
18. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha107.66 8 107.96 4 111.9615.13/15,642
19.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha108.27 14 109.95 4 113.9517.12/17,738
20.5/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc115.85 6 107.12 8 115.1218.29/18,934
21.8/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno108.78 12 109.49 6 115.4918.66/19,330
22.9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor126.51 66 115.05 4 119.0522.22/22,926
23.6/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc121.09 2 117.78 2 119.7822.95/23,725
24.6/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand118.58 4 121.27 6 122.5825.75/26,624
25.10/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí144.61 60 117.46 6 123.4626.63/27,523
26.11/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha118.22 6 119.99 6 124.2227.39/28,322
27.7/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa114.05 12 117.31 8 125.3128.48/29,421
28.12/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky121.06 6 139.53 8 127.0630.23/31,220
29.8/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí120.05 10 116.09 12 128.0931.26/32,319
30.9/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí122.97 6 127.23 58 128.9732.14/33,218
31.10/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava126.43 6 142.91 12 132.4335.60/36,817
32.11/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak123.02 10 130.11 58 133.0236.19/37,416
33.13/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava130.20 4 137.68 14 134.2037.37/38,615
34.12/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc126.60 8 135.88 10 134.6037.77/39,014
35.13/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha130.79 6 148.81 8 136.7939.96/41,313
36.14/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand139.42 104 129.56 8 137.5640.73/42,112
37.14/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc134.66 10 138.19 4 142.1945.36/46,811
38.15/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc132.20 10 133.82 108 142.2045.37/46,910
39.15/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň140.66 62 153.43 4 157.4360.60/62,69
40.16/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa150.91 112 157.92 10 167.9271.09/73,48
41.17/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha156.55 12 200.06 64 168.5571.72/74,17
42.16/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž121.58 54 122.85 54 175.5878.75/81,36
43.7/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.179.87 58 176.67 66 237.87141.04/145,75
44.18/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky141.36 102 1.00 999 243.36146.53/151,34
45.19/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň163.52 108 1.00 999 271.52174.69/180,43
46.17/ZSNOVÁKOVÁ Veronika 2001 KK Opava1.00 999 181.35 160 341.35244.52/252,52
47.18/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk232.63 116 1.00 999 348.63251.80/260,01
48.19/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.224.82 126 187.32 262 350.82253.99/262,30
49.8/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.194.07 306 1.00 999 500.07403.24/416,40
50.20/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.135.05 560 132.02 516 648.02551.19/569,20
51.9/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 Č.Kruml.167.43 656 1.00 999 823.43726.60/750,40
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa1.00 999 1.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3