vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile

02.05.2015   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 M L.Žatec01:12,63 01:12,71 01:12,63 60/148/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:13,43 01:12,76 01:12,760.13/0,253/136/0
3. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:13,54 01:12,82 01:12,820.19/0,347/124/0
4.2/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.01:15,48 01:13,98 01:13,981.35/1,942/112/0
5.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:15,06 01:14,94 01:14,942.31/3,238/0/49
6.3/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:15,50 01:16,06 01:15,502.87/4,034/0/37
7.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:16,57 01:15,66 01:15,663.03/4,231/100/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:17,01 01:16,92 01:16,924.29/5,928/88/0
9.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:18,38 01:17,24 01:17,244.61/6,325/76/0
10. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.01:17,43 01:17,70 01:17,434.80/6,622/64/0
11.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:20,02 00:00,00 01:20,027.39/10,220/52/0
12. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.01:21,73 01:20,93 01:20,938.30/11,418/40/0
13. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:22,53 01:21,50 01:21,508.87/12,216/34/0
14.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:22,10 01:21,52 01:21,528.89/12,214/28/0
15.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel01:21,85 01:22,08 01:21,859.22/12,712/0/25
16.1/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:23,16 01:22,19 01:22,199.56/13,210/22/0
17. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:23,30 01:22,41 01:22,419.78/13,59/0/13
18.2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:23,27 01:23,82 01:23,2710.64/14,68/16/0
19.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:25,06 01:23,55 01:23,5510.92/15,07/10/0
20.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.01:24,99 01:24,63 01:24,6312.00/16,56/4/0
21.4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk01:28,42 01:27,56 01:27,5614.93/20,65/0/1
22.4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:27,67 01:28,06 01:27,6715.04/20,74/3/0
23.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:32,72 01:33,07 01:32,7220.09/27,73/2/0
24.5/U23ŽNIVA Marek 1995 0 Val.Mez.01:36,49 00:00,00 01:36,4923.86/32,92/0/0
25.2/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.00:00,00 01:39,91 01:39,9127.28/37,61/1/0
  JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.01:13,25 01:12,20 01:12,20 60/61/0
2.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:14,33 01:12,36 01:12,360.16/0,253/0/106
3.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:12,98 01:12,52 01:12,520.32/0,447/49/0
4.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel01:13,63 01:12,95 01:12,950.75/1,042/0/94
5.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:14,40 01:13,42 01:13,421.22/1,738/0/82
6.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.01:15,40 01:14,51 01:14,512.31/3,234/0/70
7. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:17,01 01:15,10 01:15,102.90/4,031/37/0
8.3/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:17,00 01:16,08 01:16,083.88/5,428/25/0
9.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:17,15 01:16,48 01:16,484.28/5,925/13/0
10.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:18,13 01:18,05 01:18,055.85/8,122/0/58
11.3/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc01:18,85 01:18,13 01:18,135.93/8,220/0/46
12.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:18,64 01:18,54 01:18,546.34/8,818/0/34
13.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel01:19,92 01:18,72 01:18,726.52/9,016/0/28
14.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno01:21,05 01:22,41 01:21,058.85/12,314/0/22
15.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:22,55 01:21,64 01:21,649.44/13,112/0/16
16.4/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.01:23,31 01:22,84 01:22,8410.64/14,710/0/10
17.5/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:23,64 01:23,69 01:23,6411.44/15,89/1/0
18.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:23,81 01:25,93 01:23,8111.61/16,18/0/4
19.6/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:26,42 01:24,21 01:24,2112.01/16,67/0/3
20.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:28,49 01:26,86 01:26,8614.66/20,36/0/2
21.7/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:34,84 01:34,39 01:34,3922.19/30,75/0/1
  KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc01:02,98 01:02,89 01:02,89 75/0/126
2.1/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc01:03,81 01:03,39 01:03,390.50/0,868/0/114
3.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:04,77 01:04,54 01:04,541.65/2,662/156/0
4.2/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:05,67 01:04,81 01:04,811.92/3,157/144/0
5.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.01:06,28 01:07,21 01:06,283.40/5,453/132/0
6.2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:08,04 01:06,78 01:06,783.89/6,249/0/102
7. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:07,21 01:07,00 01:07,004.11/6,546/0/90
8.3/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha01:07,37 01:07,04 01:07,044.15/6,643/120/0
8.3/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz01:07,04 00:00,00 01:07,044.15/6,640/108/0
10.4/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno01:08,15 01:07,44 01:07,444.55/7,237/0/78
11.5/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:07,97 00:00,00 01:07,975.08/8,135/96/0
12.4/VMODVÁRKO Michael 1979 1 Dukla B.01:09,53 01:08,03 01:08,035.14/8,233/84/0
13. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:08,55 01:08,28 01:08,285.40/8,631/72/0
14.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov01:08,51 01:09,00 01:08,515.62/8,929/66/0
15.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel01:09,00 01:08,89 01:08,896.00/9,527/0/66
16.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:09,70 01:09,14 01:09,146.25/9,925/60/0
17. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.01:09,96 01:09,66 01:09,666.77/10,823/54/0
18.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov01:09,80 01:10,03 01:09,806.91/11,021/48/0
19.5/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:10,23 01:10,36 01:10,237.34/11,719/0/54
20.3/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:12,20 01:11,11 01:11,118.22/13,117/42/0
21.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov01:11,24 01:11,13 01:11,138.24/13,115/36/0
22.6/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc01:11,21 01:11,56 01:11,218.32/13,214/0/48
23.6/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:11,84 01:12,78 01:11,848.95/14,213/30/0
24.5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:12,45 01:13,54 01:12,459.56/15,212/0/42
25.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:15,06 01:14,51 01:14,5111.62/18,511/24/0
26.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno01:15,13 01:15,34 01:15,1312.24/19,510/0/36
27.6/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:15,93 01:15,15 01:15,1512.26/19,59/18/0
28. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž01:15,75 01:16,30 01:15,7512.86/20,48/0/30
29.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:16,45 01:16,17 01:16,1713.28/21,17/0/24
30.7/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.01:16,98 01:19,99 01:16,9814.09/22,46/0/18
31.8/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:17,04 01:18,39 01:17,0414.15/22,55/12/0
32.9/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc01:17,63 01:18,46 01:17,6314.74/23,44/0/12
33.2/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:20,38 01:18,16 01:18,1615.27/24,33/6/0
34.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.01:19,01 01:19,31 01:19,0116.12/25,62/5/0
35.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:21,81 01:21,66 01:21,6618.77/29,81/0/6
36.3/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:23,41 01:22,85 01:22,8519.96/31,70/0/5
37.10/DMBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz01:24,64 01:24,53 01:24,5321.64/34,40/4/0
38.4/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:26,71 01:25,77 01:25,7722.88/36,40/3/0
39.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:26,38 01:27,63 01:26,3823.49/37,40/0/4
40.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:27,31 01:27,92 01:27,3124.42/38,80/0/3
41.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:30,40 01:28,09 01:28,0925.20/40,10/0/2
42.6/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:28,88 01:28,76 01:28,7625.87/41,10/2/0
43.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:29,65 01:29,69 01:29,6526.76/42,60/0/1
44.7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz01:30,63 01:33,16 01:30,6327.74/44,10/1/0
45.4/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.01:45,64 01:45,85 01:45,6442.75/68,00/0/0
  KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:08,33 01:08,28 01:08,28 60/0/57
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:11,95 01:11,14 01:11,142.86/4,253/116/0
3. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:11,44 01:11,24 01:11,242.96/4,347/104/0
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
M Č.Lípa
USK Pha
01:11,80 01:11,38 01:11,383.10/4,542/92/0
5.2/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:12,51 01:11,56 01:11,563.28/4,838/80/45
6. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
01:12,18 01:12,78 01:12,183.90/5,734/68/33
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,69 01:13,71 01:12,694.41/6,531/56/0
8.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:16,79 01:14,89 01:14,896.61/9,728/44/0
9.2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
01:15,34 01:16,87 01:15,347.06/10,325/0/21
10.1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:16,94 01:17,11 01:16,948.66/12,722/32/0
11.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:19,13 01:17,73 01:17,739.45/13,820/20/0
12. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
01:21,51 01:20,86 01:20,8612.58/18,418/8/0
13.3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
01:21,83 01:23,28 01:21,8313.55/19,816/2/9
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:00,00 01:22,56 01:22,5614.28/20,914/0/3
15.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:23,81 01:23,71 01:23,7115.43/22,612/0/2
16.4/DSPAPULA Martin
ŠILHÁNEK Miroslav
1999
1998
2 Litovel
Kroměříž
01:27,33 01:26,21 01:26,2117.93/26,310/0/1
17. ČAPÁKOVÁ Eliška
VALÍKOVÁ Radka
1995
1991
Litovel
Pardub.
01:36,79 01:29,53 01:29,5321.25/31,19/1/0
18.3/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:31,05 01:33,38 01:31,0522.77/33,38/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
  HALEŠ Antonín
HÁLA Richard
1992
1992
1 Č.Kruml.
Olomouc
00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:25,27 01:24,81 01:24,81 60/0/19
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.01:25,32 01:25,47 01:25,320.51/0,653/48/0
3. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:28,39 01:28,23 01:28,233.42/4,047/36/0
4.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:31,16 01:30,28 01:30,285.47/6,442/0/7
5.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:31,69 01:32,45 01:31,696.88/8,138/24/0
6.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:32,86 01:33,89 01:32,868.05/9,534/12/0
7.3/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.01:36,57 01:36,75 01:36,5711.77/13,931/0/1
8.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:36,86 01:39,33 01:36,8612.05/14,228/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3