vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Sjezd v Hanušovicích

25.03.2017   řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:34,60 66
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:05,3030.70/3,558
3.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:08,3033.70/3,950
4. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.15:13,1038.50/4,442
5.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.16:02,6088.00/10,134
6.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.16:03,4088.80/10,226
7.2/U23KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.16:54,20139.60/16,018
8. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto17:04,60150.00/17,214
9.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:20,90166.30/19,010
10.2/DMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc17:28,00173.40/19,86
11.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.17:38,60184.00/21,05
12.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:48,20193.60/22,14
13.3/DMKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm17:53,90199.30/22,83
14.2/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm18:09,10214.50/24,52
15.4/DMWALTER David 2001 Šumperk18:26,40231.80/26,51
16.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo18:46,00251.40/28,70
17. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž59:59,992725.39/311,60
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno14:02,10 62
2.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:40,7038.60/4,654
3.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:44,3042.20/5,046
4.3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:46,5044.40/5,338
5.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc15:35,0092.90/11,030
6.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel15:57,80115.70/13,722
7.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno16:14,80132.70/15,814
8.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc16:33,60151.50/18,010
9. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno16:34,80152.70/18,19
10.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:54,50172.40/20,58
11.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc16:55,70173.60/20,67
12.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc18:00,30238.20/28,36
13.2/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc18:03,30241.20/28,65
14.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel18:15,90253.80/30,14
15.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc18:18,50256.40/30,43
16.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc18:57,90295.80/35,12
17.5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno19:27,80325.70/38,71
18.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc19:36,40334.30/39,70
19.6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc20:15,10373.00/44,30
20.7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc22:00,10478.00/56,80
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselíDNS 0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:12,40 49
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:36,0023.60/2,841
3. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
14:59,8047.40/5,633
4.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
15:05,3052.90/6,225
5.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:57,10104.70/12,317
6.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:12,60120.20/14,19
7.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
17:29,80197.40/23,21
8.1/ZSMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
19:34,50322.10/37,80
  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0
  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:05,60 104
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:19,4013.80/1,896
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:25,4019.80/2,588
4.2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno13:31,1025.50/3,280
5. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc13:40,5034.90/4,472
6.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:51,9046.30/5,964
7.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:01,5055.90/7,156
7.1/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:01,5055.90/7,148
9.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice14:08,1062.50/8,044
10.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:17,7072.10/9,240
11. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:53,30107.70/13,736
12.3/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc15:13,10127.50/16,232
13.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:25,30139.70/17,828
14.4/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:42,20156.60/19,924
15.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno15:42,30156.70/19,920
16.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:04,90179.30/22,816
17.4/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:12,40186.80/23,812
18.5/DMWALTER David 2001 2 Šumperk16:17,80192.20/24,58
19.6/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:18,70193.10/24,67
20.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:37,90212.30/27,06
21.4/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc18:22,20316.60/40,35
22.5/ZSSALAJ František 2004 Litovel18:29,20323.60/41,24
23.1/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc18:59,30353.70/45,03
24.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc19:07,70362.10/46,12
25.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc19:24,10378.50/48,21
26.6/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc19:25,50379.90/48,40
27.7/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel19:29,90384.30/48,90
28.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel19:41,80396.20/50,40
29.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc20:13,10427.50/54,40
30.5/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc22:56,60591.00/75,20
  PAPULA Jan 2005 LitovelDNS 0
  GEPRT David 2005 LitovelDNS 0
  JAROŠ Michael 2006 OlomoucDNS 0
  HRŮZA Jan 2005 KroměřížDNS 0
  SOBOTKA Adam 2005 KK BrnoDNS 0
  DZIADEK Marek 2005 KK BrnoDNS 0
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS 0
  NOVÁK Matyáš 2005 3 OlomoucDNS 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0
  KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselíDNS 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno17:00,60 22
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:24,3023.70/2,314
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:29,9089.30/8,76
4.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno18:52,50111.90/11,02
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc19:05,70125.10/12,31
6.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:38,80158.20/15,50
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselíDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3