vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

26.03.2017   řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:31,50 39
2. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:22,0050.50/5,831
3. RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.15:44,8073.30/8,423
4. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto16:48,20136.70/15,715
5. WALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:14,20162.70/18,711
6. JANŮ Filip 2002 3 Olomouc17:26,10174.60/20,07
7. BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:49,70198.20/22,73
8. RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm18:19,40227.90/26,22
9. KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm19:54,70323.20/37,11
  KONEČNÝ Daniel 1997 KroměřížDNS 0
  WALTER David 2001 ŠumperkDNS 0
  MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.DNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla BoDNS 0
  KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.DNS 0
  NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.DNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0
  HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno14:18,20 48
2. DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:31,3013.10/1,540
3. KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc15:23,7065.50/7,632
4. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel16:02,10103.90/12,124
5. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno16:03,80105.60/12,316
6. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:23,90125.70/14,612
7. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc16:32,00133.80/15,68
8. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:44,50146.30/17,07
9. KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc16:47,00148.80/17,36
10. HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc17:39,50201.30/23,55
11. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel18:07,30229.10/26,74
12. RETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc18:26,40248.20/28,93
13. DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc18:30,90252.70/29,42
14. HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc19:46,30328.10/38,21
15. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno20:10,80352.60/41,10
16. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc20:20,80362.60/42,30
17. NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc22:38,80500.60/58,30
  PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK BrnoDNS 0
  JANŮ Veronika 2005 3 OlomoucDNS 0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.DNS 0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.DNS 0
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:09,10 25
2. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
14:51,7042.60/5,017
3. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
15:12,1063.00/7,49
4. ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
17:56,10227.00/26,71
5. MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
19:11,90302.80/35,70
  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0
  REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
DNS 0
  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
DNS 0
  HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:01,00 107
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno13:26,3025.30/3,299
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc13:27,7026.70/3,491
4. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:31,1030.10/3,983
5. IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí13:53,2052.20/6,775
6. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:56,7055.70/7,167
7. KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice13:59,2058.20/7,559
8. KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:11,6070.60/9,051
9. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:20,4079.40/10,247
10. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí14:36,7095.70/12,343
11. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:43,50102.50/13,139
12. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:44,80103.80/13,335
13. HALA Jiří 2002 2 Olomouc15:23,60142.60/18,331
14. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:23,80142.80/18,327
15. BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno15:28,30147.30/18,923
16. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:00,80179.80/23,019
17. WALTER David 2001 2 Šumperk16:03,90182.90/23,415
18. HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:06,50185.50/23,811
19. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:22,40201.40/25,810
20. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:43,50222.50/28,59
21. NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc16:56,20235.20/30,18
22. GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc18:12,20311.20/39,87
23. SALAJ František 2004 Litovel18:28,30327.30/41,96
24. PAPULA Jan 2005 Litovel18:30,40329.40/42,25
25. POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc18:48,60347.60/44,54
26. ŠMAKAL Petr 2003 Litovel18:53,70352.70/45,23
27. ŠOTEK Adam 2005 Olomouc18:59,70358.70/45,92
28. ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc19:06,80365.80/46,81
29. HRIC Ondřej 2004 Olomouc19:12,80371.80/47,60
30. DZIADEK Marek 2005 KK Brno19:16,50375.50/48,10
31. VODÁK Norbert 2004 Litovel19:41,10400.10/51,20
32. MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc19:49,10408.10/52,30
33. SOBOTKA Adam 2005 KK Brno20:20,30439.30/56,20
34. STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc20:21,90440.90/56,50
  GEPRT David 2005 LitovelDNS 0
  JAROŠ Michael 2006 OlomoucDNS 0
  HRŮZA Jan 2005 KroměřížDNS 0
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0
  HRIC Filip 1993 MT OlomoucDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno17:49,50 14
2. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:34,3044.80/4,26
3. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí18:40,5051.00/4,82
4. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno18:42,4052.90/4,91
5. KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc19:09,7080.20/7,50
6. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:25,8096.30/9,00
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3