Slalom ve Strakonicích

01.07.2018  
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz71.32 0 73.74 0 71.32
2K1M/2ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice73.06 0 72.56 2 73.06
3C1M/1KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha75.60 2 74.66 0 74.66
4K1M/3BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB75.80 0 75.18 0 75.18
5K1M/4POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice77.30 0 76.13 0 76.13
6K1M/5KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha78.00 0 76.45 0 76.45
7K1M/6VOZKA Aleš 1989 2 Sušice78.50 4 77.47 0 77.47
8K1M/7HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně79.10 2 77.62 0 77.62
9K1M/8BOUZEK Filip 1992 2 Sušice77.99 0 75.65 2 77.65
10K1M/9POKORNÝ Ondřej 1987 SKVS ČB78.30 0 78.01 0 78.01
11K1M/10MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB78.21 0 79.45 0 78.21
12K1M/11ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus77.93 52 77.23 2 79.23
13K1M/12JILMA Martin 1989 L.Tábor80.93 0 79.67 0 79.67
14K1M/13HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak79.85 0 81.16 4 79.85
15K1M/14TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn82.62 6 80.33 0 80.33
16K1M/15PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz81.63 2 80.46 0 80.46
17C1M/2KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV81.37 0 80.88 0 80.88
18K1M/16SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice83.04 0 80.97 0 80.97
19K1M/17PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.81.77 0 81.11 0 81.11
20K1M/18HEK Jan 1979 2 Roudnice81.15 0 81.28 0 81.15
21K1W/1VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor81.38 0 82.15 0 81.38
22K1M/19PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice80.24 4 81.57 0 81.57
23K1M/19MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha80.88 4 81.57 0 81.57
24K1M/21PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB80.42 2 77.89 4 81.89
25K1M/22NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň81.94 0 4.00 999 81.94
26K1M/23VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor79.97 2 80.04 2 81.97
27K1M/24PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor83.95 0 82.17 0 82.17
28K1M/25GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa4.00 999 80.40 2 82.40
29K1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha82.44 0 83.30 0 82.44
30K1M/26TURNER Karel 2004 2 Sušice82.52 0 82.09 2 82.52
31C1M/3ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB82.55 0 82.21 6 82.55
32C1M/4PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor83.58 0 82.70 0 82.70
33K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor84.50 0 82.81 0 82.81
34K1M/27NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha82.98 4 81.16 2 83.16
35K1M/28ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB81.21 2 82.97 2 83.21
36K1M/29MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec82.95 2 81.59 2 83.59
37K1M/30ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz85.28 6 81.65 2 83.65
38K1M/31ZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.84.92 0 84.39 0 84.39
39K1M/32ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz85.21 0 89.39 0 85.21
40C1M/5WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB87.72 0 85.44 0 85.44
41K1W/4ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB85.48 0 86.71 2 85.48
42K1W/4HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK88.78 0 85.48 0 85.48
43K1W/6TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB84.16 2 85.69 0 85.69
44K1M/33CHOD Václav 1961 2 Blovice86.25 4 85.81 0 85.81
45C1M/6BEIER Matouš 2004 2 Trutnov85.83 0 85.56 2 85.83
46C1M/7BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB87.50 0 85.86 0 85.86
47K1M/34ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB84.23 2 84.73 4 86.23
48K1M/34FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.86.23 0 90.78 4 86.23
49K1M/36PUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB91.19 2 86.25 0 86.25
50K1M/37KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.86.27 0 86.76 0 86.27
51C1M/8POLLERT Jan 2005 2 USK Pha86.12 2 84.49 2 86.49
52C1M/9VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy86.90 0 86.50 0 86.50
53K1M/38HRON Robin 1979 2 Kralupy87.92 4 86.62 0 86.62
54K1M/39SAJDL František 1970 2 L.Žatec85.81 4 86.77 0 86.77
55K1W/7BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha87.19 0 87.07 0 87.07
56C1M/10HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn97.52 6 87.28 0 87.28
57K1W/8GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice85.30 2 1.00 999 87.30
58C1M/11WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn88.43 0 87.42 0 87.42
59K1M/40PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB85.98 2 85.42 2 87.42
60C1M/12VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor95.72 2 87.47 0 87.47
61K1M/41SUK Jakub 2002 3+ Trutnov87.59 0 87.57 52 87.59
62K1M/42ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB87.69 0 86.92 2 87.69
63K1M/43ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha91.56 6 87.70 0 87.70
64K1M/44VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.87.82 0 86.88 2 87.82
65K1M/45MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov89.41 2 85.94 2 87.94
66K1W/9KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV88.21 0 88.25 0 88.21
67K1M/46SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec94.90 0 88.26 0 88.26
68K1M/46ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.91.00 4 86.26 2 88.26
69K1W/10KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy89.01 0 88.30 0 88.30
70K1M/48NAJMAN Martin 1972 3 Kralupy90.10 2 88.47 0 88.47
71C1M/13MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov88.54 0 96.33 4 88.54
72C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha89.59 0 88.64 0 88.64
73C1M/14PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice88.76 0 95.61 6 88.76
74K1M/49SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice90.87 4 88.90 0 88.90
75C1M/15VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník88.97 0 89.53 0 88.97
76K1M/50CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha87.20 2 87.47 4 89.20
77K1M/51KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice89.08 2 89.23 0 89.23
78K1M/52ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha91.48 2 89.32 0 89.32
79K1W/11HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn89.33 0 88.56 2 89.33
80C1W/2MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha93.76 2 89.57 0 89.57
81C1M/16HAUCK Marek 1977 2 KVS HK87.57 2 89.57 0 89.57
82C1M/17PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor89.58 0 89.82 2 89.58
83K1M/53TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB89.97 2 89.61 0 89.61
84K1M/54GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice91.52 0 89.63 0 89.63
85C1W/3VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor93.47 2 89.66 0 89.66
86K1W/12CHVOSTOVÁ Ivana 1983 Ot.Strak91.93 0 89.73 0 89.73
87C1M/18WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn90.14 0 89.85 0 89.85
88K1W/13PURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB89.87 0 90.15 0 89.87
89K1M/55STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec87.89 2 100.70 0 89.89
90C1M/19KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB90.03 0 90.24 0 90.03
91C1M/20KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor90.96 4 90.21 0 90.21
92K1M/56NEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha98.88 2 88.30 2 90.30
93C1M/21GOTVALD Robert 1990 3 Č.Lípa90.98 4 90.37 0 90.37
94K1M/57BRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy91.77 4 88.45 2 90.45
95K1W/14KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.91.99 0 90.49 0 90.49
96C1M/22HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn88.89 2 88.57 4 90.89
97C1M/23JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek87.69 4 89.12 2 91.12
98C1M/24JIRAS Filip 2005 2 USK Pha90.25 4 89.16 2 91.16
99C1M/25KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav91.19 0 92.52 0 91.19
100K1W/15MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha92.88 0 91.24 0 91.24
101K1W/16POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB92.27 0 91.37 0 91.37
102K1M/58BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.91.38 0 89.93 2 91.38
103C1W/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.92.77 2 91.45 0 91.45
104K1M/59KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor92.09 0 89.46 2 91.46
105K1M/60PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.91.69 0 92.62 4 91.69
106K1M/61MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice88.86 4 89.77 2 91.77
107K1M/62KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor93.97 2 90.11 2 92.11
108K1W/17ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.90.28 2 92.14 0 92.14
109C1M/26PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB96.28 2 92.16 0 92.16
110C1M/27HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor94.00 0 92.19 0 92.19
111C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
90.55 2 92.31 0 92.31
112C1M/28KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor92.52 0 93.28 4 92.52
113K1M/63FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice93.81 0 90.67 2 92.67
114C1M/29ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB90.61 4 92.79 0 92.79
115K1M/64VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor93.05 0 92.94 0 92.94
116K1M/65UHLÍK František 1975 3+ Bechyně4.00 999 91.06 2 93.06
117K1W/18HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK94.77 0 93.37 0 93.37
118K1W/19ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy95.23 0 93.49 0 93.49
119C1M/30KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor95.80 4 93.55 0 93.55
120K1W/20HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn93.64 0 93.13 2 93.64
121C1M/31HÁK Jiří 1952 2 Trutnov95.13 0 93.68 0 93.68
122K1M/66MATĚJKA jaroslav 1993 Ot.Strak95.96 2 93.82 0 93.82
123K1M/67PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník94.94 2 91.87 2 93.87
124K1M/68STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB101.58 8 94.07 0 94.07
125C1M/32KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor94.21 0 95.53 0 94.21
126C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha98.92 2 94.28 0 94.28
127K1W/21ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy94.49 0 92.98 2 94.49
128K1W/22HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice96.87 0 94.54 0 94.54
129K1M/69VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice96.13 0 94.54 0 94.54
130C1M/33POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha94.58 4 94.72 0 94.72
131C2M/2HARTL Jakub
TÁBORSKÝ Jan
2004
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
94.81 0 94.14 2 94.81
132K1M/70KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky97.76 0 94.86 0 94.86
133K1W/23KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha94.23 2 90.88 4 94.88
134C1M/34SÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus140.83 100 95.20 0 95.20
135K1W/24HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy91.98 4 91.24 4 95.24
136K1W/25KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha95.30 0 93.91 4 95.30
137K1M/71NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor94.20 6 93.47 2 95.47
138K1W/26LAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav95.52 0 97.74 0 95.52
139C1W/6KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV94.28 2 93.53 2 95.53
140K1M/72ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak93.71 2 122.14 4 95.71
141K1M/73CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy89.83 6 91.74 4 95.74
142K1M/73EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník94.29 4 93.74 2 95.74
143K1W/27ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor100.12 0 95.87 0 95.87
144K1W/28BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB95.96 0 96.80 0 95.96
145K1W/29ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz97.09 0 96.02 0 96.02
146K1M/75ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník96.03 0 94.19 2 96.03
147C1M/35PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník96.26 0 96.44 0 96.26
148K1M/76POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha99.03 4 96.47 0 96.47
149K1W/30KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.94.74 4 94.55 2 96.55
150K1M/77PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz92.78 4 94.55 4 96.78
151C1W/7HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn96.95 0 97.35 0 96.95
152K1W/31BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB99.65 0 97.03 0 97.03
153K1M/78ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha97.56 4 93.16 4 97.16
154C1M/36TURNER Karel 2004 3 Sušice97.25 0 98.97 0 97.25
155K1M/79STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov100.22 2 97.28 0 97.28
156K1W/32PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice98.43 2 95.30 2 97.30
157K1M/80PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník103.28 0 97.33 0 97.33
158K1M/81KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB98.51 8 95.39 2 97.39
159C1M/37VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.95.67 2 97.63 0 97.63
160K1M/82SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha103.31 4 95.85 2 97.85
161K1M/83HADRABA Martin 2005 3 USK Pha122.73 8 98.18 0 98.18
162C1W/8ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB97.83 8 96.32 2 98.32
163K1M/84VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor104.14 8 96.36 2 98.36
164K1W/33SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice99.58 0 94.37 4 98.37
165C1M/38VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor99.67 4 98.42 0 98.42
166K1M/85MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav103.08 2 98.42 0 98.42
167K1M/86BEIER Alva 2005 3+ Trutnov97.05 2 96.44 2 98.44
168K1W/34ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň98.49 0 99.11 0 98.49
169K1M/87SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha100.57 2 98.82 0 98.82
170K1M/88KOLÁŘ Jaroslav 1975 SKVS ČB103.25 2 95.09 4 99.09
171K1W/35SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha98.88 2 99.10 0 99.10
172C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
98.24 2 99.15 0 99.15
173K1W/36ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha102.51 4 99.16 0 99.16
174C1M/39KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy98.71 2 99.19 0 99.19
175K1W/37POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz99.40 0 101.86 2 99.40
176K1M/89KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz97.52 2 98.25 2 99.52
177C1W/9KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.100.90 0 99.59 0 99.59
178K1M/90ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice89.61 10 97.14 6 99.61
179K1M/91KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak116.65 4 97.73 2 99.73
180C1M/40VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor100.10 2 99.74 0 99.74
181K1M/92KULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec100.13 2 97.77 2 99.77
182C1M/41ŠERÝ Michal 1971 9 C.K.Rožát.97.78 2 100.19 0 99.78
183K1M/93PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.99.97 0 101.35 0 99.97
184C2X/2ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
100.12 4 100.06 0 100.06
185K1W/38MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz103.96 2 100.09 0 100.09
186C2M/3HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
100.21 0 181.19 12 100.21
187K1M/94UHLÍK Jan 2008 Bechyně98.46 2 98.24 2 100.24
188C1W/10POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor102.46 2 98.31 2 100.31
189C2X/3BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
100.45 0 100.89 0 100.45
190K1M/95MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha103.15 4 100.49 0 100.49
191K1M/96PALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.96.52 4 97.55 4 100.52
192K1M/97VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor96.53 4 102.89 0 100.53
193K1M/98HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz105.25 10 100.54 0 100.54
194K1M/99NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor103.48 6 100.58 0 100.58
195K1W/39HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy99.41 2 100.68 0 100.68
196C1M/42ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus100.70 0 101.28 0 100.70
197K1M/100DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha100.73 0 100.82 2 100.73
198K1W/40BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz98.81 2 99.98 2 100.81
199C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
103.33 2 101.84 0 101.84
200C1M/43SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha103.21 2 101.87 0 101.87
201K1W/41MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja106.41 0 101.87 0 101.87
202K1M/101VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz102.72 2 101.92 0 101.92
203K1M/102HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak105.62 2 101.97 0 101.97
204K1M/103ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky102.09 0 116.42 8 102.09
205K1M/104PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha100.21 2 101.62 2 102.21
206K1W/42BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha102.58 2 102.24 0 102.24
207K1M/105BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha101.58 4 100.50 2 102.50
208K1W/43PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus103.64 0 102.75 0 102.75
209K1M/106SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav102.84 0 104.14 4 102.84
210C2M/5JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
101.11 2 103.71 2 103.11
211K1M/107ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak107.22 2 101.12 2 103.12
212K1M/108HAUCK Marek 2007 3 KVS HK101.17 2 101.62 4 103.17
213C2X/4TÁBORSKÝ Jan
HOJDOVÁ Eliška
2003
2005
1 Horš.Týn
Horš.Týn
103.43 0 104.56 2 103.43
214K1M/109PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor103.83 6 103.45 0 103.45
215K1W/44BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice104.01 2 103.52 0 103.52
216C2M/6KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
102.70 8 101.79 2 103.79
217K1W/45KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy104.66 4 102.02 2 104.02
218C1M/44SUK Jakub 2002 3+ Trutnov102.07 2 102.09 8 104.07
219K1M/110JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor104.31 0 4.00 999 104.31
220K1M/111VANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor105.00 0 104.63 0 104.63
221K1M/112PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice100.79 4 104.25 4 104.79
222K1W/46ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB105.42 2 104.89 0 104.89
223C1M/45PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník107.11 4 103.39 2 105.39
224C1M/46KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa103.53 2 111.78 2 105.53
225C2M/7TURNER Karel
ŠVEJD Jakub
2004
2001
3 Sušice
Sušice
106.76 6 101.69 4 105.69
226K1W/47HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha105.56 2 105.85 0 105.85
227C2X/5WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
104.10 2 1905.60 0 106.10
228K1M/113KUTEK Michal 2006 3 USK Pha102.50 4 104.16 2 106.16
229K1M/114JIRAS Filip 2005 3 USK Pha100.31 6 104.39 8 106.31
230K1M/115KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV106.34 0 104.85 2 106.34
231K1M/116NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice105.26 4 106.38 0 106.38
232K1M/117NOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor105.83 4 104.48 2 106.48
233C2X/6HARTL Jakub
HOJDOVÁ Markéta
2004
2007
2 Horš.Týn
Horš.Týn
100.89 6 4.00 999 106.89
234C2M/8VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
109.15 8 105.21 2 107.21
235K1M/118PETŘÍK Marek 2008 USK Pha113.07 0 107.45 0 107.45
236C2M/9ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
108.61 4 107.67 0 107.67
237K1W/48TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy107.11 4 105.76 2 107.76
238K1W/49PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník113.15 2 108.14 0 108.14
239K1M/119SOPEK Milan 2004 3 Sušice110.47 6 100.25 8 108.25
240K1M/120BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha175.93 306 102.28 6 108.28
241C1M/47HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak101.10 10 100.32 8 108.32
242K1W/50RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor112.54 0 108.33 0 108.33
243C1M/48MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov108.38 0 109.18 2 108.38
244K1M/121SVOBODA Šimon 2008 Benátky104.75 4 108.31 2 108.75
245K1M/122ZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha107.26 2 108.74 10 109.26
246K1M/123PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha111.14 2 109.58 0 109.58
247K1W/51RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor109.49 2 107.60 2 109.60
248C1W/11HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn112.17 2 109.66 0 109.66
249K1M/124PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice113.10 2 109.85 0 109.85
250C1W/12MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov116.28 0 109.90 0 109.90
251C1M/49ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha114.95 4 108.18 2 110.18
252K1W/52BURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha111.99 8 106.46 4 110.46
253K1W/53KUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy110.74 0 111.72 2 110.74
254K1M/125ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor107.15 4 123.74 2 111.15
255C1M/50PANZER Martin 2007 Loko Plz114.30 4 111.16 0 111.16
256K1M/126BUREŠ Jan 1978 3 Sušice107.56 4 123.98 6 111.56
257C1W/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor107.64 4 110.27 2 111.64
258C1M/51SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha111.83 0 111.28 4 111.83
259C1W/14KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha110.96 4 111.94 0 111.94
260K1W/54ZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov104.16 8 108.30 6 112.16
261C2M/10PUTZER Hynek
ŠEDIVÝ Jan
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
111.42 4 110.90 2 112.90
262K1M/127KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa89.15 52 107.24 6 113.24
263C1W/15HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK111.30 2 4.00 999 113.30
264K1M/128PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.113.32 4 113.31 0 113.31
265K1M/128KRÁL Matěj 2008 USK Pha115.04 8 109.31 4 113.31
266C2X/7KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
111.39 2 113.79 2 113.39
267K1W/55HONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak118.93 0 113.62 0 113.62
268K1M/130ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy106.21 8 113.88 4 114.21
269C1M/52KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy112.58 2 113.32 2 114.58
270K1M/131PLAS Tobiáš 2008 USK Pha113.06 2 119.10 2 115.06
271C2M/11PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
110.20 6 109.31 6 115.31
272K1W/56JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha117.55 10 115.37 0 115.37
273K1M/132SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky112.36 54 113.79 2 115.79
274K1M/133VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor111.91 4 110.65 8 115.91
275K1M/134LANGER Filip 2009 USK Pha116.81 2 110.33 6 116.33
276C1W/16KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha113.52 4 115.16 2 117.16
277K1M/135MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha113.57 4 123.68 8 117.57
278C1W/17ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB113.15 6 116.04 2 118.04
279K1M/136KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.114.07 4 115.99 8 118.07
280K1W/57PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec116.26 4 116.34 2 118.34
281C1M/53KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV119.88 0 118.69 0 118.69
282C2M/12KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
115.55 4 115.71 4 119.55
283C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
122.96 2 119.69 0 119.69
284K1M/137SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec115.76 4 116.03 4 119.76
285K1M/138ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz115.29 50 116.29 4 120.29
286K1W/58SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy118.48 10 116.93 6 122.93
287C1W/18HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy121.48 2 122.97 2 123.48
288K1M/139KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB123.57 2 123.64 0 123.64
289C1M/54PECHLÁT Adam 2007 Sušice125.65 0 123.70 0 123.70
290K1M/140NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.117.75 6 132.09 0 123.75
291K1W/59ŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky136.59 6 116.25 8 124.25
292K1W/60SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy131.41 6 116.64 8 124.64
293C2X/9MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
Loko Plz
Loko Plz
118.30 8 129.98 16 126.30
294K1W/61CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy123.13 8 116.48 10 126.48
295K1M/141HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB124.74 4 124.65 2 126.65
296K1M/142BABOUČEK Ondřej 1977 WWC127.15 10 117.62 10 127.62
297K1M/143POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha127.85 4 123.78 4 127.78
298K1W/62ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB124.23 4 127.00 6 128.23
299K1W/63ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy130.81 54 120.88 8 128.88
300K1M/144BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB126.61 4 133.38 10 130.61
301C1W/19ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov114.11 106 121.48 10 131.48
302K1M/145HORÁK David 2009 USK Pha132.14 8 121.97 10 131.97
303C1M/55STOLÍN Antonín 2008 Trutnov130.42 2 130.76 6 132.42
304K1M/146SALÁK Petr 2004 Blovice126.44 6 127.52 6 132.44
305K1W/64KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak134.35 4 131.35 2 133.35
306K1W/65ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy128.51 8 150.24 4 136.51
307K1W/66NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor136.35 6 135.74 60 142.35
308C2X/10PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
Loko Plz
VS Tábor
135.47 8 143.87 4 143.47
309C2X/11NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
144.32 6 139.92 6 145.92
310K1M/147VRANÝ Matěj 2006 USK Pha142.28 4 159.47 2 146.28
311K1M/148CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha154.16 122 141.66 12 153.66
312K1M/149PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB142.47 52 135.50 50 185.50
313K1M/150TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn155.83 54 142.17 56 198.17
314K1M/151RIANT Antonín 2010 VS Tábor193.03 58 163.26 64 227.26
315K1W/67ŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy137.44 104 155.20 108 241.44
316K1M/152PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha154.21 104 1.00 999 258.21
317K1M/153VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn1.00 999 154.04 206 360.04
Oddíl

Historie procházení