Sjezd v Hanušovicích

24.03.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno09:39,70 0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:40,600.90/0,20
3.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel09:47,808.10/1,40
4.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc09:51,2011.50/2,00
5.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK09:55,8016.10/2,80
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto10:20,9041.20/7,10
7.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc10:38,1058.40/10,10
8.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm10:56,8077.10/13,30
9.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí11:10,4090.70/15,60
10.2/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel11:22,60102.90/17,80
11.2/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel11:49,50129.80/22,40
12.3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel12:06,90147.20/25,40
13.4/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc12:20,10160.40/27,70
14.5/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel12:31,10171.40/29,60
15.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc13:14,20214.50/37,00
  REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK BrnoDNS 0
  WALTER Jakub 1998 2 ŠumperkDNS 0
  ŠOTOLA Karel 1997 1 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc09:23,50 0
2.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha09:35,0011.50/2,00
3.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel09:36,1012.60/2,20
4.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.10:15,3051.80/9,20
5.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:28,1064.60/11,50
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc10:29,4065.90/11,70
7.2/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel10:31,2067.70/12,00
8.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí10:42,2078.70/14,00
9.3/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand10:45,1081.60/14,50
10.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:47,1083.60/14,80
11.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel10:51,6088.10/15,60
12.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc10:54,6091.10/16,20
13.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc11:00,7097.20/17,20
14. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc11:05,00101.50/18,00
15.2/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc11:19,80116.30/20,60
16.4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc11:40,70137.20/24,30
17.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc11:42,40138.90/24,60
18.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc11:46,00142.50/25,30
19.5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno11:47,20143.70/25,50
20.6/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná11:56,50153.00/27,20
21.7/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto11:58,30154.80/27,50
22.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná13:15,60232.10/41,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc08:16,40 0
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:25,108.70/1,80
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:25,909.50/1,90
4.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.08:26,209.80/2,00
5.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:28,2011.80/2,40
6.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:39,1022.70/4,60
7.2/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha08:39,2022.80/4,60
8.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:40,0023.60/4,80
9.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno08:49,4033.00/6,60
10.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc08:53,7037.30/7,50
11.3/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí08:53,8037.40/7,50
12.1/VKNEBEL Robert 1971 Olomouc09:00,9044.50/9,00
13.4/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:01,0044.60/9,00
14.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:17,9061.50/12,40
15.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:22,3065.90/13,30
16.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:22,7066.30/13,40
17.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:27,7071.30/14,40
18.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:29,2072.80/14,70
19.2/VMBABÍČEK Šimon 1977 Litovel09:34,4078.00/15,70
20.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc10:01,10104.70/21,10
21.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:27,50131.10/26,40
22.2/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand10:49,50153.10/30,80
23.3/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc10:51,20154.80/31,20
24.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk10:52,90156.50/31,50
25.4/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc11:00,30163.90/33,00
26.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno11:21,30184.90/37,20
27.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:25,50189.10/38,10
28.6/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná11:27,90191.50/38,60
29.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc11:29,30192.90/38,90
30.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná11:30,20193.80/39,00
31.7/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc11:33,90197.50/39,80
32.8/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno11:34,90198.50/40,00
33.9/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc11:40,50204.10/41,10
34.10/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno11:48,80212.40/42,80
35.11/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto11:48,90212.50/42,80
36.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc11:50,00213.60/43,00
37.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc12:15,70239.30/48,20
38.12/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná12:20,00243.60/49,10
39.4/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc12:42,20265.80/53,50
40.8/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc14:26,20369.80/74,50
  BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK BrnoDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
09:19,20 0
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
09:22,603.40/0,60
3. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
09:30,9011.70/2,10
4. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
09:59,8040.60/7,30
5.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
10:01,7042.50/7,60
6.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:25,7066.50/11,90
7.1/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
11:32,50133.30/23,80
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0
  HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.11:20,50 0
2.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc11:21,300.80/0,10
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno11:25,505.00/0,70
4.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí11:41,9021.40/3,10
5.2/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc12:01,1040.60/6,00
6.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc12:18,0057.50/8,40
Oddíl