Sjezd v Hanušovicích

24.03.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno12:26,60 65
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc12:36,409.80/1,357
3.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel12:41,8015.20/2,049
4. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.12:42,6016.00/2,141
5.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK12:51,2024.60/3,333
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto12:53,0026.40/3,525
7.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc13:43,5076.90/10,321
8.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm14:11,90105.30/14,117
9.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí14:27,90121.30/16,213
10.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk14:47,90141.30/18,99
11.2/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel15:54,60208.00/27,95
12.3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel16:10,60224.00/30,04
13.2/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel16:29,10242.50/32,53
14.4/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel16:36,40249.80/33,52
15.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc17:03,60277.00/37,11
16.5/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc19:29,30422.70/56,60
  REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK BrnoDNS 0
  ŠOTOLA Karel 1997 1 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc12:10,80 77
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel12:20,109.30/1,369
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha12:39,5028.70/3,961
4.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.13:32,9082.10/11,253
5.2/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel13:40,7089.90/12,345
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc13:42,4091.60/12,537
7.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:51,70100.90/13,833
8.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand13:53,00102.20/14,029
9.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí14:02,40111.60/15,325
10.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc14:20,50129.70/17,721
11.4/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel14:22,40131.60/18,017
12.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand14:22,80132.00/18,113
13.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc14:32,10141.30/19,39
14. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc14:33,40142.60/19,58
15.2/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc14:56,50165.70/22,77
16.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:30,30199.50/27,36
17.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc15:42,10211.30/28,95
18.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:02,40231.60/31,74
19.6/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc16:06,20235.40/32,23
20.7/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná16:14,60243.80/33,42
21.4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc16:22,80252.00/34,51
22.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná16:49,70278.90/38,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc10:46,50 142
2.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.10:57,3010.80/1,7134
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha11:05,6019.10/3,0126
4.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:06,2019.70/3,0118
5. SATKE Adam 1994 1 KK Brno11:08,7022.20/3,4110
6.2/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha11:13,8027.30/4,2102
7.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha11:15,7029.20/4,594
8.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:26,6040.10/6,286
9.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:38,9052.40/8,178
10.2/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:39,4052.90/8,270
11.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha11:40,5054.00/8,462
12.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:50,7064.20/9,958
13.1/VKNEBEL Robert 1971 Olomouc11:51,2064.70/10,054
14.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc11:52,3065.80/10,250
15.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto12:08,4081.90/12,746
16.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí12:11,2084.70/13,142
17.2/VMBABÍČEK Šimon 1977 Litovel12:36,10109.60/17,038
18.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:37,80111.30/17,234
19.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:58,50132.00/20,430
20.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno13:16,40149.90/23,226
21.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc13:35,20168.70/26,122
22.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:01,40194.90/30,118
23.3/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand14:08,00201.50/31,214
24.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk14:24,80218.30/33,813
25.4/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc14:44,70238.20/36,812
26.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno14:46,40239.90/37,111
27.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc14:55,90249.40/38,610
28.7/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno15:11,40264.90/41,09
29.6/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná15:17,50271.00/41,98
30.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:19,00272.50/42,27
31.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná15:23,30276.80/42,86
32.8/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc15:32,00285.50/44,25
33.9/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:35,20288.70/44,74
34.8/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc15:53,20306.70/47,43
35.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc15:55,10308.60/47,72
36.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc15:57,10310.60/48,01
37.10/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná16:13,50327.00/50,60
38.11/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto16:14,60328.10/50,80
39.4/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc16:18,10331.60/51,30
40.12/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno19:28,70522.20/80,80
  BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK BrnoDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
12:00,40 41
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
12:09,008.60/1,233
3. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
12:15,6015.20/2,125
4.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
13:01,9061.50/8,517
5. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
13:10,8070.40/9,89
6.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
13:46,10105.70/14,71
7.1/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
15:07,90187.50/26,00
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0
  HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:52,10 22
2.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc14:54,702.60/0,314
3.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.14:59,107.00/0,86
4.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí15:19,4027.30/3,12
5.2/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc16:02,8070.70/7,91
6.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc16:48,40116.30/13,00
Oddíl