MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd

16.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:41,91 175
2.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:55,1413.23/1,9167
3.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí12:20,3038.39/5,5159
4.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno12:23,4841.57/5,9151
5.3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz12:28,5546.64/6,6143
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:31,9150.00/7,1135
7.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště12:33,8451.93/7,4127
8.4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily12:37,0655.15/7,9123
9.5/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha12:39,9258.01/8,3119
10.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:44,1662.25/8,9115
11.6/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:11,4289.51/12,8111
12.5/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto13:13,2891.37/13,0107
13.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.13:17,9896.07/13,7103
14.7/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha13:19,5497.63/13,999
15.8/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc13:23,51101.60/14,595
16.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:26,61104.70/14,991
17.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc13:44,12122.21/17,487
18.10/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc13:45,50123.59/17,683
19.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:47,84125.93/17,979
20.1/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz13:48,28126.38/18,075
21.3/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice14:01,56139.66/19,971
22.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha14:09,25147.34/21,067
23.11/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc14:18,84156.93/22,463
24.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc14:20,85158.94/22,659
25.5/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:23,22161.31/23,055
26.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.14:34,88172.97/24,651
27.9/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha14:57,41195.50/27,947
28.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.14:57,61195.70/27,943
29.13/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily15:08,62206.71/29,442
30.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav15:32,45230.54/32,841
31.10/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk15:33,19231.28/33,040
32.6/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno15:33,56231.65/33,039
33.14/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk15:44,90242.99/34,638
34.7/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc15:46,83244.92/34,937
35.15/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.15:56,74254.83/36,336
36.8/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:04,41262.50/37,435
37.9/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov16:04,52262.61/37,434
38.10/ZSROLENC Jakub 2004 SKVeselí16:07,85265.94/37,933
39.11/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily16:08,15266.24/37,932
40.11/DSHLOBIL Josef 2001 Turnov16:15,34273.43/39,031
41.12/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK16:16,56274.65/39,130
42.12/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště16:17,34275.43/39,229
43.2/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:23,50281.59/40,128
44.13/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice16:32,94291.03/41,527
45.14/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.16:36,84294.93/42,026
46.13/DSWALTER David 2001 2 Šumperk16:40,00298.09/42,525
47.3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště16:46,01304.10/43,324
48.15/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc16:49,59307.68/43,823
49.4/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz16:52,99311.08/44,322
50.16/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.16:54,30312.39/44,521
51.5/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc16:55,46313.55/44,720
52.17/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc16:56,26314.35/44,819
53.18/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno17:04,60322.69/46,018
54.6/ZMFLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov17:04,78322.87/46,017
55.16/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov17:09,41327.50/46,716
56.19/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno17:10,68328.77/46,815
57.20/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc17:15,00333.09/47,514
58.21/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk17:18,89336.98/48,013
59.7/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc17:19,05337.14/48,012
60.22/ZSZEMAN Šimon 2004 SKVeselí17:25,91344.00/49,011
61.8/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel17:26,26344.35/49,110
62.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov17:27,82345.91/49,39
63.9/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc18:02,04380.13/54,28
64.10/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc18:02,93381.02/54,37
65.11/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc18:03,28381.38/54,36
66.12/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav18:06,62384.71/54,85
67.13/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily18:08,40386.49/55,14
68.23/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha18:11,57389.67/55,53
69.14/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.18:12,61390.70/55,72
70.24/ZSDOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí18:17,35395.44/56,31
71.25/ZSŠVAGR Robin 2004 Týniště18:35,46413.55/58,90
72.26/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto18:39,87417.96/59,50
73.15/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha18:41,17419.26/59,70
74.16/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz18:57,26435.35/62,00
75.17/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel19:06,10444.19/63,30
76.18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:25,52463.61/66,00
77.27/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc19:29,94468.03/66,70
78.19/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto19:31,37469.46/66,90
79.20/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc19:39,86477.95/68,10
80.21/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.20:16,04514.13/73,20
81.22/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto20:18,19516.28/73,60
82.23/ZMHAVEL Tomáš 2006 Boh.Pha20:20,38518.47/73,90
83.28/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 Turnov20:37,02535.11/76,20
84.24/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto20:50,13548.22/78,10
85.25/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc21:14,23572.32/81,50
  SVOBODA Martin 2005 2 L.ŽatecDNS 0
  MRÁZEK Jakub 2004 2 KK OpavaDNS 0
  FLORIÁN Heřman 2003 TrutnovDNS 0
  NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.DNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 TurnovDNS 0
  PROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.PhaDNS 0
  BERKA Štěpán 2002 LitovelDNS 0
Oddíl