Slalom v Třebechovicích

29.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice118.66 0 117.89 2 118.66 234
2.2/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.119.27 0 124.15 0 119.270.61/0,5230
3.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky122.55 6 118.92 2 120.922.26/1,9226
4. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.126.99 2 120.13 2 122.133.47/2,9222
5.1/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.4.00 999 122.63 0 122.633.97/3,3218
6.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK123.45 0 122.98 2 123.454.79/4,0214
7.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 124.88 2 126.888.22/6,9210
8.2/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK126.90 0 127.30 0 126.908.24/6,9206
9. SUCHÁNEK Daniel 1993 3+ Vys.Mýto129.82 0 127.59 0 127.598.93/7,5202
10.1/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky128.98 2 127.98 0 127.989.32/7,9198
11.1/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice130.61 2 128.87 0 128.8710.21/8,6194
12.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily130.82 2 127.62 2 129.6210.96/9,2190
13.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz129.87 0 130.54 0 129.8711.21/9,4186
14.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec129.08 2 130.25 0 130.2511.59/9,8182
15. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa138.64 50 130.35 0 130.3511.69/9,9178
16.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.130.36 0 4.00 999 130.3611.70/9,9174
17. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.130.46 0 132.38 2 130.4611.80/9,9170
18.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa136.29 4 131.62 0 131.6212.96/10,9166
19.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec132.66 0 132.24 0 132.2413.58/11,4162
20.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště128.65 4 132.84 2 132.6513.99/11,8158
21.5/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov136.21 0 134.22 0 134.2215.56/13,1154
22.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.68 0 138.15 6 134.6816.02/13,5150
23.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice135.12 2 132.77 2 134.7716.11/13,6146
24.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB136.27 0 135.06 0 135.0616.40/13,8142
25.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand129.61 50 131.37 4 135.3716.71/14,1138
26.7/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.137.40 0 133.60 2 135.6016.94/14,3134
27.4/DMHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.136.02 0 135.62 4 136.0217.36/14,6130
28.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily137.82 0 136.60 0 136.6017.94/15,1126
29.5/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz139.67 2 136.78 0 136.7818.12/15,3122
30.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice134.90 2 141.24 0 136.9018.24/15,4118
31.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.140.63 0 137.19 0 137.1918.53/15,6114
32.3/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.137.40 0 137.97 0 137.4018.74/15,8110
33.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice137.46 0 4.00 999 137.4618.80/15,8106
34.6/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.135.21 4 138.25 0 138.2519.59/16,5102
34.4/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec138.25 0 140.89 0 138.2519.59/16,598
36.4/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor141.32 0 139.33 0 139.3320.67/17,494
36.5/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha137.33 2 137.43 4 139.3320.67/17,493
38.5/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.137.52 2 141.63 2 139.5220.86/17,692
39. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto141.15 2 139.97 0 139.9721.31/18,091
39.9/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň137.97 2 144.57 4 139.9721.31/18,090
41. KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov140.02 0 138.48 2 140.0221.36/18,089
42.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor140.34 0 141.45 0 140.3421.68/18,388
43.6/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice141.28 0 143.20 4 141.2822.62/19,187
44.7/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha148.77 0 140.25 2 142.2523.59/19,986
45.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha140.32 2 142.58 4 142.3223.66/19,985
46.5/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto145.14 0 142.04 2 144.0425.38/21,484
47.5/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK142.17 2 150.73 8 144.1725.51/21,583
48.6/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz142.56 2 148.70 4 144.5625.90/21,882
49.6/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.149.84 2 144.70 0 144.7026.04/21,981
50.8/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov144.84 0 149.66 2 144.8426.18/22,180
51.9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště142.88 2 142.87 8 144.8826.22/22,179
52.10/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.165.92 2 143.19 2 145.1926.53/22,478
53.7/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.145.62 2 145.84 0 145.8427.18/22,977
54.10/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha146.11 0 145.59 2 146.1127.45/23,176
55. CINKO Radek 1993 3 Pardub.141.79 6 142.55 4 146.5527.89/23,575
56.2/VSPRAŽÁK Jan 1963 KVS HK147.28 2 146.87 0 146.8728.21/23,874
57.11/VMHORÁK David 1976 2 Heletag138.64 50 145.10 2 147.1028.44/24,073
58.7/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.143.35 4 145.81 6 147.3528.69/24,272
59.8/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice145.56 2 148.23 2 147.5628.90/24,471
60.11/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.145.40 4 147.61 0 147.6128.95/24,470
61.7/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště150.07 2 148.11 0 148.1129.45/24,869
62.8/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice148.15 0 149.03 0 148.1529.49/24,968
63.9/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK148.41 0 149.58 0 148.4129.75/25,167
64.10/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 148.54 0 148.5429.88/25,266
65.4/U23ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.148.64 0 4.00 999 148.6429.98/25,365
66.11/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice146.66 2 145.03 4 148.6630.00/25,364
67.12/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand152.19 2 148.74 0 148.7430.08/25,363
68.5/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.147.06 4 146.81 2 148.8130.15/25,462
69.8/DMČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor151.34 2 147.05 2 149.0530.39/25,661
70.13/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor150.61 0 149.14 0 149.1430.48/25,760
71.14/ZMPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha149.58 0 151.69 2 149.5830.92/26,159
72.12/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.148.05 6 149.27 2 151.2732.61/27,558
73.15/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha149.63 2 149.28 2 151.2832.62/27,557
74.12/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand151.72 0 151.15 2 151.7233.06/27,956
75. ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa151.73 0 152.49 0 151.7333.07/27,955
76.9/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň148.76 4 151.74 0 151.7433.08/27,954
77.13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.149.97 2 150.62 2 151.9733.31/28,153
78.16/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand150.11 4 152.01 0 152.0133.35/28,152
79.14/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily151.42 2 148.14 4 152.1433.48/28,251
80.10/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily151.03 2 153.86 4 153.0334.37/29,050
81.15/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK153.28 0 4.00 999 153.2834.62/29,249
82.17/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec151.50 2 154.55 4 153.5034.84/29,448
83.16/ZSNOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor153.97 2 153.71 0 153.7135.05/29,547
84.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK160.53 0 153.91 0 153.9135.25/29,746
85.18/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha155.03 2 154.02 0 154.0235.36/29,845
86.11/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov150.35 4 145.63 12 154.3535.69/30,144
87.9/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice155.34 0 152.69 2 154.6936.03/30,443
88.12/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily154.90 0 155.62 0 154.9036.24/30,542
89.19/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha155.12 2 153.06 2 155.0636.40/30,741
90.20/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily155.70 0 158.32 2 155.7037.04/31,240
91.17/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň150.09 6 157.87 4 156.0937.43/31,539
92.13/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor154.64 2 156.33 4 156.6437.98/32,038
93.4/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha157.06 0 155.76 2 157.0638.40/32,437
94.21/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor157.09 2 156.32 2 158.3239.66/33,436
95.22/ZMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa156.35 2 162.44 6 158.3539.69/33,435
96.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.160.97 4 158.91 0 158.9140.25/33,934
97.10/VMAREK Pavel 1972 3 Třebech.157.50 2 158.08 4 159.5040.84/34,433
98.13/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor168.97 4 155.62 4 159.6240.96/34,532
99.23/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK158.03 2 4.00 999 160.0341.37/34,931
100.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky158.10 2 167.48 2 160.1041.44/34,930
101.18/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov161.37 12 160.47 0 160.4741.81/35,229
102.19/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto156.60 4 150.48 50 160.6041.94/35,328
103.20/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha163.27 4 159.34 2 161.3442.68/36,027
104.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov162.00 2 161.69 0 161.6943.03/36,326
105.14/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor158.99 4 162.52 2 162.9944.33/37,425
106.24/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště161.87 2 168.80 0 163.8745.21/38,124
107.25/ZMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily167.68 0 164.70 6 167.6849.02/41,323
108.15/DMTROCH Jan 2003 Dv.Král.163.74 6 169.00 0 169.0050.34/42,422
109. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov175.74 0 167.89 2 169.8951.23/43,221
110.26/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha171.90 4 170.82 0 170.8252.16/44,020
111.21/ZSJAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.168.35 6 171.18 0 171.1852.52/44,319
112.27/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand168.05 52 165.35 6 171.3552.69/44,418
113.22/ZSTUREČEK Ondřej 2005 Trutnov178.33 6 167.92 4 171.9253.26/44,917
114.23/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice176.90 4 172.31 0 172.3153.65/45,216
115.28/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec171.79 2 173.05 0 173.0554.39/45,815
116.24/ZSTICHÝ Tomáš 2004 3 Semily165.14 8 169.55 4 173.1454.48/45,914
117.14/VMSLAVÍK Jiří 1976 Benátky167.26 54 172.05 2 174.0555.39/46,713
118.29/ZMLEGUTKO Josef 2006 L.Žatec173.52 2 172.18 2 174.1855.52/46,812
119.25/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand184.93 6 167.43 8 175.4356.77/47,811
120.30/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.169.11 8 167.28 10 177.1158.45/49,310
121.31/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily177.29 0 192.77 4 177.2958.63/49,49
122.12/VJIŘÍ Tureček 1976 Trutnov173.70 4 176.30 2 177.7059.04/49,88
123.26/ZSHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.170.02 12 170.58 8 178.5859.92/50,57
124.32/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto184.67 0 191.97 2 184.6766.01/55,66
125.27/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.179.61 8 182.55 6 187.6168.95/58,15
126.33/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto185.56 4 188.29 10 189.5670.90/59,84
127.34/ZMNAHODIL Václav 2006 KK Brand181.69 102 178.19 12 190.1971.53/60,33
128.35/ZMKAPLICKÝ Jindřich 2007 KK Brand193.52 2 190.89 2 192.8974.23/62,62
129.6/U23JAROLÍMEK Josef 1995 Turnov191.61 10 191.93 2 193.9375.27/63,41
130.36/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec214.93 0 192.72 2 194.7276.06/64,10
131.28/ZSMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň189.10 6 190.07 10 195.1076.44/64,40
132.15/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag187.92 8 1.00 999 195.9277.26/65,10
133.37/ZMHUBAČÍK Josef 2006 Semily189.59 8 209.73 8 197.5978.93/66,50
134.38/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.201.27 14 191.49 8 199.4980.83/68,10
135.39/ZMWAIS Jakub 2007 KK Brand190.43 10 193.80 12 200.4381.77/68,90
136.29/ZSKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky232.72 10 193.19 8 201.1982.53/69,60
137.40/ZMZUNA Viilém 2007 Semily194.67 58 206.54 4 210.5491.88/77,40
138.41/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto201.52 12 208.78 60 213.5294.86/79,90
139.16/VMMICHAL Hadraba 1976 Heletag211.81 18 197.96 20 217.9699.30/83,70
140.30/ZSMUK Jan 2005 Turnov229.05 20 219.59 12 231.59112.93/95,20
141.42/ZMSUCHÝ Matěj 2006 Pardub.172.86 60 1.00 999 232.86114.20/96,20
142.43/ZMBOUČEK Jáchym 2007 Semily270.47 64 254.86 14 268.86150.20/126,60
  FLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTÁK Jakub 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUK Matěj 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUMMER Dušan 1970 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZOUBEK Adam 2004 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení