Slalom v Brně - krajský přebor

16.08.2020   viz. sobota
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava104.70 6 101.50 4 105.50 0
2.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk108.70 2 106.30 0 106.300.80/0,80
3.2/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava138.60 2 115.50 6 121.5016.00/15,20
4.2/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno125.80 6 132.40 60 131.8026.30/24,90
5.3/PZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno144.70 52 154.00 4 158.0052.50/49,80
6.4/PZMKAFKA Martin 2010 Olomouc168.40 112 160.00 10 170.0064.50/61,10
7.5/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí194.60 164 166.50 66 232.50127.00/120,40
8.6/PZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc228.40 408 183.00 156 339.00233.50/221,30
9.7/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc150.00 210 126.80 258 360.00254.50/241,20
10.3/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno140.50 556 1.00 999 696.50591.00/560,20
  VALENTA Josef 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEKLÝ Pavel 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno95.00 0 92.50 2 94.50 68
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno95.20 4 94.90 2 96.902.40/2,560
3.1/DMRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc95.10 4 96.20 2 98.203.70/3,956
4.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc98.30 4 98.20 2 100.205.70/6,052
5.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc99.20 2 101.20 0 101.206.70/7,148
6.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava99.90 4 99.90 2 101.907.40/7,844
7.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí97.50 8 98.40 4 102.407.90/8,440
8.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk106.60 0 103.10 0 103.108.60/9,136
9.3/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava102.00 4 103.30 0 103.308.80/9,332
10.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc104.50 2 106.10 4 106.5012.00/12,728
11.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc106.10 4 111.00 2 110.1015.60/16,524
12.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc114.50 4 112.20 0 112.2017.70/18,720
13.3/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná113.60 8 111.30 4 115.3020.80/22,016
14.4/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc113.50 4 109.60 6 115.6021.10/22,312
14.3/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc122.80 2 113.60 2 115.6021.10/22,311
16.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno112.80 8 111.50 6 117.5023.00/24,310
17.5/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK117.60 8 113.70 4 117.7023.20/24,69
18.6/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK118.00 2 112.10 6 118.1023.60/25,08
19.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc114.60 4 116.20 6 118.6024.10/25,57
20.8/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno119.40 0 120.80 6 119.4024.90/26,36
21.6/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava136.00 4 120.50 4 124.5030.00/31,75
22.7/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc118.50 8 120.80 8 126.5032.00/33,94
23.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc128.00 10 124.30 4 128.3033.80/35,83
24.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc126.50 8 128.40 2 130.4035.90/38,02
25.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc144.60 2 135.00 6 141.0046.50/49,21
26.9/ZSSRPOVÁ Stela 2006 Ostrava150.70 4 146.20 6 152.2057.70/61,10
27.1/PZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava193.70 52 4.00 999 245.70151.20/160,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 3+ KK Brno93.70 2 89.20 2 91.20 38
2. SATKE Adam 1994 KK Brno92.10 0 105.70 6 92.100.90/1,034
3.1/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc93.60 0 95.40 0 93.602.40/2,630
4.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK95.30 2 96.70 6 97.306.10/6,726
5.1/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc95.70 4 97.10 8 99.708.50/9,322
6.2/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc98.70 2 101.30 2 100.709.50/10,418
7.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí102.00 2 97.70 4 101.7010.50/11,514
8.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc99.70 4 104.70 6 103.7012.50/13,713
9.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc104.20 2 109.40 2 106.2015.00/16,412
10.4/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava109.30 0 107.70 4 109.3018.10/19,811
11.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí109.40 8 107.70 2 109.7018.50/20,310
12.3/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno111.60 0 107.80 2 109.8018.60/20,49
13.5/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc104.40 8 106.70 4 110.7019.50/21,48
14.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc109.90 2 109.10 2 111.1019.90/21,87
15.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc121.00 4 110.00 2 112.0020.80/22,86
16.4/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc112.70 8 111.50 6 117.5026.30/28,85
17.5/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava112.50 8 115.40 4 119.4028.20/30,94
18.4/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno122.90 12 123.00 0 123.0031.80/34,93
19.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná128.70 6 120.20 4 124.2033.00/36,22
20.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc120.80 6 130.00 6 126.8035.60/39,01
21.7/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava147.50 8 135.20 2 137.2046.00/50,40
22.1/PZROUSEK David 2010 KK Opava147.60 2 157.50 4 149.6058.40/64,00
23.8/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava168.50 8 146.70 4 150.7059.50/65,20
  HRIC Vítězslav 1974 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
113.30 10 114.90 0 114.90 15
2.1/DMMRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
126.80 8 118.40 2 120.405.50/4,811
3.2/ZSMALÁ Magdaléna
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
2 Olomouc
Olomouc
133.10 2 129.60 4 133.6018.70/16,37
4.3/ZSANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
135.90 6 156.50 8 141.9027.00/23,53
5.1/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
140.90 4 154.30 6 144.9030.00/26,12
6.2/ZMMADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
Olomouc
Olomouc
153.80 10 138.00 8 146.0031.10/27,11
7.4/ZSBAAR Dominik
DRAGON Jakub
2007
2007
KK Opava
KK Opava
137.00 12 157.00 58 149.0034.10/29,70
8.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla
STLOUKALOVÁ Aneta
2007
2007
Olomouc
Olomouc
144.80 6 139.00 258 150.8035.90/31,20
  URBAN Jaroslav
ŠOTEK Adam
2004
2005
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.4.00 999 88.50 0 88.50 83
2.1/DMRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc87.40 2 88.70 4 89.400.90/1,075
3.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno90.00 0 90.90 2 90.001.50/1,771
4.2/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno92.10 6 90.80 0 90.802.30/2,667
5.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava90.80 2 91.60 2 92.804.30/4,963
6.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí95.00 8 91.30 2 93.304.80/5,459
7.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava90.60 4 89.90 6 94.606.10/6,955
8.2/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná94.50 6 93.30 4 97.308.80/9,951
9.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc98.10 0 97.00 4 98.109.60/10,847
10.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc97.40 6 96.70 2 98.7010.20/11,543
11.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc100.60 0 98.90 2 100.6012.10/13,739
12.3/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc105.00 4 99.70 2 101.7013.20/14,935
13.3/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc101.00 8 100.00 2 102.0013.50/15,331
14.4/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc96.40 6 99.90 4 102.4013.90/15,727
15. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh103.70 2 100.80 2 102.8014.30/16,223
16.5/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava101.20 2 102.40 4 103.2014.70/16,619
17.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk103.40 0 103.50 2 103.4014.90/16,818
18.6/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK103.80 6 104.40 0 104.4015.90/18,017
19.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc102.60 4 107.40 6 106.6018.10/20,516
20.7/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK103.70 4 103.70 4 107.7019.20/21,715
21.8/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc109.80 0 106.20 4 109.8021.30/24,114
22.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno110.80 8 108.30 2 110.3021.80/24,613
23.5/ZSŽANDOVÁ Tereza 2006 3 Zábřeh112.80 8 114.00 0 114.0025.50/28,812
24.2/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3+ KK Brno114.70 0 113.90 56 114.7026.20/29,611
25.6/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc111.80 4 107.20 8 115.2026.70/30,210
26.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc113.60 2 113.20 6 115.6027.10/30,69
27.7/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava118.60 4 112.20 8 120.2031.70/35,88
28.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc111.60 18 110.50 10 120.5032.00/36,27
29.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc115.20 6 120.90 6 121.2032.70/36,96
30.9/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc114.20 8 111.50 14 122.2033.70/38,15
31.10/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava122.40 2 121.20 2 123.2034.70/39,24
32.10/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno122.80 2 121.40 2 123.4034.90/39,43
33.11/ZSKONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh121.40 6 124.40 8 127.4038.90/44,02
34.5/ZMJURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí1.00 999 138.10 6 144.1055.60/62,81
35.6/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž230.40 68 211.50 116 298.40209.90/237,20
36.7/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž180.00 168 176.80 168 344.80256.30/289,60
  JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk79.00 4 77.00 0 77.00 139
2. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí79.90 2 78.30 0 78.301.30/1,7135
3.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno83.40 4 78.90 0 78.901.90/2,5131
4. SATKE Adam 1994 3+ KK Brno83.70 0 80.10 0 80.103.10/4,0127
5.2/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno84.40 4 81.20 2 83.206.20/8,1123
6.3/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí81.60 4 81.50 8 85.608.60/11,2119
7.4/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh82.00 4 4.00 999 86.009.00/11,7115
8.1/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh90.40 4 86.30 0 86.309.30/12,1111
9.2/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc90.70 2 86.90 0 86.909.90/12,9107
10.3/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc87.90 4 84.00 4 88.0011.00/14,3103
11.5/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná89.80 0 86.20 2 88.2011.20/14,599
12.1/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc94.90 4 89.40 0 89.4012.40/16,195
13.2/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava93.10 2 91.10 0 91.1014.10/18,391
14.4/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk89.50 6 91.40 0 91.4014.40/18,787
15.5/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno95.80 0 93.60 0 93.6016.60/21,683
16.6/DMDOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí94.00 2 94.20 0 94.2017.20/22,379
17.7/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc91.10 4 88.30 6 94.3017.30/22,575
18.1/ZMKUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava93.20 6 92.70 2 94.7017.70/23,071
19.6/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná92.80 2 95.30 4 94.8017.80/23,167
19.3/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc92.80 2 94.80 6 94.8017.80/23,163
21.8/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí93.00 2 92.60 4 95.0018.00/23,459
22.2/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava96.10 4 95.40 0 95.4018.40/23,955
23.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno90.10 6 91.10 6 96.1019.10/24,851
24.9/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno104.60 6 94.50 2 96.5019.50/25,347
25.10/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí92.80 4 103.20 6 96.8019.80/25,743
26.2/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí91.60 6 92.90 4 96.9019.90/25,839
26.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc96.90 0 98.30 2 96.9019.90/25,838
28.5/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava95.00 2 96.50 2 97.0020.00/26,037
29.11/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc102.90 0 95.40 2 97.4020.40/26,536
30.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc106.30 2 95.50 2 97.5020.50/26,635
31.4/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí96.10 2 94.30 10 98.1021.10/27,434
32.6/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava98.60 2 97.30 2 99.3022.30/29,033
32.7/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc99.20 2 99.30 0 99.3022.30/29,032
34.12/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc93.50 6 105.00 2 99.5022.50/29,231
35.13/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc98.90 4 96.20 4 100.2023.20/30,130
35.14/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3+ SKVeselí104.00 4 98.20 2 100.2023.20/30,129
37.3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK98.30 2 94.70 8 100.3023.30/30,328
37.8/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc96.30 4 100.60 4 100.3023.30/30,327
39.1/VSROUSEK Martin 1965 2 KK Opava98.70 2 100.50 0 100.5023.50/30,526
40.2/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž98.60 2 100.60 0 100.6023.60/30,625
41.15/DMKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí97.20 8 98.60 4 102.6025.60/33,224
42.9/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk103.10 0 101.20 2 103.1026.10/33,923
42.1/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk103.10 0 109.30 4 103.1026.10/33,922
44.10/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava104.60 0 107.60 2 104.6027.60/35,821
45.5/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná110.40 6 104.10 2 106.1029.10/37,820
46.6/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc104.00 6 102.70 4 106.7029.70/38,619
47.7/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava101.20 6 103.80 8 107.2030.20/39,218
48.8/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava114.40 0 108.30 0 108.3031.30/40,617
49.9/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc106.60 2 103.00 8 108.6031.60/41,016
50.3/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí108.10 6 105.40 4 109.4032.40/42,115
51.2/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno129.10 2 106.50 4 110.5033.50/43,514
52.10/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava104.70 6 110.00 4 110.7033.70/43,813
53.11/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc108.80 6 106.00 6 112.0035.00/45,512
54.11/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí108.90 4 108.80 4 112.8035.80/46,511
55.12/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno109.40 4 112.20 8 113.4036.40/47,310
56.13/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava114.60 2 112.80 2 114.8037.80/49,19
57.14/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 3 SKVeselí113.80 8 113.20 2 115.2038.20/49,68
58.15/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno126.00 10 116.10 0 116.1039.10/50,87
59.12/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava120.80 4 115.00 2 117.0040.00/51,96
60.13/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava127.00 4 115.00 8 123.0046.00/59,75
61.14/ZMJURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí133.80 2 121.20 2 123.2046.20/60,04
62.15/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí125.60 6 134.10 4 131.6054.60/70,93
63.4/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná138.20 4 4.00 999 142.2065.20/84,72
64.16/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno137.30 20 133.60 12 145.6068.60/89,11
65.16/ZMSVRČINA Tomáš 2008 Šumperk142.70 8 137.80 8 145.8068.80/89,40
66.17/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc146.20 60 148.90 6 154.9077.90/101,20
67.16/ZSSVRČINA David 2007 Šumperk141.50 20 156.50 60 161.5084.50/109,70
68.17/DMŠANTAVÝ Michal 2004 SKVeselí122.30 162 138.10 62 200.10123.10/159,90
  KOLÁŘ Jakub 2004 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÝ Vojtěch 2007 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
129.00 2 119.60 4 123.60 16
2.2/ZSKUTÍN Filip
VRBOVÁ Marie
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
126.50 0 126.00 8 126.502.90/2,312
3.1/DMHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
136.90 2 135.50 2 137.5013.90/11,28
4.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
137.90 12 135.90 60 149.9026.30/21,34
  HRIC Vítězslav
NAJMANOVÁ Kateřina
1974
1984
Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl