Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

02.10.2021   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla109.75 2 104.39 4 108.39 16
2.1/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha115.67 2 114.43 0 114.436.04/5,68
3.2/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy120.70 0 117.87 4 120.7012.31/11,44
4.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.130.40 6 123.68 2 125.6817.29/16,03
5.3/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz143.75 4 133.32 2 135.3226.93/24,82
6.1/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak139.75 8 139.62 2 141.6233.23/30,71
7.2/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň154.79 8 143.32 10 153.3244.93/41,50
8.1/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy184.54 6 173.81 4 177.8169.42/64,00
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol103.37 0 105.51 2 103.37 84
2.1/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB103.62 2 103.79 0 103.790.42/0,480
3.2/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.110.62 0 104.45 0 104.451.08/1,076
4.1/U23POHANKA Vít 2000 Klatovy103.32 2 103.42 4 105.321.95/1,972
5.1/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB105.68 0 107.53 0 105.682.31/2,268
6.2/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov110.39 2 105.26 2 107.263.89/3,864
7.1/VMCHOD David 1982 Blovice105.50 2 106.92 4 107.504.13/4,060
8.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB109.14 0 108.00 0 108.004.63/4,556
9.2/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 3 Horš.Týn107.31 2 104.35 4 108.354.98/4,852
10.3/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB108.75 0 109.45 2 108.755.38/5,248
11.3/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla111.79 2 108.90 0 108.905.53/5,344
12. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn108.23 2 4.00 999 110.236.86/6,640
13. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor114.28 6 110.43 0 110.437.06/6,836
14. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB112.46 0 110.51 0 110.517.14/6,935
15.1/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz110.62 0 110.90 0 110.627.25/7,034
16.2/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha111.75 4 110.89 0 110.897.52/7,333
17.3/DSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn110.00 2 116.60 0 112.008.63/8,332
18.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha112.54 2 110.78 2 112.789.41/9,131
19.4/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.111.15 2 110.53 4 113.159.78/9,530
20.3/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha116.87 6 113.60 0 113.6010.23/9,929
21.4/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha118.79 4 114.32 0 114.3210.95/10,628
22. CEPEK Marek 1994 Horš.Týn115.39 2 115.20 0 115.2011.83/11,427
23.3/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov119.35 0 113.68 2 115.6812.31/11,926
24.5/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.125.57 2 117.29 0 117.2913.92/13,525
25.4/VMWENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn117.32 2 117.75 0 117.7514.38/13,924
26.5/VMSUCHÝ Ondřej 1979 TJ Dukla119.62 4 118.31 0 118.3114.94/14,523
27.4/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav118.56 2 118.39 0 118.3915.02/14,522
28.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy118.78 0 117.70 4 118.7815.41/14,921
29.2/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand137.64 6 119.39 0 119.3916.02/15,520
30.3/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha120.14 0 124.98 0 120.1416.77/16,219
31.6/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.118.32 2 120.32 6 120.3216.95/16,418
32.5/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.121.45 0 119.46 2 121.4518.08/17,517
33.4/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha128.15 4 121.93 2 123.9320.56/19,916
34. HABICH Tomáš 1997 3+ VS Tábor124.42 0 122.35 2 124.3520.98/20,315
35.2/VSKUNA Alois   3 SKVS ČB129.59 0 124.48 0 124.4821.11/20,414
36.5/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha125.31 0 121.68 4 125.3121.94/21,213
37.3/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa126.14 0 123.65 2 125.6522.28/21,612
38.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor125.67 0 125.15 2 125.6722.30/21,611
39.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.131.68 4 123.93 2 125.9322.56/21,810
40.1/PZSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha122.23 4 124.53 2 126.2322.86/22,10
41.7/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.131.10 4 128.75 0 128.7525.38/24,69
42.8/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.128.50 2 129.40 0 129.4026.03/25,28
43.5/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov130.35 0 131.81 0 130.3526.98/26,17
44.3/U23ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor129.40 4 127.25 4 131.2527.88/27,06
45.6/DMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor126.60 54 128.53 6 134.5331.16/30,15
46.9/ZSKOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov138.10 6 134.64 0 134.6431.27/30,34
47.10/ZSKLIMEŠ Daniel 2007 SKVS ČB142.95 0 136.46 0 136.4633.09/32,03
48.6/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor149.71 2 134.64 2 136.6433.27/32,22
49.4/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.143.18 6 136.84 0 136.8433.47/32,41
50.2/PZKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB4.00 999 135.12 2 137.1233.75/32,60
51.3/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy4.00 999 136.85 2 138.8535.48/34,30
52.11/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB140.18 2 147.21 0 142.1838.81/37,50
53.12/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn143.46 2 142.31 0 142.3138.94/37,70
54.13/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor161.96 2 141.28 2 143.2839.91/38,60
55.4/PZPINKAVA Ondřej 2012 SKVS ČB151.46 8 141.93 2 143.9340.56/39,20
56.14/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha143.37 2 152.26 0 145.3742.00/40,60
57.15/ZSKRÁL Ondřej 2008 USK Pha158.20 8 147.67 4 151.6748.30/46,70
58.6/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov156.78 2 156.31 0 156.3152.94/51,20
59.5/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň155.95 4 160.46 4 159.9556.58/54,70
60.7/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha168.25 2 174.32 2 170.2566.88/64,70
  KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍCHAL Radek 1994 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
122.51 0 110.48 0 110.48 17
2. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
134.55 2 125.20 0 125.2014.72/13,313
3. SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla
 SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Zbyšek
1979
2011
2 TJ Dukla
USK Pha
132.26 2 126.60 4 130.6020.12/18,20
4.1/ZMMARTIN Jakub
HLADÍK Šimon
2009
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
136.45 0 133.76 4 136.4525.97/23,59
5.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
139.78 0 136.93 0 136.9326.45/23,98
6.1/ZSSYNEK Přemysl
HANUŠ Jakub
2007
2007
L.Žatec
USK Pha
144.26 6 135.93 4 139.9329.45/26,77
7.2/ZSŠAFAŘÍK Pavel
PALOUDA Mikoláš
2008
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.42 2 142.34 2 144.3433.86/30,66
8.3/ZSKASPER Jakub
NIEDL Robin
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.00 6 137.18 8 145.1834.70/31,45
9. DOLEŽAL Tomáš
VYBULKA Matěj
1976
2012
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 139.46 6 145.4634.98/31,70
10.1/DMLEGUTKO Josef
SVOBODA Martin
2006
2005
3 L.Žatec
L.Žatec
144.42 2 152.64 102 146.4235.94/32,54
11.2/DMSLEZÁK Adam
ŠRÁMEK David
2006
2007
3 Pardub.
Pardub.
149.59 0 152.68 8 149.5939.11/35,43
12.2/ZMDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
161.23 4 150.79 4 154.7944.31/40,10
13. KOLMAN Vít
KOLMAN Filip
2010
1973
SKŽižkov
SKŽižkov
182.51 8 156.25 8 164.2553.77/48,72
14.3/ZMCARDOSELLI Lukas
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
182.62 6 170.21 0 170.2159.73/54,11
15. VELENOVSKÝ Jiří
VELENOVSKÝ Vojta
1978
2008
3 VS Tábor
VS Tábor
165.17 8 4.00 999 173.1762.69/56,70
16.4/ZMHRUBEC Matěj
SEIDL Marek
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
186.37 2 197.25 8 188.3777.89/70,50
17.4/ZSŠTOCHL Vojtěch
PLUTA Adam
2007
2008
Boh.Pha
Boh.Pha
295.31 14 192.10 18 210.1099.62/90,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla103.46 0 99.73 0 99.73 63
2.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.31 0 103.25 4 102.312.58/2,659
3.2/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha102.96 2 103.37 2 104.965.23/5,255
4.1/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 3+ SKŽižkov113.00 0 114.67 2 113.0013.27/13,351
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy115.70 2 114.57 0 114.5714.84/14,947
6.1/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha112.87 2 115.53 0 114.8715.14/15,243
7.1/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy113.17 4 114.98 0 114.9815.25/15,339
8.2/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec119.78 0 115.00 0 115.0015.27/15,335
9.3/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB120.62 0 116.23 0 116.2316.50/16,534
10.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3+ Č.Kruml.114.26 2 115.93 2 116.2616.53/16,633
11.1/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3+ USK Pha119.82 2 117.53 0 117.5317.80/17,832
12.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa119.48 52 117.95 0 117.9518.22/18,331
13.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy118.46 2 116.51 2 118.5118.78/18,830
14.3/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz121.32 4 119.10 0 119.1019.37/19,429
15.4/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3+ Boh.Pha137.14 0 119.62 0 119.6219.89/19,928
16.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.120.51 2 121.75 0 121.7522.02/22,127
17.5/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus120.87 2 122.75 0 122.7523.02/23,126
18.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník127.23 0 123.84 0 123.8424.11/24,225
19.6/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak130.46 2 126.46 0 126.4626.73/26,824
20.7/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa129.64 4 126.62 0 126.6226.89/27,023
21.3/U23TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus127.75 0 127.34 0 127.3427.61/27,722
22.2/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha125.78 2 126.93 4 127.7828.05/28,121
23.2/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň131.89 2 125.82 2 127.8228.09/28,220
24.8/ZSLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus128.26 0 127.96 2 128.2628.53/28,619
25.3/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy132.93 0 128.59 0 128.5928.86/28,918
26.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus132.31 0 128.84 2 130.8431.11/31,217
27. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha138.00 0 132.70 0 132.7032.97/33,116
28.1/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy135.64 2 132.93 0 132.9333.20/33,30
29.4/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus135.84 0 133.39 0 133.3933.66/33,815
30.9/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň127.67 6 130.84 4 133.6733.94/34,014
31.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor130.26 4 132.56 2 134.2634.53/34,613
32.2/PZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha143.28 4 134.32 2 136.3236.59/36,70
33.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.137.82 6 134.48 2 136.4836.75/36,812
34.3/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor131.32 8 128.89 8 136.8937.16/37,311
35.4/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz146.62 4 133.76 4 137.7638.03/38,110
36.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy141.00 0 139.17 0 139.1739.44/39,59
37.10/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha137.85 2 135.23 4 139.2339.50/39,68
38.3/PZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy147.56 0 137.31 2 139.3139.58/39,70
39.11/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec141.00 4 139.59 2 141.5941.86/42,07
40.4/PZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy142.29 0 144.29 0 142.2942.56/42,70
41.5/VMŠUTTOVÁ Zita 1978 3 Č.Kruml.143.79 0 143.43 4 143.7944.06/44,26
42.4/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha146.34 4 141.85 4 145.8546.12/46,25
43. DĚDOVÁ Kristýna 1994 Kotva B.160.15 4 145.90 0 145.9046.17/46,34
44.5/PZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor158.34 4 154.96 2 156.9657.23/57,40
45.5/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň163.53 10 153.28 6 159.2859.55/59,73
46.6/PZŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.182.62 2 165.64 4 169.6469.91/70,10
47.6/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.175.34 56 167.68 12 179.6879.95/80,22
48.4/DMČIHOVSKÁ Emilie 2006 SKVS ČB218.46 6 176.31 4 180.3180.58/80,81
49.7/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník174.35 8 149.67 106 182.3582.62/82,80
50.8/ZMHYBRANTOVÁ Eliška 2009 SKVS ČB304.34 152 198.17 6 204.17104.44/104,70
51.7/PZHYBRANTOVÁ Anna 2011 SKVS ČB4.00 999 168.10 50 218.10118.37/118,70
52.8/PZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.256.18 4 220.31 4 224.31124.58/124,90
53.5/DMZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.213.59 12 177.00 56 225.59125.86/126,20
54.9/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.188.98 56 219.43 10 229.43129.70/130,10
55.12/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.227.35 4 1.00 999 231.35131.62/132,00
56.13/ZSKULICH Karoleena Elizabet 2008 SKVS ČB164.78 156 191.40 66 257.40157.67/158,10
57.9/PZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.204.50 58 252.73 56 262.50162.77/163,20
  ŠTINDLOVÁ Johana 2009 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít 2000 2 Klatovy87.00 0 85.35 0 85.35 217
2.1/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB92.73 0 89.21 0 89.213.86/4,5213
3.1/DSPÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB94.20 4 92.79 0 92.797.44/8,7209
4.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB94.15 0 93.78 2 94.158.80/10,3205
5.2/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm95.62 4 95.00 0 95.009.65/11,3201
6.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla95.95 0 96.53 0 95.9510.60/12,4197
7.2/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec95.98 0 98.92 2 95.9810.63/12,5193
8.2/U23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice96.20 2 98.68 2 98.2012.85/15,1189
9.3/VTAIŠL Filip 1976 3+ Sušice99.34 2 97.31 2 99.3113.96/16,4185
10.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.70 0 99.39 0 99.3914.04/16,4181
10.3/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla92.23 8 93.39 6 99.3914.04/16,4177
12.4/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak102.25 2 100.29 0 100.2914.94/17,5173
13.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně98.32 2 99.57 4 100.3214.97/17,5169
14.5/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha104.00 0 100.48 0 100.4815.13/17,7165
15. POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice100.73 4 101.14 0 101.1415.79/18,5161
16.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 Jablonec105.65 2 101.65 0 101.6516.30/19,1157
17.3/DSNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.105.25 4 102.00 0 102.0016.65/19,5153
18.5/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol102.42 0 103.65 2 102.4217.07/20,0149
19.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy102.64 2 102.48 0 102.4817.13/20,1145
20.6/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor103.82 2 101.53 2 103.5318.18/21,3141
21.2/ZSJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha103.68 0 103.12 2 103.6818.33/21,5137
22.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz107.43 4 103.79 0 103.7918.44/21,6133
23.7/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB103.93 0 4.00 999 103.9318.58/21,8129
24. KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.107.10 4 104.12 0 104.1218.77/22,0125
25.3/ZSŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak104.23 0 105.46 6 104.2318.88/22,1121
26.4/ZSSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec104.46 0 117.70 4 104.4619.11/22,4117
27.4/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB101.78 54 100.85 4 104.8519.50/22,8113
28.5/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha105.00 0 102.87 2 104.8719.52/22,9109
29.6/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha106.23 4 105.12 0 105.1219.77/23,2105
30.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha106.51 2 105.18 0 105.1819.83/23,2104
31.8/VTESAŘ Robert 1972 3+ SKVS ČB103.25 4 103.53 2 105.5320.18/23,6103
32.7/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha106.39 0 105.57 0 105.5720.22/23,7102
33.8/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha103.59 2 106.00 4 105.5920.24/23,7101
34.2/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov112.43 0 105.85 0 105.8520.50/24,0100
35.7/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak103.93 2 104.32 2 105.9320.58/24,199
36.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy106.21 0 107.73 2 106.2120.86/24,498
37.9/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz109.50 2 104.68 2 106.6821.33/25,097
37.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha106.68 0 107.62 4 106.6821.33/25,096
39.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand111.81 4 106.85 0 106.8521.50/25,295
40.5/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice114.18 2 105.18 2 107.1821.83/25,694
41.8/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol107.45 0 107.46 6 107.4522.10/25,993
42.9/DMADÁMEK Martin 2006 3 Kotva B.107.98 6 105.76 2 107.7622.41/26,392
43.3/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.108.15 0 108.92 2 108.1522.80/26,791
44.10/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 Frol106.59 4 106.39 2 108.3923.04/27,090
45.10/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha108.43 6 108.67 0 108.6723.32/27,389
46.11/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.108.95 0 111.92 2 108.9523.60/27,788
47.4/ZMMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha108.96 0 108.46 2 108.9623.61/27,787
48.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.110.59 2 109.37 0 109.3724.02/28,186
49. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy109.68 0 107.96 2 109.6824.33/28,585
50.6/DSNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor107.75 2 106.75 4 109.7524.40/28,684
51.4/VMTRDLIČKA David 1986 Kotva B.122.35 4 107.93 2 109.9324.58/28,883
52.5/VMCHOD David 1982 Blovice110.18 0 112.00 0 110.1824.83/29,182
53.7/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice106.23 4 109.79 2 110.2324.88/29,281
54.12/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky110.34 0 110.70 2 110.3424.99/29,380
55.5/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha113.28 2 110.81 0 110.8125.46/29,879
56.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha111.12 0 108.79 4 111.1225.77/30,278
56.3/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa114.29 0 111.12 0 111.1225.77/30,277
58.6/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV111.45 0 110.31 6 111.4526.10/30,676
59.7/VMKUBÁT Jiří 1984 Kotva B.111.64 0 117.56 2 111.6426.29/30,875
60.11/DMLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec108.95 4 109.93 2 111.9326.58/31,174
61. PRAŽAN Vojtěch 1990 3 Kotva B.116.14 56 108.18 4 112.1826.83/31,473
62.4/U23ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor112.45 0 111.87 4 112.4527.10/31,872
63.8/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha116.70 2 112.48 0 112.4827.13/31,871
64.13/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha115.70 0 112.50 0 112.5027.15/31,870
65.14/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.110.65 2 113.54 2 112.6527.30/32,069
66.15/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto114.51 10 109.42 4 113.4228.07/32,968
67.16/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn113.71 4 113.67 0 113.6728.32/33,267
68.17/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.114.90 8 113.87 0 113.8728.52/33,466
69.12/DMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa115.51 6 114.67 0 114.6729.32/34,465
70.18/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.111.48 4 117.85 14 115.4830.13/35,364
71.19/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha113.78 2 115.17 2 115.7830.43/35,763
72.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol128.46 6 116.15 0 116.1530.80/36,162
73.9/VMKUBÁT Jan 1982 Klatovy117.51 4 112.32 4 116.3230.97/36,361
74.13/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.112.34 4 114.97 4 116.3430.99/36,360
74.4/VSCHOD Václav 1961 Blovice121.51 0 114.34 2 116.3430.99/36,359
76.14/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto117.60 2 114.85 2 116.8531.50/36,958
77.7/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 3+ Boh.Pha118.12 4 117.23 0 117.2331.88/37,457
78.10/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa117.59 0 121.78 0 117.5932.24/37,856
79.5/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice129.34 2 115.90 2 117.9032.55/38,155
80.8/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice117.93 2 115.96 2 117.9632.61/38,254
81.9/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha119.95 6 116.14 2 118.1432.79/38,453
82.10/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy114.15 4 115.79 6 118.1532.80/38,452
83.6/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz119.29 2 118.82 0 118.8233.47/39,251
84.11/ZMHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha117.15 2 117.32 2 119.1533.80/39,650
85.15/DMKOT Michal 2006 3+ Boh.Pha119.68 0 118.50 2 119.6834.33/40,249
86.20/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto118.96 6 117.21 4 121.2135.86/42,048
87.9/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB121.60 0 119.29 2 121.2935.94/42,147
88.21/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha119.67 2 119.39 2 121.3936.04/42,246
89.11/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor119.46 2 119.85 4 121.4636.11/42,345
90.7/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník128.90 0 121.48 0 121.4836.13/42,344
91.22/ZSPETR Martin 2008 SKVS ČB120.35 2 119.64 2 121.6436.29/42,543
92. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV122.12 0 126.20 2 122.1236.77/43,142
93.16/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.116.17 6 121.12 6 122.1736.82/43,141
94.23/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha120.32 2 119.15 6 122.3236.97/43,340
95.9/DSSALÁK Petr 2004 3 Blovice141.59 4 116.37 6 122.3737.02/43,439
96.8/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak122.40 0 124.14 0 122.4037.05/43,438
97.12/ZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak121.15 2 121.15 2 123.1537.80/44,337
98.1/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy123.25 0 122.87 2 123.2537.90/44,40
99.13/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy125.96 2 123.28 0 123.2837.93/44,436
100.14/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha119.89 8 117.62 6 123.6238.27/44,835
101.15/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVS ČB123.71 0 134.29 4 123.7138.36/44,934
102.16/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha123.46 4 121.76 2 123.7638.41/45,033
103.9/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus128.51 0 124.12 0 124.1238.77/45,432
104.24/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor124.50 0 4.00 999 124.5039.15/45,931
105.17/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy120.56 6 122.53 2 124.5339.18/45,930
106.18/ZMKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand128.12 2 124.59 0 124.5939.24/46,029
107.25/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak123.12 2 122.84 2 124.8439.49/46,328
108.19/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně125.17 8 122.93 2 124.9339.58/46,427
109. BAŠUS Ondřej 1987 3 SKŽižkov127.59 2 125.29 0 125.2939.94/46,826
110.26/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha125.90 0 125.54 0 125.5440.19/47,125
111.10/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec133.89 0 125.85 0 125.8540.50/47,524
112.2/PZPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha128.15 0 123.93 2 125.9340.58/47,50
113.20/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz124.45 2 127.54 6 126.4541.10/48,223
114.5/U23MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha131.25 2 125.53 2 127.5342.18/49,422
115.3/PZKRATOCHVÍL Devi 2011 Olomouc125.59 4 125.67 2 127.6742.32/49,60
116.27/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto131.18 2 122.59 6 128.5943.24/50,721
117.28/ZSBERAN Tobiáš 2008 Frol128.67 0 127.26 2 128.6743.32/50,820
118.21/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice129.64 2 126.87 2 128.8743.52/51,019
119.10/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň125.62 4 127.53 4 129.6244.27/51,918
120.4/PZKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha137.90 2 129.78 0 129.7844.43/52,10
121.29/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.121.90 8 128.95 2 129.9044.55/52,217
122.11/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.148.35 0 128.71 2 130.7145.36/53,116
123.22/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor124.73 6 128.60 4 130.7345.38/53,215
124.23/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha136.20 0 129.39 2 131.3946.04/53,914
125.5/PZKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB130.14 2 131.20 4 132.1446.79/54,80
126.6/PZBURGER Jonatan 2011 USK Pha132.46 0 130.15 4 132.4647.11/55,20
127.30/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB132.70 0 135.28 2 132.7047.35/55,513
128.31/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa131.31 2 129.18 4 133.1847.83/56,012
129.32/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.117.51 104 125.75 8 133.7548.40/56,711
130.7/PZADAMEC Jáchym 2011 Kralupy133.39 4 132.12 2 134.1248.77/57,10
131.24/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha132.18 2 133.21 6 134.1848.83/57,210
132.25/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha1.00 999 128.31 6 134.3148.96/57,49
133.26/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha132.35 2 132.26 50 134.3549.00/57,48
134.12/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha137.98 0 132.76 2 134.7649.41/57,97
135.8/PZKRÁL Vít 2012 USK Pha136.26 2 135.46 0 135.4650.11/58,70
136.17/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB129.78 6 131.95 4 135.7850.43/59,16
137.27/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha133.92 2 134.32 2 135.9250.57/59,35
138.9/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň134.67 2 189.46 0 136.6751.32/60,10
139.18/DMSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto4.00 999 132.81 4 136.8151.46/60,34
140.11/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy140.85 2 134.32 4 138.3252.97/62,13
141.33/ZSDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec156.62 10 130.48 8 138.4853.13/62,22
142.28/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand192.18 2 136.53 2 138.5353.18/62,31
143.34/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha150.00 0 135.15 4 139.1553.80/63,00
144.35/ZSFRANZ Jakub 2007 Loko Plz138.62 4 145.26 58 142.6257.27/67,10
145.12/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor152.93 8 135.31 8 143.3157.96/67,90
146.13/VHADRABA Michal 1976 3 Frol162.37 10 141.15 4 145.1559.80/70,10
147.10/PZVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor146.29 0 146.14 4 146.2960.94/71,40
148.11/PZBECK Hynek 2012 L.Žatec148.35 8 142.18 6 148.1862.83/73,60
149.29/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov145.20 4 147.54 2 149.2063.85/74,80
150.36/ZSKOCUM Šimon 2008 Ot.Strak145.82 4 150.51 4 149.8264.47/75,50
151.12/PZPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha161.31 0 150.84 0 150.8465.49/76,70
152.13/PZMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec163.29 8 148.31 4 152.3166.96/78,50
153.30/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha149.23 60 148.70 6 154.7069.35/81,30
154.14/PZSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor174.32 12 151.32 6 157.3271.97/84,30
155.15/PZVYBULKA Matěj 2012 Kralupy180.10 2 159.71 2 161.7176.36/89,50
156.16/PZRIANT Josef 2013 VS Tábor162.35 2 167.93 8 164.3579.00/92,60
157.31/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.166.35 60 158.93 6 164.9379.58/93,20
158.13/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.164.75 2 179.64 8 166.7581.40/95,40
159.17/PZKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz186.00 6 157.34 10 167.3481.99/96,10
160.37/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.166.15 8 153.71 54 174.1588.80/104,00
161.18/PZŠKOP Josef 2011 Ot.Strak172.71 4 179.62 8 176.7191.36/107,00
162.19/PZSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.172.23 10 185.81 16 182.2396.88/113,50
163.20/PZVOPÁLECKÝ Antonín 2013 Ot.Strak192.35 4 196.31 10 196.35111.00/130,10
164.21/PZKOLMAN Jakub 2013 SKŽižkov195.95 12 199.87 6 205.87120.52/141,20
165.38/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.150.35 64 1.00 999 214.35129.00/151,10
166.22/PZDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec182.78 106 175.90 156 288.78203.43/238,30
  KUBÁT Jan 2011 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Martin 1977 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana
2000
1996
2 Klatovy
TJ Dukla
118.65 0 118.46 2 118.65 12
2.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
3 Kralupy
Kralupy
124.26 0 124.98 6 124.265.61/4,78
3.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
136.60 2 137.62 4 138.6019.95/16,84
4.1/ZSHLADÍK Šimon
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
145.37 0 145.75 4 145.3726.72/22,53
5. ŠEBA Patrik
HORÁKOVÁ Julie
1992
2006
3 Kralupy
Kralupy
153.70 4 144.79 2 146.7928.14/23,72
6.1/U23ČAPEK Vojtěch
RIANTOVÁ Marie
2002
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.12 4 148.98 4 151.1232.47/27,41
7.2/ZSKOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
USK Pha
USK Pha
161.20 4 158.53 0 158.5339.88/33,60
8.3/ZSRENDÓN Marco
FIEDLEROVÁ Nela
2008
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
152.92 8 164.18 6 160.9242.27/35,60
9.1/DSMACHUTOVÁ Hana
MACHUTOVÁ Iva
2011
2003
3 Kralupy
Kralupy
156.10 8 162.15 8 164.1045.45/38,30
Oddíl