Klatovský slalom ve Strakonicích

03.10.2021   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha107.29 2 107.64 4 109.29 7
2.2/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy111.37 2 109.50 4 113.374.08/3,73
3.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.122.00 2 117.20 4 121.2011.91/10,92
4.1/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň137.46 2 129.70 6 135.7026.41/24,21
5.2/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak1.00 999 132.89 8 140.8931.60/28,90
6.1/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy151.62 4 164.68 2 155.6246.33/42,40
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.73 0 97.10 0 97.10 78
2.1/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 3 Horš.Týn98.71 0 98.37 0 98.371.27/1,374
3.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov98.87 0 98.79 0 98.791.69/1,770
4.1/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB99.93 0 101.23 0 99.932.83/2,966
5.2/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB104.75 0 100.73 0 100.733.63/3,762
6.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla102.32 0 101.47 0 101.474.37/4,558
7.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha104.20 0 100.15 2 102.155.05/5,254
8.1/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz103.40 2 102.37 0 102.375.27/5,450
9.2/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.100.73 2 109.34 0 102.735.63/5,846
10.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.89 0 103.18 0 103.186.08/6,342
11.1/U23POHANKA Vít 2000 Klatovy100.35 6 101.23 2 103.236.13/6,338
12.3/DSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn103.60 0 107.31 2 103.606.50/6,734
13.2/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov105.76 2 103.64 0 103.646.54/6,730
14.3/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.106.50 0 103.90 0 103.906.80/7,029
15.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav105.21 0 103.71 2 105.218.11/8,428
16. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB105.46 0 4.00 999 105.468.36/8,627
17.3/VMSUCHÝ Ondřej 1979 TJ Dukla108.96 0 105.93 0 105.938.83/9,126
18.2/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha106.75 0 107.87 6 106.759.65/9,925
19.4/VMWENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn108.64 0 108.93 0 108.6411.54/11,924
20.2/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha114.34 0 109.31 0 109.3112.21/12,623
21.4/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol103.37 6 4.00 999 109.3712.27/12,622
22.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor112.23 0 109.62 0 109.6212.52/12,921
23.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy107.73 2 107.62 6 109.7312.63/13,020
24.3/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha110.32 0 108.34 4 110.3213.22/13,619
25.4/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav110.54 0 110.76 0 110.5413.44/13,818
26.4/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha110.58 0 106.90 4 110.5813.48/13,917
27.5/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.109.53 2 112.67 6 111.5314.43/14,916
28.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.112.20 0 110.68 2 112.2015.10/15,615
29.4/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa114.18 0 112.67 0 112.6715.57/16,014
30.3/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha113.40 2 112.89 0 112.8915.79/16,313
31.6/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.113.34 0 120.92 2 113.3416.24/16,712
32.1/PZSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha113.39 4 113.39 0 113.3916.29/16,80
33.5/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.112.15 4 113.62 0 113.6216.52/17,011
34.4/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha113.90 2 115.25 0 115.2518.15/18,710
35.5/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov122.45 0 116.28 0 116.2819.18/19,89
36.2/PZKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB123.93 0 119.70 0 119.7022.60/23,30
37.5/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB119.73 0 118.40 2 119.7322.63/23,38
37.7/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.111.25 58 113.73 6 119.7322.63/23,37
39.8/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn126.31 0 121.12 0 121.1224.02/24,76
40.5/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor126.35 2 121.71 0 121.7124.61/25,35
41.9/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.119.96 2 123.31 2 121.9624.86/25,64
42.3/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.130.00 2 125.25 0 125.2528.15/29,03
43.3/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy129.53 0 125.92 0 125.9228.82/29,70
44.10/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB126.92 0 127.29 6 126.9229.82/30,72
45.11/ZSKOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov127.18 0 124.26 4 127.1830.08/31,01
46.12/ZSKLIMEŠ Daniel 2007 SKVS ČB130.62 0 129.78 2 130.6233.52/34,50
47.4/PZPINKAVA Ondřej 2012 SKVS ČB137.71 0 126.68 4 130.6833.58/34,60
48.5/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň133.75 2 135.43 2 135.7538.65/39,80
49.13/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor134.76 2 159.10 4 136.7639.66/40,80
50.5/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov142.46 2 142.93 0 142.9345.83/47,20
51.6/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha153.31 6 161.53 54 159.3162.21/64,10
52.14/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha157.96 4 4.00 999 161.9664.86/66,80
  HABICH Tomáš 1997 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CEPEK Marek 1994 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Ondřej 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍCHAL Radek 1994 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
103.28 6 105.79 0 105.79 17
2. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 114.15 0 114.158.36/7,913
3. SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla
 SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Zbyšek
1979
2011
2 TJ Dukla
USK Pha
119.34 0 115.23 6 119.3413.55/12,80
4.1/ZMMARTIN Jakub
HLADÍK Šimon
2009
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
121.00 0 119.37 0 119.3713.58/12,89
5.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
124.76 0 126.20 2 124.7618.97/17,98
6.1/ZSSYNEK Přemysl
HANUŠ Jakub
2007
2007
L.Žatec
USK Pha
124.17 4 124.32 2 126.3220.53/19,47
7. DOLEŽAL Tomáš
VYBULKA Matěj
1976
2012
3 Kralupy
Kralupy
126.45 2 124.47 2 126.4720.68/19,50
8.1/DMLEGUTKO Josef
SVOBODA Martin
2006
2005
3 L.Žatec
L.Žatec
132.65 2 124.59 2 126.5920.80/19,76
9.2/DMSLEZÁK Adam
ŠRÁMEK David
2006
2007
3 Pardub.
Pardub.
131.35 8 124.82 6 130.8225.03/23,75
10.2/ZSKASPER Jakub
NIEDL Robin
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
136.67 10 128.56 8 136.5630.77/29,14
11. VELENOVSKÝ Jiří
VELENOVSKÝ Vojta
1978
2008
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 135.64 2 137.6431.85/30,13
12.3/ZSŠAFAŘÍK Pavel
PALOUDA Mikoláš
2008
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
129.17 10 139.45 8 139.1733.38/31,62
13. KOLMAN Vít
KOLMAN Filip
2010
1973
SKŽižkov
SKŽižkov
137.53 4 135.76 4 139.7633.97/32,11
14.2/ZMDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
143.12 8 138.81 2 140.8135.02/33,10
15.3/ZMCARDOSELLI Lukas
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
162.60 8 155.17 4 159.1753.38/50,50
16.4/ZSŠTOCHL Vojtěch
PLUTA Adam
2007
2008
Boh.Pha
Boh.Pha
158.82 10 179.60 8 168.8263.03/59,60
17.4/ZMHRUBEC Matěj
SEIDL Marek
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
174.92 14 153.31 56 188.9283.13/78,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy98.47 0 103.71 2 98.47 47
2.2/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha99.31 0 100.71 2 99.310.84/0,943
3.1/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak118.26 4 98.54 2 100.542.07/2,139
4.1/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa109.59 0 106.54 0 106.548.07/8,235
5.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3+ Č.Kruml.106.92 0 106.15 2 106.928.45/8,631
6.2/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha110.64 0 107.46 0 107.468.99/9,130
7.3/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec108.75 0 107.59 0 107.599.12/9,329
8.4/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB110.47 2 108.21 0 108.219.74/9,928
9.1/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 3+ SKŽižkov108.57 2 108.23 0 108.239.76/9,927
10.1/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3+ USK Pha109.78 0 106.34 2 108.349.87/10,026
11.3/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz112.82 2 110.42 0 110.4211.95/12,125
12.5/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3+ Boh.Pha109.47 2 111.84 0 111.4713.00/13,224
13.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy104.57 50 107.50 4 111.5013.03/13,223
14.2/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha113.56 0 112.48 0 112.4814.01/14,222
15.1/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.116.31 6 113.62 0 113.6215.15/15,421
16.2/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň114.15 0 114.21 6 114.1515.68/15,920
17.6/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus115.53 2 112.57 2 114.5716.10/16,419
18.3/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha109.93 6 120.89 6 115.9317.46/17,718
19.7/ZSLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus117.62 2 117.65 0 117.6519.18/19,517
20.1/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy122.96 2 118.14 0 118.1419.67/20,00
21. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha118.62 0 118.21 0 118.2119.74/20,016
22.3/U23TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus118.62 0 117.53 2 118.6220.15/20,515
23.8/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa121.78 52 117.25 2 119.2520.78/21,114
24.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus119.93 2 120.40 2 121.9323.46/23,813
25.2/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor118.23 4 4.00 999 122.2323.76/24,112
26.2/PZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy126.84 0 122.78 0 122.7824.31/24,70
26.2/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.126.78 4 122.78 0 122.7824.31/24,711
28.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor125.31 0 121.20 2 123.2024.73/25,110
29.3/PZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy123.37 2 123.73 0 123.7325.26/25,70
29.9/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň121.98 4 123.73 0 123.7325.26/25,79
31.4/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus121.92 2 132.39 2 123.9225.45/25,88
32.4/PZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha123.29 8 124.76 0 124.7626.29/26,70
33.4/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz126.56 2 126.26 0 126.2627.79/28,27
34.10/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec135.79 2 126.48 0 126.4828.01/28,46
35.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy129.92 0 127.75 0 127.7529.28/29,75
36.11/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha125.35 4 127.67 2 129.3530.88/31,44
37.5/VMŠUTTOVÁ Zita 1978 3 Č.Kruml.132.73 0 128.68 4 132.6834.21/34,73
38.5/PZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor142.00 0 139.60 2 141.6043.13/43,80
39.4/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň140.87 4 138.60 8 144.8746.40/47,12
40.6/PZŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.147.35 0 146.20 0 146.2047.73/48,50
41.3/DMČIHOVSKÁ Emilie 2006 SKVS ČB166.15 2 149.20 0 149.2050.73/51,51
42.5/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.146.17 4 153.46 4 150.1751.70/52,50
43.4/DMZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.184.73 4 163.57 4 167.5769.10/70,20
44.6/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.160.26 10 180.47 4 170.2671.79/72,90
45.7/PZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.167.45 6 161.50 54 173.4574.98/76,10
46.12/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.170.31 4 177.45 2 174.3175.84/77,00
47.8/PZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.199.34 50 198.14 56 249.34150.87/153,20
  HYBRANTOVÁ Anna 2011 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DĚDOVÁ Kristýna 1994 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTINDLOVÁ Johana 2009 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULICH Karoleena Elizabet 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANČOVÁ Linda 2009 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HYBRANTOVÁ Eliška 2009 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít 2000 2 Klatovy83.00 2 82.45 0 82.45 189
2.1/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB86.31 0 85.50 0 85.503.05/3,7185
3.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně91.42 0 88.50 0 88.506.05/7,3181
4.1/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB90.56 4 89.51 0 89.517.06/8,6177
5.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla91.15 0 89.78 0 89.787.33/8,9173
6.2/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec90.14 0 88.39 4 90.147.69/9,3169
7.2/VTAIŠL Filip 1976 3+ Sušice93.20 2 91.60 0 91.609.15/11,1165
8.2/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha92.12 0 92.60 2 92.129.67/11,7161
9. POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice94.10 0 86.37 6 92.379.92/12,0157
9.3/VTESAŘ Robert 1972 3+ SKVS ČB95.26 4 92.37 0 92.379.92/12,0153
11.4/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha95.51 0 93.15 0 93.1510.70/13,0149
12.3/ZSJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha95.67 2 93.95 0 93.9511.50/13,9145
13.2/DSNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.94.68 0 101.47 6 94.6812.23/14,8141
14.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy100.15 52 95.20 0 95.2012.75/15,5137
15.4/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz99.31 2 95.50 0 95.5013.05/15,8133
16.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 Jablonec96.50 0 95.56 0 95.5613.11/15,9129
17.3/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak97.15 0 93.65 2 95.6513.20/16,0125
18.3/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB94.48 2 92.93 4 96.4814.03/17,0121
19.4/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor104.68 0 94.73 2 96.7314.28/17,3117
20.5/ZSŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak96.43 2 95.28 2 97.2814.83/18,0113
21.5/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol1.00 999 95.46 2 97.4615.01/18,2109
22.6/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha97.48 0 97.34 4 97.4815.03/18,2105
23.2/VMKUBÁT Jiří 1984 Kotva B.97.75 0 98.84 2 97.7515.30/18,6101
23.2/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.97.75 0 101.00 2 97.7515.30/18,697
25.6/DMLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec97.85 0 99.37 0 97.8515.40/18,796
26.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy101.17 2 98.28 0 98.2815.83/19,295
27.7/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha98.47 0 4.00 999 98.4716.02/19,494
28.4/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov98.70 0 97.67 2 98.7016.25/19,793
28.7/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak96.70 2 97.60 8 98.7016.25/19,792
30.8/DMADÁMEK Martin 2006 3 Kotva B.98.90 0 94.73 4 98.7316.28/19,791
31.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz99.39 0 98.89 0 98.8916.44/19,990
32.6/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.21 2 96.65 6 99.2116.76/20,389
33.8/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha98.34 4 95.85 4 99.8517.40/21,188
34.1/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand99.96 0 101.67 2 99.9617.51/21,287
35. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy100.65 2 100.18 0 100.1817.73/21,586
36.9/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.102.14 8 100.45 0 100.4518.00/21,885
37.2/ZMMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha101.28 0 103.13 0 101.2818.83/22,884
38.10/ZSSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec100.15 2 99.51 2 101.5119.06/23,183
39.11/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky101.26 2 101.78 0 101.7819.33/23,482
40.7/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB102.10 0 4.00 999 102.1019.65/23,881
41.3/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy102.84 2 100.15 2 102.1519.70/23,980
42.9/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 Frol98.87 4 98.48 4 102.4820.03/24,379
43.4/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha100.53 2 98.50 4 102.5020.05/24,378
44.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV104.10 0 102.51 0 102.5120.06/24,377
45.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.102.76 2 102.53 0 102.5320.08/24,476
46.5/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha104.25 0 100.59 2 102.5920.14/24,475
47.4/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha112.31 2 102.60 0 102.6020.15/24,474
48.10/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol100.76 2 98.37 8 102.7620.31/24,673
49.6/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha102.78 0 103.64 2 102.7820.33/24,772
50.5/DSNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor103.31 2 100.89 2 102.8920.44/24,871
51.12/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto99.15 4 100.14 6 103.1520.70/25,170
52.11/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.99.75 4 101.56 2 103.5621.11/25,669
53.6/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice105.89 0 103.64 0 103.6421.19/25,768
54.6/VMKUBÁT Jan 1982 Klatovy103.76 2 104.26 0 104.2621.81/26,567
55.7/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha107.42 6 104.31 0 104.3121.86/26,566
56.13/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.102.75 4 102.89 2 104.8922.44/27,265
57.14/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha104.62 2 103.12 2 105.1222.67/27,564
58.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor112.29 0 105.20 0 105.2022.75/27,663
59.8/ZMHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha108.46 4 105.65 0 105.6523.20/28,162
60.12/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto103.79 2 104.39 2 105.7923.34/28,361
61.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice109.78 0 105.93 0 105.9323.48/28,560
62.15/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.106.79 4 104.15 2 106.1523.70/28,759
63.9/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha100.26 6 99.64 50 106.2623.81/28,958
64.13/DMTESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz104.39 2 106.28 4 106.3923.94/29,057
65.16/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha104.68 2 104.75 2 106.6824.23/29,456
66.10/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice108.26 2 106.78 0 106.7824.33/29,555
67.14/DMKOT Michal 2006 3+ Boh.Pha105.65 2 106.84 0 106.8424.39/29,654
68.11/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha107.12 0 105.18 2 107.1224.67/29,953
69.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol111.85 2 107.54 0 107.5425.09/30,452
70.17/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn103.84 6 105.56 2 107.5625.11/30,551
71.9/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa107.78 2 107.59 0 107.5925.14/30,550
72.4/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz107.70 0 109.17 2 107.7025.25/30,649
73.18/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.104.38 4 104.59 6 108.3825.93/31,448
74.12/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 3+ Boh.Pha108.84 2 108.65 0 108.6526.20/31,847
75.13/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha107.37 2 104.81 4 108.8126.36/32,046
76.14/ZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak109.37 0 111.46 4 109.3726.92/32,745
77.15/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.107.73 2 107.47 4 109.7327.28/33,144
78.19/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.105.90 4 103.98 6 109.9027.45/33,343
79.20/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto105.93 4 104.65 6 109.9327.48/33,342
80.5/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa105.96 4 103.96 52 109.9627.51/33,441
81.16/DMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa114.26 0 108.39 2 110.3927.94/33,940
82.21/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha111.93 2 105.00 6 111.0028.55/34,639
83.1/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy111.12 4 111.35 0 111.3528.90/35,10
84.15/ZMKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand111.54 2 109.46 2 111.4629.01/35,238
85.22/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha118.37 8 109.60 2 111.6029.15/35,437
86.6/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak114.12 0 111.89 0 111.8929.44/35,736
87.8/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB111.96 0 111.20 2 111.9629.51/35,835
88.23/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.113.56 2 110.67 2 112.6730.22/36,734
89.16/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVS ČB118.42 2 112.84 0 112.8430.39/36,933
90.7/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus117.62 0 112.93 0 112.9330.48/37,032
91.17/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy115.65 4 113.31 0 113.3130.86/37,431
92.7/DSSALÁK Petr 2004 3 Blovice111.82 6 109.45 4 113.4531.00/37,630
93.24/ZSBERAN Tobiáš 2008 Frol121.34 2 113.78 0 113.7831.33/38,029
94.25/ZSPETR Martin 2008 SKVS ČB111.68 4 111.85 2 113.8531.40/38,128
95.8/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník115.15 0 114.67 0 114.6732.22/39,127
96.26/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto112.76 2 113.15 2 114.7632.31/39,226
97.2/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň115.17 0 122.14 4 115.1732.72/39,70
98.3/PZKRATOCHVÍL Devi 2011 Olomouc114.95 2 111.45 4 115.4533.00/40,00
98.27/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor112.96 4 113.45 2 115.4533.00/40,025
100.9/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň115.10 6 113.54 2 115.5433.09/40,124
101.18/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně114.62 6 113.65 2 115.6533.20/40,323
102.28/ZSFRANZ Jakub 2007 Loko Plz125.48 2 112.17 4 116.1733.72/40,922
103.19/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy117.42 2 112.20 4 116.2033.75/40,921
104. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV116.78 4 112.47 4 116.4734.02/41,320
105.20/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice114.50 2 118.40 2 116.5034.05/41,319
106.29/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha116.71 0 4.00 999 116.7134.26/41,618
107.21/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand117.31 0 118.54 0 117.3134.86/42,317
107.30/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa115.31 2 116.29 6 117.3134.86/42,316
107. BAŠUS Ondřej 1987 3 SKŽižkov115.31 2 119.28 4 117.3134.86/42,315
110.4/PZADAMEC Jáchym 2011 Kralupy121.40 2 117.82 0 117.8235.37/42,90
111.9/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec118.31 0 116.50 2 118.3135.86/43,514
112.31/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha118.64 0 119.00 2 118.6436.19/43,913
113.22/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha116.04 4 114.92 4 118.9236.47/44,212
114.32/ZSDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec116.42 4 115.25 4 119.2536.80/44,611
115.23/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha124.31 6 119.46 0 119.4637.01/44,910
116.17/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB117.50 2 120.78 0 119.5037.05/44,99
117.33/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak115.64 4 118.51 6 119.6437.19/45,18
118.3/U23MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha123.26 4 118.15 2 120.1537.70/45,77
119.5/PZBURGER Jonatan 2011 USK Pha118.48 2 122.47 4 120.4838.03/46,10
120.34/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB120.65 0 121.12 2 120.6538.20/46,36
121.18/DMSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto119.20 2 123.78 4 121.2038.75/47,05
122.24/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor116.93 6 117.25 4 121.2538.80/47,14
123.6/PZKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB118.67 4 119.46 2 121.4639.01/47,30
124.25/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha119.87 2 120.20 2 121.8739.42/47,83
125.7/PZKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha116.29 6 117.78 6 122.2939.84/48,30
126.10/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy132.62 8 123.18 0 123.1840.73/49,42
127.8/PZKRÁL Vít 2012 USK Pha122.76 2 119.76 6 124.7642.31/51,30
128.9/PZBECK Hynek 2012 L.Žatec134.18 6 127.85 0 127.8545.40/55,10
129.26/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov127.87 2 128.18 0 128.1845.73/55,51
130.11/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor131.84 6 120.93 8 128.9346.48/56,40
131.12/VHADRABA Michal 1976 3 Frol127.79 2 127.65 8 129.7947.34/57,40
132.10/PZVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor130.29 0 128.62 2 130.2947.84/58,00
133.27/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha135.10 0 130.32 2 132.3249.87/60,50
134.11/PZMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec134.92 8 134.25 0 134.2551.80/62,80
135.28/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha141.34 2 137.73 0 137.7355.28/67,00
136.35/ZSKOCUM Šimon 2008 Ot.Strak136.50 2 146.18 6 138.5056.05/68,00
137.12/PZPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha140.59 2 136.76 4 140.7658.31/70,70
138.36/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.146.28 12 137.23 4 141.2358.78/71,30
139.13/PZVYBULKA Matěj 2012 Kralupy141.71 0 143.18 4 141.7159.26/71,90
140.14/PZSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor138.51 10 140.81 2 142.8160.36/73,20
141.15/PZKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz142.89 6 140.82 10 148.8966.44/80,60
142.29/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.151.98 6 144.92 6 150.9268.47/83,00
143.16/PZSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.152.18 4 164.56 2 156.1873.73/89,40
144.37/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.150.60 6 142.57 58 156.6074.15/89,90
145.17/PZRIANT Josef 2013 VS Tábor154.00 8 147.26 10 157.2674.81/90,70
146.18/PZŠKOP Josef 2011 Ot.Strak166.64 2 162.43 0 162.4379.98/97,00
147.19/PZDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec168.93 2 153.82 12 165.8283.37/101,10
148.20/PZVOPÁLECKÝ Antonín 2013 Ot.Strak175.40 2 162.62 12 174.6292.17/111,80
149.21/PZKOLMAN Jakub 2013 SKŽižkov174.59 2 186.43 0 176.5994.14/114,20
  PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 2011 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRDLIČKA David 1986 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽAN Vojtěch 1990 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Martin 1977 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
3 Kralupy
Kralupy
113.46 2 113.70 0 113.70 6
2.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
147.70 8 126.96 0 126.9613.26/11,72
3.1/ZSKOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
USK Pha
USK Pha
130.90 0 140.48 6 130.9017.20/15,11
4.2/ZSHLADÍK Šimon
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
129.70 4 134.00 0 133.7020.00/17,60
5.1/DSMACHUTOVÁ Hana
MACHUTOVÁ Iva
2011
2003
3 Kralupy
Kralupy
141.92 0 139.37 2 141.3727.67/24,30
  POHANKA Vít
MATULKOVÁ Jana
2000
1996
2 Klatovy
TJ Dukla
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Marco
FIEDLEROVÁ Nela
2008
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEBA Patrik
HORÁKOVÁ Julie
1992
2006
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch
RIANTOVÁ Marie
2002
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl