Slalom na Paraplíčku

15.05.2022   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Veřtát Michael   vrchní rozhodčí: Šedivá Iva
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV125.20 2 111.00 0 111.00 0
2.2/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec116.60 6 117.20 4 121.2010.20/9,20
3.3/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha133.10 6 118.10 4 122.1011.10/10,00
4.4/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec144.10 10 129.50 4 133.5022.50/20,30
5.5/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa135.10 4 131.60 2 133.6022.60/20,40
6.6/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn143.10 52 136.10 8 144.1033.10/29,80
7.7/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec142.20 8 134.30 12 146.3035.30/31,80
8.8/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy141.60 56 146.80 2 148.8037.80/34,10
9.9/PZMDOLEŽAL Štěpán 2015 Kralupy173.70 8 151.00 4 155.0044.00/39,60
10.10/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy154.00 12 151.50 8 159.5048.50/43,70
11.1/PZZPIŠVEJCOVÁ Bára 2013 Roudnice148.10 112 162.10 8 170.1059.10/53,20
12.11/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha137.50 58 125.00 52 177.0066.00/59,50
13.12/PZMJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 Klášter.177.00 14 181.20 2 183.2072.20/65,00
14.13/PZMPIŠVEJC Marek 2014 Roudnice159.50 154 163.80 58 221.80110.80/99,80
15.14/PZMKRATOCHVÍL Mika   Olomouc253.20 60 180.20 58 238.20127.20/114,60
16.15/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa210.50 164 200.20 110 310.20199.20/179,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand103.10 2 98.90 2 100.90 19
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV106.60 0 102.80 0 102.801.90/1,915
3.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk123.20 52 108.70 0 108.707.80/7,711
4.2/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK112.30 2 106.90 2 108.908.00/7,910
5.2/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand118.50 0 109.80 0 109.808.90/8,89
6.3/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK131.90 4 112.30 0 112.3011.40/11,38
7.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand116.90 6 114.80 0 114.8013.90/13,87
8.5/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3 KK Brand120.30 0 113.70 2 115.7014.80/14,76
9.6/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy142.00 12 123.50 0 123.5022.60/22,45
10.7/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.133.20 10 124.20 6 130.2029.30/29,04
11.3/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand150.60 8 138.20 2 140.2039.30/38,93
12. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor139.70 4 4.00 999 143.7042.80/42,42
13.4/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy151.10 8 144.10 4 148.1047.20/46,81
14.5/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec163.40 0 144.80 6 150.8049.90/49,50
15.8/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy202.00 6 151.70 2 153.7052.80/52,30
16.9/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha156.50 8 155.20 2 157.2056.30/55,80
17. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov163.20 8 160.70 4 164.7063.80/63,20
18.10/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy172.60 6 168.80 2 170.8069.90/69,30
  NOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol90.80 0 92.70 2 90.80 63
2.1/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV95.70 0 97.00 2 95.704.90/5,459
2.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand93.70 2 95.80 6 95.704.90/5,455
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov96.20 0 98.20 0 96.205.40/5,951
5.3/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha96.50 0 97.00 2 96.505.70/6,347
6. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.97.00 0 99.50 2 97.006.20/6,843
7. MILLER Jan 1997 2 Turnov97.70 2 99.30 0 99.308.50/9,439
8.1/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy99.50 0 100.50 0 99.508.70/9,635
9.2/VVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.100.00 0 4.00 999 100.009.20/10,131
10.1/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice98.50 2 97.80 4 100.509.70/10,727
11.4/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand107.80 10 103.70 0 103.7012.90/14,226
12.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB103.90 2 101.80 2 103.8013.00/14,325
13.5/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand106.00 0 102.30 2 104.3013.50/14,924
14.2/VMŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto102.40 2 104.90 0 104.4013.60/15,023
15.3/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK105.50 0 104.50 2 105.5014.70/16,222
16.6/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha105.80 0 108.10 2 105.8015.00/16,521
17.7/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha106.50 0 105.90 4 106.5015.70/17,320
18.4/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB168.50 0 107.30 0 107.3016.50/18,219
19.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy114.10 2 114.50 0 114.5023.70/26,118
20.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov114.90 0 115.70 0 114.9024.10/26,517
21.8/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn114.50 2 113.40 2 115.4024.60/27,116
22.9/ZSSVOBODA Šimon 2008 Benátky109.80 8 4.00 999 117.8027.00/29,715
23.2/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 USK Pha125.10 0 118.20 2 120.2029.40/32,414
24.10/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn120.10 6 118.90 2 120.9030.10/33,113
25.11/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky119.90 2 4.00 999 121.9031.10/34,312
26.12/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.122.50 0 128.80 2 122.5031.70/34,911
27.1/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV123.90 0 125.10 2 123.9033.10/36,50
28.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník129.60 2 124.30 2 126.3035.50/39,110
29.3/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha128.10 4 126.40 0 126.4035.60/39,29
30.3/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov123.00 4 1.00 999 127.0036.20/39,98
31.4/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 Boh.Pha128.10 0 130.70 0 128.1037.30/41,17
32.13/ZSBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa129.40 8 128.90 0 128.9038.10/42,06
33.14/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn128.20 2 159.50 8 130.2039.40/43,45
34.5/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand134.70 2 130.70 0 130.7039.90/43,94
35.6/ZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice137.90 4 130.70 4 134.7043.90/48,33
36.15/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha129.40 8 145.20 2 137.4046.60/51,32
37.7/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily164.70 4 145.70 2 147.7056.90/62,71
38.8/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice146.20 2 145.60 4 148.2057.40/63,20
39.4/VSPISKÁČEK Jan 1966 Štětí146.50 4 191.00 2 150.5059.70/65,70
40.9/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha151.70 4 173.90 6 155.7064.90/71,50
41.16/ZSKOUŘIL Hynek 2009 Horš.Týn157.40 2 157.40 54 159.4068.60/75,60
42.10/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha267.00 4 158.00 2 160.0069.20/76,20
43.17/ZSBOUDA Vladimír 2009 Horš.Týn165.70 4 166.70 6 169.7078.90/86,90
44.11/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn178.20 4 195.70 8 182.2091.40/100,70
45.12/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily205.40 106 180.70 52 232.70141.90/156,30
  OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GOTVALD Robert   2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
111.40 0 105.40 4 109.40 17
2.1/VMJANKO Jan
ŠILAR Jakub
 
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
122.50 6 114.60 6 120.6011.20/10,213
3. DOLEŽAL Štěpán
DOLEŽAL Tomáš
2015
1976
2 Kralupy
Kralupy
132.70 6 121.70 2 123.7014.30/13,10
4.1/VSŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
144.50 2 129.30 0 129.3019.90/18,29
5.1/U23SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
127.90 10 121.20 10 131.2021.80/19,95
6. BAČINA Jan
BAČINA Jan
1973
2006
3 Č.Lípa
Č.Lípa
151.20 16 132.40 4 136.4027.00/24,74
7.2/VMKULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
Jablonec
Jablonec
142.70 4 142.60 8 146.7037.30/34,13
8.1/ZSHLADÍK Šimon
SÝKORA Ondřej
2009
2010
3 Boh.Pha
Boh.Pha
145.10 2 139.50 12 147.1037.70/34,52
9.1/ZMZACHYSTAL Adam
HRUBEC Matěj
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
207.70 12 162.50 10 172.5063.10/57,71
10.2/ZSKOUŘIL Hynek
BOUDA Vladimír
2009
2009
Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 190.60 10 200.6091.20/83,40
11.3/VMHUDSKÝ Luděk
MAREK Tomáš
 
1973
Žel.Brod
Žel.Brod
210.40 20 183.30 66 230.40121.00/110,60
  TÁBORSKÝ Jan
TÁBORSKÝ Vojtěch
2003
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand95.30 0 93.70 0 93.70 74
2.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk96.50 0 98.50 2 96.502.80/3,070
3.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand101.40 0 100.10 0 100.106.40/6,866
4.2/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB100.20 0 101.00 2 100.206.50/6,962
5.1/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.100.90 0 98.90 4 100.907.20/7,758
6.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV104.70 4 102.40 0 102.408.70/9,354
7. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy101.40 2 103.00 0 103.009.30/9,950
8.3/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand105.00 0 106.60 2 105.0011.30/12,146
9.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy105.80 0 110.20 6 105.8012.10/12,942
10.3/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec104.10 6 103.90 2 105.9012.20/13,038
11.1/U23STRASSEROVÁ Barbora 2001 2 L.Žatec104.70 4 106.30 0 106.3012.60/13,434
12.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand108.30 4 106.40 0 106.4012.70/13,633
13.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa110.50 0 111.00 4 110.5016.80/17,932
14.5/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy111.60 2 110.90 4 113.6019.90/21,231
15.1/VČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň112.40 2 111.90 2 113.9020.20/21,630
15.1/DMKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha108.50 6 109.90 4 113.9020.20/21,629
15. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.20 6 113.90 0 113.9020.20/21,628
18.6/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha110.00 6 108.80 6 114.8021.10/22,527
19.4/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy113.50 2 117.30 0 115.5021.80/23,326
20.5/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha118.50 52 113.60 2 115.6021.90/23,425
21.1/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.111.00 8 114.20 2 116.2022.50/24,024
22.6/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK113.90 4 114.80 6 117.9024.20/25,823
22.7/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy122.80 2 117.90 0 117.9024.20/25,822
24.8/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy122.80 0 120.30 0 120.3026.60/28,421
25.9/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha129.00 2 122.20 2 124.2030.50/32,620
26.10/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK122.70 10 122.70 2 124.7031.00/33,119
27.11/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 3 Třebech.131.70 52 124.50 2 126.5032.80/35,018
28.7/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand124.50 4 119.00 8 127.0033.30/35,517
29.8/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand127.60 0 124.90 4 127.6033.90/36,216
30.4/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov132.40 4 128.00 4 132.0038.30/40,915
31.2/DMSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec136.30 10 126.10 6 132.1038.40/41,014
32.3/DMHORÁKOVÁ Ela 2006 Frol129.10 66 126.60 6 132.6038.90/41,513
33.4/DMBLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa125.30 8 126.90 10 133.3039.60/42,312
34.2/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.130.40 4 130.10 8 134.4040.70/43,411
35.9/ZSPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.139.30 4 135.80 0 135.8042.10/44,910
36.5/VMVOLKOVÁ Pavla 1985 3 Trutnov133.90 12 134.30 4 138.3044.60/47,69
37.12/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha152.10 8 132.40 8 140.4046.70/49,88
38.5/DMPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.140.70 2 140.30 4 142.7049.00/52,37
39.6/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto137.20 6 163.80 4 143.2049.50/52,86
40.2/DSZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.142.60 6 135.80 8 143.8050.10/53,55
41.3/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója143.00 2 139.90 4 143.9050.20/53,64
42.7/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov138.90 8 146.50 10 146.9053.20/56,83
43.13/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 3 Kadaň154.70 112 136.50 14 150.5056.80/60,62
44.8/DMČIHOVSKÁ Emílie 2006 SKVSČB169.90 62 163.70 10 173.7080.00/85,41
45.14/ZMŠROUBKOVÁ Sofie 2011 Klášter.180.10 8 202.80 16 188.1094.40/100,70
46.15/ZMMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand233.50 6 176.20 50 226.20132.50/141,40
47.16/ZMČERMÁKOVÁ Natálie 2011 Klášter.168.70 58 180.30 108 226.70133.00/141,90
48.10/ZSMAŤKOVÁ Simona 2008 Horš.Týn166.70 110 174.90 156 276.70183.00/195,30
  ŠUTTOVÁ Zita 2011 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMLHOTA Zbyšek 1984 Žel.Brod87.20 2 83.50 0 83.50 189
2.1/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec87.70 6 84.90 0 84.901.40/1,7185
3.1/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice86.60 0 85.50 4 86.603.10/3,7181
4.2/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha87.30 0 86.70 0 86.703.20/3,8177
4.1/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand92.50 2 86.70 0 86.703.20/3,8173
6.2/VMJAN Kratochvíl 1978 Kotva B.91.00 0 86.80 0 86.803.30/4,0169
7. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky87.30 0 87.20 2 87.303.80/4,6165
7. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec85.30 2 84.60 52 87.303.80/4,6161
9.1/VMRŮZEK Kamil 1977 Semily91.50 2 85.90 2 87.904.40/5,3157
10.3/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.90.90 4 88.50 0 88.505.00/6,0153
11.1/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand86.90 2 88.70 0 88.705.20/6,2149
12.2/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk92.20 0 90.40 0 90.406.90/8,3145
13.2/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha91.20 2 92.00 0 92.008.50/10,2141
14.2/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand93.90 4 92.20 0 92.208.70/10,4137
14.3/DSHANUŠ Tomáš 2005 3+ Třebech.108.30 2 92.20 0 92.208.70/10,4133
16.3/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky91.40 2 88.90 50 93.409.90/11,9129
17.4/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice92.00 10 91.50 2 93.5010.00/12,0125
18.3/VMHORYNA Lukáš   3+ Trutnov93.80 2 89.90 4 93.9010.40/12,5121
19.2/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.94.40 4 92.00 2 94.0010.50/12,6117
20.4/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec94.50 2 94.30 0 94.3010.80/12,9113
21.4/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec94.80 0 94.10 2 94.8011.30/13,5109
22.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB96.80 0 94.90 0 94.9011.40/13,7105
23.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB95.90 0 95.40 0 95.4011.90/14,3101
23.4/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha102.50 2 95.40 0 95.4011.90/14,397
25. BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod98.70 6 95.90 0 95.9012.40/14,993
26.5/DSHADRABA Martin 2005 2 Frol93.60 4 94.00 2 96.0012.50/15,089
27. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.96.30 0 95.90 2 96.3012.80/15,385
28.5/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV98.60 4 96.80 0 96.8013.30/15,984
28. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.98.00 6 96.80 0 96.8013.30/15,983
30.6/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec93.10 4 102.50 6 97.1013.60/16,382
31.6/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha97.50 0 94.20 4 97.5014.00/16,881
32.5/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec100.00 4 95.60 2 97.6014.10/16,980
33.5/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy102.60 2 97.70 0 97.7014.20/17,079
34.7/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky100.90 6 97.80 0 97.8014.30/17,178
35.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy96.30 2 96.60 2 98.3014.80/17,777
36.5/VŠTEFAN Marek 1974 3 Frol105.90 6 98.50 0 98.5015.00/18,076
37.6/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň97.00 2 97.20 2 99.0015.50/18,675
37.7/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.99.30 4 97.00 2 99.0015.50/18,674
39.8/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha102.30 0 99.30 0 99.3015.80/18,973
40.7/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol98.00 8 97.50 2 99.5016.00/19,272
41.9/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha106.50 6 98.30 2 100.3016.80/20,171
42.10/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand98.60 2 99.50 2 100.6017.10/20,570
42.11/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn105.00 2 98.60 2 100.6017.10/20,569
44.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.101.40 0 100.30 2 101.4017.90/21,468
45.6/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha103.60 4 101.60 0 101.6018.10/21,767
46.1/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha107.80 2 100.20 2 102.2018.70/22,466
47.12/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha102.30 4 96.60 6 102.6019.10/22,965
48.8/VMAREK Tomáš 1973 Žel.Brod108.30 0 102.70 0 102.7019.20/23,064
49.13/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand103.00 2 100.90 2 102.9019.40/23,263
49.14/ZSVANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand104.80 6 102.90 0 102.9019.40/23,262
49.15/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha106.10 6 102.90 0 102.9019.40/23,261
52.16/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.103.30 0 100.70 4 103.3019.80/23,760
53.9/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec103.10 4 101.50 2 103.5020.00/24,059
54.6/DMPETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec105.90 6 103.70 0 103.7020.20/24,258
55.10/VHORÁK David 1976 3+ Frol106.20 4 102.20 2 104.2020.70/24,857
56.7/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Kralupy107.20 2 105.10 0 105.1021.60/25,956
57.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy109.00 4 105.40 0 105.4021.90/26,255
58.3/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice107.50 0 104.00 2 106.0022.50/26,954
59.17/ZSBERAN Tobiáš 2008 Frol114.90 64 102.20 4 106.2022.70/27,253
60.4/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha107.40 0 104.50 2 106.5023.00/27,552
61.11/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk108.70 2 106.60 0 106.6023.10/27,751
62.18/ZSHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha110.80 2 107.10 0 107.1023.60/28,350
63.5/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy113.10 6 107.50 0 107.5024.00/28,749
64.7/DMBAČINA Jan 2006 3+ Č.Lípa104.10 8 105.60 2 107.6024.10/28,948
65.19/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha110.30 2 106.30 2 108.3024.80/29,747
66.12/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója108.80 4 108.40 0 108.4024.90/29,846
67.8/DMWAIS Jakub 2007 KK Brand110.50 4 107.80 2 109.8026.30/31,545
68.20/ZSŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand109.50 4 104.50 6 110.5027.00/32,344
69.6/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha112.10 2 109.00 2 111.0027.50/32,943
70.7/ZMŠTEFAN Vojtěch   3 USK Pha110.40 6 108.00 4 112.0028.50/34,142
70.3/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí119.40 4 112.00 0 112.0028.50/34,141
70.4/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz115.40 8 112.00 0 112.0028.50/34,140
73.8/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand113.60 2 108.80 4 112.8029.30/35,139
74.13/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol114.00 2 111.10 2 113.1029.60/35,438
75.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.116.20 0 111.50 2 113.5030.00/35,937
76.21/ZSAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice116.80 2 111.90 2 113.9030.40/36,436
77.9/DMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec114.60 8 110.40 4 114.4030.90/37,035
78.6/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník117.40 0 114.70 0 114.7031.20/37,434
79.9/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice114.00 2 118.40 2 116.0032.50/38,933
80.10/ZMURBAN František 2011 USK Pha132.30 6 114.20 2 116.2032.70/39,232
81.8/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3+ Boh.Pha111.00 6 111.50 6 117.0033.50/40,131
82.22/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa114.70 6 113.42 4 117.4233.92/40,630
83.11/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha117.80 4 113.90 4 117.9034.40/41,229
84.12/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha118.60 0 125.00 2 118.6035.10/42,028
85.13/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily116.80 2 113.80 6 118.8035.30/42,327
86.14/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha118.30 4 114.90 4 118.9035.40/42,426
87.15/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn117.30 2 121.20 0 119.3035.80/42,925
88.16/ZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň121.40 8 117.80 2 119.8036.30/43,524
89.17/ZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy120.60 60 112.20 8 120.2036.70/44,023
90.7/VSWINTER Eduard 1956 Jablonec118.80 2 120.30 0 120.3036.80/44,122
91.8/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec122.20 0 118.90 2 120.9037.40/44,821
92.23/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn127.50 4 117.30 4 121.3037.80/45,320
93.9/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník122.90 4 119.50 2 121.5038.00/45,519
94.18/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 3 Klášter.117.80 4 119.40 4 121.8038.30/45,918
95.19/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha121.20 2 118.10 6 123.2039.70/47,517
96.20/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha129.70 2 123.30 0 123.3039.80/47,716
97.21/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 3 USK Pha134.00 8 121.50 2 123.5040.00/47,915
98.22/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha126.30 0 122.50 2 124.5041.00/49,114
99.8/VMPŘINDA Marek 1983 Klášter.126.10 6 120.80 6 126.8043.30/51,913
100.24/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.128.80 8 125.50 4 129.5046.00/55,112
101.23/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily150.30 4 127.70 2 129.7046.20/55,311
102.24/ZMBERNARD Ondřej 2011 3 USK Pha120.70 10 128.70 4 130.7047.20/56,510
103.15/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí145.40 8 129.50 2 131.5048.00/57,59
104.25/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 3 USK Pha139.80 16 119.80 12 131.8048.30/57,88
105.9/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto166.30 6 128.10 4 132.1048.60/58,27
106.25/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha124.40 8 121.20 56 132.4048.90/58,66
107.9/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy129.60 4 131.40 8 133.6050.10/60,05
107.10/DSPOKORNÝ Pavel 2005 3 Turnov137.80 14 119.60 14 133.6050.10/60,04
109.26/ZSLEV Ondřej 2008 3 Trutnov129.00 8 127.80 6 133.8050.30/60,23
110.14/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy147.00 6 130.20 4 134.2050.70/60,72
111.10/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov135.20 2 133.90 2 135.9052.40/62,81
112.26/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto176.20 6 137.80 2 139.8056.30/67,40
113.27/ZSLEBR Johan   Roudnice4.00 999 136.10 8 144.1060.60/72,60
114.28/ZSBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.137.40 8 141.30 8 145.4061.90/74,10
115.29/ZSLANG Sebastián 2008 Vys.Mýto155.20 12 140.10 6 146.1062.60/75,00
116.30/ZSŠTEFAN Tomáš 2009 Frol137.40 12 135.10 14 149.1065.60/78,60
117.31/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto154.10 10 146.70 4 150.7067.20/80,50
118.27/ZMMAZANEC Jakub 2011 Klášter.145.90 12 133.50 52 157.9074.40/89,10
119.16/VHADRABA Michal 1976 3 Frol139.10 52 156.30 6 162.3078.80/94,40
120.32/ZSBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn151.00 12 123.00 62 163.0079.50/95,20
121.28/ZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov168.50 104 187.80 6 193.80110.30/132,10
122.33/ZSJANKO Jonáš 2009 Vys.Mýto200.00 10 203.40 12 210.00126.50/151,50
123.34/ZSRŮŽIČKA Marcel 2009 Klášter.167.40 112 203.40 8 211.40127.90/153,20
  KOFROŇ Lukáš 2008 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK David 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Jakub 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSTKAN Lukáš 2011 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUREČEK Ondřej 2005 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GOTVALD Robert   2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
2 Kralupy
Kralupy
117.30 2 118.00 0 118.00 16
2.2/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
2 Č.Lípa
Č.Lípa
127.40 0 128.30 2 127.409.40/8,012
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
129.40 0 128.90 0 128.9010.90/9,28
4.1/U23HAVIÁROVÁ Zuzana
MAREK Matyáš
2005
2003
3 Třebech.
Třebech.
128.20 4 129.50 4 132.2014.20/12,04
5.1/ZMPINKAVA Jonáš
PODUŠKOVÁ Jůlie
2011
2010
USK Pha
USK Pha
150.00 8 142.50 8 150.5032.50/27,53
6.1/DMKOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
3 USK Pha
USK Pha
175.20 2 144.90 6 150.9032.90/27,92
7.1/ZSZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
149.90 2 149.40 10 151.9033.90/28,71
8.2/ZSKLIMENT Tomáš
MAŤKOVÁ Simona
2008
2008
Horš.Týn
Horš.Týn
187.70 8 175.00 6 181.0063.00/53,40
  KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení