96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů

20.07.2024   Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SVOBODA František 2014 Kralupy124.03 0 90.81 2 92.81 0
2. VOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand109.98 8 104.73 6 110.7317.92/19,30
3. KOS Eduard 2014 USK Pha144.93 6 108.39 4 112.3919.58/21,10
4. DOLEŽAL Štěpán 2015 Kralupy127.51 60 109.69 58 167.6974.88/80,70
5. TONCAROVÁ Anna   SKVSČB137.19 354 154.12 354 491.19398.38/429,20
6. MAKÁN Jiří 2015 Pardub.1.00 999 118.82 456 574.82482.01/519,40
  VOLF Tomáš 2016 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SVOBODA František 2014 Kralupy103.42 6 100.22 2 102.22 0
2. KOS Eduard 2014 USK Pha143.79 56 116.29 56 172.2970.07/68,50
3. VOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand122.16 52 4.00 999 174.1671.94/70,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla80.44 4 79.96 0 79.96 66
2.1/DMVACULOVÁ Lucie 2008 2+ KK Brand84.84 0 83.11 0 83.113.15/3,956
3.1/ZSVACULOVÁ Silvie 2010 2 KK Brand95.18 0 97.21 4 95.1815.22/19,051
4.1/U23ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVSČB95.52 0 92.04 6 95.5215.56/19,546
5.2/DMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB99.60 2 96.18 2 98.1818.22/22,841
6. MÜLLER ANNI   9 GER Leipziger-Kanu-Club103.30 0 100.72 2 102.7222.76/28,50
7.1/ZMVONEŠOVÁ Adéla 2013 2 KK Brand106.08 54 103.90 0 103.9023.94/29,936
8.2/ZSČAPSKÁ Valerie 2011 3+ Pardub.149.07 54 105.27 2 107.2727.31/34,231
9.3/ZSJUMROVÁ Johana 2011 2 USK Pha107.50 2 105.70 2 107.7027.74/34,726
10.3/DMMARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.109.24 4 108.70 2 110.7030.74/38,421
11.4/DMBEIEROVÁ Běta 2008 2 Trutnov118.44 50 106.78 6 112.7832.82/41,016
12.4/ZSFOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 3 KK Opava114.73 0 122.27 0 114.7334.77/43,515
13.5/DMŠTINDLOVÁ Johana 2009 3 SKVSČB111.12 4 132.63 54 115.1235.16/44,014
14.2/ZMVÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor116.61 52 113.93 2 115.9335.97/45,013
15.6/DMPÍŠALOVÁ Karolína 2009 3 KK Opava113.64 4 127.07 2 117.6437.68/47,112
16.1/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 3 SKVSČB130.74 0 118.44 4 122.4442.48/53,111
17.5/ZSMACHUTOVÁ Hana 2011 2 Kralupy118.69 4 4.00 999 122.6942.73/53,410
18.3/ZMŠENKOVÁ Aniko 2013 3 KK Brand129.59 4 119.34 4 123.3443.38/54,39
19.6/ZSNOVOTNÁ Natálie 2010 3+ Č.Kruml.126.14 4 145.19 108 130.1450.18/62,88
20.7/ZSPETROVÁ Lenka 2011 3 SKVSČB136.18 6 1.00 999 142.1862.22/77,87
21.7/DMHYBRANTOVÁ Eliška 2009 3 SKVSČB150.78 4 125.48 60 154.7874.82/93,66
22.8/ZSTONCAROVÁ Blanka 2010 3 SKVSČB157.89 2 129.53 52 159.8979.93/100,05
23.9/ZSHYBRANTOVÁ Anna 2011 3+ SKVSČB113.12 54 118.66 56 167.1287.16/109,04
24.4/ZMMAZÚRKOVÁ Lola 2013 3 USK Pha1.00 999 121.60 104 225.60145.64/182,13
25.5/ZMVOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha140.58 104 1.00 999 244.58164.62/205,92
26.6/ZMVAŠINOVÁ Magdalena 2013 Pardub.134.17 552 116.38 504 620.38540.42/675,91
  HAVLIŠOVÁ Kristína 2013 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠTULCOVÁ Valentýna 2010 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. URBAN Daniel, 2001, TJ Dukla URBAN Daniel 2001 2+ TJ Dukla75.83 0 75.94 0 75.83 169
2. KUNA Václav, 1998, TJ Dukla KUNA Václav 1998 1 TJ Dukla74.44 2 76.29 2 76.440.61/0,8159
3. SPROTOWSKY ERIK   9 GER Leipziger-Kanu-Club76.60 2 77.95 0 77.952.12/2,80
4. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB80.83 0 81.69 4 80.835.00/6,6154
5. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus81.08 0 80.21 2 81.085.25/6,9149
6. HANZEL Jáchym 2008 2+ Loko Plz79.51 2 77.71 6 81.515.68/7,5144
7. BEIER Alva 2005 2 Pardub.82.30 0 81.87 2 82.306.47/8,5139
8. PISCHEK Jan Gabin 2006 3+ SKVSČB83.31 0 81.94 4 83.317.48/9,9134
9. ROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk82.72 6 83.37 0 83.377.54/9,9129
10. KONOVCHENKO NIKITA   9 UKR UKR86.49 52 83.62 0 83.627.79/10,30
11. TURNER Karel 2004 SKVSČB82.80 2 94.65 4 84.808.97/11,8124
12. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha86.82 102 85.09 0 85.099.26/12,2119
13. WEBER Oldřich 1987 2 SKVSČB87.11 0 85.95 0 85.9510.12/13,3114
14. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy88.39 2 88.22 0 88.2212.39/16,3109
15. SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec84.31 4 4.00 999 88.3112.48/16,5104
16. POLLERT Jaroslav   2 USK Pha91.31 0 87.67 2 89.6713.84/18,399
17. KREJČÍ Karel 1972 2 SKVSČB88.02 2 88.95 2 90.0214.19/18,794
18. ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.88.56 8 90.23 0 90.2314.40/19,089
19. DOLEŽAL Vít 2011 3+ Kralupy88.52 2 88.60 4 90.5214.69/19,484
20. KREJČÍ Matěj 2011 2 SKVSČB90.96 0 92.18 4 90.9615.13/20,079
21. VOLF Jaroslav   KK Brand90.05 2 88.50 6 92.0516.22/21,474
22. PISCHEK Jan   3+ Pardub.86.34 6 86.09 6 92.0916.26/21,469
23. ROUSEK David 2010 2 KK Opava88.14 4 4.00 999 92.1416.31/21,564
24. PETR Martin 2008 SKVSČB93.19 6 91.10 2 93.1017.27/22,859
25. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav97.61 2 93.79 0 93.7917.96/23,754
26. PLOCEK Matyáš Jan 2008 2 SKVSČB90.82 4 88.76 6 94.7618.93/25,049
27. MARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha113.97 2 90.96 4 94.9619.13/25,244
28. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVSČB92.64 6 92.98 2 94.9819.15/25,343
29. MÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.94.54 6 91.39 4 95.3919.56/25,842
30. KULIHA Jan 2011 3 KK Opava96.49 0 108.64 58 96.4920.66/27,241
31. SVRČINA David 2007 2 Šumperk90.67 6 87.82 10 96.6720.84/27,540
32. PINKAVA Jonáš 2011 2 USK Pha97.14 0 183.87 6 97.1421.31/28,139
33. BOLEHOVSKÝ Oto 2011 3+ Trutnov103.19 4 97.15 0 97.1521.32/28,138
34. KRÁL Vít 2012 3+ USK Pha106.10 2 97.24 0 97.2421.41/28,237
35. STOLÍN Antonín 2008 3+ Trutnov104.47 0 97.92 0 97.9222.09/29,136
36. TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn106.64 52 98.32 0 98.3222.49/29,735
37. DVORNÍK Štěpán 2010 2 USK Pha94.54 4 93.43 54 98.5422.71/29,934
38. KVAPIL Kryštof 2012 3+ Sláv.KV110.60 0 97.47 2 99.4723.64/31,233
39. STREHLE EDGAR   9 GER Leipziger-Kanu-Club96.76 6 97.67 2 99.6723.84/31,40
40. NEUMANN ROLF   9 GER Leipziger-Kanu-Club93.84 54 97.75 2 99.7523.92/31,50
41. PINKAVA Ondřej Sebastian 2012 3+ SKVSČB97.93 2 96.48 4 99.9324.10/31,832
42. KULIHA Jakub 2009 3 KK Opava98.44 2 97.27 6 100.4424.61/32,531
43. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB108.35 2 100.59 0 100.5924.76/32,730
44. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha96.24 6 97.82 54 102.2426.41/34,829
45. VOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.98.40 4 106.99 2 102.4026.57/35,028
46. SEDLÁČEK Štěpán 2011 3+ Č.Kruml.100.80 2 99.28 4 102.8026.97/35,627
47. ZAJÍC Kryštof 2010 3+ VS Tábor97.25 8 106.25 4 105.2529.42/38,826
48. KEŠ Miroslav 1967 2 Soběslav103.94 6 103.36 2 105.3629.53/38,925
49. NOŽÍŘ David 2012 3+ KK Brand99.62 6 107.46 0 105.6229.79/39,324
50. KUNA Alois 1960 3 SKVSČB108.28 0 106.19 2 108.1932.36/42,723
51. MYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.107.51 2 119.70 8 109.5133.68/44,422
52. HRÁDEK Petr   Kralupy114.46 6 103.98 6 109.9834.15/45,021
53. FRANZ Tadeáš 2010 3+ Loko Plz117.74 6 104.19 6 110.1934.36/45,320
54. GOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov111.12 8 97.88 14 111.8836.05/47,519
55. VEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn108.50 58 109.16 4 113.1637.33/49,218
56. OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.113.18 0 125.59 2 113.1837.35/49,317
57. FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa108.08 6 103.39 10 113.3937.56/49,516
58. PETRENKO VASYL   9 UKR UKR105.46 8 129.89 14 113.4637.63/49,60
59. SUKDOL Filip 2008 SKVSČB134.10 152 111.99 4 115.9940.16/53,015
60. HOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň107.96 106 111.26 6 117.2641.43/54,614
61. KOMÍNEK Vojtěch 2008 3 Č.Lípa112.56 6 115.76 8 118.5642.73/56,313
62. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník117.47 2 118.70 0 118.7042.87/56,512
63. KLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha111.63 52 115.44 6 121.4445.61/60,111
64. DVORNÍK Jonáš 2012 3 USK Pha126.23 14 117.72 4 121.7245.89/60,510
65. ZACH Jeroným 2013 3 KK Brand114.69 152 118.16 4 122.1646.33/61,19
66. KASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn122.18 0 115.54 52 122.1846.35/61,18
67. BAŤA Václav 2009 3 Pardub.122.48 10 163.80 156 132.4856.65/74,77
68. POLISHCHUK BOHDAN   9 UKR UKR83.85 50 81.99 56 133.8558.02/76,50
69. KRPÁLEK Jáchym 2011 3 USK Pha127.68 10 130.65 106 137.6861.85/81,66
70. VOTAVA Michal 2010 3 USK Pha128.75 14 138.37 112 142.7566.92/88,35
71. MAREK Filip 2013 3 Šumperk120.46 52 140.77 4 144.7768.94/90,94
72. VÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov111.30 62 103.42 54 157.4281.59/107,63
73. ŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn1.00 999 118.59 52 170.5994.76/125,02
74. KUBITA Lukáš 2013 3 KK Opava145.56 156 129.99 56 185.99110.16/145,31
75. MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy138.92 58 4.00 999 196.92121.09/159,70
76. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVSČB4.00 999 152.39 62 214.39138.56/182,70
77. KOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa138.22 110 158.55 106 248.22172.39/227,30
78. VOREL Filip 2013 Pardub.1.00 999 194.71 58 252.71176.88/233,30
79. PERNÝ Jakub Sami 2012 USK Pha156.48 262 206.77 116 322.77246.94/325,60
  MÍL Pavel 1967 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÁREK Jakub 2005 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik 2005 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav, 0, USK Pha POLLERT Jaroslav
  KK Brand
USK Pha
100.02 8 97.91 2 99.91 11
2. DOLEŽAL Tomáš
DOLEŽAL Štěpán
1976
2015
2 Kralupy
Kralupy
107.03 0 100.78 2 102.782.87/2,90
3.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
 
1954
2 Jablonec
SKVSČB
109.15 4 112.92 8 113.1513.24/13,36
4. VOREL Zdeněk
VOREL Filip
1974
2013
2 Pardub.
Pardub.
124.90 6 114.01 4 118.0118.10/18,11
5.1/U23ČIHOVSKÝ Šimon
SUKDOL Filip
2003
2008
SKVSČB
SKVSČB
120.45 12 116.04 4 120.0420.13/20,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVSČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 1 SKVSČB81.76 54 79.67 0 79.67 112
2. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla80.87 4 81.93 0 81.932.26/2,8102
3. VACULOVÁ Lucie 2008 2+ KK Brand79.90 4 82.00 2 83.904.23/5,392
4. ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB86.64 0 84.94 0 84.945.27/6,687
5. VACULOVÁ Silvie 2010 2 KK Brand85.08 2 85.22 0 85.225.55/7,082
6. JIRASOVÁ Klára 2008 2 KK Brand98.40 8 81.42 4 85.425.75/7,277
7. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV90.03 0 93.62 0 90.0310.36/13,072
8. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy93.96 6 90.57 2 92.5712.90/16,267
9. KYLBERGEROVÁ Iva 2007 2 Ot.Strak92.63 4 91.62 2 93.6213.95/17,562
10. JUMROVÁ Johana 2011 2 USK Pha96.11 0 99.73 0 96.1116.44/20,657
11. PURGEROVÁ Šárka 1984 2 SKVSČB97.79 0 96.19 0 96.1916.52/20,752
12. MARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.106.84 0 98.59 0 98.5918.92/23,747
13. MÜLLER ANNI   9 GER Leipziger-Kanu-Club107.21 54 99.83 0 99.8320.16/25,30
14. KULIHOVÁ Jana   3 KK Opava100.06 2 98.62 2 100.6220.95/26,342
15. HYBRANTOVÁ Anna 2011 3+ SKVSČB105.59 2 99.13 2 101.1321.46/26,937
16. NOVOTNÁ Natálie 2010 2 Č.Kruml.97.31 4 102.18 10 101.3121.64/27,232
17. MACHUTOVÁ Hana 2011 2 Kralupy111.76 0 100.23 2 102.2322.56/28,327
18. FOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 3+ KK Opava119.01 6 99.82 4 103.8224.15/30,322
19. VONEŠOVÁ Adéla 2013 3+ KK Brand102.86 6 98.15 6 104.1524.48/30,721
20. SCHULZE ANNA   9 GER Leipziger-Kanu-Club105.41 4 104.49 0 104.4924.82/31,20
21. ŠTINDLOVÁ Johana 2009 3 SKVSČB101.44 8 104.98 2 106.9827.31/34,320
22. NELUBII NATALIA   9 UKR UKR137.34 52 108.09 2 110.0930.42/38,20
23. BUCHWALD MARA   9 GER Leipziger-Kanu-Club108.45 2 107.99 106 110.4530.78/38,60
24. VÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor106.31 56 109.19 2 111.1931.52/39,619
25. PÍŠALOVÁ Karolína 2009 2 KK Opava104.57 8 114.34 4 112.5732.90/41,318
26. ŠENKOVÁ Aniko 2013 3+ KK Brand110.27 4 106.38 52 114.2734.60/43,417
27. PETROVÁ Lenka 2011 3 SKVSČB108.79 58 115.45 2 117.4537.78/47,416
28. KREJČÍ Soňa 2007 3 Frol128.59 20 114.50 4 118.5038.83/48,715
29. SEMENIKHINA LIZA   9 UKR UKR110.98 8 115.46 56 118.9839.31/49,30
30. HYBRANTOVÁ Eliška 2009 3 SKVSČB115.82 6 118.82 6 121.8242.15/52,914
31. TONCAROVÁ Blanka 2010 3 SKVSČB140.08 8 118.10 8 126.1046.43/58,313
32. MAZÚRKOVÁ Lola 2013 3 USK Pha113.02 54 130.89 8 138.8959.22/74,312
33. HEŘMANSKÁ Veronika 2011 3+ Ot.Strak125.25 158 133.37 6 139.3759.70/74,911
34. ČAPSKÁ Valerie 2011 3 Pardub.138.54 6 179.59 4 144.5464.87/81,410
35. MYŠKOVÁ Dorota 2012 3 Č.Kruml.128.61 104 143.30 2 145.3065.63/82,49
36. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.60 50 4.00 999 160.6080.93/101,68
37. ŠTULCOVÁ Valentýna 2010 3+ Loko Plz113.61 54 108.26 106 167.6187.94/110,47
38. ŠÍMOVÁ Viktorie 2011 3+ Ot.Strak125.67 204 117.07 56 173.0793.40/117,26
39. JASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto119.60 54 7715.67 4 173.6093.93/117,95
40. MARKOVÁ Jitka 1978 3 Dv.Král.126.68 62 125.50 56 181.50101.83/127,84
41. HAVLIŠOVÁ Kristína 2013 3 USK Pha167.47 58 162.63 102 225.47145.80/183,03
42. VOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha137.15 104 240.15 252 241.15161.48/202,72
43. VAŠINOVÁ Magdalena 2013 3 Pardub.131.42 410 213.40 210 423.40343.73/431,41
  RUSZOVÁ Jitka 2013 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23TURNER Karel, 2004, SKVSČB TURNER Karel 2004 2+ SKVSČB75.50 0 72.31 0 72.31 290
2.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus72.77 104 72.37 0 72.370.06/0,1280
3.2/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk72.94 0 71.19 2 72.940.63/0,9275
4. SPROTOWSKY ERIK   9 GER Leipziger-Kanu-Club74.15 0 73.21 2 74.151.84/2,50
5. POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy75.57 0 75.98 0 75.573.26/4,5270
6.1/DSDRUSKA Vojtěch 2006 2 SKVSČB77.43 0 76.93 4 77.435.12/7,1265
7.1/DMPETR Martin 2008 2 SKVSČB79.68 2 77.85 0 77.855.54/7,7260
8.1/ZSROUSEK David 2010 2 KK Opava80.05 0 77.14 2 79.146.83/9,4255
9.3/U23SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec80.74 0 77.33 2 79.337.02/9,7250
10.2/ZSREZEK Adam 2010 2 SKVSČB77.57 2 78.02 4 79.577.26/10,0245
11.2/DMHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz84.11 54 79.84 0 79.847.53/10,4240
12.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB81.36 0 80.16 0 80.167.85/10,9235
13.2/DSŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak78.35 2 129.51 2 80.358.04/11,1230
14.3/DSMILYAN Daniel 2006 2 Kralupy79.63 2 79.30 2 81.308.99/12,4225
15.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně84.70 0 79.85 2 81.859.54/13,2220
16.4/DSPISCHEK Jan Gabin 2006 3+ SKVSČB80.11 2 81.33 2 82.119.80/13,6215
17.4/U23BOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB80.53 2 80.39 50 82.5310.22/14,1210
18.3/DMBERAN Tobiáš 2008 2 Frol88.39 2 80.95 2 82.9510.64/14,7205
19.5/DSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto80.99 2 81.87 6 82.9910.68/14,8200
20.3/VMKLÍR Oto 1981 2 USK Pha84.18 2 83.32 0 83.3211.01/15,2195
21.5/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz79.77 4 81.33 6 83.7711.46/15,8190
22.4/DMMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha82.10 2 90.97 2 84.1011.79/16,3185
23.6/U23DVOŘÁK Erik Elias 2001 2 Frol82.20 2 82.57 2 84.2011.89/16,4180
24.3/ZSKULIHA Jan 2011 3+ KK Opava84.41 0 90.56 102 84.4112.10/16,7175
25.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy88.00 2 84.68 0 84.6812.37/17,1170
26.6/DSBAAR Patrik 2007 2 KK Opava85.97 2 84.73 0 84.7312.42/17,2165
27.7/DSFRANZ Jakub 2007 2 Loko Plz85.31 0 82.91 2 84.9112.60/17,4160
28.4/ZSDOLEŽAL Vít 2011 2 Kralupy83.51 2 85.03 0 85.0312.72/17,6155
29.2/VKYRIÁN Luděk 1978 3+ SKVSČB88.30 2 85.13 0 85.1312.82/17,7150
30.4/VMZDRÁHAL Jan   TJ Dukla85.26 0 85.05 2 85.2612.95/17,9145
31.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB85.45 0 89.83 6 85.4513.14/18,2140
32.5/DMPLOCEK Matyáš Jan 2008 2 SKVSČB84.60 2 85.86 2 86.6014.29/19,8135
33.4/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.89.18 0 80.64 6 86.6414.33/19,8130
34.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz86.93 0 93.29 2 86.9314.62/20,2125
35.5/ZSPINKAVA Jonáš 2011 2 USK Pha87.32 0 93.28 6 87.3215.01/20,8120
36.8/DSLEGUTKO Josef 2006 2 L.Žatec84.48 4 85.43 2 87.4315.12/20,9115
37.6/ZSFRANZ Tadeáš 2010 2 Loko Plz87.78 0 88.01 2 87.7815.47/21,4110
38.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB86.98 2 86.08 2 88.0815.77/21,8105
39.9/DSŠÍMA Lukáš 2006 2 Ot.Strak86.10 2 88.50 0 88.1015.79/21,8100
40.7/ZSMAŤHA Marduk 2010 2 VS Tábor87.40 2 86.96 2 88.9616.65/23,095
41.8/ZSDVORNÍK Štěpán 2010 2 USK Pha91.28 102 85.13 4 89.1316.82/23,390
42.7/VDOLEŽAL Tomáš 1976 3+ Kralupy87.02 50 87.35 2 89.3517.04/23,685
43.6/DMKULIHA Jakub 2009 2 KK Opava85.15 10 88.08 2 90.0817.77/24,680
44.9/ZSKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha93.84 4 90.34 0 90.3418.03/24,975
45.7/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.88.88 2 92.89 2 90.8818.57/25,774
46.8/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz88.08 6 86.91 4 90.9118.60/25,773
47.10/ZSTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn91.48 52 91.30 0 91.3018.99/26,372
48.9/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec90.70 52 87.85 4 91.8519.54/27,071
49.10/DSSVRČINA David 2007 3+ Šumperk100.40 6 86.00 6 92.0019.69/27,270
50. STREHLE EDGAR   9 GER Leipziger-Kanu-Club90.76 2 87.23 8 92.7620.45/28,30
51.11/DSTEICHMANN Robin 2007 3 Frol102.64 6 89.58 4 93.5821.27/29,469
52.10/VKRÁL Tomáš 1979 2 USK Pha92.04 2 95.02 4 94.0421.73/30,168
53.2/VSPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice97.44 6 94.19 0 94.1921.88/30,367
54.11/ZSHOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň92.24 2 103.88 54 94.2421.93/30,366
55. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky91.18 4 89.68 6 95.1822.87/31,665
56.11/VTONCAR Martin 1975 3 SKVSČB94.02 4 89.34 6 95.3423.03/31,864
57.12/DSPETŘÍČEK Adam 2007 2 L.Žatec108.80 54 95.74 0 95.7423.43/32,463
58.12/ZSFABIÁN Filip 2010 3+ Boh.Pha87.81 8 86.51 208 95.8123.50/32,562
59.13/DSPOLLERT Jonáš   3+ USK Pha97.48 4 93.85 2 95.8523.54/32,661
60.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.94.98 2 94.00 2 96.0023.69/32,860
61.12/VVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.96.66 0 118.82 58 96.6624.35/33,759
62.13/ZSBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3+ Trutnov94.90 2 104.19 54 96.9024.59/34,058
63.7/DMMYŠKA Matěj 2009 3+ Č.Kruml.86.57 56 91.28 6 97.2824.97/34,557
64.1/ZMKVAPIL Kryštof 2012 3+ Sláv.KV94.97 50 97.49 0 97.4925.18/34,856
65.8/U23ŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak100.08 4 92.39 6 98.3926.08/36,155
66.13/VŠTEFAN Marek 1974 3+ Frol95.63 4 96.66 2 98.6626.35/36,454
67.14/ZSJETMAR Ondřej 2010 3+ Vys.Mýto121.73 100 95.23 4 99.2326.92/37,253
68.14/DSVOSMEK Jáchym 2007 3+ Vys.Mýto98.27 2 100.30 2 100.2727.96/38,752
69.15/ZSSEDLÁČEK Štěpán 2011 3+ Č.Kruml.98.44 2 109.52 10 100.4428.13/38,951
70.9/U23WALTER David 2001 3 Šumperk80.82 52 94.68 6 100.6828.37/39,250
71.16/ZSKOMIŠ Jan 2011 3+ Loko Plz101.09 0 92.77 52 101.0928.78/39,849
72.15/DSKOTRBA Matěj 2007 3+ Vys.Mýto94.33 10 95.40 6 101.4029.09/40,248
73.17/ZSRIANT Antonín 2010 3+ VS Tábor99.95 2 113.74 56 101.9529.64/41,047
74.2/ZMKRÁL Vít 2012 3+ USK Pha122.55 0 100.18 2 102.1829.87/41,346
75.4/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa100.24 2 108.64 2 102.2429.93/41,445
76.18/ZSKRPÁLEK Jáchym 2011 3+ USK Pha115.02 54 100.38 2 102.3830.07/41,644
77.3/ZMZACH Jeroným 2013 3 KK Brand103.09 0 100.64 4 103.0930.78/42,643
78.5/VMJACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV95.13 8 109.16 0 103.1330.82/42,642
79.4/ZMPINKAVA Ondřej Sebastian 2012 3 SKVSČB103.58 2 97.57 6 103.5731.26/43,241
80.14/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk123.60 6 101.85 2 103.8531.54/43,640
81.8/DMKONVALINKA Štěpán 2009 3+ Pardub.98.63 54 98.60 6 104.6032.29/44,739
82.16/DSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.95.14 52 103.24 2 105.2432.93/45,538
83.15/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.106.18 52 103.29 2 105.2932.98/45,637
84.9/DMKLIMENT Tomáš 2008 3+ Horš.Týn100.58 102 102.43 4 106.4334.12/47,236
85.6/VMKUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV105.54 104 100.65 6 106.6534.34/47,535
86.10/DMSUKDOL Filip 2008 3 SKVSČB106.70 4 101.39 6 107.3935.08/48,534
87.11/DMRUSZ Josef 2009 3+ Třebech.103.46 4 124.76 6 107.4635.15/48,633
88.5/ZMDVORNÍK Jonáš 2012 3 USK Pha103.55 56 106.09 2 108.0935.78/49,532
89.19/ZSŠAVEL Vojtěch 2010 3 Frol104.14 4 108.31 4 108.1435.83/49,631
90.6/ZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn104.72 4 105.23 50 108.7236.41/50,430
91.7/ZMNOŽÍŘ David 2012 3+ KK Brand108.40 2 121.80 4 110.4038.09/52,729
92.17/DSTESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz117.82 104 109.84 2 111.8439.53/54,728
93.7/VMPOLÁK Jakub   3 SKVSČB108.99 4 128.91 56 112.9940.68/56,327
94.20/ZSUHLÍK Vojtěch 2010 3+ Bechyně109.02 4 87.81 52 113.0240.71/56,326
95.21/ZSKREJČÍ Matěj 2011 SKVSČB99.76 58 107.27 6 113.2740.96/56,625
96.12/DMKOMÍNEK Vojtěch 2008 3+ Č.Lípa107.53 6 103.45 56 113.5341.22/57,024
97.8/ZMKOMÍNEK Mikuláš 2013 3 Č.Lípa116.17 0 110.67 4 114.6742.36/58,623
98.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.121.34 4 111.56 4 115.5643.25/59,822
99.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník116.67 2 116.36 0 116.3644.05/60,921
100.9/ZMŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn114.78 2 137.25 2 116.7844.47/61,520
101.13/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov107.81 56 104.81 12 116.8144.50/61,519
102.10/ZMKUBITA Lukáš 2013 3 KK Opava122.19 8 113.43 4 117.4345.12/62,418
103.11/ZMKASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn115.49 4 113.68 56 119.4947.18/65,217
104.22/ZSKOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa110.76 56 109.80 10 119.8047.49/65,716
105.8/VMHYBRANT Vlastimil 1980 3 SKVSČB119.06 58 118.15 8 126.1553.84/74,515
106.12/ZMRIANT Josef 2013 3 VS Tábor108.76 52 128.53 4 132.5360.22/83,314
107.13/ZMMAREK Filip 2013 3 Šumperk130.51 54 134.61 4 138.6166.30/91,713
108. NEUMANN ROLF   9 GER Leipziger-Kanu-Club91.43 52 89.68 50 139.6867.37/93,20
109.14/DMKOCUM Šimon 2008 3 Ot.Strak154.36 0 138.91 6 144.9172.60/100,412
110.15/DMNOVÁK Dalibor 2009 3+ VS Tábor97.68 58 94.92 56 150.9278.61/108,711
111.16/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol98.52 106 101.65 52 153.6581.34/112,510
112.14/ZMMATUŠINEC Petr 2012 3 Č.Kruml.138.34 62 147.03 10 157.0384.72/117,29
113.16/DMŠTEFAN Tomáš 2009 3 Frol101.12 58 108.46 106 159.1286.81/120,18
114.7/VSPISKÁČEK Jan   3+ Štětí107.84 58 136.20 56 165.8493.53/129,37
115.23/ZSHOLUB Kryštof 2010 3 Ot.Strak130.41 102 125.48 56 181.48109.17/151,06
116.8/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec129.68 54 4.00 999 183.68111.37/154,05
117.15/ZMMATUŠTÍK Robert 2013 3 USK Pha131.55 56 144.05 106 187.55115.24/159,44
118.24/ZSŠKOP Josef 2011 3 Ot.Strak138.44 50 161.84 58 188.44116.13/160,63
119.25/ZSCHLÁDEK Lukáš 2011 SKVSČB126.35 114 124.24 112 236.24163.93/226,72
120.16/ZMVOREL Filip 2013 3 Pardub.195.76 106 150.09 104 254.09181.78/251,41
121.17/ZMPERNÝ Jakub Sami 2012 3 USK Pha164.89 206 136.44 158 294.44222.13/307,20
122.17/DMLABIK Adam 2009 SKVSČB102.86 606 1.00 999 708.86636.55/880,30
  BABOR Stanislav 1958 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 2+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB
 BOČEK Zdeněk
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1975
1989
2 SKVSČB
VS Tábor
104.41 8 4.00 999 112.41 0
2. KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
47.08 750 135.71 56 191.7179.30/70,50
Oddíl