2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

28.05.2017   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.94 2 96.79 4 98.94
2K1M/2ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice99.89 2 104.16 6 101.89
3K1M/3ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice103.59 0 4.00 999 103.59
4K1M/4CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha97.28 52 99.71 4 103.71
5C1M/1CHALOUPKA Václav, 1998, Olomouc CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc104.43 0 104.11 0 104.11
6C1M/2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha104.44 0 109.55 56 104.44
7K1M/5VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha103.70 2 103.24 4 105.70
8K1M/6ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha103.78 2 104.07 4 105.78
9K1M/7KOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha123.00 4 105.92 0 105.92
10C1M/3PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha104.18 2 117.44 56 106.18
11C1M/4HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.109.10 4 106.48 0 106.48
12K1M/8BÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy110.13 6 107.08 0 107.08
13K1M/9MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.101.73 10 103.13 4 107.13
14C1M/5KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB105.13 4 108.42 2 109.13
15K1M/10KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.52 4 107.84 4 109.52
16C1M/6HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.47 0 110.98 100 110.47
17K1M/11ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha112.81 56 109.77 2 111.77
18K1M/12ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB127.42 16 108.49 4 112.49
19K1M/13MUTTON Zack 2000 NZL3.00 999 106.63 6 112.63
20K1M/14PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha109.70 56 108.73 4 112.73
21K1M/15POHANKA Vít 2000 2 Klatovy106.97 6 114.81 6 112.97
22C1M/7KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha110.99 2 117.08 52 112.99
23C1M/8NOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc113.67 0 110.54 56 113.67
24C1M/9LERCH Adam 1998 1 Dukla B.109.70 4 110.06 4 113.70
25K1M/16ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava112.12 2 111.43 12 114.12
26K1M/17KREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB106.13 8 109.07 8 114.13
27K1M/18ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha106.02 112 110.20 4 114.20
28K1M/19BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.68 12 108.30 6 114.30
29C1M/10KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha113.11 6 112.34 2 114.34
30K1M/20CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha114.27 4 112.36 2 114.36
31K1M/21RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha115.37 4 112.56 2 114.56
32C1M/11WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn120.73 2 112.58 2 114.58
33K1M/22ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky111.82 8 110.95 4 114.95
34C1M/12NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc113.05 2 120.85 58 115.05
35K1M/23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.71 4 113.46 2 115.46
36K1W/1DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha116.65 56 113.64 2 115.64
37C1M/13HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja122.72 2 111.71 4 115.71
38K1M/24KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.111.75 4 131.91 6 115.75
39K1M/25CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz114.04 2 120.32 56 116.04
40K1M/26PRELL Pavel 1976 2 Kralupy112.20 6 112.19 4 116.19
41K1M/27STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky115.64 6 110.22 6 116.22
42K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice114.82 2 116.56 2 116.82
43K1M/28HEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.108.68 52 107.37 10 117.37
44K1M/29POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice116.25 2 113.47 4 117.47
45C1M/14BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus117.85 0 117.09 6 117.85
46C1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno122.89 52 118.54 0 118.54
47K1M/30RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.3.00 999 116.56 2 118.56
48K1M/31ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa114.84 4 122.51 4 118.84
49C1M/15CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha117.06 2 122.65 0 119.06
50K1M/32ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha109.08 10 123.27 10 119.08
51C1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.58 4 119.87 0 119.87
52C1M/16PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy120.82 2 120.77 0 120.77
53K1M/33VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky114.00 8 117.39 16 122.00
54K1M/34ŘEJHA Jiří 1981 3+ Kralupy118.06 4 120.27 2 122.06
55C1M/17PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha121.48 2 116.39 6 122.39
56C1M/18LERCH Eduard 2002 2+ Roudnice118.93 12 118.41 4 122.41
57K1W/3DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha120.54 2 122.52 12 122.54
58K1M/35MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.118.60 4 126.69 54 122.60
59K1M/36MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB123.14 2 118.93 4 122.93
60K1M/37ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk123.78 120 111.01 12 123.01
61K1M/38TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc117.41 8 115.34 8 123.34
62C1W/3SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno3.00 999 121.98 2 123.98
63K1M/39BERAN Václav 2000 2 USK Pha118.06 6 115.20 10 124.06
64C1M/19MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava122.48 2 133.00 204 124.48
65K1W/4KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.64 8 124.50 0 124.50
66C1M/20KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV120.51 4 122.16 4 124.51
67K1W/5BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava123.45 6 120.93 4 124.93
68K1M/40RAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha121.35 4 131.24 14 125.35
69C1M/21LHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha125.93 4 121.42 4 125.42
70K1W/6SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno121.29 6 123.96 2 125.96
71K1W/7VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn125.94 4 124.35 2 126.35
72K1W/8ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.49 4 124.09 6 126.49
73K1M/41MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno119.23 8 122.54 4 126.54
74K1W/9NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec118.70 8 139.48 6 126.70
75K1M/42NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava122.77 4 4.00 999 126.77
76C1M/22KRÁL Adam 2003 2 USK Pha137.18 4 122.88 4 126.88
77C1M/23URBAN Daniel 2001 2 Šumperk124.61 8 123.03 4 127.03
78K1M/43KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice117.05 10 129.00 62 127.05
79K1M/44MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3+ USK Pha125.25 2 123.77 4 127.25
80K1M/45ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.188.30 14 121.56 6 127.56
81K1M/46ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.123.74 8 120.20 8 128.20
82K1M/47KRÁL Adam 2003 2 USK Pha152.05 62 122.98 6 128.98
83K1W/10SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno121.01 8 128.54 10 129.01
84C1M/24JANŮ Filip 2002 3+ Olomouc3.00 999 123.49 6 129.49
85K1W/11KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc140.63 6 125.49 4 129.49
86K1M/48KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc129.37 2 125.51 4 129.51
87K1M/49VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy124.23 6 120.01 52 130.23
88C1W/4VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn131.06 0 142.35 6 131.06
89C1M/25KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc133.98 2 129.85 2 131.85
90K1M/50BÁČA Milan 1973 2 KK Brand138.43 8 128.31 4 132.31
91K1M/51VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava122.32 10 126.88 16 132.32
92C2M/1SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
129.94 4 130.84 2 132.84
93C1M/26ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa141.58 2 122.86 10 132.86
94K1M/52REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB131.67 60 121.14 12 133.14
95K1W/12NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava122.56 56 121.08 14 135.08
96C1M/27PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec125.78 106 129.31 6 135.31
97C1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno137.62 6 131.54 4 135.54
98K1M/53GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha125.57 10 133.08 62 135.57
99K1M/54HALA Jiří 2002 2 Olomouc133.78 18 129.59 6 135.59
100K1M/55RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc131.66 4 134.26 8 135.66
101K1M/56ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice127.78 8 132.42 10 135.78
102K1M/57VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.129.85 6 133.03 10 135.85
103K1M/58MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha133.12 8 127.86 8 135.86
104K1W/13DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha132.57 4 128.91 10 136.57
105K1M/59URBAN Michal 2004 2 Šumperk132.71 4 138.45 8 136.71
106K1M/60JAKL Vincent 2001 2 USK Pha135.09 6 126.73 10 136.73
107K1W/14BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha141.72 10 134.84 2 136.84
108K1M/61FRENCL Josef 2002 2 USK Pha126.96 10 132.88 14 136.96
109C1M/28VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy133.14 4 136.38 6 137.14
110C1M/28URBAN Michal 2004 3+ Šumperk164.39 108 135.14 2 137.14
111C2M/2ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
127.21 10 128.83 10 137.21
112C1M/30ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha142.45 2 135.59 2 137.59
113K1M/62GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc135.22 16 128.31 10 138.31
114K1M/63HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha131.22 12 126.61 12 138.61
115K1M/64BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno133.20 6 144.50 24 139.20
116K1M/65PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.128.17 56 133.39 6 139.39
117K1M/66FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa137.63 8 134.03 6 140.03
118C1M/31STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB131.10 112 126.35 14 140.35
119C2M/3POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
139.71 14 130.62 10 140.62
120K1M/67MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava137.81 4 137.68 4 141.68
121C1M/32KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.140.26 2 129.88 12 141.88
122C1M/33BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.134.11 8 124.35 204 142.11
123K1M/68MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 134.20 8 142.20
124K1M/69WEISL Martin 2002 2 USK Pha130.29 12 141.74 10 142.29
125K1M/70IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí128.37 14 126.42 56 142.37
126K1M/71HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk130.44 18 132.65 10 142.65
127C1M/34ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava144.29 10 132.69 10 142.69
128K1W/15KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc138.70 4 143.31 16 142.70
129K1M/72STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB134.80 8 161.40 14 142.80
130C1W/6KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc155.97 4 136.88 6 142.88
131K1M/73CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.137.05 6 145.38 60 143.05
132C1M/35PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha131.05 50 139.38 4 143.38
133K1M/74VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník134.02 20 129.48 14 143.48
134K1M/75STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky127.48 16 141.05 6 143.48
135K1W/16KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV3.00 999 139.65 4 143.65
136K1M/76KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha125.80 20 125.66 18 143.66
137C1M/36FIALA Jakub 2001 2 Olomouc148.94 54 141.04 4 145.04
138C1M/37KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja139.15 6 146.05 156 145.15
139K1W/17ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice150.30 4 140.05 6 146.05
140K1M/77KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice154.07 108 131.14 16 147.14
141K1M/78SAHULA Matěj 2003 2 Benátky137.26 10 137.74 62 147.26
142K1W/18KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.139.84 12 139.63 8 147.63
143K1M/79BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz129.35 58 139.65 8 147.65
144C2M/4ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
146.82 66 141.88 6 147.88
145K1M/80SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice146.17 10 138.13 10 148.13
146K1M/81PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.136.74 66 140.20 8 148.20
147K1M/82TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn136.77 16 132.65 16 148.65
148K1M/83VESELÝ František 2000 3+ Trutnov149.72 16 134.92 14 148.92
149C1M/38KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha154.57 14 142.66 8 150.66
150K1M/84KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc140.79 10 144.19 14 150.79
151K1W/19NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno138.81 12 152.48 10 150.81
152C2M/5POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
142.55 10 148.37 10 152.55
153K1M/85BERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno190.01 30 142.69 10 152.69
154K1M/86KYSELA David 1977 2 Kralupy149.05 4 153.81 6 153.05
155K1W/20DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc141.77 56 138.52 16 154.52
156K1M/87WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha144.92 64 148.98 6 154.98
157C1W/7KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc184.69 6 149.61 6 155.61
158K1W/21VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor3.00 999 146.03 10 156.03
159K1W/22ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha148.07 8 160.86 8 156.07
160C2M/6ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
146.93 10 153.69 10 156.93
161C1M/39RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc160.38 8 150.51 8 158.51
162K1M/88HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc153.04 20 144.68 14 158.68
163C1W/8DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha151.32 8 156.90 18 159.32
164K1M/89HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy135.76 24 131.89 64 159.76
165K1M/90NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec155.86 10 146.66 16 162.66
166K1M/91RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm181.66 12 156.69 6 162.69
167K1W/23CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.147.66 18 153.84 62 165.66
168C1W/9DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno159.73 6 159.72 8 165.73
169C1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc168.17 10 158.25 8 166.25
170K1W/24ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk152.92 14 163.71 14 166.92
171C1W/11PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec167.22 12 159.25 8 167.25
172K1M/92VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor155.40 12 164.89 14 167.40
173K1W/25ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy171.36 16 152.90 16 168.90
174K1W/26KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava162.82 10 161.84 10 171.84
175K1W/27KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky174.58 58 160.08 12 172.08
176K1W/28DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc3.00 999 160.57 12 172.57
177C1M/40HAUCK Marek 1977 2 KVS HK162.95 10 163.69 12 172.95
178K1M/93BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand161.84 14 161.05 12 173.05
179K1W/29DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno162.38 12 161.78 12 173.78
180C1M/41BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov181.38 10 170.52 4 174.52
181K1M/94SUK Jakub 2002 3+ Trutnov157.93 64 164.60 10 174.60
182K1M/95ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha165.39 68 165.46 10 175.46
183C1M/42GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha139.98 60 163.54 12 175.54
184K1M/96DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha172.16 6 202.14 14 178.16
185K1M/97ŠULC Karel 2000 2 KK Brand171.41 16 150.71 28 178.71
186K1W/30HEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc1.00 999 170.95 10 180.95
187C1M/43FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa171.43 10 179.72 4 181.43
188K1M/98KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz210.68 14 168.75 14 182.75
189K1M/99FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.184.02 6 178.67 6 184.67
190K1W/31BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand168.78 16 173.45 18 184.78
191C1W/12KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava177.67 12 173.89 12 185.89
192K1W/32HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK188.48 104 174.51 12 186.51
193K1M/100BOUZEK Filip 1992 2 Sušice3.00 999 123.05 64 187.05
194K1W/33JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc177.50 10 248.94 22 187.50
195K1W/34HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava186.21 10 170.86 18 188.86
196K1W/35MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami196.34 58 180.01 12 192.01
197C1M/44SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm182.98 10 4.00 999 192.98
198K1W/36MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy145.92 110 187.52 6 193.52
199K1M/101SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice188.59 22 173.72 20 193.72
200K1M/102TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB130.07 64 121.28 158 194.07
201C2M/7FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
174.30 20 1.00 999 194.30
202K1W/37ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand177.06 18 200.65 14 195.06
203C2M/8TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
179.68 20 177.85 68 199.68
204K1W/38RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha181.80 20 276.34 20 201.80
205K1W/39DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky191.70 16 205.01 18 207.70
206K1W/40FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha256.20 66 195.87 12 207.87
207K1M/103VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk196.31 16 157.20 54 211.20
208C1M/45MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno155.75 62 184.56 58 217.75
209K1M/104ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha221.67 14 215.73 18 233.73
210K1W/41HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy216.86 18 182.49 78 234.86
211C1W/13HEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc228.55 10 262.83 6 238.55
212K1M/105MRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc183.52 64 178.63 210 247.52
213K1W/42RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc296.41 6 240.90 14 254.90
214K1M/106ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk246.26 76 4.00 999 322.26
215C1W/14RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha188.35 310 222.55 116 338.55
216K1M/107KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa222.99 164 240.83 214 386.99
217K1M/108MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice251.72 162 1.00 999 413.72
218K1W/43SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.1.00 999 264.69 206 470.69
219K1M/109HEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice137.51 408 1.00 999 545.51
220C2M/9KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
185.57 516 219.50 416 635.50
Oddíl