Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků

09.08.2014   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava84.09 2 83.47 0 83.47
2K1M/2KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí85.88 2 85.45 2 87.45
3K1M/3ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky88.30 2 87.64 0 87.64
4K1M/4STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky87.81 0 85.75 2 87.75
5K1M/5ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.18 0 86.38 2 88.18
6K1M/6ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice86.45 2 87.62 6 88.45
7C1M/1LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha90.58 2 89.21 0 89.21
8K1M/7HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.89.79 0 91.56 10 89.79
9C1M/2BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha88.12 2 88.14 2 90.12
10K1M/8VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy92.98 2 90.54 0 90.54
11C1M/3HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.91.22 0 90.68 0 90.68
12K1M/9HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK92.27 4 90.91 0 90.91
13K1M/10NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava91.12 0 91.42 0 91.12
14C1M/4LERCH Adam 1998 2+ Klášter.94.79 8 92.02 0 92.02
15C1M/5INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK92.42 0 90.60 2 92.42
16C1M/6FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.90.44 2 94.40 0 92.44
17K1M/11ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.06 4 90.96 2 92.96
18K1M/12BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy93.64 4 93.41 0 93.41
19K1M/13ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.92.76 52 89.47 4 93.47
20C1M/7PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha90.22 4 89.55 4 93.55
21K1M/14ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.92.32 2 90.15 4 94.15
22C1M/8NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc93.53 6 92.89 2 94.89
23C1M/9HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK97.00 0 95.13 0 95.13
24K1M/15PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.101.29 2 95.39 0 95.39
25K1M/16BERAN Václav 2000 2 USK Pha95.79 0 95.40 4 95.79
26K1M/17ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky89.80 6 92.11 8 95.80
27K1M/18POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy94.30 2 98.35 54 96.30
28K1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice92.83 4 95.65 4 96.83
29C1M/10VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy95.80 4 95.41 2 97.41
30K1W/2DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha94.20 6 94.14 4 98.14
31C1M/11ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice96.66 4 96.47 2 98.47
32K1M/19NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc94.54 4 97.53 2 98.54
33K1M/20HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand94.91 4 92.56 8 98.91
34K1M/21ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha99.04 8 95.54 4 99.54
35C1M/12MILLER Jan 1968 2 Turnov103.78 2 100.35 0 100.35
36K1M/22BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.07 4 94.44 6 100.44
37K1M/23ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky101.84 8 98.80 2 100.80
38K1M/24SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky117.12 8 96.95 4 100.95
39K1M/25ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky100.29 8 97.18 4 101.18
40K1M/26KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB99.31 2 99.10 4 101.31
41C1M/13KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.99.35 2 104.07 8 101.35
42C1M/14KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja97.65 4 97.45 6 101.65
43K1W/3PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.97.71 4 99.19 6 101.71
44K1M/27KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand104.64 8 97.82 4 101.82
45K1M/28ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.98.02 4 107.36 50 102.02
46K1M/29JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV108.82 4 100.47 2 102.47
47K1M/30HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand99.32 4 100.49 2 102.49
48K1W/4KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy102.38 6 100.52 2 102.52
49K1W/5GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice100.87 2 101.98 12 102.87
50K1M/31BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov104.91 8 98.88 4 102.88
51K1W/6BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha101.30 8 101.28 2 103.28
52K1W/7DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha102.63 10 101.30 2 103.30
53K1M/32MILYÁN David 2001 3 L.Žatec105.60 60 103.31 0 103.31
54K1W/8NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava108.07 2 102.19 2 104.19
55K1M/33KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK102.22 2 101.81 4 104.22
56K1M/34TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.104.01 52 102.47 2 104.47
57K1W/9DAILLE Viviana 1998 FRA102.56 8 100.51 4 104.51
58C1M/15INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK108.26 4 102.60 2 104.60
59K1W/10NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec102.70 4 102.91 2 104.91
60K1M/35LERCH Eduard 2002 3 Klášter.105.03 0 104.27 4 105.03
61K1W/11VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn103.14 2 102.56 4 105.14
62C1M/16ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.99.40 50 99.37 6 105.37
63C1M/17WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn104.82 2 103.65 2 105.65
64K1M/36LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha102.97 4 101.73 4 105.73
65C1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice107.31 2 106.32 0 106.32
66K1W/12PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.113.22 4 106.85 0 106.85
67K1M/37SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK103.02 4 101.56 6 107.02
68K1M/38RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha100.70 8 103.66 4 107.66
69K1M/39ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec107.68 0 110.78 8 107.68
70K1W/13DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.105.83 2 107.32 4 107.83
71C1M/18PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor104.49 6 99.97 8 107.97
72C1M/19PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec102.61 6 103.34 6 108.61
73K1M/40GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc106.40 4 100.85 8 108.85
74C1M/20NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc107.84 2 108.56 8 109.84
75K1M/41KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice104.19 6 105.88 8 110.19
76K1W/14NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno142.90 10 106.44 4 110.44
77K1M/42NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec110.62 0 119.69 2 110.62
78K1W/15BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava116.72 2 104.80 6 110.80
79K1W/16ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy123.38 10 109.17 2 111.17
80K1W/17ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň111.25 0 114.35 54 111.25
81K1M/43KRÁL Adam 2003 3 USK Pha111.89 0 110.48 54 111.89
82K1W/18BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha107.66 8 107.96 4 111.96
83K1M/44PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha111.11 2 109.98 2 111.98
84K1M/45ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.10 8 112.12 0 112.12
85K1M/46KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.106.34 6 126.04 10 112.34
86K1M/47KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.106.71 8 108.86 4 112.86
87K1M/48KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice114.51 6 112.87 0 112.87
88K1M/49SAHULA Matěj 2003 3 Benátky113.15 0 117.46 0 113.15
89K1M/50FIALA Jakub 2001 3 Olomouc109.32 4 120.52 2 113.32
90C1M/21MILLER Jan 1997 2 Turnov105.93 8 115.08 102 113.93
91K1M/51PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life114.70 8 107.94 6 113.94
92K1W/19DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha108.27 14 109.95 4 113.95
93C1M/22BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.106.03 8 115.38 58 114.03
94C1M/23SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK114.43 0 112.10 2 114.10
95K1M/52REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB110.18 4 110.78 6 114.18
96K1M/53KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV110.60 6 106.88 8 114.88
97K1M/54KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov109.10 6 113.37 56 115.10
98K1W/20POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc115.85 6 107.12 8 115.12
99K1W/21SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno108.78 12 109.49 6 115.49
100C1M/24POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy111.01 6 116.00 0 116.00
101K1M/55PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.05 2 111.15 6 117.15
102C1W/2NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno128.07 2 115.17 2 117.17
103K1M/56WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn125.45 8 118.41 0 118.41
104C1M/25URBAN Daniel 2001 3 Šumperk112.69 6 122.30 8 118.69
105K1W/22VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor126.51 66 115.05 4 119.05
106K1M/57RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc114.33 8 117.13 2 119.13
107K1M/58VESELÝ František 2000 3 Trutnov109.43 12 115.32 4 119.32
108K1W/23KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc121.09 2 117.78 2 119.78
109C1M/26KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB118.84 2 117.89 2 119.89
110K1M/59ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště113.46 8 112.25 8 120.25
111C1M/27LERCH Eduard 2002 3 Klášter.116.33 4 123.32 6 120.33
112K1M/60MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek114.69 6 115.46 54 120.69
113K1M/61LHOTA David 1971 3 Happy Life4.00 999 119.21 2 121.21
114K1M/62WEISL Martin 2002 3 USK Pha115.31 6 120.80 10 121.31
115K1M/63REJMAN Petr 2001 KVS HK127.66 8 119.46 2 121.46
116C1W/3SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno119.74 2 121.59 0 121.59
117K1M/64KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.113.73 8 122.78 10 121.73
118K1M/65SAHULA Martin 1968 3 Benátky115.62 12 115.80 6 121.80
119K1M/66ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk114.50 8 118.14 6 122.50
120K1M/67HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha134.47 14 120.56 2 122.56
121K1W/24BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand118.58 4 121.27 6 122.58
122K1W/25MOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí144.61 60 117.46 6 123.46
123K1M/68KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc119.60 4 129.07 2 123.60
124K1M/69JANŮ Filip 2002 3 Olomouc114.19 56 119.83 4 123.83
125C2M/1PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
118.14 6 122.59 12 124.14
126K1W/26KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha118.22 6 119.99 6 124.22
127C1M/28KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.26 4 122.13 6 124.26
128K1W/27FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa114.05 12 117.31 8 125.31
129K1M/70HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn108.83 154 115.54 10 125.54
130C1M/29DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK120.14 6 124.39 8 126.14
131C1M/30KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.120.23 6 128.26 6 126.23
132K1M/71URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha121.91 6 122.25 4 126.25
133C1W/4VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn122.29 4 1.00 999 126.29
134C2M/2TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
126.97 4 122.29 4 126.29
135C1W/5GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice123.06 4 120.51 6 126.51
136C1M/31ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.124.86 104 116.56 10 126.56
137C2M/3KROFTA Dominik
KELLER Miloslav
1993
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.68 54 124.69 2 126.69
138K1M/72IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí127.07 10 120.70 6 126.70
139C2M/4HŘEBÍČEK Jakub
KRČ Ladislav
1999
1999
3 KK Brand
KK Brand
127.25 4 122.74 4 126.74
140K1M/73ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice128.23 10 116.95 10 126.95
141K1W/28HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky121.06 6 139.53 8 127.06
142K1M/74MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno117.86 10 125.81 106 127.86
143C1M/32KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK123.56 54 117.92 10 127.92
144K1W/29KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí120.05 10 116.09 12 128.09
145C1W/6PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec117.76 18 122.85 6 128.85
146K1W/30TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí122.97 6 127.23 58 128.97
147K1M/75KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand125.05 4 127.79 52 129.05
148K1M/76SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž119.97 10 130.19 4 129.97
149K1M/77HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa126.69 4 137.91 6 130.69
150K1M/78MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc126.98 60 127.65 4 131.65
151C1W/7PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.122.94 54 129.92 2 131.92
152K1M/79LUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc126.03 6 144.18 4 132.03
153K1W/31KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava126.43 6 142.91 12 132.43
154C2M/5POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
126.45 12 122.94 10 132.94
155K1W/32DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak123.02 10 130.11 58 133.02
156C1W/8KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc144.50 0 131.19 2 133.19
157C1M/33JANŮ Filip 2002 Olomouc127.33 6 129.91 56 133.33
158K1M/80URBAN Daniel 2001 Šumperk125.68 8 119.81 58 133.68
159C1M/34HORAL Martin 1957 3 Horš.Týn129.79 4 4.00 999 133.79
160K1M/81MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.95 8 129.46 6 133.95
161C2M/6HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
133.92 14 127.95 6 133.95
162K1W/33HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava130.20 4 137.68 14 134.20
163K1W/34HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc126.60 8 135.88 10 134.60
164K1W/35BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha130.79 6 148.81 8 136.79
165K1M/82VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto150.85 8 128.91 8 136.91
166K1W/36ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand139.42 104 129.56 8 137.56
167K1M/83ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha136.98 58 131.64 6 137.64
168C1M/35KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor132.44 6 1.00 999 138.44
169K1M/84CHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí133.15 8 132.47 6 138.47
170K1M/85VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor139.31 12 124.72 14 138.72
171K1M/86ULITZKA Oliver 2002 KK Opava134.74 106 136.81 2 138.81
172C2M/7LHOTA Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2002
2001
3 USK Pha
USK Pha
137.05 56 130.06 10 140.06
173C1M/36KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor133.32 54 134.33 6 140.33
174C1M/37KRÁL Adam 2003 3 USK Pha141.61 6 130.90 10 140.90
175K1M/87KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.126.65 70 117.48 24 141.48
176C1W/9BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.137.59 4 1.00 999 141.59
177K1W/37DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc134.66 10 138.19 4 142.19
178K1W/38KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc132.20 10 133.82 108 142.20
179C2M/8KŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.22 8 127.55 18 142.22
180C1M/38KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc136.39 6 137.97 6 142.39
181C1M/39KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.135.05 8 181.94 66 143.05
182C1W/10FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa139.13 6 1.00 999 145.13
183C1M/40ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.135.80 58 138.42 8 146.42
184C1M/41REJMAN Petr 2001 KVS HK140.19 8 149.26 158 148.19
185K1M/88HALA Jiří 2002 Olomouc172.66 12 140.72 8 148.72
186K1M/89PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc139.96 10 141.67 8 149.67
187K1M/90KADLEC Filip 2003 3 USK Pha156.33 8 134.00 16 150.00
188K1M/91ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB142.07 8 133.31 54 150.07
189K1M/92DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha158.51 62 143.38 8 151.38
190K1M/93VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk151.05 60 136.25 16 152.25
191K1M/94ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk142.70 10 1.00 999 152.70
192C1M/42RUDORFER Martin 2003 Olomouc160.38 6 142.46 12 154.46
193C1W/11KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí1.00 999 146.62 8 154.62
194K1M/95HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc141.72 14 168.21 4 155.72
195C1M/43ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.194.25 12 142.41 14 156.41
196K1W/39PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň140.66 62 153.43 4 157.43
197C1M/44ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.130.86 108 151.78 6 157.78
198C2M/9ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
143.55 16 4.00 999 159.55
199C1W/12KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha143.33 60 149.62 10 159.62
200K1M/96KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.149.75 10 194.14 2 159.75
201C1M/45WEISL Martin 2002 USK Pha149.78 12 154.22 12 161.78
202C1M/46FIALA Jakub 2001 Olomouc4.00 999 156.90 8 164.90
203K1M/97ŠULC Karel 2000 3 KK Brand113.66 52 109.88 56 165.66
204K1W/40BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa150.91 112 157.92 10 167.92
205K1W/41RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha156.55 12 200.06 64 168.55
206K1W/42SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž121.58 54 122.85 54 175.58
207K1M/98HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto177.84 208 176.88 2 178.88
208C2M/10GABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
163.87 16 154.22 58 179.87
209K1M/99VAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa164.14 18 148.16 108 182.14
210K1M/100KLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.161.94 24 182.12 114 185.94
211C1W/13DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc181.60 6 180.70 6 186.70
212C1W/14HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc173.11 14 180.44 8 187.11
213K1M/101FUCHS Jakub 1999 Jablonec157.55 106 184.19 6 190.19
214K1M/102TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn146.27 64 131.45 62 193.45
215K1M/103LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc163.63 56 142.49 58 200.49
216C1M/47DANĚK Dominik 1998 3 Šumperk144.53 154 149.14 60 209.14
217C1W/15BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha237.88 56 204.37 10 214.37
218K1M/104SURMA Tadeáš 2001 Šumperk148.63 68 192.82 158 216.63
219K1M/105HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto176.84 52 173.63 158 228.84
220K1M/106MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.165.51 66 162.68 268 231.51
221K1W/43MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.179.87 58 176.67 66 237.87
222C1M/48HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor146.60 104 132.02 110 242.02
223K1W/44KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky141.36 102 1.00 999 243.36
224K1W/45VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň163.52 108 1.00 999 271.52
225K1M/107VYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc140.19 204 172.08 106 278.08
226K1M/108ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha167.14 154 165.37 114 279.37
227C1M/49KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.170.83 114 1.00 999 284.83
228K1M/109FRENCL Josef 2002 USK Pha4.00 999 172.42 116 288.42
229C2M/11LÁTAL Filip
PROCHÁZKA Vojtěch
2001
2002
Olomouc
Olomouc
245.99 118 184.08 112 296.08
230C1M/50KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand190.24 108 5.00 0 298.24
231K1M/110ŠVARC Adam 2001 Olomouc200.23 124 1.00 999 324.23
232K1W/46NOVÁKOVÁ Veronika 2001 KK Opava1.00 999 181.35 160 341.35
233K1W/47ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk232.63 116 1.00 999 348.63
234K1W/48BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.224.82 126 187.32 262 350.82
235K1M/111ČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.1.00 999 192.95 162 354.95
236K1M/112RANCE Sebastián 2002 Olomouc4.00 999 215.95 158 373.95
237K1M/113NOVÁK Matěj 2003 KK Opava141.62 356 141.71 410 497.62
238K1W/49PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.194.07 306 1.00 999 500.07
239K1M/114ZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí1.00 999 150.52 456 606.52
240K1W/50HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.135.05 560 132.02 516 648.02
241K1W/51MAČKALOVÁ Haidi 1998 Č.Kruml.167.43 656 1.00 999 823.43
Oddíl