Statistiky roku 2018

počet evidovaných závodů27
počet evidovaných výsledků2020
celkový výsledek vítězů1d 1h 6m 36.53s
celkový výsledek všech18d 5h 29m 30.8s
statistika počtu absolvovaných závodů podle závodníků
statistika počtu hodnocených v jednotlivých závodech
mapa s místy závodů

Výsledky závodů

Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje
2 SJEZD / počet hodnocených: 22
17.03.2018Kanoe Klub Spoj Brnoviz. závod č. 1    
Sjezd na Svitavě- přebor Brna
1 SJEZD / počet hodnocených: 22
17.03.2018Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno    
Sjezd v Hanušovicích
3 SJEZD / počet hodnocených: 91
24.03.2018Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Sjezd v Hanušovicích
4 SJEZD / počet hodnocených: 90
24.03.2018Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace    
Sjezd v Hanušovicích
5 SJEZD / počet hodnocených: 91
25.03.2018Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Sjezd v Hanušovicích
6 SJEZD / počet hodnocených: 82
25.03.2018Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace    
Sjezd na Sázavě
7 SJEZD / počet hodnocených: 66
31.03.2018Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
8 SJEZD / počet hodnocených: 64
31.03.2018Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
9 SJEZD / počet hodnocených: 57
01.04.2018Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
10 SJEZD / počet hodnocených: 54
01.04.2018Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Chrudimce
11 SJEZD / počet hodnocených: 44
05.04.2018TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
12 SLALOM / počet hodnocených: 75
07.04.2018SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
13 SLALOM / počet hodnocených: 105
07.04.2018SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Sjezd v Hanušovicích
23 SJEZD / počet hodnocených: 96
07.04.2018Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Sjezd v Hanušovicích
22 SJEZD / počet hodnocených: 103
07.04.2018Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace    
Jarní sjezd na Lužnici
18 SJEZD / počet hodnocených: 46
07.04.2018TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Jarní sjezd na Lužnici
19 SJEZD / počet hodnocených: 46
07.04.2018TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje
16 SLALOM / počet hodnocených: 133
07.04.2018SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna    
Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
14 SLALOM / počet hodnocených: 78
08.04.2018SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
15 SLALOM / počet hodnocených: 86
08.04.2018SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Sjezd v Hanušovicích
25 SJEZD / počet hodnocených: 99
08.04.2018Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Sjezd v Hanušovicích
24 SJEZD / počet hodnocených: 103
08.04.2018Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace    
Jarní sjezd na Lužnici
20 SJEZD / počet hodnocených: 53
08.04.2018TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Jarní sjezd na Lužnici
21 SJEZD / počet hodnocených: 46
08.04.2018TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
39. ročník závodu Stružnická peřej
17 SLALOM / počet hodnocených: 130
08.04.2018SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna    
Spálovský slalom na Kamenici
28 SLALOM / Na trati spadané stromy
14.04.2018Delfín JablonecKamenice nad soutokem s Vošmendou
1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
26 SJEZD / počet hodnocených: 65
14.04.2018Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
Spálovský slalom na Kamenici
29 SLALOM / Na trati spadané stromy
15.04.2018Delfín JablonecKamenice nad soutokem s Vošmendou
2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici
27 SJEZD / počet hodnocených: 73
15.04.2018Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
Sjezd na Chrudimce
30 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
19.04.2018TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
31 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.04.2018KK Opava
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
32 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.04.2018KK Opava
Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
170 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.04.2018TJ Loko Plzeň
1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
36 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.04.2018Loko Trutnov
3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile
169 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.04.2018TJ Loko Plzeň
3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
33 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.04.2018TJ Loko Plzeň
Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
34 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.04.2018TJ Loko Plzeň
Trutnovský sprint
37 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.04.2018Loko Trutnov
2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
38 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.04.2018Loko Trutnov
4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
35 SJEZD / plánovaný závod rozpis
29.04.2018TJ Loko Plzeň
Slalom v Ostravě + KP Moravskoslezského kraje
40 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.05.2018VK Tzunami Ostrava
Sjezd na Chrudimce
39 SJEZD / plánovaný závod rozpis
03.05.2018TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod
0 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.05.2018SK Žižkov
Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje
41 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.05.2018VS TáborŘeka Lužnice u restaurace Harrachovka
Slalom v Zábřehu
45 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.05.2018Vodní sporty Zábřeh
1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod
43 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.05.2018SK Žižkov
2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod
0 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.05.2018SK Žižkov
Slalom O šít města Tábora
42 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.05.2018VS TáborŘeka Lužnice u restaurace Harrachovka
Slalom v Zábřehu
46 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.05.2018Vodní sporty Zábřeh
2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod
44 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.05.2018SK Žižkov
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
47 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.05.2018UP Olomouc
Slalom o pracku krumlovského medvěda
48 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2018SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
53 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2018Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom v Ostravě
50 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2018VK Tzunami Ostrava
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
52 SJEZD / plánovaný závod rozpis
12.05.2018SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Slalom o pracku krumlovského medvěda
49 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.05.2018SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
54 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.05.2018Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom v Ostravě
51 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.05.2018VK Tzunami Ostrava
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
55 SJEZD / plánovaný závod rozpis
15.05.2018UP Olomouc
Slalom na Paraplíčku
56 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.05.2018TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Slalom v Sušici
61 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.05.2018Klub vodních sportů Sušice z.s.
5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
58 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.05.2018Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Boat Cross
59 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.05.2018Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Slalom na Paraplíčku
57 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.05.2018TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Slalom v Sušici
62 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.05.2018Klub vodních sportů Sušice z.s.
6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
60 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.05.2018Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Sjezd na Chrudimce
63 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.05.2018TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech
64 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.05.2018TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech
65 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.05.2018TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství Evropy ve slalomu v Tróji
70 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.06.2018-03.06.2018Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom v Kroměříži
66 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.06.2018VK Kroměříž
Sprint v Kroměříži
67 SJEZD / plánovaný závod rozpis
02.06.2018VK Kroměříž
Slalom v Kroměříži
68 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.06.2018VK Kroměříž
Sprint v Kroměříži
69 SJEZD / plánovaný závod rozpis
03.06.2018VK Kroměříž
Sjezd na Chrudimce
71 SJEZD / plánovaný závod rozpis
07.06.2018TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
Slalom ve Vysokém Mýtě
73 SLALOM / plánovaný závod rozpis
09.06.2018SKK Vysoké Mýto
3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
75 SLALOM / plánovaný závod rozpis
09.06.2018Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Sjezd ve Vysokém Mýtě
72 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.06.2018SKK Vysoké Mýto
Slalom ve Vysokém Mýtě
74 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.06.2018SKK Vysoké Mýto
4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
76 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.06.2018Klub Kanoistika Roudnice n.L.
XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu
81 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.06.2018KK Rakovník
MČR dorostu družstev ve sjezdu ve Dvoře Královém
77 SJEZD / plánovaný závod rozpis
16.06.2018TJ Dvůr Králové
MČR dorostu ve sjezdu ve Dvoře Královém + ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
78 SJEZD / plánovaný závod rozpis
16.06.2018SKK Vysoké Mýto
XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu
82 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.06.2018KK Rakovník
MČR žáků družstev ve sjezdu ve Dvoře Královém
79 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.06.2018TJ Dvůr Králové
MČR žáků ve sjezdu ve Dvoře Královém + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
80 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.06.2018SKK Vysoké Mýto
Sjezd na Chrudimce
83 SJEZD / plánovaný závod rozpis
21.06.2018TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
84 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.06.2018DUKLA Brandýs
4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
85 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.06.2018DUKLA Brandýs
Slalom ve Strakonicích
88 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2018Otava Strakonice
Slalom v Dolních Kounicích
86 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2018VS Dolní Kounice
Slalom ve Strakonicích
89 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.07.2018Otava Strakonice
Slalom v Dolních Kounicích
87 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.07.2018VS Dolní Kounice
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
90 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.07.2018TJ DNT VS Kadaň
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
91 SLALOM / plánovaný závod rozpis
08.07.2018TJ DNT VS Kadaň
Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
92 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.07.2018SK VS Č. Budějovice
Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje
94 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.07.2018Kanoe Klub Spoj Brno
Letní slalom v Českém Vrbném
93 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.07.2018SK VS Č. Budějovice
Slalom v Brně
95 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.07.2018Kanoe Klub Spoj Brno
Slalom na Chrudimce
96 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.07.2018TJ Syntesia Pardubice
Slalom na Chrudimce
97 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.07.2018TJ Syntesia Pardubice
Sjezd v Třebechovicích
98 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.07.2018SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
99 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.07.2018SK Třebechovice
Sjezd v Třebechovicích
100 SJEZD / plánovaný závod rozpis
29.07.2018SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
101 SJEZD / plánovaný závod rozpis
29.07.2018SK Třebechovice
ECA Junior CUP v Českém Vrbném
102 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2018-05.08.2018SK VS Č. Budějovice
Slalom pod Borskou přehradou
103 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2018TJ Loko Plzeň
Slalom pod Borskou přehradou
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.08.2018TJ Loko Plzeň
Paralelní slalom s prvky biatlonu v Pardubicích
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2018TJ Syntesia Pardubice
WRR Trója
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2018-12.08.2018Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom ve Veselí n.M.
107 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2018SK Veselí nad Moravou
Slalom O štít města Benátek
111 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2018SK VS Karbo Benátky
Sprint ve Veselí n.M.
108 SJEZD / plánovaný závod rozpis
11.08.2018SK Veselí nad Moravou
Slalom ve Veselí n.M.
109 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.08.2018SK Veselí nad Moravou
Slalom O štít města Benátek
112 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.08.2018SK VS Karbo Benátky
Sprint ve Veselí n.M.
110 SJEZD / plánovaný závod rozpis
12.08.2018SK Veselí nad Moravou
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
119 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.08.2018TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném
113 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2018TJ Syntesia Pardubice
7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
114 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2018TJ Syntesia Pardubice
Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném + ECA CUP teams
115 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2018TJ Syntesia Pardubice
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
120 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.08.2018TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
116 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.08.2018TJ Syntesia Pardubice
8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
117 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.08.2018TJ Syntesia Pardubice
ECA CUP teams
118 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.08.2018TJ Syntesia Pardubice
ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
121 SJEZD / plánovaný závod rozpis
22.08.2018Klub Kanoistika Roudnice n.L.
ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
122 SJEZD / plánovaný závod rozpis
22.08.2018Klub Kanoistika Roudnice n.L.
ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
123 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.08.2018Klub Kanoistika Roudnice n.L.
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2018SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2018SK VS Č. Budějovice
9. Český pohár ve sprintu na Lipně
124 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.08.2018SK Vltava Č. Krumlov z.s.
ECA CUP teams
125 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.08.2018SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně
129 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.08.2018SK VS Č. Budějovice
10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
126 SJEZD / plánovaný závod rozpis
26.08.2018SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu ve Valašském Meziříčí
130 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.09.2018TJ Valašské Meziříčí
Mistrovství žáků ve slalomu ve Valašském Meziříčí
131 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.09.2018TJ Valašské Meziříčí
Východočeský vodácký maraton
134 SJEZD / plánovaný závod rozpis
01.09.2018SK Modrá Hvězda Pardubice
Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
132 SJEZD / plánovaný závod rozpis
02.09.2018TJ Valašské Meziříčí
Mistrovství ČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
133 SJEZD / plánovaný závod rozpis
02.09.2018TJ Valašské Meziříčí
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
135 SLALOM / plánovaný závod rozpis
08.09.2018TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu ve Veltrusech
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
08.09.2018TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
137 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.09.2018TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech
138 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.09.2018TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
139 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.09.2018SK VS Č. Budějovice
6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
140 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.09.2018SK VS Č. Budějovice
Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
141 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.09.2018UP Olomouc
Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
142 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.09.2018UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
143 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2018SK Třebechovice
Slalom v Třebechovicích
144 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.09.2018SK Třebechovice
Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči
145 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.10.2018Kanoistický klub Klatovy z.s.
BOBR CUP
147 SJEZD / plánovaný závod rozpis
06.10.2018TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
146 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.10.2018Kanoistický klub Klatovy z.s.
Krumlovský maraton
148 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.10.2018SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Podzimní sjezd na Lužnici
149 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.10.2018TJ Jiskra Bechyně
Podzimní sjezd na Lužnici
150 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.10.2018TJ Jiskra Bechyně

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sj 2
17.03.18
sj 1
17.03.18
sj 3
24.03.18
sj 4
24.03.18
sj 5
25.03.18
sj 6
25.03.18
sj 7
31.03.18
sj 8
31.03.18
sj 9
01.04.18
sj 10
01.04.18
sj 11
05.04.18
sl 12
07.04.18
sl 13
07.04.18
sl 23
07.04.18
sj 22
07.04.18
sj 18
07.04.18
sj 19
07.04.18
sl 16
07.04.18
sl 14
08.04.18
sl 15
08.04.18
sj 25
08.04.18
sj 24
08.04.18
sj 20
08.04.18
sj 21
08.04.18
sl 17
08.04.18
sj 26
14.04.18
sj 27
15.04.18
C1M33161517171212109151420192066131315191966141415
K1M9940403932363631311843534245243079454545472624742828
K1W10102222212015141313715222629131026141825271313261214
C1W------6666---------------13665------347755------5
C2M------778732314243336---23333371111
C2X---------------------------------2------------------1------------------------
PW---------------------------------14---------------14---------------------
Celkem22229190918266645754447810696103515211879899910353511216573
Oddíl

Typ závodu

Trať

Historie procházení