Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2018

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 14 20   22 19   75
2.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 17 17 6 19 13 2 74
3.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 13 13   25 22   73
4.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 30 14 20 6   1 71
5.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 21 21 3 20 4   69
6.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 11 16 2 21 18   68
7.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 24 20   21 2   67
8.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 19 14 12 16 4   65
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 20 4 12 18   11 65
10.Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 33 23 6       62
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 21 19 3 10 9   62
12.Kruťa Kryštof 2000 043013 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 24 17 14 6     61
13.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 19 14   21 6   60
14.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 24 21 6 6     57
15.Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 27 27 2       56
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 20 17 14 4   1 56
17.Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 20 6 11 17   1 55
 Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 16 16 6 9 8   55
19.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 21 14   8 11   54
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 21 21 2 3 7   54
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 21 12   21     54
22.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 19 14 5 12 3   53
23.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 15 15 2 14 6   52
 Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 14 14 8 8 8   52
25.Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 24 13 4 10     51
 Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 18 18 3   11 1 51
 Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 11 4 2 28 1 5 51
 Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 19 19 2 2 9   51
29.Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 21 4 6 18   1 50
 Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha 25 25         50
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8 7   24 10 1 50
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 23 14 12 1     50
33.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 20 13 2 7 7   49
 Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 19   9 20   1 49
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 16 24 5 1 3   49
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 6 2 2 2 30 7 49
37.Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 19 16 7 3 3   48
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 17 18   3 10   48
 Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 9 4 2 25 8   48
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 18 7   23     48
41.Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 16 14 4 11   2 47
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 24 18   5     47
 Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 25 4 2 16     47
44.Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 1 8 6   23 8 46
 Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 11 11   14 10   46
 Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc 7 12 1 5 21   46
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 20   1 25     46
48.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 26 18 1       45
 Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 19 2 6 15   3 45
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 10 16 2   9 8 45
51.Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 33   4 7     44
 Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 15 13   13 3   44
 Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 21 23         44
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 19 4 2 19     44
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 20 2   22     44
56.Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc 19 16   5 3   43
 Svoboda Adam 2006 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 20 20 3       43
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 28 6 9       43
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 16 4 2 21     43
 Retková Marie 2003 119215 UP Olomouc 15 8   18 2   43
 Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov       30 1 12 43
62.Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 18 16   5 3   42
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 4 26 12       42
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 25 4   13     42
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 27   15       42
 Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 16 4 6 10   6 42
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 15 4   23     42
68.Cardoselli Tomáš 2005 001106 Bohemians Praha 21 3 2 15     41
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 28 9 3 1     41
 Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s. 22 8 4 7     41
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 18 21 2       41
 Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 13 5   23     41
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5 2   20 13 1 41
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 16 10 5 10     41
75.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 24 15   1     40
 Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 16 11   11 1 1 40
 Štybnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 21 2   15   2 40
 Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 28     12     40
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 11 21 8       40
80.Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc 17 14   5 3   39
 Dobešová Eva 2004 108054 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 14 12   8 5   39
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 4 29 5   1   39
 Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 22 10 2 5     39
84.Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 24 7   7     38
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 14 6   16   2 38
 Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 8 15     12 3 38
 Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel   11 2   22 3 38
 Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 3 11     23 1 38
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 22 6 10       38
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 10 6   22     38
91.Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 21   9 7     37
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 2 18     15 2 37
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 2 29 6       37
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 27 2 6 2     37
 Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 9 9   12 7   37
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12 13   12     37
97.Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 24   6 6     36
 Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 29 4   3     36
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice   14 21     1 36
 Slavík Vojtěch 2005 090011 WWCC FROL 18 18         36
 Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 4 11     18 3 36
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 7   2 20   7 36
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 20 13 1     36
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 18 18         36
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16 10 10       36
106.Vrbová Marie 2007 119198 UP Olomouc 14 10 3 5 3   35
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 34     1     35
 Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 15 13   4 3   35
 Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 24 9   2     35
 Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel   9 4   21 1 35
 Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 14   4 17     35
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 10 4 6 11 1 3 35
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 15 15   5     35
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 27 6 2       35
 Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 20 2 9 4     35
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   16 16   3   35
117.Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 22 2 10       34
 Kolářová Markéta 2005 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 23 11         34
 Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň 12   8 14     34
 Freislebenová Patricia 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha 13 21         34
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn   19 15       34
 Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 5   2 21   6 34
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7 2   22   3 34
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 4     30     34
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 1       22 11 34
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 23 11         34
127.Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 28 4 1       33
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 19 6   8     33
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 12 10   8 3   33
 Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7   2 24     33
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2 2 16 11   33
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 19     14     33
133.Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 10 10         32
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice   8 7 1 15 1 32
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 5     23 4   32
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 5     22 3 2 32
137.Kočířová Valentýna 2008 119208 UP Olomouc     6       31
 Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 23 4   4     31
 Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 8 7 4 9 1 2 31
 Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 11     19   1 31
 Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 29   2       31
 Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 7 1   17 4 31
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 25 3 2 1     31
 Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 29 2         31
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily 7 2   22     31
 Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 11     19   1 31
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 7     17   7 31
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 17   14       31
149.Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 19 8   3     30
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň 15     15     30
 Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 6 3 2 15   4 30
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 1 3 2   14 10 30
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 4 2 2 13   9 30
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 8 12 10       30
155.Venc Ondřej 2007 011022 KK Brandýs nad Labem 20 9         29
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 25   4       29
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 19 8 2       29
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 28     1     29
 Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 28     1     29
 Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 11 4   12   2 29
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 28     1     29
 Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 17 4   8     29
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 23 2 4       29
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel   3 1   17 8 29
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   23     5 1 29
166.Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 28           28
 Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 17 9 2       28
 Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 4 3   6 10 5 28
 Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav 13     10 5   28
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 23 1 4       28
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 28           28
 Čmejrek Cyril 2004 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 24   4       28
 Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 2 19     7   28
 Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 2 15 6 4 1   28
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 6     21   1 28
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 4     20 4   28
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   14 14       28
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   9 2   17   28
179.Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc 14 2   11     27
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové 9 16 2       27
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 6 19 2       27
 Pelikán Václav 2005 001111 Bohemians Praha 17   1 9     27
 Šefčíková Anastázie 2004 121006 KK Opava 15 6 6       27
 Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 19   8       27
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 18 5 4       27
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 16 2   9     27
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 17 7 3       27
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 9     18     27
189.Saidl František 2006 009153 Univerzitní sportovní klub Praha 12 12 2       26
 Riantová Marie 2006 030068 VS Tábor 21   4 1     26
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 22     4     26
 Chochola Ondřej 2004 014078 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 25   1       26
 Bernat Pavel 2004 103019 Kanoe Klub Spoj Brno 13     13     26
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 22   4       26
 Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 13     13     26
 Brokeš Marek 2003 129038 TJ Šumperk z.s. 15 4   7     26
 Minárová Aneta 2001 118015 VK Tzunami Ostrava 8 14 4       26
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   9 12 1 26
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 1 1     16 8 26
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 8 6 6 3 3   26
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 21     5     26
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 8 4 6 4 4   26
203.Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 25           25
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 25           25
 Sedláková Magdalena 2005 009099 Univerzitní sportovní klub Praha 24   1       25
 Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel   7 5   11 2 25
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 15   2 8     25
 Putzer Hynek 2003 023099 SK VS Č. Budějovice 22   3       25
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 19 4   2     25
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 16 4 2 3     25
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 25           25
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 6     18   1 25
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 8     17     25
214.Kratochvíl Jakub 2009 119175 UP Olomouc     1       24
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 22 2         24
 Voneš Jakub 2007 011065 KK Brandýs nad Labem 15 9         24
 Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12 12         24
 Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 10   3 11     24
 Císařovský Adam 2005 090016 WWCC FROL 22   2       24
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn   17 7       24
 Capalini Nicola 2002 012052 DUKLA Brandýs 15 9         24
 Novák Filip 2002 001030 Bohemians Praha 11     13     24
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 2     21   1 24
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 12 12         24
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 13 11         24
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 4 4     14 2 24
 Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc 10 1   13     24
228.Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 10   2       23
 Beerová Anežka 2007 049066 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 23           23
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 21     2     23
 Rendó Enrique 2005 090013 WWCC FROL 22   1       23
 Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 18   4     1 23
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 16 2 5       23
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 15     8     23
 Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 8 2 2 11     23
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 21     2     23
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 21   2       23
 Janoušek Viktor 2003 009125 Univerzitní sportovní klub Praha   17 6       23
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 9     14     23
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 23           23
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 23           23
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 23           23
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   18 5       23
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí         15 8 23
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 18 1   4     23
 Pinkava Lukáš 1976 023016 SK VS Č. Budějovice 23           23
247.Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc     3       22
 Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno             22
 Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc     3       22
 Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 15     7     22
 Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 15 7         22
 Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 8 2 4 8     22
 Novotný David 2005 023029 SK VS Č. Budějovice 22           22
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha   22         22
 Štibrányi David 2004 011068 KK Brandýs nad Labem 7     15     22
 Vojtěchová Barbora 2004 108034 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 9     11   2 22
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice   7 3   11 1 22
 Šimák Jakub 2004 023050 SK VS Č. Budějovice 22           22
 Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 1 7 7   5 2 22
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     16 4 22
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 19 1 2       22
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 19 2   1     22
 Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 14   4 4     22
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   7 1   14   22
 Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 9 6 2 3   2 22
 Brotánková Petra 2001 039015 TJ Loko Plzeň 15     7     22
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel       22     22
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 16 4 2       22
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 9 13         22
270.Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 21           21
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 21           21
 Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové 11 2 8       21
 Kutek Michal 2006 090023 WWCC FROL 21           21
 Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 21           21
 Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 18 1 2       21
 Hadraba Martin 2005 090014 WWCC FROL 21           21
 Kuskevych Anastasia 2004 108014 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 9     9   3 21
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 21           21
 Stehno Petr 2003 009154 Univerzitní sportovní klub Praha 15   6       21
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   21         21
 Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 17 2 2       21
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 21           21
 Dopitová Daniela 2002 119216 UP Olomouc 7 2 3 9     21
 Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 4     17     21
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 21           21
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 17   4       21
 Minárová Natálie 2001 118016 VK Tzunami Ostrava 15 6         21
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 16 2 2     1 21
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 21           21
 Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc   6 4   9 2 21
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 7     14     21
292.Kasper Jakub 2007 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7     10   3 20
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 2 18         20
 Volf Matěj 2003 030064 VS Tábor 14     6     20
 Vácha Marek 2003 129037 TJ Šumperk z.s. 18 2         20
 Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc 10 2   8     20
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava   17     3   20
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 19 1         20
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 10 10         20
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 5 15         20
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 1     19     20
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí         12 8 20
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc       20     20
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc       20     20
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   4 2   14   20
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   20         20
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 2     10 6 20
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 10 10         20
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   20         20
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 10       10   20
311.Kárník Tadeáš 2006 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 6 1   11 1   19
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 13 4 2       19
 Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 19           19
 Pištora Michal 2005 049029 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 18     1     19
 Novotný Ondřej 2005 049069 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 19           19
 Körner Adam 2004 011061 KK Brandýs nad Labem 19           19
 Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 19           19
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha   19         19
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 15 4         19
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 19           19
 Nedvěd Matěj 2001 001123 Bohemians Praha 6     13     19
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 2 16     1   19
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 4     15     19
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 4     13 2   19
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3 1   15   19
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   19         19
 Horák David 1976 090008 WWCC FROL 14   5       19
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 17 2         19
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 4     15     19
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   13 2   4   19
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 19           19
334.Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 8           18
 Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 8   2       18
 Šrétrová Štěpánka 2009 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           18
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 8   2       18
 Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové   4         18
 Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 7           18
 Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 8           18
 Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 6           18
 Babouček Antonín 2007 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Kutín Filip 2007 119218 UP Olomouc 12 2   3 1   18
 Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 5 5   8     18
 Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 18           18
 Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7     10   1 18
 Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav 9     8 1   18
 Bízek Marek 2005 011026 KK Brandýs nad Labem 18           18
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18           18
 Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 10     8     18
 Kudrna Josef 2004 012073 DUKLA Brandýs 16 2         18
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12 4 2       18
 Mára Michal 2003 030056 VS Tábor 10     8     18
 Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 10 4   4     18
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 2 13 1 1 1   18
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16     2     18
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 10     6   2 18
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 2     16     18
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 17   1       18
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1 1   10 6 18
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 13     5     18
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   14 4       18
365.Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 7   2       17
 Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 16     1     17
 Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 10 3 4       17
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15     2     17
 Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí         8 9 17
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha   17         17
 Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 1 13 1 1   1 17
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 17           17
 Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 14 3         17
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 17           17
 Císařovský Petr 1977 090010 WWCC FROL 16   1       17
 Jančar Filip 1976 077018 Kotva Bráník 17           17
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 8     9     17
379.Martin Jakub 2009 001107 Bohemians Praha 8   2       16
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 8           16
 Velenovský Vojta 2008 030074 VS Tábor 8           16
 Saifrtová Magdaléna 2008 011071 KK Brandýs nad Labem 2 2         16
 Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 4 4         16
 Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 11 3 2       16
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 5 9 2       16
 Šustr Vojtěch 2006 014075 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14     2     16
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 14   2       16
 Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 16           16
 Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 10 1   5     16
 Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou 13     3     16
 Burgerová Ester 2004 090019 WWCC FROL 16           16
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 16           16
 Zeman Šimon 2004 133127 SK Veselí nad Moravou 13     3     16
 Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 16           16
 Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 16           16
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 14   2       16
 Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 13   2 1     16
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 11 3   1 1   16
 Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 15     1     16
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 10   4 2     16
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3     13   16
 Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice   16         16
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       16     16
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   16         16
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 3     13     16
 Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 12   4       16
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   16         16
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 13     3     16
412.Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 8           15
 Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava             15
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13     2     15
 Jurajdová Simona 2007 128006 Vodní sporty Desná 13   2       15
 Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 12 2         15
 Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7     8     15
 Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 8     7     15
 Juda Mikuláš 2003 010109 SK VS Karbo Benátky 15           15
 Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 13   2       15
 Kovařík Vít 2003 011072 KK Brandýs nad Labem 9   6       15
 Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 13 2         15
 Kudělásková Monika 2003 118014 VK Tzunami Ostrava 11 4         15
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 2 13         15
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 15           15
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 14   1       15
 Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 11 4         15
 Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 15           15
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 2 12 1       15
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 11   4       15
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 3 8 4       15
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha       15     15
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 9 2 4       15
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     11 2 15
 Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 6   3 6     15
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 3     12     15
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 4   7     4 15
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   15         15
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     7     15
442.Kolman Vít 2010 001127 Bohemians Praha 6   2       14
 Cardoselli Lukas 2010 001125 Bohemians Praha 8   2       14
 Horák David 2009 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 8           14
 Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 7           14
 Slušný Vojtěch 2008 010115 SK VS Karbo Benátky 6           14
 Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava             14
 Svoboda Šimon 2008 010112 SK VS Karbo Benátky 6           14
 Zeman Jakub 2007 133017 SK Veselí nad Moravou 13     1     14
 Nekolná Žofie 2006 011034 KK Brandýs nad Labem 10 4         14
 Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 14           14
 Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 4     5   5 14
 Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 10     4     14
 Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou 11     3     14
 Hezina Jiří 2004 049068 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5     9     14
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice   2 2 1 9   14
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 1 13         14
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs   13     1   14
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 6 2 2 2   2 14
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 14           14
 Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 12     2     14
 Štibrányi Kateřina 2000 011044 KK Brandýs nad Labem       14     14
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 4   2   8   14
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs   14         14
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 2 8   4     14
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 6 8         14
 Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha       11   3 14
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         10 4 14
 Vašina Jiří 1994 009183 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   14         14
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 10 2 2       14
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12     2     14
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 14           14
474.Rousek David 2010 121057 KK Opava             13
 Štybnar Matěj 2009 119209 UP Olomouc             13
 Pelikán Martin 2009 001131 Bohemians Praha 5   2       13
 Fabian František 2009 118018 VK Tzunami Ostrava     2       13
 Chocholová Veronika 2007 014079 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13           13
 Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh 11   2       13
 Žatecká Taťána 2007 065014 TJ Permon Roztoky 13           13
 Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 6     7     13
 Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     6   2 13
 Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 5   2 6     13
 Zvolský Kristián 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 4 4   3   2 13
 Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6 6   1     13
 Valášek Jan 2005 011042 KK Brandýs nad Labem 13           13
 Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 9 3   1     13
 Škop Jáchym 2005 027017 Otava Strakonice 13           13
 Sedlařík Adam 2005 014073 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11     2     13
 Polášek Martin 2005 133034 SK Veselí nad Moravou 13           13
 Juda Štěpán 2004 010108 SK VS Karbo Benátky 13           13
 Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 13           13
 Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 11   2       13
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 13           13
 Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 2 2 2 7     13
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel         7 6 13
 Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 12 1         13
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 13           13
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 5   2 6     13
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 13           13
 Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Permon Roztoky 13           13
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 13           13
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13           13
505.Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8           12
 Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK VS Č. Budějovice 8           12
 Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava             12
 Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ Šumperk z.s.             12
 Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2     2     12
 Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava             12
 Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou             12
 Osička Tadeáš 2008 108015 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.             12
 Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 12           12
 Hotový Václav 2006 023057 SK VS Č. Budějovice 12           12
 Bandas Matěj 2006 011069 KK Brandýs nad Labem 12           12
 Srpová Lada 2006 118024 VK Tzunami Ostrava 10   2       12
 Bláha Vojtěch 2006 118021 VK Tzunami Ostrava 10   2       12
 Tůmová Veronika 2006 034027 TJ SK Hubertus KV 12           12
 Saifrtová Magdalena 2005 049009 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Lžičař David 2004 090006 WWCC FROL 12           12
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 12           12
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 12           12
 Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12           12
 Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 12           12
 Keprtová Markéta 2001 045028 KVS Hradec Králové 11 1         12
 Střecha Jan 2001 108042 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 7     5     12
 Vácha Ondřej 2001 129010 TJ Šumperk z.s. 12           12
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice   5 7       12
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   8 4       12
 Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs   8 4       12
 Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 8   2 2     12
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 8     4     12
 Vácha Viktor 1985 017056 KK Rakovník 2 8 2       12
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   12         12
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 12           12
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       12     12
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7   2 3     12
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   12         12
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 9 2 1       12
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 8 4         12
 Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 12           12
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         6 6 12
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 6 2   4     12
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 12           12
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   12         12
 HELY Bruno 0 000000 France       6   6 12
549.Seidl Marek 2010 001122 Bohemians Praha 5           11
 Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 7           11
 Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 5           11
 Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 4   2 5     11
 Milotová Dora 2007 001120 Bohemians Praha 6   2 3     11
 Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 4   2 5     11
 Jurajdová Veronika 2007 128007 Vodní sporty Desná 11           11
 Vraný Matěj 2006 090007 WWCC FROL 11           11
 Druska Vojta 2006 023021 SK VS Č. Budějovice 11           11
 Kremla Jakub 2006 026008 SK Domeček Soběslav 2     9     11
 Štolfa Filip 2006 118029 VK Tzunami Ostrava 9   2       11
 Kolář Jakub 2006 023058 SK VS Č. Budějovice 11           11
 Bombic Erik 2005 023079 SK VS Č. Budějovice 11           11
 Jeřábek Tomáš 2004 011073 KK Brandýs nad Labem 11           11
 Novák Matěj 2004 030039 VS Tábor 11           11
 Manas Adam 2004 047012 TJ DNT VS Kadaň 11           11
 Postuwka Patrik 2003 118033 VK Tzunami Ostrava 11           11
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 11           11
 Márová Zuzana 2001 030037 VS Tábor 11           11
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel       11     11
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 11           11
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 2 9         11
 Bayerová Barbora 1998 001124 Bohemians Praha       10 1   11
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Pavlík Radek 1992 108033 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.         11   11
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor   7 4       11
 Hochheim Kristýna 1991 001033 Bohemians Praha 10   1       11
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí   9 2       11
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   11         11
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 5 6         11
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 11           11
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   11         11
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 11           11
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 11           11
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         6 5 11
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9     2     11
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno         2 9 11
589.Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6           10
 Ježek Jakub 2008 103027 Kanoe Klub Spoj Brno             10
 Pavelková Eva 2008 128017 Vodní sporty Desná             10
 Šimáková Anna 2008 023065 SK VS Č. Budějovice 6           10
 Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 1 2 1       10
 Hanuš Jakub 2007 017046 KK Rakovník 10           10
 Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 6     4     10
 Krbec Ondřej 2004 066023 Vodácký oddíl Horšovský Týn 10           10
 Kindl Ferdinand 2004 009039 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 FEDCHENKO Karina 2004 000000 Russia 6 4         10
 Egert Tomáš 2004 017003 KK Rakovník 10           10
 Petr Lukáš 2004 011048 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Nováková Karolína 2002 052036 TJ Loko Žatec 10           10
 Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 10           10
 Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 10           10
 Doležal Tomáš 2002 133022 SK Veselí nad Moravou 10           10
 Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 6         4 10
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 4   2 4     10
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice         10   10
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs   10         10
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc   10         10
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   7 3       10
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 10           10
 Martinka Antonín 1993 112028 VK Kroměříž 4     6     10
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 10           10
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   8 2       10
 Boháč Robert 1989 118051 VK Tzunami Ostrava 6   4       10
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 10           10
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   2 8       10
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice   5     5   10
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 8 2         10
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc         2 8 10
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 2     8     10
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   8 2       10
 Tomeček Petr 1978 133031 SK Veselí nad Moravou 10           10
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 6   4       10
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice   2     6 2 10
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 10           10
 Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 4     6     10
 Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   8 2       10
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 4 4     2   10
 Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha         4 6 10
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   10         10
640.Sýkora Ondřej 2010 001108 Bohemians Praha 4   1       9
 Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové   2         9
 Čamek Petr 2009 116085 TJ Vodní Sporty Litovel             9
 Černý Vojtěch 2007 133030 SK Veselí nad Moravou 9           9
 Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 9           9
 Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 5 1   2 1   9
 Horáková Ela 2006 090009 WWCC FROL 9           9
 Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 9           9
 Kuchař Antonín 2005 011057 KK Brandýs nad Labem 9           9
 Benda Jan 2005 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9           9
 Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5   2 2     9
 Štercl Dominik 2005 011043 KK Brandýs nad Labem 6 3         9
 Chromá Nikol 2004 119224 UP Olomouc 9           9
 Taraba Matyáš 2004 011070 KK Brandýs nad Labem 9           9
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí         5 4 9
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9           9
 Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Karbo Benátky 7   2       9
 Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 2 7         9
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8   1       9
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   9         9
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 9           9
 Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor   8 1       9
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 7   2       9
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   9         9
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily 3     6     9
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   9         9
 Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 9           9
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   9         9
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 9           9
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel         5 4 9
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   8 1       9
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 9           9
674.Kovář Michal 2009 121022 KK Opava             8
 Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava             8
 Indruchová Zuzana 2009 045011 KVS Hradec Králové     4       8
 Hrňák Matouš 2009 014093 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           8
 Kápka Lukáš 2009 118028 VK Tzunami Ostrava             8
 Šebelová Markéta 2008 014074 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           8
 Vyskočil Viktor 2008 108039 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.             8
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4           8
 Fuchs Jáchym 2008 011060 KK Brandýs nad Labem 2           8
 Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 8           8
 Vítek David 2007 103012 Kanoe Klub Spoj Brno 8           8
 Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 8           8
 Procházka Jiří 2006 001126 Bohemians Praha 6     2     8
 Chytil Lumír 2006 129042 TJ Šumperk z.s. 7     1     8
 Srpová Stela 2006 118011 VK Tzunami Ostrava 8           8
 Kvíčala Matyáš 2005 062022 TJ Turnov 6     2     8
 Sopek Milan 2004 042010 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 2   6       8
 Olšár Petr 2003 118003 VK Tzunami Ostrava 8           8
 Martin Václav 2002 001074 Bohemians Praha 8           8
 Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice 2     4   2 8
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 6   2       8
 Šanda Petr 2000 090012 WWCC FROL 8           8
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L.       8     8
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       8     8
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor   8         8
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 8           8
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8           8
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 2     6     8
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec   2 6       8
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Leskovjan Martin 1986 007016 Technika Praha   8         8
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 1 7         8
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 2     2   4 8
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Brtek Tomáš 1981 013001 KK Beroun   4 4       8
 Kyrián Luděk 1978 023063 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 4 4         8
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha   4 4       8
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 2     6     8
 Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 1     5   2 8
 Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 6     2     8
 Kremr Patrik 1972 009108 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc       8     8
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov   6 2       8
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   8         8
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 8           8
 OŠTRBENK MAJ 2 000000 Mitja Oštrbenk         4 4 8
 CADET Guillaume 0 000000 France         6 2 8
 FERRION Charles 0 000000 France         6 2 8
 LERICHE Cyprien 0 000000 France       6   2 8
736.Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s.             7
 Habarta Tomáš 2009 133037 SK Veselí nad Moravou             7
 Habarta Jan 2009 133038 SK Veselí nad Moravou             7
 Ambroz Michal 2008 118010 VK Tzunami Ostrava             7
 Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava 3 4         7
 Brázda Šimon 2007 108078 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 6     1     7
 Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7           7
 Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 7           7
 Kadubec Matěj 2005 133035 SK Veselí nad Moravou 7           7
 Rifler Petr 2004 135056 Vodní sporty Zábřeh 7           7
 Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 7           7
 Jahoda Jakub 2004 090022 WWCC FROL 7           7
 Turčinová Anna 2002 034013 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Korbelář David 1999 039006 TJ Loko Plzeň 7           7
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha       7     7
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   3 4       7
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 7           7
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 7           7
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   7         7
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 7           7
 Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs     6   1   7
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   7         7
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       7     7
 Kotrba Tomáš 1977 078003 Lužnice Tábor 7           7
 Babouček Ondřej 1977 090001 WWCC FROL 7           7
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 6   1       7
 Svítil Vladan 1974 185006 KK Postřelmov   7         7
 Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   7         7
 Kolman Filip 1973 008022 SK Žižkov   7         7
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 7           7
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 7           7
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 3     4     7
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník     7       7
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 7           7
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7           7
774.Brtková Viktorie 2010 013007 KK Beroun   2 4       6
 Šebelová Jana 2009 014032 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           6
 Konvalinka Šťepán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 2 1         6
 Maděrka Tobiáš 2009 119214 UP Olomouc             6
 Habartová Lucie 2009 133036 SK Veselí nad Moravou             6
 Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice 2 1         6
 Jurásek Matěj 2009 133028 SK Veselí nad Moravou             6
 Bačina Tomáš 2008 043004 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2   2       6
 Podoušková Klára 2008 009124 Univerzitní sportovní klub Praha             6
 Šeda Jaroslav 2008 121011 KK Opava             6
 Pluta Adam 2008 001109 Bohemians Praha 4           6
 Mikel Jakub 2007 132048 TJ Valašské Meziříčí 2   2     2 6
 Zuna Viilém 2007 059052 TJ Semily 4   2       6
 Vojtíková Klára 2007 011078 KK Brandýs nad Labem 4 2         6
 Dragon Filip 2007 121031 KK Opava 6           6
 Kočička Patrik 2007 030075 VS Tábor 6           6
 Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 6           6
 ALTMAN Isabella 2007 000000 Buddeus 4 2         6
 Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 6           6
 Hubačík Josef 2006 059029 TJ Semily 4   2       6
 Jahna Ondřej 2005 061007 SK Třebechovice 6           6
 Hrůza Jan 2005 112016 VK Kroměříž 6           6
 Salák Petr 2004 033004 VS Blovice 6           6
 Štembera Dominik 2004 078022 Lužnice Tábor 5 1         6
 Mihalik Tomáš 2004 047023 TJ DNT VS Kadaň 6           6
 Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel 5     1     6
 Daneková Jana 2002 034014 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice       5   1 6
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     4     6
 Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     1   1 6
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 6           6
 Kašpar Čeněk 2000 008041 SK Žižkov   4 2       6
 Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 6           6
 Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 4 2         6
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 6           6
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 6           6
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava   6         6
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel       6     6
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 6           6
 Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 6           6
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 FRANČEŠKIN Maks 1993 000000 SLO       6     6
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha     6       6
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs   6         6
 Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc       6     6
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs   6         6
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 6           6
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Puškarčuk Aleš 1989 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6           6
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   6         6
 Jacoš Pavel 1988 035023 TJ Slavia K. Vary 6           6
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   6         6
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 6           6
 Pokorná Iva 1985 023084 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 6           6
 Adamec Jakub 1984 043024 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6           6
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 4     2     6
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 6           6
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 6           6
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 6           6
 Borská Alena 1976 001067 Bohemians Praha 4     2     6
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   6         6
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 6           6
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 4     2     6
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 6           6
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2     4   6
 Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc   5 1       6
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 3 3         6
 Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem   6         6
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 6           6
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 6           6
 Hilgertová Štěpánka 1968 012008 DUKLA Brandýs 6           6
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   2   4     6
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6           6
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník     6       6
 Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 2 2 2       6
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 6           6
 GODEL ROBIN 99 000000 FRA/STRASBOURG       6     6
 CARREAUD ANTOINE 96 000000 FRA/STRASBOURG       6     6
 HUSSON COLINE 2 000000 FRA/GERARDMER       6     6
 PASSERNIG LOUIS 1 000000 FRA/APACH         6   6
 CAILLARD Clement 0 000000 France       6     6
 LAGUETTE Louis 0 000000 France       6     6
 LUNEL Guillaume 0 000000 France       6     6
 BARONE Lucas 0 000000 France       6     6
 RAGUENES Helene 0 000000 France         6   6
 FAGET MARCEAU 0 000000 FRA/MARSAC       6     6
875.Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov   5         5
 Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 2     3     5
 Švagr Robin 2004 063001 SK Týniště nad Orlicí 1     3   1 5
 Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Raděj Tomáš 2002 188001 Raft team H2O Jeseník 2   3       5
 Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 5           5
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 5           5
 Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice   2     3   5
 Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha         3 2 5
 Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 5           5
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice   1     2 2 5
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 5           5
 Chod David 1982 033014 VS Blovice   5         5
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 5           5
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 5           5
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       5     5
 Zifčák Štefan 1977 023034 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 4   1       5
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   5         5
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Pultera Zbyněk 1958 129022 TJ Šumperk z.s. 5           5
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   3 2       5
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1     4     5
 HELLE MAXIME 2 000000 FRA/STRASBOURG         5   5
 SPASIK LJUBOMIR 0 000000 MCD       4 1   5
900.Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 1           4
 Kopeček Jakub 2011 030012 VS Tábor 2           4
 Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily             4
 Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 2           4
 Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno             4
 Kareš Samuel 2009 049023 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           4
 Konečný Matouš 2009 135054 Vodní sporty Zábřeh             4
 Hladík Šimon 2009 001136 Bohemians Praha 2   2       4
 Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           4
 Grossmann Lukáš 2008 039038 TJ Loko Plzeň 3           4
 Lepíková Barbora 2008 034008 TJ SK Hubertus KV 2           4
 Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           4
 Minařík Šimon 2007 133033 SK Veselí nad Moravou 4           4
 Dovala Jakub 2007 052043 TJ Loko Žatec 4           4
 Číž Jan 2007 132047 TJ Valašské Meziříčí     2     2 4
 Mišurcová Simona 2007 133032 SK Veselí nad Moravou 4           4
 Pleštil Šimon 2007 059025 TJ Semily 4           4
 Kaplický Jindřich 2007 011016 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice       2 2   4
 Konečná Eliška 2006 135053 Vodní sporty Zábřeh 4           4
 Nahodil Václav 2006 011081 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice 2     2     4
 Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice       3 1   4
 Legutko Josef 2006 052065 TJ Loko Žatec 4           4
 Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 3     1     4
 Hanuš Tomáš 2005 061011 SK Třebechovice 2   2       4
 Jelínková Sára 2005 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Tureček Ondřej 2005 060071 Loko Trutnov 4           4
 Muk Jan 2005 062018 TJ Turnov 4           4
 Tichý Tomáš 2004 059028 TJ Semily 4           4
 Ručková Adéla 2004 188009 Raft team H2O Jeseník 2   2       4
 PLESCHKOVA Daria 2004 000000 Russia 2 2         4
 Mojžíš Matyáš 2004 014062 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Westfal Mattias 2004 014094 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Kristl Anouk 2003 009015 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Pollertová Ema 2003 009008 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Škardová Barbora 2003 011056 KK Brandýs nad Labem       4     4
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice       2 1 1 4
 Sklenář Jindřich 2002 039016 TJ Loko Plzeň 1     3     4
 Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 4           4
 JANČAR Živa 2002 000000 Ljubjana       4     4
 Ježek Ondřej 2001 188006 Raft team H2O Jeseník 2   2       4
 Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 2     2     4
 MAEVE Martin 2000 000000 Irelan         4   4
 Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice       1 2 1 4
 Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 4           4
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs     4       4
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2     2     4
 Mašínová Marie 1997 001130 Bohemians Praha       4     4
 DREIER VALENTINA 1997 000000 AUSTRIA       4     4
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 4           4
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4           4
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 4           4
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 Martinka Tomáš 1993 103002 Kanoe Klub Spoj Brno   1 1     2 4
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2   2       4
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 1   1 2     4
 Vrzalová Veronika 1991 039012 TJ Loko Plzeň     4       4
 Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž         4   4
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2   2       4
 Jilma Martin 1989 078017 Lužnice Tábor 4           4
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Mrskočová Jana 1988 060060 Loko Trutnov 2   2       4
 Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Žantová Zuzana 1988 060074 Loko Trutnov 2   2       4
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   2 2       4
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 4           4
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     4       4
 BOUZIDI Carole 1985 000000 FRA 2   2       4
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   4         4
 Purgerová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2 2       4
 Hamáčková Adéla 1982 060061 Loko Trutnov 2   2       4
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov   2 2       4
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha     4       4
 Kupka Petr 1981 118053 VK Tzunami Ostrava 2   2       4
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs     4       4
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Vondraček Lukáš 1979 063036 SK Týniště nad Orlicí         4   4
 Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice       4     4
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   4         4
 Riant Martin 1977 030065 VS Tábor     4       4
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Kohoutová Lenka 1974 017057 KK Rakovník 4           4
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   4         4
 Doležal Pavel 1974 053004 TJ Dvůr Králové 2 2         4
 Šenk Marek 1974 011020 KK Brandýs nad Labem     4       4
 Čermák Vlastimil 1973 050005 SK Štětí 2 2         4
 Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 2     2     4
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 4           4
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 4           4
 Kvíčala Čestmír 1970 062031 TJ Turnov 4           4
 Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Vavrla Dušan 1969 118001 VK Tzunami Ostrava     4       4
 Nedvídek František 1968 053036 TJ Dvůr Králové   4         4
 Benda Libor 1966 049034 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     4       4
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 4           4
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   4         4
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 2 2         4
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor   2 2       4
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   4         4
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 4           4
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 4           4
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 4           4
 BEZIAT MARGOT 0 000000 FRA/VENERQUE         4   4
 JOVIC Marko 0 000000 SRB       4     4
 VINET Lise 0 000000 France       4     4
 VEIZOVIC Matija 0 000000 SRB       4     4
 AIXNER Lucas 0 000000 AUT       4     4
1019.Tomeček David 2011 133020 SK Veselí nad Moravou             3
 Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 1           3
 Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice             3
 Jurásková Karina 2008 133029 SK Veselí nad Moravou             3
 Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice       2   1 3
 Linhartová Nela 2007 119219 UP Olomouc 3           3
 Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 2 1         3
 Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice 2     1     3
 Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Florián Jindřich 2006 060072 Loko Trutnov       3     3
 Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice       1 1 1 3
 Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Černík Jan 2005 057100 TJ Syntesia Pardubice 2     1     3
 Schiff Tomáš 2005 011077 KK Brandýs nad Labem 3           3
 SHCHERBINA ALISA 2004 000000 RUS St. Petersburg 1 2         3
 HURBANOVÁ Gabriela 2004 000000 Slovensko 3           3
 HEBORT Samuel 2004 000000 Slovensko 3           3
 Dragonová Adéla 2004 121028 KK Opava 3           3
 Vaculík Daniel 2004 119223 UP Olomouc 3           3
 PLESHKOVA DARYA 2004 000000 RUS St. Petersburg 1 2         3
 Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 3           3
 Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 3           3
 Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice       1 1 1 3
 BARTOŠOVÁ Lucia 2003 000000 Slovensko 3           3
 Stehlík Alexander 2002 060065 Loko Trutnov       3     3
 Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 BAKO David 2002 000000 Slovensko 3           3
 GUYOT SIMEN 2002 000000 FRA       3     3
 KUBINEC Filip 2002 000000 Bratislava 3           3
 Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Drastich Pavel 2002 188004 Raft team H2O Jeseník 2   1       3
 Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     1     3
 Konvalinka Jindřich 2000 057029 TJ Syntesia Pardubice       1 1 1 3
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs   1 2       3
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 3           3
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 3           3
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   3         3
 Martinková Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 3           3
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   3         3
 Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 3           3
 Pajmová Jana 1984 047003 TJ DNT VS Kadaň 3           3
 Vícha Lubomír 1982 115005 VS Lipník nad Bečvou 3           3
 Bašková Petra 1981 010040 SK VS Karbo Benátky 3           3
 Vejvoda Ondřej 1980 024050 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3           3
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice   1     2   3
 Polívka Karel 1978 055034 Sk VS Slávia Hradec Králové   3         3
 Babíček Šimon 1977 116026 TJ Vodní Sporty Litovel       3     3
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   3         3
 Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 3           3
 Chuděj Zdeněk 1975 115004 VS Lipník nad Bečvou 3           3
 Plavjaniková Petra 1975 010034 SK VS Karbo Benátky 3           3
 Kolář Jaroslav 1975 023036 SK VS Č. Budějovice 3           3
 Najman Martin 1972 014013 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník   1 2       3
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 3           3
 Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 1     2     3
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 3           3
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   2 1       3
 Doležal Vilém 1951 081010 SK Jihlava           3 3
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 UP Olomouc 3           3
 PERANOVIČ OGNJEN 99 000000 SRB/ČAČAK       3     3
1085.Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno             2
 Vencová Alžběta 2010 011080 KK Brandýs nad Labem             2
 Pádivá Františka 2010 011036 KK Brandýs nad Labem             2
 Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L.             2
 Mrůzek David 2010 011053 KK Brandýs nad Labem             2
 Foltín Radim 2010 011052 KK Brandýs nad Labem             2
 Hlaváček Tadeáš Samuel 2010 011018 KK Brandýs nad Labem             2
 Marková Kristýna 2009 060043 Loko Trutnov             2
 Urbanová Veronika 2009 129044 TJ Šumperk z.s.             2
 Zaťková Eliška 2009 011062 KK Brandýs nad Labem             2
 Kepšta Martin 2009 011027 KK Brandýs nad Labem             2
 Růžička Jan 2009 011063 KK Brandýs nad Labem             2
 Hronová Šárka 2009 014087 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky             2
 Vaněk Daniel 2008 011059 KK Brandýs nad Labem             2
 Uhlík Kryštof 2008 011030 KK Brandýs nad Labem             2
 Roučová Eliška 2008 129043 TJ Šumperk z.s.             2
 Jakubík Štěpán 2008 121038 KK Opava             2
 TARAKANOV GRIGORY 2008 000000 RUS St. Petersburg 2           2
 Pajtina Tomáš 2008 057104 TJ Syntesia Pardubice             2
 Šenk Alexandr 2008 011014 KK Brandýs nad Labem             2
 Bareš Hugo 2008 009027 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Vaculová Lucie 2008 011075 KK Brandýs nad Labem             2
 Malinský Petr 2008 011067 KK Brandýs nad Labem             2
 Trefný Vojtěch 2007 001134 Bohemians Praha       2     2
 Bláhová Karolína 2007 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Jančar Štěpán 2007 009020 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Lhoták Jakub 2007 062024 TJ Turnov 2           2
 KRIVEL ARTEM 2007 000000 RUS St. Petersburg 2           2
 Pokorný Šimon 2007 046025 Delfín Jablonec 2           2
 Muk Matěj 2007 062035 TJ Turnov 2           2
 Pokorný Lukáš 2007 046027 Delfín Jablonec 2           2
 Halberštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Čekal Josef 2007 042028 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Wais Jakub 2007 011032 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Bouček Jáchym 2007 059005 TJ Semily 2           2
 Kosíková Julie 2007 119174 UP Olomouc 2           2
 Marek Jan 2007 061031 SK Třebechovice 2           2
 GILEV Kirill 2007 000000 Russia 2           2
 GILYOV KIRIL 2007 000000 RUS St. Petersburg 2           2
 CHERKASOV Maksim 2006 000000 Russia   2         2
 Janská Lucie 2006 053032 TJ Dvůr Králové 2           2
 Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK VS Č. Budějovice           2 2
 Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 2           2
 Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Havel Tomáš 2006 001133 Bohemians Praha       2     2
 Vintrlík Daniel 2006 062036 TJ Turnov 2           2
 Karásek Josef 2006 133039 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Kotěra Vojtěch 2006 057035 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 2           2
 PODOBRYAEVA Nina 2005 000000 ww kids 2           2
 VOLNOV Maksim 2005 000000 ww kids 2           2
 Poznerová Magdaléna 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Zoubek Adam 2004 046096 Delfín Jablonec 2           2
 Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 TSVETKOV Nikita 2004 000000 ww kids 2           2
 MIKHAYLOV Vladislav 2004 000000 ww kids 2           2
 REGNIER Romane 2004 000000 Bretagne 1 1         2
 Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 ABATUROVA MILENA 2004 000000 RUS St. Petersburg 2           2
 Zíková Andrea 2004 030062 VS Tábor 2           2
 Trač Matyáš 2004 121050 KK Opava 2           2
 Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 DEBLIQUY Mewen 2003 000000 Bretagne 1 1         2
 Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 MARCHAND Eva 2003 000000 Bretagne 1 1         2
 Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 TALIGA Lukáš 2003 000000 Bratislava 2           2
 Tun Marek 2003 059027 TJ Semily 2           2
 GOLIKOVA Alena 2003 000000 ww kids 2           2
 Dvořák Daniel 2003 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 CASTRYCK Camille 2003 000000 Bretagne 1 1         2
 Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 BEUREL Louna 2003 000000 Bretagne 1 1         2
 LAZAREV Viktor 2003 000000 ww kids 2           2
 Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 ŠTEBLAJ ANA 2002 000000 SLO       2     2
 Janská Tereza 2002 053007 TJ Dvůr Králové 2           2
 Ručka Vítězslav 2002 188008 Raft team H2O Jeseník 1   1       2
 ČOVIČ Vidjak 2002 000000 SRB       2     2
 Brejcha Jaroslav 2002 047021 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 ČOVIČ VIDAK 2002 000000 SRB/MEDICINAR       2     2
 Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 VALDENAIRE Mathide 2002 000000 France       2     2
 ŠTEBLAJ Anna 2002 000000 Ljubjana       2     2
 Kotěrová Terezka 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Morávek Pavel 2002 133018 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Fuchs Matouš 2002 046042 Delfín Jablonec 1   1       2
 Ostrbenk Vid 2001 000000 KKK Catez, SLO       2     2
 JAHODA Martin 2001 000000 USK Pha 2           2
 Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 MIZZI Julien 2001 000000 Bretagne 1 1         2
 HUET Lubin 2001 000000 Bretagne 1 1         2
 Čížek Matěj 2001 188003 Raft team H2O Jeseník 1   1       2
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 MEAVE Martin 2000 000000 IRL         2   2
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 2           2
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2         2
 ZAEPFEL Yann 1999 000000 Villers le lac 2           2
 DODANE Benjamin 1998 000000 Villers le lac 2           2
 Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 2           2
 Daille Viviana 1998 000000 FRA 2           2
 COLLIN Georgina 1997 000000 AUS       2     2
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 1 1         2
 Štětka Matěj 1996 023115 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové   2         2
 Klimuškin Šimon 1995 077014 Kotva Bráník 2           2
 Procházka Dominik 1994 119226 UP Olomouc     2       2
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň       2     2
 Debeljak Vid 1994 000000 KKK Tacen       2     2
 Jarešová Kristýna 1994 060041 Loko Trutnov     2       2
 LOKKEM Zach 1994 000000 USA   2         2
 Vrba Vojtěch 1994 055010 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 HARRAGUERRI Anna Maria 1994 000000 USA 2           2
 Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 2           2
 matějka jaroslav 1993 027023 Otava Strakonice 2           2
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 2           2
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2           2
 Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec       2     2
 Popovičová Žaneta 1992 030026 VS Tábor     2       2
 Šindler Marek 1992 012025 DUKLA Brandýs   2         2
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 2           2
 Barešová Kateřina 1991 000000 So Troja 2           2
 Bříza Václav 1990 036023 Kanoistický klub Klatovy z.s.     2       2
 Brychcí Petr 1990 070074 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2           2
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 DAILLE Etienne 1989 000000 FRA 2           2
 Chrápek Ondřej 1989 048078 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Brabcová Alžběta 1989 000000 So Troja 2           2
 Pokorný Milan 1989 048074 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Stach Daniel 1988 023094 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Ponížilová Miroslava 1988 010106 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Jordán Tomáš 1988 133007 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Nedvěd Marek 1987 119033 UP Olomouc   2         2
 Mlýnská Apolena 1987 132001 TJ Valašské Meziříčí     2       2
 Petr David 1987 115003 VS Lipník nad Bečvou 2           2
 Pokorný Ondřej 1987 023086 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Janů Petr 1987 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     1     1 2
 Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Bašus Ondřej 1987 008038 SK Žižkov 2           2
 Olšan Vítek 1986 039070 TJ Loko Plzeň   2         2
 Dawson Michael 1986 000000 NZL 1     1     2
 Hamák Lukáš 1985 042009 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Sehnal Štěpán 1985 009178 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Nováčková Michala 1984 010012 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Řehořová Kristýna 1984 097001 Raft klub Trója 2           2
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 2           2
 Bauerová Lenka 1984 097017 Raft klub Trója         2   2
 Chvostová Ivana 1983 027001 Otava Strakonice 2           2
 Volek Martin 1982 132027 TJ Valašské Meziříčí 2           2
 Kodada Miroslav 1982 077015 Kotva Bráník 2           2
 Winter Jan 1982 046040 Delfín Jablonec 2           2
 Hammer Ivan 1981 043057 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Sehnalová Marie 1981 009092 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Matějka Jakub 1981 008030 SK Žižkov 2           2
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 2           2
 Čvančara Václav 1980 043020 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Daněk Aleš 1979 119013 UP Olomouc   2         2
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové   1 1       2
 Bolehovská Iva 1978 060004 Loko Trutnov 2           2
 Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 2           2
 Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň       2     2
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2           2
 Michal Hadraba 1976 090032 WWCC FROL 2           2
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   2         2
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Beneš Petr 1975 091001 Klub Larse Heletága 2           2
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Ometák Jan 1975 062027 TJ Turnov       2     2
 ROMASHKINA Katerina 1974 000000 DKKayak Moscow 2           2
 Janda Zbyněk 1974 034011 TJ SK Hubertus KV 1 1         2
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 2           2
 Heřmánek Antonín 1973 008014 SK Žižkov 2           2
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 2           2
 Ladýř Karel 1972 045013 KVS Hradec Králové   2         2
 Střecha Martin 1972 108035 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2           2
 Egert Luděk 1971 065002 TJ Permon Roztoky   2         2
 Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 2           2
 Macek Jiří 1971 030041 VS Tábor   2         2
 Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor   2         2
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2           2
 Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Zemanová Jana 1969 009004 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Plachý Roman 1969 112026 VK Kroměříž   2         2
 Zummer Ondřej 1968 062023 TJ Turnov 2           2
 Romashkin Dmitry 1968 000000 RUS 2           2
 Osička Jaroslav 1967 108024 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2           2
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 2           2
 SELEZNEV Mikhail 1967 000000 DKKayak Moscow 2           2
 Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 2           2
 Matulíková Martina 1967 133021 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Štětka Petr 1965 023107 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   2         2
 Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec       2     2
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 2           2
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Renčín Tomáš 1961 055022 Sk VS Slávia Hradec Králové     2       2
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 2           2
 Sýkora Jaroslav 1961 034024 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Kovařík Richard 1959 027012 Otava Strakonice 2           2
 Chlouba Luboš 1959 001061 Bohemians Praha           2 2
 Tunka Zdeněk 1957 046023 Delfín Jablonec   2         2
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 2           2
 Malý Pavel 1954 135045 Vodní sporty Zábřeh   2         2
 Svoboda Jan 1946 034046 TJ SK Hubertus KV 2           2
 GROTOV Alex 1900 000000 RUS 2           2
 VALDENAIRE MATHILDE 98 000000 FRA/GERARDMER       2     2
 HOSTENS Quentin 0 000000 France       2     2
 LAZAREVIČ OLJA 0 000000 SRB/MEDICINAR         2   2
 FIRM Matic 0 000000 SLO       2     2
 BRODICKY Stephan 0 000000 AUT       2     2
 GUYOT Simon 0 000000 France       2     2
 BEZIAT Margaux 0 000000 France         2   2
1312.KRATOCHVÍL Devi 2011 000000 Olomouc