ČP žáků ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 03.09.2018 06:56:05
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 21.04.2018
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 22.04.2018
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 23.06.2018
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 24.06.2018
E - Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném, 01.09.2018

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2004-2007
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Mrázek Jakub, 2004KK Opava1 / 751 / 751 / 752 / 681 / 75300
2.ZS Novák Matyáš, 2005UP Olomouc2 / 684 / 576 / 491 / 753 / 62262
3.ZS Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs4 / 572 / 687 / 463 / 627 / 46233
4.ZS Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice5 / 5311 / 352 / 686 / 494 / 57227
5.ZS Kudrna Josef, 2004DUKLA Brandýs3 / 625 / 538 / 438 / 432 / 68226
6.ZS Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.8 / 433 / 624 / 577 / 4614 / 29208
7.ZS Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs7 / 4618 / 215 / 534 / 578 / 43199
8.ZS Bízek Marek, 2005KK Brandýs nad Labem11 / 358 / 433 / 625 / 5321 / 15193
9.ZS Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.9 / 406 / 4912 / 3310 / 376 / 49175
10.ZS Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky10 / 3710 / 379 / 4013 / 319 / 40154
11.ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor6 / 4912 / 3317 / 2312 / 3310 / 37152
12.ZS Turner Karel, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.14 / 2913 / 3116 / 2511 / 355 / 53148
13.ZS Hajduch Jaroslav, 2004Otava Strakonice12 / 3334 / 210 / 379 / 4019 / 19129
14.ZS Gabrlík Jakub, 2004UP Olomouc15 / 2717 / 23-16 / 2512 / 33108
15.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc13 / 3114 / 2920 / 1718 / 2116 / 25106
16.ZS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2131 / 518 / 2115 / 2711 / 35104
17.ZS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--15 / 2714 / 2913 / 3187
ZS Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha31 / 57 / 4613 / 31-31 / 587
19.ZS Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem20 / 1720 / 1723 / 1317 / 2315 / 2784
20.ZM Kopeček Michal, 2007VS Tábor25 / 11-14 / 2920 / 1720 / 1774
21.ZS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha17 / 239 / 4027 / 9--72
22.ZS Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.--21 / 1519 / 1917 / 2357
ZM Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.24 / 1215 / 2726 / 1028 / 830 / 657
24.ZS Mráka Jan, 2004UP Olomouc23 / 1324 / 1219 / 1926 / 1033 / 354
25.ZS Furiš Eduard, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.21 / 1519 / 1931 / 531 / 526 / 1049
26.ZS Juda Štěpán, 2004SK VS Karbo Benátky26 / 10-11 / 35--45
27.ZM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.-16 / 2524 / 12-32 / 441
ZS Cardoselli Tomáš, 2005Bohemians Praha22 / 14--21 / 1524 / 1241
29.ZM Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.-21 / 15-23 / 1329 / 735
30.ZS Štercl Dominik, 2005KK Brandýs nad Labem28 / 823 / 13-33 / 327 / 933
31.ZS Šotek Adam, 2005UP Olomouc35 / 133 / 322 / 1422 / 14-32
32.ZS Hezina Jiří, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.16 / 2530 / 6---31
33.ZS Trač Matyáš, 2004KK Opava19 / 1925 / 11---30
34.ZS Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha32 / 4---18 / 2125
35.ZS Valášek Jan, 2005KK Brandýs nad Labem29 / 726 / 10-29 / 7-24
36.ZS Čmejrek Cyril, 2004Univerzitní sportovní klub Praha30 / 622 / 1435 / 1--21
37.ZS Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec-28 / 825 / 11--19
38.ZS Štibrányi David, 2004KK Brandýs nad Labem--28 / 827 / 9-17
39.ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc27 / 9-29 / 7--16
40.ZM Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem--34 / 224 / 12-14
ZS Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice----22 / 1414
42.ZS Švejd Jan, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.----23 / 1313
ZM Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-32 / 4-35 / 128 / 813
44.ZS Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice----25 / 1111
ZS Körner Adam, 2004KK Brandýs nad Labem---25 / 11-11
46.ZM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.-27 / 9---9
47.ZS Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky34 / 2--30 / 6-8
48.ZS Urban Jaroslav, 2004UP Olomouc-29 / 7---7
49.ZS Dziadek Marek, 2005Kanoe Klub Spoj Brno--30 / 6--6
50.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc--32 / 4--4
ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem---32 / 4-4
52.ZS Strasser Marek, 2004TJ Loko Žatec--33 / 3--3
ZM Válek Michal, 2006VS Tábor33 / 3----3
54.ZS Štybnar Vojtěch, 2005UP Olomouc---34 / 2-2
ZM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové----34 / 22
56.ZS Chochola Ondřej, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----35 / 11
ZS Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.-35 / 1---1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 751 / 753 / 623 / 62287
2.ZS Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.5 / 533 / 623 / 621 / 751 / 75274
3.ZS Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 684 / 572 / 686 / 49261
4.ZS Beier Matouš, 2004Loko Trutnov3 / 625 / 532 / 686 / 495 / 53236
5.ZS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice4 / 578 / 435 / 537 / 464 / 57213
6.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc7 / 464 / 576 / 495 / 539 / 40205
7.ZS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--7 / 464 / 572 / 68171
8.ZS Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha12 / 337 / 469 / 409 / 408 / 43169
9.ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor10 / 376 / 498 / 4310 / 3710 / 37166
10.ZS Mrázek Jakub, 2004KK Opava8 / 439 / 4010 / 378 / 4312 / 33163
11.ZS Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 4910 / 3728 / 815 / 277 / 46159
12.ZS Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové9 / 4012 / 3311 / 3512 / 3311 / 35143
13.ZS Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3513 / 3114 / 2911 / 3513 / 31132
14.ZM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové13 / 3111 / 3512 / 3313 / 3114 / 29130
15.ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc17 / 2314 / 2915 / 2714 / 2922 / 14108
16.ZM Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice16 / 2519 / 1917 / 2317 / 2323 / 1390
17.ZS Hric Ondřej, 2004UP Olomouc14 / 2915 / 2718 / 2124 / 1230 / 689
18.ZS Kosík Dan, 2004UP Olomouc18 / 2117 / 2322 / 1416 / 2521 / 1584
19.ZS Slavík Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2718 / 2121 / 1523 / 13-76
20.ZM Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc19 / 1916 / 2519 / 1929 / 724 / 1275
21.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc21 / 1520 / 1720 / 17-17 / 2372
22.ZM Válek Michal, 2006VS Tábor--16 / 2518 / 2116 / 2571
23.ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc20 / 1721 / 1523 / 1319 / 1920 / 1768
24.ZS Štercl Dominik, 2005KK Brandýs nad Labem--27 / 920 / 1718 / 2147
25.ZM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové--26 / 1022 / 1419 / 1943
26.ZS Kudrna Josef, 2004DUKLA Brandýs--13 / 3127 / 9-40
27.ZM Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1322 / 1432 / 428 / 834 / 239
28.ZS Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice--24 / 1221 / 1528 / 835
29.ZS Vejnar Samuel, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.----15 / 2727
30.ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem--25 / 1125 / 1133 / 325
31.ZM Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc--29 / 726 / 1029 / 724
32.ZS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha22 / 14----14
33.ZM Saidl František, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--33 / 331 / 531 / 513
34.ZM Plášil Hynek, 2006TJ Syntesia Pardubice--31 / 530 / 635 / 112
35.ZS Veselý Ondřej, 2004TJ Syntesia Pardubice----25 / 1111
36.ZS Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.----26 / 1010
37.ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň----27 / 99
38.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem--30 / 6--6
39.ZS Loun Matěj, 2004TJ Šumperk z.s.----32 / 44
40.ZM Foltín Šimon, 2006KK Brandýs nad Labem--34 / 2--2

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Prüher Vojtěch, 2006
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1 / 751 / 752 / 684 / 571 / 75293
2.ZS Jiras Filip, 2005
Černík Štěpán, 2006
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 623 / 623 / 621 / 754 / 57261
3.ZS Beier Alva, 2005
Beier Matouš, 2004
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2 / 682 / 685 / 533 / 623 / 62260
4.ZS Gabrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 57-4 / 576 / 495 / 53216
5.ZS Pechač Jonáš, 2004
Pollert Jáchym, 2004
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 534 / 577 / 465 / 536 / 49212
6.ZS Capalini Daniel, 2005
Venc Štěpán, 2004
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
--1 / 752 / 682 / 68211
7.ZM Heger Jonáš, 2006
Indruch Matěj, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--6 / 497 / 46-95
8.ZS Popelka Petr, 2005
Valášek Jan, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--8 / 438 / 43-86
9.ZS Veselý Ondřej, 2004
Němec Radek, 2004
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
----7 / 4646
10.ZS Urban Jaroslav, 2004
Šotek Adam, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
----8 / 4343
11.ZS Šťastný Matěj, 2005
Plášil Hynek, 2006
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
----9 / 4040

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kneblová Klára, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice3 / 624 / 573 / 622 / 682 / 68260
3.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc4 / 573 / 628 / 435 / 535 / 53225
ZS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice2 / 689 / 402 / 686 / 4914 / 29225
5.ZS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha5 / 535 / 534 / 5711 / 354 / 57220
6.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc6 / 496 / 496 / 493 / 626 / 49209
7.ZM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 407 / 467 / 469 / 403 / 62194
8.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice10 / 378 / 435 / 5310 / 3711 / 35170
9.ZS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové7 / 4611 / 3531 / 58 / 439 / 40164
10.ZS Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 432 / 68--8 / 43154
ZS Janů Veronika, 2005UP Olomouc13 / 3110 / 379 / 4013 / 317 / 46154
12.ZM Mrázková Klára, 2006KK Opava16 / 2516 / 2510 / 374 / 5717 / 23144
13.ZS Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky17 / 2314 / 2913 / 317 / 4618 / 21129
14.ZS Daňková Anna, 2004TJ Šumperk z.s.15 / 2712 / 3311 / 3512 / 3315 / 27128
15.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 3515 / 2716 / 2517 / 2310 / 37124
16.ZS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2920 / 1714 / 2923 / 1316 / 25100
17.ZS Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc19 / 1913 / 3112 / 3322 / 1422 / 1497
ZS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3326 / 1018 / 2126 / 1012 / 3397
19.ZM Šrétrová Amálie, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky18 / 2118 / 2115 / 2715 / 2729 / 796
20.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava22 / 1421 / 1517 / 2319 / 1920 / 1774
21.ZM Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.24 / 1217 / 2319 / 1924 / 1221 / 1569
22.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-24 / 1229 / 714 / 2919 / 1967
23.ZS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná27 / 922 / 1423 / 1316 / 2528 / 861
24.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn25 / 1119 / 1921 / 1521 / 15-60
25.ZS Střílková Jana, 2004UP Olomouc23 / 1325 / 1120 / 1720 / 1735 / 158
26.ZS Kolářová Markéta, 2005Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1523 / 1324 / 1227 / 923 / 1353
27.ZM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky20 / 1727 / 922 / 1425 / 1134 / 251
28.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc28 / 828 / 825 / 1118 / 2132 / 448
29.ZM Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV----13 / 3131
30.ZS Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--26 / 1028 / 830 / 624
31.ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno30 / 633 / 328 / 831 / 5-22
ZS Dobešová Eva, 2004neuvedeno26 / 1035 / 1--25 / 1122
33.ZS Sedláková Magdalena, 2005Univerzitní sportovní klub Praha29 / 734 / 2-34 / 226 / 1021
34.ZS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor--32 / 432 / 424 / 1220
35.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc31 / 5-34 / 230 / 631 / 518
ZS Novosadová Eliška, 2005UP Olomouc34 / 230 / 633 / 329 / 7-18
37.ZM Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.33 / 3---27 / 912
38.ZM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové--27 / 9--9
39.ZM Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice32 / 432 / 4---8
ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc35 / 1-30 / 635 / 1-8
41.ZS Střechová Ela, 2005neuvedeno-29 / 7---7
42.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc-31 / 5---5
43.ZM Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná---33 / 3-3
ZS Burgerová Ester, 2004Univerzitní sportovní klub Praha----33 / 33
45.ZS Bundová Simona, 2004TJ Syntesia Pardubice--35 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kneblová Klára, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc3 / 622 / 682 / 682 / 684 / 57266
3.ZS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha2 / 685 / 536 / 494 / 572 / 68246
4.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc4 / 577 / 463 / 623 / 629 / 40227
5.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice8 / 4310 / 374 / 576 / 493 / 62211
6.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha9 / 404 / 577 / 465 / 535 / 53209
7.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 536 / 495 / 538 / 4310 / 37198
8.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice6 / 498 / 438 / 437 / 466 / 49187
9.ZS Daňková Anna, 2004TJ Šumperk z.s.11 / 359 / 409 / 409 / 40-155
10.ZS Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.7 / 463 / 62--7 / 46154
11.ZS Střílková Jana, 2004UP Olomouc10 / 3711 / 3510 / 3710 / 3716 / 25146
12.ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno--12 / 3311 / 3515 / 2795
13.ZS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor--14 / 2914 / 2913 / 3189
14.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc--11 / 3512 / 3319 / 1987
15.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc--13 / 3113 / 3121 / 1577
16.ZS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha12 / 33---12 / 3366
17.ZS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice----8 / 4343
18.ZM Mrázková Klára, 2006KK Opava----11 / 3535
19.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn----14 / 2929
20.ZS Kolářová Markéta, 2005Univerzitní sportovní klub Praha----17 / 2323
21.ZS Dobešová Eva, 2004neuvedeno----18 / 2121
22.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc----20 / 1717
23.ZM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----22 / 1414
24.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc----23 / 1313
25.ZS Střechová Ela, 2005neuvedeno----24 / 1212

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Janů Veronika, 2005
Novák Matyáš, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 751 / 753 / 621 / 751 / 75300
2.ZS Červenková Amélie, 2005
Ondruš Mario, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 68-1 / 752 / 682 / 68279
3.ZS Hansgutová Monika, 2005
Štybnar Vojtěch, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
3 / 62-2 / 683 / 624 / 57249
4.ZS Součková Lucie, 2004
Drábek Matyáš, 2005
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
----3 / 6262
Typ závodu