vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.

02.09.2017   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc111.28 2 109.99 2 111.99 -
2.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc130.82 6 119.99 6 125.9914.00/12,5-
3.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc127.79 4 124.24 4 128.2416.25/14,5-
4.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava122.63 6 120.86 10 128.6316.64/14,9-
5.4/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc129.27 10 127.77 14 139.2727.28/24,4-
6.5/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha134.18 8 139.12 6 142.1830.19/27,0-
7.6/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.152.61 4 137.86 12 149.8637.87/33,8-
8.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc146.84 8 146.94 6 152.9440.95/36,6-
9.7/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy166.14 12 147.69 6 153.6941.70/37,2-
10.8/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha161.75 22 146.77 12 158.7746.78/41,8-
11.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc167.20 6 160.79 6 166.7954.80/48,9-
12.9/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.160.82 16 169.23 16 176.8264.83/57,9-
13.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.169.45 8 1.00 999 177.4565.46/58,5-
14.5/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB169.01 12 172.50 12 181.0169.02/61,6-
15.6/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc190.38 258 177.21 6 183.2171.22/63,6-
16.7/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn179.31 16 178.24 14 192.2480.25/71,7-
17.8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno1.00 999 204.85 8 212.85100.86/90,1-
18.10/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc280.93 20 210.55 16 226.55114.56/102,3-
19.11/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha1.00 999 190.05 220 410.05298.06/266,1-
20.9/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha1.00 999 196.50 256 452.50340.51/304,1-
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 -
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.77 0 99.27 6 100.77 -
2.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc105.52 2 104.60 54 107.526.75/6,7-
3.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha110.21 8 109.04 4 113.0412.27/12,2-
4.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha111.90 4 111.81 2 113.8113.04/12,9-
5.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk114.03 6 116.20 0 116.2015.43/15,3-
6.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha115.25 2 116.35 6 117.2516.48/16,4-
7.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov124.68 8 120.18 2 122.1821.41/21,2-
8.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc120.67 2 130.57 10 122.6721.90/21,7-
9.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc122.60 4 4.00 999 126.6025.83/25,6-
10.7/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn127.46 4 132.47 8 131.4630.69/30,5-
11.8/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.121.93 10 131.65 16 131.9331.16/30,9-
12.9/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor131.33 12 129.45 4 133.4532.68/32,4-
13.10/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm127.77 6 125.49 52 133.7733.00/32,7-
14.11/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB140.21 6 130.02 4 134.0233.25/33,0-
15.12/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand139.39 52 133.22 4 137.2236.45/36,2-
16.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc164.42 60 129.67 8 137.6736.90/36,6-
17.5/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha172.50 12 136.96 4 140.9640.19/39,9-
18.13/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha137.87 4 162.43 112 141.8741.10/40,8-
19.14/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava142.26 6 141.87 8 148.2647.49/47,1-
20.15/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn151.65 6 146.79 6 152.7952.02/51,6-
21.6/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK145.15 12 146.95 6 152.9552.18/51,8-
22.7/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK157.04 4 153.54 2 155.5454.77/54,4-
23.16/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov148.20 12 214.82 16 160.2059.43/59,0-
24.17/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha213.67 16 147.81 16 163.8163.04/62,6-
25.18/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB149.64 16 143.85 52 165.6464.87/64,4-
26.8/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB145.62 22 180.78 14 167.6266.85/66,3-
27.9/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc177.13 12 161.65 10 171.6570.88/70,3-
28.19/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB165.14 52 164.71 8 172.7171.94/71,4-
29.10/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha171.74 8 183.06 10 179.7478.97/78,4-
30.11/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK1.00 999 183.47 14 197.4796.70/96,0-
31.12/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc1.00 999 175.58 54 229.58128.81/127,8-
32.20/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.221.32 110 232.34 68 300.34199.57/198,0-
33.13/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.281.29 64 311.66 18 329.66228.89/227,1-
34.14/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.4.00 999 225.13 312 537.13436.36/433,0-
  STOLÍN Adam 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 -
  NĚMEC Radek 2004 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
142.50 10 126.83 14 140.83 -
2.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
142.85 12 142.41 14 154.8514.02/10,0-
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
173.63 64 147.85 14 161.8521.02/14,9-
4.4/ZSŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
143.77 20 143.99 26 163.7722.94/16,3-
5.1/ZMZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 160.88 8 168.8828.05/19,9-
6.5/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
150.94 20 151.04 112 170.9430.11/21,4-
7.2/ZMJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
172.96 8 174.69 20 180.9640.13/28,5-
8.6/ZSVEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
1.00 999 183.79 18 201.7960.96/43,3-
9.7/ZSJINEK Hugo
ČMEJREK Cyril
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 190.20 68 258.20117.37/83,3-
10.3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
228.54 166 266.99 218 394.54253.71/180,2-
11.8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
169.86 366 1.00 999 535.86395.03/280,5-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.38 0 104.20 0 104.20 -
2.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc109.93 2 108.31 0 108.314.11/3,9-
3.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava107.06 6 107.37 2 109.375.17/5,0-
4.3/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha112.83 2 112.88 0 112.888.68/8,3-
5.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc111.04 6 114.55 0 114.5510.35/9,9-
6.5/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB117.06 6 117.52 0 117.5213.32/12,8-
7.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy121.16 4 119.11 2 121.1116.91/16,2-
8.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB119.89 2 120.36 50 121.8917.69/17,0-
9.7/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.131.61 6 121.01 2 123.0118.81/18,1-
10.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc121.10 8 123.12 0 123.1218.92/18,2-
11.8/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2 Olomouc116.50 8 125.69 0 124.5020.30/19,5-
12.9/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha119.36 6 131.32 4 125.3621.16/20,3-
13.10/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha125.38 6 120.62 6 126.6222.42/21,5-
14.4/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.130.38 0 129.16 0 129.1624.96/24,0-
15.5/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice121.19 8 125.55 10 129.1924.99/24,0-
16.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha133.96 6 127.42 2 129.4225.22/24,2-
17.7/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc123.86 6 144.68 2 129.8625.66/24,6-
18.8/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky142.06 112 125.90 10 135.9031.70/30,4-
19.9/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn161.10 4 133.72 6 139.7235.52/34,1-
20.11/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy122.70 62 132.19 10 142.1937.99/36,5-
21.12/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK138.50 4 159.92 10 142.5038.30/36,8-
22.10/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava148.31 54 139.33 4 143.3339.13/37,6-
23.11/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc139.84 6 153.00 6 145.8441.64/40,0-
24.13/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk143.90 4 167.36 4 147.9043.70/41,9-
25.14/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.180.07 72 134.18 14 148.1843.98/42,2-
26.15/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha141.46 12 1.00 999 153.4649.26/47,3-
27.16/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami159.13 10 152.87 6 158.8754.67/52,5-
28.17/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc151.81 8 185.56 12 159.8155.61/53,4-
29.18/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav154.37 60 166.99 4 170.9966.79/64,1-
30.19/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc197.99 62 165.40 6 171.4067.20/64,5-
31.12/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice168.54 6 165.78 62 174.5470.34/67,5-
32.13/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc171.69 62 170.34 6 176.3472.14/69,2-
33.14/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno170.27 8 230.74 10 178.2774.07/71,1-
34.15/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy181.21 0 171.90 10 181.2177.01/73,9-
35.16/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice184.23 160 173.69 18 191.6987.49/84,0-
36.17/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.171.22 54 137.17 62 199.1794.97/91,1-
37.18/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná163.84 60 190.74 12 202.7498.54/94,6-
38.19/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha171.55 112 157.56 60 217.56113.36/108,8-
39.20/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa178.76 52 1.00 999 230.76126.56/121,5-
40.21/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav304.72 10 254.46 8 262.46158.26/151,9-
41.20/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha1.00 999 170.10 104 274.10169.90/163,1-
42.21/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK1.00 999 207.42 70 277.42173.22/166,2-
43.22/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc1.00 999 211.59 72 283.59179.39/172,2-
44.22/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK178.18 112 164.57 160 290.18185.98/178,5-
45.23/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor189.81 110 241.19 62 299.81195.61/187,7-
46.24/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha224.40 122 200.19 116 316.19211.99/203,4-
47.23/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK141.07 260 163.78 258 401.07296.87/284,9-
48.24/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK288.45 158 1.00 999 446.45342.25/328,5-
  BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa1.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc99.74 2 101.84 4 101.74 -
2.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha98.87 4 99.42 6 102.871.13/1,1-
3.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk102.32 2 112.13 2 104.322.58/2,5-
4.4/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.101.33 4 99.15 10 105.333.59/3,5-
5.5/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.60 60 102.72 4 106.724.98/4,9-
6.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.97 0 106.20 2 106.975.23/5,1-
7.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc106.63 4 105.38 2 107.385.64/5,5-
8.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.110.78 4 107.43 0 107.435.69/5,6-
9.7/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc107.80 4 101.89 6 107.896.15/6,0-
10.8/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.75 0 104.68 4 108.686.94/6,8-
11.9/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB108.13 6 102.86 50 114.1312.39/12,2-
12.10/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand111.56 8 108.42 6 114.4212.68/12,5-
13.11/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.35 4 117.14 14 115.3513.61/13,4-
14.12/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy114.38 2 111.94 10 116.3814.64/14,4-
15.13/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc111.84 14 108.68 8 116.6814.94/14,7-
16.3/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand117.02 0 135.75 52 117.0215.28/15,0-
17.14/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm120.54 2 112.54 6 118.5416.80/16,5-
18.15/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha117.85 2 118.90 6 119.8518.11/17,8-
19.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc112.59 8 116.00 10 120.5918.85/18,5-
20.16/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno111.49 10 111.91 12 121.4919.75/19,4-
21.5/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand115.77 6 113.93 10 121.7720.03/19,7-
22.17/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha118.52 4 117.30 8 122.5220.78/20,4-
23.18/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice132.46 6 120.61 2 122.6120.87/20,5-
24.19/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc122.72 0 145.10 8 122.7220.98/20,6-
25.20/ZSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.47 4 129.41 18 123.4721.73/21,4-
26.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha123.58 10 118.86 6 124.8623.12/22,7-
27.21/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava124.60 8 119.11 6 125.1123.37/23,0-
28.22/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh116.19 10 129.02 18 126.1924.45/24,0-
29.23/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice121.96 6 125.09 6 127.9626.22/25,8-
30.24/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.132.48 10 123.17 6 129.1727.43/27,0-
31.7/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha126.06 4 123.10 8 130.0628.32/27,8-
32.25/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB120.96 10 129.38 106 130.9629.22/28,7-
33.8/ZMŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand124.30 14 123.80 8 131.8030.06/29,5-
34.9/ZMJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha128.10 4 146.70 14 132.1030.36/29,8-
35.26/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB143.38 52 126.70 6 132.7030.96/30,4-
36.27/ZSJUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky1.00 999 124.82 8 132.8231.08/30,5-
37.28/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz111.60 310 125.36 8 133.3631.62/31,1-
38.29/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.52 12 124.07 10 133.5231.78/31,2-
39.30/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily132.99 118 126.71 8 134.7132.97/32,4-
40.31/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc140.83 12 127.88 8 135.8834.14/33,6-
41.32/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc136.17 52 135.54 2 137.5435.80/35,2-
42.33/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand134.16 4 159.59 10 138.1636.42/35,8-
43.34/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB136.82 14 127.20 12 139.2037.46/36,8-
44.10/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand130.89 10 154.65 16 140.8939.15/38,5-
45.11/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand135.50 6 164.88 10 141.5039.76/39,1-
46.12/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand136.64 60 130.91 12 142.9141.17/40,5-
47.35/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky137.22 6 137.68 12 143.2241.48/40,8-
48.13/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice4.00 999 129.39 14 143.3941.65/40,9-
49.14/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice140.93 6 135.54 8 143.5441.80/41,1-
50.15/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK143.94 6 132.85 12 144.8543.11/42,4-
51.16/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK140.93 262 137.49 8 145.4943.75/43,0-
52.36/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice131.57 58 133.66 12 145.6643.92/43,2-
53.17/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc138.79 10 139.73 14 148.7947.05/46,2-
54.18/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice145.33 4 125.66 52 149.3347.59/46,8-
55.19/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov143.68 6 150.45 20 149.6847.94/47,1-
56.37/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice178.41 14 140.81 10 150.8149.07/48,2-
57.20/ZMVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.138.11 16 128.72 60 154.1152.37/51,5-
58.38/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov163.24 10 143.47 14 157.4755.73/54,8-
59.21/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno147.98 10 171.49 8 157.9856.24/55,3-
60.39/ZSSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha141.75 18 141.56 18 159.5657.82/56,8-
61.40/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná150.03 10 167.80 4 160.0358.29/57,3-
62.22/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno161.51 8 160.05 0 160.0558.31/57,3-
63.41/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand142.88 18 160.58 8 160.8859.14/58,1-
64.23/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc149.27 12 189.89 62 161.2759.53/58,5-
65.24/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha150.29 158 151.84 10 161.8460.10/59,1-
66.42/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc164.09 110 154.33 8 162.3360.59/59,6-
67.25/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB166.50 10 156.39 6 162.3960.65/59,6-
68.26/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc158.91 108 153.95 12 165.9564.21/63,1-
69.43/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk162.07 4 161.32 6 166.0764.33/63,2-
70.27/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha141.06 62 151.10 18 169.1067.36/66,2-
71.28/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK203.92 110 152.82 18 170.8269.08/67,9-
72.29/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc171.80 152 162.95 8 170.9569.21/68,0-
73.44/ZSHYNEK Pavel 2003 3+ Semily183.07 22 166.06 8 174.0672.32/71,1-
74.30/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand127.93 58 158.10 16 174.1072.36/71,1-
75.45/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand159.31 16 193.88 14 175.3173.57/72,3-
76.46/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec159.64 154 161.05 16 177.0575.31/74,0-
77.47/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha1.00 999 169.31 8 177.3175.57/74,3-
78.31/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha4.00 999 166.73 14 180.7378.99/77,6-
79.32/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice209.29 72 179.63 6 185.6383.89/82,5-
80.33/ZMŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc248.67 114 131.61 60 191.6189.87/88,3-
81.48/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná153.41 56 179.53 18 197.5395.79/94,2-
82.49/ZSBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk1.00 999 185.19 14 199.1997.45/95,8-
83.50/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily186.16 14 214.64 12 200.1698.42/96,7-
84.34/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc188.42 16 185.55 110 204.42102.68/100,9-
85.51/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha166.87 60 151.69 54 205.69103.95/102,2-
86.52/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami164.63 58 161.76 108 222.63120.89/118,8-
87.35/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy4.00 999 175.92 58 233.92132.18/129,9-
88.53/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná174.37 62 179.50 60 236.37134.63/132,3-
89.54/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha118.72 366 173.41 64 237.41135.67/133,3-
90.55/ZSRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná190.96 66 1.00 999 256.96155.22/152,6-
91.56/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice195.16 70 170.03 112 265.16163.42/160,6-
92.36/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha212.27 56 1.00 999 268.27166.53/163,7-
93.57/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha155.23 210 156.89 120 276.89175.15/172,2-
94.37/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk153.23 158 159.85 118 277.85176.11/173,1-
95.58/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha125.80 158 161.93 166 283.80182.06/178,9-
96.59/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk244.46 66 217.78 70 287.78186.04/182,9-
97.38/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.183.48 110 250.68 162 293.48191.74/188,5-
98.60/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec185.89 112 163.49 156 297.89196.15/192,8-
99.61/ZSBUDÁK David 2003 3 Kadaň163.47 158 174.94 160 321.47219.73/216,0-
100.62/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.4.00 999 176.12 168 344.12242.38/238,2-
101.39/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand211.24 162 4.00 999 373.24271.50/266,9-
102.40/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha4.00 999 162.13 212 374.13272.39/267,7-
103.41/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec158.70 256 1.00 999 414.70312.96/307,6-
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 -
  MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec4.00 999 1.00 999 999.00 -
  ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy4.00 999 1.00 999 999.00 -
  SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy4.00 999 1.00 999 999.00 -
  KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy1.00 999 1.00 999 999.00 -
  VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 -
  STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  OLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FENCL Jáchym 2003 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 -
  NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 -
  ŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 -
  ŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
156.80 10 147.23 6 153.23 -
2.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
181.84 18 176.88 64 199.8446.61/30,4-
3.2/ZSČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
166.52 72 169.03 118 238.5285.29/55,7-
  TESAŘOVÁ Hana
STANOVSKÝ Jakub
2004
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 1.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3