vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

08.04.2017   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.16:51,30 43
2.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:56,4065.10/6,435
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK17:57,2065.90/6,527
4.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc18:19,6088.30/8,719
5.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk19:31,80160.50/15,915
6.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:44,50173.20/17,111
7.2/DMKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm19:53,40182.10/18,07
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:23,40212.10/21,03
9.1/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm21:00,00248.70/24,62
10.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc21:25,00273.70/27,11
  HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.MýtoDNS 0
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla BoDNS 0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK BrnoDNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel16:53,30 77
2.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:55,302.00/0,269
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:09,6016.30/1,661
4.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:19,2025.90/2,653
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc17:48,5055.20/5,445
6.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 2 Olomouc18:08,4075.10/7,437
7.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:21,8088.50/8,729
8.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno18:33,80100.50/9,925
9.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:35,10101.80/10,021
10.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí18:52,70119.40/11,817
11.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:25,40152.10/15,013
12.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc20:27,50214.20/21,19
13.3/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc20:46,30233.00/23,08
14. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc20:49,90236.60/23,37
15.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK21:37,20283.90/28,06
16.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc21:41,50288.20/28,45
17.5/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK22:08,90315.60/31,14
18.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK22:37,90344.60/34,03
19.4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc22:53,90360.60/35,62
20.5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc23:52,10418.80/41,31
21.6/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná24:22,30449.00/44,30
22.7/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto24:33,70460.40/45,40
23.8/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná24:55,20481.90/47,60
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 LitovelDNS 0
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 OlomoucDNS 0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 LitovelDNF 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno15:25,70 88
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:30,104.40/0,580
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc15:46,5020.80/2,272
4.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:13,3047.60/5,164
5.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:21,6055.90/6,056
6. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto16:54,2088.50/9,652
7.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:02,6096.90/10,548
8.3/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:04,2098.50/10,644
9.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:21,60115.90/12,540
10.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:58,60152.90/16,536
11.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc18:02,50156.80/16,932
12.2/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc18:21,60175.90/19,028
13.3/DMWALTER David 2001 2 Šumperk18:55,70210.00/22,724
14.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc18:56,70211.00/22,820
15.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:16,90231.20/25,019
16.4/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc20:15,50289.80/31,318
17.5/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc20:40,10314.40/34,017
18.4/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK20:43,20317.50/34,316
19.6/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc20:58,20332.50/35,915
20.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc21:03,10337.40/36,414
21.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel21:06,70341.00/36,813
22.7/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná21:30,40364.70/39,412
23.5/DMFUCHS Marek 2002 3 VSDK21:31,00365.30/39,511
24.8/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel21:35,30369.60/39,910
25.9/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná21:53,90388.20/41,99
26.4/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc21:56,20390.50/42,28
27.10/ZSSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná21:59,80394.10/42,67
27.5/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc21:59,80394.10/42,66
29.11/ZSPAVELKA Marek 2004 VS Desná22:07,70402.00/43,45
30.6/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno22:08,00402.30/43,54
31.7/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc22:09,80404.10/43,73
32.8/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc22:12,00406.30/43,92
33.12/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel22:20,30414.60/44,81
34.9/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc22:25,00419.30/45,30
35.13/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc22:27,50421.80/45,60
36.10/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc22:55,80450.10/48,60
37.14/ZSURBAN Jaroslav 2004 Olomouc22:58,30452.60/48,90
38.11/ZMGEPRT David 2005 Litovel23:00,00454.30/49,10
39.12/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:25,10479.40/51,80
40.3/DSŠMOLDAS František 2000 Zábřeh24:31,40545.70/58,90
41.13/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto25:32,80607.10/65,60
  HALA Jiří 2002 2 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
17:40,50 21
2.2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
18:01,1020.60/1,913
3.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
18:53,3072.80/6,95
4.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
20:22,80162.30/15,31
  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:17,60 19
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc20:12,8055.20/4,811
3.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí21:17,10119.50/10,33
4.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno21:20,60123.00/10,62
5.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno21:29,00131.40/11,41
6.2/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc25:58,50400.90/34,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3