97 Letní slalom v Českém Vrbném

21.07.2024   Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SVOBODA František 2014 Kralupy89.83 2 95.42 50 91.83 0
2. DOLEŽAL Štěpán 2015 Kralupy116.16 54 104.45 6 110.4518.62/20,30
3. VOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand104.80 6 115.63 4 110.8018.97/20,70
4. KOS Eduard 2014 USK Pha101.36 12 106.04 6 112.0420.21/22,00
5. TONCAROVÁ Anna   SKVSČB185.27 112 173.25 208 297.27205.44/223,70
6. MAKÁN Jiří 2015 Pardub.136.26 310 136.27 210 346.27254.44/277,10
  VOLF Tomáš 2016 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKOS Eduard 2014 USK Pha123.62 8 119.32 4 123.32 0
2.2/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy1.00 999 122.45 4 126.453.13/2,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla81.38 0 81.96 2 81.38 67
2. VACULOVÁ Lucie 2008 2+ KK Brand84.59 4 89.41 54 88.597.21/8,957
3. VACULOVÁ Silvie 2010 2 KK Brand88.91 0 92.72 2 88.917.53/9,352
4. ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB95.06 0 94.62 4 95.0613.68/16,847
5. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVSČB94.79 4 95.76 0 95.7614.38/17,742
6. MÜLLER ANNI   9 GER Leipziger-Kanu-Club106.64 2 98.26 2 100.2618.88/23,20
7. MACHUTOVÁ Hana 2011 2 Kralupy101.75 2 105.79 56 103.7522.37/27,537
8. JUMROVÁ Johana 2011 2 USK Pha101.41 10 103.43 2 105.4324.05/29,632
9. VONEŠOVÁ Adéla 2013 2 KK Brand104.10 4 106.72 2 108.1026.72/32,827
10. MARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.116.93 0 107.82 2 109.8228.44/34,922
11. HYBRANTOVÁ Anna 2011 3+ SKVSČB108.33 6 108.05 2 110.0528.67/35,217
12. BEIEROVÁ Běta 2008 2 Trutnov106.60 4 111.65 6 110.6029.22/35,916
13. ŠENKOVÁ Aniko 2013 3 KK Brand106.92 4 118.71 2 110.9229.54/36,315
14. NOVOTNÁ Natálie 2010 3+ Č.Kruml.107.23 4 115.59 6 111.2329.85/36,714
15. ŠTINDLOVÁ Johana 2009 3 SKVSČB120.56 64 106.18 6 112.1830.80/37,813
16. VÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor112.94 2 137.39 0 114.9433.56/41,212
17. FOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 3 KK Opava132.12 6 109.20 8 117.2035.82/44,011
18. PURGEROVÁ Šárka 1984 3 SKVSČB116.76 2 119.77 0 118.7637.38/45,910
19. PÍŠALOVÁ Karolína 2009 3 KK Opava113.35 6 121.54 10 119.3537.97/46,79
20. HYBRANTOVÁ Eliška 2009 3 SKVSČB123.10 6 133.05 56 129.1047.72/58,68
21. MAZÚRKOVÁ Lola 2013 3 USK Pha1.00 999 127.39 4 131.3950.01/61,57
22. PETROVÁ Lenka 2011 3 SKVSČB134.90 2 1.00 999 136.9055.52/68,26
23. TONCAROVÁ Blanka 2010 3 SKVSČB125.95 12 154.88 52 137.9556.57/69,55
24. ČAPSKÁ Valerie 2011 3+ Pardub.133.54 6 143.77 2 139.5458.16/71,54
25. ŠTULCOVÁ Valentýna 2010 3 Loko Plz128.04 114 121.33 66 187.33105.95/130,23
26. VOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha159.48 54 164.65 54 213.48132.10/162,32
27. HAVLIŠOVÁ Kristína 2013 3 USK Pha172.54 156 169.98 54 223.98142.60/175,21
28. VAŠINOVÁ Magdalena 2013 Pardub.201.54 206 1.00 999 407.54326.16/400,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMHANZEL Jáchym 2008 2+ Loko Plz79.89 4 76.82 2 78.82 151
2.1/U23URBAN Daniel, 2001, TJ Dukla URBAN Daniel 2001 2+ TJ Dukla76.70 4 77.35 4 80.701.88/2,4146
3. SPROTOWSKY ERIK   9 GER Leipziger-Kanu-Club77.50 4 81.17 2 81.502.68/3,40
4. POLISHCHUK BOHDAN   9 UKR UKR80.04 2 80.80 4 82.043.22/4,10
5.1/DSPISCHEK Jan Gabin 2006 3+ SKVSČB82.53 0 82.27 0 82.273.45/4,4141
6.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus82.11 2 80.92 2 82.924.10/5,2136
7.2/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB83.67 2 83.80 0 83.804.98/6,3131
8.1/VPISCHEK Jan   3+ Pardub.84.93 0 88.55 6 84.936.11/7,8126
9.2/VMTOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha85.54 2 83.35 2 85.356.53/8,3121
10.3/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy89.87 2 87.24 0 87.248.42/10,7116
11.2/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVSČB87.97 0 89.26 0 87.979.15/11,6111
12.3/U23TURNER Karel 2004 SKVSČB88.34 6 83.98 4 87.989.16/11,6106
13. KONOVCHENKO NIKITA   9 UKR UKR85.74 52 84.24 4 88.249.42/12,00
14.4/U23ROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk81.76 52 82.33 6 88.339.51/12,1101
15.4/VMWEBER Oldřich 1987 2 SKVSČB88.66 2 88.37 0 88.379.55/12,196
16.1/ZSKREJČÍ Matěj 2011 2 SKVSČB88.92 0 87.99 6 88.9210.10/12,891
17.2/DMPLOCEK Matyáš Jan 2008 2 SKVSČB88.03 4 89.12 0 89.1210.30/13,186
18.3/VPOLLERT Jaroslav   2 USK Pha89.68 0 91.15 2 89.6810.86/13,881
19.1/VSPRÜHER Jakub 1968 2 SKVSČB91.71 0 89.99 0 89.9911.17/14,276
20. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha89.26 2 4.00 999 91.2612.44/15,871
21.4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.90.76 2 1.00 999 92.7613.94/17,766
22.2/DSSVRČINA David 2007 2 Šumperk90.07 4 94.94 6 94.0715.25/19,361
23.2/ZSTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn94.34 0 94.04 4 94.3415.52/19,756
24.1/ZMPINKAVA Ondřej Sebastian 2012 3+ SKVSČB92.72 2 97.64 12 94.7215.90/20,251
25.5/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.103.38 8 95.49 0 95.4916.67/21,146
26.3/ZSDOLEŽAL Vít 2011 3+ Kralupy94.13 4 92.32 4 96.3217.50/22,241
27.3/DMMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha94.38 2 95.65 2 96.3817.56/22,340
28.4/ZSDVORNÍK Štěpán 2010 2 USK Pha97.64 56 96.45 0 96.4517.63/22,439
29.4/DMPETR Martin 2008 SKVSČB98.99 4 92.76 4 96.7617.94/22,838
30.5/ZSPINKAVA Jonáš 2011 2 USK Pha104.81 6 97.71 0 97.7118.89/24,037
31.6/ZSROUSEK David 2010 2 KK Opava90.56 8 1.00 999 98.5619.74/25,036
32. NEUMANN ROLF   9 GER Leipziger-Kanu-Club93.03 6 93.54 58 99.0320.21/25,60
33.6/VVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.97.07 2 102.45 4 99.0720.25/25,735
34.2/ZMKRÁL Vít 2012 3+ USK Pha106.12 0 101.75 0 101.7522.93/29,134
35.7/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB99.82 2 4.00 999 101.8223.00/29,233
36.7/ZSFRANZ Tadeáš 2010 3+ Loko Plz104.55 8 100.26 2 102.2623.44/29,732
37.5/DMSTOLÍN Antonín 2008 3+ Trutnov97.02 6 101.74 4 103.0224.20/30,731
38.8/ZSHOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň103.51 6 97.75 6 103.7524.93/31,630
39.2/VSKEŠ Miroslav 1967 2 Soběslav100.05 4 102.13 2 104.0525.23/32,029
40.3/ZMNOŽÍŘ David 2012 3+ KK Brand100.66 4 100.37 10 104.6625.84/32,828
41. STREHLE EDGAR   9 GER Leipziger-Kanu-Club98.89 6 103.25 12 104.8926.07/33,10
42.3/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa110.07 2 105.18 0 105.1826.36/33,427
43.9/ZSKULIHA Jan 2011 3 KK Opava103.45 2 103.44 2 105.4426.62/33,826
44.10/ZSSEDLÁČEK Štěpán 2011 3+ Č.Kruml.109.86 12 102.70 4 106.7027.88/35,425
45.11/ZSBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3+ Trutnov108.62 2 105.49 2 107.4928.67/36,424
46.6/DMKULIHA Jakub 2009 3 KK Opava101.67 6 109.05 4 107.6728.85/36,623
47.5/VMHRÁDEK Petr   Kralupy104.04 4 102.66 52 108.0429.22/37,122
48.12/ZSZAJÍC Kryštof 2010 3+ VS Tábor106.60 2 4.00 999 108.6029.78/37,821
49.7/DMMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.109.19 6 109.19 0 109.1930.37/38,520
50.4/ZMZACH Jeroným 2013 3 KK Brand110.81 2 117.31 2 112.8133.99/43,119
51.5/ZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn105.35 12 106.01 8 114.0135.19/44,618
52.4/VSKUNA Alois 1960 3 SKVSČB114.15 0 119.09 0 114.1535.33/44,817
53.8/DMGOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov101.59 14 104.27 10 114.2735.45/45,016
54.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.122.59 6 114.58 0 114.5835.76/45,415
55.9/DMSUKDOL Filip 2008 SKVSČB111.75 4 120.44 54 115.7536.93/46,914
56.10/DMKOMÍNEK Vojtěch 2008 3 Č.Lípa113.49 10 110.43 6 116.4337.61/47,713
57.13/ZSKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha121.55 2 117.99 0 117.9939.17/49,712
58.11/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov112.94 8 106.14 12 118.1439.32/49,911
59.6/ZMMAREK Filip 2013 3 Šumperk116.13 6 124.41 4 122.1343.31/54,910
60.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník123.44 58 123.02 2 125.0246.20/58,69
61.14/ZSKRPÁLEK Jáchym 2011 3 USK Pha127.25 10 120.30 6 126.3047.48/60,28
62.7/ZMDVORNÍK Jonáš 2012 3 USK Pha124.36 2 141.83 6 126.3647.54/60,37
63.15/ZSKOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa122.16 6 4.00 999 128.1649.34/62,66
64.8/ZMŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn124.51 4 1.00 999 128.5149.69/63,05
65.12/DMBAŤA Václav 2009 3 Pardub.122.93 10 125.40 8 132.9354.11/68,74
66.9/ZMKASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn143.16 54 133.20 2 135.2056.38/71,53
67.5/U23BEIER Alva 2005 2 Pardub.84.71 54 85.09 54 138.7159.89/76,02
68.16/ZSVOTAVA Michal 2010 3 USK Pha123.51 68 134.32 8 142.3263.50/80,61
69. PETRENKO VASYL   9 UKR UKR100.73 64 142.60 8 150.6071.78/91,10
70.10/ZMPERNÝ Jakub Sami 2012 USK Pha174.46 60 151.23 6 157.2378.41/99,50
71.11/ZMKUBITA Lukáš 2013 3 KK Opava161.88 50 1.00 999 211.88133.06/168,80
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVSČB4.00 999 1.00 999 999.00 0
  VOREL Filip 2013 Pardub.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MÍL Pavel 1967 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav, 0, USK Pha POLLERT Jaroslav
  KK Brand
USK Pha
4.00 999 91.56 0 91.56 6
2. DOLEŽAL Tomáš
DOLEŽAL Štěpán
1976
2015
2 Kralupy
Kralupy
4.00 999 101.66 0 101.6610.10/11,00
3. VOREL Zdeněk
VOREL Filip
1974
2013
2 Pardub.
Pardub.
4.00 999 119.73 4 123.7332.17/35,11
4.1/U23ČIHOVSKÝ Šimon
SUKDOL Filip
2003
2008
SKVSČB
SKVSČB
4.00 999 122.02 8 130.0238.46/42,00
  BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
 
1954
2 Jablonec
SKVSČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla88.95 4 82.11 0 82.11 101
2.1/DMVACULOVÁ Lucie 2008 2+ KK Brand81.40 2 81.41 2 83.401.29/1,691
3.1/U23ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVSČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 1 SKVSČB88.59 4 82.53 4 86.534.42/5,481
4.1/ZSVACULOVÁ Silvie 2010 2 KK Brand4.00 999 84.74 4 88.746.63/8,176
5. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy89.67 0 90.65 0 89.677.56/9,271
6.2/DMJIRASOVÁ Klára 2008 2 KK Brand81.57 52 86.51 4 90.518.40/10,266
7. MÜLLER ANNI   9 GER Leipziger-Kanu-Club100.12 6 93.74 0 93.7411.63/14,20
8.3/DMMARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.96.20 0 96.52 6 96.2014.09/17,261
9.2/ZSMACHUTOVÁ Hana 2011 2 Kralupy92.37 4 94.85 8 96.3714.26/17,456
10.1/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 2 SKVSČB94.31 6 95.58 2 97.5815.47/18,851
11.4/DMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB94.30 4 4.00 999 98.3016.19/19,746
12.1/VKULIHOVÁ Jana   3 KK Opava98.78 0 108.24 4 98.7816.67/20,341
13.1/ZMŠENKOVÁ Aniko 2013 3+ KK Brand99.45 0 100.03 2 99.4517.34/21,136
14.3/ZSFOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 3+ KK Opava99.53 0 102.01 54 99.5317.42/21,231
15.2/ZMVÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor106.27 2 100.92 0 100.9218.81/22,926
16.3/ZMVONEŠOVÁ Adéla 2013 3+ KK Brand104.39 8 97.55 4 101.5519.44/23,721
17.1/DSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 2 Ot.Strak97.93 4 103.36 10 101.9319.82/24,120
18.2/VMPOSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.98 2 103.51 0 103.5121.40/26,119
19. NELUBII NATALIA   9 UKR UKR111.26 0 101.86 2 103.8621.75/26,50
20.4/ZSNOVOTNÁ Natálie 2010 2 Č.Kruml.99.22 6 98.93 6 104.9322.82/27,818
21.5/DMPÍŠALOVÁ Karolína 2009 2 KK Opava102.42 4 103.65 2 105.6523.54/28,717
22.5/ZSHYBRANTOVÁ Anna 2011 3+ SKVSČB103.67 2 111.63 4 105.6723.56/28,716
23.6/ZSTONCAROVÁ Blanka 2010 3 SKVSČB103.83 2 104.41 6 105.8323.72/28,915
24.7/ZSŠÍMOVÁ Viktorie 2011 3+ Ot.Strak111.11 0 109.45 4 111.1129.00/35,314
25. SCHULZE ANNA   9 GER Leipziger-Kanu-Club107.47 4 126.87 8 111.4729.36/35,80
26.6/DMHYBRANTOVÁ Eliška 2009 3 SKVSČB107.72 4 114.82 4 111.7229.61/36,113
26. BUCHWALD MARA   9 GER Leipziger-Kanu-Club101.72 10 123.78 6 111.7229.61/36,10
28.7/DMŠTINDLOVÁ Johana 2009 3 SKVSČB101.18 12 105.77 56 113.1831.07/37,812
29.4/ZMMAZÚRKOVÁ Lola 2013 3 USK Pha112.15 2 112.76 4 114.1532.04/39,011
30.2/DSJASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto1.00 999 114.40 2 116.4034.29/41,810
31.8/ZSPETROVÁ Lenka 2011 3 SKVSČB111.87 6 106.65 54 117.8735.76/43,69
32.9/ZSČAPSKÁ Valerie 2011 3 Pardub.133.91 10 118.83 2 120.8338.72/47,28
33. SEMENIKHINA LIZA   9 UKR UKR107.78 58 109.05 14 123.0540.94/49,90
34.3/DSKREJČÍ Soňa 2007 3 Frol127.99 6 117.74 6 123.7441.63/50,77
35.2/VMARKOVÁ Jitka 1978 3 Dv.Král.129.15 6 126.46 54 135.1553.04/64,66
36.5/ZMVOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha137.51 6 132.01 6 138.0155.90/68,15
37.6/ZMMYŠKOVÁ Dorota 2012 3 Č.Kruml.153.00 4 135.67 4 139.6757.56/70,14
38.10/ZSHEŘMANSKÁ Veronika 2011 3+ Ot.Strak125.50 54 146.00 2 148.0065.89/80,23
39.7/ZMHAVLIŠOVÁ Kristína 2013 3 USK Pha139.10 150 149.91 54 203.91121.80/148,32
40.8/ZMVAŠINOVÁ Magdalena 2013 3 Pardub.209.79 402 170.47 160 330.47248.36/302,51
  RUSZOVÁ Jitka 2013 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPANZER Martin 2007 2+ Loko Plz74.46 2 71.92 0 71.92 283
2.1/VMKLÍR Oto 1981 2 USK Pha72.72 0 84.69 4 72.720.80/1,1273
3.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus75.30 2 72.91 2 74.912.99/4,2268
4. SPROTOWSKY ERIK   9 GER Leipziger-Kanu-Club74.99 2 73.66 6 76.995.07/7,00
5.1/ZSROUSEK David 2010 2 KK Opava75.19 2 78.54 2 77.195.27/7,3263
6.1/U23TURNER Karel 2004 2+ SKVSČB74.17 6 76.03 2 78.036.11/8,5258
7.2/DSDRUSKA Vojtěch 2006 2 SKVSČB78.41 0 76.46 2 78.416.49/9,0253
8.2/U23KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB76.61 2 76.15 4 78.616.69/9,3248
9.3/DSŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak85.51 4 76.63 2 78.636.71/9,3243
10.3/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz79.42 0 89.25 6 79.427.50/10,4238
11.1/DMHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz82.54 2 75.69 4 79.697.77/10,8233
12.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB82.08 0 79.70 0 79.707.78/10,8228
13.2/ZSREZEK Adam 2010 2 SKVSČB79.87 0 81.67 2 79.877.95/11,1223
14.2/DMPETR Martin 2008 2 SKVSČB81.00 0 78.50 2 80.508.58/11,9218
15.4/DSPISCHEK Jan Gabin 2006 3+ SKVSČB81.30 0 77.90 4 81.309.38/13,0213
16.4/U23DVOŘÁK Erik Elias 2001 2 Frol87.77 6 81.48 0 81.489.56/13,3208
17.5/U23SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec79.58 2 80.37 52 81.589.66/13,4203
18.3/DMMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha82.45 0 82.52 4 82.4510.53/14,6198
19.4/DMBERAN Tobiáš 2008 2 Frol88.81 4 79.14 4 83.1411.22/15,6193
20.5/DSŠÍMA Lukáš 2006 2 Ot.Strak90.47 54 81.47 2 83.4711.55/16,1188
21.6/U23ŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak83.90 0 83.56 2 83.9011.98/16,7183
22.5/DMNOVÁK Dalibor 2009 3+ VS Tábor90.79 2 76.20 8 84.2012.28/17,1178
23.6/DSFRANZ Jakub 2007 2 Loko Plz83.04 4 80.79 4 84.7912.87/17,9173
24.7/DSMILYAN Daniel 2006 2 Kralupy94.24 4 83.19 2 85.1913.27/18,5168
25.6/DMKULIHA Jakub 2009 2 KK Opava84.56 4 81.25 4 85.2513.33/18,5163
26.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz85.57 0 86.72 0 85.5713.65/19,0158
27.8/DSBAAR Patrik 2007 2 KK Opava82.96 52 83.70 2 85.7013.78/19,2153
28.3/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.95.36 2 82.01 4 86.0114.09/19,6148
29.7/DMMYŠKA Matěj 2009 3+ Č.Kruml.90.30 0 84.11 2 86.1114.19/19,7143
30.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz88.49 0 86.15 0 86.1514.23/19,8138
31.5/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB89.06 0 86.74 0 86.7414.82/20,6133
32.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB86.94 0 88.28 0 86.9415.02/20,9128
33.7/VKYRIÁN Luděk 1978 3+ SKVSČB88.15 2 85.13 2 87.1315.21/21,1123
34.3/ZSKULIHA Jan 2011 3+ KK Opava85.25 2 90.01 54 87.2515.33/21,3118
35.9/DSLEGUTKO Josef 2006 2 L.Žatec87.45 0 82.49 50 87.4515.53/21,6113
36.10/DSSVRČINA David 2007 3+ Šumperk61.43 58 85.96 2 87.9616.04/22,3108
37.4/ZSMAŤHA Marduk 2010 2 VS Tábor91.43 4 88.02 0 88.0216.10/22,4103
38.11/DSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto82.13 6 96.70 52 88.1316.21/22,598
39.12/DSPETŘÍČEK Adam 2007 2 L.Žatec93.58 4 82.41 6 88.4116.49/22,993
40.8/VDOLEŽAL Tomáš 1976 3+ Kralupy87.04 4 86.45 2 88.4516.53/23,088
41.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy86.99 2 88.71 0 88.7116.79/23,383
42.5/ZSKOMIŠ Jan 2011 3+ Loko Plz103.89 2 89.01 0 89.0117.09/23,878
43.6/ZSKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha89.82 0 91.40 52 89.8217.90/24,973
44.7/ZSFRANZ Tadeáš 2010 2 Loko Plz97.45 4 89.86 0 89.8617.94/24,968
45.9/VTONCAR Martin 1975 3 SKVSČB88.50 2 88.92 4 90.5018.58/25,867
46.8/ZSTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn93.10 4 91.07 0 91.0719.15/26,666
47.9/ZSHOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň91.09 0 92.83 4 91.0919.17/26,765
48.8/DMPLOCEK Matyáš Jan 2008 2 SKVSČB87.33 4 85.84 6 91.3319.41/27,064
49. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky91.76 0 91.67 0 91.6719.75/27,563
50.2/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa89.53 4 90.85 2 92.8520.93/29,162
51.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.94.97 2 92.90 0 92.9020.98/29,261
52. STREHLE EDGAR   9 GER Leipziger-Kanu-Club90.34 4 91.01 2 93.0121.09/29,30
53.10/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk91.56 2 92.23 4 93.5621.64/30,160
54.7/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.89.79 4 100.81 4 93.7921.87/30,459
55.8/U23WALTER David 2001 3 Šumperk92.81 2 94.88 2 94.8122.89/31,858
56.11/VKRÁL Tomáš 1979 2 USK Pha93.54 2 98.76 2 95.5423.62/32,857
57.12/VŠTEFAN Marek 1974 3+ Frol93.85 2 94.55 8 95.8523.93/33,356
58.1/ZMPINKAVA Ondřej Sebastian 2012 3 SKVSČB94.13 2 94.87 8 96.1324.21/33,755
59.13/DSPOLLERT Jonáš   3+ USK Pha90.45 6 97.58 4 96.4524.53/34,154
60.9/DMKLIMENT Tomáš 2008 3+ Horš.Týn92.54 4 97.13 6 96.5424.62/34,253
61.4/VSPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice94.70 2 96.43 2 96.7024.78/34,552
62. NEUMANN ROLF   9 GER Leipziger-Kanu-Club96.75 6 86.71 10 96.7124.79/34,50
63.10/DMKOMÍNEK Vojtěch 2008 3+ Č.Lípa92.48 6 94.89 2 96.8924.97/34,751
64.10/ZSRIANT Antonín 2010 3+ VS Tábor93.08 4 97.89 10 97.0825.16/35,050
65.13/VVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.98.54 0 97.48 0 97.4825.56/35,549
66.9/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk93.76 4 76.91 104 97.7625.84/35,948
67.11/ZSJETMAR Ondřej 2010 3+ Vys.Mýto117.33 4 96.10 2 98.1026.18/36,447
68.14/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.159.07 56 98.11 0 98.1126.19/36,446
69.11/DMSUKDOL Filip 2008 3 SKVSČB96.34 2 95.44 4 98.3426.42/36,745
69.12/ZSFABIÁN Filip 2010 3+ Boh.Pha92.44 14 88.34 10 98.3426.42/36,744
71.12/DMRUSZ Josef 2009 3+ Třebech.98.32 4 92.56 6 98.5626.64/37,043
72.15/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol97.32 2 96.67 2 98.6726.75/37,242
73.3/VMJACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV99.57 0 101.92 4 99.5727.65/38,441
74.13/ZSBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3+ Trutnov93.94 6 98.63 54 99.9428.02/39,040
75.4/VMKUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV102.90 8 98.91 2 100.9128.99/40,339
76.14/DSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.109.92 8 94.03 8 102.0330.11/41,938
77.2/ZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn103.55 10 98.99 4 102.9931.07/43,237
78.3/ZMNOŽÍŘ David 2012 3+ KK Brand99.02 4 101.30 2 103.0231.10/43,236
79.14/ZSSEDLÁČEK Štěpán 2011 3+ Č.Kruml.98.22 8 97.05 6 103.0531.13/43,335
80.15/ZSDVORNÍK Štěpán 2010 2 USK Pha88.16 52 96.04 8 104.0432.12/44,734
81.15/DSVOSMEK Jáchym 2007 3+ Vys.Mýto99.55 6 96.59 8 104.5932.67/45,433
82.16/DSTEICHMANN Robin 2007 3 Frol99.10 6 4.00 999 105.1033.18/46,132
83.16/ZSPINKAVA Jonáš 2011 2 USK Pha100.99 6 103.49 6 106.9935.07/48,831
84.4/ZMKRÁL Vít 2012 3+ USK Pha105.36 2 100.87 12 107.3635.44/49,330
85.13/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov103.39 6 101.94 8 109.3937.47/52,129
86.5/ZMDVORNÍK Jonáš 2012 3 USK Pha101.47 8 120.97 60 109.4737.55/52,228
87.6/ZMKUBITA Lukáš 2013 3 KK Opava118.10 8 108.39 4 112.3940.47/56,327
88.7/ZMRIANT Josef 2013 3 VS Tábor120.98 4 111.03 2 113.0341.11/57,226
89.8/ZMZACH Jeroným 2013 3 KK Brand113.94 4 108.63 6 114.6342.71/59,425
90.5/VSPISKÁČEK Jan   3+ Štětí120.06 4 110.77 4 114.7742.85/59,624
91.17/ZSŠKOP Josef 2011 3 Ot.Strak3.00 999 109.67 6 115.6743.75/60,823
92.9/ZMKOMÍNEK Mikuláš 2013 3 Č.Lípa123.06 6 113.90 2 115.9043.98/61,222
93.18/ZSŠAVEL Vojtěch 2010 3 Frol127.84 8 112.38 4 116.3844.46/61,821
94.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník118.04 0 119.20 0 118.0446.12/64,120
95.19/ZSKRPÁLEK Jáchym 2011 3+ USK Pha114.13 4 93.27 54 118.1346.21/64,319
96.14/DMŠTEFAN Tomáš 2009 3 Frol113.52 6 117.34 6 119.5247.60/66,218
97.10/ZMKASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn121.34 4 113.60 6 119.6047.68/66,317
98.5/VMPOLÁK Jakub   3 SKVSČB133.20 2 115.95 4 119.9548.03/66,816
99.20/ZSKOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa122.45 14 104.37 16 120.3748.45/67,415
100.11/ZMMAREK Filip 2013 3 Šumperk125.68 6 114.42 8 122.4250.50/70,214
101.12/ZMŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn129.57 0 114.58 8 122.5850.66/70,413
102.7/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec125.12 0 121.20 2 123.2051.28/71,312
103.21/ZSCHLÁDEK Lukáš 2011 SKVSČB131.65 12 115.75 12 127.7555.83/77,611
104.10/U23BOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB4.00 999 82.86 50 132.8660.94/84,710
105.13/ZMMATUŠINEC Petr 2012 3 Č.Kruml.133.34 4 137.46 10 137.3465.42/91,09
106.22/ZSDOLEŽAL Vít 2011 2 Kralupy87.34 54 82.98 56 138.9867.06/93,28
107.6/VMHYBRANT Vlastimil 1980 3 SKVSČB138.45 2 107.36 52 140.4568.53/95,37
108.14/ZMMATUŠTÍK Robert 2013 3 USK Pha138.56 4 136.70 12 142.5670.64/98,26
109.17/DSKOTRBA Matěj 2007 3+ Vys.Mýto4.00 999 97.40 54 151.4079.48/110,55
110.15/DMKONVALINKA Štěpán 2009 3+ Pardub.99.94 52 102.29 54 151.9480.02/111,34
111.15/ZMPERNÝ Jakub Sami 2012 3 USK Pha1.00 999 143.71 54 197.71125.79/174,93
112.16/DMLABIK Adam 2009 SKVSČB106.71 310 179.30 356 416.71344.79/479,42
  HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně1.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOREL Filip 2013 3 Pardub.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ZDRÁHAL Jan   TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Matěj 2011 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÍNSKÝ Matyáš   SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLUB Kryštof 2010 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOCUM Šimon 2008 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Kryštof 2012 3+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK Vojtěch 2010 3+ Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
137.59 8 123.07 6 129.07 0
  BOČEK Zdeněk
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1975
1989
2 SKVSČB
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl