ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2022

poslední aktualizace: 05.06.2022 18:29:33
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném, 28.05.2022
B - 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném, 29.05.2022
C - 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech, 04.06.2022
D - 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech, 05.06.2022
E - MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech, 10.09.2022
F - 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L., 17.09.2022
G - 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L., 18.09.2022

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2004-2011
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 685 / 535 / 531 / 75---249
2.DS Mrázek Jakub, 2004KK Opava6 / 492 / 683 / 623 / 62---241
3.DS Venc Štěpán, 2004TJ Dukla Praha3 / 621 / 752 / 6812 / 33---238
4.DS Bízek Marek, 2005TJ Dukla Praha4 / 577 / 461 / 756 / 49---227
5.DS Novák Matyáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 753 / 62-2 / 68---205
6.DM Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha5 / 534 / 578 / 4310 / 37---190
7.DS Novák Václav, 2005VS Tábor12 / 339 / 404 / 574 / 57---187
8.DM Kopeček Michal, 2007VS Tábor7 / 468 / 436 / 4911 / 35---173
9.DS Capalini Daniel, 2005TJ Dukla Praha9 / 4019 / 197 / 467 / 46---151
10.DS Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.11 / 3510 / 3711 / 358 / 43---150
11.DS Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice14 / 296 / 499 / 4016 / 25---143
12.DS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha10 / 3711 / 3510 / 3714 / 29---138
13.DS Turner Karel, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 4316 / 2525 / 115 / 53---132
14.DS Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.23 / 1313 / 3113 / 319 / 40---115
15.DM Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3114 / 29-18 / 21---81
16.DM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň15 / 2721 / 1518 / 2124 / 12---75
17.DS Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky29 / 718 / 2122 / 1413 / 31---73
18.DM Kutek Michal, 2006TJ Dukla Praha17 / 2312 / 3333 / 323 / 13---72
19.DS Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice18 / 2126 / 1017 / 2321 / 15---69
20.DS Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec27 / 920 / 1716 / 2520 / 17---68
21.DS Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha30 / 617 / 2312 / 3331 / 5---67
22.DS Urban Michal, 2004TJ Dukla Praha16 / 25-15 / 27----52
23.DM Druska Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice22 / 1423 / 1323 / 1332 / 4---44
24.ZS Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou24 / 12--15 / 27---39
DM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.19 / 1924 / 1228 / 8----39
26.DM Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--14 / 2928 / 8---37
DS Hajduch Jaroslav, 2004Wild Water Canoe Club FROL-15 / 27-26 / 10---37
28.DM Voneš Jakub, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.31 / 5-19 / 1927 / 9---33
29.DS Švejd Jan, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.-22 / 1420 / 17----31
30.DM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.26 / 10--19 / 19---29
ZS Uhlík Jan, 2008TJ Jiskra Bechyně21 / 1528 / 8-30 / 6---29
32.DM Venc Ondřej, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--34 / 217 / 23---25
33.DS Štýbnar Vojtěch, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--27 / 922 / 14---23
34.DS Mráka Jan, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky34 / 231 / 532 / 425 / 11---22
35.DS Urban Jaroslav, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky28 / 827 / 9-----17
DS Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha20 / 17------17
37.DM Hanuš Jakub, 2007Univerzitní sportovní klub Praha-25 / 1131 / 5----16
ZS Kubita Tomáš, 2008KK Opava-34 / 224 / 1234 / 2---16
DS Bombic Erik, 2005SK VS Č. Budějovice25 / 1133 / 335 / 135 / 1---16
40.ZS Svoboda Šimon, 2008SK VS Karbo Benátky--21 / 15----15
41.DM Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové-29 / 730 / 6----13
42.ZS Uhlík Kryštof, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.32 / 4--29 / 7---11
43.DM Dragon Jakub, 2007KK Opava--26 / 10----10
44.ZS Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--29 / 7----7
45.DS Šimák Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice-30 / 6-----6
46.DM Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.-35 / 1-33 / 3---4
DS Zach Radovan, 2005Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-32 / 4-----4
48.DM Kápka Kryštof, 2007VK Tzunami Ostrava33 / 3------3
49.DM Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha35 / 1------1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Urban Michal, 2004TJ Dukla Praha5 / 531 / 753 / 621 / 75---265
2.DS Kratochvíl Lukáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 759 / 401 / 752 / 68---258
3.DS Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha3 / 624 / 572 / 684 / 57---244
4.DS Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 6810 / 373 / 62---235
5.DM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové14 / 295 / 534 / 575 / 53---192
6.DS Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové12 / 338 / 435 / 537 / 46---175
DS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice6 / 496 / 499 / 4010 / 37---175
DM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové4 / 5711 / 358 / 439 / 40---175
9.DS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha15 / 273 / 6211 / 356 / 49---173
10.DM Válek Michal, 2006VS Tábor8 / 437 / 466 / 4915 / 27---165
11.DM Malý Vojtěch, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 4614 / 297 / 4612 / 33---154
12.DM Voneš Jakub, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.13 / 3112 / 3313 / 318 / 43---138
13.DS Beier Matouš, 2004Loko Trutnov10 / 3710 / 3714 / 2913 / 31---134
14.DM Retek Václav, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky16 / 2513 / 3115 / 2711 / 35---118
15.ZS Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové17 / 2317 / 2312 / 3314 / 29---108
16.DM Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice11 / 3519 / 1918 / 2124 / 12---87
17.DS Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4021 / 1527 / 922 / 14---78
18.DM Střílka Richard, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky18 / 2118 / 2122 / 1419 / 19---75
19.DS Kosík Dan, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky26 / 1023 / 1317 / 2316 / 25---71
20.DS Beier Alva, 2005TJ Syntesia Pardubice27 / 915 / 2716 / 2530 / 6---67
21.ZS Uhlík Kryštof, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.20 / 1716 / 2525 / 1123 / 13---66
22.DS Slavík Vojtěch, 2005Wild Water Canoe Club FROL19 / 1928 / 823 / 1317 / 23---63
23.DM Kutín Filip, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky22 / 1424 / 1219 / 1920 / 17---62
24.ZS Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary21 / 1522 / 1421 / 1525 / 11---55
25.ZS Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň23 / 1320 / 1730 / 626 / 10---46
26.ZS Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1225 / 1124 / 1231 / 5---40
27.ZS Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--20 / 1718 / 21---38
28.ZS Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky25 / 1126 / 1029 / 727 / 9---37
29.DS Starovoitov Artem, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky28 / 827 / 928 / 829 / 7---32
30.DS Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice--26 / 1021 / 15---25
31.DS Veselý Ondřej, 2004TJ Syntesia Pardubice--31 / 528 / 8---13

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Motlová Andrea, 2006
Štěpánková Julie, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--1 / 751 / 75---150

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 7513 / 311 / 751 / 75---256
2.DM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 431 / 753 / 622 / 68---248
3.DS Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 533 / 622 / 689 / 40---223
4.DS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice12 / 335 / 534 / 573 / 62---205
5.DS Samková Olga, 2005SK Třebechovice2 / 682 / 68-5 / 53---189
6.DS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha6 / 494 / 5717 / 234 / 57---186
7.DM Mrázková Klára, 2006KK Opava3 / 626 / 4912 / 3310 / 37---181
8.DS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha4 / 577 / 468 / 4314 / 29---175
9.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky11 / 359 / 406 / 4912 / 33---157
10.DS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn14 / 2914 / 299 / 406 / 49---147
11.DS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové20 / 1712 / 337 / 468 / 43---139
12.DM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 4611 / 3531 / 57 / 46---132
DM Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.13 / 318 / 4311 / 3517 / 23---132
14.DM Fabianová Anna, 2007Vodní sporty Ostrava, z.s.10 / 3719 / 1910 / 3711 / 35---128
15.DM Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV9 / 4035 / 15 / 5313 / 31---125
16.DM Kratochvílová Adéla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky16 / 2510 / 3713 / 3115 / 27---120
17.ZS Vaculová Lucie, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.19 / 1918 / 2114 / 2920 / 17---86
18.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.21 / 1515 / 2720 / 1724 / 12---71
19.DM Sakalová Magdaléna, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky24 / 1227 / 915 / 2718 / 21---69
20.DS Pavelková Markéta, 2005TJ Dukla Praha17 / 2323 / 1322 / 1421 / 15---65
DS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice27 / 916 / 2524 / 1219 / 19---65
22.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.25 / 1122 / 1416 / 2527 / 9---59
23.ZS Jirasová Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1431 / 519 / 1923 / 13---51
24.DM Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.23 / 1328 / 832 / 416 / 25---50
25.ZS Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice30 / 617 / 2323 / 13----42
26.DS Tkadlecová Kateřina, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky28 / 8-18 / 2125 / 11---40
27.DS Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky15 / 2724 / 12-----39
28.DS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná33 / 325 / 1121 / 1528 / 8---37
ZS Riantová Anežka, 2008VS Tábor18 / 2134 / 2-22 / 14---37
30.DS Hansgutová Monika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky29 / 721 / 1525 / 1135 / 1---34
31.DM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky32 / 420 / 1730 / 633 / 3---30
DM Malá Magdaléna, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky26 / 1030 / 627 / 931 / 5---30
33.DM Sakalová Markéta, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-26 / 1029 / 730 / 6---23
34.DM Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--26 / 1026 / 10---20
35.ZS Šimáková Anna, 2008SK VS Č. Budějovice-33 / 328 / 834 / 2---13
36.DS Chromá Nicol, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-29 / 735 / 132 / 4---12
37.DS Lisovska Mariia, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--33 / 329 / 7---10
38.DS Šefčíková Anastázie, 2004KK Opava31 / 532 / 4-----9
39.ZS Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno34 / 2-34 / 2----4
40.DM Srpová Lada, 2006Vodní sporty Ostrava, z.s.35 / 1------1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 752 / 681 / 751 / 75---293
2.DS Samková Olga, 2005SK Třebechovice5 / 531 / 755 / 533 / 62---243
3.DS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha6 / 494 / 572 / 684 / 57---231
4.DM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha2 / 687 / 463 / 625 / 53---229
5.DS Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 626 / 496 / 492 / 68---228
6.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky4 / 573 / 624 / 576 / 49---225
7.DS Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 465 / 5310 / 378 / 43---179
8.DM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové8 / 4311 / 358 / 437 / 46---167
9.DM Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.10 / 3712 / 337 / 469 / 40---156
10.DM Fabianová Anna, 2007Vodní sporty Ostrava, z.s.13 / 3110 / 379 / 4011 / 35---143
11.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.9 / 4013 / 3111 / 3513 / 31---137
12.DM Malá Magdaléna, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky12 / 3314 / 2912 / 3314 / 29---124
13.DM Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové17 / 238 / 4320 / 1712 / 33---116
14.DM Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.15 / 279 / 4015 / 2718 / 21---115
15.DS Chromá Nicol, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky18 / 2115 / 2714 / 2915 / 27---104
16.DM Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky11 / 35-13 / 3110 / 37---103
17.ZS Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2917 / 2318 / 2121 / 15---88
18.DS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor20 / 1718 / 2116 / 2520 / 17---80
19.DM Jílková Pavla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky16 / 25-17 / 2316 / 25---73
20.DM Srpová Lada, 2006Vodní sporty Ostrava, z.s.19 / 1919 / 1922 / 1422 / 14---66
21.ZS Vaculová Lucie, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-16 / 2521 / 1517 / 23---63
22.DS Lisovska Mariia, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--19 / 1919 / 19---38
Typ závodu