ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2022

poslední aktualizace: 18.09.2022 19:19:42
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném, 28.05.2022
B - 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném, 29.05.2022
C - 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech, 04.06.2022
D - 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech, 05.06.2022
E - MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech, 10.09.2022
F - 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L., 17.09.2022
G - 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L., 18.09.2022

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2004-2011
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Novák Matyáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 753 / 62-2 / 681 / 75-2 / 68348
2.DS Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 685 / 535 / 531 / 752 / 684 / 571 / 75343
3.DS Venc Štěpán, 2004TJ Dukla Praha3 / 621 / 752 / 6812 / 337 / 467 / 463 / 62313
4.DS Mrázek Jakub, 2004KK Opava6 / 492 / 683 / 623 / 62-3 / 625 / 53307
5.DS Bízek Marek, 2005TJ Dukla Praha4 / 577 / 461 / 756 / 494 / 572 / 688 / 43306
6.DM Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha5 / 534 / 578 / 4310 / 379 / 405 / 534 / 57263
7.DS Novák Václav, 2005VS Tábor12 / 339 / 404 / 574 / 575 / 539 / 4010 / 37247
8.DS Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.11 / 3510 / 3711 / 358 / 4313 / 311 / 757 / 46236
9.DM Kopeček Michal, 2007VS Tábor7 / 468 / 436 / 4911 / 358 / 438 / 436 / 49230
10.DS Capalini Daniel, 2005TJ Dukla Praha9 / 4019 / 197 / 467 / 463 / 6211 / 3512 / 33229
11.DS Turner Karel, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 4316 / 2525 / 115 / 5310 / 376 / 499 / 40222
12.DS Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice14 / 296 / 499 / 4016 / 2512 / 3313 / 31-182
13.DS Urban Michal, 2004TJ Dukla Praha16 / 25-15 / 27-6 / 4915 / 2714 / 29157
14.DS Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.23 / 1313 / 3113 / 319 / 4030 / 612 / 33-148
15.DS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha10 / 3711 / 3510 / 3714 / 29---138
16.DS Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice18 / 2126 / 1017 / 2321 / 1511 / 3514 / 2916 / 25133
17.DM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň15 / 2721 / 1518 / 2124 / 1217 / 2317 / 2311 / 35129
18.DM Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3114 / 29-18 / 21-20 / 1715 / 27125
19.DS Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky29 / 718 / 2122 / 1413 / 3120 / 1710 / 3726 / 10120
20.DS Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec27 / 920 / 1716 / 2520 / 1718 / 2123 / 1317 / 23103
21.DM Kutek Michal, 2006TJ Dukla Praha17 / 2312 / 3333 / 323 / 1322 / 1419 / 19-102
22.DM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.19 / 1924 / 1228 / 8-16 / 25-13 / 3195
23.DM Voneš Jakub, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.31 / 5-19 / 1927 / 915 / 2716 / 2531 / 585
24.DS Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha30 / 617 / 2312 / 3331 / 529 / 7--74
25.DM Druska Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice22 / 1423 / 1323 / 1332 / 424 / 1234 / 219 / 1971
26.DM Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--14 / 2928 / 825 / 1118 / 21-69
27.DM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.26 / 10--19 / 1914 / 2929 / 7-65
28.DS Švejd Jan, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.-22 / 1420 / 17-32 / 431 / 518 / 2161
29.ZS Uhlík Jan, 2008TJ Jiskra Bechyně21 / 1528 / 8-30 / 6-28 / 822 / 1451
30.DS Hajduch Jaroslav, 2004Wild Water Canoe Club FROL-15 / 27-26 / 1035 / 126 / 10-48
31.DS Mráka Jan, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky34 / 231 / 532 / 425 / 1128 / 827 / 929 / 740
32.ZS Svoboda Šimon, 2008SK VS Karbo Benátky--21 / 15--24 / 1224 / 1239
ZS Uhlík Kryštof, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.32 / 4--29 / 723 / 1325 / 1132 / 439
ZS Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou24 / 12--15 / 27---39
35.ZS Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--29 / 7--21 / 1521 / 1537
36.DS Bombic Erik, 2005SK VS Č. Budějovice25 / 1133 / 335 / 135 / 127 / 9-25 / 1135
37.ZS Kubita Tomáš, 2008KK Opava-34 / 224 / 1234 / 221 / 1533 / 3-34
DS Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha20 / 17-----20 / 1734
39.DS Štýbnar Vojtěch, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--27 / 922 / 14-35 / 130 / 630
40.DM Venc Ondřej, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--34 / 217 / 2333 / 3--28
41.DM Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové-29 / 730 / 6-34 / 230 / 633 / 324
42.DM Dragon Jakub, 2007KK Opava--26 / 10-26 / 10--20
43.DM Retek Toman, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky----19 / 19--19
44.DM Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.-35 / 1-33 / 3-22 / 14-18
45.DS Urban Jaroslav, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky28 / 827 / 9-----17
46.DM Hanuš Jakub, 2007Univerzitní sportovní klub Praha-25 / 1131 / 5----16
47.DM Kasatskyi Denys, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky------23 / 1313
48.DM Kápka Kryštof, 2007VK Tzunami Ostrava33 / 3-----27 / 912
49.DM Kovář Filip, 2006KK Opava------28 / 88
50.DS Šimák Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice-30 / 6-----6
DM Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha35 / 1---31 / 5--6
52.ZS Antl Tomáš, 2008KK Opava-----32 / 4-4
DS Zach Radovan, 2005Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-32 / 4-----4
54.DM Retek Václav, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky------34 / 22
55.DS Šotek Adam, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky------35 / 11

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Kratochvíl Lukáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 759 / 401 / 752 / 682 / 682 / 682 / 68354
2.DS Urban Michal, 2004TJ Dukla Praha5 / 531 / 753 / 621 / 751 / 754 / 574 / 57344
3.DS Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 6810 / 373 / 628 / 435 / 531 / 75326
4.DS Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha3 / 624 / 572 / 684 / 577 / 461 / 757 / 46319
5.DM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové4 / 5711 / 358 / 439 / 403 / 623 / 626 / 49273
6.DM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové14 / 295 / 534 / 575 / 534 / 576 / 498 / 43269
7.DS Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové12 / 338 / 435 / 537 / 469 / 407 / 463 / 62250
8.DS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha15 / 273 / 6211 / 356 / 495 / 538 / 439 / 40247
9.DM Malý Vojtěch, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 4614 / 297 / 4612 / 336 / 4910 / 3712 / 33211
10.DM Válek Michal, 2006VS Tábor8 / 437 / 466 / 4915 / 2720 / 1711 / 3510 / 37210
DS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice6 / 496 / 499 / 4010 / 3711 / 35--210
12.DM Voneš Jakub, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.13 / 3112 / 3313 / 318 / 4313 / 319 / 405 / 53200
13.DS Beier Matouš, 2004Loko Trutnov10 / 3710 / 3714 / 2913 / 3115 / 2716 / 2514 / 29163
14.ZS Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové17 / 2317 / 2312 / 3314 / 2910 / 3713 / 3113 / 31161
15.DM Retek Václav, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky16 / 2513 / 3115 / 2711 / 3512 / 3314 / 2915 / 27155
16.DS Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4021 / 1527 / 922 / 1423 / 1312 / 3311 / 35137
17.DM Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice11 / 3519 / 1918 / 2124 / 12-15 / 2719 / 19121
18.DM Střílka Richard, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky18 / 2118 / 2122 / 1419 / 1916 / 2523 / 1323 / 13100
19.ZS Uhlík Kryštof, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.20 / 1716 / 2525 / 1123 / 1322 / 1418 / 2120 / 1794
20.DS Beier Alva, 2005TJ Syntesia Pardubice27 / 915 / 2716 / 2530 / 625 / 1133 / 318 / 2193
21.DS Kosík Dan, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky26 / 1023 / 1317 / 2316 / 2518 / 21--92
22.ZS Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary21 / 1522 / 1421 / 1525 / 11-19 / 1916 / 2588
23.DM Kutín Filip, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky22 / 1424 / 1219 / 1920 / 1717 / 23--85
24.DS Slavík Vojtěch, 2005Wild Water Canoe Club FROL19 / 1928 / 823 / 1317 / 2326 / 1025 / 1132 / 476
25.ZS Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň23 / 1320 / 1730 / 626 / 1028 / 817 / 2324 / 1275
26.ZS Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1225 / 1124 / 1231 / 524 / 1221 / 1517 / 2374
27.ZS Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--20 / 1718 / 2121 / 1527 / 928 / 870
28.ZS Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky25 / 1126 / 1029 / 727 / 929 / 724 / 1225 / 1153
29.DM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.----14 / 2920 / 17-46
30.DS Starovoitov Artem, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky28 / 827 / 928 / 829 / 7-30 / 630 / 638
31.DS Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice--26 / 1021 / 1532 / 4--29
32.ZS Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha----31 / 528 / 821 / 1528
33.DS Štercl Dominik, 2005TJ Dukla Praha----35 / 122 / 1426 / 1025
34.DM Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha----30 / 626 / 1029 / 723
ZS Fabian František, 2009Vodní sporty Ostrava, z.s.----34 / 229 / 722 / 1423
36.DS Venc Štěpán, 2004TJ Dukla Praha----19 / 19--19
37.ZS Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha----33 / 332 / 427 / 916
38.DS Veselý Ondřej, 2004TJ Syntesia Pardubice--31 / 528 / 8---13
39.ZM Suchý Zbyšek, 2011Univerzitní sportovní klub Praha-----31 / 531 / 510
40.DM Retek Toman, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky----27 / 9--9

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Motlová Andrea, 2006
Štěpánková Julie, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--1 / 751 / 75---150
2.DS Drábek Matyáš, 2005
Indruch Tomáš, 2008
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
----1 / 75--75
3.DM Indruch Matěj, 2006
Heger Jonáš, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
----2 / 68--68

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 431 / 753 / 622 / 685 / 536 / 491 / 75333
2.DS Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 7513 / 311 / 751 / 751 / 75--331
3.DS Samková Olga, 2005SK Třebechovice2 / 682 / 68-5 / 532 / 683 / 627 / 46319
4.DS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice12 / 335 / 534 / 573 / 623 / 622 / 683 / 62311
5.DS Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 533 / 622 / 689 / 407 / 467 / 464 / 57286
6.DM Mrázková Klára, 2006KK Opava3 / 626 / 4912 / 3310 / 376 / 491 / 758 / 43278
7.DM Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV9 / 4035 / 15 / 5313 / 318 / 434 / 572 / 68261
8.DS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha6 / 494 / 5717 / 234 / 579 / 405 / 5320 / 17256
9.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky11 / 359 / 406 / 4912 / 334 / 5710 / 375 / 53236
10.DS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha4 / 577 / 468 / 4314 / 2910 / 3712 / 3323 / 13216
11.DS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn14 / 2914 / 299 / 406 / 4922 / 1413 / 316 / 49198
12.DM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 4611 / 3531 / 57 / 4618 / 2115 / 279 / 40194
13.DS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové20 / 1712 / 337 / 468 / 4312 / 3319 / 1910 / 37192
14.DM Fabianová Anna, 2007Vodní sporty Ostrava, z.s.10 / 3719 / 1910 / 3711 / 3511 / 358 / 4312 / 33187
15.DM Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.13 / 318 / 4311 / 3517 / 2315 / 279 / 4013 / 31180
16.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.21 / 1515 / 2720 / 1724 / 1224 / 1211 / 3511 / 35129
ZS Vaculová Lucie, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.19 / 1918 / 2114 / 2920 / 1713 / 3114 / 2921 / 15129
18.DM Kratochvílová Adéla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky16 / 2510 / 3713 / 3115 / 27---120
19.DS Pavelková Markéta, 2005TJ Dukla Praha17 / 2323 / 1322 / 1421 / 1516 / 2516 / 2514 / 29117
20.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.25 / 1122 / 1416 / 2527 / 920 / 1717 / 2318 / 21100
21.DS Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky15 / 2724 / 12--14 / 29-15 / 2795
22.ZS Riantová Anežka, 2008VS Tábor18 / 2134 / 2-22 / 1417 / 2318 / 2125 / 1190
23.DM Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.23 / 1328 / 832 / 416 / 2521 / 1520 / 1719 / 1989
24.ZS Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice30 / 617 / 2323 / 13-23 / 1327 / 916 / 2583
25.DS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice27 / 916 / 2524 / 1219 / 1925 / 1121 / 1527 / 982
26.DM Sakalová Magdaléna, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky24 / 1227 / 915 / 2718 / 21--28 / 877
27.DM Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--26 / 1026 / 1019 / 1928 / 817 / 2370
28.ZS Jirasová Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1431 / 519 / 1923 / 1329 / 722 / 14-67
29.DS Tkadlecová Kateřina, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky28 / 8-18 / 2125 / 1126 / 1025 / 1124 / 1265
30.DS Hansgutová Monika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky29 / 721 / 1525 / 1135 / 1-23 / 1334 / 248
31.DS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná33 / 325 / 1121 / 1528 / 8-26 / 10-47
32.DM Malá Magdalena, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky26 / 1030 / 627 / 931 / 527 / 924 / 1230 / 646
33.DM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky32 / 420 / 1730 / 633 / 328 / 835 / 131 / 540
34.DS Chromá Nicol, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-29 / 735 / 132 / 430 / 629 / 7-25
35.DM Sakalová Markéta, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-26 / 1029 / 730 / 6--35 / 124
36.ZM Vaculová Silvie, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-----30 / 622 / 1420
37.ZS Šimáková Anna, 2008SK VS Č. Budějovice-33 / 328 / 834 / 232 / 4--17
38.ZM Vencová Alžběta, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-----31 / 529 / 712
39.DS Šefčíková Anastázie, 2004KK Opava31 / 532 / 4--34 / 2--11
ZS Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky----35 / 1-26 / 1011
41.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava----31 / 534 / 233 / 310
DS Lisovska Mariia, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--33 / 329 / 7---10
43.ZS Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno34 / 2-34 / 2---32 / 48
44.DM Jílková Pavla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky----33 / 333 / 3-6
45.DM Srpová Lada, 2006Vodní sporty Ostrava, z.s.35 / 1----32 / 4-5

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 752 / 681 / 751 / 751 / 75--368
2.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky4 / 573 / 624 / 576 / 492 / 681 / 752 / 68330
3.DS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha6 / 494 / 572 / 684 / 574 / 573 / 621 / 75319
4.DS Samková Olga, 2005SK Třebechovice5 / 531 / 755 / 533 / 623 / 626 / 4921 / 15305
5.DM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha2 / 687 / 463 / 625 / 535 / 538 / 433 / 62298
6.DS Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 626 / 496 / 492 / 686 / 494 / 575 / 53289
7.DM Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové17 / 238 / 4320 / 1712 / 337 / 462 / 684 / 57247
8.DS Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 465 / 5310 / 378 / 4319 / 1921 / 157 / 46225
9.DM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové8 / 4311 / 358 / 437 / 4611 / 359 / 406 / 49221
10.DM Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.10 / 3712 / 337 / 469 / 4012 / 337 / 469 / 40209
11.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.9 / 4013 / 3111 / 3513 / 318 / 435 / 5315 / 27202
12.DM Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky11 / 35-13 / 3110 / 379 / 4010 / 3712 / 33182
13.DM Fabianová Anna, 2007Vodní sporty Ostrava, z.s.13 / 3110 / 379 / 4011 / 3510 / 3719 / 1917 / 23180
14.DM Malá Magdalena, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky12 / 3314 / 2912 / 3314 / 2927 / 916 / 258 / 43167
15.DM Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.15 / 279 / 4015 / 2718 / 2121 / 1511 / 3523 / 13150
16.DS Chromá Nicol, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky18 / 2115 / 2714 / 2915 / 2714 / 2913 / 3114 / 29145
17.DM Jílková Pavla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky16 / 25-17 / 2316 / 2523 / 1314 / 2918 / 21123
18.ZS Vaculová Lucie, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-16 / 2521 / 1517 / 2324 / 1217 / 2316 / 25111
19.ZS Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2917 / 2318 / 2121 / 1522 / 1422 / 1420 / 17105
20.DM Mrázková Klára, 2006KK Opava----13 / 3112 / 3311 / 3599
21.DS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor20 / 1718 / 2116 / 2520 / 17-25 / 11-91
22.DM Srpová Lada, 2006Vodní sporty Ostrava, z.s.19 / 1919 / 1922 / 1422 / 1426 / 1023 / 1322 / 1480
23.DS Střílková Jana, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky----17 / 2320 / 1710 / 3777
24.DM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn----20 / 1718 / 2113 / 3169
25.DS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha----15 / 2715 / 27-54
26.DS Lisovska Mariia, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--19 / 1919 / 19---38
27.ZS Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno-----24 / 1219 / 1931
28.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.----16 / 25--25
29.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava----18 / 21--21
30.ZS Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice----25 / 11--11

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Marousková Tereza, 2009
Novák Tobiáš, 2008
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
----5 / 532 / 681 / 75196
2.DM Motlová Andrea, 2006
Štěpánková Julie, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
-----1 / 752 / 68143
3.DM Indruch Matěj, 2006
Motlová Andrea, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
----1 / 75--75
4.DS Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
----2 / 68--68
5.DS Novák Václav, 2005
Riantová Anežka, 2008
VS Tábor
VS Tábor
----3 / 62--62
6.DM Heger Jonáš, 2006
Štěpánková Julie, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
----4 / 57--57
7.DS Šindelářová Tereza, 2004
Válek Michal, 2006
VS Tábor
VS Tábor
----6 / 49--49
8.ZS Indruch Tomáš, 2008
Indruchová Daniela, 2011
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
----7 / 46--46
Typ závodu