3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech

04.06.2022   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Martin Václav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMGORECKÝ Petr   Kralupy97.10 0 102.25 0 97.10 0
2.1/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc124.13 4 126.80 6 128.1331.03/32,00
3.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3+ Kralupy131.86 4 136.69 2 135.8638.76/39,90
4.2/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky127.35 14 112.94 52 141.3544.25/45,60
5.3/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy153.06 56 134.11 8 142.1145.01/46,40
6.2/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3+ Kralupy138.81 58 139.21 8 147.2150.11/51,60
7.1/DMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy142.87 6 115.06 104 148.8751.77/53,30
8.4/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy154.97 110 133.14 62 195.1498.04/101,00
9.5/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy184.10 20 185.03 66 204.10107.00/110,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice88.46 0 85.59 0 85.59 75
2.1/DSBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla86.74 0 86.25 2 86.741.15/1,375
3.2/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla85.72 2 87.59 0 87.592.00/2,368
4.3/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava86.22 2 91.94 6 88.222.63/3,162
5. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha93.61 0 88.74 0 88.743.15/3,757
6.4/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor90.67 8 89.06 2 91.065.47/6,453
7.5/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice89.20 2 89.95 54 91.205.61/6,649
8. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha94.50 0 91.47 0 91.475.88/6,946
9.1/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor93.08 0 92.22 0 92.226.63/7,743
10.1/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha92.57 0 89.80 56 92.576.98/8,240
11.6/DSCAPALINI Daniel 2005 2+ TJ Dukla90.89 2 93.96 4 92.897.30/8,537
11.2/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc93.85 56 90.89 2 92.897.30/8,535
13. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí94.92 0 91.55 2 93.557.96/9,333
14.3/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk89.63 4 96.28 100 93.638.04/9,431
15.2/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha91.69 2 92.51 2 93.698.10/9,529
16.1/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 1 TJ Dukla91.70 2 90.93 4 93.708.11/9,527
17.4/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy90.61 106 88.99 6 94.999.40/11,027
18.7/DSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVSČB94.60 2 91.06 4 95.069.47/11,125
19.8/DSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha93.57 2 98.57 0 95.579.98/11,723
20.9/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk89.78 52 89.73 6 95.7310.14/11,821
21.10/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha94.17 2 97.06 4 96.1710.58/12,419
22.11/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice98.10 2 92.36 4 96.3610.77/12,617
23.3/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha102.64 6 96.81 0 96.8111.22/13,115
24.12/DSURBAN Michal 2004 2 TJ Dukla92.89 4 97.79 108 96.8911.30/13,214
25. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno103.26 4 95.51 2 97.5111.92/13,913
26.13/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec95.60 2 96.19 4 97.6012.01/14,012
27. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha94.68 4 95.45 10 98.6813.09/15,311
28.14/DSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB94.95 4 97.34 54 98.9513.36/15,611
29.4/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz95.38 10 95.19 4 99.1913.60/15,910
30.5/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand103.43 4 99.77 0 99.7714.18/16,69
31. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava105.47 52 95.87 4 99.8714.28/16,78
32.15/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice104.28 4 98.30 2 100.3014.71/17,27
33. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec96.38 4 103.75 106 100.3814.79/17,36
34.1/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky100.49 0 117.49 8 100.4914.90/17,45
35.16/DSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy96.79 14 95.22 6 101.2215.63/18,34
36.6/DMDRUSKA Vojtěch 2006 2 SKVSČB95.28 8 101.97 0 101.9716.38/19,13
37.2/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava114.45 52 101.11 2 103.1117.52/20,52
38.5/U23PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh103.57 58 100.17 4 104.1718.58/21,71
39.17/DSTURNER Karel 2004 2+ Sušice96.54 8 92.39 50 104.5418.95/22,10
40.7/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava102.89 2 107.54 4 104.8919.30/22,50
41. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně107.28 6 99.30 6 105.3019.71/23,00
42.18/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc110.00 6 101.34 4 105.3419.75/23,10
43.8/DMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice103.61 2 96.09 104 105.6120.02/23,40
44.3/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc101.64 4 103.61 6 105.6420.05/23,40
44.9/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK129.20 6 103.64 2 105.6420.05/23,40
46.10/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha124.99 4 103.68 2 105.6820.09/23,50
47.19/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc101.91 4 110.14 56 105.9120.32/23,70
48.11/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla95.04 56 98.15 8 106.1520.56/24,00
49.1/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha110.58 4 106.78 0 106.7821.19/24,80
50.12/DMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand103.84 4 104.85 8 107.8422.25/26,00
51.20/DSBOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB105.87 2 101.62 8 107.8722.28/26,00
52. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky105.99 2 94.86 50 107.9922.40/26,20
53.2/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy110.74 2 108.52 0 108.5222.93/26,80
54.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB118.44 6 104.67 4 108.6723.08/27,00
55.6/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná108.53 4 106.79 2 108.7923.20/27,10
56.21/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc102.90 6 115.74 0 108.9023.31/27,20
57.13/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice100.97 8 97.30 50 108.9723.38/27,30
57.4/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně102.43 62 100.97 8 108.9723.38/27,30
59.14/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava104.99 4 105.94 52 108.9923.40/27,30
60.3/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVSČB0.00 999 105.53 4 109.5323.94/28,00
61.15/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc128.17 8 107.54 2 109.5423.95/28,00
62.5/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand116.74 16 107.75 2 109.7524.16/28,20
63.4/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy115.85 6 102.16 8 110.1624.57/28,70
63.3/VMBENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice104.16 6 105.67 58 110.1624.57/28,70
65.16/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice110.77 108 110.72 0 110.7225.13/29,40
66.7/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.104.34 54 108.84 2 110.8425.25/29,50
67.17/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava109.09 2 105.88 10 111.0925.50/29,80
68.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy111.17 106 107.32 4 111.3225.73/30,10
69.6/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV111.39 0 111.13 102 111.3925.80/30,10
70.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy126.64 10 107.84 4 111.8426.25/30,70
70. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa145.10 6 107.84 4 111.8426.25/30,70
72.18/DMKASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc135.87 6 108.40 4 112.4026.81/31,30
73.7/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand121.05 4 110.01 4 114.0128.42/33,20
74.19/DMLEGUTKO Josef 2006 2 L.Žatec127.91 4 112.29 2 114.2928.70/33,50
75.8/ZSKRÁL Matěj 2008 2 USK Pha114.63 6 111.13 4 115.1329.54/34,50
76.8/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno108.94 58 113.21 2 115.2129.62/34,60
77.9/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha115.12 6 115.47 0 115.4729.88/34,90
78. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa116.78 108 109.50 6 115.5029.91/34,90
79.9/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha118.07 54 115.64 0 115.6430.05/35,10
80.10/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz109.98 8 116.54 10 117.9832.39/37,80
81.22/DSHADRABA Martin 2005 2 Frol118.38 12 110.16 8 118.1632.57/38,10
82.20/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec109.60 10 120.28 4 119.6034.01/39,70
83.21/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor119.89 6 113.93 6 119.9334.34/40,10
84.5/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy114.75 256 116.54 4 120.5434.95/40,80
85.23/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand112.72 8 117.82 54 120.7235.13/41,00
86.10/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky117.02 4 1.00 999 121.0235.43/41,40
87.11/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná127.67 4 121.05 0 121.0535.46/41,40
88.11/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha118.49 52 120.00 2 122.0036.41/42,50
89.24/DSMALOVANYI Bogdan 2005 3+ Olomouc118.12 4 125.39 50 122.1236.53/42,70
90.22/DMSTROPEK Tobiáš 2007 2 KK Opava146.97 60 114.20 8 122.2036.61/42,80
91.12/U23PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVSČB104.32 64 114.34 8 122.3436.75/42,90
92.12/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand122.62 6 116.52 6 122.5236.93/43,10
93.13/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava118.72 4 117.64 6 122.7237.13/43,40
94.23/DMAMBROŽ Jiří 2006 2 Ostrava118.99 58 118.95 4 122.9537.36/43,60
95.14/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha134.16 110 122.03 2 124.0338.44/44,90
96.15/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná166.62 56 122.48 2 124.4838.89/45,40
97.24/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha117.56 10 122.54 2 124.5438.95/45,50
98.25/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec118.38 8 127.53 58 126.3840.79/47,70
99.5/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.114.58 12 128.83 58 126.5840.99/47,90
100.25/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.125.46 4 141.07 54 129.4643.87/51,30
101.26/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol115.60 14 104.48 56 129.6044.01/51,40
102.27/DSNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc85.13 50 86.87 54 135.1349.54/57,90
103.26/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc128.17 8 106.11 102 136.1750.58/59,10
104.16/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc131.19 6 136.78 0 136.7851.19/59,80
105.13/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ TJ Dukla88.67 50 87.18 50 137.1851.59/60,30
106.27/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec131.19 54 139.35 2 141.3555.76/65,10
107.28/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha93.10 52 107.65 156 145.1059.51/69,50
108.17/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí101.87 106 100.33 54 154.3368.74/80,30
109.28/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.121.57 58 110.83 56 166.8381.24/94,90
110.29/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk0.00 999 115.47 52 167.4781.88/95,70
111.30/DSONDRUŠ Mario   2 USK Pha97.93 154 100.44 106 206.44120.85/141,20
  BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Toman 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc118.04 10 102.54 0 102.54 75
2.2/DSMORENOVÁ Adriana 2004 1 USK Pha105.27 8 105.98 0 105.983.44/3,475
3.1/DMERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 1 USK Pha124.35 8 111.60 0 111.609.06/8,875
4.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc115.69 8 109.99 2 111.999.45/9,275
5.3/DSSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.110.24 2 113.47 52 112.249.70/9,575
6. MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla110.23 8 115.59 2 117.5915.05/14,775
7.4/DSJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc118.64 60 115.68 2 117.6815.14/14,875
8.1/U23FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 1 USK Pha115.93 4 112.54 54 119.9317.39/17,075
9.2/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2+ KK Brand122.24 6 119.23 2 121.2318.69/18,275
10.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2+ KVS HK123.93 6 120.38 2 122.3819.84/19,368
11.4/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.132.82 2 119.01 6 125.0122.47/21,962
12.5/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc0.00 999 122.30 4 126.3023.76/23,257
13.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk137.44 58 127.78 0 127.7825.24/24,657
14.5/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc126.87 6 126.71 4 130.7128.17/27,553
15.6/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc130.58 14 129.84 4 133.8431.30/30,549
16.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc130.54 60 133.59 4 137.5935.05/34,246
17.7/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand150.01 6 129.64 8 137.6435.10/34,243
18.7/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor182.53 14 141.70 4 145.7043.16/42,140
19.8/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc136.22 10 152.29 2 146.2243.68/42,637
20.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc161.74 8 145.92 6 151.9249.38/48,235
21.8/DSLISOVSKA Mariia 2005 3+ Olomouc172.46 64 155.85 10 165.8563.31/61,733
22.9/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2+ KVS HK119.38 50 115.62 52 167.6265.08/63,531
23.4/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand158.92 116 147.36 102 249.36146.82/143,229
24.10/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.193.28 58 166.72 352 251.28148.74/145,127

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc101.30 2 98.42 0 98.42 75
2.2/DSRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc100.17 0 102.26 6 100.171.75/1,875
3. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 2+ TJ Dukla100.32 0 105.97 6 100.321.90/1,968
4.1/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice100.42 2 107.90 10 102.424.00/4,162
5.3/DSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVSČB103.04 0 100.85 56 103.044.62/4,757
6.2/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus105.11 0 114.33 8 105.116.69/6,853
7.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc105.53 0 106.79 56 105.537.11/7,249
8.4/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2+ KVS HK108.07 0 123.86 6 108.079.65/9,846
9.5/DSČERVENKOVÁ Amélie 2005 1 USK Pha123.39 0 106.26 2 108.269.84/10,043
10.6/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn105.02 4 108.02 8 109.0210.60/10,843
11.3/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.107.82 2 107.20 8 109.8211.40/11,640
12.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK108.64 2 111.88 2 110.6412.22/12,437
13.4/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand110.84 0 108.31 6 110.8412.42/12,635
14.5/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava111.46 0 103.16 58 111.4613.04/13,233
15.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc110.03 2 118.05 8 112.0313.61/13,831
16.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand115.68 2 110.29 2 112.2913.87/14,129
17.2/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy108.15 6 109.14 6 114.1515.73/16,027
18.7/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy129.11 6 112.69 2 114.6916.27/16,527
19.3/U23LYCHKO Anna 2001 2 Olomouc122.26 6 116.28 0 116.2817.86/18,125
20.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk116.56 0 121.10 4 116.5618.14/18,423
21.7/DSKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha105.58 52 108.94 8 116.9418.52/18,821
22.4/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2+ Benátky112.66 6 115.80 2 117.8019.38/19,719
23.5/U23HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.01 6 116.55 2 118.5520.13/20,517
24.8/DSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy138.60 4 118.71 0 118.7120.29/20,615
25.4/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha119.30 2 117.78 2 119.7821.36/21,714
26.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV116.37 4 118.77 2 120.3721.95/22,313
27. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy116.72 4 118.62 2 120.6222.20/22,612
28.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk118.65 2 121.41 6 120.6522.23/22,611
29.9/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná125.79 4 118.62 4 122.6224.20/24,610
30.10/DSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla118.97 4 110.71 62 122.9724.55/24,99
31.5/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB128.43 56 121.13 2 123.1324.71/25,18
32.6/U23MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy114.93 54 122.15 2 124.1525.73/26,17
33.11/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVSČB121.22 4 134.05 8 125.2226.80/27,26
34.12/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc122.27 54 117.75 8 125.7527.33/27,85
35.8/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc134.13 60 122.21 4 126.2127.79/28,24
36.9/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc128.68 6 122.21 6 128.2129.79/30,33
37.7/U23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha122.74 6 110.58 106 128.7430.32/30,82
38.6/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB137.08 6 130.50 0 130.5032.08/32,61
39.10/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy122.89 8 140.64 4 130.8932.47/33,00
40.11/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy127.71 4 125.72 8 131.7133.29/33,80
41.12/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn106.45 50 122.50 10 132.5034.08/34,60
42.13/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand0.00 999 128.16 6 134.1635.74/36,30
43.13/DSLISOVSKA Mariia 2005 2 Olomouc129.10 102 131.26 8 139.2640.84/41,50
44.7/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno137.40 62 137.03 4 141.0342.61/43,30
45.14/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc125.54 58 141.52 4 145.5247.10/47,90
46.14/DMPASICHNYK Anastasiia 2006 2 Olomouc140.48 8 114.20 552 148.4850.06/50,90
47.15/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.142.02 8 182.98 4 150.0251.60/52,40
48.15/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava166.93 54 142.13 10 152.1353.71/54,60
49.16/DSSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.103.32 52 133.08 58 155.3256.90/57,80
50.16/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.195.82 8 150.94 8 158.9460.52/61,50
51.8/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec0.00 999 156.45 10 166.4568.03/69,10
52.9/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor169.90 4 114.94 58 172.9474.52/75,70
53.17/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc129.53 202 123.47 58 181.4783.05/84,40
54.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand1.00 999 130.19 54 184.1985.77/87,10
55.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 2 KK Opava0.00 999 153.59 58 211.59113.17/115,00
  KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc93.55 6 90.81 0 90.81 75
2.1/DSKRATOCHVÍL Lukáš, 2005, Olomouc KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2+ Olomouc94.52 56 94.09 0 94.093.28/3,675
3.2/DSJIRAS Filip, 2005, USK Pha JIRAS Filip 2005 1 USK Pha94.88 6 94.78 0 94.783.97/4,468
4.3/DSURBAN Michal 2004 1 TJ Dukla92.10 4 93.14 4 96.105.29/5,868
5.1/VMFOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla100.27 0 96.34 0 96.345.53/6,168
6. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha88.97 52 91.42 6 97.426.61/7,362
7.2/U23ŘÍHA Matyáš 2003 1 USK Pha98.55 12 95.43 4 99.438.62/9,562
8.3/U23KRÁL Adam 2003 1 USK Pha103.15 52 96.78 4 100.789.97/11,062
9.1/DMHEGER Jonáš 2006 2+ KVS HK112.45 4 102.14 0 102.1411.33/12,562
10.4/DSDRÁBEK Matyáš 2005 2+ KVS HK104.33 6 100.74 2 102.7411.93/13,157
11.2/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor116.24 0 102.84 0 102.8412.03/13,253
12.3/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc111.23 4 103.24 0 103.2412.43/13,749
13.4/DMINDRUCH Matěj 2006 2+ KVS HK101.51 2 101.64 54 103.5112.70/14,046
14.5/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB111.33 112 100.05 4 104.0513.24/14,643
15.4/U23WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn108.03 2 105.49 0 105.4914.68/16,240
16.6/DSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha99.56 8 97.41 50 107.5616.75/18,437
17.7/DSPOLLERT Jan 2005 2+ USK Pha121.82 54 105.65 2 107.6516.84/18,535
18.1/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK104.21 50 108.51 0 108.5117.70/19,533
19.2/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha106.65 2 107.56 2 108.6517.84/19,631
20.5/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand109.69 4 106.04 4 110.0419.23/21,229
21.8/DSBEIER Matouš 2004 2+ Trutnov107.06 4 108.21 2 110.2119.40/21,427
22.6/DMRETEK Václav 2007 2 Olomouc106.37 4 111.06 2 110.3719.56/21,525
23.9/DSBEIER Alva 2005 2 Pardub.111.73 54 110.51 0 110.5119.70/21,723
24.3/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja107.33 4 106.74 8 111.3320.52/22,621
25.5/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB112.86 6 107.24 6 113.2422.43/24,719
26.10/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc111.35 8 109.51 4 113.5122.70/25,017
27.7/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVSČB117.47 0 107.57 6 113.5722.76/25,115
28.8/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc109.77 4 172.57 56 113.7722.96/25,314
29.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc113.72 8 108.57 6 114.5723.76/26,213
30.3/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV119.88 4 112.89 2 114.8924.08/26,512
31.9/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc113.50 2 122.78 4 115.5024.69/27,211
32.11/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol115.40 56 110.73 8 118.7327.92/30,710
33.4/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha119.91 6 116.41 4 120.4129.60/32,69
34.5/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand115.52 6 115.74 156 121.5230.71/33,88
35.6/U23WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn125.42 6 116.58 6 122.5831.77/35,07
36.12/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.117.14 6 119.98 4 123.1432.33/35,66
37.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.125.96 4 120.36 6 126.3635.55/39,15
38.13/DSPOLLERT Jáchym 2004 2+ USK Pha101.88 54 122.05 8 130.0539.24/43,24
39.14/DSSTAROVOITOV Artem 2005 3+ Olomouc121.13 20 126.77 4 130.7739.96/44,03
40.4/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy135.16 4 117.12 158 139.1648.35/53,22
41.6/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 2 Olomouc133.69 18 133.18 8 141.1850.37/55,51
42.7/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla117.76 154 96.63 54 150.6359.82/65,90
43.7/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz117.44 112 119.49 52 171.4980.68/88,80
44.15/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.159.52 102 122.13 54 176.1385.32/94,00
45. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa118.22 108 143.14 54 197.14106.33/117,10
  BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 TJ Dukla
TJ Dukla
122.47 6 132.25 4 128.47 75
2.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
128.97 6 124.39 52 134.976.50/5,168
3.1/DMMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
168.01 58 153.55 158 226.0197.54/75,962
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
145/0/045/0/024/0/024/0/02/1/03/0/097/14/0108/1/254/1/055/0/0222/16/0235/1/2457/17/2
242/3/043/2/021/3/023/1/03/0/03/0/0110/1/0108/3/051/3/151/4/0227/10/1228/10/0455/20/1
340/5/044/1/018/6/023/1/02/1/03/0/0105/6/0108/2/153/2/052/3/0218/20/0230/7/1448/27/1
440/4/141/4/023/1/024/0/03/0/03/0/0107/4/0106/4/152/3/050/5/0225/12/1224/13/1449/25/2
541/4/044/1/022/2/024/0/03/0/02/1/0108/3/0109/2/055/0/052/3/0229/9/0231/7/0460/16/0
642/3/044/1/020/4/023/1/02/1/02/1/0103/8/0104/7/052/3/052/3/0219/19/0225/13/0444/32/0
735/9/139/6/020/3/120/4/03/0/03/0/090/21/099/12/051/4/041/14/0199/37/2202/36/0401/73/2
837/8/040/4/119/4/121/2/12/1/03/0/098/9/4106/3/249/6/045/10/0205/28/5215/19/4420/47/9
934/6/541/3/114/10/020/3/13/0/03/0/092/14/597/8/644/6/547/7/1187/36/15208/21/9395/57/24
1041/4/042/3/020/4/019/5/02/1/02/1/095/16/0107/3/147/7/147/8/0205/32/1217/20/1422/52/2
1144/1/042/3/020/4/021/1/22/1/03/0/0103/8/0106/4/151/4/051/4/0220/18/0223/12/3443/30/3
1224/20/142/1/213/11/017/4/33/0/03/0/071/34/684/19/842/11/239/15/1153/76/9185/39/14338/115/23
1333/9/338/7/020/3/121/3/03/0/02/1/068/38/570/36/540/14/142/12/1164/64/10173/59/6337/123/16
1439/5/143/2/018/5/122/1/13/0/03/0/0107/4/0107/4/051/3/148/5/2218/17/3223/12/3441/29/6
1542/2/142/3/022/2/023/0/13/0/03/0/0103/7/1100/11/052/2/151/2/2222/13/3219/16/3441/29/6
1639/5/141/4/018/5/122/1/12/1/01/1/196/13/295/16/049/5/146/7/2204/29/5205/29/4409/58/9
1739/5/138/7/020/4/023/1/02/1/02/1/090/17/494/11/644/10/138/14/3195/37/6195/34/9390/71/15
1843/2/042/3/021/2/123/1/03/0/03/0/0105/3/3107/4/053/2/052/2/1225/9/4227/10/1452/19/5
1939/6/035/8/223/1/021/3/03/0/02/1/092/18/193/18/052/3/042/12/1209/28/1193/42/3402/70/4
2036/8/142/3/015/8/119/4/11/2/02/0/195/15/1108/3/050/5/047/7/1197/38/3218/17/3415/55/6
2139/5/140/3/217/7/023/0/12/0/11/0/296/8/7105/4/251/2/249/3/3205/22/11218/10/10423/32/21
2241/3/139/4/221/2/124/0/03/0/03/0/0101/9/190/19/251/4/048/5/2217/18/3204/28/6421/46/9
2342/2/142/2/120/4/023/1/03/0/03/0/0100/11/0108/3/052/3/053/1/1217/20/1229/7/2446/27/3
2444/1/039/4/223/1/024/0/03/0/03/0/0107/2/2106/4/152/3/053/1/1229/7/2225/9/4454/16/6
Oddíl