4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech

05.06.2022   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Martin Václav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23BÁRTA Jan, 2000, USK Pha BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha90.41 2 4.00 999 92.41 0
2.1/VMGORECKÝ Petr   Kralupy100.63 2 99.07 4 102.6310.22/11,10
3.1/DMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy139.09 8 128.79 6 134.7942.38/45,90
4.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3+ Kralupy135.51 2 158.38 108 137.5145.10/48,80
5.2/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3+ Kralupy139.61 6 132.30 6 138.3045.89/49,70
6.1/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc138.17 8 4.00 999 146.1753.76/58,20
7.2/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk152.61 14 175.21 10 166.6174.20/80,30
8.2/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky129.16 58 119.21 58 177.2184.80/91,80
9.3/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy183.35 2 154.85 58 185.3592.94/100,60
10.4/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy134.95 114 1.00 999 248.95156.54/169,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice90.60 0 85.01 0 85.01 75
2.2/DSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc85.99 0 86.36 50 85.990.98/1,268
3.3/DSMRÁZEK Jakub, 2004, KK Opava MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava86.81 4 86.97 0 86.971.96/2,368
4.4/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor88.30 0 88.74 2 88.303.29/3,962
5.1/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ TJ Dukla88.61 0 85.62 52 88.613.60/4,257
6.1/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 1 TJ Dukla88.63 0 88.90 2 88.633.62/4,353
7. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice85.07 4 95.97 4 89.074.06/4,853
8. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha90.50 0 91.19 0 90.505.49/6,553
9.5/DSTURNER Karel 2004 2+ Sušice91.51 2 90.65 0 90.655.64/6,649
10.6/DSBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla89.14 2 87.02 4 91.026.01/7,146
11.7/DSCAPALINI Daniel 2005 2+ TJ Dukla89.09 2 92.13 150 91.096.08/7,243
12.2/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk91.30 0 88.46 50 91.306.29/7,440
13. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha91.31 0 93.28 4 91.316.30/7,437
14.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.59 2 89.70 2 91.706.69/7,935
15. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha94.06 2 91.81 0 91.816.80/8,035
16.8/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk89.95 2 87.51 52 91.956.94/8,235
17. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava92.14 0 93.90 0 92.147.13/8,433
18.9/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice90.05 56 90.43 2 92.437.42/8,731
19.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha91.43 2 90.47 2 92.477.46/8,829
20.2/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor92.18 2 91.04 2 93.048.03/9,427
21. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí91.46 2 92.77 2 93.468.45/9,925
22. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno93.04 52 93.60 0 93.608.59/10,123
23.10/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla89.63 4 99.36 4 93.638.62/10,121
24.11/DSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy94.33 0 94.12 0 94.129.11/10,719
25.3/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha94.16 2 90.24 4 94.249.23/10,917
26.12/DSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha90.39 4 90.48 4 94.399.38/11,015
27.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí105.98 56 94.41 0 94.419.40/11,114
28.13/DSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVSČB95.18 4 93.32 2 95.3210.31/12,113
29.4/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy95.75 0 91.61 4 95.6110.60/12,512
30.3/DMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand99.66 0 95.73 0 95.7310.72/12,611
31.4/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha91.74 4 90.19 8 95.7410.73/12,610
32.5/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice95.90 0 95.34 2 95.9010.89/12,89
33.5/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc96.02 0 4.00 999 96.0211.01/13,08
34.6/U23DUŘT Vojtěch 2003 2+ USK Pha99.70 6 96.59 0 96.5911.58/13,67
35. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec96.82 0 96.08 4 96.8211.81/13,96
36. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky93.26 4 92.43 102 97.2612.25/14,45
37.3/VMBENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice97.44 0 97.98 4 97.4412.43/14,64
38.14/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.65 0 98.81 54 98.6513.64/16,03
39.15/DSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB94.89 4 93.75 6 98.8913.88/16,32
40.16/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc97.24 2 99.45 2 99.2414.23/16,71
41.6/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla93.32 6 110.92 4 99.3214.31/16,80
42.7/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz93.39 6 106.92 10 99.3914.38/16,90
43.17/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc100.81 0 101.83 4 100.8115.80/18,60
44.18/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol99.18 2 108.11 6 101.1816.17/19,00
45.8/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand101.42 0 99.02 6 101.4216.41/19,30
46.9/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha101.25 4 97.94 4 101.9416.93/19,90
47.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand100.29 2 122.42 2 102.2917.28/20,30
48.3/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně98.64 4 119.56 4 102.6417.63/20,70
49.19/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha99.30 4 98.64 54 103.3018.29/21,50
50.10/DMDRUSKA Vojtěch 2006 2 SKVSČB104.04 6 97.53 6 103.5318.52/21,80
51.11/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice106.58 2 103.68 0 103.6818.67/22,00
52.4/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava99.74 4 110.49 2 103.7418.73/22,00
53.20/DSBOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB103.25 4 101.89 2 103.8918.88/22,20
54.7/U23PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVSČB101.27 4 96.40 8 104.4019.39/22,80
55.8/U23PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh100.57 4 106.56 0 104.5719.56/23,00
56.9/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.101.08 4 97.91 52 105.0820.07/23,60
57.12/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava106.69 4 103.73 2 105.7320.72/24,40
58.13/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava101.93 4 100.69 6 105.9320.92/24,60
59.14/DMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice100.11 6 100.41 6 106.1121.10/24,80
60.21/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand101.35 6 98.15 8 106.1521.14/24,90
61.15/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK115.61 2 106.23 0 106.2321.22/25,00
62.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy107.03 0 108.24 0 107.0322.02/25,90
63.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy108.46 4 107.36 0 107.3622.35/26,30
64.1/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha112.75 0 107.39 0 107.3922.38/26,30
65.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB101.49 6 114.33 2 107.4922.48/26,40
66.22/DSONDRUŠ Mario   2 USK Pha101.78 6 95.37 54 107.7822.77/26,80
67.16/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava108.69 2 102.06 6 108.0623.05/27,10
68.23/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice104.07 4 102.38 6 108.0723.06/27,10
69.24/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc121.57 8 106.08 2 108.0823.07/27,10
70.17/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.111.06 10 108.24 0 108.2423.23/27,30
71. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně102.92 6 103.08 10 108.9223.91/28,10
72.5/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava105.47 6 106.97 2 108.9723.96/28,20
73.10/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno112.33 52 106.99 2 108.9923.98/28,20
74. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa115.14 2 105.29 4 109.2924.28/28,60
75.6/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky105.66 4 105.00 10 109.6624.65/29,00
76.11/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná114.57 2 104.31 6 110.3125.30/29,80
77. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa108.69 2 110.89 50 110.6925.68/30,20
78.3/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy106.23 6 108.85 60 112.2327.22/32,00
79.18/DMAMBROŽ Jiří 2006 2 Ostrava107.73 6 106.62 6 112.6227.61/32,50
80.5/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy108.73 4 109.76 4 112.7327.72/32,60
81.19/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc110.96 50 107.05 6 113.0528.04/33,00
82.7/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz109.15 4 121.05 10 113.1528.14/33,10
83.25/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk103.27 56 109.16 4 113.1628.15/33,10
84.20/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha113.60 0 113.73 4 113.6028.59/33,60
85.21/DMLEGUTKO Josef 2006 2 L.Žatec110.57 6 107.92 6 113.9228.91/34,00
86.22/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc110.15 4 111.39 6 114.1529.14/34,30
87.23/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha110.40 4 116.69 0 114.4029.39/34,60
88.12/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky108.53 6 112.15 8 114.5329.52/34,70
89.8/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand108.55 6 125.42 8 114.5529.54/34,70
90.9/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand113.06 6 111.67 4 115.6730.66/36,10
91.10/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV113.10 8 115.92 2 117.9232.91/38,70
92.26/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec114.41 4 112.49 6 118.4133.40/39,30
93.24/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor119.04 56 111.06 8 119.0634.05/40,10
94.27/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.124.70 54 117.68 2 119.6834.67/40,80
95.25/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec114.42 12 113.96 6 119.9634.95/41,10
96.11/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha116.05 4 141.76 8 120.0535.04/41,20
97.12/ZSKRÁL Matěj 2008 2 USK Pha114.17 6 117.40 6 120.1735.16/41,40
98.13/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc116.28 4 163.29 0 120.2835.27/41,50
99.26/DMSTROPEK Tobiáš 2007 2 KK Opava113.39 8 133.26 2 121.3936.38/42,80
100.14/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha117.42 4 117.11 12 121.4236.41/42,80
101.28/DSHADRABA Martin 2005 2 Frol117.25 6 101.17 410 123.2538.24/45,00
102.13/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha117.34 6 125.51 4 123.3438.33/45,10
103.6/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy120.45 6 121.01 6 126.4541.44/48,70
104.14/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná126.35 2 135.74 4 128.3543.34/51,00
105.27/DMKASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc121.33 8 114.95 58 129.3344.32/52,10
106.4/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.121.89 8 118.82 58 129.8944.88/52,80
107.28/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec123.74 8 128.12 10 131.7446.73/55,00
108.15/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná144.93 6 124.29 8 132.2947.28/55,60
109.29/DSURBAN Michal 2004 2 TJ Dukla91.76 56 94.08 52 146.0861.07/71,80
110.16/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha119.07 56 121.74 56 175.0790.06/105,90
111.17/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc95.20 104 120.54 252 199.20114.19/134,30
112.30/DSMALOVANYI Bogdan 2005 3+ Olomouc152.99 258 138.42 204 342.42257.41/302,80
  BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Toman 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc105.50 2 99.77 2 101.77 75
2. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla105.19 0 105.72 0 105.193.42/3,475
3.2/DSJANŮ Veronika, 2005, Olomouc JANŮ Veronika 2005 1 Olomouc113.59 0 108.59 0 108.596.82/6,775
4.3/DSSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.109.56 0 111.68 4 109.567.79/7,775
5.4/DSMORENOVÁ Adriana 2004 1 USK Pha111.24 6 102.58 8 110.588.81/8,775
6.1/DMERLOVÁ Natálie 2006 1 USK Pha121.17 10 112.43 0 112.4310.66/10,575
7.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc123.31 2 114.92 2 116.9215.15/14,975
8.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2+ KVS HK127.22 4 119.83 2 121.8320.06/19,775
9.5/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc127.52 0 120.01 2 122.0120.24/19,968
10.3/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2+ KK Brand133.04 8 122.21 0 122.2120.44/20,168
11.1/U23FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 1 USK Pha126.28 6 119.00 4 123.0021.23/20,962
12.4/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc134.79 4 122.32 2 124.3222.55/22,262
13.5/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.120.38 10 121.11 4 125.1123.34/22,957
14.6/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2+ KVS HK139.12 2 121.32 4 125.3223.55/23,153
15.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk162.64 10 137.32 2 139.3237.55/36,949
16.7/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc146.76 10 136.95 6 142.9541.18/40,546
17.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc147.30 4 141.64 6 147.6445.87/45,143
18.8/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc135.76 14 131.47 54 149.7647.99/47,240
19.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand148.64 54 147.04 4 151.0449.27/48,437
20.9/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand140.51 12 167.68 8 152.5150.74/49,935
21.7/DSLISOVSKA Mariia 2005 3+ Olomouc183.12 210 144.31 10 154.3152.54/51,633
22.8/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor4.00 999 151.62 8 159.6257.85/56,831
23.4/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc183.47 10 162.99 2 164.9963.22/62,129
24.10/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.247.47 16 166.00 8 174.0072.23/71,027

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc98.57 0 97.36 0 97.36 75
2.1/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice104.15 2 97.71 2 99.712.35/2,475
3.2/DSŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVSČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVSČB101.46 0 100.30 2 101.464.10/4,268
4.3/DSKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha106.28 6 101.57 0 101.574.21/4,362
5.4/DSSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.100.28 4 101.66 0 101.664.30/4,457
6.5/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn106.43 52 102.21 0 102.214.85/5,053
7.2/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn103.89 2 103.69 0 103.696.33/6,549
8.6/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2+ KVS HK105.42 54 104.13 0 104.136.77/7,046
9.7/DSRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc103.69 2 102.17 2 104.176.81/7,043
10. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ TJ Dukla107.62 4 100.70 4 104.707.34/7,540
11.3/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava102.42 6 103.35 2 105.357.99/8,237
12.1/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy106.16 4 103.62 2 105.628.26/8,535
13.2/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK104.98 2 106.83 2 106.989.62/9,935
14.4/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.105.01 2 112.20 0 107.019.65/9,933
15.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc108.78 2 107.52 0 107.5210.16/10,431
16.5/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus106.11 2 103.43 10 108.1110.75/11,029
17.3/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2+ Benátky111.66 4 108.49 0 108.4911.13/11,427
18.8/DSČERVENKOVÁ Amélie 2005 1 USK Pha127.66 8 102.83 6 108.8311.47/11,825
19.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc117.12 10 109.81 0 109.8112.45/12,825
20.4/U23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha119.82 4 110.54 0 110.5413.18/13,523
21.7/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand143.00 6 108.57 2 110.5713.21/13,621
22.5/U23MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy107.21 4 108.58 2 110.5813.22/13,619
23.8/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand112.16 0 109.06 8 112.1614.80/15,217
24.9/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy144.76 4 112.93 0 112.9315.57/16,015
25.9/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVSČB117.49 12 113.13 0 113.1315.77/16,214
26.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand117.18 0 113.36 0 113.3616.00/16,413
27.10/DSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla112.14 2 112.12 56 114.1416.78/17,212
28.3/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor126.20 58 112.85 2 114.8517.49/18,011
29.6/U23LYCHKO Anna 2001 2 Olomouc124.00 56 114.02 2 116.0218.66/19,210
30.4/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha121.42 8 114.10 2 116.1018.74/19,29
31. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy116.02 4 117.19 0 117.1919.83/20,48
32.7/U23HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy119.03 0 115.16 4 119.0321.67/22,37
33.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk119.45 4 117.40 2 119.4022.04/22,66
34.11/DSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy118.03 4 119.71 0 119.7122.35/23,05
35.10/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc116.34 6 142.64 6 122.3424.98/25,74
36.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk121.06 10 122.68 0 122.6825.32/26,03
37.12/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná119.81 4 125.46 2 123.8126.45/27,22
38.13/DSLISOVSKA Mariia 2005 2 Olomouc117.75 58 120.96 6 126.9629.60/30,41
39.11/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy117.24 10 121.74 10 127.2429.88/30,70
40.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV126.21 2 125.38 2 127.3830.02/30,80
41.12/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc123.36 8 122.99 8 130.9933.63/34,50
42.14/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc127.07 4 141.69 4 131.0733.71/34,60
43.13/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy127.21 6 133.63 2 133.2135.85/36,80
44.6/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB139.43 106 129.61 4 133.6136.25/37,20
45.15/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc133.55 2 146.15 0 135.5538.19/39,20
46.7/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno131.42 10 131.73 4 135.7338.37/39,40
47.14/DMPASICHNYK Anastasiia 2006 2 Olomouc126.26 10 165.81 108 136.2638.90/40,00
48.15/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc129.79 262 139.67 2 141.6744.31/45,50
49.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 2 KK Opava159.72 6 138.08 4 142.0844.72/45,90
50.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand135.15 8 140.02 6 143.1545.79/47,00
51.16/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.147.56 2 143.37 2 145.3748.01/49,30
52.16/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava144.35 54 146.49 4 150.4953.13/54,60
53.8/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec154.27 10 154.52 4 158.5261.16/62,80
54.17/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.156.17 6 281.04 4 162.1764.81/66,60
55.9/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB125.61 106 128.04 158 231.61134.25/137,90
  KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc93.90 2 89.79 0 89.79 75
2.2/U23KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha94.07 2 92.89 0 92.893.10/3,575
3.1/DSURBAN Michal 2004 1 TJ Dukla93.79 6 93.24 0 93.243.45/3,875
4. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha92.25 2 92.00 2 94.004.21/4,775
5.2/DSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2+ Olomouc94.77 0 96.02 2 94.774.98/5,575
6.1/VMFOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla96.99 0 94.84 0 94.845.05/5,668
7.3/DSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha96.87 2 95.73 0 95.735.94/6,662
8.4/DSJIRAS Filip 2005 1 USK Pha96.63 6 95.67 2 97.677.88/8,857
9.3/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla97.69 0 100.41 6 97.697.90/8,857
10.4/U23ŘÍHA Matyáš 2003 1 USK Pha98.45 2 97.96 0 97.968.17/9,157
11.1/DMHEGER Jonáš 2006 2+ KVS HK99.19 2 98.51 0 98.518.72/9,757
12.5/DSPOLLERT Jan 2005 2+ USK Pha107.56 50 98.94 0 98.949.15/10,253
13.6/DSDRÁBEK Matyáš 2005 2+ KVS HK0.00 999 99.69 0 99.699.90/11,049
14.2/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand103.47 2 101.35 0 101.3511.56/12,946
15.3/DMINDRUCH Matěj 2006 2+ KVS HK100.35 2 103.77 0 102.3512.56/14,043
16.7/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB101.68 4 102.64 0 102.6412.85/14,340
17.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja103.59 0 105.88 2 103.5913.80/15,437
18.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus105.98 2 102.10 2 104.1014.31/15,935
19.4/DMRETEK Václav 2007 2 Olomouc102.25 2 103.65 4 104.2514.46/16,133
20.5/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc103.03 2 100.56 4 104.5614.77/16,431
21.5/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB104.85 0 108.90 4 104.8515.06/16,829
22.8/DSBEIER Matouš 2004 2+ Trutnov105.80 0 103.63 2 105.6315.84/17,627
23.1/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK106.75 0 105.78 52 106.7516.96/18,925
24.6/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor109.08 2 105.54 2 107.5417.75/19,823
25.4/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha105.18 4 103.22 6 109.1819.39/21,621
26.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc110.97 56 105.97 6 111.9722.18/24,719
27.10/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol111.84 2 105.58 52 113.8424.05/26,817
28.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc118.04 2 112.30 4 116.3026.51/29,515
29.7/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc110.58 6 114.34 6 116.5826.79/29,814
30.8/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc144.78 2 114.94 4 118.9429.15/32,513
31.11/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.0.00 999 116.00 4 120.0030.21/33,612
32.12/DSPOLLERT Jáchym 2004 2+ USK Pha104.76 52 114.15 6 120.1530.36/33,811
33.5/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy120.57 0 116.89 4 120.5730.78/34,310
34.3/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand116.89 4 116.13 6 120.8931.10/34,69
35.9/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVSČB115.99 202 115.41 6 121.4131.62/35,28
36.4/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV116.05 6 119.49 4 122.0532.26/35,97
37.6/U23WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn119.91 6 120.22 2 122.2232.43/36,16
38. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa122.53 150 120.90 2 122.9033.11/36,95
39.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.120.95 2 126.76 4 122.9533.16/36,94
40.5/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz119.29 6 110.93 52 125.2935.50/39,53
41.6/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 2 Olomouc123.30 6 143.45 110 129.3039.51/44,02
42.13/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.0.00 999 131.90 2 133.9044.11/49,11
43.14/DSSTAROVOITOV Artem 2005 3+ Olomouc136.65 10 146.11 356 146.6556.86/63,30
44.7/U23WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn107.49 56 4.00 999 163.4973.70/82,10
45.15/DSBEIER Alva 2005 2 Pardub.0.00 999 115.58 54 169.5879.79/88,90
46.7/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha0.00 999 118.05 102 220.05130.26/145,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 TJ Dukla
TJ Dukla
117.53 4 118.69 6 121.53 75
2.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
116.58 10 4.00 999 126.585.05/4,268
3.1/DMMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
148.30 10 152.00 106 158.3036.77/30,362
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
146/0/046/0/024/0/024/0/02/1/02/1/0111/1/0111/1/054/1/055/0/0237/3/0238/2/0475/5/0
244/2/043/3/022/2/021/3/03/0/02/1/0104/8/0108/4/050/5/054/1/0223/17/0228/12/0451/29/0
345/1/046/0/024/0/024/0/03/0/03/0/0103/9/0108/4/052/3/053/2/0227/13/0234/6/0461/19/0
443/3/046/0/019/5/022/2/02/1/03/0/0111/1/0108/2/252/3/054/1/0227/13/0233/5/2460/18/2
545/0/143/3/023/0/123/1/03/0/03/0/0110/0/2107/4/146/9/053/1/1227/9/4229/9/2456/18/6
643/2/145/1/022/2/023/1/02/1/03/0/0105/7/0103/9/043/12/051/4/0215/24/1225/15/0440/39/1
743/2/145/1/020/4/024/0/03/0/03/0/0102/10/0105/7/040/15/052/3/0208/31/1229/11/0437/42/1
845/1/044/1/119/5/022/2/02/1/03/0/098/13/1103/8/146/8/154/1/0210/28/2226/12/2436/40/4
946/0/046/0/022/2/023/1/03/0/03/0/0106/4/2106/3/349/5/155/0/0226/11/3233/4/3459/15/6
1040/5/138/7/120/4/023/1/03/0/03/0/0106/6/0107/5/047/8/048/7/0216/23/1219/20/1435/43/2
1142/4/042/3/118/6/019/5/03/0/02/0/195/17/090/22/045/10/044/11/0203/37/0197/41/2400/78/2
1245/1/042/3/123/1/022/2/03/0/03/0/0105/7/0101/9/253/2/053/2/0229/11/0221/16/3450/27/3
1344/2/043/3/020/4/019/5/03/0/03/0/0105/6/1103/9/051/4/050/5/0223/16/1218/22/0441/38/1
1442/3/143/3/016/7/120/3/12/1/02/0/199/13/097/13/247/8/050/5/0206/32/2212/24/4418/56/6
1540/6/040/6/015/8/120/4/02/1/01/2/074/38/073/39/040/14/140/15/0171/67/2174/66/0345/133/2
1646/0/043/3/021/3/022/2/02/1/02/1/0108/3/1105/7/051/4/052/3/0228/11/1224/16/0452/27/1
1746/0/045/1/024/0/023/1/03/0/03/0/0111/1/0110/2/053/2/053/2/0237/3/0234/6/0471/9/0
1836/9/134/12/018/6/020/4/02/1/03/0/095/17/094/16/248/6/151/4/0199/39/2202/36/2401/75/4
1939/4/340/4/221/2/122/2/03/0/03/0/0105/6/1100/8/450/2/353/1/1218/14/8218/15/7436/29/15
2044/0/243/2/124/0/023/1/02/1/03/0/0107/4/1106/4/251/2/255/0/0228/7/5230/7/3458/14/8
2145/1/041/2/321/2/124/0/03/0/02/1/0103/7/2101/5/651/2/248/6/1223/12/5216/14/10439/26/15
2230/16/040/4/219/5/018/6/02/1/03/0/089/20/385/22/544/9/253/2/0184/51/5199/34/7383/85/12
2340/3/343/1/221/3/024/0/02/1/03/0/0106/4/2104/4/453/1/152/0/3222/12/6226/5/9448/17/15
2446/0/045/0/123/1/024/0/02/1/03/0/0109/2/1107/3/253/1/155/0/0233/5/2234/3/3467/8/5
Oddíl