3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.

23.06.2018  
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MRÁZEK Jakub, 2004, KK Opava MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava84.17 6 86.06 4 90.06
2K1M/2STANOVSKÝ Jakub, 2004, SKVS ČB STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB90.69 10 88.90 2 90.90
3K1W/1KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc92.23 0 91.66 52 92.23
4K1M/3BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand91.35 54 87.56 6 93.56
5K1M/4URBAN Michal 2004 2 Šumperk92.62 10 87.61 6 93.61
6K1M/5CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.94.95 10 92.44 2 94.44
7C1M/1POLLERT Jan, 2005, USK Pha POLLERT Jan 2005 2 USK Pha92.47 2 94.90 0 94.47
8K1M/6NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc87.17 66 90.51 4 94.51
9K1M/7VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.92.09 4 94.63 2 96.09
10K1M/8KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.91.85 8 92.31 4 96.31
11K1M/9HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.11 16 89.12 8 97.12
12K1M/10HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak102.04 64 90.86 8 98.86
13K1M/11JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky102.28 12 98.08 2 100.08
14K1M/12SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice94.23 6 100.50 2 100.23
15K1W/2TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB92.86 14 96.37 4 100.37
16K1M/13ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha98.87 8 94.40 6 100.40
17K1W/3ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB95.51 6 96.72 4 100.72
18K1M/14KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor111.87 4 101.74 0 101.74
19K1M/15RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm98.16 12 96.48 6 102.48
20K1M/16TURNER Karel 2004 2 Sušice95.46 10 94.72 8 102.72
21K1W/4ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha100.98 2 100.12 6 102.98
22C1M/2BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2 Trutnov97.00 6 99.85 6 103.00
23K1W/5SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.100.43 6 101.37 2 103.37
24C1W/1KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc102.05 6 102.45 2 104.45
25C1M/3URBAN Michal 2004 2 Šumperk107.42 8 96.46 8 104.46
26K1M/17VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor97.12 10 101.19 4 105.19
27K1M/17JINEK Hugo 2005 2 USK Pha98.27 10 97.19 8 105.19
28C1M/4VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha97.76 8 99.31 6 105.31
29C1M/5ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB98.89 8 99.57 6 105.57
30K1M/19MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc130.58 60 103.72 2 105.72
31K1M/20KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc102.15 4 101.58 10 106.15
32C1M/6KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc104.15 2 104.52 6 106.15
33K1W/6RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc96.34 10 98.03 108 106.34
34K1M/21GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice110.08 6 104.39 2 106.39
35C1M/7RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm105.79 8 100.69 6 106.69
36K1W/7GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice101.15 6 106.73 112 107.15
37K1M/22ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc111.40 4 107.81 0 107.81
38K1M/23ZACH Radovan 2005 2 KK Brand109.90 10 99.99 8 107.99
39K1W/8DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc106.06 2 102.18 8 108.06
40K1W/9JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc120.80 6 105.41 4 109.41
41C1M/8VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor105.63 4 109.60 4 109.63
42K1W/10MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava109.75 4 108.04 2 110.04
43K1M/24ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice107.60 18 104.13 6 110.13
44K1M/25SVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec102.55 58 102.39 8 110.39
45K1W/11DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk104.49 6 123.17 18 110.49
46K1M/26MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice103.31 8 108.92 2 110.92
47C1M/9JIRAS Filip 2005 2 USK Pha99.18 12 103.03 8 111.03
48K1M/27POLLERT Jan 2005 3+ USK Pha105.30 6 107.52 4 111.30
49K1M/28ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand116.39 52 101.49 10 111.49
50K1M/29STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc109.75 2 126.09 6 111.75
51K1W/12HANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc108.21 4 128.20 6 112.21
52K1W/13PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky102.57 10 130.49 8 112.57
53K1M/30DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno119.00 8 110.89 2 112.89
54K1M/31FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.112.04 8 105.88 8 113.88
55K1M/32RETEK Václav 2007 3+ Olomouc109.31 10 107.93 6 113.93
56C1M/10MRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava105.99 8 132.69 16 113.99
57K1M/33STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec110.53 10 113.14 2 115.14
58K1W/14KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha117.12 12 109.24 6 115.24
59K1M/34HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand112.57 10 107.26 8 115.26
60K1M/35ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha108.28 10 101.59 14 115.59
61K1M/36ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc140.55 60 115.05 2 117.05
62K1M/37JIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.107.37 10 119.61 18 117.37
63K1M/38POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand105.54 12 1.00 999 117.54
64K1M/39CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha105.73 12 108.88 10 117.73
65C1M/11DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK108.71 10 113.87 4 117.87
66K1M/40KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand114.66 12 111.98 6 117.98
67K1M/41RETEK Toman 2007 3+ Olomouc114.55 8 110.21 8 118.21
68K1M/42ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB110.23 8 120.90 18 118.23
69K1W/15ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy110.63 8 113.05 56 118.63
70K1M/43BENDA Jan 2005 3+ Roudnice110.89 8 122.84 10 118.89
71K1M/44PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha105.28 14 109.00 56 119.28
72K1M/45KUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand118.77 12 113.38 6 119.38
73K1M/46ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha115.43 20 107.65 12 119.65
74K1M/47FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice112.84 12 111.96 8 119.96
75K1W/16HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn109.96 10 112.49 10 119.96
76K1W/17FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami111.98 8 122.99 8 119.98
77C1M/12INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK118.74 8 114.03 6 120.03
78K1W/18MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha112.33 8 132.34 14 120.33
79K1M/48BEIER Alva 2005 3+ Trutnov110.42 58 112.38 8 120.38
80C1M/13KUDRNA Josef 2004 3 Dukla B.112.74 14 110.47 10 120.47
81C1M/14POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha110.49 10 114.01 56 120.49
82K1M/49BRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy139.98 60 106.73 14 120.73
83K1W/19HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice118.93 2 134.32 8 120.93
84K1M/50NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB115.94 8 113.49 8 121.49
85K1M/51JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc115.81 6 128.15 6 121.81
86K1M/52HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc128.37 8 114.26 8 122.26
87C2M/1CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
108.77 18 112.33 10 122.33
88K1M/53KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB112.40 10 137.62 16 122.40
89K1M/54BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand129.81 14 114.98 8 122.98
90K1M/55VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice114.84 16 117.27 6 123.27
91K1M/56CHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy112.02 14 107.49 16 123.49
92K1M/57STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov135.15 4 118.34 6 124.34
93K1M/58VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor109.00 16 130.21 64 125.00
94K1W/20STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc124.02 8 119.00 6 125.00
95K1M/59GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc101.96 60 123.12 2 125.12
96K1M/60SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno124.36 10 121.65 4 125.65
97K1M/61ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice118.22 8 120.98 10 126.22
98K1M/62ŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand108.28 18 128.15 4 126.28
99K1M/63POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc120.68 6 129.23 112 126.68
100C1W/2DOLEŽALOVÁ Bára, 2005, Olomouc DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc118.70 8 128.81 6 126.70
101K1M/64VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand115.18 14 119.05 8 127.05
102C1W/3RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc129.30 12 123.52 4 127.52
103K1M/65KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc121.92 6 137.04 14 127.92
104K1M/66TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand134.67 10 118.28 10 128.28
105K1M/67SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice119.01 10 102.37 112 129.01
106C1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.148.94 14 123.05 6 129.05
107K1M/68SAIDL František 2006 3+ USK Pha123.21 6 102.88 104 129.21
108K1M/69MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc153.13 4 124.14 6 130.14
109K1W/21HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn122.31 16 116.55 14 130.55
110K1M/70LOUN Matěj 2004 3 Šumperk124.01 24 118.58 12 130.58
111K1W/22HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy118.58 12 131.70 8 130.58
112K1W/23RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná116.74 14 116.45 60 130.74
113C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
117.39 14 118.69 62 131.39
114C1M/15STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc123.92 8 134.33 12 131.92
115K1W/24KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha114.35 18 132.63 6 132.35
116K1M/71PETR Lukáš 2004 3 KK Brand126.29 18 128.36 4 132.36
117K1M/72NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor124.59 8 159.08 62 132.59
118K1M/73HEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk120.75 12 136.56 12 132.75
119K1W/25KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc124.10 12 127.04 6 133.04
120C1W/5HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn123.92 14 121.63 12 133.63
121K1M/74VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand114.30 20 114.28 56 134.30
122C1W/6MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha112.37 22 128.21 12 134.37
123C1W/7ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha130.51 4 116.29 56 134.51
124K1M/75JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha119.01 16 122.46 64 135.01
125K1M/76BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.140.46 162 123.08 12 135.08
126K1M/77SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha131.67 18 123.92 12 135.92
127C1M/16VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor120.53 16 144.51 6 136.53
128K1M/78VENC Ondřej 2007 3 KK Brand142.03 12 121.06 16 137.06
129C1M/17PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB125.97 14 119.11 18 137.11
130K1M/79JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand1.00 999 125.69 12 137.69
131K1W/26KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.125.82 12 124.39 110 137.82
132C1W/8ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB141.24 10 126.40 12 138.40
133C2X/1ČERVENKOVÁ Amélie, 2005, USK Pha ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
139.00 14 126.68 12 138.68
134C2M/3JIRAS Filip, 2005, USK Pha JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
150.10 72 122.81 16 138.81
135C1M/18HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc131.16 8 134.97 10 139.16
136C1M/18MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc154.28 10 133.16 6 139.16
137C1M/20RETEK Václav 2007 3 Olomouc184.28 18 131.47 8 139.47
138C1M/21SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha128.46 14 127.55 12 139.55
139K1M/80SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc132.91 8 121.71 20 140.91
140K1W/27ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK152.67 114 130.92 10 140.92
141C1W/9DAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk141.26 14 133.17 8 141.17
142C1M/22KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc152.87 14 132.22 10 142.22
143C1M/23RETEK Toman 2007 3 Olomouc146.94 18 128.48 14 142.48
144K1M/81POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha142.70 10 129.05 14 143.05
145K1M/82NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.126.16 66 135.06 8 143.06
146C1W/10STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc135.32 10 135.29 12 145.32
147K1M/83STRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná123.68 116 131.98 14 145.98
148K1W/28MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno144.35 20 130.58 16 146.58
149K1M/84HAUCK Marek 2007 3 KVS HK125.96 22 138.91 16 147.96
150C1M/24ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.138.39 10 141.61 22 148.39
151C1M/25VONEŠ Jakub 2007 KK Brand132.51 16 152.23 12 148.51
152C1M/26HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK139.87 10 193.47 10 149.87
153K1W/29ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha138.13 12 157.41 14 150.13
154K1M/85MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec132.42 18 138.04 22 150.42
155K1M/86ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha181.74 72 126.12 26 152.12
156C1M/27ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand144.12 10 155.00 10 154.12
157C2M/4MRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
134.15 20 150.42 12 154.15
158C1M/28HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn108.51 62 102.73 54 156.73
159K1M/87ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy149.67 18 149.31 8 157.31
160K1M/88PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec152.25 62 150.61 8 158.61
161K1W/30MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc196.20 60 142.73 16 158.73
162C2M/5BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
169.56 60 139.88 20 159.88
163K1W/31SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK111.92 58 105.21 58 163.21
164K1M/89KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec156.42 8 141.94 56 164.42
165K1M/90SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha148.48 16 152.52 112 164.48
166K1M/91NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice143.30 22 186.39 16 165.30
167K1W/32ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor122.83 66 153.98 12 165.98
168C1M/29SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc166.67 10 155.33 12 167.33
169C1M/30VENC Ondřej 2007 KK Brand205.28 16 155.87 12 167.87
170K1M/92CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha176.41 110 150.04 18 168.04
171C2M/6HEGER Jonáš
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
152.08 18 184.92 60 170.08
172K1M/93HADRABA Martin 2005 3 USK Pha159.81 16 150.10 22 172.10
173K1M/94NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor150.70 22 167.89 14 172.70
174K1W/33NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc190.92 18 163.42 10 173.42
175K1W/34VRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc176.58 14 163.41 12 175.41
176K1W/35BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.161.82 14 183.23 14 175.82
177K1M/95FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand147.75 210 121.69 60 181.69
178K1M/96ZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha169.89 14 190.06 16 183.89
179K1W/36SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha166.00 20 187.24 12 186.00
180K1M/97SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy128.90 60 121.24 158 188.90
181K1W/37NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand167.10 22 1.00 999 189.10
182K1M/98KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha132.22 60 137.32 112 192.22
183K1M/99BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha145.20 160 128.56 70 198.56
184C1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc178.82 20 185.43 16 198.82
185K1M/100BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha140.46 124 143.26 62 205.26
186C2X/2HANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
202.64 114 180.92 26 206.92
187K1M/101PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha190.05 20 210.05 22 210.05
188K1M/102PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.137.40 122 152.52 62 214.52
189C1M/31PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.199.41 122 207.21 10 217.21
190C1M/32SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha156.60 68 190.66 254 224.60
191C1W/12MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno190.12 116 163.30 64 227.30
192C2X/3JANŮ Veronika, 2005, Olomouc JANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
175.69 56 187.19 64 231.69
193K1M/103MANAS Adam 2004 3 Kadaň1.00 999 117.72 114 231.72
194C1M/33SAIDL František 2006 3 USK Pha1.00 999 137.30 112 249.30
195K1M/104KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc158.96 212 133.61 118 251.61
196K1W/38JURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná1.00 999 190.32 64 254.32
197C2M/7POLLERT Jáchym
PECHAČ Jonáš
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 192.96 72 264.96
198C2M/8POPELKA Petr
VALÁŠEK Jan
2005
2005
KK Brand
KK Brand
1.00 999 163.24 120 283.24
199K1M/105SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec193.32 212 177.42 114 291.42
200K1W/39BURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha177.07 216 175.16 120 295.16
201K1W/40RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor170.79 210 199.08 110 309.08
202C1W/13MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc203.36 108 184.12 158 311.36
203K1W/41ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK241.76 116 1.00 999 357.76
204K1M/106POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha1.00 999 203.79 156 359.79
205K1M/107ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto158.37 208 143.01 310 366.37
206K1W/42ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto172.97 214 162.06 210 372.06
207C1W/14ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor159.65 216 145.60 264 375.65
208K1M/108BAAR Dominik 2007 KK Opava155.58 412 188.15 504 567.58
209K1W/43HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha141.65 514 200.21 368 568.21
210C1M/34FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand138.93 464 165.07 656 602.93
Oddíl