Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků

29.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim77.89 0 77.36 0 77.36
2K1M/2ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice77.79 0 78.50 0 77.79
3K1M/3BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava78.52 0 80.93 6 78.52
4K1M/4HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK83.83 0 80.60 0 80.60
5K1M/5ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.79.12 2 80.80 0 80.80
6K1M/6ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky79.37 2 82.02 0 81.37
7C1M/1HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK82.90 0 85.89 4 82.90
8K1M/7ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.81.39 2 81.13 2 83.13
9K1M/8BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy85.57 2 83.46 0 83.46
10K1M/9BERAN Václav 2000 2 USK Pha86.08 2 84.90 0 84.90
11K1M/10ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha85.16 2 84.33 2 86.33
12C1M/2ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice87.85 0 85.45 6 87.85
13K1M/11BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.86.90 2 87.32 4 88.90
14K1M/12POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy85.93 4 85.03 4 89.03
15K1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha87.07 2 87.38 2 89.07
16K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice90.24 0 89.49 0 89.49
17C1M/3KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.90.54 4 87.95 2 89.95
18K1M/13KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB90.47 0 90.36 2 90.47
19K1W/3SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.38 0 89.55 2 91.55
20K1M/14TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.90.03 2 92.92 2 92.03
21C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha92.13 0 94.31 2 92.13
22K1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava98.77 0 92.39 0 92.39
23K1M/15LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha91.18 2 93.02 2 93.18
24K1W/5DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha93.00 4 90.09 4 94.09
25K1W/6DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.97.61 2 94.22 0 94.22
26K1M/16KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno86.49 54 86.30 8 94.30
27K1W/7BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha90.98 4 93.24 4 94.98
28K1M/17RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha98.88 6 91.73 4 95.73
29K1M/18BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov99.11 6 96.09 0 96.09
30K1M/19ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk96.20 0 101.96 6 96.20
31C1M/4BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.94.27 2 94.77 4 96.27
32K1W/8VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn92.39 4 92.00 8 96.39
33C1M/5PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec88.66 8 89.85 50 96.66
34K1M/20KRÁL Adam 2003 3 USK Pha95.98 2 94.81 2 96.81
35C1M/6WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn97.97 6 95.01 2 97.01
36K1M/21GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc95.09 2 101.36 2 97.09
37K1W/9NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec93.32 6 93.57 4 97.57
38K1W/10NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno93.76 4 98.14 6 97.76
39C1M/7POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy96.57 2 97.29 4 98.57
40K1W/11POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc96.41 4 96.64 2 98.64
41C1M/8KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.103.74 8 96.85 2 98.85
42K1M/22VESELÝ František 2000 3 Trutnov112.43 54 98.85 0 98.85
43K1W/12PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.99.36 0 99.94 4 99.36
44K1W/13NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava97.84 2 98.04 12 99.84
45K1W/14KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc101.34 0 99.88 0 99.88
46K1W/15HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava98.90 4 97.96 2 99.96
47K1M/23KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.100.30 0 100.31 0 100.30
48K1W/16OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava96.69 6 96.89 4 100.89
49K1M/24MILYÁN David 2001 3 L.Žatec97.43 52 97.81 4 101.81
50K1W/17ČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí99.59 8 102.20 0 102.20
51C1M/9KRÁL Adam 2003 3 USK Pha98.26 4 114.70 10 102.26
52C1W/2VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn103.22 0 104.41 2 103.22
53K1W/18KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha101.51 2 103.79 6 103.51
54K1M/25SAHULA Matěj 2003 3 Benátky106.40 4 99.55 4 103.55
55K1W/19MOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí107.08 6 97.67 6 103.67
56C1W/3GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice105.33 0 104.00 0 104.00
57K1M/26PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha100.02 4 100.48 4 104.02
58K1M/27LERCH Eduard 2002 3 Klášter.100.93 4 100.09 4 104.09
59K1M/28ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště106.66 2 104.71 0 104.71
60K1W/20DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha101.28 6 100.96 4 104.96
61K1M/29ŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž101.20 8 99.29 6 105.29
62K1M/30VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto131.57 4 99.40 6 105.40
63K1W/21KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice101.41 4 99.49 6 105.41
64K1M/31NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno113.89 4 105.45 0 105.45
65K1W/22FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa103.60 2 231.96 10 105.60
66C1M/10ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.101.68 4 104.09 2 105.68
67K1M/32FIALA Jakub 2001 3 Olomouc105.26 4 102.64 4 106.64
68K1M/33JANŮ Filip 2002 3 Olomouc106.68 0 103.93 4 106.68
69K1M/34RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc113.13 2 104.98 2 106.98
70K1M/35PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí99.49 8 110.05 6 107.49
71C1M/11LERCH Eduard 2002 3 Klášter.104.59 6 105.56 2 107.56
72K1M/36VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky97.87 10 105.76 52 107.87
73K1W/23SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž103.89 4 106.86 8 107.89
74K1M/37KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc108.28 0 105.80 4 108.28
75K1M/38MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc104.65 54 104.84 4 108.84
76K1M/39KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice107.50 6 103.01 6 109.01
77K1W/24KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí107.51 4 105.02 4 109.02
78K1M/40TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn108.27 2 107.19 2 109.19
79K1M/41KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.0.00 999 107.23 2 109.23
80C2M/1PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
107.33 2 111.75 4 109.33
81K1M/42HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha109.18 2 103.34 6 109.34
82K1M/43WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn109.62 4 107.60 2 109.60
83K1W/25TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí121.56 8 106.42 4 110.42
84C1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno108.97 2 109.37 4 110.97
85K1M/44MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha109.12 2 109.77 2 111.12
86K1M/1KNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc107.41 4 107.75 4 111.41
87C1M/12ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha113.25 2 111.46 0 111.46
88C2M/2TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
111.17 4 112.32 0 112.32
89K1M/45STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky111.25 2 110.44 2 112.44
90C1M/13URBAN Daniel 2001 3 Šumperk106.78 6 110.03 6 112.78
91K1M/46SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž111.83 2 106.88 6 112.88
92K1W/26ĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava113.29 0 118.17 52 113.29
93K1M/47KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.111.32 2 132.05 6 113.32
94K1M/48BURÁŇ Ilja 2003 0 SVK – UK Bratislava119.16 54 109.34 4 113.34
95K1M/49IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí119.66 4 109.42 4 113.42
96K1M/50ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha114.67 4 111.83 2 113.83
97K1W/27DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc117.21 0 112.20 2 114.20
98C1M/14ŽENKA Martin 2000 0 Pardub.112.23 6 108.55 6 114.55
99C1M/15JANŮ Filip 2002 0 Olomouc115.18 0 115.08 2 115.18
100C1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc115.72 2 113.55 2 115.55
101C1W/6NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno118.57 4 111.59 4 115.59
102K1M/2KRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc116.94 2 113.91 2 115.91
103K1M/51PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc120.41 2 114.11 2 116.11
104K1M/52HRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto116.49 4 114.73 2 116.73
105C1M/16KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.114.94 4 110.76 6 116.76
106K1M/53KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.115.01 2 112.36 6 117.01
107C1M/17KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc117.28 0 120.90 2 117.28
108K1W/28BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha118.69 2 111.93 6 117.93
109K1M/54HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc114.45 4 126.61 4 118.45
110K1W/29HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky119.41 4 116.48 2 118.48
111K1W/30KOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc112.58 6 124.26 6 118.58
112C1M/18DANĚK Dominik 1998 0 Šumperk119.12 0 115.93 10 119.12
113K1W/31HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc119.54 0 117.75 4 119.54
114K1M/55CHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí117.58 4 119.90 0 119.90
115K1M/56KADLEC Filip 2003 3 USK Pha120.39 4 110.01 10 120.01
116C2M/3POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
114.82 6 108.39 12 120.39
117K1M/57LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc122.30 4 116.62 4 120.62
118K1M/58FRENCL Josef 2002 0 USK Pha116.88 4 119.38 2 120.88
119K1M/59LUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc138.70 8 117.02 4 121.02
120C1W/7PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec115.09 6 117.24 4 121.09
121K1M/60PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž134.45 54 115.16 6 121.16
122K1M/61KUBUNEC Filip 2002 0 SVK – UK Bratislava119.70 2 124.56 54 121.70
123C1M/19ŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.118.00 10 117.86 4 121.86
124K1M/62SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc122.82 6 119.88 2 121.88
125K1W/32ĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava120.50 4 118.14 4 122.14
126K1M/63HALA Jiří 2002 0 Olomouc0.00 999 121.07 2 123.07
127C1M/20RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc121.12 2 133.21 6 123.12
128K1M/64URBAN Daniel 2001 0 Šumperk121.56 2 118.65 54 123.56
129C2M/4ŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
2 Kroměříž
Kroměříž
117.88 6 120.16 56 123.88
130C1W/8FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa124.70 0 124.33 12 124.70
131K1M/65PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník130.49 6 121.36 4 125.36
132C1M/21FIALA Jakub 2001 0 Olomouc122.30 4 119.39 6 125.39
133K1M/3MRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava129.07 2 126.05 0 126.05
134K1M/4ŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž131.52 2 122.35 4 126.35
135C1W/9SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž124.95 2 125.27 4 126.95
136K1W/33HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava125.79 6 123.00 4 127.00
137K1M/66DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha122.27 6 121.37 6 127.37
138C2M/5LHOTA Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2002
2001
3 USK Pha
USK Pha
121.38 6 125.50 6 127.38
139K1M/67HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto145.22 4 121.49 6 127.49
140K1W/34KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava119.58 8 122.13 6 127.58
141K1M/5DOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc143.27 6 128.17 0 128.17
142C1W/10KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí126.82 4 125.50 4 129.50
143K1M/68NACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.141.40 6 123.68 6 129.68
144C1W/11KRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha122.89 8 126.39 4 130.39
145K1M/6NOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc124.63 6 131.50 4 130.63
146C1W/12PALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.130.92 2 128.48 4 132.48
147K1M/69SMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.149.36 2 129.53 4 133.53
148K1M/7MRÁKA Jan 2004 0 Olomouc0.00 999 131.84 2 133.84
149K1W/35RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha118.96 16 126.11 56 134.96
150K1W/36KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky129.16 6 134.96 10 135.16
151K1M/70WALTER David 2001 0 Šumperk141.56 50 127.78 8 135.78
152K1M/71BURŠÍK Matěj 2003 0 SVK – UK Bratislava134.99 2 136.81 54 136.99
153K1M/8ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha135.38 12 133.81 4 137.81
154K1M/72MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.138.17 0 142.46 60 138.17
155C1M/22GABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc136.11 4 132.35 6 138.35
156K1M/73KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.120.56 58 129.24 10 139.24
157K1M/9KLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.136.94 4 143.66 10 140.94
158K1M/74VÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk145.23 104 139.69 2 141.69
159K1W/37DIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel141.61 108 136.44 6 142.44
160K1M/10JANŮ Veronika 2005 0 Olomouc129.91 56 142.55 0 142.55
161C1W/13HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc139.02 4 145.39 4 143.02
162C1W/14BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha153.77 52 142.30 4 146.30
163K1M/75ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha142.92 4 147.78 4 146.92
164C2M/6PROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
2002
2001
Olomouc
Olomouc
143.02 4 190.35 60 147.02
165K1M/76KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov93.03 54 97.95 50 147.03
166K1W/38DIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel141.22 6 152.15 54 147.22
167K1M/11HRIC Ondřej 2004 0 Olomouc143.93 4 141.64 8 147.93
168K1M/77ŠVARC Adam 2001 0 Olomouc141.37 58 140.14 8 148.14
169C2M/7TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
Horš.Týn
Horš.Týn
145.47 6 150.17 6 151.47
170K1M/78RANCE Sebastián 2002 0 Olomouc178.89 52 149.85 2 151.85
171K1M/79ZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí165.13 4 144.29 8 152.29
172C1M/23HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc146.43 6 167.94 6 152.43
173K1M/80ŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk175.08 8 143.82 10 153.82
174C1W/15DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc151.38 4 152.44 54 155.38
175C1M/24PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník153.83 2 159.21 4 155.83
176C1M/25KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.147.00 64 145.45 16 161.45
177K1M/12GÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc158.16 4 160.58 4 162.16
178C2M/8SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 147.59 16 163.59
179C2M/9LUDWIG Hubert
MRÁKA Tomáš
1999
2001
Olomouc
Olomouc
155.68 8 157.50 60 163.68
180K1W/39LANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.159.16 6 168.67 6 165.16
181K1M/13HEGER Jonáš 2006 0 KVS HK162.03 4 165.03 10 166.03
182K1M/14BERAN Vojtěch 2005 0 USK Pha168.16 4 161.60 8 169.60
183K1M/81SURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk162.89 12 179.73 8 174.89
184C1M/26NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.167.27 108 168.84 10 178.84
185K1M/82MALATSCHEK Matěj 2002 0 SVK – UK Bratislava174.51 6 142.31 58 180.51
186K1W/40NOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.198.05 6 177.25 8 185.25
187K1M/15URBAN Michal 2004 0 Šumperk0.00 999 133.49 54 187.49
188K1W/41KREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno221.09 18 184.68 8 192.68
189K1M/83ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.148.60 56 140.28 154 204.60
190K1M/84ČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.188.31 106 151.65 56 207.65
191K1W/42VAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel149.83 58 174.90 58 207.83
192K1M/85VRBA Matěj 2002 0 KK Brno0.00 999 230.20 6 236.20
193K1W/43DZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno236.81 10 232.30 10 242.30
194K1M/86VRBA Jan 2003 0 KK Brno206.69 62 164.53 158 268.69
195K1W/44PECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.0.00 999 239.56 110 349.56
196K1M/87NOVÁK Matěj 2003 0 KK Opava163.53 204 197.22 156 353.22
197K1W/45ŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel179.44 304 177.16 252 429.16
198K1M/16JAROŠ Michael 2006 0 Olomouc155.85 404 132.82 306 438.82
199K1M/17KALÁČEK Pavel 2004 0 Kroměříž120.79 460 122.05 458 580.05
200K1W/46NOVÁKOVÁ Veronika 2001 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00
201K1M/88BERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00
Oddíl