vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů

30.04.2017   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:13,12 75/141/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.09:25,9012.78/2,368/129/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec09:27,0313.91/2,562/117/0
4.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel09:42,7929.67/5,457/0/57
5.3/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc09:44,8331.71/5,753/0/45
6.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.09:45,0331.91/5,849/105/0
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto09:45,3432.22/5,846/93/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.09:45,9832.86/5,943/81/0
9. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.09:53,0439.92/7,240/69/0
10.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.10:02,7349.61/9,037/57/0
11. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.10:03,0749.95/9,035/45/0
12.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.10:12,7659.64/10,833/33/0
13.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.10:21,4368.31/12,331/21/0
14. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto10:27,3974.27/13,429/15/0
15.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel10:41,5688.45/16,027/0/33
16.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc10:44,8391.71/16,625/0/21
17.2/VMCHOD David 1982 Blovice10:45,8492.72/16,823/9/0
18.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk10:54,95101.83/18,421/0/15
19.5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk10:59,16106.04/19,219/0/9
20.3/VMŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa11:10,76117.64/21,317/3/0
21.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí11:20,41127.29/23,015/0/3
22.3/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.11:24,19131.07/23,714/2/0
23.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.11:26,25133.13/24,113/1/0
24.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc11:28,82135.70/24,512/0/2
25.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha11:35,56142.44/25,811/0/0
26.4/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto11:44,23151.11/27,310/0/0
27.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo12:04,42171.30/31,09/0/1

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno09:06,19 75/0/116
2.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.09:11,685.49/1,068/0/104
3.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc09:11,895.70/1,062/0/92
4.2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel09:11,925.73/1,057/0/80
5.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno09:21,4015.21/2,853/0/68
6.3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz09:24,2418.05/3,349/88/0
7.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.09:24,7518.56/3,446/76/0
8.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha09:28,8522.66/4,143/64/0
9.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc09:49,7143.52/8,040/0/56
10.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:11,1664.97/11,937/0/44
11.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:11,6965.50/12,035/0/32
12.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.10:11,7765.58/12,033/52/0
13.5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel10:14,0267.83/12,431/0/26
14.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:16,1569.96/12,829/46/0
15.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno10:23,3077.11/14,127/0/20
16.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc10:25,1878.99/14,525/0/14
17.6/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:28,3182.12/15,023/40/0
18.3/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav10:30,6184.42/15,521/34/0
19.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.10:35,1088.91/16,319/28/0
20.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav10:48,37102.18/18,717/22/0
21.5/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav10:52,73106.54/19,515/16/0
22.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc10:56,03109.84/20,114/0/8
23. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz11:01,28115.10/21,113/10/0
24.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand11:06,35120.16/22,012/4/0
25.6/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel11:16,00129.81/23,811/0/2
26.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.11:35,97149.78/27,410/3/0
27.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc11:37,47151.28/27,79/0/1
28.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.11:42,88156.69/28,78/2/0
29.6/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz11:57,56171.38/31,47/1/0
  ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko PlzDSQ 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno08:26,33 75/0/126
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc08:27,541.21/0,268/0/114
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc08:28,852.52/0,562/0/102
4.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:32,906.57/1,357/216/0
5.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:37,3611.03/2,253/204/0
6.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:39,8613.53/2,749/192/0
7.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha08:41,7715.44/3,046/180/0
8.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz08:42,8516.52/3,343/168/0
9.5/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc08:46,5120.18/4,040/0/90
10.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.08:47,0420.71/4,137/156/0
11.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.08:53,0726.74/5,335/144/0
12.3/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice08:54,6228.29/5,633/132/0
13.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí08:55,6929.36/5,831/0/78
14.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz08:56,8830.55/6,029/120/0
15.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc08:59,9033.57/6,627/0/66
16.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK09:00,4334.10/6,725/108/0
17.4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov09:04,1437.81/7,523/96/0
18.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno09:05,7639.43/7,821/0/60
19.6/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:10,2843.96/8,719/0/54
20.5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:19,0752.74/10,417/0/48
21. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto09:19,7053.37/10,515/84/0
22.4/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov09:20,5154.18/10,714/72/0
23.7/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:22,2055.87/11,013/66/0
24.5/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz09:24,6858.35/11,512/60/0
25.6/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:24,8058.47/11,511/54/0
26.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:25,6759.34/11,710/48/0
27.6/VMBUCHTEL Martin 1982 Hubertus09:26,4660.13/11,99/42/0
28.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž09:31,7965.46/12,98/0/42
29.7/VMCHOD David 1982 3 Blovice09:32,4666.13/13,17/36/0
30.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc09:33,5967.26/13,36/0/36
31.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz09:34,6368.30/13,55/30/0
32.8/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto09:38,6572.32/14,34/24/0
33.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc09:45,2378.90/15,63/0/30
34.9/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov09:47,2080.87/16,02/18/0
35.5/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc09:51,1184.78/16,71/0/24
36.3/VSMÍTKA Petr 1963 2 Chomutov09:55,4789.14/17,60/12/0
37.6/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:59,2892.96/18,40/0/18
38.7/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto10:06,1899.85/19,70/11/0
39.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc10:14,08107.75/21,30/0/12
40.8/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.10:19,93113.60/22,40/10/0
41.9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk10:32,15125.82/24,80/0/6
42.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc10:33,66127.33/25,10/0/5
43.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor10:35,88129.55/25,60/9/0
44.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.10:43,87137.54/27,20/8/0
45.10/DSBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz10:45,33139.00/27,50/7/0
46.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc10:46,83140.50/27,70/0/4
47.4/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec10:49,93143.60/28,40/6/0
48.10/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.10:57,35151.02/29,80/5/0
49.11/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz11:08,69162.36/32,10/4/0
50.5/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa11:09,26162.93/32,20/3/0
51.8/VMKUTÝ Tomáš 1979 Litovel11:42,26195.93/38,70/0/3
52.5/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel11:42,38196.05/38,70/0/2
53.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel11:50,86204.53/40,40/0/1
54.6/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice11:56,56210.23/41,50/2/0
55.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov12:01,11214.78/42,40/1/0
56.7/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.12:10,11223.78/44,20/0/0
57.8/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel12:19,17232.84/46,00/0/0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So PísekDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno10:28,88 75/0/38
2.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno10:34,395.51/0,968/0/26
3.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.10:57,2128.33/4,562/7/0
4.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc10:59,9631.08/4,957/0/14
5.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 Olomouc11:24,4455.56/8,853/0/8
6.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno11:24,6555.77/8,949/0/2
7.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.11:54,5385.65/13,646/1/0
8.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc12:01,1892.30/14,743/0/1
9.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc12:08,5599.67/15,840/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
09:05,47 75/0/68
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:07,882.41/0,468/93/0
3.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
09:12,627.15/1,362/81/56
4. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:28,3222.85/4,257/69/0
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
09:34,3728.90/5,353/57/0
6.3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
09:35,8730.40/5,649/0/44
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
09:36,9831.51/5,846/45/0
8.4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
10:00,7855.31/10,143/33/32
9.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
10:06,1260.65/11,140/0/20
10. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
10:20,1474.67/13,737/21/0
11. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:39,8194.34/17,335/9/0
12.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
10:48,56103.10/18,933/3/0
13.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
10:53,08107.61/19,731/0/8
14.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:57,11111.64/20,529/0/2
15.1/ZSVEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:12,83127.36/23,327/2/0
16.1/VSBŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
SKVeselí
Tesla Bo
11:25,71140.24/25,725/0/1
17.5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška
MAŠÍNOVÁ Marie
1995
1997
3 Litovel
Č.Kruml.
11:45,72160.25/29,423/1/0
  WALTER David
URBAN Daniel
2001
2001
Šumperk
Šumperk
DNS 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3