vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.

21.05.2016   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Lukáš Kubričan   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava82.40 0 82.77 108 82.40 75
2.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice82.40 2 82.79 4 84.402.00/2,468
3.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha82.02 4 84.77 0 84.772.37/2,968
4.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy86.07 4 83.21 2 85.212.81/3,468
5.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB85.62 0 88.05 56 85.623.22/3,962
6.3/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava84.15 2 85.89 4 86.153.75/4,657
7. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava86.58 0 85.51 60 86.584.18/5,153
8.2/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha86.67 0 84.83 4 86.674.27/5,249
9. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky87.56 0 90.20 104 87.565.16/6,346
10.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha85.64 2 85.61 2 87.615.21/6,343
11.3/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha87.79 0 88.69 10 87.795.39/6,540
12.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha85.98 2 86.11 8 87.985.58/6,837
13.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB86.89 2 94.11 4 88.896.49/7,935
14.4/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha85.04 4 87.12 6 89.046.64/8,133
15.5/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.88.14 2 85.07 4 89.076.67/8,131
16.5/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.85.17 4 87.28 2 89.176.77/8,229
17. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha86.53 6 87.24 2 89.246.84/8,329
18.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha87.25 2 91.48 0 89.256.85/8,327
19.4/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.41 10 88.24 2 90.247.84/9,527
20.2/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy91.01 4 88.82 2 90.828.42/10,225
21.5/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy88.86 2 89.48 4 90.868.46/10,323
22.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí89.38 8 87.52 4 91.529.12/11,121
23.7/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník90.45 4 87.85 4 91.859.45/11,519
24.8/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno104.00 4 90.22 2 92.229.82/11,917
25.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.91.71 2 90.78 2 92.7810.38/12,615
25.9/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha90.78 2 88.10 54 92.7810.38/12,614
27.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.91.49 4 90.85 2 92.8510.45/12,713
28. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice88.93 4 90.42 4 92.9310.53/12,812
29.5/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.94.47 4 91.13 2 93.1310.73/13,011
30.6/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha87.22 6 87.25 6 93.2210.82/13,110
31.6/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy89.87 4 89.42 4 93.4211.02/13,49
32.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky91.06 62 92.29 2 94.2911.89/14,48
33.7/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy94.44 6 92.78 2 94.7812.38/15,07
34.7/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.93.67 4 93.49 2 95.4913.09/15,96
35.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha94.10 4 91.77 4 95.7713.37/16,25
36.7/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.95.23 8 93.92 2 95.9213.52/16,44
37.8/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim92.31 6 92.11 4 96.1113.71/16,63
38.8/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.92.52 4 101.21 12 96.5214.12/17,12
39.10/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy106.04 54 90.88 6 96.8814.48/17,61
40.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice105.70 12 93.07 4 97.0714.67/17,80
41.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava95.68 2 96.14 8 97.6815.28/18,50
42.9/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky88.89 10 93.18 14 98.8916.49/20,00
43.8/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec95.04 4 92.60 10 99.0416.64/20,20
44.10/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc99.24 0 101.82 12 99.2416.84/20,40
45. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice92.21 12 89.34 10 99.3416.94/20,60
46.9/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand99.69 0 98.22 2 99.6917.29/21,00
47.11/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec93.74 6 91.94 8 99.7417.34/21,00
48.12/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha96.00 58 94.05 6 100.0517.65/21,40
49.9/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice92.68 56 92.68 8 100.6818.28/22,20
50.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky94.51 56 93.93 8 101.9319.53/23,70
51.5/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí101.51 4 96.07 6 102.0719.67/23,90
52.10/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník98.41 62 94.24 8 102.2419.84/24,10
53.13/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.96.40 6 94.37 12 102.4020.00/24,30
54.6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk99.43 6 96.68 6 102.6820.28/24,60
55.14/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand95.15 8 92.93 10 102.9320.53/24,90
56.15/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.93.99 10 109.11 6 103.9921.59/26,20
57. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy121.52 6 98.42 6 104.4222.02/26,70
58.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.69 8 104.20 2 106.2023.80/28,90
59. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor111.81 10 94.85 12 106.8524.45/29,70
60.16/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz107.56 0 108.09 4 107.5625.16/30,50
61.17/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB101.74 6 105.39 10 107.7425.34/30,80
62.11/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK104.05 4 101.79 54 108.0525.65/31,10
63.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc122.89 10 104.24 4 108.2425.84/31,40
64.8/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha104.60 6 102.50 6 108.5026.10/31,70
65. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice92.58 62 99.12 10 109.1226.72/32,40
66.18/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha99.37 10 105.52 8 109.3726.97/32,70
67.9/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc101.16 12 99.81 10 109.8127.41/33,30
68. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy103.92 18 104.11 6 110.1127.71/33,60
69.12/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.100.75 60 107.60 4 111.6029.20/35,40
70.10/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc104.39 8 108.68 8 112.3929.99/36,40
71.11/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB100.09 62 98.92 14 112.9230.52/37,00
72.19/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk121.16 2 109.63 4 113.6331.23/37,90
73.20/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava106.10 8 105.09 60 114.1031.70/38,50
74.21/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice105.93 110 104.41 10 114.4132.01/38,80
75.22/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc133.01 12 108.70 6 114.7032.30/39,20
76.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava113.77 4 109.19 6 115.1932.79/39,80
77.12/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha103.59 104 111.26 4 115.2632.86/39,90
78.13/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec107.43 8 104.65 102 115.4333.03/40,10
79.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.67 4 130.25 4 115.6733.27/40,40
80.23/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha109.80 6 123.24 10 115.8033.40/40,50
81.14/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.110.22 6 102.62 52 116.2233.82/41,00
82.15/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno110.50 8 97.00 54 118.5036.10/43,80
83.24/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha115.83 4 119.66 10 119.8337.43/45,40
84.11/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand117.93 2 117.02 4 119.9337.53/45,50
85.25/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk108.80 12 122.79 6 120.8038.40/46,60
86.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava125.48 6 116.15 6 122.1539.75/48,20
87.16/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha118.50 14 114.89 8 122.8940.49/49,10
88.26/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha137.02 10 113.45 10 123.4541.05/49,80
89.17/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky117.31 60 110.02 14 124.0241.62/50,50
90.18/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec116.92 8 124.91 12 124.9242.52/51,60
91.19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.72 52 123.45 2 125.4543.05/52,20
92.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice128.77 16 119.80 6 125.8043.40/52,70
93.11/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky124.15 10 120.60 6 126.6044.20/53,60
94.27/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha122.40 66 113.84 14 127.8445.44/55,10
95.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand123.71 12 120.66 8 128.6646.26/56,10
96.20/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn117.46 18 119.59 10 129.5947.19/57,30
97.4/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand125.16 8 120.18 10 130.1847.78/58,00
98.28/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand122.03 10 102.08 62 132.0349.63/60,20
99.12/U23NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno124.43 8 108.49 60 132.4350.03/60,70
100.5/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB126.64 6 127.07 8 132.6450.24/61,00
101.29/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno120.75 14 168.95 54 134.7552.35/63,50
102.4/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha136.16 14 129.39 8 137.3954.99/66,70
103.12/VMBENEŠ Petr 1975 3 Heletag136.17 12 123.54 14 137.5455.14/66,90
104.6/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk122.97 16 138.99 8 138.9756.57/68,70
105.21/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha129.96 10 136.10 58 139.9657.56/69,90
106.22/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha141.63 8 132.87 8 140.8758.47/71,00
107.7/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor135.57 6 129.11 60 141.5759.17/71,80
108.23/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha143.60 6 142.65 102 149.6067.20/81,60
109.30/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk140.42 12 143.61 8 151.6169.21/84,00
110.24/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand139.14 14 134.84 60 153.1470.74/85,80
111.8/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha213.79 16 143.58 12 155.5873.18/88,80
112.25/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc129.13 154 150.03 8 158.0375.63/91,80
113.9/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm126.69 260 152.82 12 164.8282.42/100,00
114.31/DMWALTER David 2001 3 Šumperk194.29 16 155.28 10 165.2882.88/100,60
115.10/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc151.46 14 137.35 56 165.4683.06/100,80
116.26/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha144.54 68 178.37 16 194.37111.97/135,90
117.13/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec130.84 64 127.72 68 194.84112.44/136,50
118.32/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec120.83 158 120.52 106 226.52144.12/174,90
119.14/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec130.95 110 118.80 108 226.80144.40/175,20
120.11/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc1.00 999 171.23 60 231.23148.83/180,60
121.27/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm232.05 224 148.16 112 260.16177.76/215,70
122.12/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand141.96 306 178.29 110 288.29205.89/249,90
  MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno96.89 0 96.06 2 96.89 60
2.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha106.17 0 97.23 4 101.234.34/4,560
3.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice98.80 4 99.76 8 102.805.91/6,160
4.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno104.73 2 102.68 4 106.689.79/10,160
5.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy106.96 2 114.34 8 108.9612.07/12,553
6.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno121.17 110 112.83 4 116.8319.94/20,653
7.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec117.88 2 121.86 4 119.8822.99/23,747
8.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn124.06 6 113.71 8 121.7124.82/25,642
9.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc125.36 6 120.57 2 122.5725.68/26,538
10.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.126.17 56 119.20 4 123.2026.31/27,234
11.3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc127.26 2 117.06 8 125.0628.17/29,131
12.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc137.09 10 125.25 2 127.2530.36/31,328
13.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava137.43 10 121.96 6 127.9631.07/32,125
14.5/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha127.67 6 125.96 4 129.9633.07/34,122
15.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc137.89 10 140.13 10 147.8951.00/52,620
16.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava165.85 12 145.77 10 155.7758.88/60,818
17.6/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk149.93 6 157.42 204 155.9359.04/60,916
18.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno174.27 6 163.09 6 169.0972.20/74,514
19.8/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí160.49 12 143.26 156 172.4975.60/78,012
20.7/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava141.21 58 222.56 110 199.21102.32/105,610
21.9/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha155.07 108 175.24 60 235.24138.35/142,89
22.3/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov202.57 106 178.38 58 236.38139.49/144,08
23.10/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha138.42 462 223.12 68 291.12194.23/200,57

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
89.11 2 90.46 4 91.11 60
2.1/DSNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
1 Olomouc
Olomouc
98.13 0 99.34 6 98.137.02/7,760
3.2/DSKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
100.25 2 97.80 2 99.808.69/9,560
4. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
100.80 4 98.48 8 104.8013.69/15,060
5.3/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
100.42 6 106.18 102 106.4215.31/16,860
6.1/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
105.45 4 104.25 6 109.4518.34/20,153
7.4/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
102.75 8 103.05 10 110.7519.64/21,647
8.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
121.00 6 109.41 2 111.4120.30/22,342
9.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
107.33 14 108.08 6 114.0822.97/25,242
10.1/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
124.59 12 119.13 8 127.1336.02/39,538
11.2/DMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
133.78 160 119.91 20 139.9148.80/53,634
12. BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
123.72 68 128.38 14 142.3851.27/56,331
13.5/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
130.50 12 137.37 16 142.5051.39/56,428
14.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
148.11 20 148.63 114 168.1177.00/84,525
15.3/ZSFRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
166.88 74 160.69 14 174.6983.58/91,722
16.3/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
156.70 162 1.00 999 318.70227.59/249,820

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc86.14 2 84.34 0 84.34 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.83.16 2 82.92 2 84.920.58/0,775
3.2/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha84.89 2 85.55 0 85.551.21/1,475
4. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha89.63 2 85.75 0 85.751.41/1,775
5.3/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha86.12 4 84.38 2 86.382.04/2,475
6.4/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.86.89 0 86.46 0 86.462.12/2,575
7.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.90.58 2 88.39 0 88.394.05/4,875
8.5/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB90.20 60 87.75 2 89.755.41/6,468
9. KARÁSEK Petr 1986 2 USK Pha87.01 4 86.11 6 91.016.67/7,962
10.6/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.89.48 2 89.47 2 91.477.13/8,557
11.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc88.99 4 89.67 4 92.998.65/10,357
12.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc97.78 4 93.28 0 93.288.94/10,653
12. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.78 0 91.28 2 93.288.94/10,649
14.1/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha93.54 4 91.34 2 93.349.00/10,746
15.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha96.68 12 93.03 4 97.0312.69/15,043
16.3/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn96.77 8 96.33 2 98.3313.99/16,640
17.4/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.95.08 4 102.99 2 99.0814.74/17,537
18.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK95.18 58 97.42 2 99.4215.08/17,935
19.2/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent95.89 4 99.39 104 99.8915.55/18,433
20.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc109.37 12 100.48 0 100.4816.14/19,131
21. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB97.18 4 99.29 4 101.1816.84/20,029
22.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor95.63 6 112.63 202 101.6317.29/20,527
23.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV106.38 58 93.94 8 101.9417.60/20,925
24.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice96.24 14 98.33 4 102.3317.99/21,323
25. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.105.51 4 98.95 4 102.9518.61/22,121
26.5/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk116.56 2 98.98 4 102.9818.64/22,119
27.6/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk97.52 8 99.14 4 103.1418.80/22,317
28. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy102.14 8 101.73 2 103.7319.39/23,015
29.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja99.91 4 103.14 4 103.9119.57/23,214
30.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec109.27 10 99.25 6 105.2520.91/24,813
31.2/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov127.39 0 103.58 2 105.5821.24/25,212
32. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa100.08 8 109.25 54 108.0823.74/28,111
33.6/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov101.36 8 111.22 8 109.3625.02/29,710
34.2/U23CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK101.52 8 93.72 60 109.5225.18/29,99
35.2/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha127.46 6 109.99 2 111.9927.65/32,88
36.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha130.91 62 110.55 2 112.5528.21/33,47
37.7/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK112.46 6 109.40 4 113.4029.06/34,56
38.10/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk149.24 18 110.24 4 114.2429.90/35,55
39.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha119.31 2 111.20 4 115.2030.86/36,64
40.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc117.57 4 115.80 0 115.8031.46/37,33
41.5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk110.05 8 108.81 50 118.0533.71/40,02
42.6/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha151.18 66 115.00 4 119.0034.66/41,11
43.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc113.61 6 111.23 8 119.2334.89/41,40
44.8/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava138.14 14 115.54 4 119.5435.20/41,70
45.8/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand110.71 10 111.12 10 120.7136.37/43,10
46.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.00 4 136.68 8 124.0039.66/47,00
47.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc126.78 60 116.64 8 124.6440.30/47,80
48.11/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK117.58 54 124.78 0 124.7840.44/47,90
49.8/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm101.20 56 125.99 4 129.9945.65/54,10
50.9/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha162.79 222 144.27 6 150.2765.93/78,20
51.10/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn153.29 158 147.79 4 151.7967.45/80,00
52.11/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak152.43 4 130.99 106 156.4372.09/85,50
53.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand152.74 6 1.00 999 158.7474.40/88,20
54.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk125.75 154 122.64 52 174.6490.30/107,10
55.10/DMKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov127.62 64 132.67 58 190.67106.33/126,10
56.12/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha139.48 64 194.35 156 203.48119.14/141,30
57.11/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha166.92 158 134.76 108 242.76158.42/187,80
58. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek114.44 216 96.98 308 330.44246.10/291,80
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha92.25 4 90.60 0 90.60 75
2.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice89.09 2 89.92 2 91.090.49/0,575
3.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice91.33 0 91.56 4 91.330.73/0,875
4.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno91.80 0 91.20 2 91.801.20/1,368
5.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn97.67 0 90.21 2 92.211.61/1,868
6.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava93.42 0 93.79 10 93.422.82/3,162
7.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava97.48 0 93.86 0 93.863.26/3,662
8.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc92.70 4 93.93 0 93.933.33/3,757
9.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec94.87 4 94.61 0 94.614.01/4,457
10.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy96.61 2 93.39 2 95.394.79/5,353
11.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha96.26 0 96.45 2 96.265.66/6,253
12.4/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha95.06 2 92.41 4 96.415.81/6,449
13.5/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno96.54 2 96.68 0 96.686.08/6,749
14. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno96.86 2 97.45 4 98.868.26/9,146
15.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc113.38 0 99.26 0 99.268.66/9,643
16.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.99.50 2 98.75 2 100.7510.15/11,240
17.4/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava101.57 2 104.47 0 103.5712.97/14,337
18.5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.21 0 102.24 2 104.2413.64/15,135
19. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB107.91 2 106.33 0 106.3315.73/17,433
20.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV123.76 4 106.78 0 106.7816.18/17,931
21.6/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand109.74 4 106.15 2 108.1517.55/19,429
22.7/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc113.21 2 104.44 4 108.4417.84/19,727
23. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice115.00 0 108.53 0 108.5317.93/19,825
24.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno103.23 6 138.98 56 109.2318.63/20,623
25.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha105.33 4 111.11 52 109.3318.73/20,721
26.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc120.35 2 109.78 0 109.7819.18/21,219
27.7/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha106.05 4 106.70 56 110.0519.45/21,517
28.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava105.78 56 108.42 2 110.4219.82/21,915
29.8/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava111.21 0 116.10 4 111.2120.61/22,714
30.7/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc110.18 4 111.02 2 113.0222.42/24,713
31. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy112.82 2 107.83 12 114.8224.22/26,712
32. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy116.06 4 109.08 152 120.0629.46/32,511
33.8/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand118.99 8 116.22 4 120.2229.62/32,710
34.9/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor119.57 2 121.36 4 121.5730.97/34,29
35.9/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc120.15 4 125.28 6 124.1533.55/37,08
36.10/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha149.21 14 119.70 6 125.7035.10/38,77
37.11/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.16 6 134.93 10 127.1636.56/40,46
38.10/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha123.19 4 108.32 56 127.1936.59/40,45
39.12/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand120.48 54 128.59 0 128.5937.99/41,94
40.13/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha131.57 0 138.84 0 131.5740.97/45,23
41.3/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava130.68 2 130.71 6 132.6842.08/46,42
42.11/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice127.16 6 129.61 6 133.1642.56/47,01
43.12/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc130.09 6 146.38 6 136.0945.49/50,20
44.13/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk175.45 10 131.18 6 137.1846.58/51,40
45.14/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy135.57 2 117.63 64 137.5746.97/51,80
46.14/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand136.01 6 137.69 10 142.0151.41/56,70
47. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor137.29 6 100.68 258 143.2952.69/58,20
48.15/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky134.64 10 1.00 999 144.6454.04/59,60
49.16/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK136.69 10 133.72 12 145.7255.12/60,80
50.15/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand135.44 16 1.00 999 151.4460.84/67,20
51.17/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno153.21 2 150.04 8 155.2164.61/71,30
52.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc163.96 14 151.86 4 155.8665.26/72,00
53.8/DSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava152.99 152 160.19 0 160.1969.59/76,80
54.16/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK132.84 164 131.69 54 185.6995.09/105,00
55.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc146.57 108 140.49 66 206.49115.89/127,90
56.18/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy187.56 314 175.99 58 233.99143.39/158,30
57.9/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník172.40 64 180.21 62 236.40145.80/160,90
58.17/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky1.00 999 143.50 112 255.50164.90/182,00
  LÁSKO Eva 1984 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3