vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.

22.05.2016   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Lukáš Kubričan   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava81.96 2 82.06 0 82.06 75
2. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava83.65 0 82.77 6 83.651.59/1,968
3.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice80.35 4 82.12 2 84.122.06/2,562
4.1/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha85.16 0 84.92 108 85.163.10/3,862
5. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky85.19 0 86.99 4 85.193.13/3,857
6.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha86.10 0 84.83 2 86.104.04/4,953
7.3/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha84.38 2 85.87 6 86.384.32/5,349
8.2/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha82.83 4 89.36 8 86.834.77/5,846
9.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB84.44 4 86.84 10 88.446.38/7,846
10.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha86.74 2 86.80 2 88.746.68/8,143
11. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus85.34 4 82.84 6 88.846.78/8,343
12.4/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha87.11 2 87.32 8 89.117.05/8,643
13.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky85.92 4 88.57 6 89.927.86/9,640
14.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.88.39 2 90.17 2 90.398.33/10,237
15.3/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha90.78 0 91.43 8 90.788.72/10,635
16.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.91.09 0 102.94 10 91.099.03/11,033
17. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy89.48 2 91.30 2 91.489.42/11,531
18.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy85.54 6 85.27 54 91.549.48/11,629
19. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha87.68 4 88.06 6 91.689.62/11,727
20.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí87.20 6 87.79 4 91.799.73/11,925
21.3/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha90.36 6 89.86 2 91.869.80/11,923
22.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava107.00 10 84.83 8 92.8310.77/13,121
23.4/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha89.03 4 96.30 4 93.0310.97/13,419
24. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice89.18 4 90.23 110 93.1811.12/13,617
25.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB89.75 4 88.80 8 93.7511.69/14,215
26.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.80 2 93.32 2 93.8011.74/14,314
27.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy92.18 8 92.01 2 94.0111.95/14,613
28.4/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec92.21 2 93.50 4 94.2112.15/14,812
29.6/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy90.70 8 90.37 4 94.3712.31/15,011
30.7/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník97.66 12 90.39 4 94.3912.33/15,010
31.7/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.94.79 0 93.52 2 94.7912.73/15,59
32.8/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno90.23 56 93.35 2 95.3513.29/16,28
33.7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz91.68 4 105.36 8 95.6813.62/16,67
34.5/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy90.15 10 91.83 4 95.8313.77/16,86
35.9/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy89.90 6 101.32 10 95.9013.84/16,95
36.6/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.90.19 104 90.51 6 96.5114.45/17,64
37.8/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.96.61 0 107.13 56 96.6114.55/17,73
38.7/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy94.49 4 94.99 2 96.9914.93/18,22
39.8/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky90.64 16 93.26 4 97.2615.20/18,51
40.2/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice97.44 0 97.31 8 97.4415.38/18,70
41.9/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha92.74 6 89.57 8 97.5715.51/18,90
42.9/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice92.65 8 92.72 6 98.7216.66/20,30
43.10/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec94.80 4 93.91 52 98.8016.74/20,40
44.3/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha95.00 52 94.05 6 100.0517.99/21,90
45.11/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.90.10 10 97.37 8 100.1018.04/22,00
46.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava98.20 4 96.19 4 100.1918.13/22,10
47.8/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.89.52 54 92.36 8 100.3618.30/22,30
48.12/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc100.14 2 104.79 6 102.1420.08/24,50
49.13/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.21 8 98.67 10 103.2121.15/25,80
50. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice111.82 4 93.61 10 103.6121.55/26,30
51.14/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.94.37 10 94.49 12 104.3722.31/27,20
52.10/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK106.52 4 105.11 0 105.1123.05/28,10
53.9/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand101.37 4 117.35 6 105.3723.31/28,40
54.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky100.19 6 92.63 14 106.1924.13/29,40
55.5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk98.75 8 4.00 999 106.7524.69/30,10
56.11/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.00 8 105.64 6 107.0024.94/30,40
57.6/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha105.75 2 104.44 8 107.7525.69/31,30
58.15/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.102.36 56 98.34 10 108.3426.28/32,00
59.16/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc118.97 54 102.84 6 108.8426.78/32,60
60.12/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec108.51 6 103.01 6 109.0126.95/32,80
61.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa110.11 10 106.32 4 110.3228.26/34,40
62. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice108.92 6 99.00 12 111.0028.94/35,30
63.7/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí103.58 8 114.20 12 111.5829.52/36,00
64.8/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB102.10 10 100.45 58 112.1030.04/36,60
65.17/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha105.02 8 112.16 8 113.0230.96/37,70
66.18/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha107.32 6 111.26 16 113.3231.26/38,10
67. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor107.62 8 104.88 10 114.8832.82/40,00
68.9/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc125.88 10 109.26 6 115.2633.20/40,50
69.19/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand113.37 2 113.01 12 115.3733.31/40,60
70.10/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc126.04 4 102.72 14 116.7234.66/42,20
71.20/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha119.07 108 109.06 8 117.0635.00/42,70
72.21/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha110.56 8 105.56 12 117.5635.50/43,30
73.11/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.88 8 115.90 10 117.8835.82/43,70
74.12/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.117.99 0 112.84 8 117.9935.93/43,80
75.13/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc114.77 4 117.81 4 118.7736.71/44,70
76. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy110.81 8 127.82 108 118.8136.75/44,80
77.22/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz113.47 6 116.44 56 119.4737.41/45,60
78.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava119.25 6 115.99 4 119.9937.93/46,20
79.14/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc111.09 10 127.12 4 121.0939.03/47,60
80.13/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník103.69 56 109.67 12 121.6739.61/48,30
81.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava120.67 2 120.95 52 122.6740.61/49,50
82.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4126.19 16 112.92 10 122.9240.86/49,80
83.23/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec148.15 14 121.66 2 123.6641.60/50,70
84.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB118.83 6 124.10 66 124.8342.77/52,10
85.10/U23NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno115.49 10 122.50 18 125.4943.43/52,90
86.11/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky137.67 8 117.78 10 127.7845.72/55,70
87.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice118.81 56 119.20 10 129.2047.14/57,40
88.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor125.24 6 121.27 8 129.2747.21/57,50
89.24/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava120.09 10 114.71 106 130.0948.03/58,50
90.5/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand120.13 10 127.71 6 130.1348.07/58,60
91.15/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky130.37 0 126.87 10 130.3748.31/58,90
92.16/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha118.82 12 125.28 6 130.8248.76/59,40
93.17/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha146.87 12 122.57 10 132.5750.51/61,60
94.10/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand126.90 8 126.76 6 132.7650.70/61,80
95.25/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno131.75 58 123.99 10 133.9951.93/63,30
96.18/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha125.13 10 129.11 6 135.1153.05/64,60
97.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha131.12 6 133.01 52 137.1255.06/67,10
98.7/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk133.92 6 128.97 12 139.9257.86/70,50
99.19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.61 108 131.65 10 141.6559.59/72,60
100.8/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm130.09 126 134.18 10 144.1862.12/75,70
101.9/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand132.49 54 132.25 12 144.2562.19/75,80
102.20/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn127.15 20 146.36 14 147.1565.09/79,30
103.26/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha146.40 14 140.40 10 150.4068.34/83,30
104.21/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha157.69 4 141.63 10 151.6369.57/84,80
105.10/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc133.58 112 144.81 8 152.8170.75/86,20
106.27/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand99.32 56 102.96 54 155.3273.26/89,30
107.28/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk138.84 58 148.59 10 158.5976.53/93,30
108.22/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand167.34 8 142.80 16 158.8076.74/93,50
109.29/DMWALTER David 2001 3 Šumperk146.16 14 156.36 216 160.1678.10/95,20
110.23/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec138.95 22 1.00 999 160.9578.89/96,10
111.11/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc168.21 4 157.42 4 161.4279.36/96,70
112.5/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha169.50 6 157.28 110 175.5093.44/113,90
113.30/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk122.27 54 121.31 60 176.2794.21/114,80
114.24/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha174.84 158 168.97 10 178.9796.91/118,10
115.25/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha164.27 16 174.19 160 180.2798.21/119,70
116.26/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec111.61 156 122.59 58 180.5998.53/120,10
117.27/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm182.28 20 186.16 210 202.28120.22/146,50
118.31/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk118.25 110 148.96 62 210.96128.90/157,10
119.12/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand156.75 64 138.49 208 220.75138.69/169,00
120.14/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec126.13 116 137.92 108 242.13160.07/195,10
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice102.02 54 103.23 0 103.23 60
2.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno104.45 0 104.40 2 104.451.22/1,260
3.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha102.81 8 113.41 2 110.817.58/7,360
4.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno107.93 6 110.19 6 113.9310.70/10,460
5.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn129.95 52 112.79 4 116.7913.56/13,153
6.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno125.11 16 111.00 8 119.0015.77/15,347
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc120.14 0 121.51 2 120.1416.91/16,442
8.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy107.84 14 114.57 12 121.8418.61/18,038
9.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.141.94 8 133.65 0 133.6530.42/29,538
10.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc134.75 14 125.24 10 135.2432.01/31,034
11.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc155.08 158 132.69 6 138.6935.46/34,431
12.5/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha131.20 64 129.84 12 141.8438.61/37,428
13.4/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec126.02 16 134.05 8 142.0238.79/37,625
14.5/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava138.75 10 144.14 6 148.7545.52/44,122
15.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc232.93 62 150.36 4 154.3651.13/49,520
16.3/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov173.91 62 155.07 12 167.0763.84/61,818
17.7/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha174.18 162 162.55 8 170.5567.32/65,216
18.8/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno170.78 8 162.07 12 174.0770.84/68,614
19.6/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk143.63 56 166.25 12 178.2575.02/72,712
20.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava136.92 58 140.88 58 194.9291.69/88,810
21.7/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava4.00 999 178.81 62 240.81137.58/133,39
22.9/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí116.20 304 143.65 112 255.65152.42/147,78
23.10/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha254.97 166 154.81 260 414.81311.58/301,87

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
1 Olomouc
Olomouc
102.46 2 101.43 2 103.43 60
2.2/DSKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
100.99 6 104.84 10 106.993.56/3,460
3.3/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
111.65 102 105.75 2 107.754.32/4,260
4. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
109.16 0 108.45 0 108.455.02/4,953
5.1/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
108.91 56 107.48 4 111.488.05/7,853
6.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
108.94 12 106.73 6 112.739.30/9,047
7.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
112.74 8 109.51 8 117.5114.08/13,642
8.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
117.88 2 118.80 58 119.8816.45/15,938
9. BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
126.21 16 118.23 12 130.2326.80/25,938
10.2/DMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
125.58 18 122.33 10 132.3328.90/27,934
11.1/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
120.79 66 129.09 12 141.0937.66/36,431
12.3/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
158.58 64 138.46 10 148.4645.03/43,528
13.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
191.59 20 162.77 14 176.7773.34/70,925
14.5/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
4.00 999 169.07 12 181.0777.64/75,122
15.3/ZSFRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
179.07 20 193.76 64 199.0795.64/92,520
  KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha87.67 6 86.23 0 86.23 75
2.2/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc88.48 0 84.36 2 86.360.13/0,275
3.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.87.82 0 88.71 6 87.821.59/1,875
4. KARÁSEK Petr 1986 2 USK Pha91.76 4 88.48 0 88.482.25/2,675
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha89.73 4 87.50 2 89.503.27/3,868
6.4/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha88.98 204 90.85 0 90.854.62/5,468
7.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.94.25 0 91.10 0 91.104.87/5,668
8.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.63 2 91.83 0 91.835.60/6,562
9.6/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB88.52 8 89.23 6 95.239.00/10,462
10.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc95.48 0 95.99 6 95.489.25/10,757
11.1/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha98.46 2 98.11 0 98.1111.88/13,853
12.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK96.20 4 98.16 0 98.1611.93/13,849
13.7/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha101.68 56 94.87 4 98.8712.64/14,746
14.2/U23CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK110.48 8 97.32 2 99.3213.09/15,243
15.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV101.89 6 99.41 2 101.4115.18/17,640
16. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB104.71 8 99.54 2 101.5415.31/17,837
17.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.95.97 6 96.92 6 101.9715.74/18,335
18. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus95.05 8 97.79 8 103.0516.82/19,533
19.8/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.39 8 95.10 8 103.1016.87/19,631
20.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec104.57 0 108.12 2 104.5718.34/21,329
21.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn100.86 4 100.79 6 104.8618.63/21,627
22. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy102.70 4 102.87 2 104.8718.64/21,625
23.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice106.98 6 100.91 4 104.9118.68/21,723
24.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc106.02 0 106.26 8 106.0219.79/23,021
25.3/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk111.11 52 104.53 2 106.5320.30/23,519
26.4/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent103.05 4 111.09 54 107.0520.82/24,117
27.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor121.54 54 101.45 6 107.4521.22/24,615
28. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa104.49 4 108.72 106 108.4922.26/25,814
29.6/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk108.62 6 101.08 8 109.0822.85/26,513
30.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja107.72 2 108.11 2 109.7223.49/27,212
31.6/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov106.62 4 109.18 2 110.6224.39/28,311
32.2/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha112.16 0 113.19 2 112.1625.93/30,110
33. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.106.89 8 109.23 56 114.8928.66/33,29
34.7/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK111.15 4 113.21 2 115.1528.92/33,58
35.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha121.64 8 117.82 6 123.8237.59/43,67
36.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc137.33 2 119.05 6 125.0538.82/45,06
37.4/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha120.43 6 124.27 4 126.4340.20/46,65
38.10/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK123.15 106 121.07 8 129.0742.84/49,74
39.8/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand116.93 54 130.50 0 130.5044.27/51,33
40.5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc130.75 10 126.73 6 132.7346.50/53,92
41.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc153.24 14 129.83 8 137.8351.60/59,81
42.7/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava124.81 60 123.06 16 139.0652.83/61,30
43.8/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm127.59 14 135.39 4 139.3953.16/61,60
44.8/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn153.18 8 140.76 2 142.7656.53/65,60
45.9/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha133.55 10 139.46 14 143.5557.32/66,50
46.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk167.25 10 148.45 2 150.4564.22/74,50
47.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa125.45 52 151.92 4 155.9269.69/80,80
48.9/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha172.07 10 154.61 6 160.6174.38/86,30
49.10/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak187.26 6 154.85 8 162.8576.62/88,90
50.10/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha136.09 158 159.07 8 167.0780.84/93,70
51.2/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand150.97 114 167.09 20 187.09100.86/117,00
52.11/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk135.10 106 165.42 62 227.42141.19/163,70
53. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek84.28 558 4.00 999 642.28556.05/644,80
  ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice94.50 0 89.16 0 89.16 75
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice86.91 4 88.43 4 90.911.75/2,068
3.2/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava94.56 6 90.86 2 92.863.70/4,168
4.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec101.27 2 96.66 0 96.667.50/8,468
5.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno96.02 2 97.34 2 98.028.86/9,962
6.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha99.00 4 94.13 4 98.138.97/10,162
7.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice95.35 8 92.83 6 98.839.67/10,862
8.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc98.69 6 97.76 2 99.7610.60/11,962
9.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn98.96 2 98.94 4 100.9611.80/13,262
10.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha98.42 56 97.00 4 101.0011.84/13,357
11.4/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno99.27 2 98.68 52 101.2712.11/13,657
12.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha115.90 6 99.45 2 101.4512.29/13,853
13.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava115.82 6 100.67 2 102.6713.51/15,249
14.3/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy99.04 4 102.59 58 103.0413.88/15,646
15.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc102.99 2 105.42 0 104.9915.83/17,846
16.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava108.50 6 101.17 4 105.1716.01/18,043
17. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno103.83 8 100.61 6 106.6117.45/19,640
18.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc108.74 2 122.82 4 110.7421.58/24,237
19.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV111.03 2 111.39 0 111.3922.23/24,935
20.6/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha114.44 6 108.68 4 112.6823.52/26,433
21. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice122.82 50 110.83 2 112.8323.67/26,531
22.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc112.06 4 113.68 0 113.6824.52/27,529
23.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.121.98 2 112.23 2 114.2325.07/28,127
24.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí132.54 58 113.14 2 115.1425.98/29,125
25.7/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava116.18 2 113.74 2 115.7426.58/29,823
26. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy113.75 6 112.16 4 116.1627.00/30,321
27.8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc122.35 6 113.48 4 117.4828.32/31,819
28.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor125.45 6 112.21 6 118.2129.05/32,617
29.6/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand123.95 6 114.75 4 118.7529.59/33,215
30.9/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky155.31 58 118.75 2 120.7531.59/35,414
31.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha117.12 52 111.34 10 121.3432.18/36,113
32.10/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand118.53 4 144.67 160 122.5333.37/37,412
33.7/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc111.05 12 121.60 6 123.0533.89/38,011
34.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava143.16 8 119.78 4 123.7834.62/38,810
35.8/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha117.94 12 119.96 4 123.9634.80/39,09
36.11/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand123.71 2 127.57 8 125.7136.55/41,08
37. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy134.77 8 117.73 8 125.7336.57/41,07
38.9/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.11 4 123.06 52 127.1137.95/42,66
39.12/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha123.40 8 127.58 0 127.5838.42/43,15
40.10/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno125.55 8 123.81 6 129.8140.65/45,64
41.11/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava138.73 160 127.01 4 131.0141.85/46,93
42.12/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice130.37 10 125.43 6 131.4342.27/47,42
43. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor137.41 58 123.80 12 135.8046.64/52,31
44.13/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy137.45 10 125.45 12 137.4548.29/54,20
45.13/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand138.75 10 134.64 8 142.6453.48/60,00
46.14/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha137.20 14 140.74 2 142.7453.58/60,10
47.14/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK144.82 2 166.17 6 146.8257.66/64,70
48.8/DSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava184.73 60 146.33 2 148.3359.17/66,40
49.15/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK143.12 10 143.32 10 153.1263.96/71,70
50.15/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand143.31 12 140.53 108 155.3166.15/74,20
51.16/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc162.88 4 156.66 6 162.6673.50/82,40
52.17/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno151.67 12 189.36 8 163.6774.51/83,60
53.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc156.55 10 176.25 104 166.5577.39/86,80
54.16/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky154.64 12 141.47 60 166.6477.48/86,90
55.9/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník158.40 24 149.00 58 182.4093.24/104,60
56.17/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc123.63 106 147.82 56 203.82114.66/128,60
57.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc158.20 68 147.71 60 207.71118.55/133,00
58.18/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy149.50 162 150.77 112 262.77173.61/194,70
  LÁSKO Eva 1984 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3