vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

06.08.2016   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdeňka Rychterová
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice133.40 0 129.40 0 129.40 0
2.1/PZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand138.20 6 136.00 2 138.008.60/6,60
3.2/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy136.30 4 146.20 6 140.3010.90/8,40
4.2/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice142.60 2 139.30 2 141.3011.90/9,20
5.3/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK144.00 0 144.20 0 144.0014.60/11,30
6.4/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz141.40 6 140.20 4 144.2014.80/11,40
7.5/PZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice149.30 52 142.30 2 144.3014.90/11,50
8.6/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor148.60 2 146.20 0 146.2016.80/13,00
9.7/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor154.40 2 148.90 0 148.9019.50/15,10
10.8/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.150.00 2 139.40 10 149.4020.00/15,50
11.3/PZZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice151.50 0 158.40 0 151.5022.10/17,10
12.9/PZMSAIDL František 2006 USK Pha156.50 0 157.90 6 156.5027.10/20,90
13.10/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz155.20 2 164.30 0 157.2027.80/21,50
14.11/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand158.00 2 175.00 4 160.0030.60/23,60
15.4/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn162.40 0 158.40 2 160.4031.00/24,00
16.12/PZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK158.10 4 163.30 10 162.1032.70/25,30
17.13/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK191.60 6 169.80 2 171.8042.40/32,80
18.14/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec187.50 6 172.70 4 176.7047.30/36,60
19.15/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha207.00 52 175.20 4 179.2049.80/38,50
20.16/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice186.10 6 179.30 0 179.3049.90/38,60
21.5/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB214.00 4 183.00 0 183.0053.60/41,40
22.17/PZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor1.00 999 174.00 10 184.0054.60/42,20
23.18/PZMVOLF Marek 2007 VS Tábor178.80 6 1.00 999 184.8055.40/42,80
24.19/PZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily184.40 4 192.80 2 188.4059.00/45,60
25.6/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice184.67 6 1.00 999 190.6761.27/47,30
26.20/PZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha187.30 12 187.10 12 199.1069.70/53,90
27.7/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK203.90 106 201.60 8 209.6080.20/62,00
28.8/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK192.20 50 230.00 104 242.20112.80/87,20
29.21/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV191.50 54 234.10 60 245.50116.10/89,70
30.22/PZMPAJMA Lukáš 2008 Kadaň272.60 150 245.00 54 299.00169.60/131,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.108.10 0 108.80 0 108.10 126
2.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha113.10 2 109.50 0 109.501.40/1,3122
3.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha113.40 0 111.60 0 111.603.50/3,2118
4.2/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov114.00 0 116.40 0 114.005.90/5,5114
5.2/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK117.30 0 114.90 0 114.906.80/6,3110
6.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice116.30 2 115.20 0 115.207.10/6,6106
7. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy115.90 0 119.50 2 115.907.80/7,2102
8.3/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov121.50 0 118.80 0 118.8010.70/9,998
9. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa118.20 2 119.20 0 119.2011.10/10,394
10.3/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK124.00 0 120.00 0 120.0011.90/11,090
11. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek125.40 0 120.30 0 120.3012.20/11,386
12.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.10 0 118.70 2 120.7012.60/11,782
13.4/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus120.90 0 121.80 0 120.9012.80/11,878
14.5/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV121.00 0 121.40 2 121.0012.90/11,974
15.5/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa126.80 0 121.20 0 121.2013.10/12,170
16.6/VLACINA Richard 1967 3 Semily121.70 2 122.10 0 122.1014.00/13,066
17.2/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha121.60 2 120.50 2 122.5014.40/13,362
18.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB125.10 0 123.00 0 123.0014.90/13,858
19.7/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov123.70 0 122.60 2 123.7015.60/14,454
20.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov124.00 0 122.10 2 124.0015.90/14,750
21.7/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn130.70 0 124.20 0 124.2016.10/14,946
22.8/VMPOLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK125.90 0 126.40 0 125.9017.80/16,542
23.1/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK134.20 0 124.30 2 126.3018.20/16,838
24.8/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice125.20 2 126.80 0 126.8018.70/17,334
25.9/VMHAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.125.60 2 127.10 0 127.1019.00/17,630
26.10/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm125.60 2 128.40 2 127.6019.50/18,026
26.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov132.90 0 127.60 0 127.6019.50/18,025
28.2/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha127.80 4 126.00 2 128.0019.90/18,424
29.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha128.20 2 128.40 0 128.4020.30/18,823
30.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor134.10 0 130.20 0 130.2022.10/20,422
31.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov131.00 0 139.00 2 131.0022.90/21,221
32.3/DMKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov133.80 6 128.40 4 132.4024.30/22,520
33.9/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L137.30 0 131.80 2 133.8025.70/23,819
34.3/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.133.40 4 134.00 0 134.0025.90/24,018
35.4/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha133.40 4 130.70 4 134.7026.60/24,617
36.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor135.20 0 135.90 0 135.2027.10/25,116
37.10/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily137.50 0 136.80 2 137.5029.40/27,215
38.11/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov144.90 0 138.10 0 138.1030.00/27,814
39.3/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm140.50 4 139.70 0 139.7031.60/29,213
40.4/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha138.60 4 137.90 2 139.9031.80/29,412
41.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 Třebech.147.50 4 140.00 0 140.0031.90/29,511
42.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor148.30 4 138.20 2 140.2032.10/29,710
43.5/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha137.50 4 141.00 0 141.0032.90/30,49
44.11/VMKYSELA David 1977 Kralupy144.70 4 142.70 0 142.7034.60/32,08
45.5/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand146.20 0 144.10 0 144.1036.00/33,37
46.12/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor1.00 999 143.70 4 147.7039.60/36,66
47.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.147.10 2 151.60 102 149.1041.00/37,95
48.6/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov165.50 54 149.60 0 149.6041.50/38,44
49.5/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník162.20 0 153.60 0 153.6045.50/42,13
50.7/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm147.80 6 155.70 4 153.8045.70/42,32
51.8/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha167.00 0 156.00 0 156.0047.90/44,31
52.5/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník157.30 6 196.40 100 163.3055.20/51,10
53.6/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.163.80 0 166.00 2 163.8055.70/51,50
54.7/ZMHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn161.30 4 1.00 999 165.3057.20/52,90
55.1/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK4.00 999 165.00 2 167.0058.90/54,50
56.8/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov167.60 2 167.70 52 169.6061.50/56,90
57.9/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK175.50 2 171.80 2 173.8065.70/60,80
58.10/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov191.70 0 174.30 0 174.3066.20/61,20
59.9/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy180.80 4 173.00 2 175.0066.90/61,90
60.2/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor4.00 999 180.30 0 180.3072.20/66,80
61.3/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice4.00 999 233.60 2 235.60127.50/117,90
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha114.10 0 113.20 0 113.20 94
2.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor116.70 0 115.80 0 115.802.60/2,390
3.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha116.00 2 116.20 0 116.203.00/2,786
4.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV120.20 0 118.00 0 118.004.80/4,282
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha122.20 0 118.10 0 118.104.90/4,378
6.1/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky121.70 0 118.80 0 118.805.60/4,974
7. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy119.80 0 121.60 0 119.806.60/5,870
7.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.120.30 2 117.80 2 119.806.60/5,866
9.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.121.00 0 121.20 0 121.007.80/6,962
10.2/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand121.80 0 121.40 0 121.408.20/7,258
11.2/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa124.70 0 121.80 0 121.808.60/7,654
12.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice131.10 0 122.50 0 122.509.30/8,250
13. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor124.00 0 122.90 0 122.909.70/8,646
14.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha143.80 0 123.40 0 123.4010.20/9,042
15.4/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha129.30 0 123.60 0 123.6010.40/9,238
16.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand124.90 2 123.10 2 125.1011.90/10,534
16.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand128.60 0 125.10 0 125.1011.90/10,533
18.6/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha125.40 0 125.40 0 125.4012.20/10,832
19.7/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK129.70 2 126.50 0 126.5013.30/11,731
20.8/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa128.30 0 126.80 0 126.8013.60/12,030
21.5/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand135.70 4 127.40 0 127.4014.20/12,529
22.6/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK127.70 0 130.20 2 127.7014.50/12,828
23.7/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec129.00 0 126.80 2 128.8015.60/13,827
24.8/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice124.60 6 127.10 6 130.6017.40/15,426
25.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta   3 Č.Lípa134.10 2 132.20 0 132.2019.00/16,825
25.9/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha132.20 0 135.80 6 132.2019.00/16,824
27.3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily132.60 0 132.60 0 132.6019.40/17,123
28.9/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky131.00 2 133.00 2 133.0019.80/17,522
29.10/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy136.40 2 133.20 0 133.2020.00/17,721
30. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK133.40 0 133.80 0 133.4020.20/17,820
31.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha138.90 4 129.90 4 133.9020.70/18,319
32.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.136.80 2 134.70 0 134.7021.50/19,018
33.11/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy136.40 0 140.00 4 136.4023.20/20,517
34.2/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily142.10 2 136.80 0 136.8023.60/20,816
35.12/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha137.80 2 134.50 4 138.5025.30/22,315
36.4/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus147.30 0 140.40 0 140.4027.20/24,014
37.5/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň143.30 2 140.50 0 140.5027.30/24,113
38.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily141.00 0 145.40 0 141.0027.80/24,612
39.4/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha139.70 2 186.80 2 141.7028.50/25,211
40.5/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK145.30 4 142.10 0 142.1028.90/25,510
41.13/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.147.60 4 140.40 2 142.4029.20/25,89
42.14/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.143.20 50 140.70 2 142.7029.50/26,18
43. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy140.30 4 140.90 2 142.9029.70/26,27
44.6/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.145.70 4 142.40 2 144.4031.20/27,66
45.3/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.167.40 2 146.30 0 146.3033.10/29,25
46.4/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov148.90 6 144.50 2 146.5033.30/29,44
47.15/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB145.20 2 145.50 2 147.2034.00/30,03
48.7/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice157.40 4 145.40 4 149.4036.20/32,02
49. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň150.70 2 151.40 2 152.7039.50/34,91
50.10/DMROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily151.50 2 167.80 8 153.5040.30/35,60
51.2/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus163.00 0 138.80 50 163.0049.80/44,00
52.8/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor154.40 52 1.00 999 206.4093.20/82,30
  PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
4.00 999 122.20 0 122.20 50
2. ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1969
1992
2 Benátky
Benátky
123.80 2 128.10 2 125.803.60/2,942
3. ŠRÁMEK Michal
LERCH Eduard
1982
2002
2 Č.Lípa
Roudnice
127.10 4 127.10 0 127.104.90/4,034
4.1/DSKRČ Ladislav
ŠULC Karel
1999
2000
3 Dukla B.
KK Brand
133.20 4 134.10 0 134.1011.90/9,730
5.1/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
156.00 4 137.40 2 139.4017.20/14,126
6.2/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.10 0 138.10 2 140.1017.90/14,622
7.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
141.10 0 142.10 0 141.1018.90/15,518
8.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
144.20 2 142.70 2 144.7022.50/18,414
9.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
148.50 0 146.80 0 146.8024.60/20,110
10.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina
HOUSKA Jan
2003
2001
3 USK Pha
USK Pha
151.60 6 149.60 0 149.6027.40/22,46
11.1/U23PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
2 Třebech.
Třebech.
150.40 10 147.90 4 151.9029.70/24,35
12. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
157.70 0 154.80 2 156.8034.60/28,34
13.3/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
159.50 2 154.20 4 158.2036.00/29,53
14.2/ZSONDRUŠ Mikuláš
ONDRUŠ Mario
2003
2005
3 USK Pha
USK Pha
161.60 2 168.20 6 163.6041.40/33,92
15. SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
1.00 999 176.70 6 182.7060.50/49,51
  GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky99.90 0 99.40 2 99.90 173
2.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK106.10 0 103.20 0 103.203.30/3,3169
3.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.103.50 0 102.20 2 103.503.60/3,6165
4.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.107.20 2 104.90 0 104.905.00/5,0161
5.1/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.106.40 4 106.00 0 106.006.10/6,1157
6.1/VABRAHAM Tomáš 1969 Benátky107.80 0 110.90 2 107.807.90/7,9153
7.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB112.00 2 107.90 0 107.908.00/8,0149
8.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice111.70 0 110.10 0 110.1010.20/10,2145
9. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy112.50 0 111.00 0 111.0011.10/11,1141
10.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.111.20 0 111.50 0 111.2011.30/11,3137
11.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha116.60 0 112.20 0 112.2012.30/12,3133
12. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha112.60 0 113.00 2 112.6012.70/12,7129
13.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz113.80 0 110.80 2 112.8012.90/12,9125
13.4/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice115.40 0 112.80 0 112.8012.90/12,9121
15.4/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.117.60 0 113.20 0 113.2013.30/13,3117
16.3/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK117.50 54 113.50 0 113.5013.60/13,6113
17.2/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice115.50 4 113.60 0 113.6013.70/13,7109
18.5/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa117.40 0 113.80 0 113.8013.90/13,9105
18.3/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha121.40 0 113.80 0 113.8013.90/13,9101
20.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz114.30 0 114.40 0 114.3014.40/14,497
20.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice115.30 0 114.30 0 114.3014.40/14,493
22.6/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.118.70 6 114.70 0 114.7014.80/14,889
23.4/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz117.20 0 114.80 0 114.8014.90/14,985
24.7/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand115.20 0 113.00 2 115.0015.10/15,181
25.5/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha120.10 0 115.20 0 115.2015.30/15,377
26.6/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand110.00 6 106.30 52 116.0016.10/16,173
27.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy122.10 0 116.20 0 116.2016.30/16,372
28. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov117.30 2 116.30 0 116.3016.40/16,471
29.2/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha120.40 2 117.00 0 117.0017.10/17,170
30.3/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky118.00 0 118.20 0 118.0018.10/18,169
31.4/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha118.70 0 117.50 2 118.7018.80/18,868
32.7/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.121.90 0 119.50 0 119.5019.60/19,667
32.9/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand4.00 999 119.50 0 119.5019.60/19,666
34.5/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky118.90 2 117.60 2 119.6019.70/19,765
35.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor122.30 2 118.50 2 120.5020.60/20,664
36.1/U23SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky123.30 2 121.40 0 121.4021.50/21,563
37.8/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.126.90 0 122.90 0 122.9023.00/23,062
38.6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz123.40 2 121.20 2 123.2023.30/23,361
39.2/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm127.50 2 123.30 0 123.3023.40/23,460
40.7/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand122.40 4 121.40 2 123.4023.50/23,559
41.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha124.10 2 124.00 0 124.0024.10/24,158
42.4/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.126.80 0 125.70 0 125.7025.80/25,857
42.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice127.80 2 121.70 4 125.7025.80/25,856
44.2/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky125.90 0 4.00 999 125.9026.00/26,055
45.9/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice133.30 0 126.10 0 126.1026.20/26,254
46.7/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha137.50 0 124.20 2 126.2026.30/26,353
47.10/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov124.70 2 127.50 0 126.7026.80/26,852
48.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha126.90 0 130.00 2 126.9027.00/27,051
49.8/DMBAUDISCH Adam 2001 3 USK Pha134.10 0 127.00 0 127.0027.10/27,150
50.5/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz127.20 0 127.10 2 127.2027.30/27,349
51.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice133.30 0 127.70 0 127.7027.80/27,848
52.6/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand135.70 2 128.10 0 128.1028.20/28,247
53.7/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.137.20 4 128.60 0 128.6028.70/28,746
54.11/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň130.80 2 130.00 0 130.0030.10/30,145
55.10/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky134.20 2 128.40 2 130.4030.50/30,544
56.8/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha132.60 0 129.00 2 131.0031.10/31,143
57.12/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus135.30 2 131.20 0 131.2031.30/31,342
58.3/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.134.70 0 129.60 2 131.6031.70/31,741
59.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand131.50 2 131.20 2 133.2033.30/33,340
60.11/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor133.30 0 135.20 2 133.3033.40/33,439
61.9/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky135.00 2 133.70 0 133.7033.80/33,838
62.10/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov140.90 4 132.40 2 134.4034.50/34,537
63.9/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník132.60 2 134.40 4 134.6034.70/34,736
64.8/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand132.80 2 132.80 2 134.8034.90/34,935
65.9/ZMZOUBEK Adam 2004 3 Semily139.90 2 135.90 0 135.9036.00/36,034
66.11/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.137.20 4 134.30 2 136.3036.40/36,433
67.12/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha143.50 0 136.50 0 136.5036.60/36,632
68.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha139.10 0 136.60 0 136.6036.70/36,731
69.12/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek142.80 6 137.00 0 137.0037.10/37,130
70.10/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.141.80 0 137.50 0 137.5037.60/37,629
71.13/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.143.50 6 135.70 2 137.7037.80/37,828
72.3/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník141.10 0 136.00 2 138.0038.10/38,127
73.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK138.80 2 138.10 0 138.1038.20/38,226
74.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.20 0 139.10 0 139.1039.20/39,225
75.14/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice142.40 4 137.20 2 139.2039.30/39,324
76.11/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice147.00 2 137.60 2 139.6039.70/39,723
77.15/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy145.30 4 139.90 0 139.9040.00/40,022
78.12/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice140.10 0 139.50 2 140.1040.20/40,221
79.10/DMJAHODA Martin 2001 3 USK Pha141.80 2 139.20 2 141.2041.30/41,320
80.13/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha139.00 4 149.00 4 143.0043.10/43,119
81.14/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha143.70 8 141.60 2 143.6043.70/43,718
82.15/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK144.00 0 146.50 2 144.0044.10/44,117
83.16/ZSLACINA Jakub 2003 Semily142.40 2 152.90 10 144.4044.50/44,516
83.17/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand142.40 2 117.10 54 144.4044.50/44,515
85.18/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily143.00 2 139.60 6 145.0045.10/45,114
86.16/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov146.60 4 141.20 4 145.2045.30/45,313
87.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov147.00 0 146.00 0 146.0046.10/46,112
88.19/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky144.00 4 1.00 999 148.0048.10/48,111
89.17/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov145.40 4 148.20 4 149.4049.50/49,510
90.18/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha145.70 4 151.60 8 149.7049.80/49,89
91.19/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha152.60 0 150.40 2 152.4052.50/52,68
91.20/ZMČMEJREK Cyril 2004 USK Pha148.40 4 157.50 4 152.4052.50/52,67
93.21/ZMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice163.00 2 154.00 0 154.0054.10/54,26
94.22/ZMPETR Lukáš 2004 KK Brand157.30 6 152.80 2 154.8054.90/55,05
95.23/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand149.40 6 153.60 102 155.4055.50/55,64
96.24/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha154.40 2 159.70 2 156.4056.50/56,63
97.25/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice154.70 2 154.00 52 156.7056.80/56,92
98.26/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand152.90 4 163.70 56 156.9057.00/57,11
99.27/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha156.50 8 157.40 0 157.4057.50/57,60
100.28/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec174.60 4 159.50 2 161.5061.60/61,70
101.29/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand161.10 4 168.70 4 165.1065.20/65,30
102.20/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily162.30 4 172.80 2 166.3066.40/66,50
103.11/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.174.30 0 166.10 4 170.1070.20/70,30
104.30/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand125.40 52 124.20 50 174.2074.30/74,40
105.31/ZMSTRASSER Marek 2004 L.Žatec183.90 6 224.10 54 189.9090.00/90,10
106.21/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha139.10 52 1.00 999 191.1091.20/91,30
107.12/DMSAAL Štěpán 2001 Jablonec142.70 58 140.90 106 200.70100.80/100,90
108.32/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice202.00 10 266.60 10 212.00112.10/112,20
109.33/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor256.00 4 227.50 114 260.00160.10/160,30
110.13/VDoležal Michal 1967 Benátky162.40 204 167.80 112 279.80179.90/180,10
111.34/ZMLžičař David 2004 USK Pha206.00 260 193.00 108 301.00201.10/201,30
112.35/ZMKINDL Ferdinand 2004 USK Pha177.80 210 177.10 154 331.10231.20/231,40
  KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 2007 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Adam 2007 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Jonáš 2006 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Oto 2007 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLF Marek 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONEŠ Jakub 2007 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Matěj 2006 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojtěch 1977 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha125.30 0 126.20 0 125.30 27
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.127.80 4 127.80 0 127.802.50/2,023
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV134.20 0 131.50 0 131.506.20/4,919
4.2/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 3 USK Pha135.60 0 139.00 0 135.6010.30/8,215
5.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha140.50 4 137.50 2 139.5014.20/11,311
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor140.70 4 143.60 0 143.6018.30/14,610
7.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha144.30 0 146.30 0 144.3019.00/15,29
8.3/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand146.80 2 145.90 0 145.9020.60/16,48
9.4/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa152.30 0 144.10 2 146.1020.80/16,67
10.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov148.10 0 153.60 2 148.1022.80/18,26
11.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor149.50 0 147.70 2 149.5024.20/19,35
12.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy155.60 8 149.50 2 151.5026.20/20,94
13.6/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand150.00 4 148.00 4 152.0026.70/21,33
14.7/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.159.60 4 1.00 999 163.6038.30/30,62
15.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy164.80 10 175.10 10 174.8049.50/39,51
16.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.188.00 4 174.10 6 180.1054.80/43,70

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMHLUCHÝ Vilém 2006 0 KK Brand138.20 6 136.00 2 138.00 0
2.2/PZMŠVEJD Jáchym 2007 0 Sušice142.60 2 139.30 2 141.303.30/2,40
3.3/PZMHEGER Jonáš 2006 0 KVS HK144.00 0 144.20 0 144.006.00/4,30
4.4/PZMPANZER Martin 2007 0 Loko Plz141.40 6 140.20 4 144.206.20/4,50
5.5/PZMSEMERÁD Jakub 2006 0 Roudnice149.30 52 142.30 2 144.306.30/4,60
6.6/PZMVÁLEK Michal 2006 0 VS Tábor148.60 2 146.20 0 146.208.20/5,90
7.7/PZMKOPEČEK Michal 2007 0 VS Tábor154.40 2 148.90 0 148.9010.90/7,90
8.8/PZMBOHATÝ Oto 2007 0 Třebech.150.00 2 139.40 10 149.4011.40/8,30
9.9/PZMSAIDL František 2006 0 USK Pha156.50 0 157.90 6 156.5018.50/13,40
10.10/PZMVEVERKA Čeněk 2007 0 Loko Plz155.20 2 164.30 0 157.2019.20/13,90
11.11/PZMVONEŠ Jakub 2007 0 KK Brand158.00 2 175.00 4 160.0022.00/15,90
12.12/PZMINDRUCH Matěj 2006 0 KVS HK158.10 4 163.30 10 162.1024.10/17,50
13.13/PZMHAUCK Marek 2007 0 KVS HK191.60 6 169.80 2 171.8033.80/24,50
14.14/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 0 L.Žatec187.50 6 172.70 4 176.7038.70/28,00
15.15/PZMSAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha207.00 52 175.20 4 179.2041.20/29,90
16.16/PZMPECHLÁT Adam 2007 0 Sušice186.10 6 179.30 0 179.3041.30/29,90
17.17/PZMNOVÁK Matouš 2006 0 VS Tábor0.00 999 174.00 10 184.0046.00/33,30
18.18/PZMVOLF Marek 2007 0 VS Tábor178.80 6 0.00 999 184.8046.80/33,90
19.19/PZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 0 Semily184.40 4 192.80 2 188.4050.40/36,50
20.20/PZMČERNÍK Štěpán 2006 0 USK Pha187.30 12 187.10 12 199.1061.10/44,30
21.21/PZMKVAPIL Matěj 2009 0 Sláv.KV191.50 54 234.10 60 245.50107.50/77,90
22.22/PZMPAJMA Lukáš 2008 0 Kadaň272.60 150 245.00 54 299.00161.00/116,70

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZGALUŠKOVÁ Bára 2006 0 Sušice133.40 0 129.40 0 129.40 0
2.2/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 0 Kralupy136.30 4 146.20 6 140.3010.90/8,40
3.3/PZZHEKOVÁ Natálie 2006 0 Roudnice151.50 0 158.40 0 151.5022.10/17,10
4.4/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 0 Horš.Týn162.40 0 158.40 2 160.4031.00/24,00
5.5/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 0 SKVS ČB214.00 4 183.00 0 183.0053.60/41,40
6.6/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 0 Roudnice184.67 6 0.00 999 190.6761.27/47,30
7.7/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 0 KVS HK203.90 106 201.60 8 209.6080.20/62,00
8.8/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 0 KVS HK192.20 50 230.00 104 242.20112.80/87,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3